WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Justyna Steczkowska wraca do The Voice! Poznaj pełen składy jury The Voice Of Poland 4 [VIDEO] - Jury The Voice Of Poland 2014 - skład. Justyna Steczkowska wraca jako jurorka! [VIDEO]

Justyna Steczkowska wraca do The Voice! Poznaj pełen składy jury The Voice Of Poland 4 [VIDEO]

RSS 01/02/2014 15:34 Komentarze

Justyna Steczkowska w The Voice Of Poland 4. Wokalistka w The Voice Of Poland 2014 zastąpi Edytę Górniak. W ten sposób znamy już pełen składy jury. Kto będzie oceniał uczestników na czerwonych krzesłach i kiedy The Voice Of Poland 4 wraca do TV? Sprawdź już teraz!

Justyna Steczkowska wraca do The Voice Of Poland /
Ilustracja do artykułu: Justyna Steczkowska wraca do The Voice! Poznaj pełen składy jury The Voice Of Poland 4 [VIDEO]
Justynę Steczkowską będziemy mogli ponownie oglądać w The Voice Of Poland - wokalistka wraca do roli jurorki w The Voice Of Poland 4. Wiadomość ta została potwierdzona przez samą gwiazdę na początku lutego 2014 roku. Dzięki tej informacji możemy już wymienić pełny skład jury The Voice Of Poland 4.

>>> Hity Radia ESKA bez przerwy i bez reklam na eskaGO! Odpal player teraz

Oprócz Justyny Steczkowskiej trenerami będą znani już z show Marek Piekarczyk, Marysia Sadowska oraz Tomson i Baron z Afromental. Kiedy wraca The Voice Of Poland 4?

Zgodnie z zapowiedziami czwarta edycja programu zadebiutuje w TVP 2 już wiosną 2014 roku. Premiera pierwszego odcinka 1 marca. Będziecie oglądać? Czat i komentarze do Waszej dyspozycji.


Zobacz The Voice of Poland - Justyna Steczkowska - Sanktuarium!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Eurowizja 2017: Kasia Moś podczas ukraińskich preselekcji. Polka umacnia swoją pozycję!
0

Eurowizja 2017: Kasia Moś podczas ukraińskich preselekcji. Polka umacnia swoją pozycję!

Kasia Moś wystąpiła podczas ukraińskich preselekcji do Eurowizji 2017. Polka takim występem zdecydowanie umocniła swoją pozycję!
26/02/2017 14:19
Lahti 2017 - TERMINARZ mistrzostw świata
0

Lahti 2017 - TERMINARZ mistrzostw świata

Mistrzostwa Świata w Lahti 2017 to wielkie emocje z udziałem Polaków! Skoki narciarskie, biegi i kombinacja norweska znajdują się w programie zimowych MŚ w Finlandii. Kiedy i w jakich dyscyplinach zawody? Szczegółowy terminarz z datami i godzinami do sprawdzenia na ESKA.pl
26/02/2017 14:19
Oscary 2017 - nominacje. Kto jest nominowany w muzycznych kategoriach?
0

Oscary 2017 - nominacje. Kto jest nominowany w muzycznych kategoriach?

Oscary 2017 to także ceremonia, której powinni przyjrzeć się bliżej fani muzyki! Kto ma nominację w kategorii najlepsza piosenka i muzyka filmowa? Przekonacie się na ESKA.pl
26/02/2017 14:18
Oscary 2017 - transmisja ONLINE i w TV. Gdzie i o której oglądać?
0

Oscary 2017 - transmisja ONLINE i w TV. Gdzie i o której oglądać?

Oscary 2017 - transmisja w TV i online będzie dostępna? Gdzie, kiedy i o której godzinie rozpocznie się 89. ceremonia? Przekonajcie się już teraz - oczywiście na ESKA.pl
26/02/2017 12:01
Złote Maliny 2017 - WYNIKI. Kto otrzymał statuetki za najgorsze filmu roku?
0

Złote Maliny 2017 - WYNIKI. Kto otrzymał statuetki za najgorsze filmu roku?

Złote Maliny 2017 - wyniki już teraz na ESKA.pl. Kto tym razem otrzymał statuetki za najgorsze produkcje filmowe?
26/02/2017 11:57
Uczestnicy Tańca z Gwiazdami
0

Uczestnicy Tańca z Gwiazdami

Uczestnicy Tańca z Gwiazdami to gwiazdy świata muzyki, mediów i sportu. Kto ma największe szanse na wygraną w siódmej edycji Tańca z Gwiazdami?
26/02/2017 10:51
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tłusty czwartek - przepisy na pączki i faworki!

Tłusty czwartek - przepisy na pączki i faworki!

21/02/2017 15:17

0
Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

21/02/2017 14:30

0
Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

21/02/2017 12:54

0
Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

21/02/2017 12:30

0
Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

20/02/2017 09:46

0
Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

16/02/2017 15:28

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent - Gwiazdy 2
Kto jest agentem w drugim sezonie programu Agent - Gwiazdy?
  • Jarosław Kret
  • Alan Andersz
  • Mateusz Maga
  • Olga Frycz
  • Joanna Jędrzejczyk
  • Piotr Kędzierski
  • Odeta Moro
  • Tomasz Niecik
  • Edyta Zając-Rzeźniczak
  • Daria Ładocha
  • Marek Włodarczyk
  • Julita „Jula” Fabiszewska
polub
ESKA