WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Kamil Bednarek - Cisza: parodia Kabaretu Czołówka Piekła. Panowie śpiewają o ... grillowaniu! [VIDEO] - Parodia Ciszy Kamila Bednarka: Kabaret Czołówka Piekła serwuje kawałek o grillowaniu! Zobacz [VIDEO]

Tagi związane z Kamil Bednarek - Cisza: parodia Kabaretu Czołówka Piekła. Panowie śpiewają o ... grillowaniu! [VIDEO]: kamil bednarek cisza, kamil bednarek cisza parodia, cisza parodia, cisza kabaret czołówka piekła, kabaret czołówka piekła, kabaret czołówka piekła youtube, kamil bednarek cisza kabaret czołówka piekła

Kamil Bednarek - Cisza: parodia Kabaretu Czołówka Piekła. Panowie śpiewają o ... grillowaniu! [VIDEO]

RSS 10/01/2014 18:09 Komentarze

Cisza Kamila Bednarka doczekała się dziesiątek parodii, ale to właśnie Kabaret Czołówka Piekła ze swoją wersją hitu zatytułowaną Grille podbił YouTube i rozbawił do łez tysiące internautów. Okazuje się, że kawałek o grillowaniu kiełbasy i w ogóle kiełbasie samej w sobie także może stać się mega hitem. Gotowi na kupę śmiechu?

Kabaret Czołówka Piekła / fot. Facebook Kabaretu Czołówka Piekła
Ilustracja do artykułu: Kamil Bednarek - Cisza: parodia Kabaretu Czołówka Piekła. Panowie śpiewają o ... grillowaniu! [VIDEO]
Cisza Kamila Bednarka to tak duży hit, że nie mogło obejść się bez parodii kawałka. Jedną z nich nagrali panowie z Kabaretu Czołówka Piekła. Ta szybko stała się hitem YouTube i w pierwszej połowie stycznia 2014 roku wideo z występu z numerem zatytułowanym Grille uzbierało ponad 350 tysięcy odsłon.

O czym Kabaret Czołówka Piekła śpiewa w swojej parodii Ciszy Kamila Bednarka? Jak mówi tytuł ich numeru - o grillowaniu. Co na ruszcie komików? Kiełbasa w każdej odsłonie. Sielanka przy grillu nie trwa jednak długo, bo sam Kamil Bednarek zjawia się, by zakazać grillowania. Co się stanie? Musicie zobaczyć sami ;).


Kabaret Czołówka Piekła tworzą Łukasz, Janek i Artur. Podczas wykonu Grille na VII Szczecińskim Przeglądzie Autorskich Kabaretów SZPAK możemy podziwiać dwóch ostatnich.


Zobacz Grille - Kabaret Czołówka Piekła (parodia Ciszy Kamila Bednarka)!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Grammy 2017: Adele wystąpi na gali rozdania nagród
0

Grammy 2017: Adele wystąpi na gali rozdania nagród

Występ Adele na Grammy 2017 - to już pewne! Gwiazda będzie się starała zatrzeć złe wrażenie po wielkiej wpadce z zeszłego roku.
23/01/2017 17:52
Kamil Bednarek o Eurowizji! Weźmie udział? [WYWIAD VIDEO]
0

Kamil Bednarek o Eurowizji! Weźmie udział? [WYWIAD VIDEO]

Kamil Bednarek, czyli jeden z najpopularniejszych wokalistów w Polsce odwiedził studio Radia ESKA. Jednym z tematów rozmowy z redaktorem ESKA.pl była Eurowizja! Co sądzi o konkursie? Czy weźmie w nim udział? Jak podobał mu się występ Michała Szpaka? Dowiedzcie się oglądając wywiad video na ESKA.pl!
23/01/2017 17:39
Krzysztof Rutkowski walczy z rakiem. Będzie specjalny koncert dla Tarzan Boy
0

Krzysztof Rutkowski walczy z rakiem. Będzie specjalny koncert dla Tarzan Boy

Krzysztof Rutkowski walczy z rakiem. Z tego powodu gwiazdy disco polo organizują koncert charytatywny, z którego dochód pójdzie na leczenie lidera grupy Tarzan Boy. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.
23/01/2017 17:18
Popek, Sobota i Matheo - zostań czwartym królem i wystąp w teledysku Dom!
0

Popek, Sobota i Matheo - zostań czwartym królem i wystąp w teledysku Dom!

Popek, Sobota i Matheo dają wam niepowtarzalną możliwość pojawienia się w ich teledysku! Co trzeba zrobić, by wystąpić w klipie do singla pt. Dom? Szczegóły podrzucamy na ESKA.pl!
23/01/2017 16:45
Pamiętasz te teledyski? To znaczy, że naprawdę jesteś stary
0

Pamiętasz te teledyski? To znaczy, że naprawdę jesteś stary

Pamiętasz te teledyski? Zobacz zestawienie klipów, które w 2017 roku będą świętować swoje 20-lecie.
23/01/2017 16:33
Cała Polska Myje Ręce - świetny lipdub od studentów!
0

Cała Polska Myje Ręce - świetny lipdub od studentów!

Studenci nagrali radosny lipdub do piosenki Justina Timberlake'a Can't Stop The Feeling i wspierają akcję Cała Polska Myje Ręce. Sprawdź, jak im to wyszło!
23/01/2017 16:23
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

18/01/2017 10:59

0
Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

16/01/2017 12:53

0
Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

16/01/2017 09:38

0
Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

14/01/2017 19:24

0
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

12/01/2017 13:06

0
Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

12/01/2017 11:47

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - Krajowe Eliminacje
Która polska gwiazda zgłosiła się do polskich preselekcji, ale udaje, że Eurowizja jej nie obchodzi?
  • Sylwia Grzeszczak
  • Ewa Farna
  • Doda
  • Dawid Kwiatkowski
  • Justyna Steczkowska
  • Rafał Brzozowski
  • Ewelina Lisowska
  • Marina
  • ktoś inny
polub
ESKA