WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Kamil Bednarek - Cisza: parodia Kabaretu Czołówka Piekła. Panowie śpiewają o ... grillowaniu! [VIDEO] - Parodia Ciszy Kamila Bednarka: Kabaret Czołówka Piekła serwuje kawałek o grillowaniu! Zobacz [VIDEO]

Tagi związane z Kamil Bednarek - Cisza: parodia Kabaretu Czołówka Piekła. Panowie śpiewają o ... grillowaniu! [VIDEO]: kamil bednarek cisza, kamil bednarek cisza parodia, cisza parodia, cisza kabaret czołówka piekła, kabaret czołówka piekła, kabaret czołówka piekła youtube, kamil bednarek cisza kabaret czołówka piekła

Kamil Bednarek - Cisza: parodia Kabaretu Czołówka Piekła. Panowie śpiewają o ... grillowaniu! [VIDEO]

RSS 10/01/2014 18:09 Komentarze

Cisza Kamila Bednarka doczekała się dziesiątek parodii, ale to właśnie Kabaret Czołówka Piekła ze swoją wersją hitu zatytułowaną Grille podbił YouTube i rozbawił do łez tysiące internautów. Okazuje się, że kawałek o grillowaniu kiełbasy i w ogóle kiełbasie samej w sobie także może stać się mega hitem. Gotowi na kupę śmiechu?

Kabaret Czołówka Piekła / fot. Facebook Kabaretu Czołówka Piekła
Ilustracja do artykułu: Kamil Bednarek - Cisza: parodia Kabaretu Czołówka Piekła. Panowie śpiewają o ... grillowaniu! [VIDEO]
Cisza Kamila Bednarka to tak duży hit, że nie mogło obejść się bez parodii kawałka. Jedną z nich nagrali panowie z Kabaretu Czołówka Piekła. Ta szybko stała się hitem YouTube i w pierwszej połowie stycznia 2014 roku wideo z występu z numerem zatytułowanym Grille uzbierało ponad 350 tysięcy odsłon.

O czym Kabaret Czołówka Piekła śpiewa w swojej parodii Ciszy Kamila Bednarka? Jak mówi tytuł ich numeru - o grillowaniu. Co na ruszcie komików? Kiełbasa w każdej odsłonie. Sielanka przy grillu nie trwa jednak długo, bo sam Kamil Bednarek zjawia się, by zakazać grillowania. Co się stanie? Musicie zobaczyć sami ;).


Kabaret Czołówka Piekła tworzą Łukasz, Janek i Artur. Podczas wykonu Grille na VII Szczecińskim Przeglądzie Autorskich Kabaretów SZPAK możemy podziwiać dwóch ostatnich.


Zobacz Grille - Kabaret Czołówka Piekła (parodia Ciszy Kamila Bednarka)!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?
0

Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?

Początek roku szkolnego 2016/2017 zbliża się wielkimi krokami. Na zakończenie wakacji sprawdzamy kiedy uczniowie rozpoczną lekcje.
22/08/2016 16:04
Nowe przygody Aladyna: piosenka z filmu
0

Nowe przygody Aladyna: piosenka z filmu

Film Nowe przygody Aladyna dopiera trafia do kin w Polsce. Teledysk z piosenką promującą produkcję ma już jednak ponad 85 mln wyświetleń na YouTube. Sprawdź muzykę z nowego filmu o Aladynie już teraz - na Eska.pl!
25/08/2016 16:05
Mamiko - kim jest? 10 faktów z życia Youtuberki!
0

Mamiko - kim jest? 10 faktów z życia Youtuberki!

Kim jest Mamiko, niezwykle popularna polska Youtuberka? Czym zajmuje się na co dzień i co lubi robić w wolnym czasie? Najważniejsze informacje o Mamiko znajdziecie już teraz na ESKA.pl
25/08/2016 15:45
Dni wolne i ferie 2016/2017 - kiedy i w którym województwie?
0

Dni wolne i ferie 2016/2017 - kiedy i w którym województwie?

Dni wolne w roku szkolnym 2016/2017 w jednym miejscu! Kiedy i w którym województwie najszybciej ferie? Specjalnie dla was sprawdziliśmy kalendarz roku szkolnego 2016/17 i wiemy, kiedy nie będzie lekcji! Dowiedzcie się na ESKA.pl!
25/08/2016 15:40
Ana Andrzejewska z The Voice of Poland debiutuje singlem Nie zatrzymasz mnie
0

Ana Andrzejewska z The Voice of Poland debiutuje singlem Nie zatrzymasz mnie

Ana Andrzejewska debiutuje na rynku muzycznym z solowym singlem. Uczestniczka The Voice of Poland prezentuje utwór Nie zatrzymasz mnie. Myślicie, że to będzie hit tej jesieni?
25/08/2016 14:49
Zlot fanów Britney Spears 2016: szczegóły imprezy!
0

Zlot fanów Britney Spears 2016: szczegóły imprezy!

Fani Britney Spears świętują premierę nowej płyty swojej ulubionej piosenkarki i z tej okazji organizują zlot. Sprawdź, gdzie i kiedy odbędzie się wyjątkowa impreza polskiej Britney Army.
25/08/2016 14:44
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Margaret w Elephant jak Miley Cyrus we Wrecking Ball [VIDEO]

Margaret w Elephant jak Miley Cyrus we Wrecking Ball [VIDEO]

18/08/2016 10:16

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]