WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Justyna Steczkowska wraca do The Voice! Poznaj pełen składy jury The Voice Of Poland 4 [VIDEO] - Jury The Voice Of Poland 2014 - skład. Justyna Steczkowska wraca jako jurorka! [VIDEO]

Justyna Steczkowska wraca do The Voice! Poznaj pełen składy jury The Voice Of Poland 4 [VIDEO]

RSS 01/02/2014 15:34 Komentarze

Justyna Steczkowska w The Voice Of Poland 4. Wokalistka w The Voice Of Poland 2014 zastąpi Edytę Górniak. W ten sposób znamy już pełen składy jury. Kto będzie oceniał uczestników na czerwonych krzesłach i kiedy The Voice Of Poland 4 wraca do TV? Sprawdź już teraz!

Justyna Steczkowska wraca do The Voice Of Poland /
Ilustracja do artykułu: Justyna Steczkowska wraca do The Voice! Poznaj pełen składy jury The Voice Of Poland 4 [VIDEO]
Justynę Steczkowską będziemy mogli ponownie oglądać w The Voice Of Poland - wokalistka wraca do roli jurorki w The Voice Of Poland 4. Wiadomość ta została potwierdzona przez samą gwiazdę na początku lutego 2014 roku. Dzięki tej informacji możemy już wymienić pełny skład jury The Voice Of Poland 4.

>>> Hity Radia ESKA bez przerwy i bez reklam na eskaGO! Odpal player teraz

Oprócz Justyny Steczkowskiej trenerami będą znani już z show Marek Piekarczyk, Marysia Sadowska oraz Tomson i Baron z Afromental. Kiedy wraca The Voice Of Poland 4?

Zgodnie z zapowiedziami czwarta edycja programu zadebiutuje w TVP 2 już wiosną 2014 roku. Premiera pierwszego odcinka 1 marca. Będziecie oglądać? Czat i komentarze do Waszej dyspozycji.


Zobacz The Voice of Poland - Justyna Steczkowska - Sanktuarium!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
20 ciekawostek na 20 lat Harry'ego Pottera
0

20 ciekawostek na 20 lat Harry'ego Pottera

Trudno w to uwierzyć, ale pierwsza część z serii książek o Harrym Potterze ma już 20 lat! Z okazji okrągłej rocznicy Kamienia Filozoficznego mamy dla was 20 magicznych faktów, o których mogliście nie mieć pojęcia.
26/06/2017 20:25
Familiada: najcieplejsze państwa w Europie. Komiczny finał jednego z odcinków
0

Familiada: najcieplejsze państwa w Europie. Komiczny finał jednego z odcinków

'Najcieplejsze państwa w Europie' i 'Coś miejscowego' - to zadania, z którymi musieli się zmierzyć w finale uczestnicy jednego z odcinków Familiady. 
26/06/2017 16:58
Depeche Mode w Polsce 2018: bilety - gdzie i po ile kupić?
0

Depeche Mode w Polsce 2018: bilety - gdzie i po ile kupić?

Depeche Mode, jeden z najbardziej wpływowych zespołów muzyki nowoczesnej zimą wróci do Polski na trzy klubowe koncerty. Sprawdź, gdzie i po ile kupić bilety na to wydarzenie.
26/06/2017 15:57
 Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą
0

Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą

The Dumplings w tym roku wracają na scenę Openera w niezwykłym, specjalnym formacie. Zespół zagra z 9-osobową orkiestrą!
26/06/2017 15:39
To już koniec SKAM. Za co widzowie dziękują serialowi?
0

To już koniec SKAM. Za co widzowie dziękują serialowi?

Bijący rekordy popularności norweski serial SKAM oficjalnie się zakończył. Czego nauczyli się z niego polscy nastolatkowie? Sprawdzamy, za co dziękują młodzi widzowie na zakończenie SKAM.
26/06/2017 15:36
Open'er Festival 2017
0

Open'er Festival 2017

Open'er Festival 2017 nadchodzi! Już 28 czerwca w Gdyni rozpocznie się czterodniowa zabawa przy występach najlepszych artystów z Polski i zagranicy.
26/06/2017 15:34
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

25/06/2017 17:09

0
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

25/06/2017 15:40

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

24/06/2017 14:10

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA