WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Justin Bieber w Polsce! Co czeka polskich fanów na koncercie Justina? [VIDEO] - Justin Bieber w Polsce! Co czeka polskich fanów na koncercie Justina? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Justin Bieber w Polsce! Co czeka polskich fanów na koncercie Justina? [VIDEO]: Justin Bieber w Polsce, Justin Bieber na żywo, Justin Bieber w Łodzi, czy Justin Bieber przyjedzie do Polski, koncert Justina Biebera

Justin Bieber w Polsce! Co czeka polskich fanów na koncercie Justina? [VIDEO]

RSS 01/02/2013 11:45 Komentarze 0
Justin Bieber w Polsce! Gwiazda już 25 marca da w Łodzi koncert w ramach promocji płyt Believe i Believe Acoustic. Co czeka polskich fanów na koncercie Justina? Zobacz fragmenty występów z trasy Believe - na Eska.pl!
/ mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Justin Bieber w Polsce! Co czeka polskich fanów na koncercie Justina? [VIDEO]
Justin Bieber zaśpiewa w Polsce! Gwiazda już 25 marca wystąpi w łódzkiej Atlas Arenie w ramach promocji płyt Believe i Believe Acoustic.

Organizatorem jest agencja Prestige MJM, a Radio ESKA jest patronem medialnym koncertu Justina! Będziemy mieć dla Was bilety na to wydarzenie - już wkrótce ujawnimy, jak możecie je zdobyć!

>>> Bilety na koncert Justina Biebera w Łodzi - ile kosztują bilety na Justina Biebera, gdzie kupić bilety na koncert Biebera w Polsce?

Czego mogą spodziewać się polscy fani na koncercie Justina? Zobacz jak prezentuje się Justin podczas występów na żywo - na Eska.pl!

Justin Bieber - Believe



Justin Bieber - As Long As You Love Me



Justin Bieber - Be Alright




Nie czytałeś jeszcze?

>>> Justin Timberlake wystąpi podczas Grammy 2013! Zobacz Suit & Tie, najnowszy singiel wokalisty na Eska.pl [VIDEO]

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Gorąca 20 premiera: Mesajah - Swoją Drogą. Reggae podbije listę przebojów? [VIDEO]
0

Gorąca 20 premiera: Mesajah - Swoją Drogą. Reggae podbije listę przebojów? [VIDEO]

Mesajah - Swoją Drogą to premiera w Gorącej 20 w środę 22 października. Utwór pochodzi z poprzedniej płyty artysty. Czemu dopiero teraz doczekał się teledysku? Sprawdź na ESKA.pl i słuchaj utworu na antenie Radia ESKA tradycyjnie tuż po godz. 18.00
22/10/2014 13:43
Koniec X Factora: Rising Star może zastąpić show. Zobacz, dlaczego [VIDEO]
0

Koniec X Factora: Rising Star może zastąpić show. Zobacz, dlaczego [VIDEO]

Koniec X Factora - tym tematem żyją wszyscy, po tym jak Kuba Wojewódzki ogłosił, że show przechodzi do historii. My postanowiliśmy sprawdzić, co zastąpi X Factor na TVN. Największe szanse ma program Rising Star. Zobaczcie, dlaczego!
22/10/2014 13:29
Jak zmieniamy czas i kiedy przestawiamy zegarki? Sprawdź utrudnienia i posłuchaj Time After Time! [VIDEO]
0

Jak zmieniamy czas i kiedy przestawiamy zegarki? Sprawdź utrudnienia i posłuchaj Time After Time! [VIDEO]

Jak zmieniamy czas i kiedy przestawiamy zegarki z czasu letniego na zimowy? Czy z powodu zmiany czasu zmienią się rozkłady pociągów i autobusów? Jakie utrudnienia wiążą się z przestawianiem zegarków? Sprawdź na ESKA.pl i posłuchaj Time After Time!
22/10/2014 13:08
Nowa piosenka Taylor Swift: Welcome To New York - będzie kolejny hit? [AUDIO]
0

Nowa piosenka Taylor Swift: Welcome To New York - będzie kolejny hit? [AUDIO]

Welcome To New York to kolejny utwór z płyty 1989. Taylor Swift zaprezentowała nową piosenkę na kilka dni przed premiera nowej płyty. Posłuchaj Welcome To New York na ESKA.pl
22/10/2014 12:52
Koniec X Factora: co zamiast X Factor na TVN? ESKA.pl sprawdza muzyczne propozycje [VIDEO]
0

Koniec X Factora: co zamiast X Factor na TVN? ESKA.pl sprawdza muzyczne propozycje [VIDEO]

Koniec X Factora - informacje te potwierdził w drugiej połowie października 2014 roku sam Kuba Wojewódzki. Co zamiast X Factora pojawi się na na TVN wiosną 2015 roku? ESKA.pl sprawdza, jakie nowe programy muzyczne mogą pojawić się na antenie!
22/10/2014 12:40
Nowa piosenka Pitbulla - Celebrate - do filmu Pingwiny z Madagaskaru. Zobacz teledysk na ESKA.pl [VIDEO]
0

Nowa piosenka Pitbulla - Celebrate - do filmu Pingwiny z Madagaskaru. Zobacz teledysk na ESKA.pl [VIDEO]

Pitbull w teledysku, promującym film Pingwiny z Madagaskaru? Tak to możliwe. Nowa piosenka Pitbulla - Celebrate - promuje film dla dzieci, który swoją premierę będzie miał premierę 30 stycznia 2015 roku. W sieci pojawił się już teledysk do utworu Celebrate Pitbulla. Sprawdź na ESKA.pl
22/10/2014 12:35
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE NEWSY
Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

15/10/2014 09:23

0
Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]

Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]