Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Justin Bieber na koncercie w Łodzi zaśpiewał dla polskiej fanki! Zobacz filmik z polską OLLG [VIDEO] - Koncert Justina Biebera w Łodzi: zobacz jak Justin śpiewa dla fanki! Kim jest polska OLLG? Zobacz filmik z występu [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Justin Bieber na koncercie w Łodzi zaśpiewał dla polskiej fanki! Zobacz filmik z polską OLLG [VIDEO]: justin bieber w łodzi, koncert justina biebera w łodzi, polska OLLG, one less lonely gilr justin bieber łódź, koncert justina bieber w łodzi filmiki, koncert justina biebera w łodzi wideo, kim jest polska OLLG

Justin Bieber na koncercie w Łodzi zaśpiewał dla polskiej fanki! Zobacz filmik z polską OLLG [VIDEO]

RSS 26/03/2013 14:31 Komentarze 0

Koncert Justina Biebera w Łodzi z pewnością zapamięta na długo polska OLLG, czyli fanka, dla której wokalista na scenie Atalas Areny zaśpiewał hit One Less Lonely Girl. Belieberka od swojego idola dostała wianek z fioletowych kwiatów i mogła potrzymać go za rękę! Zobacz filmik z polską OLLG!

Justin Bieber w Łodzi z polską OLLG / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Justin Bieber na koncercie w Łodzi zaśpiewał dla polskiej fanki! Zobacz filmik z polską OLLG [VIDEO]
>>> Najlepsze zdjęcia z koncertu Justina Biebera w Polsce

Jednym z najbardziej ekscytujących momentów koncertu Justina Biebera w Łodzi był występ piosenkarza do piosenki One Less Lonely Girl. To właśnie podczas wykonu tego hitu na scenie Atlas Areny pojawiła się wybrana z publiczności Belieberka. Dziewczyna od swojego idola dostała wianek upleciony z fioletowych kwiatów i mogła złapać go za rękę.

Kim jest polska OLLG? Fanka ma na imię Nicole. Jak przyszłam na swoje miejsce to nie byłam w stanie stać, bo się cała trzęsłam. (...) Do mnie do tej pory nie dotarło, że byłam tam z Justinem. Nic nie było wcześniej ustalone. Podczas piosenki Beauty And A Beat podeszła do mnie kobieta i zapytała się mnie, czy chce zostać OLLG - zrelacjonowała Nicole w komentarzu na polskim fanpage'u Justina Biebera na FB.

>>> Koncert Justina Biebera w Łodzi: co działo się po show? Czy Justin wrócił do hotelu? My już wiemy! [VIDEO]

W sieci już pojawił się pierwszy filmik z polską OLL na scenie Believe Tour w Łodzi. Jak dziewczyna wypadła na tle innych Belieberek? Czekamy na Wasze komentarze i zapraszamy Was do dyskusji w Eskowym czacie!


Zobacz One Less Lonely Girl - Justin Bieber w Łodzi!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Perseidy 2015: kiedy i o której oglądać spadające gwiazdy w sierpniu?
0

Perseidy 2015: kiedy i o której oglądać spadające gwiazdy w sierpniu?

Perseidy 2015: kiedy i o której oglądać rój 'spadających gwiazd'. Jeżeli chcecie zaimponować swojej dziewczynie / chłopakowi, to wiedza na temat nocy perseidów przyda się Wam z pewnością! 
01/08/2015 21:28
Britney Spears uratowała życie małej dziewczynki! Poznaj wzruszającą historię!
0

Britney Spears uratowała życie małej dziewczynki! Poznaj wzruszającą historię!

Britney Spears uratowała życie i zdrowie pewnej małej dziewczynki. Cierpiąca z powodu poważnego uszkodzenia mózgu Maegan dzięki jednej z piosenek Britney była w stanie zacząć wracać do sił! Poznaj wzruszającą historię o tym, jakim lekarstwem może okazać się muzyka!    
01/08/2015 19:38
Godzina W: o której zawyją syreny w 71. rocznicę Powstania Warszawskiego? Odpowiedź z pewnością zna Lao Che
0

Godzina W: o której zawyją syreny w 71. rocznicę Powstania Warszawskiego? Odpowiedź z pewnością zna Lao Che

Powstanie Warszawskie: o której godzinie wybuchło oraz o której zawyją syreny w stolicy? Godzina W - znają ją muzycy zespołu Lao Che
01/08/2015 16:19
Powstanie Warszawskie - 71. rocznica wybuchu: program, godzina W, piosenki - wszystko u nas
0

Powstanie Warszawskie - 71. rocznica wybuchu: program, godzina W, piosenki - wszystko u nas

71. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego obchodzimy 1 sierpnia 2015 roku. Na rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego 2015 na ESKA.pl zbiór informacji o jej obchodach i nie tylko. Mamy dla Was program 71. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Przypominamy, o której godzina W 1 sierpnia. Do tego także filmy i oczywiście piosenki w powstańczym klimacie.
01/08/2015 16:18
Tour de Pologne 2015 - trasa. Zobaczcie mapkę 72. Tour de Pologne i odpal The Bike Song! [VIDEO]
0

Tour de Pologne 2015 - trasa. Zobaczcie mapkę 72. Tour de Pologne i odpal The Bike Song! [VIDEO]

Tour de Pologne 2015: trasa wyścigu została ujawniona! Jak wygląda mapa przejazdu 72. edycji Tour de Pologne? W których miastach szykują się utrudnienia w ruchu? No i najważniejsze - jaka jest dokładna data Tour de Pologne 2015? Odpowiedzi na ESKA.pl
01/08/2015 16:18
Wolfsburg - Bayern: mecz na żywo. O której i gdzie Superpuchar Niemiec w TV i online?
0

Wolfsburg - Bayern: mecz na żywo. O której i gdzie Superpuchar Niemiec w TV i online?

Wolfsburg - Bayern: o której i gdzie transmisja meczu na żywo w telewizji lub online - to pytanie, które zadaje sobie wielu kibiców ligi niemieckiej oraz wielbicieli talentu grającego po stronie Bayernu Polaka, Roberta Lewandowskiego. Odpowiadamy na ESKA.pl!    
01/08/2015 11:00
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

31/07/2015 21:18

0
Niebieski Księżyc - trzynasta pełnia już 31 lipca 2015. Jak oglądać niezwykłe zjawisko Blue Moon?

Niebieski Księżyc - trzynasta pełnia już 31 lipca 2015. Jak oglądać niezwykłe zjawisko Blue Moon?

31/07/2015 13:49

0
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

31/07/2015 12:01

0
#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

30/07/2015 15:46

0
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska