WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Justin Bieber w Polsce! Co czeka polskich fanów na koncercie Justina? [VIDEO] - Justin Bieber w Polsce! Co czeka polskich fanów na koncercie Justina? [VIDEO]

Tagi związane z Justin Bieber w Polsce! Co czeka polskich fanów na koncercie Justina? [VIDEO]: Justin Bieber w Polsce, Justin Bieber na żywo, Justin Bieber w Łodzi, czy Justin Bieber przyjedzie do Polski, koncert Justina Biebera

Justin Bieber w Polsce! Co czeka polskich fanów na koncercie Justina? [VIDEO]

RSS 01/02/2013 11:45 Komentarze
Justin Bieber w Polsce! Gwiazda już 25 marca da w Łodzi koncert w ramach promocji płyt Believe i Believe Acoustic. Co czeka polskich fanów na koncercie Justina? Zobacz fragmenty występów z trasy Believe - na Eska.pl!
/ mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Justin Bieber w Polsce! Co czeka polskich fanów na koncercie Justina? [VIDEO]
Justin Bieber zaśpiewa w Polsce! Gwiazda już 25 marca wystąpi w łódzkiej Atlas Arenie w ramach promocji płyt Believe i Believe Acoustic.

Organizatorem jest agencja Prestige MJM, a Radio ESKA jest patronem medialnym koncertu Justina! Będziemy mieć dla Was bilety na to wydarzenie - już wkrótce ujawnimy, jak możecie je zdobyć!

>>> Bilety na koncert Justina Biebera w Łodzi - ile kosztują bilety na Justina Biebera, gdzie kupić bilety na koncert Biebera w Polsce?

Czego mogą spodziewać się polscy fani na koncercie Justina? Zobacz jak prezentuje się Justin podczas występów na żywo - na Eska.pl!

Justin Bieber - Believe



Justin Bieber - As Long As You Love Me



Justin Bieber - Be Alright




Nie czytałeś jeszcze?

>>> Justin Timberlake wystąpi podczas Grammy 2013! Zobacz Suit & Tie, najnowszy singiel wokalisty na Eska.pl [VIDEO]

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?
0

Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?

Początek roku szkolnego 2016/2017 zbliża się wielkimi krokami. Na zakończenie wakacji sprawdzamy kiedy uczniowie rozpoczną lekcje.
22/08/2016 16:04
Ana Andrzejewska z The Voice of Poland debiutuje singlem Nie zatrzymasz mnie
0

Ana Andrzejewska z The Voice of Poland debiutuje singlem Nie zatrzymasz mnie

Ana Andrzejewska debiutuje na rynku muzycznym z solowym singlem. Uczestniczka The Voice of Poland prezentuje utwór Nie zatrzymasz mnie. Myślicie, że to będzie hit tej jesieni?
25/08/2016 14:49
Zlot fanów Britney Spears 2016: szczegóły imprezy!
0

Zlot fanów Britney Spears 2016: szczegóły imprezy!

Fani Britney Spears świętują premierę nowej płyty swojej ulubionej piosenkarki i z tej okazji organizują zlot. Sprawdź, gdzie i kiedy odbędzie się wyjątkowa impreza polskiej Britney Army.
25/08/2016 14:44
ESKA Music Awards 2016 BILETY. Gdzie kupić, gdzie wygrać?
0

ESKA Music Awards 2016 BILETY. Gdzie kupić, gdzie wygrać?

ESKA Music Awards 2016 już 26 sierpnia! Gdzie kupić bilety na ostatnią chwilę? Czy na dzień przed galą można wygrać je w konkursie? Informujemy już teraz na ESKA.pl!
25/08/2016 14:30
Legia Warszawa w Lidze Mistrzów 2016 - z kim i kiedy zagra?
0

Legia Warszawa w Lidze Mistrzów 2016 - z kim i kiedy zagra?

Z kim Legia Warszawa zagra w Lidze Mistrzów 2016? Kiedy odbędą się pierwsze mecze grupowe? Odpowiadamy na te pytania na ESKA.pl i prezentujemy pierwsze przypuszczenia! 
25/08/2016 13:41
Pezet - koncerty 2016. Szczegóły trasy koncertowej PEZET KOKA TOUR!
0

Pezet - koncerty 2016. Szczegóły trasy koncertowej PEZET KOKA TOUR!

Pezet ogłasza trasę koncertową. PEZET KOKA TOUR to najlepszy prezent dla fanów rapera, którzy na jego powrót czekali prawie trzy lata!
25/08/2016 13:35
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Margaret w Elephant jak Miley Cyrus we Wrecking Ball [VIDEO]

Margaret w Elephant jak Miley Cyrus we Wrecking Ball [VIDEO]

18/08/2016 10:16

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]