Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Justin Bieber w Polsce! Co czeka polskich fanów na koncercie Justina? [VIDEO] - Justin Bieber w Polsce! Co czeka polskich fanów na koncercie Justina? [VIDEO]

Tagi związane z Justin Bieber w Polsce! Co czeka polskich fanów na koncercie Justina? [VIDEO]: Justin Bieber w Polsce, Justin Bieber na żywo, Justin Bieber w Łodzi, czy Justin Bieber przyjedzie do Polski, koncert Justina Biebera

Justin Bieber w Polsce! Co czeka polskich fanów na koncercie Justina? [VIDEO]

RSS 01/02/2013 11:45 Komentarze
Justin Bieber w Polsce! Gwiazda już 25 marca da w Łodzi koncert w ramach promocji płyt Believe i Believe Acoustic. Co czeka polskich fanów na koncercie Justina? Zobacz fragmenty występów z trasy Believe - na Eska.pl!
/ mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Justin Bieber w Polsce! Co czeka polskich fanów na koncercie Justina? [VIDEO]
Justin Bieber zaśpiewa w Polsce! Gwiazda już 25 marca wystąpi w łódzkiej Atlas Arenie w ramach promocji płyt Believe i Believe Acoustic.

Organizatorem jest agencja Prestige MJM, a Radio ESKA jest patronem medialnym koncertu Justina! Będziemy mieć dla Was bilety na to wydarzenie - już wkrótce ujawnimy, jak możecie je zdobyć!

>>> Bilety na koncert Justina Biebera w Łodzi - ile kosztują bilety na Justina Biebera, gdzie kupić bilety na koncert Biebera w Polsce?

Czego mogą spodziewać się polscy fani na koncercie Justina? Zobacz jak prezentuje się Justin podczas występów na żywo - na Eska.pl!

Justin Bieber - Believe



Justin Bieber - As Long As You Love Me



Justin Bieber - Be Alright




Nie czytałeś jeszcze?

>>> Justin Timberlake wystąpi podczas Grammy 2013! Zobacz Suit & Tie, najnowszy singiel wokalisty na Eska.pl [VIDEO]

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
PSG - Chelsea Londyn: transmisja online i w TV. 16.02.16 wraca Liga Mistrzów!
0

PSG - Chelsea Londyn: transmisja online i w TV. 16.02.16 wraca Liga Mistrzów!

PSG - Chelsea Londyn: transmisja online i w telewizji z meczu Ligi Mistrzów 16.02.2016. Czy będzie dostępna za darmo? Gdzie i o której oglądać pierwszy mecz 1/8 finału LM? Szczegóły znajdziesz już teraz na ESKA.pl!
11/02/2016 13:54
Sia - Cheap Thrills w remiksie Seana Paula. Posłuchaj nowej wersji przeboju Sii!
0

Sia - Cheap Thrills w remiksie Seana Paula. Posłuchaj nowej wersji przeboju Sii!

Sia - Cheap Thrills w remiksie Seana Paula już w sieci. Do odświeżonej aranżacji hitu powstał też teledysk. Już teraz na ESKA.pl posłuchaj nowej, bardziej żywiołowej i tanecznej wersji jednego z najnowszych przebojów Sii!
11/02/2016 13:52
Asteroida 5.03.2016 niebezpiecznie blisko Ziemi. Sprawdź szczegóły i słuchaj Space Oddity
0

Asteroida 5.03.2016 niebezpiecznie blisko Ziemi. Sprawdź szczegóły i słuchaj Space Oddity

Asteroida 5 marca 2016 roku będzie przelatywać bardzo blisko Ziemi. Czy powinniśmy mieć powody do niepokoju? Sprawdź szczegóły dotyczące asteroidy 2013 TX68 i słuchaj Space Oddity z repertuaru Davida Bowiego już teraz - na ESKA.pl
11/02/2016 13:51
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków: transmisja online i w TV z meczu 12.02.16
0

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków: transmisja online i w TV z meczu 12.02.16

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków: transmisja z meczu online i w telewizji będzie dostępna! Na jakim kanale? Gdzie będzie dostępny darmowy stream z pojedynku 12.02.16? Już teraz podpowiedź znajdziecie na ESKA.pl!
11/02/2016 13:51
Eurowizja 2016: Renata Wołkiewicz - United For Love to singiel na polskie preselekcje! [AUDIO]
0

Eurowizja 2016: Renata Wołkiewicz - United For Love to singiel na polskie preselekcje! [AUDIO]

Renata Wołkiewicz - United For Love - sprawdź nową piosenkę Polki znanej z rosyjskiego The Voice, którą chce dostać się się na Eurowizję 2016.
11/02/2016 13:41
Madonna zaplątała się w welon. To kolejna wpadka artystki podczas koncertu [VIDEO]
0

Madonna zaplątała się w welon. To kolejna wpadka artystki podczas koncertu [VIDEO]

Madonna zaplątała się w welon i tym samym zaliczyła kolejną wpadkę podczas koncertu, bo chyba nikomu nie trzeba przypominać, jak wokalistka spadła ze sceny podczas gali rozdania nagród BRIT Awards 2015. Poprzednim razem Madonna zahaczyła o długą pelerynę, w której występowała.
11/02/2016 13:16
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

11/02/2016 09:37

0
Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

09/02/2016 14:56

0
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

09/02/2016 10:34

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA