WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Jury Voice Of Poland - Steczkowska, Piekarczyk, Sadowska, Tomson i Baron. Poznaj ich bliżej! [VIDEO] - Jury Voice Of Poland - Steczkowska, Piekarczyk, Sadowska, Tomson i Baron

Tagi związane z Jury Voice Of Poland - Steczkowska, Piekarczyk, Sadowska, Tomson i Baron. Poznaj ich bliżej! [VIDEO]: Jury Voice Of Poland 4, voice of poland 4 kto w jury, justyna steczkowskska w jury, marek piekarczyk w jury, marysia sadowska w jury, tomson i baron w jury

Jury Voice Of Poland - Steczkowska, Piekarczyk, Sadowska, Tomson i Baron. Poznaj ich bliżej! [VIDEO]

RSS 13/02/2014 13:50 Komentarze
Kogo z Voice Of Poland 4 szuka jury? Sprawdź na ESKA.pl, co o programie myślą Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk, Marysia Sadowska oraz Tomson i Baron.
Voice Of Poland Voice Of Poland / Logo
Ilustracja do artykułu: Jury Voice Of Poland - Steczkowska, Piekarczyk, Sadowska, Tomson i Baron. Poznaj ich bliżej! [VIDEO]
Voice Of Poland - czego spodziewają się po 4. edycji jurorzy? W tej edycji na fotelach jurorskich zasiądą Marek Piekarczyk, Justyna Steczkowska, Marysia Sadowska, Tomson i Baron. Przypominamy, że Justyna Steczkowska powróciła do programu po nieobecności w poprzedniej edycji. W Voice Of Poland na fotelu jurorskim zasiadała Edyta Górniak. Marysia Sadowska i Justyna Steczkowska będą jurorkami po raz drugi, zaś Piekarczyk oraz Tomson i Baron po raz trzeci.

Justyna Steczkowska nie ukrywa radości z powrotu do programu. - Cieszę się, że wróciłam. Obiecałam, że wrócę i jestem - mówi Justyna.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!


A kogo szuka jury? - Będę szukała osób, które fascynują mnie swoim głosem i mają profesjonalne podejście do pracy - mówi Steczkowska. - Jeżeli usłyszymy coś zjawiskowego to z pewnością naciśniemy guzik - dodają Tomson i Baron.

Chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej o tym kogo szuka jury i co o sobie na wzajem myślą? Kliknij w ten link i obejrzyj video >>>

>>> WALENTYNKI 2014: najpiękniejsze zagraniczne rockowe piosenki o miłości w jednym miejscu


Maria Sadowska - Pocałunki



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Zagłębie Lubin - SonderjyskE: online i TV. Transmisja meczu NA ŻYWO 28.07.16
0

Zagłębie Lubin - SonderjyskE: online i TV. Transmisja meczu NA ŻYWO 28.07.16

Zagłębie - Sonderjyske: online za darmo? Stream z meczu 28.07.2016 podrzucamy Wam na ESKA.pl! Tu także informacje o tym, czy transmisja w telewizji odbędzie się na ogólnopolskim kanale! Klikajcie i sprawdzajcie >>
28/07/2016 17:45
Światowe Dni Młodzieży 2016: online i w TV. Rozpiska transmisji
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: online i w TV. Rozpiska transmisji

Światowe Dni Młodzieży 2016 - gdzie oglądać online i w TV? Transmisja prosto z Krakowa odbędzie się na antenach Telewizji Polskiej! Dokładna rozpiska, czyli daty i godziny emisji ŚDM 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl! 
28/07/2016 16:49
Kim jest Marina Joyce i jaka jest prawda na jej temat?
0

Kim jest Marina Joyce i jaka jest prawda na jej temat?

Marina Joyce to bohaterka jednej z najbardziej niewiarygodnych teorii spiskowych ostatnich lat. Kim jest dziewczyna, o którą martwią się internauci na całym świecie? Sprawdź już teraz - na ESKA.pl.
28/07/2016 16:21
Taco Hemingway: dlaczego urodził się w Egipcie i mieszkał w Chinach? Ciekawostki z życia rapera
0

Taco Hemingway: dlaczego urodził się w Egipcie i mieszkał w Chinach? Ciekawostki z życia rapera

Taco Hemingway niespodziewanie wydał nową EP-kę i ponownie zatrząsł polskim internetem. To dobry moment, by poznać kilka interesujących faktów z życia rapera. Jak brzmi jego prawdziwe nazwisko? Czemu urodził się w Egipcie? Sprawdź ciekawostki na temat Taco już teraz!
28/07/2016 16:15
RIO 2016 - kiedy, terminarz, transmisje
0

RIO 2016 - kiedy, terminarz, transmisje

RIO 2016 to najważniejsza sportowa impreza tego roku. Na ESKA.pl wszystkie informacje dotyczące Igrzysk Olimpijskich 2016 znajdziecie w jednym miejscu!
28/07/2016 15:55
Sylwia Przybysz & Verba: płyta Związane oczy mam. Gdzie kupić i posłuchać online?
0

Sylwia Przybysz & Verba: płyta Związane oczy mam. Gdzie kupić i posłuchać online?

Sylwia Przybysz & Verba - Związane oczy mam: album już gotowy! O czym opowiada? Skąd można pobrać piosenki z płyty? Gorącej premierze lipca przyglądamy się bliżej na ESKA.pl!
28/07/2016 15:22
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...