Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Justin Bieber w Polsce! Co czeka polskich fanów na koncercie Justina? [VIDEO] - Justin Bieber w Polsce! Co czeka polskich fanów na koncercie Justina? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Justin Bieber w Polsce! Co czeka polskich fanów na koncercie Justina? [VIDEO]: Justin Bieber w Polsce, Justin Bieber na żywo, Justin Bieber w Łodzi, czy Justin Bieber przyjedzie do Polski, koncert Justina Biebera

Justin Bieber w Polsce! Co czeka polskich fanów na koncercie Justina? [VIDEO]

RSS 01/02/2013 11:45 Komentarze 0
Justin Bieber w Polsce! Gwiazda już 25 marca da w Łodzi koncert w ramach promocji płyt Believe i Believe Acoustic. Co czeka polskich fanów na koncercie Justina? Zobacz fragmenty występów z trasy Believe - na Eska.pl!
/ mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Justin Bieber w Polsce! Co czeka polskich fanów na koncercie Justina? [VIDEO]
Justin Bieber zaśpiewa w Polsce! Gwiazda już 25 marca wystąpi w łódzkiej Atlas Arenie w ramach promocji płyt Believe i Believe Acoustic.

Organizatorem jest agencja Prestige MJM, a Radio ESKA jest patronem medialnym koncertu Justina! Będziemy mieć dla Was bilety na to wydarzenie - już wkrótce ujawnimy, jak możecie je zdobyć!

>>> Bilety na koncert Justina Biebera w Łodzi - ile kosztują bilety na Justina Biebera, gdzie kupić bilety na koncert Biebera w Polsce?

Czego mogą spodziewać się polscy fani na koncercie Justina? Zobacz jak prezentuje się Justin podczas występów na żywo - na Eska.pl!

Justin Bieber - Believe



Justin Bieber - As Long As You Love Me



Justin Bieber - Be Alright




Nie czytałeś jeszcze?

>>> Justin Timberlake wystąpi podczas Grammy 2013! Zobacz Suit & Tie, najnowszy singiel wokalisty na Eska.pl [VIDEO]

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Miley Cyrus - nowa płyta za darmo online! Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?
0

Miley Cyrus - nowa płyta za darmo online! Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?

Miley Cyrus - nowa płyta znalazła się właśnie w sieci! Miley podczas rozdania nagród Video Music Awards, gali, której była prowadzącą, ogłosiła zupełnie niespodziewanie, że właśnie udostępniła nowy krążek. Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?    
31/08/2015 10:13
ESKA Music Awards 2015 - ZDJĘCIA i zapis relacji na żywo minuta po minucie!
0

ESKA Music Awards 2015 - ZDJĘCIA i zapis relacji na żywo minuta po minucie!

Transmisja ESKA Music Awards już 29 sierpnia 2015 w TVP1 i na antenie Radia ESKA. Relacja z czerwonego dywanu na EskaGO. A wszystko razem, najważniejsze momenty, wyjątkowe chwile i występy gwiazd - na ESKA.pl w zapisie specjalnej relacji minuta po minucie. Nic ci nie umknie!
30/08/2015 00:05
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - wyniki. Kto wygrał statuetki? Poznaj tegorocznych zwycięzców!
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - wyniki. Kto wygrał statuetki? Poznaj tegorocznych zwycięzców!

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - wyniki. Kto wygrał prestiżowe statuetki? Poznaj zwycięzców i gwiazdy gali, która odbyła się 29 sierpnia 2015 w Szczecinie!     
29/08/2015 23:25
Nick Jonas - Levels: premiera teledysku do nowego singla
0

Nick Jonas - Levels: premiera teledysku do nowego singla

Premiera teledysku Nicka Jonasa - Levels tuż po występie na Video Music Awards 2015 to miła niespodzianka dla fanów artysty. Zobacz wyczekiwany klip do nowej piosenki Nicka już teraz - na ESKA.pl
31/08/2015 16:00
Mecz Polska Niemcy - online, gdzie oglądać transmisję w internecie? Watch Me online
0

Mecz Polska Niemcy - online, gdzie oglądać transmisję w internecie? Watch Me online

Mecz Polska - Niemcy w internecie? Gdzie obejrzeć transmisję spotkania eliminacji do EURO 2016? Polskiej drużynie warto kibicować na żywo - w końcu mecz z 4.09.2015 zdecyduje o przyszłości biało-czerwonych w meczach EURO 2016. Gdzie znaleźć live-streamy do meczu Polska - Niemcy? 
31/08/2015 16:00
Rozpoczęcie roku szkolnego 1 września 2015: odreagowujemy plan lekcji piosenkami o szkole [VIDEO]
0

Rozpoczęcie roku szkolnego 1 września 2015: odreagowujemy plan lekcji piosenkami o szkole [VIDEO]

Początek roku szkolnego za nami. 1 września 2015 w tym roku wypadł we wtorek, co oznacza, że pierwszy pracowity uczniowski tydzień będzie trwał tylko 4 dni - do weekendu niedaleko! Okazuje się, że szkoła doskwiera nie tylko uczniom. Sprawdź, którym gwiazdom szkoła obrzydła najbardziej. Zestaw piosenek o szkole na ESKA.pl
31/08/2015 15:59
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

28/08/2015 10:51

0
YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

27/08/2015 11:35

0
Siostra Ewa - polska raperka, robi karierę w Niemczech. Kim jest Ewa Muller?

Siostra Ewa - polska raperka, robi karierę w Niemczech. Kim jest Ewa Muller?

14/08/2015 15:38

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska