WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Justin Bieber promuje nowy album Believe w magazynie VIBE! Zobacz nagranie z sesji zdjęciowej! [VIDEO] - Justin Bieber na okładce magazynu VIBE

Tagi związane z Justin Bieber promuje nowy album Believe w magazynie VIBE! Zobacz nagranie z sesji zdjęciowej! [VIDEO]: justin bieber zdjęcia, vibe, vibetv, zobacz sesje zdjęciową justina biebera, justin bieber sesja zdjęciowa, justin bieber video

Justin Bieber promuje nowy album Believe w magazynie VIBE! Zobacz nagranie z sesji zdjęciowej! [VIDEO]

RSS 17/08/2012 10:14 Komentarze
Justin Bieber promuje nowy album Believe w magazynie VIBE! Zobacz nagranie z sesji zdjęciowej! 
/
Ilustracja do artykułu: Justin Bieber promuje nowy album Believe w magazynie VIBE! Zobacz nagranie z sesji zdjęciowej! [VIDEO]
W najnowszym magazynie VIBE gwiazdą będzie Justin Bieber. Justin wziął udział w sesji zdjęciowej. Video z tej sesji możecie zobaczyć poniżej. Biebera zobaczymy na okładce głównej VIBE a także będzie można przeczytać z nim wyczerpujący wywiad.

Justin Bieber promuje obecnie swój najnowszy album zatytułowany Believe.


Zobacz Justina Biebera na sesji zdjęciowej do magazynu VIBE

NB

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?
0

Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

Kasia Moś na Eurowizji 2017 odniesie sukces i zajmie równie wysokie miejsce, co Michał Szpak? A może uda się jej poprawić zeszłoroczny wynik? Pierwsze przewidywania i opinie specjalistów już na ESKA.pl
21/02/2017 12:54
Mecz 21.02.17. Manchester City - Monaco: ONLINE i w TV
0

Mecz 21.02.17. Manchester City - Monaco: ONLINE i w TV

Manchester City - Monaco już 21 lutego 2017! Gdzie i o której oglądać mecz na żywo w internecie i telewizji? Czy transmisja będzie za darmo? Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl
21/02/2017 12:51
Brit Awards 2017 - zwycięzcy i wyniki. Kto wygrał Brit 2017?
0

Brit Awards 2017 - zwycięzcy i wyniki. Kto wygrał Brit 2017?

Brit Awards 2017 - kto wygrał w poszczególnych kategoriach? Kto zgarnął najwięcej statuetek? Kto dał najlepszy występ? Wszystko o Brit 2017 sprawdzicie - na ESKA.pl
21/02/2017 12:46
KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?
0

KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW na Narodowym to jedno z największych wydarzeń w historii Federacji. Tym bardziej, że bohaterem wieczoru będzie Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Kto jeszcze? Lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl
21/02/2017 12:38
Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?
0

Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

Polskiego fana Lany Del Rey może nazwać prawdziwym szczęściarzem. Gwiazda doceniła jego piękną grafikę i postanowiła ustawić ją sobie jako główną ikonkę na Instagramie. Zobaczcie rysunek, który zrobił takie wrażenie na wokalistce!
21/02/2017 12:30
Mali Giganci 3 - trenerzy. Czyja drużyna okaże się najlepsza?
0

Mali Giganci 3 - trenerzy. Czyja drużyna okaże się najlepsza?

Mali Giganci ponownie zaskoczą widzów TVN. Talent show dla dzieci już wkrótce wróci do TV. Znamy już pełny skład kapitanów drużyn.
21/02/2017 11:55
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

21/02/2017 10:07

0
Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

20/02/2017 09:46

0
Eurowizja 2017: wszystkie piosenki z Krajowych Eliminacji GŁOSOWANIE

Eurowizja 2017: wszystkie piosenki z Krajowych Eliminacji GŁOSOWANIE

18/02/2017 17:22

0
Komunia w 1995: 'obejrzałeś pieniądze, nacieszyłeś się? To oddaj!'

Komunia w 1995: 'obejrzałeś pieniądze, nacieszyłeś się? To oddaj!'

17/02/2017 12:01

0
Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

16/02/2017 15:28

0
Vin Diesel śpiewa z Kygo smutny hit na cześć Paula Walkera! [VIDEO]

Vin Diesel śpiewa z Kygo smutny hit na cześć Paula Walkera! [VIDEO]

15/02/2017 11:46

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - polskie preselekcje
Najlepsza piosenka w Krajowych Eliminacjach do Eurowizji 2017 to:
  • Martin Fitch - Fight For Us 2,71%
  • Kasia Moś - Flashlight 15,03%
  • Carmel - Faces 4,59%
  • Agata Nizińska - Reason 5,85%
  • Rafał Brzozowski - Sky Over Europe 5,64%
  • Isabell Otrębus-Larsson - Voiceless 23,59%
  • Lanberry - Only Human 34,45%
  • Aneta Sablik - Ulalala 3,76%
  • Paulla - Chcę Tam Z Tobą Być 3,76%
  • Olaf Bressa - You Look Good 0,63%
polub
ESKA