WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Justin Timberlake w Polsce! Gdzie i kiedy koncert Justina Timberlake'a w Polsce? Sprawdź na ESKA.pl! [VIDEO] - Justin Timberlake zagra koncert w Gdańsku? Kiedy wokalista odwiedzi polskich fanów i czy show dojdzie do skutku? [VIDEO]

Tagi związane z Justin Timberlake w Polsce! Gdzie i kiedy koncert Justina Timberlake'a w Polsce? Sprawdź na ESKA.pl! [VIDEO]: justin timberlake, koncert justina timberlake'a w polsce, koncerty 2014 timberlake w polsce, justin timberlake w gdańsku, koncert justina timberlake'a w gdańsku

Justin Timberlake w Polsce! Gdzie i kiedy koncert Justina Timberlake'a w Polsce? Sprawdź na ESKA.pl! [VIDEO]

RSS 16/01/2014 14:45 Komentarze

Justin Timberlake w 2014 roku da koncert w Polsce! Będzie to pierwsze show wokalisty w naszym kraju. Gdzie i kiedy ma zagrać Justin Timberlake, jedna z najbardziej wyczekiwanych w Polsce gwiazd? Sprawdź na Eska.pl!

Justin Timberlake / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Justin Timberlake w Polsce! Gdzie i kiedy koncert Justina Timberlake'a w Polsce? Sprawdź na ESKA.pl! [VIDEO]
Fani Justina Timberlake'a mogą trzymać kciuki za jego koncert w Polsce w 2014 roku. W sieci pojawiła się nieoficjalna informacja o show piosenkarza w Gdańsku w PGE Arena Wokalista miałby odwiedzić miasto i wystąpić dla polskiej publiczności w ramach promocji swojego krążka The 20/20 Experience.

>>> Orange Warsaw Festival 2014: gdzie i kiedy, kto wystąpi, gdzie kupić bilety?

O koncercie w Gdańsku dali znać dziennikarze portalu trojmiasto.pl, którzy napisali: Koncert najprawdopodobniej odbędzie się na stadionie PGE Arena. Informację o przyjeździe Justina Timberlake’ado Gdańska potwierdziliśmy w kilku wiarygodnych źródłach, związanych z kilkoma instytucjami zaangażowanymi w organizację koncertu. Z naszych informacji wynika, że na jutro, czyli 17 stycznia, zaplanowano podpisanie ostatecznej umowy z agencją reprezentującą interesy piosenkarza

Ujawniono już także datę występu Justina - według przecieków miałby on wystąpić 19 sierpnia 2014. Jeśli negocjacje ze sztabem wokalisty zakończą się sukcesem to będzie to pierwsze show Justina Timberlake'a w Polsce.

Zobacz na Eska.pl Mirrors - Justin Timberlake!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2016 - BILETY. Gdzie kupić i wygrać?
0

ESKA Music Awards 2016 - BILETY. Gdzie kupić i wygrać?

ESKA Music Awards 2016 coraz bliżej. Bądź z nami na gali rozdania najważniejszych nagród muzycznych w Polsce. Jak zdobyć bilety? Możesz je mieć nawet za darmo! Sprawdź jak!
24/07/2016 16:55
Pogoda na wakacje 2016 - Polska w słońcu? Prognozy na lipiec i sierpień
0

Pogoda na wakacje 2016 - Polska w słońcu? Prognozy na lipiec i sierpień

Prognoza pogody na wakacje 2016 jest optymistyczna? A może lato 2016 będzie bardzo deszczowe? Ważne informacje dla wszystkich urlopowiczów, czyli najświeższa długoterminowa pogoda na wakacje 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl!
24/07/2016 16:48
Ślub od pierwszego wejrzenia: Pary będą brać ślub... w ciemno! To już przesada?!
0

Ślub od pierwszego wejrzenia: Pary będą brać ślub... w ciemno! To już przesada?!

Ślub od pierwszego wejrzenia - to nowość w jesiennej ramówce TVN-u. Na czym polega program? Państwo młodzi po raz pierwszy spotkają się ze sobą przed kościelnym ołtarzem! Szczegóły o kontrowersyjnym show stacji - oczywiście na ESKA.pl
24/07/2016 16:43
Tomorrowland 2016: data, bilety. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl
0

Tomorrowland 2016: data, bilety. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl

Kiedy odbędzie się Tomorrowland 2016? Takie pytanie z pewnością już teraz zadaje sobie wielu fanów fantastycznej zabawy przy muzyce elektronicznej. Sprawdź szczegóły dotyczące nadchodzącej edycji festiwalu Tomorrowland - na ESKA.pl
24/07/2016 16:27
Światowe Dni Młodzieży 2016: hymn Błogosławieni miłosierni - WIDEO + TEKST piosenki na ŚDM 2016
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: hymn Błogosławieni miłosierni - WIDEO + TEKST piosenki na ŚDM 2016

Światowe Dni Młodzieży 2016 mają swój oficjalny hymn zatytułowany Błogosławieni miłosierni. Na ESKA.pl znajdziecie teledysk, nuty i tekst piosenki na Światowe Dni Młodzieży, które już w lipcu odbędą się w Krakowie.
24/07/2016 16:27
Światowe Dni Młodzieży: Wierzące gwiazdy. Kto otwarcie mówi o religii?
0

Światowe Dni Młodzieży: Wierzące gwiazdy. Kto otwarcie mówi o religii?

Światowe Dni Młodzieży 2016 w Krakowie to dobra okazja, by sprawdzić, które gwiazdy mówią otwarcie o wierze w Boga. Dawid Kwiatkowski, Jakub Błaszczykowski i Selena Gomez to tylko niektóre popularne osoby, które nie wstydzą się swojej religii.
24/07/2016 16:26
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

14/07/2016 11:12

0
Basia Kurdej-Szatan w The Voice of Poland. Nowa prowadząca w muzycznym show

Basia Kurdej-Szatan w The Voice of Poland. Nowa prowadząca w muzycznym show

12/07/2016 10:25

0
Final Six 2016 w Krakowie - kiedy i z kim zagrają Polacy?

Final Six 2016 w Krakowie - kiedy i z kim zagrają Polacy?

12/07/2016 09:04

0
Pokemon Go: Adele, Rihanna, Ariana Grande i inne gwiazdy w roli trenerów

Pokemon Go: Adele, Rihanna, Ariana Grande i inne gwiazdy w roli trenerów