WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Justin Bieber w Polsce! Co czeka polskich fanów na koncercie Justina? [VIDEO] - Justin Bieber w Polsce! Co czeka polskich fanów na koncercie Justina? [VIDEO]

Tagi związane z Justin Bieber w Polsce! Co czeka polskich fanów na koncercie Justina? [VIDEO]: Justin Bieber w Polsce, Justin Bieber na żywo, Justin Bieber w Łodzi, czy Justin Bieber przyjedzie do Polski, koncert Justina Biebera

Justin Bieber w Polsce! Co czeka polskich fanów na koncercie Justina? [VIDEO]

RSS 01/02/2013 11:45 Komentarze
Justin Bieber w Polsce! Gwiazda już 25 marca da w Łodzi koncert w ramach promocji płyt Believe i Believe Acoustic. Co czeka polskich fanów na koncercie Justina? Zobacz fragmenty występów z trasy Believe - na Eska.pl!
/ mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Justin Bieber w Polsce! Co czeka polskich fanów na koncercie Justina? [VIDEO]
Justin Bieber zaśpiewa w Polsce! Gwiazda już 25 marca wystąpi w łódzkiej Atlas Arenie w ramach promocji płyt Believe i Believe Acoustic.

Organizatorem jest agencja Prestige MJM, a Radio ESKA jest patronem medialnym koncertu Justina! Będziemy mieć dla Was bilety na to wydarzenie - już wkrótce ujawnimy, jak możecie je zdobyć!

>>> Bilety na koncert Justina Biebera w Łodzi - ile kosztują bilety na Justina Biebera, gdzie kupić bilety na koncert Biebera w Polsce?

Czego mogą spodziewać się polscy fani na koncercie Justina? Zobacz jak prezentuje się Justin podczas występów na żywo - na Eska.pl!

Justin Bieber - Believe



Justin Bieber - As Long As You Love Me



Justin Bieber - Be Alright




Nie czytałeś jeszcze?

>>> Justin Timberlake wystąpi podczas Grammy 2013! Zobacz Suit & Tie, najnowszy singiel wokalisty na Eska.pl [VIDEO]

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Oscary 2017 - nominacje. Kto jest nominowany w muzycznych kategoriach?
0

Oscary 2017 - nominacje. Kto jest nominowany w muzycznych kategoriach?

Oscary 2017 to także ceremonia, której powinni przyjrzeć się bliżej fani muzyki! Kto ma nominację w kategorii najlepsza piosenka i muzyka filmowa? Przekonacie się na ESKA.pl
26/02/2017 20:42
Koncerty 2017 w Polsce: kto wystąpi? Zagrają u nas największe gwiazdy!
0

Koncerty 2017 w Polsce: kto wystąpi? Zagrają u nas największe gwiazdy!

Koncerty 2017 - pełna lista na ESKA.pl. Kto wystąpi w Polsce w 2017 roku? Już teraz sprawdźcie spis najważniejszych koncertów w 2017 roku. Wszystkie wydarzenia w jednym miejscu! Wśród muzycznych gwiazd, które przyjadą do Polski, znajdują się m.in. Ariana Grande, Coldplay, Alan Walker czy The Weeknd!
26/02/2017 19:52
Oscary 2017 - transmisja ONLINE i w TV. Gdzie i o której oglądać?
0

Oscary 2017 - transmisja ONLINE i w TV. Gdzie i o której oglądać?

Oscary 2017 - transmisja w TV i online będzie dostępna? Gdzie, kiedy i o której godzinie rozpocznie się 89. ceremonia? Przekonajcie się już teraz - oczywiście na ESKA.pl
26/02/2017 19:25
Idol: kosmici. Najgorsze występy odcinka drugiego!
0

Idol: kosmici. Najgorsze występy odcinka drugiego!

Idol wrócił do TV. Po 12 latach do programu zgłosili się niezwykle utalentowani artyści, ale nie tylko. Przecież Idol to też występy... kosmitów!
26/02/2017 18:34
Oscary 2017: Lady Gaga wystąpi trzeci rok z rzędu?
0

Oscary 2017: Lady Gaga wystąpi trzeci rok z rzędu?

Oscary 2017 znowu z występem Lady Gagi? Gwiazda ma wystąpić na gali rozdania najważniejszych nagród filmowych trzeci rok z rzędu!
26/02/2017 17:32
Lahti 2017 - TERMINARZ mistrzostw świata
0

Lahti 2017 - TERMINARZ mistrzostw świata

Mistrzostwa Świata w Lahti 2017 to wielkie emocje z udziałem Polaków! Skoki narciarskie, biegi i kombinacja norweska znajdują się w programie zimowych MŚ w Finlandii. Kiedy i w jakich dyscyplinach zawody? Szczegółowy terminarz z datami i godzinami do sprawdzenia na ESKA.pl
26/02/2017 17:31
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tłusty czwartek - przepisy na pączki i faworki!

Tłusty czwartek - przepisy na pączki i faworki!

21/02/2017 15:17

0
Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

21/02/2017 14:30

0
Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

21/02/2017 12:54

0
Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

21/02/2017 12:30

0
Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

20/02/2017 09:46

0
Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

16/02/2017 15:28

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent - Gwiazdy 2
Kto jest agentem w drugim sezonie programu Agent - Gwiazdy?
  • Jarosław Kret
  • Alan Andersz
  • Mateusz Maga
  • Olga Frycz
  • Joanna Jędrzejczyk
  • Piotr Kędzierski
  • Odeta Moro
  • Tomasz Niecik
  • Edyta Zając-Rzeźniczak
  • Daria Ładocha
  • Marek Włodarczyk
  • Julita „Jula” Fabiszewska
polub
ESKA