WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Kamil Bednarek jako robotnik w klipie Dni, Których Jeszcze Nie Znamy. Zobacz nowy teledysk Bednarka do filmu o Wałęsie [VIDEO] - Bednarek nowy teledysk 2013 - Dni, których jeszcze nie znamy
REKLAMA
REKLAMA

Kamil Bednarek jako robotnik w klipie Dni, Których Jeszcze Nie Znamy. Zobacz nowy teledysk Bednarka do filmu o Wałęsie [VIDEO]

RSS 16/09/2013 18:08 Komentarze 0
Kamil Bednarek w Stoczni Gdańskiej zaśpiewał piosenkę Marka Grechuty - Dni, których jeszcze nie znamy. Video towarzyszy premierze najnowszego filmu Andrzeja Wajdy Wałęsa. Człowiek z Nadziei
Bednarek - Dni, których jeszcze nie znamy Bednarek - Dni, których jeszcze nie znamy / fragment klipu / youtube
Ilustracja do artykułu: Kamil Bednarek jako robotnik w klipie Dni, Których Jeszcze Nie Znamy. Zobacz nowy teledysk Bednarka do filmu o Wałęsie [VIDEO]
Kamil Bednarek nagrał piosenkę i teledysk do filmu Wałęsa. Człowiek z Nadziei Andrzeja Wajdy. To cover hitu Marka Grechuty - Dni, których jeszcze nie znamy.

W filmie Wałęsa. Człowiek z Nadziei Andrzej Wajda łączy polityczne przemiany w kraju z tym, co działo się wówczas w domu Wałęsów na jednym z gdańskich osiedli z wielkiej płyty. Autor filmów Człowiek z Żelaza i Człowiek ze Stali tym razem pokazuje jak ze zwykłego robotnika i młodego ojca Lech Wałęsa staje się charyzmatycznym przywódcą, który zmienił losy Polski.

>>> Polski żołnierz w Afganistanie nagrał hip-hopowy kawałek! [VIDEO]

W rolach głównych wystąpili Robert Więckiewicz i Agnieszka Grochowska oraz Maciej Stuhr, Mirosław Baka i Cezary Kosiński. Autorem zdjęć jest nominowany do Oscara za "Pianistę" Paweł Edelman.

Bednarek - Dni, których jeszcze nie znamy TELEDYSK:



Oryginalna wersja: Marek Grechuta - Dni, Których Jeszcze Nie Znamy:




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Finał Must Be The Music 8: kim jest zespół Besides - finaliści show? [VIDEO]
0

Finał Must Be The Music 8: kim jest zespół Besides - finaliści show? [VIDEO]

Zespół Besides wystąpi w finale Must Be The Music 8. Czy wygrają program i odniosą sukces jak zwycięzcy poprzednich edycji - LemON i Enej. Sprawdź, kim jest zespół Besides i zobacz, jak wyglądały ich występy na scenie programu. Skład i historię zespołu Besides poznacie na ESKA.pl 
21/11/2014 17:09
Patsin M ski Blue w finale Must Be The Music 8. Kim jest młody raper? Zobacz na ESKA.pl [VIDEO]
0

Patsin M ski Blue w finale Must Be The Music 8. Kim jest młody raper? Zobacz na ESKA.pl [VIDEO]

Patsin M ski Blue wystąpi w finale Must Be The Music. Tylko muzyka 8. Wyjaśniamy, kim jest finalista muzycznego talent show - na ESKA.pl
21/11/2014 16:50
Kim jest Maria Markiewicz z finału Must Be The Music 8. Lepsza niż Edyta Górniak? [VIDEO]
0

Kim jest Maria Markiewicz z finału Must Be The Music 8. Lepsza niż Edyta Górniak? [VIDEO]

Kim jest Maria Markiewicz z finału Must Be The Music 8. Ta dziewczynka ma zaledwie 13 lat, a już dysponuje wyjątkowo silnym głosem i imponującymi możliwościami wokalnymi!
21/11/2014 16:34
Skoki narciarskie 21-23.11.2014: gdzie i o której oglądać konkurs w Klingenthal? Wzbijamy się na wysokość Satellite! [VIDEO]
0

Skoki narciarskie 21-23.11.2014: gdzie i o której oglądać konkurs w Klingenthal? Wzbijamy się na wysokość Satellite! [VIDEO]

Skoki narciarskie 21-23.11.2014 w tv, czyli transmisja Pucharu Świata w skokach narciarskich 2014/2015 - konkurs Klingenthal, w rozpisce na ESKA.pl. Zobaczcie, o której godzinie zaczynają się kwalifikacje i konkursy w Klingenthal i gdzie oglądąć je w telewizji. Razem ze skoczkami wbijamy się na wysokość Satellite!
21/11/2014 16:17
Dawid Kwiatkowski - Afraid: jedyna piosenka po angielsku z Pop&Roll na ESKA.pl. Posłuchajcie [AUDIO]
0

Dawid Kwiatkowski - Afraid: jedyna piosenka po angielsku z Pop&Roll na ESKA.pl. Posłuchajcie [AUDIO]

Afraid Dawida Kwiatkowskiego to jedyna piosenka w języku angielskim na płycie Pop&Roll, która zamyka tracklistę wydawnictwa. Audio Afraid Dawida Kwiatkowskiego znajdziecie do posłuchania na ESKA.pl. Jak Dawid Kwiatkowski śpiewa po angielsku i czy jego Afraid ma szansę podbić zagraniczne listy przebojów? Przekonajcie się sami już teraz!
21/11/2014 16:11
Conchita Wurst - Heroes. Zobacz nowy teledysk zwyciężczyni Eurowizji 2014 [VIDEO]
0

Conchita Wurst - Heroes. Zobacz nowy teledysk zwyciężczyni Eurowizji 2014 [VIDEO]

Nowy singiel Conchity Wurst doczekał się teledysku. Maski, płomienie, naboje... Zobacz najnowszy teledysk kontrowersyjnej drag queen już teraz -  na ESKA.pl