WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Justin Bieber promuje nowy album Believe w magazynie VIBE! Zobacz nagranie z sesji zdjęciowej! [VIDEO] - Justin Bieber na okładce magazynu VIBE

Tagi związane z Justin Bieber promuje nowy album Believe w magazynie VIBE! Zobacz nagranie z sesji zdjęciowej! [VIDEO]: justin bieber zdjęcia, vibe, vibetv, zobacz sesje zdjęciową justina biebera, justin bieber sesja zdjęciowa, justin bieber video

Justin Bieber promuje nowy album Believe w magazynie VIBE! Zobacz nagranie z sesji zdjęciowej! [VIDEO]

RSS 17/08/2012 10:14 Komentarze
Justin Bieber promuje nowy album Believe w magazynie VIBE! Zobacz nagranie z sesji zdjęciowej! 
/
Ilustracja do artykułu: Justin Bieber promuje nowy album Believe w magazynie VIBE! Zobacz nagranie z sesji zdjęciowej! [VIDEO]
W najnowszym magazynie VIBE gwiazdą będzie Justin Bieber. Justin wziął udział w sesji zdjęciowej. Video z tej sesji możecie zobaczyć poniżej. Biebera zobaczymy na okładce głównej VIBE a także będzie można przeczytać z nim wyczerpujący wywiad.

Justin Bieber promuje obecnie swój najnowszy album zatytułowany Believe.


Zobacz Justina Biebera na sesji zdjęciowej do magazynu VIBE

NB

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Disco nad Wisłą 2017: BILETY, PROGRAM
0

Disco nad Wisłą 2017: BILETY, PROGRAM

Disco nad Wisłą to II edycja imprezy odbywającej się na płockiej plaży. Sprawdź program wydarzenia, po ile i gdzie można kupić bilety.
26/07/2017 12:38
Przystanek Woodstock zagrożony. Owsiak: 'nie dajemy rady'
0

Przystanek Woodstock zagrożony. Owsiak: 'nie dajemy rady'

Przystanek Woodstock został zakwalifikowany jako impreza podwyższonego ryzyka! Jurek Owsiak nagrał emocjonalny filmik, w którym martwi się o przyszłość imprezy. Sprawdźcie szczegóły na ESKA.pl
26/07/2017 12:36
Męskie Granie 2017 - Nieboskłon po śląsku
0

Męskie Granie 2017 - Nieboskłon po śląsku

Nieboskłon w śląskiej wersji podbija sieć. Posłuchajcie nowej piosenki tria Frele.
26/07/2017 12:32
Olsztyn Green Festival 2017: data, miejsce, bilety, program
0

Olsztyn Green Festival 2017: data, miejsce, bilety, program

Olsztyn Green Festival 2017 powraca z kolejną edycją wydarzenia, podczas którego wystąpi wielu polskich artystów. Poznaj wszystkie szczegóły dwudniowej imprezy na ESKA.pl!
26/07/2017 12:16
Kraków Live Festival 2017 - artyści. Line-up imprezy 18-19.08!
0

Kraków Live Festival 2017 - artyści. Line-up imprezy 18-19.08!

Kraków Live Festival 2017 po raz kolejny okaże się jedną z najlepszych muzycznych imprez w Polsce? Sprawdź, kto wystąpi na festiwalu 18-19.08.
26/07/2017 12:15
Luis Fonsi nagrał nowe Despacito! Która wersja lepsza?
0

Luis Fonsi nagrał nowe Despacito! Która wersja lepsza?

Luis Fonsi aktualnie podbija listy przebojów swoim hitem Despacito. Artysta postanowił nagrać nową wersję tego przeboju. Czy jest lepsza niż oryginał?
26/07/2017 12:12
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program