WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Justin Bieber na koncercie w Łodzi zaśpiewał dla polskiej fanki! Zobacz filmik z polską OLLG [VIDEO] - Koncert Justina Biebera w Łodzi: zobacz jak Justin śpiewa dla fanki! Kim jest polska OLLG? Zobacz filmik z występu [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Justin Bieber na koncercie w Łodzi zaśpiewał dla polskiej fanki! Zobacz filmik z polską OLLG [VIDEO]: justin bieber w łodzi, koncert justina biebera w łodzi, polska OLLG, one less lonely gilr justin bieber łódź, koncert justina bieber w łodzi filmiki, koncert justina biebera w łodzi wideo, kim jest polska OLLG

Justin Bieber na koncercie w Łodzi zaśpiewał dla polskiej fanki! Zobacz filmik z polską OLLG [VIDEO]

RSS 26/03/2013 14:31 Komentarze 0

Koncert Justina Biebera w Łodzi z pewnością zapamięta na długo polska OLLG, czyli fanka, dla której wokalista na scenie Atalas Areny zaśpiewał hit One Less Lonely Girl. Belieberka od swojego idola dostała wianek z fioletowych kwiatów i mogła potrzymać go za rękę! Zobacz filmik z polską OLLG!

Justin Bieber w Łodzi z polską OLLG / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Justin Bieber na koncercie w Łodzi zaśpiewał dla polskiej fanki! Zobacz filmik z polską OLLG [VIDEO]
>>> Najlepsze zdjęcia z koncertu Justina Biebera w Polsce

Jednym z najbardziej ekscytujących momentów koncertu Justina Biebera w Łodzi był występ piosenkarza do piosenki One Less Lonely Girl. To właśnie podczas wykonu tego hitu na scenie Atlas Areny pojawiła się wybrana z publiczności Belieberka. Dziewczyna od swojego idola dostała wianek upleciony z fioletowych kwiatów i mogła złapać go za rękę.

Kim jest polska OLLG? Fanka ma na imię Nicole. Jak przyszłam na swoje miejsce to nie byłam w stanie stać, bo się cała trzęsłam. (...) Do mnie do tej pory nie dotarło, że byłam tam z Justinem. Nic nie było wcześniej ustalone. Podczas piosenki Beauty And A Beat podeszła do mnie kobieta i zapytała się mnie, czy chce zostać OLLG - zrelacjonowała Nicole w komentarzu na polskim fanpage'u Justina Biebera na FB.

>>> Koncert Justina Biebera w Łodzi: co działo się po show? Czy Justin wrócił do hotelu? My już wiemy! [VIDEO]

W sieci już pojawił się pierwszy filmik z polską OLL na scenie Believe Tour w Łodzi. Jak dziewczyna wypadła na tle innych Belieberek? Czekamy na Wasze komentarze i zapraszamy Was do dyskusji w Eskowym czacie!


Zobacz One Less Lonely Girl - Justin Bieber w Łodzi!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Joe Cocker nie żyje - zmarł w wieku 70 lat. Śmierć Joe Cockera pogrążyła muzyczny rynek w żałobie [VIDEO]
0

Joe Cocker nie żyje - zmarł w wieku 70 lat. Śmierć Joe Cockera pogrążyła muzyczny rynek w żałobie [VIDEO]

Nie żyje Joe Cocker. Wiadomość o śmierci Joe Cockera obiegła media 22 grudnia 2014 roku. Joe Cocker zmarł w wieku 70 lat. Kim był Joe Cocker? Jaka jest przyczyna śmierci Joe Cockera? Za co zapamiętamy Joe Cockera, który odszedł od nas pod koniec grudnia? Wszystko o śmierci Joe Cockera i samym artyście na ESKA.pl.
22/12/2014 21:14
Kim był Joe Cocker? Piosenkarz zmarł 22 grudnia 2014 roku [VIDEO]
0

Kim był Joe Cocker? Piosenkarz zmarł 22 grudnia 2014 roku [VIDEO]

Joe Cocker nie żyje - ta wiadomość zaskoczyła fanów jego twórczości 22 grudnia 2014 roku. Kim jest Joe Cocker? Na ESKA.pl przypominamy jego największe dzieła. 
22/12/2014 21:12
Świąteczne piosenki 2014: Michael Buble najpopularniejszym świątecznym artystą. Posłuchaj jego utworów [VIDEO]
0

Świąteczne piosenki 2014: Michael Buble najpopularniejszym świątecznym artystą. Posłuchaj jego utworów [VIDEO]

Michael Buble to prawdziwy król świątecznych piosenek. Bożego Narodzenia bez aksamitnego głosu Michaela Buble nie wyobrażają sobie przede wszystkim nasi zachodni sąsiedzi. Dlaczego piosenki Michaela Buble cieszą się tak dużą popularnością? Sprawdźcie sami na ESKA.pl
22/12/2014 17:01
Film online za darmo: roztańczone Midnight Tango niczym Taniec z Gwiazdami! Oglądaj na eskaGO [VIDEO]
0

Film online za darmo: roztańczone Midnight Tango niczym Taniec z Gwiazdami! Oglądaj na eskaGO [VIDEO]

Oglądasz Taniec z Gwiazdami? Prawdziwy taniec obejrzysz za darmo na eskaGO w filmie Midnight Tango. Zobacz prawdziwe, argentyńskie tango w najlepszym wydaniu.
22/12/2014 16:54
Demi Lovato - Nightingale: nowy singiel wokalistki z płyty DEMI
0

Demi Lovato - Nightingale: nowy singiel wokalistki z płyty DEMI

Demi Lovato ujawniła kolejny singiel z płyty DEMI. Nowa piosenka amerykańskiej artystki nosi tytuł Nightingale. Czy nowy kawałek Demi zapewni jej wspięcie się na szczyty list przebojów? Sprawdź na ESKA.pl
22/12/2014 16:23
Świąteczny koncert Dawida Kwiatkowskiego na ESKA TV i eskaGO w święta 2014: kiedy, o której godzinie? Wszystko na ESKA.pl [AUDIO]
0

Świąteczny koncert Dawida Kwiatkowskiego na ESKA TV i eskaGO w święta 2014: kiedy, o której godzinie? Wszystko na ESKA.pl [AUDIO]

Świątecznego koncertu Dawida Kwiatkowskiego w święta 2014 nie zabraknie w ESKA TV i na eskaGO. Święta 2014 możemy spędzić więc kolędującym z Dawidem Kwiatkowskim. Zobaczcie, jakie kolędy śpiewa Kwiat oraz kiedy i o której godzinie jego świąteczny koncert - wszystkie informacje na ESKA.pl!
22/12/2014 15:56
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska