WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Justin Bieber w Polsce! Co czeka polskich fanów na koncercie Justina? [VIDEO] - Justin Bieber w Polsce! Co czeka polskich fanów na koncercie Justina? [VIDEO]

Tagi związane z Justin Bieber w Polsce! Co czeka polskich fanów na koncercie Justina? [VIDEO]: Justin Bieber w Polsce, Justin Bieber na żywo, Justin Bieber w Łodzi, czy Justin Bieber przyjedzie do Polski, koncert Justina Biebera

Justin Bieber w Polsce! Co czeka polskich fanów na koncercie Justina? [VIDEO]

RSS 01/02/2013 11:45 Komentarze
Justin Bieber w Polsce! Gwiazda już 25 marca da w Łodzi koncert w ramach promocji płyt Believe i Believe Acoustic. Co czeka polskich fanów na koncercie Justina? Zobacz fragmenty występów z trasy Believe - na Eska.pl!
/ mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Justin Bieber w Polsce! Co czeka polskich fanów na koncercie Justina? [VIDEO]
Justin Bieber zaśpiewa w Polsce! Gwiazda już 25 marca wystąpi w łódzkiej Atlas Arenie w ramach promocji płyt Believe i Believe Acoustic.

Organizatorem jest agencja Prestige MJM, a Radio ESKA jest patronem medialnym koncertu Justina! Będziemy mieć dla Was bilety na to wydarzenie - już wkrótce ujawnimy, jak możecie je zdobyć!

>>> Bilety na koncert Justina Biebera w Łodzi - ile kosztują bilety na Justina Biebera, gdzie kupić bilety na koncert Biebera w Polsce?

Czego mogą spodziewać się polscy fani na koncercie Justina? Zobacz jak prezentuje się Justin podczas występów na żywo - na Eska.pl!

Justin Bieber - Believe



Justin Bieber - As Long As You Love Me



Justin Bieber - Be Alright




Nie czytałeś jeszcze?

>>> Justin Timberlake wystąpi podczas Grammy 2013! Zobacz Suit & Tie, najnowszy singiel wokalisty na Eska.pl [VIDEO]

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...
0

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

Lato 2016 będzie gorące! Wakacyjne hity wydali m.in. Enej, Red Lips, Feel, Margaret, Michał Szpak, Popek, Mesajah czy Saszan. Wakacyjna polska playlista już teraz na ESKA.pl - której piosenki słuchasz najczęściej?
29/05/2016 11:06
Skład Polski na EURO 2016 we Francji. Kto zagra na ME 2016?
0

Skład Polski na EURO 2016 we Francji. Kto zagra na ME 2016?

Kto zagra na EURO 2016? Skład reprezentacji Polski poznacie na ESKA.pl! Ci piłkarze dadzą nam zwycięstwo na Mistrzostwach Europy we Francji? Kadra do sprawdzenia na ESKA.pl!
30/05/2016 21:13
Sylwia Grzeszczak wróciła na scenę i zachwyciła. Rewelacyjny występ  artystki na ESKA.pl
0

Sylwia Grzeszczak wróciła na scenę i zachwyciła. Rewelacyjny występ artystki na ESKA.pl

Sylwia Grzeszczak na Polsat SuperHit Festiwal 2016 zaliczyła swój wielki muzyczny powrót! Wokalistka wystąpiła na Koncercie Platynowym w Operze Leśnej po raz pierwszy od czasu narodzin dziecka. Co zaśpiewała i jak wypadła po przerwie? Sprawdźcie szczegóły i zobaczcie wideo na ESKA.pl!
30/05/2016 16:42
Gorąca 20 Premiery: Dominika Sojda - Już wiem, że Ty || Steve Aoki & Boehm feat. Walk The Moon - Back 2 U
0

Gorąca 20 Premiery: Dominika Sojda - Już wiem, że Ty || Steve Aoki & Boehm feat. Walk The Moon - Back 2 U

Dominika Sojda - Już wiem, że ty oraz Steve Aoki & Boehm feat. Walk The Moon - Back 2 U: to dwie premiery w G20 na dobre rozpoczącie tygodnia. Warto zwrócić uwagę na te dwie nowości do listy przebojów ESKI! Więcej na ich temat dowiecie już teraz na ESKA.pl!
30/05/2016 16:41
Adele zjechała fankę na koncercie. Co takiego zrobiła dziewczyna?
0

Adele zjechała fankę na koncercie. Co takiego zrobiła dziewczyna?

Adele nie miała litości dla fanki. Znana z ciętego języka piosenkarka powiedziała szczerze, co myśli na temat zachowania dziewczyny na koncercie. Sprawdź, o co poszło już teraz!
30/05/2016 16:39
Opole 2016: plebiscyt Złote Opole 2016. Trwa głosowanie!
0

Opole 2016: plebiscyt Złote Opole 2016. Trwa głosowanie!

Opole 2016 - Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej coraz bliżej! Ruszył już plebiscyt, w którym widzowie wybiorą najlepszą piosenkę, która otrzyma Grand Prix Opola 2016. Szansę na statuetkę mają m.in.: Natalia Szroeder, Dawid Podsiadło, Margaret, Monika Brodka, Kaliber 44.
30/05/2016 16:32
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

29/05/2016 10:53

0
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

28/05/2016 11:34

0
Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

27/05/2016 13:14

0
Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

27/05/2016 13:13

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
HIT LATA 2016