WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Justin Timberlake w Polsce! Gdzie i kiedy koncert Justina Timberlake'a w Polsce? Sprawdź na ESKA.pl! [VIDEO] - Justin Timberlake zagra koncert w Gdańsku? Kiedy wokalista odwiedzi polskich fanów i czy show dojdzie do skutku? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Justin Timberlake w Polsce! Gdzie i kiedy koncert Justina Timberlake'a w Polsce? Sprawdź na ESKA.pl! [VIDEO]: justin timberlake, koncert justina timberlake'a w polsce, koncerty 2014 timberlake w polsce, justin timberlake w gdańsku, koncert justina timberlake'a w gdańsku

Justin Timberlake w Polsce! Gdzie i kiedy koncert Justina Timberlake'a w Polsce? Sprawdź na ESKA.pl! [VIDEO]

RSS 16/01/2014 14:45 Komentarze 0

Justin Timberlake w 2014 roku da koncert w Polsce! Będzie to pierwsze show wokalisty w naszym kraju. Gdzie i kiedy ma zagrać Justin Timberlake, jedna z najbardziej wyczekiwanych w Polsce gwiazd? Sprawdź na Eska.pl!

Justin Timberlake / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Justin Timberlake w Polsce! Gdzie i kiedy koncert Justina Timberlake'a w Polsce? Sprawdź na ESKA.pl! [VIDEO]
Fani Justina Timberlake'a mogą trzymać kciuki za jego koncert w Polsce w 2014 roku. W sieci pojawiła się nieoficjalna informacja o show piosenkarza w Gdańsku w PGE Arena Wokalista miałby odwiedzić miasto i wystąpić dla polskiej publiczności w ramach promocji swojego krążka The 20/20 Experience.

>>> Orange Warsaw Festival 2014: gdzie i kiedy, kto wystąpi, gdzie kupić bilety?

O koncercie w Gdańsku dali znać dziennikarze portalu trojmiasto.pl, którzy napisali: Koncert najprawdopodobniej odbędzie się na stadionie PGE Arena. Informację o przyjeździe Justina Timberlake’ado Gdańska potwierdziliśmy w kilku wiarygodnych źródłach, związanych z kilkoma instytucjami zaangażowanymi w organizację koncertu. Z naszych informacji wynika, że na jutro, czyli 17 stycznia, zaplanowano podpisanie ostatecznej umowy z agencją reprezentującą interesy piosenkarza

Ujawniono już także datę występu Justina - według przecieków miałby on wystąpić 19 sierpnia 2014. Jeśli negocjacje ze sztabem wokalisty zakończą się sukcesem to będzie to pierwsze show Justina Timberlake'a w Polsce.

Zobacz na Eska.pl Mirrors - Justin Timberlake!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Joe Cocker nie żyje - zmarł w wieku 70 lat. Śmierć Joe Cockera pogrążyła muzyczny rynek w żałobie [VIDEO]
0

Joe Cocker nie żyje - zmarł w wieku 70 lat. Śmierć Joe Cockera pogrążyła muzyczny rynek w żałobie [VIDEO]

Nie żyje Joe Cocker. Wiadomość o śmierci Joe Cockera obiegła media 22 grudnia 2014 roku. Joe Cocker zmarł w wieku 70 lat. Kim był Joe Cocker? Jaka jest przyczyna śmierci Joe Cockera? Za co zapamiętamy Joe Cockera, który odszedł od nas pod koniec grudnia? Wszystko o śmierci Joe Cockera i samym artyście na ESKA.pl.
22/12/2014 21:14
Kim był Joe Cocker? Piosenkarz zmarł 22 grudnia 2014 roku [VIDEO]
0

Kim był Joe Cocker? Piosenkarz zmarł 22 grudnia 2014 roku [VIDEO]

Joe Cocker nie żyje - ta wiadomość zaskoczyła fanów jego twórczości 22 grudnia 2014 roku. Kim jest Joe Cocker? Na ESKA.pl przypominamy jego największe dzieła. 
22/12/2014 21:12
Świąteczne piosenki 2014: Michael Buble najpopularniejszym świątecznym artystą. Posłuchaj jego utworów [VIDEO]
0

Świąteczne piosenki 2014: Michael Buble najpopularniejszym świątecznym artystą. Posłuchaj jego utworów [VIDEO]

Michael Buble to prawdziwy król świątecznych piosenek. Bożego Narodzenia bez aksamitnego głosu Michaela Buble nie wyobrażają sobie przede wszystkim nasi zachodni sąsiedzi. Dlaczego piosenki Michaela Buble cieszą się tak dużą popularnością? Sprawdźcie sami na ESKA.pl
22/12/2014 17:01
Film online za darmo: roztańczone Midnight Tango niczym Taniec z Gwiazdami! Oglądaj na eskaGO [VIDEO]
0

Film online za darmo: roztańczone Midnight Tango niczym Taniec z Gwiazdami! Oglądaj na eskaGO [VIDEO]

Oglądasz Taniec z Gwiazdami? Prawdziwy taniec obejrzysz za darmo na eskaGO w filmie Midnight Tango. Zobacz prawdziwe, argentyńskie tango w najlepszym wydaniu.
22/12/2014 16:54
Demi Lovato - Nightingale: nowy singiel wokalistki z płyty DEMI
0

Demi Lovato - Nightingale: nowy singiel wokalistki z płyty DEMI

Demi Lovato ujawniła kolejny singiel z płyty DEMI. Nowa piosenka amerykańskiej artystki nosi tytuł Nightingale. Czy nowy kawałek Demi zapewni jej wspięcie się na szczyty list przebojów? Sprawdź na ESKA.pl
22/12/2014 16:23
Świąteczny koncert Dawida Kwiatkowskiego na ESKA TV i eskaGO w święta 2014: kiedy, o której godzinie? Wszystko na ESKA.pl [AUDIO]
0

Świąteczny koncert Dawida Kwiatkowskiego na ESKA TV i eskaGO w święta 2014: kiedy, o której godzinie? Wszystko na ESKA.pl [AUDIO]

Świątecznego koncertu Dawida Kwiatkowskiego w święta 2014 nie zabraknie w ESKA TV i na eskaGO. Święta 2014 możemy spędzić więc kolędującym z Dawidem Kwiatkowskim. Zobaczcie, jakie kolędy śpiewa Kwiat oraz kiedy i o której godzinie jego świąteczny koncert - wszystkie informacje na ESKA.pl!
22/12/2014 15:56
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska