WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Justin Bieber promuje nowy album Believe w magazynie VIBE! Zobacz nagranie z sesji zdjęciowej! [VIDEO] - Justin Bieber na okładce magazynu VIBE

Tagi związane z Justin Bieber promuje nowy album Believe w magazynie VIBE! Zobacz nagranie z sesji zdjęciowej! [VIDEO]: justin bieber zdjęcia, vibe, vibetv, zobacz sesje zdjęciową justina biebera, justin bieber sesja zdjęciowa, justin bieber video

Justin Bieber promuje nowy album Believe w magazynie VIBE! Zobacz nagranie z sesji zdjęciowej! [VIDEO]

RSS 17/08/2012 10:14 Komentarze
Justin Bieber promuje nowy album Believe w magazynie VIBE! Zobacz nagranie z sesji zdjęciowej! 
/
Ilustracja do artykułu: Justin Bieber promuje nowy album Believe w magazynie VIBE! Zobacz nagranie z sesji zdjęciowej! [VIDEO]
W najnowszym magazynie VIBE gwiazdą będzie Justin Bieber. Justin wziął udział w sesji zdjęciowej. Video z tej sesji możecie zobaczyć poniżej. Biebera zobaczymy na okładce głównej VIBE a także będzie można przeczytać z nim wyczerpujący wywiad.

Justin Bieber promuje obecnie swój najnowszy album zatytułowany Believe.


Zobacz Justina Biebera na sesji zdjęciowej do magazynu VIBE

NB

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
Liga Światowa 2016 w Łodzi - terminarz. Trzej mocni rywale na początek turnieju
0

Liga Światowa 2016 w Łodzi - terminarz. Trzej mocni rywale na początek turnieju

Liga Światowa 2016 w Łodzi rozpocznie się w piątek 24 czerwca. Dokładny terminarz całego turnieju, czyli aż trzech weekendów znajdziecie już teraz na ESKA.pl
25/06/2016 10:35
Wianki w Krakowie 2016 - program wydarzenia. Kto zagra podczas Nocy Świętojańskiej?
0

Wianki w Krakowie 2016 - program wydarzenia. Kto zagra podczas Nocy Świętojańskiej?

Wianki w Krakowie 2016 - program wydarzenia już teraz na ESKA.pl! Kto wystąpi podczas krakowskiej imprezy? Kiedy i gdzie w tym roku odbędą się Wianki? Wszystkie informacje znajdziecie w jednym miejscu.
25/06/2016 10:34
Mecz Polska - Rosja 25.06.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online?
0

Mecz Polska - Rosja 25.06.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online?

Mecz Polska - Rosja zostanie rozegrany w sobotę 25 czerwca. Pojedynek z Rosja będzie drugim spotkaniem polskiej reprezentacji podczas turnieju Ligi Światowej 2016 w Łodzi. Gdzie oglądać transmisję w TV i online z meczu Polska - Rosja? Sprawdzamy to na ESKA.pl
25/06/2016 10:31
Mecz Polska - Szwajcaria: KTO ZAGRA w 1/8 finału Euro 2016?
0

Mecz Polska - Szwajcaria: KTO ZAGRA w 1/8 finału Euro 2016?

Kadra Polski na mecz z Szwajcarią, czyli odpowiedź na pytanie: kto zagra 25.06.2016 w 1/8 finału EURO 2016?? Kto z naszej reprezentacji ma szansę zostać bohaterem pojedynku Polska - Szwajcaria? Kto da nam ćwierćfinał turnieju we Francji? Szczegóły i odpowiedź na te pytanie poznacie na ESKA.pl!
25/06/2016 09:26
Wianki 2016 Kraków - PEŁNE INFO!
0

Wianki 2016 Kraków - PEŁNE INFO!

Wianki 2016 w Krakowie odbędą się już w sobotę 25 czerwca. Informacje dotyczące krakowskiego święta muzyki znajdziecie już teraz na ESKA.pl
25/06/2016 09:24
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Polska - Ukraina 21 czerwca na Euro 2016 [ONLINE, TRANSMISJA TV]

Mecz Polska - Ukraina 21 czerwca na Euro 2016 [ONLINE, TRANSMISJA TV]

21/06/2016 16:15

0
Must Be The Music - koniec programu! Dlaczego znika z anteny?

Must Be The Music - koniec programu! Dlaczego znika z anteny?

14/06/2016 16:08

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Adele w Polsce? Wokalistka przedłuża europejską trasę koncertową? 'Polsko, jesteście na liście'

Adele w Polsce? Wokalistka przedłuża europejską trasę koncertową? 'Polsko, jesteście na liście'

08/06/2016 11:27

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja dla dzieci
Która z młodych wokalistek powinna reprezentować Polskę na Eurowizji dla dzieci?
  • Monika Urbanowicz
  • Dominika Ptak
  • Oliwia Wieczorek
  • Alicja Rega
  • Julia Totoszko
polub
ESKA