WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Kamil Bednarek - hit Talizman na Wyspach! Takiej wersji jeszcze nie było! [VIDEO] - Kamil Bednarek na żywo - piosenka Talizman na Wyspach Zielonego Przylądka

Tagi związane z Kamil Bednarek - hit Talizman na Wyspach! Takiej wersji jeszcze nie było! [VIDEO]: hity 2017, kamil bednarek 2017

Kamil Bednarek - hit Talizman na Wyspach! Takiej wersji jeszcze nie było! [VIDEO]

RSS 07/03/2017 13:52 Komentarze

Kamil Bednarek wykonał świetną wersję swojego ostatniego hitu. Niektórzy uważają, że za sprawą pozytywnej energii, jest ona jeszcze lepsza niż oryginalna! Przekonajcie się i oceńcie sami - na ESKA.pl

Kamil Bednarek - hit Talizman na Wyspach! Takiej wersji nie było [VIDEO] Kamil Bednarek - hit Talizman na Wyspach / fot. Instagram.com/radio_eska/
Ilustracja do artykułu: Kamil Bednarek - hit Talizman na Wyspach! Takiej wersji jeszcze nie było! [VIDEO]

Kamil Bednarek - hit Talizman na żywo można usłyszeć podczas wszystkich nadchodzących koncertów wokalisty. Piosenkę, którą Bednarek stworzył z pomocą Matheo, usłyszeli także mieszkańcy Wysp Zielonego Przylądka! Miało to miejsce podczas naszej akcji ESKA Odwołuje Zimę. Kamil zaśpiewał live do wersji instrumentalnej swojego ostatniego singla, a na koniec powiedział: - Słuchajcie, dawno nikt mnie tak nie zawstydził i ten koncert zapamiętam do końca życia. Dziękuję! 

Kamil Bednarek - hit Talizman na żywo

Kamil Bednarek był jednym z trzech muzycznych artystów, którzy podczas akcji ESKA Odwołuje Zimę dał swój koncert. Wszyscy obecni usłyszeli m.in. Cisza, cover Englishman In New York, ale prawdziwym muzycznym energetykiem okazał się występ z hitem Talizman. Zobaczcie sami fragment wykonania:

Kamil Bednarek i Matheo z piosenką Talizman - bardzo często dzięki Waszym głosom zajmują 1. miejsce Gorącej 20 Radia ESKA. Możecie głosować na ten utwór już teraz klikając: Gorąca 20 Radia ESKA.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
BURN Residency 2017 - jak się zgłosić? To już ostatnie dni!
0

BURN Residency 2017 - jak się zgłosić? To już ostatnie dni!

BURN Residency 2017, czyli największy konkurs DJ-ów na świecie. Za sprawą imprezy odkrywane są nowe muzyczne talenty: wśród ambitnych DJ-ów oraz fanów muzyki elektronicznej. Jak wziąć udział? Przekonajcie się na ESKA.pl
24/03/2017 11:14
ZAYN prezentuje Still Got Time ft. PartyNextDoor [VIDEO]
0

ZAYN prezentuje Still Got Time ft. PartyNextDoor [VIDEO]

Nowa piosenka Zayna już jest! Still Got Time z gościnnym udziałem rapera PartyNextDoor to murowany kandydat na hit wiosny 2017? Przekonaj się już teraz!
24/03/2017 11:03
Muzeum Sztuki Nowoczesnej Warszawa - cennik i godziny otwarcia
0

Muzeum Sztuki Nowoczesnej Warszawa - cennik i godziny otwarcia

Muzeum Sztuki Nowoczesnej Warszawa - wielkie otwarcie Muzeum nad Wisłą już 25 marca. Poznaj program wydarzenia.
24/03/2017 10:46
Mecz Czarnogóra - Polska 2017 - gdzie, kiedy i o której oglądać?
0

Mecz Czarnogóra - Polska 2017 - gdzie, kiedy i o której oglądać?

Czarnogóra - Polska to ważny pojedynek dla reprezentacji Adama Nawałki. Musimy wywalczyć trzy punkty, by utrzymać się na 1. miejscu tabeli eliminacji MŚ 2018. Gdzie, kiedy i o której godzinie oglądać mecz Polski? Rozpiska ze szczegółami transmisji do sprawdzenia na ESKA.pl
24/03/2017 10:15
Policjantki i Policjanci - piosenka z serialu
0

Policjantki i Policjanci - piosenka z serialu

Mariusz Węgłowski – w hicie Czwórki „Policjanci i Policjantki” grający uwielbianego przez widzów Białacha, twardziela o gołębim sercu – teraz daje się poznać od nieznanej wielu telewidzom strony. Węgłowski – były policjant-antyterrorysta, obecnie aktor i muzyk – nagrał popowo-rapowy utwór, którego tekst oparty jest na jego własnych przeżyciach.
24/03/2017 10:09
Zosia Nowakowska jako Whitney Houston. To najlepszy występ Twoja Twarz Brzmi Znajomo?
0

Zosia Nowakowska jako Whitney Houston. To najlepszy występ Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

Zosia Nowakowska jako Whitney Houston zachwyci publiczność i jury? Już teraz na ESKA.pl możecie zobaczyć występ aktorki!
24/03/2017 09:59
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

21/03/2017 10:54

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

17/03/2017 13:53

0
Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

17/03/2017 10:41

0
Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

16/03/2017 16:34

0
Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

14/03/2017 16:13

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent - Gwiazdy 2
Kto jest agentem w drugim sezonie programu Agent - Gwiazdy?
  • Jarosław Kret
  • Alan Andersz
  • Olga Frycz
  • Piotr Kędzierski
  • Odeta Moro
  • Edyta Zając-Rzeźniczak
  • Daria Ładocha
  • Marek Włodarczyk
polub
ESKA