WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Justin Bieber w Polsce! Co czeka polskich fanów na koncercie Justina? [VIDEO] - Justin Bieber w Polsce! Co czeka polskich fanów na koncercie Justina? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Justin Bieber w Polsce! Co czeka polskich fanów na koncercie Justina? [VIDEO]: Justin Bieber w Polsce, Justin Bieber na żywo, Justin Bieber w Łodzi, czy Justin Bieber przyjedzie do Polski, koncert Justina Biebera

Justin Bieber w Polsce! Co czeka polskich fanów na koncercie Justina? [VIDEO]

RSS 01/02/2013 11:45 Komentarze 0
Justin Bieber w Polsce! Gwiazda już 25 marca da w Łodzi koncert w ramach promocji płyt Believe i Believe Acoustic. Co czeka polskich fanów na koncercie Justina? Zobacz fragmenty występów z trasy Believe - na Eska.pl!
/ mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Justin Bieber w Polsce! Co czeka polskich fanów na koncercie Justina? [VIDEO]
Justin Bieber zaśpiewa w Polsce! Gwiazda już 25 marca wystąpi w łódzkiej Atlas Arenie w ramach promocji płyt Believe i Believe Acoustic.

Organizatorem jest agencja Prestige MJM, a Radio ESKA jest patronem medialnym koncertu Justina! Będziemy mieć dla Was bilety na to wydarzenie - już wkrótce ujawnimy, jak możecie je zdobyć!

>>> Bilety na koncert Justina Biebera w Łodzi - ile kosztują bilety na Justina Biebera, gdzie kupić bilety na koncert Biebera w Polsce?

Czego mogą spodziewać się polscy fani na koncercie Justina? Zobacz jak prezentuje się Justin podczas występów na żywo - na Eska.pl!

Justin Bieber - Believe



Justin Bieber - As Long As You Love Me



Justin Bieber - Be Alright




Nie czytałeś jeszcze?

>>> Justin Timberlake wystąpi podczas Grammy 2013! Zobacz Suit & Tie, najnowszy singiel wokalisty na Eska.pl [VIDEO]

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: kto wystąpi w wielkim finale? Finaliści Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015 na ESKA.pl [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: kto wystąpi w wielkim finale? Finaliści Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015 na ESKA.pl [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: kto zaśpiewa w wielkim finale muzycznego show? Kto okazał się najlepszy w 9. odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo i przeszedł do ścisłego finału? Poznaj finalistów Twoja Twarz Brzmi Znajomo na ESKA.pl 
03/05/2015 09:53
Matura 2015 z polskiego: temat wypracowania - jaki będzie? Sprawdzamy poprzednie lata. Complicated? [VIDEO]
0

Matura 2015 z polskiego: temat wypracowania - jaki będzie? Sprawdzamy poprzednie lata. Complicated? [VIDEO]

Jakie tematy i lektury pojawiły się na maturze z języka polskiego w 2014 roku? Istnieje prawdopodobieństwo, że tematy, z którymi musieli zmierzyć się uczniowie w 2014 roku nie powtórzą się na maturze 2015. Sprawdź, jakie tematy wypracowania znaleźli maturzyści w swoich arkuszach w 2014 roku
03/05/2015 09:09
Mali Giganci - finał. Kto wygrał pierwszą edycję? Tego dowiesz się z relacji online na ESKA.pl [VIDEO]
0

Mali Giganci - finał. Kto wygrał pierwszą edycję? Tego dowiesz się z relacji online na ESKA.pl [VIDEO]

Kto wygrał pierwszą edycję Małych Gigantów? Czadersi, a może Klika Rubika? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w relacji online z wielkiego finału Małych Gigantów na ESKA.pl
03/05/2015 09:00
Pacquiao - Mayweather wynik najdroższej walki w historii boksu! Kto zaśpiewa You Are Looking At The Winner? [VIDEO]
0

Pacquiao - Mayweather wynik najdroższej walki w historii boksu! Kto zaśpiewa You Are Looking At The Winner? [VIDEO]

Pacquiao vs Mayweather - czyli najbardziej kasowa walka w historii boksu została stoczona w nocy z 2 na 3 maja 2015 roku. Kto wygrał starcie? Pacquiao - mistrz szybkości, czy jak dotąd niepokonany Floyd Mayweather? Wynik walki Pacquiao vs Mayweather na ESKA.pl 
03/05/2015 08:59
Manny Pacquiao śpiewa Let It Go. Przegrany w najbardziej kasowej walce bokserskiej ma szansę na karierę muzyczną? [VIDEO]
0

Manny Pacquiao śpiewa Let It Go. Przegrany w najbardziej kasowej walce bokserskiej ma szansę na karierę muzyczną? [VIDEO]

Manny Pacquiao 2 maja 2015 przegrał najbardziej kasową walkę w historii boksu. Czy to oznacza koniec jesto bokserskiej kariery? Nawet jeśli mielibyśmy już nigdy nie zobaczyć Pacquiao na ringu, to być może zobaczymy go w roli gwiazdy muzycznej! Skąd te przypuszczenia? Wystarczy wysłuchać nagrania, na którym Manny Pacquiao śpiewa Let It Go!
03/05/2015 08:22
Floyd Mayweather Jr - Manny Pacquiao: kim są zawodnicy najbardziej kasowej walki w historii boksu? All I Need o zawodnikach [VIDEO]
0

Floyd Mayweather Jr - Manny Pacquiao: kim są zawodnicy najbardziej kasowej walki w historii boksu? All I Need o zawodnikach [VIDEO]

Walka Pacquiao - Mayweather odbędzie się już w najbliższą sobotę 02.05.2015. Kim jest Manny Pacquiao i kim jest Floyd Mayweather? Poznaj osiągnięcia zawodników najbardziej kasowej walki w historii boksu!
03/05/2015 07:35
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015: finał - kiedy jest, kto wygra i czego się spodziewać? [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015: finał - kiedy jest, kto wygra i czego się spodziewać? [VIDEO]

01/05/2015 16:52

0
Matura 2015: o której, przecieki, arkusze, zadania, odpowiedzi, ściągi, zmiany, wyniki. Wszystko o Maturze 2015!

Matura 2015: o której, przecieki, arkusze, zadania, odpowiedzi, ściągi, zmiany, wyniki. Wszystko o Maturze 2015!

30/04/2015 16:18

0
Imagine Dragons w Polsce 2016: koncert w Łodzi. Kiedy, po ile bilety i od kiedy w sprzedaży? [VIDEO]

Imagine Dragons w Polsce 2016: koncert w Łodzi. Kiedy, po ile bilety i od kiedy w sprzedaży? [VIDEO]

29/04/2015 10:46

0
50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]

50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]

25/04/2015 10:32

0
HIT! Daft Punk, Eminem i Beatlesi w jednej piosence Linkin Park - In the End ZOBACZ!

HIT! Daft Punk, Eminem i Beatlesi w jednej piosence Linkin Park - In the End ZOBACZ!

20/04/2015 12:42

0
Szybcy i wściekli 7: Paul Walker - jak zagrał w filmie i teledysku do See You Again? [VIDEO]

Szybcy i wściekli 7: Paul Walker - jak zagrał w filmie i teledysku do See You Again? [VIDEO]

11/04/2015 10:04

6
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Ktoś wyjątkowy zawrócił Ci w głowie na wiosnę? Dowiedz się jak kochać z głową!

Ktoś wyjątkowy zawrócił Ci w głowie na wiosnę? Dowiedz się jak kochać z głową!


Akcja partnerska