WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Justin Bieber promuje nowy album Believe w magazynie VIBE! Zobacz nagranie z sesji zdjęciowej! [VIDEO] - Justin Bieber na okładce magazynu VIBE
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Justin Bieber promuje nowy album Believe w magazynie VIBE! Zobacz nagranie z sesji zdjęciowej! [VIDEO]: justin bieber zdjęcia, vibe, vibetv, zobacz sesje zdjęciową justina biebera, justin bieber sesja zdjęciowa, justin bieber video

Justin Bieber promuje nowy album Believe w magazynie VIBE! Zobacz nagranie z sesji zdjęciowej! [VIDEO]

RSS 17/08/2012 10:14 Komentarze 0
Justin Bieber promuje nowy album Believe w magazynie VIBE! Zobacz nagranie z sesji zdjęciowej! 
/
Ilustracja do artykułu: Justin Bieber promuje nowy album Believe w magazynie VIBE! Zobacz nagranie z sesji zdjęciowej! [VIDEO]
W najnowszym magazynie VIBE gwiazdą będzie Justin Bieber. Justin wziął udział w sesji zdjęciowej. Video z tej sesji możecie zobaczyć poniżej. Biebera zobaczymy na okładce głównej VIBE a także będzie można przeczytać z nim wyczerpujący wywiad.

Justin Bieber promuje obecnie swój najnowszy album zatytułowany Believe.


Zobacz Justina Biebera na sesji zdjęciowej do magazynu VIBE

NB

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Violetta - akcje fanów na koncert w Łodzi! Co przygotowali? Jak się przyłączyć? [VIDEO]
0

Violetta - akcje fanów na koncert w Łodzi! Co przygotowali? Jak się przyłączyć? [VIDEO]

Violetta - akcje fanów na koncert w Łodzi zostały ujawnione! Co przygotowali wielbiciele serialu emitowanego na Disney Channel Polska na pierwszą wizytę swych ukochanych gwiazd w naszym kraju? Jak się przyłączyć do fanowskich akcji na koncercie Violetty? Podpowiadamy na ESKA.pl!    
29/03/2015 10:50
Polska - Irlandia 2015: kiedy i kto zagra, skład drużyn przed meczem eliminacji Euro 2016. Polska bez Błaszczykowskiego. Mamy Problem? [VIDEO]
0

Polska - Irlandia 2015: kiedy i kto zagra, skład drużyn przed meczem eliminacji Euro 2016. Polska bez Błaszczykowskiego. Mamy Problem? [VIDEO]

Mecz Polska - Irlandia 2015: składy drużyn zaskoczą każdego fana piłki nożnej? Kto zagra w meczu Polska - Irlandia z 29.03.2015? Wiadomo już, że w polskiej drużynie zabraknie Kuby Błaszczykowskiego. Zobacz, jak wygląda skład drużyny polskiej i drużyny Irlandii przed meczem eliminacji do EURO 2016!
29/03/2015 10:50
Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odcinek 4. Wygrał Grzegorz Wilk. Wzruszające przemówienie wokalisty na koniec programu [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odcinek 4. Wygrał Grzegorz Wilk. Wzruszające przemówienie wokalisty na koniec programu [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015 odc. 4 wygrał Grzegorz Wilk. Wokalistka w odcinku z 28.03.2015 wcielił się w lidera zespołu U2 - Bono. Podczas odbierania czeku, Grzegorz Wilk wyznał, że jest w połowie głuchy. Wzruszające nagranie na ESKA.pl 
29/03/2015 09:39
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: kim jest Grzegorz Wilk? Największy przystojniak nowej edycji show?
1

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: kim jest Grzegorz Wilk? Największy przystojniak nowej edycji show?

Kim jest Grzegorz Wilk z 3. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Prześwietlamy kolejnego uczestnika muzycznego show. Czy Grzegorz Wilk zostanie faworytem 3. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Odpowiedź na pytanie, kim jest Grzegorz Wilk znajdziecie na ESKA.pl 
29/03/2015 09:37
Celebrity Splash odc. 4: kto odpadł, a kto skoczył najlepiej? Wyniki na ESKA.pl [VIDEO]
0

Celebrity Splash odc. 4: kto odpadł, a kto skoczył najlepiej? Wyniki na ESKA.pl [VIDEO]

Za nami 4. odcinek Celebrity Splash w Polsacie. Kto odpadł? Kto przeszedł dalej i znajdzie się w kolejnym etapie Celebrity Splash? Kto był zwycięzcą 4 odc. Celebrity Splash z 28.03.2015? Sprawdź na ESKA.pl 
29/03/2015 09:10
Kids Choice Awards 2015: gdzie oglądać w TV i internecie, o której godzinie? Sprawdzamy transmisję gali KCA 2015 [VIDEO]
0

Kids Choice Awards 2015: gdzie oglądać w TV i internecie, o której godzinie? Sprawdzamy transmisję gali KCA 2015 [VIDEO]

Kids Choice Awards 2015 na żywo w TV lub online zobaczyć chcą na pewno fani nominowanych do nagród gwiazd. ESKA.pl sprawdza, gdzie oglądać Kids Choice Awards 2015 w telewizji i internecie w wersji live. Mamy również dla Was informacje, o której godzinie zaczyna się KCA 2015. Gotowi na transmisję gali Kids Choice Awards 2015 pełną m.in. muzycznych emocji?
29/03/2015 08:45
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

0
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

2
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska