WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Justyna Steczkowska wraca do The Voice! Poznaj pełen składy jury The Voice Of Poland 4 [VIDEO] - Jury The Voice Of Poland 2014 - skład. Justyna Steczkowska wraca jako jurorka! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Justyna Steczkowska wraca do The Voice! Poznaj pełen składy jury The Voice Of Poland 4 [VIDEO]

RSS 01/02/2014 15:34 Komentarze 0

Justyna Steczkowska w The Voice Of Poland 4. Wokalistka w The Voice Of Poland 2014 zastąpi Edytę Górniak. W ten sposób znamy już pełen składy jury. Kto będzie oceniał uczestników na czerwonych krzesłach i kiedy The Voice Of Poland 4 wraca do TV? Sprawdź już teraz!

Justyna Steczkowska wraca do The Voice Of Poland /
Ilustracja do artykułu: Justyna Steczkowska wraca do The Voice! Poznaj pełen składy jury The Voice Of Poland 4 [VIDEO]
Justynę Steczkowską będziemy mogli ponownie oglądać w The Voice Of Poland - wokalistka wraca do roli jurorki w The Voice Of Poland 4. Wiadomość ta została potwierdzona przez samą gwiazdę na początku lutego 2014 roku. Dzięki tej informacji możemy już wymienić pełny skład jury The Voice Of Poland 4.

>>> Hity Radia ESKA bez przerwy i bez reklam na eskaGO! Odpal player teraz

Oprócz Justyny Steczkowskiej trenerami będą znani już z show Marek Piekarczyk, Marysia Sadowska oraz Tomson i Baron z Afromental. Kiedy wraca The Voice Of Poland 4?

Zgodnie z zapowiedziami czwarta edycja programu zadebiutuje w TVP 2 już wiosną 2014 roku. Premiera pierwszego odcinka 1 marca. Będziecie oglądać? Czat i komentarze do Waszej dyspozycji.


Zobacz The Voice of Poland - Justyna Steczkowska - Sanktuarium!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
The Voice of Poland 5, odc. 8 - relacja na żywo. Kto odpadnie z trzeciej bitwy The Voice of Poland 5?
0

The Voice of Poland 5, odc. 8 - relacja na żywo. Kto odpadnie z trzeciej bitwy The Voice of Poland 5?

The Voice of Poland 5. odc. 8 - przed nami druga bitwa muzycznego show. 25 października 2014 roku na ringu do walki staną Kto odpadnie z 8. odc. The Voice of Poland 5? Sprawdź w relacji na żywo z trzeciej bitwy na ESKA.pl
25/10/2014 20:01
Agata Dziarmagowska reprezentantką Polski na Eurodanceweb Awards 2014! Ma szansę wygrać? [VIDEO]
0

Agata Dziarmagowska reprezentantką Polski na Eurodanceweb Awards 2014! Ma szansę wygrać? [VIDEO]

Agata Dziarmagowska będzie reprezentować Polskę na Eurodanceweb Awards 2014 - konkursie na najlepsze taneczne utwory w Europie. Młoda piosenkarka powalczy o zwycięstwo ze swoim utworem Mogę wszystko, nic nie muszę. Czy ma szansę na zdobycie Grand prix międzynarodowego konkursu?
25/10/2014 19:57
Zmiana czasu 2014 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK... [VIDEO]
0

Zmiana czasu 2014 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK... [VIDEO]

Kiedy jest zmiana czasu z zimowego na letni 2014? To już dziś! Zmiana czasu na letni w 2014 roku ma miejsce w nocy z 29 na 30 marca. ESKA.pl podpowiada, jak przestawić zegarki i nie przegapić zmiany czasu. 'Tik tok, on the clock, but the party don't stop...' śpiewa Kesha i ma rację, bo dni będą dłuższe!
25/10/2014 19:08
Kropka nienawiści: nowy hit Facebooka? Tak. Zobaczcie, jak powiedzieć Don't Speak jednym znakiem [VIDEO]
1

Kropka nienawiści: nowy hit Facebooka? Tak. Zobaczcie, jak powiedzieć Don't Speak jednym znakiem [VIDEO]

Kropka nienawiści na Facebooku robi zawrotną karierę pod koniec października 2014 roku. Co to jest kropka nienawiści i dlaczego tysiące osób polubiło fanpage Kropka nienawiści.? Nie wiecie? Ok. Wytłumaczymy.
25/10/2014 18:02
Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Kierujemy Eye Of The Tiger na transmisję [VIDEO]
3

Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Kierujemy Eye Of The Tiger na transmisję [VIDEO]

Gołota vs Nicholson w TV i online - ESKA.pl na tapetę bierze temat walki Gołoty z Nicholsonem sprawdzając dostępne transmisje. Mamy Eye Of The Tiger na wszystkie sposoby obejrzenia ostatniej walki Gołoty w telewizji i internecie. Zobaczcie, gdzie i jak oglądać walkę Gołota vs Nicholson!
25/10/2014 17:55
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto: