Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Jury Voice Of Poland - Steczkowska, Piekarczyk, Sadowska, Tomson i Baron. Poznaj ich bliżej! [VIDEO] - Jury Voice Of Poland - Steczkowska, Piekarczyk, Sadowska, Tomson i Baron
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Jury Voice Of Poland - Steczkowska, Piekarczyk, Sadowska, Tomson i Baron. Poznaj ich bliżej! [VIDEO]: Jury Voice Of Poland 4, voice of poland 4 kto w jury, justyna steczkowskska w jury, marek piekarczyk w jury, marysia sadowska w jury, tomson i baron w jury

Jury Voice Of Poland - Steczkowska, Piekarczyk, Sadowska, Tomson i Baron. Poznaj ich bliżej! [VIDEO]

RSS 13/02/2014 13:50 Komentarze 0
Kogo z Voice Of Poland 4 szuka jury? Sprawdź na ESKA.pl, co o programie myślą Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk, Marysia Sadowska oraz Tomson i Baron.
Voice Of Poland Voice Of Poland / Logo
Ilustracja do artykułu: Jury Voice Of Poland - Steczkowska, Piekarczyk, Sadowska, Tomson i Baron. Poznaj ich bliżej! [VIDEO]
Voice Of Poland - czego spodziewają się po 4. edycji jurorzy? W tej edycji na fotelach jurorskich zasiądą Marek Piekarczyk, Justyna Steczkowska, Marysia Sadowska, Tomson i Baron. Przypominamy, że Justyna Steczkowska powróciła do programu po nieobecności w poprzedniej edycji. W Voice Of Poland na fotelu jurorskim zasiadała Edyta Górniak. Marysia Sadowska i Justyna Steczkowska będą jurorkami po raz drugi, zaś Piekarczyk oraz Tomson i Baron po raz trzeci.

Justyna Steczkowska nie ukrywa radości z powrotu do programu. - Cieszę się, że wróciłam. Obiecałam, że wrócę i jestem - mówi Justyna.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!


A kogo szuka jury? - Będę szukała osób, które fascynują mnie swoim głosem i mają profesjonalne podejście do pracy - mówi Steczkowska. - Jeżeli usłyszymy coś zjawiskowego to z pewnością naciśniemy guzik - dodają Tomson i Baron.

Chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej o tym kogo szuka jury i co o sobie na wzajem myślą? Kliknij w ten link i obejrzyj video >>>

>>> WALENTYNKI 2014: najpiękniejsze zagraniczne rockowe piosenki o miłości w jednym miejscu


Maria Sadowska - Pocałunki



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje zostały ujawnione 2 lipca podczas specjalnej ceremonii odbywającej się w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Jakie będą kategorie nagród i kto zawalczy o statuetki już 29 sierpnia w Szczecinie? Sprawdź!    
02/07/2015 21:42
Pharrell Williams w Polsce 2015 - fani domagają się koncertu. 5 powodów, dla których warto go zorganizować
0

Pharrell Williams w Polsce 2015 - fani domagają się koncertu. 5 powodów, dla których warto go zorganizować

Pharrell Williams w Polsce w 2015 roku? Fani wokalisty domagają się koncertu Williamsa w Polsce. Na ESKA.pl dorzucamy 5 powodów, dla których Pharrell Williams powinien zaśpiewać w Polsce! 
04/07/2015 22:33
Open'er 2015 online na YouTube - gdzie oglądać? Koncerty Open'era 2015, czy live stream będzie dostępny w sieci? [VIDEO]
0

Open'er 2015 online na YouTube - gdzie oglądać? Koncerty Open'era 2015, czy live stream będzie dostępny w sieci? [VIDEO]

Open'er 2015 online na YouTube? Czy na popularnym kanale pojawią się live streamy wybranych koncertów Open'era 2015? Gdzie oglądać na żywo występy artystów na Open'er 2015? Sprawdzamy informacje dotyczące jednego z największych festiwali muzycznych tego lata w Polsce. 
04/07/2015 22:03
SketchShe: polska odpowiedź na HIT INTERNETU. Zobacz Mime Through Time VIDEO
0

SketchShe: polska odpowiedź na HIT INTERNETU. Zobacz Mime Through Time VIDEO

HIT INTERNETU: Polska odpowiedź na klip dziewczyn ze SketchShe. Zobacz fenomenalne nagranie Mime Through Time z muzyczną podróżą przez czas. 
04/07/2015 19:22
Luxuria Astaroth w nowym teledysku - tym razem nie u Donatana! Klip Z Ziemi Do Gwiazd - Chipsu ft. Luxuria
0

Luxuria Astaroth w nowym teledysku - tym razem nie u Donatana! Klip Z Ziemi Do Gwiazd - Chipsu ft. Luxuria

Chipsu ft. Luxuria Astaroth - Z Ziemi Do Gwiazd: teledysk zaliczył swoją premierę w sieci. Tym razem piękna modelka Donatana udziela się również wokalnie. Jak podoba się Wam gościnny występ Luxurii u rapera Chipsa? Teledysk do kwałka Z Ziemi Do Gwiazd dostępny na ESKA.pl 
04/07/2015 17:23
Fontanny w Warszawie 2015: otwarcie. Kiedy i o której godzinie pierwszy pokaz w Multimedialnym Parku Fontann wypełnionym Lights? [VIDEO]
0

Fontanny w Warszawie 2015: otwarcie. Kiedy i o której godzinie pierwszy pokaz w Multimedialnym Parku Fontann wypełnionym Lights? [VIDEO]

Fontanny w Warszawie 2015 startują już w maju. Pierwszy pokaz fontann w Warszawie 2015 pod lupą ESKA.pl. Kiedy i o której otwarcie Multimedialnego Parku Fontann w Warszawie 2015? Zobaczcie już teraz odliczając z nami do pełnego wody i Lights show!
04/07/2015 16:19
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!

UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska