WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Kamil Bednarek - Cisza: parodia Kabaretu Czołówka Piekła. Panowie śpiewają o ... grillowaniu! [VIDEO] - Parodia Ciszy Kamila Bednarka: Kabaret Czołówka Piekła serwuje kawałek o grillowaniu! Zobacz [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Kamil Bednarek - Cisza: parodia Kabaretu Czołówka Piekła. Panowie śpiewają o ... grillowaniu! [VIDEO]: kamil bednarek cisza, kamil bednarek cisza parodia, cisza parodia, cisza kabaret czołówka piekła, kabaret czołówka piekła, kabaret czołówka piekła youtube, kamil bednarek cisza kabaret czołówka piekła

Kamil Bednarek - Cisza: parodia Kabaretu Czołówka Piekła. Panowie śpiewają o ... grillowaniu! [VIDEO]

RSS 10/01/2014 18:09 Komentarze 0

Cisza Kamila Bednarka doczekała się dziesiątek parodii, ale to właśnie Kabaret Czołówka Piekła ze swoją wersją hitu zatytułowaną Grille podbił YouTube i rozbawił do łez tysiące internautów. Okazuje się, że kawałek o grillowaniu kiełbasy i w ogóle kiełbasie samej w sobie także może stać się mega hitem. Gotowi na kupę śmiechu?

Kabaret Czołówka Piekła / fot. Facebook Kabaretu Czołówka Piekła
Ilustracja do artykułu: Kamil Bednarek - Cisza: parodia Kabaretu Czołówka Piekła. Panowie śpiewają o ... grillowaniu! [VIDEO]
Cisza Kamila Bednarka to tak duży hit, że nie mogło obejść się bez parodii kawałka. Jedną z nich nagrali panowie z Kabaretu Czołówka Piekła. Ta szybko stała się hitem YouTube i w pierwszej połowie stycznia 2014 roku wideo z występu z numerem zatytułowanym Grille uzbierało ponad 350 tysięcy odsłon.

O czym Kabaret Czołówka Piekła śpiewa w swojej parodii Ciszy Kamila Bednarka? Jak mówi tytuł ich numeru - o grillowaniu. Co na ruszcie komików? Kiełbasa w każdej odsłonie. Sielanka przy grillu nie trwa jednak długo, bo sam Kamil Bednarek zjawia się, by zakazać grillowania. Co się stanie? Musicie zobaczyć sami ;).


Kabaret Czołówka Piekła tworzą Łukasz, Janek i Artur. Podczas wykonu Grille na VII Szczecińskim Przeglądzie Autorskich Kabaretów SZPAK możemy podziwiać dwóch ostatnich.


Zobacz Grille - Kabaret Czołówka Piekła (parodia Ciszy Kamila Bednarka)!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Zmiana czasu 2014 z letniego na zimowy: jak przesuwamy zegarki na zimę? Zobacz i odpal hit Time After Time [VIDEO]
1

Zmiana czasu 2014 z letniego na zimowy: jak przesuwamy zegarki na zimę? Zobacz i odpal hit Time After Time [VIDEO]

Kiedy zmieniamy czas z letniego na zimowy 2014? O październikowej zmianie czasu ESKA.pl przypomina wszystkim, którzy zapomnieli się i non-stop słuchają naszych gorących hitów ;). Zobaczcie już teraz, kiedy przestawić zegarki i w jaki sposób to zrobić!
24/10/2014 14:35
EMA 2014: Nicki Minaj przejmuje świat w nowym spocie Europe Music Awards [VIDEO]
0

EMA 2014: Nicki Minaj przejmuje świat w nowym spocie Europe Music Awards [VIDEO]

Nicki Minaj promuje galę Europe Music Awards 2014 w nowym spocie. Zobacz, jak będzie wyglądał świat pod panowaniem Nicki. Najnowszy filmik promujący EMA 2014 w Glasgow na ESKA.pl
24/10/2014 14:22
One Direction z On The Road Again Tour 2015 w Polsce? Kiedy nowe daty i miasta? [VIDEO]
0

One Direction z On The Road Again Tour 2015 w Polsce? Kiedy nowe daty i miasta? [VIDEO]

Koncertu One Direction w Polsce w ramach On The Road Again Tour 2015 zabrakło w pierwszej liście dat i miast opublikowanej pod koniec października 2014 roku przez 1D. Kiedy możemy spodziewać się ogłoszenia nowych dat On The Road Again Tour 2015, wśród których może pojawić się ta wyczekiwana przez polskich fanów?
24/10/2014 14:04
Gorąca 20 Premiera: Wilkinson - Dirty Love ft. Talay Riley. Posłuchaj hitu z UK [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: Wilkinson - Dirty Love ft. Talay Riley. Posłuchaj hitu z UK [VIDEO]

Wilkinson - Dirty Love ft. Talay Riley to piątkowa premiera w Gorącej 20. Posłuchaj tanecznego kawałka londyńskiego didżeja na antenie Radia ESKA i zobacz teledysk na ESKA.pl
24/10/2014 13:41
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction z rekordem YouTube i VEVO? Taki jest plan fanów 1D, którzy liczbą wyświetleń wideo do Steal My Girl w 24h od premiery klipu chcą pokonać wynik Nicki Minaj z Anacondą. Jakie są szanse i co muszą zrobić Directioners? Sprawdzamy!
24/10/2014 13:18
Polska w rankingu FIFA: które miejsce? Awans Polaków! This Is The Place... [VIDEO]
0

Polska w rankingu FIFA: które miejsce? Awans Polaków! This Is The Place... [VIDEO]

Ranking FIFA i awans Polski to z pewnością jedna z lepszych wiadomości ostatnich tygodni. Sprawdź o ile oczek awansowała reprezentacja Polski w rankingu Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej. Kto znajduje się na pierwszym miejscu w rangingu FIFA? Sprawdź, kto dostał się do pierwszej dziesiątki rankingu FIFA. Odpalamy This Is The Place i sprawdzamy rankingi FIFA.
24/10/2014 13:13
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto: