Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Justyna Steczkowska wraca do The Voice! Poznaj pełen składy jury The Voice Of Poland 4 [VIDEO] - Jury The Voice Of Poland 2014 - skład. Justyna Steczkowska wraca jako jurorka! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Justyna Steczkowska wraca do The Voice! Poznaj pełen składy jury The Voice Of Poland 4 [VIDEO]

RSS 01/02/2014 15:34 Komentarze 0

Justyna Steczkowska w The Voice Of Poland 4. Wokalistka w The Voice Of Poland 2014 zastąpi Edytę Górniak. W ten sposób znamy już pełen składy jury. Kto będzie oceniał uczestników na czerwonych krzesłach i kiedy The Voice Of Poland 4 wraca do TV? Sprawdź już teraz!

Justyna Steczkowska wraca do The Voice Of Poland /
Ilustracja do artykułu: Justyna Steczkowska wraca do The Voice! Poznaj pełen składy jury The Voice Of Poland 4 [VIDEO]
Justynę Steczkowską będziemy mogli ponownie oglądać w The Voice Of Poland - wokalistka wraca do roli jurorki w The Voice Of Poland 4. Wiadomość ta została potwierdzona przez samą gwiazdę na początku lutego 2014 roku. Dzięki tej informacji możemy już wymienić pełny skład jury The Voice Of Poland 4.

>>> Hity Radia ESKA bez przerwy i bez reklam na eskaGO! Odpal player teraz

Oprócz Justyny Steczkowskiej trenerami będą znani już z show Marek Piekarczyk, Marysia Sadowska oraz Tomson i Baron z Afromental. Kiedy wraca The Voice Of Poland 4?

Zgodnie z zapowiedziami czwarta edycja programu zadebiutuje w TVP 2 już wiosną 2014 roku. Premiera pierwszego odcinka 1 marca. Będziecie oglądać? Czat i komentarze do Waszej dyspozycji.


Zobacz The Voice of Poland - Justyna Steczkowska - Sanktuarium!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Hurts – Some Kind Of Heaven: pierwszy singiel z trzeciej płyty na 2015 rok. Będzie hit? [AUDIO]
0

Hurts – Some Kind Of Heaven: pierwszy singiel z trzeciej płyty na 2015 rok. Będzie hit? [AUDIO]

Hurts Some Kind Of Heaven pod koniec maja 2015 roku zaprezentowali jako swoją nową piosenkę i pierwszy singiel z trzeciej płyty. Audio Some Kind Of Heaven Hurts mamy dla Was oczywiście do odpalenia na ESKA.pl a zrobić to warto, bo grupa zaskakuje brzmieniem. Podoba się Wam takie wydanie Hurts?
28/05/2015 13:32
Film Amy w polskich kinach. Kiedy premiera dokumentu o Amy Winehouse w Polsce? Jest data! [VIDEO]
0

Film Amy w polskich kinach. Kiedy premiera dokumentu o Amy Winehouse w Polsce? Jest data! [VIDEO]

Film o Amy Winehouse trafi także do polskich kin. ESKA.pl wie już, kiedy premiera filmu Amy w Polsce. Sprawdźcie polską datę premiery dokumentu o Amy Winehouse i dowiedzcie się, co zobaczymy na dużym ekranie. Na stronie także trailer filmu o Amy Winehouse. Zapraszamy!
28/05/2015 12:45
Paracetamol Challenge - o co chodzi i dlaczego NIE WOLNO TEGO ROBIĆ! Ostrzegamy przed Pills and Potions na ESKA.pl [VIDEO]
0

Paracetamol Challenge - o co chodzi i dlaczego NIE WOLNO TEGO ROBIĆ! Ostrzegamy przed Pills and Potions na ESKA.pl [VIDEO]

Paracetamol Challenge to nowa i niezwykle niebezpieczna moda wśrod nastolatków. Na czym polega ta szokująca zabawa? Sprawdź, dlaczego pod żadnym pozorem  NIE WOLNO TEGO ROBIĆ!
28/05/2015 12:27
Obowiązkowa matura z religii w 2016? Egzamin z religii obowiązkowy jak z matematyki? Sprawdzamy...
1

Obowiązkowa matura z religii w 2016? Egzamin z religii obowiązkowy jak z matematyki? Sprawdzamy...

Obowiązkowa matura z religii w 2016? Egzamin z religii będzie obowiązkowy, podobnie jak matura z języka polskiego i matematyki, bo skoro religia jest liczona do średniej ocen, to również matura z tego przedmiotu powinni zdawać wszyscy uczniowie - taka informacja krąży od kilku dni po Facebooku. Ile w tym prawdy?    
28/05/2015 12:03
Curly Heads z Dawidem Podsiadło grają na dachu Synthlove - zobaczcie klip z występem [VIDEO]
0

Curly Heads z Dawidem Podsiadło grają na dachu Synthlove - zobaczcie klip z występem [VIDEO]

Curly Heads Synthlove na żywo i akustycznie zaprezntowali na dachu a całość uwieczniły kamery projektu Informal Sounds. Występ zespołu Dawida Podsiadło z Synthlove na dachu jednego z warszawskich budynków mamy więc dla Was do zobaczenia już teraz na ESKA.pl! Przełamcie lęk wysokości i cieszcie się dźwiękami live razem z nami.
28/05/2015 11:55
Hit lata 2015 czytelników ESKA.pl. Wybieramy przebój wakacji 2015 - pierwsze głosowanie [PLEBISCYT]
41

Hit lata 2015 czytelników ESKA.pl. Wybieramy przebój wakacji 2015 - pierwsze głosowanie [PLEBISCYT]

Hit lata 2015 czytelników ESKA.pl to plebiscyt, który startuje w połowie maja na 3 tygodnie przed wakacjami. W pierwszym głosowaniu na hit wakacji 2015 mamy dla Was nowości muzyczne na lato 2015 zarówno od polskich artystów jak i zagranicznych wykonawców. Gotowi wybrać piosenki na lato 2015, które przejdą dalej do ostatecznego głosowania w plebiscycie hit lata 2015 czytelników ESKA.pl? Zapraszamy!
28/05/2015 11:10
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

23/05/2015 17:48

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska