WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Justin Timberlake w Polsce! Gdzie i kiedy koncert Justina Timberlake'a w Polsce? Sprawdź na ESKA.pl! [VIDEO] - Justin Timberlake zagra koncert w Gdańsku? Kiedy wokalista odwiedzi polskich fanów i czy show dojdzie do skutku? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Justin Timberlake w Polsce! Gdzie i kiedy koncert Justina Timberlake'a w Polsce? Sprawdź na ESKA.pl! [VIDEO]: justin timberlake, koncert justina timberlake'a w polsce, koncerty 2014 timberlake w polsce, justin timberlake w gdańsku, koncert justina timberlake'a w gdańsku

Justin Timberlake w Polsce! Gdzie i kiedy koncert Justina Timberlake'a w Polsce? Sprawdź na ESKA.pl! [VIDEO]

RSS 16/01/2014 14:45 Komentarze 0

Justin Timberlake w 2014 roku da koncert w Polsce! Będzie to pierwsze show wokalisty w naszym kraju. Gdzie i kiedy ma zagrać Justin Timberlake, jedna z najbardziej wyczekiwanych w Polsce gwiazd? Sprawdź na Eska.pl!

Justin Timberlake / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Justin Timberlake w Polsce! Gdzie i kiedy koncert Justina Timberlake'a w Polsce? Sprawdź na ESKA.pl! [VIDEO]
Fani Justina Timberlake'a mogą trzymać kciuki za jego koncert w Polsce w 2014 roku. W sieci pojawiła się nieoficjalna informacja o show piosenkarza w Gdańsku w PGE Arena Wokalista miałby odwiedzić miasto i wystąpić dla polskiej publiczności w ramach promocji swojego krążka The 20/20 Experience.

>>> Orange Warsaw Festival 2014: gdzie i kiedy, kto wystąpi, gdzie kupić bilety?

O koncercie w Gdańsku dali znać dziennikarze portalu trojmiasto.pl, którzy napisali: Koncert najprawdopodobniej odbędzie się na stadionie PGE Arena. Informację o przyjeździe Justina Timberlake’ado Gdańska potwierdziliśmy w kilku wiarygodnych źródłach, związanych z kilkoma instytucjami zaangażowanymi w organizację koncertu. Z naszych informacji wynika, że na jutro, czyli 17 stycznia, zaplanowano podpisanie ostatecznej umowy z agencją reprezentującą interesy piosenkarza

Ujawniono już także datę występu Justina - według przecieków miałby on wystąpić 19 sierpnia 2014. Jeśli negocjacje ze sztabem wokalisty zakończą się sukcesem to będzie to pierwsze show Justina Timberlake'a w Polsce.

Zobacz na Eska.pl Mirrors - Justin Timberlake!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Violetta Live w Polsce 2015 - informacje praktyczne przed koncertem Violetty w Łodzi 29.03.2015 [VIDEO]
0

Violetta Live w Polsce 2015 - informacje praktyczne przed koncertem Violetty w Łodzi 29.03.2015 [VIDEO]

Violetta Live w Polsce 2015: tuż przed koncertem zbieramy praktyczne informacje. O której otwarcie bramek? Jak dojechać do Atlas Areny? Te i inne informacje do sprawdzenia już dzisiaj przed koncertem Violetta Live w Łodzi 29.03.2015
29/03/2015 14:09
Polska - Irlandia: transmisja na żywo online - gdzie szukać streamów do meczu eliminacji EURO 2016? Check On It [VIDEO]
0

Polska - Irlandia: transmisja na żywo online - gdzie szukać streamów do meczu eliminacji EURO 2016? Check On It [VIDEO]

Polska - Irlandia 2015: online i na żywo transmisję meczu eliminacji do Euro 2016 będzie można obejrzeć w internecie? Gdzie szukać live streamów do meczu Polska - Irlandia? Przetrzepaliśmy internety w poszukiwaniu linków do transmisji meczu Polska - Irlandia 
29/03/2015 13:02
Violetta - akcje fanów na koncert w Łodzi! Co przygotowali? Jak się przyłączyć? [VIDEO]
0

Violetta - akcje fanów na koncert w Łodzi! Co przygotowali? Jak się przyłączyć? [VIDEO]

Violetta - akcje fanów na koncert w Łodzi zostały ujawnione! Co przygotowali wielbiciele serialu emitowanego na Disney Channel Polska na pierwszą wizytę swych ukochanych gwiazd w naszym kraju? Jak się przyłączyć do fanowskich akcji na koncercie Violetty? Podpowiadamy na ESKA.pl!    
29/03/2015 10:50
Polska - Irlandia 2015: kiedy i kto zagra, skład drużyn przed meczem eliminacji Euro 2016. Polska bez Błaszczykowskiego. Mamy Problem? [VIDEO]
0

Polska - Irlandia 2015: kiedy i kto zagra, skład drużyn przed meczem eliminacji Euro 2016. Polska bez Błaszczykowskiego. Mamy Problem? [VIDEO]

Mecz Polska - Irlandia 2015: składy drużyn zaskoczą każdego fana piłki nożnej? Kto zagra w meczu Polska - Irlandia z 29.03.2015? Wiadomo już, że w polskiej drużynie zabraknie Kuby Błaszczykowskiego. Zobacz, jak wygląda skład drużyny polskiej i drużyny Irlandii przed meczem eliminacji do EURO 2016!
29/03/2015 10:50
Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odcinek 4. Wygrał Grzegorz Wilk. Wzruszające przemówienie wokalisty na koniec programu [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odcinek 4. Wygrał Grzegorz Wilk. Wzruszające przemówienie wokalisty na koniec programu [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015 odc. 4 wygrał Grzegorz Wilk. Wokalistka w odcinku z 28.03.2015 wcielił się w lidera zespołu U2 - Bono. Podczas odbierania czeku, Grzegorz Wilk wyznał, że jest w połowie głuchy. Wzruszające nagranie na ESKA.pl 
29/03/2015 09:39
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: kim jest Grzegorz Wilk? Największy przystojniak nowej edycji show?
1

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: kim jest Grzegorz Wilk? Największy przystojniak nowej edycji show?

Kim jest Grzegorz Wilk z 3. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Prześwietlamy kolejnego uczestnika muzycznego show. Czy Grzegorz Wilk zostanie faworytem 3. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Odpowiedź na pytanie, kim jest Grzegorz Wilk znajdziecie na ESKA.pl 
29/03/2015 09:37
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

0
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

2
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska