WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Kamil Bednarek - hit Talizman na Wyspach! Takiej wersji jeszcze nie było! [VIDEO] - Kamil Bednarek na żywo - piosenka Talizman na Wyspach Zielonego Przylądka

Tagi związane z Kamil Bednarek - hit Talizman na Wyspach! Takiej wersji jeszcze nie było! [VIDEO]: hity 2017, kamil bednarek 2017

Kamil Bednarek - hit Talizman na Wyspach! Takiej wersji jeszcze nie było! [VIDEO]

RSS 07/03/2017 13:52 Komentarze

Kamil Bednarek wykonał świetną wersję swojego ostatniego hitu. Niektórzy uważają, że za sprawą pozytywnej energii, jest ona jeszcze lepsza niż oryginalna! Przekonajcie się i oceńcie sami - na ESKA.pl

Kamil Bednarek - hit Talizman na Wyspach! Takiej wersji nie było [VIDEO] Kamil Bednarek - hit Talizman na Wyspach / fot. Instagram.com/radio_eska/
Ilustracja do artykułu: Kamil Bednarek - hit Talizman na Wyspach! Takiej wersji jeszcze nie było! [VIDEO]

Kamil Bednarek - hit Talizman na żywo można usłyszeć podczas wszystkich nadchodzących koncertów wokalisty. Piosenkę, którą Bednarek stworzył z pomocą Matheo, usłyszeli także mieszkańcy Wysp Zielonego Przylądka! Miało to miejsce podczas naszej akcji ESKA Odwołuje Zimę. Kamil zaśpiewał live do wersji instrumentalnej swojego ostatniego singla, a na koniec powiedział: - Słuchajcie, dawno nikt mnie tak nie zawstydził i ten koncert zapamiętam do końca życia. Dziękuję! 

Kamil Bednarek - hit Talizman na żywo

Kamil Bednarek był jednym z trzech muzycznych artystów, którzy podczas akcji ESKA Odwołuje Zimę dał swój koncert. Wszyscy obecni usłyszeli m.in. Cisza, cover Englishman In New York, ale prawdziwym muzycznym energetykiem okazał się występ z hitem Talizman. Zobaczcie sami fragment wykonania:

Kamil Bednarek i Matheo z piosenką Talizman - bardzo często dzięki Waszym głosom zajmują 1. miejsce Gorącej 20 Radia ESKA. Możecie głosować na ten utwór już teraz klikając: Gorąca 20 Radia ESKA.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity
0

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Nowości Muzyczne 2017 - w jednym miejscu! Nowe piosenki, płyty, playlisty i zapowiedzi najważniejszych premier - wszystko znajdziecie na ESKA.pl!
23/06/2017 14:09
Beyonce i Jay Z wybrali imiona dla bliźniąt. Są dość... zwyczajne!
0

Beyonce i Jay Z wybrali imiona dla bliźniąt. Są dość... zwyczajne!

Dzieci Beyonce i Jaya Z to temat numer jeden w ostatnich miesiącach. Po informacjach dotyczących porodu przyszedł czas na imiona dla bliźniąt.
23/06/2017 14:03
Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne
0

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 już 24 czerwca! Czego nie można przegapić podczas tegorocznej, największej miejskiej imprezy plenerowej? Dokładna mapa atrakcji do sprawdzenia na ESKA.pl!
23/06/2017 13:57
Lionel Messi obchodzi 30 urodziny! Sprawdź, ile wiesz o genialnym piłkarzu QUIZ
0

Lionel Messi obchodzi 30 urodziny! Sprawdź, ile wiesz o genialnym piłkarzu QUIZ

Lionel Messi, lider drużyny FC Barcelona i reprezentacji Argentyny 24 czerwca świętuje swoje 30 urodziny! Rozwiąż nasz QUIZ, aby sprawdzić ile wiesz o genialnym piłkarzu.
23/06/2017 13:50
Ewa Farna: 'Zostałam wygryziona przez Zenona Martyniuka'
0

Ewa Farna: 'Zostałam wygryziona przez Zenona Martyniuka'

Ewa Farna krytykuje muzykę disco polo i Zenka Martyniuka. "Fajne do kiełbasy na imprezie". Co jeszcze piosenkarka ma do powiedzenia na ten temat?
23/06/2017 13:41
Warszawski Wianek Świętojański 2017 - akcja mieszkańców
0

Warszawski Wianek Świętojański 2017 - akcja mieszkańców

 24 czerwca rękoma mieszkańców stolicy zostanie upleciony Warszawski Wianek Świętojański. Szczegóły akcji przybliżamy na ESKA.pl
23/06/2017 13:21
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Polska - Anglia 22.06.2017 ONLINE i w TV. TRANSMISJA na żywo Euro U-21

Mecz Polska - Anglia 22.06.2017 ONLINE i w TV. TRANSMISJA na żywo Euro U-21

22/06/2017 14:40

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

21/06/2017 16:20

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
Jak być ojcem supermanem? Im się udało! Zobacz najlepsze gify

Jak być ojcem supermanem? Im się udało! Zobacz najlepsze gify

12/06/2017 08:27

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA