Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Justin Bieber promuje nowy album Believe w magazynie VIBE! Zobacz nagranie z sesji zdjęciowej! [VIDEO] - Justin Bieber na okładce magazynu VIBE
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Justin Bieber promuje nowy album Believe w magazynie VIBE! Zobacz nagranie z sesji zdjęciowej! [VIDEO]: justin bieber zdjęcia, vibe, vibetv, zobacz sesje zdjęciową justina biebera, justin bieber sesja zdjęciowa, justin bieber video

Justin Bieber promuje nowy album Believe w magazynie VIBE! Zobacz nagranie z sesji zdjęciowej! [VIDEO]

RSS 17/08/2012 10:14 Komentarze 0
Justin Bieber promuje nowy album Believe w magazynie VIBE! Zobacz nagranie z sesji zdjęciowej! 
/
Ilustracja do artykułu: Justin Bieber promuje nowy album Believe w magazynie VIBE! Zobacz nagranie z sesji zdjęciowej! [VIDEO]
W najnowszym magazynie VIBE gwiazdą będzie Justin Bieber. Justin wziął udział w sesji zdjęciowej. Video z tej sesji możecie zobaczyć poniżej. Biebera zobaczymy na okładce głównej VIBE a także będzie można przeczytać z nim wyczerpujący wywiad.

Justin Bieber promuje obecnie swój najnowszy album zatytułowany Believe.


Zobacz Justina Biebera na sesji zdjęciowej do magazynu VIBE

NB

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Magic Mike XXL - Channing Tatum tańczy lepiej od Madonny? Zobaczcie jego Voguing! [VIDEO]
0

Magic Mike XXL - Channing Tatum tańczy lepiej od Madonny? Zobaczcie jego Voguing! [VIDEO]

Channing Tatum tańczy voguing lepiej od Madonny? Do sieci trafiło nagranie, na którym odtwórca głównej roli w filmie Magic Mike XXL prezentuje różne style muzyczne. Na ESKA.pl znajdziecie video z jego popisami!
02/07/2015 17:14
Wimbledon 2015: Agnieszka Radwańska vs Ajla Tomljanović wynik spotkania z 4 lipca 2015 - Check It Out
0

Wimbledon 2015: Agnieszka Radwańska vs Ajla Tomljanović wynik spotkania z 4 lipca 2015 - Check It Out

Wimbledon 2015: Agnieszka Radwańska vs Ajla Tomljanović - która z zawodniczek wygrała spotkanie z 4 lipca 2015 roku? Czy polska tenisista dostanie się do kolejnego etapu Wimbledonu 2015? Spotkanie Agnieszka Radwańska vs Ajla Tomljanović - wynik meczu na ESKA.pl
02/07/2015 17:13
Miley Cyrus film z dziewczyną? Za mało muzyki za dużo skandali!
0

Miley Cyrus film z dziewczyną? Za mało muzyki za dużo skandali!

Miley Cyrus całująca się z dziewczyną - pewnie jej dziewczyną - Stellą Maxwell jest na pierwszych stronach gazet i portali plotkarskich. Film z intymną sceną pocałunku nagrał i opublikował serwis TMZ. Zobaczcie sami.
02/07/2015 16:47
Terminator Genisys - premiera filmu i pierwsze komentarze przy soundtracku z Terminatora
0

Terminator Genisys - premiera filmu i pierwsze komentarze przy soundtracku z Terminatora

Terminator Genisys: premiera filmu w polskich kinach już 1 lipca 2015. Jakie są pierwsze komentarze kinomanów. Czym zaskoczy nas nowy Terminator? Informacje na temat kolejnej części Terminatora na ESKA.pl 
02/07/2015 16:45
Opener 2015 dzień 2: co się działo podczas drugiego dnia festiwalu w Gdyni?
0

Opener 2015 dzień 2: co się działo podczas drugiego dnia festiwalu w Gdyni?

Open'er Festival 2015 w Gdyni trwa w najlepsze. Jakie atrakcje przynosi drugi dzień imprezy? Sprawdź na ESKA.pl
02/07/2015 16:36
Robert Kubica w Rajdzie Polski 2015 - sprawdź gdzie oglądać Rajd Polski 2-4 lipca 2015
0

Robert Kubica w Rajdzie Polski 2015 - sprawdź gdzie oglądać Rajd Polski 2-4 lipca 2015

Rajd Polski 2015 - Robert Kubica wystartuje już w ten weekend. W dniach 2-5 lipca 2015 zobaczymy kolejny wielki rajd WRC. Gdzie oglądać transmisję TV na żywo - o której godzinie i na jakim programie będziemy mogli zobaczyć m.in. start Roberta Kubicy? Sprawdźcie szczegóły.
02/07/2015 16:31
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

16/06/2015 14:27

54
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!

UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska