WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Justyna Steczkowska wraca do The Voice! Poznaj pełen składy jury The Voice Of Poland 4 [VIDEO] - Jury The Voice Of Poland 2014 - skład. Justyna Steczkowska wraca jako jurorka! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Justyna Steczkowska wraca do The Voice! Poznaj pełen składy jury The Voice Of Poland 4 [VIDEO]

RSS 01/02/2014 15:34 Komentarze 0

Justyna Steczkowska w The Voice Of Poland 4. Wokalistka w The Voice Of Poland 2014 zastąpi Edytę Górniak. W ten sposób znamy już pełen składy jury. Kto będzie oceniał uczestników na czerwonych krzesłach i kiedy The Voice Of Poland 4 wraca do TV? Sprawdź już teraz!

Justyna Steczkowska wraca do The Voice Of Poland /
Ilustracja do artykułu: Justyna Steczkowska wraca do The Voice! Poznaj pełen składy jury The Voice Of Poland 4 [VIDEO]
Justynę Steczkowską będziemy mogli ponownie oglądać w The Voice Of Poland - wokalistka wraca do roli jurorki w The Voice Of Poland 4. Wiadomość ta została potwierdzona przez samą gwiazdę na początku lutego 2014 roku. Dzięki tej informacji możemy już wymienić pełny skład jury The Voice Of Poland 4.

>>> Hity Radia ESKA bez przerwy i bez reklam na eskaGO! Odpal player teraz

Oprócz Justyny Steczkowskiej trenerami będą znani już z show Marek Piekarczyk, Marysia Sadowska oraz Tomson i Baron z Afromental. Kiedy wraca The Voice Of Poland 4?

Zgodnie z zapowiedziami czwarta edycja programu zadebiutuje w TVP 2 już wiosną 2014 roku. Premiera pierwszego odcinka 1 marca. Będziecie oglądać? Czat i komentarze do Waszej dyspozycji.


Zobacz The Voice of Poland - Justyna Steczkowska - Sanktuarium!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Afromental - Mental House - nowy teledysk zespołu dostępny w sieci [VIDEO]
0

Afromental - Mental House - nowy teledysk zespołu dostępny w sieci [VIDEO]

Nowy teledysk Afromental dostępny w sieci! Utwór promuje czwarty album formacji. Jaki jest klip do utworu Mental House? Pełen energii, ale też odrobinę mroczny. Odpal już teraz klip Mental House na ESKA.pl 
28/11/2014 15:22
Mecz AS Roma - Inter Mediolan 30.11: gdzie oglądać w tv i online, o której? Mamma mia, co za futbol! [VIDEO]
0

Mecz AS Roma - Inter Mediolan 30.11: gdzie oglądać w tv i online, o której? Mamma mia, co za futbol! [VIDEO]

Gdzie oglądać mecz AS Roma - Inter Mediolan 30.11.2014 w tv i online? Informacje o transmisji meczu AS Roma - Inter Mediolan w telewizji i internecie na ESKA.pl. Wiemy m.in., o której godzinie zaczyna się mecz AS Roma - Inter Mediolan w ramach Ligi Włoskiej. Gotowi na futbol w stylu Mamma mia?
28/11/2014 15:00
Matura 2015: matura próbna z chemii Operon - arkusze i odpowiedzi. Czy zadania były Complicated? [VIDEO]
0

Matura 2015: matura próbna z chemii Operon - arkusze i odpowiedzi. Czy zadania były Complicated? [VIDEO]

Matura próbna z chemii 2015 wydawnictwa Operon przeprowadzona była w wybranych szkołach 28 listopada 2014 roku. Chemia to przedmiot dodatkowy, który uczniowie mają obowiązek zdawać na poziomie rozszerzonym. Jak wyglądał egzamin maturalny z chemii? Czy matura próbna Operona jest trudniejsza od 'normalnej' matury? Oceńcie sami, sprawdzając arkusze i odpowiedzi z matury próbnej Operona 2015 
28/11/2014 14:19
Joanna Krupa udaje Justina Biebera w Świat się kręci. Zobacz występ supermodelki [VIDEO]
0

Joanna Krupa udaje Justina Biebera w Świat się kręci. Zobacz występ supermodelki [VIDEO]

Joanna Krupa udaje Justina Biebera. W programie Agaty Młynarskiej - Świat się kręci na TVP 1 słynna modelka wystąpiła na scenie poruszając się do piosenki Baby, czyli jednego z największych przebojów wokalisty. Zobacz sympatyczną parodię Justina Biebera w wykonaniu Joanny Krupy na ESKA.pl
28/11/2014 14:12
Biegi narciarskie 29-30.11.2014 z Justyną Kowlaczyk: gdzie i o której oglądać konkurs w Kuusamo? Będzie Harder Better Faster? [VIDEO]
0

Biegi narciarskie 29-30.11.2014 z Justyną Kowlaczyk: gdzie i o której oglądać konkurs w Kuusamo? Będzie Harder Better Faster? [VIDEO]

Gdzie oglądać biegi narciarskie 2014 29 listopada i 30 listopada z Justyną Kowalczyk w Kussamo w ramach Pucharu Świata? O której godzinie start biegów 29.11 i 30.11? ESKA.pl przed inauguracją turnieju, którego faworytką jest m.in. właśnie Polka, serwuje informacje o transmijach tv i online. Będzie Harder Better Faster niż rok temu!
28/11/2014 14:08
Matura próbna z WOS'u Operon 2015: arkusze i odpowiedzi w sieci. Complicated? [VIDEO]
0

Matura próbna z WOS'u Operon 2015: arkusze i odpowiedzi w sieci. Complicated? [VIDEO]

Matura próbna z WOS'u 2015 Operona: 28 listopada 2014 roku uczniowie wybranych szkół podchodzą do egzaminu maturalnego z wybranego przedmiotu dodatkowego. Ci, którzy planują m.in. karierę prawniczą na maturze wybierają WOS. Jaka w tym roku będzie matura próbna z WOS'u? Arkusze i odpowiedzi z matury próbnej Operona będą dostępne w sieci 29 listopada 2014