WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Kamil Bednarek - Cisza: parodia Kabaretu Czołówka Piekła. Panowie śpiewają o ... grillowaniu! [VIDEO] - Parodia Ciszy Kamila Bednarka: Kabaret Czołówka Piekła serwuje kawałek o grillowaniu! Zobacz [VIDEO]

Tagi związane z Kamil Bednarek - Cisza: parodia Kabaretu Czołówka Piekła. Panowie śpiewają o ... grillowaniu! [VIDEO]: kamil bednarek cisza, kamil bednarek cisza parodia, cisza parodia, cisza kabaret czołówka piekła, kabaret czołówka piekła, kabaret czołówka piekła youtube, kamil bednarek cisza kabaret czołówka piekła

Kamil Bednarek - Cisza: parodia Kabaretu Czołówka Piekła. Panowie śpiewają o ... grillowaniu! [VIDEO]

RSS 10/01/2014 18:09 Komentarze

Cisza Kamila Bednarka doczekała się dziesiątek parodii, ale to właśnie Kabaret Czołówka Piekła ze swoją wersją hitu zatytułowaną Grille podbił YouTube i rozbawił do łez tysiące internautów. Okazuje się, że kawałek o grillowaniu kiełbasy i w ogóle kiełbasie samej w sobie także może stać się mega hitem. Gotowi na kupę śmiechu?

Kabaret Czołówka Piekła / fot. Facebook Kabaretu Czołówka Piekła
Ilustracja do artykułu: Kamil Bednarek - Cisza: parodia Kabaretu Czołówka Piekła. Panowie śpiewają o ... grillowaniu! [VIDEO]
Cisza Kamila Bednarka to tak duży hit, że nie mogło obejść się bez parodii kawałka. Jedną z nich nagrali panowie z Kabaretu Czołówka Piekła. Ta szybko stała się hitem YouTube i w pierwszej połowie stycznia 2014 roku wideo z występu z numerem zatytułowanym Grille uzbierało ponad 350 tysięcy odsłon.

O czym Kabaret Czołówka Piekła śpiewa w swojej parodii Ciszy Kamila Bednarka? Jak mówi tytuł ich numeru - o grillowaniu. Co na ruszcie komików? Kiełbasa w każdej odsłonie. Sielanka przy grillu nie trwa jednak długo, bo sam Kamil Bednarek zjawia się, by zakazać grillowania. Co się stanie? Musicie zobaczyć sami ;).


Kabaret Czołówka Piekła tworzą Łukasz, Janek i Artur. Podczas wykonu Grille na VII Szczecińskim Przeglądzie Autorskich Kabaretów SZPAK możemy podziwiać dwóch ostatnich.


Zobacz Grille - Kabaret Czołówka Piekła (parodia Ciszy Kamila Bednarka)!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
iHeartRadio Music Festival 2016 - kto wystąpi? Imponująca lista wykonawców
0

iHeartRadio Music Festival 2016 - kto wystąpi? Imponująca lista wykonawców

iHeartRadio Music Festival 2016 - kto wystąpi? Lista artystów robi wrażenie. Sprawdźcie już teraz, kto swoim występem uświetni te muzyczne wydarzenie.
28/07/2016 12:24
Światowe Dni Młodzieży 2016: program w TV i online. Gdzie oglądać ŚDM 2016?
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: program w TV i online. Gdzie oglądać ŚDM 2016?

Światowe Dni Młodzieży 2016: transmisja w telewizji i w internecie będzie dostępna. Godzinową rozpiskę z wizyty papieża w Polsce prezentujemy Wam na ESKA.pl!
28/07/2016 12:23
Kim jest Marina Joyce i jaka jest prawda na jej temat?
0

Kim jest Marina Joyce i jaka jest prawda na jej temat?

Marina Joyce to bohaterka jednej z najbardziej niewiarygodnych teorii spiskowych ostatnich lat. Kim jest dziewczyna, o którą martwią się internauci na całym świecie? Sprawdź już teraz - na ESKA.pl.
28/07/2016 12:09
Zagłębie Lubin - SonderjyskE: online i TV. Transmisja meczu NA ŻYWO 28.07.16
0

Zagłębie Lubin - SonderjyskE: online i TV. Transmisja meczu NA ŻYWO 28.07.16

Zagłębie - Sonderjyske: online za darmo? Stream z meczu 28.07.2016 podrzucamy Wam na ESKA.pl! Tu także informacje o tym, czy transmisja w telewizji odbędzie się na ogólnopolskim kanale! Klikajcie i sprawdzajcie >>
28/07/2016 12:09
'Znana Youtuberka porwana przez ISIS'! Fani alarmują: #savemarinajoyce!
0

'Znana Youtuberka porwana przez ISIS'! Fani alarmują: #savemarinajoyce!

Marina Joyce to nazwisko, które przewija się we wszystkich serwisach społecznościowych. O co tak naprawdę chodzi w tajemniczej sprawie znanej Youtuberki i przed czym fani chcą uratować swoją idolkę? Wyjaśniamy to na ESKA.pl
28/07/2016 11:53
Papież w Polsce 2016: program, transmisja, relacja
0

Papież w Polsce 2016: program, transmisja, relacja

Papież w Polsce 2016 - gdzie transmisja z wizyty Franciszka w Krakowie? Jakie miejsca odwiedzi głowa kościoła? Relacja, program TV Światowych Dni Młodzieży 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl!
28/07/2016 11:42
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...