WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Kamil Bednarek jako robotnik w klipie Dni, Których Jeszcze Nie Znamy. Zobacz nowy teledysk Bednarka do filmu o Wałęsie [VIDEO] - Bednarek nowy teledysk 2013 - Dni, których jeszcze nie znamy
REKLAMA
REKLAMA

Kamil Bednarek jako robotnik w klipie Dni, Których Jeszcze Nie Znamy. Zobacz nowy teledysk Bednarka do filmu o Wałęsie [VIDEO]

RSS 16/09/2013 18:08 Komentarze 0
Kamil Bednarek w Stoczni Gdańskiej zaśpiewał piosenkę Marka Grechuty - Dni, których jeszcze nie znamy. Video towarzyszy premierze najnowszego filmu Andrzeja Wajdy Wałęsa. Człowiek z Nadziei
Bednarek - Dni, których jeszcze nie znamy Bednarek - Dni, których jeszcze nie znamy / fragment klipu / youtube
Ilustracja do artykułu: Kamil Bednarek jako robotnik w klipie Dni, Których Jeszcze Nie Znamy. Zobacz nowy teledysk Bednarka do filmu o Wałęsie [VIDEO]
Kamil Bednarek nagrał piosenkę i teledysk do filmu Wałęsa. Człowiek z Nadziei Andrzeja Wajdy. To cover hitu Marka Grechuty - Dni, których jeszcze nie znamy.

W filmie Wałęsa. Człowiek z Nadziei Andrzej Wajda łączy polityczne przemiany w kraju z tym, co działo się wówczas w domu Wałęsów na jednym z gdańskich osiedli z wielkiej płyty. Autor filmów Człowiek z Żelaza i Człowiek ze Stali tym razem pokazuje jak ze zwykłego robotnika i młodego ojca Lech Wałęsa staje się charyzmatycznym przywódcą, który zmienił losy Polski.

>>> Polski żołnierz w Afganistanie nagrał hip-hopowy kawałek! [VIDEO]

W rolach głównych wystąpili Robert Więckiewicz i Agnieszka Grochowska oraz Maciej Stuhr, Mirosław Baka i Cezary Kosiński. Autorem zdjęć jest nominowany do Oscara za "Pianistę" Paweł Edelman.

Bednarek - Dni, których jeszcze nie znamy TELEDYSK:



Oryginalna wersja: Marek Grechuta - Dni, Których Jeszcze Nie Znamy:




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie są imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]
2

HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie są imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]

Halloween 2014: kiedy jest, jak się przebrać i umalować, gdzie się bawić na imprezie, jakie piosenki najlepiej pasują do playlisty utrzymanych w mrocznych klimatach i jak się bawią gwiazdy? Sprawdź wszystko, co musisz wiedzieć o Halloween - na ESKA.pl!
31/10/2014 09:21
Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!
0

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zrób sobie odjechane przebranie lub makijaż na Halloween, uwiecznij je na fotce i zgarnij gadżety z logo ESKI!
28/10/2014 15:01
Halloween 2014: Bloody Homecoming oraz Thale! Oglądaj filmy za darmo na eskaGO! [VIDEO]
0

Halloween 2014: Bloody Homecoming oraz Thale! Oglądaj filmy za darmo na eskaGO! [VIDEO]

Darmowe filmy online w Halloween 2014 oglądasz tylko na eskaGO Zobacz bez logowania i legalnie premierę krwawego slashera Bloody Homecoming oraz thriller science-fiction Thale.
31/10/2014 09:29
HALLOWEEN 2014 - muzyka, która naprawdę straszy! Zobacz 8 strasznych melodii na Halloween! [VIDEO]
1

HALLOWEEN 2014 - muzyka, która naprawdę straszy! Zobacz 8 strasznych melodii na Halloween! [VIDEO]

HALLOWEEN 2014 - muzyka, która naprawdę straszy! Na Eska.pl wybraliśmy dla Was kilka piosenek i filmowych melodii, które przyprawiają nas o ciarrrki na plecach. Czekamy na Wasze propozycje w komentarzach!
31/10/2014 09:26
Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]
1

Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]

This is Halloween 214: pranki, które mrożą krew w żyłach i te... które są całkiem zabawne. Sprawdź nasz subiektywny ranking przerażających pranków, które swego czasu stały się hitami internetu. Co oprócz Mutant Giant Spider Dog i ducha dziewczynki w windzie są w stanie wymyślić ludzie? Tuż przed 31 października wrzucamy ranking halloweenowych pranków. Nie róbcie tego w domu!
31/10/2014 09:25
Dynia na Halloween: jak ją wyciąć? Sprawdź i posłuchaj halloweenowej playlisty! [VIDEO]
0

Dynia na Halloween: jak ją wyciąć? Sprawdź i posłuchaj halloweenowej playlisty! [VIDEO]

Dynia na Halloween - jak ją przygotować i jak wyciąć w niej wybrany wzór? To pytanie dręczy wszystkich przygotowujących właśnie halloweenowe dekoracje domu. Sprawdź i posłuchaj specjalnej playlisty!
31/10/2014 09:25
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]

Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]