Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Justin Timberlake w Polsce! Gdzie i kiedy koncert Justina Timberlake'a w Polsce? Sprawdź na ESKA.pl! [VIDEO] - Justin Timberlake zagra koncert w Gdańsku? Kiedy wokalista odwiedzi polskich fanów i czy show dojdzie do skutku? [VIDEO]

Tagi związane z Justin Timberlake w Polsce! Gdzie i kiedy koncert Justina Timberlake'a w Polsce? Sprawdź na ESKA.pl! [VIDEO]: justin timberlake, koncert justina timberlake'a w polsce, koncerty 2014 timberlake w polsce, justin timberlake w gdańsku, koncert justina timberlake'a w gdańsku

Justin Timberlake w Polsce! Gdzie i kiedy koncert Justina Timberlake'a w Polsce? Sprawdź na ESKA.pl! [VIDEO]

RSS 16/01/2014 14:45 Komentarze

Justin Timberlake w 2014 roku da koncert w Polsce! Będzie to pierwsze show wokalisty w naszym kraju. Gdzie i kiedy ma zagrać Justin Timberlake, jedna z najbardziej wyczekiwanych w Polsce gwiazd? Sprawdź na Eska.pl!

Justin Timberlake / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Justin Timberlake w Polsce! Gdzie i kiedy koncert Justina Timberlake'a w Polsce? Sprawdź na ESKA.pl! [VIDEO]
Fani Justina Timberlake'a mogą trzymać kciuki za jego koncert w Polsce w 2014 roku. W sieci pojawiła się nieoficjalna informacja o show piosenkarza w Gdańsku w PGE Arena Wokalista miałby odwiedzić miasto i wystąpić dla polskiej publiczności w ramach promocji swojego krążka The 20/20 Experience.

>>> Orange Warsaw Festival 2014: gdzie i kiedy, kto wystąpi, gdzie kupić bilety?

O koncercie w Gdańsku dali znać dziennikarze portalu trojmiasto.pl, którzy napisali: Koncert najprawdopodobniej odbędzie się na stadionie PGE Arena. Informację o przyjeździe Justina Timberlake’ado Gdańska potwierdziliśmy w kilku wiarygodnych źródłach, związanych z kilkoma instytucjami zaangażowanymi w organizację koncertu. Z naszych informacji wynika, że na jutro, czyli 17 stycznia, zaplanowano podpisanie ostatecznej umowy z agencją reprezentującą interesy piosenkarza

Ujawniono już także datę występu Justina - według przecieków miałby on wystąpić 19 sierpnia 2014. Jeśli negocjacje ze sztabem wokalisty zakończą się sukcesem to będzie to pierwsze show Justina Timberlake'a w Polsce.

Zobacz na Eska.pl Mirrors - Justin Timberlake!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Mali Giganci, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Taniec z Gwiazdami - kiedy emisja najpopularniejszych programów?
0

Mali Giganci, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Taniec z Gwiazdami - kiedy emisja najpopularniejszych programów?

Mali Giganci, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Taniec z Gwiazdami wracają wiosną na ekrany telewizorów. Na chwilę przed startem wiosennej ramówki fani zadają sobie pytanie na kiedy zaplanowano emisję najpopularniejszych programów rozrywkowych w TV? Na ESKA.pl przygotowaliśmy listę show, na które czekają widzowie z dokładną datą i godziną emisji.
10/02/2016 15:59
Bovska: Kaktus - piosenka z serialu Druga Szansa na żywo. Posłuchaj!
0

Bovska: Kaktus - piosenka z serialu Druga Szansa na żywo. Posłuchaj!

Bovska: Kaktus to piosenka z serialu Druga Szansa, który we wtorek 15 lutego zadebiutuje na antenie TVN. Intrygującego utworu, który towarzyszy zwiastunom zapowiadającym produkcję możecie już teraz posłuchać na ESKA.pl!
10/02/2016 15:58
Arsenal - Leicester: transmisja online i w TV z meczu 14.02.16. Czy będzie za darmo?
0

Arsenal - Leicester: transmisja online i w TV z meczu 14.02.16. Czy będzie za darmo?

Arsenal Londyn - Leicester City transmisja online i w TV będzie dostępna za darmo? Fani zadają te pytanie, bo mecz 14.02.16 będzie HITEM 26. kolejki ligi angielskiej! Wszystkie szczegóły na temat tego spotkania znajdziecie tylko na ESKA.pl!
10/02/2016 15:34
Walentynki 2016 - życzenia: sms, teksty, wierszyki inspirowane piosenkami!
0

Walentynki 2016 - życzenia: sms, teksty, wierszyki inspirowane piosenkami!

Walentynki 2016: życzenia sms, teksty, czy miłosne wierszyki to co roku nie lada problem dla większości zakochanych. Jednak na ESKA.pl znaleźliśmy sposób na oryginalne okazanie uczuć 14.02.2016. Jak to możliwe? Przekonajcie się i bądźcie dobrze przygotowani na święto zakochanych!
10/02/2016 15:06
Lanberry prezentuje teledysk do utworu Każdy Moment!
0

Lanberry prezentuje teledysk do utworu Każdy Moment!

Lanberry zaprezentowała teledysk do utworu Każdy Moment. Piosenka i teledysk promują debiutancką płytę młodej wokalistki. Już teraz na ESKA.pl zobacz teledysk do drugiego singla z pierwszego krążka Lanberry.
10/02/2016 15:03
iHeartRadio Music Awards 2016 - nominacje: Taylor Swift i The Weeknd mają najwięcej szans na zdobycie statuetki
0

iHeartRadio Music Awards 2016 - nominacje: Taylor Swift i The Weeknd mają najwięcej szans na zdobycie statuetki

iHeartRadio Music Awards 2016 - poznaliśmy już pełną listę nominowanych. To Taylor Swift i The Weeknd mają najwięcej szans na zdobycie nagrody muzycznej iHeartRadio Music Awards 2016. Zwycięzców poznamy w kwietniu.
10/02/2016 14:33
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

09/02/2016 22:32

0
Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

09/02/2016 14:56

0
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

09/02/2016 10:34

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA