WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Justin Bieber w Polsce! Co czeka polskich fanów na koncercie Justina? [VIDEO] - Justin Bieber w Polsce! Co czeka polskich fanów na koncercie Justina? [VIDEO]

Tagi związane z Justin Bieber w Polsce! Co czeka polskich fanów na koncercie Justina? [VIDEO]: Justin Bieber w Polsce, Justin Bieber na żywo, Justin Bieber w Łodzi, czy Justin Bieber przyjedzie do Polski, koncert Justina Biebera

Justin Bieber w Polsce! Co czeka polskich fanów na koncercie Justina? [VIDEO]

RSS 01/02/2013 11:45 Komentarze
Justin Bieber w Polsce! Gwiazda już 25 marca da w Łodzi koncert w ramach promocji płyt Believe i Believe Acoustic. Co czeka polskich fanów na koncercie Justina? Zobacz fragmenty występów z trasy Believe - na Eska.pl!
/ mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Justin Bieber w Polsce! Co czeka polskich fanów na koncercie Justina? [VIDEO]
Justin Bieber zaśpiewa w Polsce! Gwiazda już 25 marca wystąpi w łódzkiej Atlas Arenie w ramach promocji płyt Believe i Believe Acoustic.

Organizatorem jest agencja Prestige MJM, a Radio ESKA jest patronem medialnym koncertu Justina! Będziemy mieć dla Was bilety na to wydarzenie - już wkrótce ujawnimy, jak możecie je zdobyć!

>>> Bilety na koncert Justina Biebera w Łodzi - ile kosztują bilety na Justina Biebera, gdzie kupić bilety na koncert Biebera w Polsce?

Czego mogą spodziewać się polscy fani na koncercie Justina? Zobacz jak prezentuje się Justin podczas występów na żywo - na Eska.pl!

Justin Bieber - Believe



Justin Bieber - As Long As You Love Me



Justin Bieber - Be Alright




Nie czytałeś jeszcze?

>>> Justin Timberlake wystąpi podczas Grammy 2013! Zobacz Suit & Tie, najnowszy singiel wokalisty na Eska.pl [VIDEO]

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
Francja - Irlandia 26.06 na Euro 2016! TRANSMISJA TV i ONLINE
0

Francja - Irlandia 26.06 na Euro 2016! TRANSMISJA TV i ONLINE

Mecz Francja - Irlandia na Euro 2016 to jedno ze spotkań 1/8 finału mistrzostw Europy w piłce nożnej. Gdzie oglądać Mistrzostwa Europy we Francji online i w tv? Podpowiadamy na ESKA.pl
26/06/2016 13:23
Mazury Hip-Hop Festiwal 2016: line-up. Małpa, Quebonafide‬ - kto jeszcze wystąpi w Giżycku latem?
0

Mazury Hip-Hop Festiwal 2016: line-up. Małpa, Quebonafide‬ - kto jeszcze wystąpi w Giżycku latem?

Mazury Hip-Hop Festiwal 2016 odsłania swoje karty. W 2016 roku Mazury Hip-Hop Festiwal 2016 będzie obchodził swoje 15. urodziny. Sprawdź, jakich artystów zobaczymy w Giżycku. Dowiedz się również kiedy odbędzie się impreza i gdzie kupić bilety na Mazury Hip-Hop Festiwal 2016. Na ESKA.pl znajdziesz niezbędne informacje o festiwalu! Festiwal odbędzie się pod patronatem Radia ESKA i Eska TV.
26/06/2016 13:18
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!
0

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

Weź udział w konkursie na ESKA.pl i wygraj specjalne wydanie płyty króla popu zatytułowanej Off the Wall.
26/06/2016 12:01
EURO 2016 - TERMINARZ, TABELA, WYNIKI
0

EURO 2016 - TERMINARZ, TABELA, WYNIKI

Terminarz meczów EURO 2016 przeprowadzi was przez wszystkie mecze fazy grupowej, aż po finał EURO 2016. Chcesz wiedzieć kto dziś gra na EURO, kiedy mecz Polaków, kto przejdzie do 1/8 finału... sprawdź terminarz na ESKA.pl 
26/06/2016 11:59
Pogoda na wakacje 2016 - Polska w słońcu? Prognozy na lipiec i sierpień
0

Pogoda na wakacje 2016 - Polska w słońcu? Prognozy na lipiec i sierpień

Prognoza pogody na wakacje 2016 jest optymistyczna? A może lato 2016 będzie bardzo deszczowe? Ważne informacje dla wszystkich urlopowiczów, czyli najświeższa długoterminowa pogoda na wakacje 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl!
26/06/2016 10:46
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

26/06/2016 12:01

0
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

26/06/2016 10:45

0
Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

25/06/2016 17:47

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja dla dzieci
Która z młodych wokalistek powinna reprezentować Polskę na Eurowizji dla dzieci?
  • Monika Urbanowicz
  • Dominika Ptak
  • Oliwia Wieczorek
  • Alicja Rega
  • Julia Totoszko
polub
ESKA