Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Justyna Steczkowska wraca do The Voice! Poznaj pełen składy jury The Voice Of Poland 4 [VIDEO] - Jury The Voice Of Poland 2014 - skład. Justyna Steczkowska wraca jako jurorka! [VIDEO]

Justyna Steczkowska wraca do The Voice! Poznaj pełen składy jury The Voice Of Poland 4 [VIDEO]

RSS 01/02/2014 15:34 Komentarze

Justyna Steczkowska w The Voice Of Poland 4. Wokalistka w The Voice Of Poland 2014 zastąpi Edytę Górniak. W ten sposób znamy już pełen składy jury. Kto będzie oceniał uczestników na czerwonych krzesłach i kiedy The Voice Of Poland 4 wraca do TV? Sprawdź już teraz!

Justyna Steczkowska wraca do The Voice Of Poland /
Ilustracja do artykułu: Justyna Steczkowska wraca do The Voice! Poznaj pełen składy jury The Voice Of Poland 4 [VIDEO]
Justynę Steczkowską będziemy mogli ponownie oglądać w The Voice Of Poland - wokalistka wraca do roli jurorki w The Voice Of Poland 4. Wiadomość ta została potwierdzona przez samą gwiazdę na początku lutego 2014 roku. Dzięki tej informacji możemy już wymienić pełny skład jury The Voice Of Poland 4.

>>> Hity Radia ESKA bez przerwy i bez reklam na eskaGO! Odpal player teraz

Oprócz Justyny Steczkowskiej trenerami będą znani już z show Marek Piekarczyk, Marysia Sadowska oraz Tomson i Baron z Afromental. Kiedy wraca The Voice Of Poland 4?

Zgodnie z zapowiedziami czwarta edycja programu zadebiutuje w TVP 2 już wiosną 2014 roku. Premiera pierwszego odcinka 1 marca. Będziecie oglądać? Czat i komentarze do Waszej dyspozycji.


Zobacz The Voice of Poland - Justyna Steczkowska - Sanktuarium!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Eurowizja 2016: Natalia Szroeder w preselekcjach zaśpiewa Lustra
0

Eurowizja 2016: Natalia Szroeder w preselekcjach zaśpiewa Lustra

Eurowizja 2016: Natalia Szroeder wystąpi w polskich preselekcjach z piosenką Lustra! Czy wokalistka znana ze współpracy z Liberem ma szansę wygrać i reprezentować Polskę w 61. Konkursie Piosenki Eurowizji?
10/02/2016 13:36
Mecz Gwiazd NBA 2016: transmisja online i w TV. Gdzie i kiedy oglądać?
0

Mecz Gwiazd NBA 2016: transmisja online i w TV. Gdzie i kiedy oglądać?

Mecz Gwiazd NBA 2016: to najciekawsze wydarzenie w całym koszykarskim kalendarzu. Transmisja z NBA All-Star Weekend 2016 będzie dostępna! O tym, gdzie i kiedy oglądać dowiecie się na ESKA.pl.
10/02/2016 13:12
Kocham cię Polsko! wiosną w TVP2. Program zastąpi The Voice of Poland
0

Kocham cię Polsko! wiosną w TVP2. Program zastąpi The Voice of Poland

Kocham cię Polsko! zobaczymy wiosną w TVP2. Program wraca na antenę po czterech latach przerwy  i zastąpi The Voice of Poland. Nowa odsłona show to nowi kapitanowie drużyn i prowadząca. Szczegóły już teraz na ESKA.pl!
10/02/2016 12:54
Elliphant w Polsce 2016! Kim jest? Elliphant da koncert w Warszawie, Krakowie i Poznaniu!
0

Elliphant w Polsce 2016! Kim jest? Elliphant da koncert w Warszawie, Krakowie i Poznaniu!

Elliphant w Polsce 2016! Występ gwiazdy, która ma na koncie hit z Major Lazer z pewnością rozgrzeje publiczność w trzech polskich miastach. Kim jest Elliphant? Jakie ma hity? Szczegóły na jej temat sprawdzicie na ESKA.pl
10/02/2016 12:34
Lana Del Rey - Freak: premiera nowego teledysku
0

Lana Del Rey - Freak: premiera nowego teledysku

Lana Del Rey prezentuje teledysk do Freak. W najnowszym video promującym album Honeymoon wystąpił wokalista Father John Misty. Zobacz nowy klip Lany Del Rey już teraz!
10/02/2016 12:26
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

09/02/2016 10:34

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

27/01/2016 13:10

0
Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

26/01/2016 14:08

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA