Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Justin Timberlake w Polsce! Gdzie i kiedy koncert Justina Timberlake'a w Polsce? Sprawdź na ESKA.pl! [VIDEO] - Justin Timberlake zagra koncert w Gdańsku? Kiedy wokalista odwiedzi polskich fanów i czy show dojdzie do skutku? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Justin Timberlake w Polsce! Gdzie i kiedy koncert Justina Timberlake'a w Polsce? Sprawdź na ESKA.pl! [VIDEO]: justin timberlake, koncert justina timberlake'a w polsce, koncerty 2014 timberlake w polsce, justin timberlake w gdańsku, koncert justina timberlake'a w gdańsku

Justin Timberlake w Polsce! Gdzie i kiedy koncert Justina Timberlake'a w Polsce? Sprawdź na ESKA.pl! [VIDEO]

RSS 16/01/2014 14:45 Komentarze 0

Justin Timberlake w 2014 roku da koncert w Polsce! Będzie to pierwsze show wokalisty w naszym kraju. Gdzie i kiedy ma zagrać Justin Timberlake, jedna z najbardziej wyczekiwanych w Polsce gwiazd? Sprawdź na Eska.pl!

Justin Timberlake / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Justin Timberlake w Polsce! Gdzie i kiedy koncert Justina Timberlake'a w Polsce? Sprawdź na ESKA.pl! [VIDEO]
Fani Justina Timberlake'a mogą trzymać kciuki za jego koncert w Polsce w 2014 roku. W sieci pojawiła się nieoficjalna informacja o show piosenkarza w Gdańsku w PGE Arena Wokalista miałby odwiedzić miasto i wystąpić dla polskiej publiczności w ramach promocji swojego krążka The 20/20 Experience.

>>> Orange Warsaw Festival 2014: gdzie i kiedy, kto wystąpi, gdzie kupić bilety?

O koncercie w Gdańsku dali znać dziennikarze portalu trojmiasto.pl, którzy napisali: Koncert najprawdopodobniej odbędzie się na stadionie PGE Arena. Informację o przyjeździe Justina Timberlake’ado Gdańska potwierdziliśmy w kilku wiarygodnych źródłach, związanych z kilkoma instytucjami zaangażowanymi w organizację koncertu. Z naszych informacji wynika, że na jutro, czyli 17 stycznia, zaplanowano podpisanie ostatecznej umowy z agencją reprezentującą interesy piosenkarza

Ujawniono już także datę występu Justina - według przecieków miałby on wystąpić 19 sierpnia 2014. Jeśli negocjacje ze sztabem wokalisty zakończą się sukcesem to będzie to pierwsze show Justina Timberlake'a w Polsce.

Zobacz na Eska.pl Mirrors - Justin Timberlake!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Gorąca 20 Premiera: Alexandra Stan & INNA feat. Daddy Yankee - We Wanna
0

Gorąca 20 Premiera: Alexandra Stan & INNA feat. Daddy Yankee - We Wanna

Alexandra Stan & INNA feat. Daddy Yankee - We Wanna to premiera w Gorącej 20 na sam początek lipca 2015. Posłuchaj duetu dwóch najpopularniejszych piosenkarek pop z Rumunii już teraz - na ESKA.pl
01/07/2015 14:30
Apple Music: premiera piosenki Pharrella Williamsa - Freedom
0

Apple Music: premiera piosenki Pharrella Williamsa - Freedom

Nowa piosenka Pharrella Williamsa - Freedom zadebiutowała w Apple Music. Ten utwór to dopiero początek serii muzycznych premier w tym serwisie
01/07/2015 14:04
Ranne Ptaki: Marcin Gortat u Jankesa już 3 lipca!
0

Ranne Ptaki: Marcin Gortat u Jankesa już 3 lipca!

Ranne Ptaki już 3 lipca będą gościć samego Marcina Gortata - jedynego Polaka w historii NBA, który awansował do jej finału! Koszykarz pojawi się w ramach promocji Wielkiego Meczu "Gortat Team vs Wojsko Polskie" - jednej z najbardziej wyjątkowych imprez sportowych w Polsce! Sam Jankes szykuje dla Marcina specjalną atrakcję... Dowiedz się więcej na ESKA.pl!    
01/07/2015 13:59
Gwiazdy ESKA Music Awards - kto wystąpi na gali?
0

Gwiazdy ESKA Music Awards - kto wystąpi na gali?

Ozdobą gali ESKA Music Awards zawsze są gwiazdy. Czyje występy będą w tym roku największą sensacją? Kto zgarnie nie tylko statuetki ale też serca publiczności?
01/07/2015 13:53
Terminator Genisys - premiera filmu i pierwsze komentarze przy soundtracku z Terminatora
0

Terminator Genisys - premiera filmu i pierwsze komentarze przy soundtracku z Terminatora

Terminator Genisys: premiera filmu w polskich kinach już 1 lipca 2015. Jakie są pierwsze komentarze kinomanów. Czym zaskoczy nas nowy Terminator? Informacje na temat kolejnej części Terminatora na ESKA.pl 
01/07/2015 11:43
Progi punktowe na UJ w 2015. Gdzie znaleźć zasady przyjęć na Uniwersytet Jagielloński? Rekrutacja na UJ będzie HARD?
0

Progi punktowe na UJ w 2015. Gdzie znaleźć zasady przyjęć na Uniwersytet Jagielloński? Rekrutacja na UJ będzie HARD?

Progi punktowe na UJ w 2015 roku - czy będą wyższe niż w ubiegłych latach? ESKA.pl sprawdza dla Was informacje o progach punktowych na Uniwersytet Jagielloński w 2015 roku. Jakie wyniki matury 2015 gwarantują miejsce na UJ? Odpowiedź na pytanie i muzyczny lipdub uczelni na ESKA.pl. ZAPRASZAMY!!! 
01/07/2015 11:43
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

16/06/2015 14:27

53
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
Nieśmiały chłopak podrywa śliczną dziewczynę. Czy zaliczy... swój PIERWSZY RAZ?

Nieśmiały chłopak podrywa śliczną dziewczynę. Czy zaliczy... swój PIERWSZY RAZ?


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska