WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Justyna Steczkowska wraca do The Voice! Poznaj pełen składy jury The Voice Of Poland 4 [VIDEO] - Jury The Voice Of Poland 2014 - skład. Justyna Steczkowska wraca jako jurorka! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Justyna Steczkowska wraca do The Voice! Poznaj pełen składy jury The Voice Of Poland 4 [VIDEO]

RSS 01/02/2014 15:34 Komentarze 0

Justyna Steczkowska w The Voice Of Poland 4. Wokalistka w The Voice Of Poland 2014 zastąpi Edytę Górniak. W ten sposób znamy już pełen składy jury. Kto będzie oceniał uczestników na czerwonych krzesłach i kiedy The Voice Of Poland 4 wraca do TV? Sprawdź już teraz!

Justyna Steczkowska wraca do The Voice Of Poland /
Ilustracja do artykułu: Justyna Steczkowska wraca do The Voice! Poznaj pełen składy jury The Voice Of Poland 4 [VIDEO]
Justynę Steczkowską będziemy mogli ponownie oglądać w The Voice Of Poland - wokalistka wraca do roli jurorki w The Voice Of Poland 4. Wiadomość ta została potwierdzona przez samą gwiazdę na początku lutego 2014 roku. Dzięki tej informacji możemy już wymienić pełny skład jury The Voice Of Poland 4.

>>> Hity Radia ESKA bez przerwy i bez reklam na eskaGO! Odpal player teraz

Oprócz Justyny Steczkowskiej trenerami będą znani już z show Marek Piekarczyk, Marysia Sadowska oraz Tomson i Baron z Afromental. Kiedy wraca The Voice Of Poland 4?

Zgodnie z zapowiedziami czwarta edycja programu zadebiutuje w TVP 2 już wiosną 2014 roku. Premiera pierwszego odcinka 1 marca. Będziecie oglądać? Czat i komentarze do Waszej dyspozycji.


Zobacz The Voice of Poland - Justyna Steczkowska - Sanktuarium!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
MŚ Falun 2015: biegi narciarskie w TV i online na żywo. Gdzie i o której oglądać bieg mężczyzn z 01.03.2015? Check It Out [VIDEO]
0

MŚ Falun 2015: biegi narciarskie w TV i online na żywo. Gdzie i o której oglądać bieg mężczyzn z 01.03.2015? Check It Out [VIDEO]

MŚ Falun 2015: o której i gdzie oglądać biegi narciarskie z 01.03.2015? Przed nami ostatni dzień walki o medale w Mistrzostwach Świata w Falun. 1 marca obejrzymy bieg mężczyzn stylem klasycznym na 50 kilometrów. Gdzie i o której oglądać transmisję biegów narciarskich na żywo w TV i online? Sprawdź na ESKA.pl
01/03/2015 11:11
21. urodziny Justina Biebera - jaki będzie za kolejne 21 lat? ESKA.pl zaprasza na wycieczkę do 2036 roku! [VIDEO]
0

21. urodziny Justina Biebera - jaki będzie za kolejne 21 lat? ESKA.pl zaprasza na wycieczkę do 2036 roku! [VIDEO]

21. urodziny Justina Biebera to dobry moment, aby zastanowić się nad przyszłością artysty. Co czeka idola nastolatków w dorosłym życiu? Razem z ESKA.pl przenieś się do przyszłości o kolejne 21 lat i sprawdź, kim będzie Justin w 2036 roku!
01/03/2015 10:55
Najlepsza Gwiazda Warsaw Shore w kategorii muzycznej to...? Wyniki głosowania na ESKA.pl [VIDEO]
0

Najlepsza Gwiazda Warsaw Shore w kategorii muzycznej to...? Wyniki głosowania na ESKA.pl [VIDEO]

Uczestnicy Warsaw Shore podbijają internety swoimi teledyskami. Która gwiazda Ekipy z Warszawy spodobała się słuchaczom najbardziej? Najlepsza Gwiazda Warsaw Shore w kategorii muzycznej to...? Wynik głosowania na najlepszy teledysk publikujemy na ESKA.pl
01/03/2015 10:50
Nowy dowód osobisty 2015 - czym różni się od starego? Everything Has Changed? [VIDEO]
0

Nowy dowód osobisty 2015 - czym różni się od starego? Everything Has Changed? [VIDEO]

Nowy dowód osobisty 2015 - czym różni się od starego? Nowy dokument tożsamości będzie obowiązywać do 1 marca 2015 roku. Czy to oznacza, że stare dowody stracą swoją ważność? Sprawdź jakie zmiany pojawią się na nowym dowodzie osobistym w 2015 roku. Everything Has Changed?
01/03/2015 09:59
Pogoda na wiosnę 2015 - długoterminowa prognoza pogody na marzec, kwiecień, maj. Wiosna, ach to ty [AUDIO]
0

Pogoda na wiosnę 2015 - długoterminowa prognoza pogody na marzec, kwiecień, maj. Wiosna, ach to ty [AUDIO]

Pogoda na wiosnę 2015 już na ESKA.pl. Na dworze coraz cieplej, sprawdzamy więc dla Was długoterminową pogodę na wiosnę 2015. Zobaczcie już teraz, jaka będzie wiosna 2015 w Polsce w poszczególnych miesiącach: mamy pogodę na marzec 2015, prognozę na kwiecień 2015 i pierwsze wzmianki o pogodzie w maju 2015. Gotowi zaśpiewać Wiosna, ah to ty?
01/03/2015 09:35
Nowy dowód osobisty 2015: od kiedy obowiązuje nowy wzór dowodu osobistego? Sprawdź i posłuchaj Young And Beautiful [VIDEO]
0

Nowy dowód osobisty 2015: od kiedy obowiązuje nowy wzór dowodu osobistego? Sprawdź i posłuchaj Young And Beautiful [VIDEO]

Nowy dowód osobisty 2015: data wejście w życie nowego wzoru dowodu osobistego to bardzo ważna informacja dla wszystkich, którzy planują zmienić lub wyrobić sobie po raz pierwszy dokument tożsamości. Jakie zmiany szykują się w nowym dowodzie osobistym? I czy to prawda, że po otrzymaniu dowodu nie czujemy się już Young and Beautiful? Wszystkie praktyczne informacje na temat dowodu osobistego znajdziecie na ESKA.pl