WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Jury Voice Of Poland - Steczkowska, Piekarczyk, Sadowska, Tomson i Baron. Poznaj ich bliżej! [VIDEO] - Jury Voice Of Poland - Steczkowska, Piekarczyk, Sadowska, Tomson i Baron
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Jury Voice Of Poland - Steczkowska, Piekarczyk, Sadowska, Tomson i Baron. Poznaj ich bliżej! [VIDEO]: Jury Voice Of Poland 4, voice of poland 4 kto w jury, justyna steczkowskska w jury, marek piekarczyk w jury, marysia sadowska w jury, tomson i baron w jury

Jury Voice Of Poland - Steczkowska, Piekarczyk, Sadowska, Tomson i Baron. Poznaj ich bliżej! [VIDEO]

RSS 13/02/2014 13:50 Komentarze 0
Kogo z Voice Of Poland 4 szuka jury? Sprawdź na ESKA.pl, co o programie myślą Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk, Marysia Sadowska oraz Tomson i Baron.
Voice Of Poland Voice Of Poland / Logo
Ilustracja do artykułu: Jury Voice Of Poland - Steczkowska, Piekarczyk, Sadowska, Tomson i Baron. Poznaj ich bliżej! [VIDEO]
Voice Of Poland - czego spodziewają się po 4. edycji jurorzy? W tej edycji na fotelach jurorskich zasiądą Marek Piekarczyk, Justyna Steczkowska, Marysia Sadowska, Tomson i Baron. Przypominamy, że Justyna Steczkowska powróciła do programu po nieobecności w poprzedniej edycji. W Voice Of Poland na fotelu jurorskim zasiadała Edyta Górniak. Marysia Sadowska i Justyna Steczkowska będą jurorkami po raz drugi, zaś Piekarczyk oraz Tomson i Baron po raz trzeci.

Justyna Steczkowska nie ukrywa radości z powrotu do programu. - Cieszę się, że wróciłam. Obiecałam, że wrócę i jestem - mówi Justyna.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!


A kogo szuka jury? - Będę szukała osób, które fascynują mnie swoim głosem i mają profesjonalne podejście do pracy - mówi Steczkowska. - Jeżeli usłyszymy coś zjawiskowego to z pewnością naciśniemy guzik - dodają Tomson i Baron.

Chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej o tym kogo szuka jury i co o sobie na wzajem myślą? Kliknij w ten link i obejrzyj video >>>

>>> WALENTYNKI 2014: najpiękniejsze zagraniczne rockowe piosenki o miłości w jednym miejscu


Maria Sadowska - Pocałunki



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Dźwięki z kosmosu od NASA. Słychać UFO? Sprawdźcie i zobaczcie muzyczne klipy z Marsa [VIDEO]
0

Dźwięki z kosmosu od NASA. Słychać UFO? Sprawdźcie i zobaczcie muzyczne klipy z Marsa [VIDEO]

Dźwięki z kosmosu od NASA to nowy hit sieci pod koniec października 2014 roku. Jak brzmi kosmos prezentujemy na ESKA.pl. Czy wśród dźwięków kosmosu są te pochodzące od UFO? Klikajcie i przekonajcie się sami ciesząc dodatkowo oczy teledyskami prosto z Marsa!
24/10/2014 17:34
EMA 2014: Dawid Kwiatkowskim dziękuje za tytuł Najlepszego Polskiego Artystę [VIDEO]
0

EMA 2014: Dawid Kwiatkowskim dziękuje za tytuł Najlepszego Polskiego Artystę [VIDEO]

Najlepszym Polskim Artystą MTV EMA 2014 został Dawid Kwiatkowski. Młody wokalista wygrał w głosowaniu, pokonując tym samym konkurencję w postaci: Grzegorza Hyżego, Artura Rojka, Mroza i Jamala. Tuż po ogłoszeniu wyniku głosowania Dawid Kwiatkowski nagrał filmik, w którym podziękował fanom za nominacje do zaszczytnego tytułu Najlepszego Polskiego Artysty MTV EMA 2014. Podziękowania od Kwiatkowskiego obejrzysz na ESKA.pl
24/10/2014 17:18
Iggy Azalea - Beg For It feat. MØ: nowy singiel już w sieci. Będzie hit? [AUDIO]
0

Iggy Azalea - Beg For It feat. MØ: nowy singiel już w sieci. Będzie hit? [AUDIO]

Nowy singiel Iggy Azalei pt. Beg For It już w sieci. W tym kawałku wspiera ją duńska piosenkarka MØ. Posłuchaj piosenki promującej płytę Reclassified na ESKA.pl
24/10/2014 17:10
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction z rekordem YouTube i VEVO? Taki jest plan fanów 1D, którzy liczbą wyświetleń wideo do Steal My Girl w 24h od premiery klipu chcą pokonać wynik Nicki Minaj z Anacondą. Jakie są szanse i co muszą zrobić Directioners? Sprawdzamy!
24/10/2014 17:03
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D i ich tajemnicze atrybuty [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D i ich tajemnicze atrybuty [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction premierowo do zobaczenia na ESKA.pl chwilę po pojawieniu się na YouTube. Wideo do Steal My Girl to produkcja na poziomie Best Song Ever tym razem z członkami 1D wyróżnionymi specjalnymi mocami! Czy dzięki nim wokalistom uda się zachowąć tę jedyną przy sobie?
24/10/2014 17:00
One Direction w Polsce 2015: koncert jest możliwy? Sprawdzamy szanse [VIDEO]
0

One Direction w Polsce 2015: koncert jest możliwy? Sprawdzamy szanse [VIDEO]

One Direction w Polsce 2015? Chłopaki z 1D pod koniec października 2014 roku ogłosili trasę koncertową On The Road Again Tour 2015 a ESKA.pl sprawdza szanse na występ 1D w Polsce. Zobaczcie, czy możemy liczyć na koncert One Direction w naszym kraju!
24/10/2014 15:41
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto: