WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Julia Pietrucha będzie Cleo w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Czy występ da jej przepustkę do występu w klipie Donatana i Cleo? [VIDEO] - Julia Pietrucha będzie Cleo w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Julia Pietrucha będzie Cleo w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Czy występ da jej przepustkę do występu w klipie Donatana i Cleo? [VIDEO]: julia pietrucha cleo, julia pietrucha twoja twarz brzmi znajomo, julia pietrucha jako cleo, cleo w twoja twarz brzmi znajomo, twoja twarz brzmi znajomo odcinek 5

Julia Pietrucha będzie Cleo w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Czy występ da jej przepustkę do występu w klipie Donatana i Cleo? [VIDEO]

RSS 05/04/2014 12:36 Komentarze 0
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Julia zaśpiewa jako Cleo już w najbliższym odcinku muzycznego show - 5 kwietnia. Być może swym wykonem hitu My Słowianie Julia zachęci Donatana i Cleo do zaproszenia jej do ich kolejnego klipu?
Julia Pietrucha i Cleo Julia Pietrucha i Cleo / WBF
Ilustracja do artykułu: Julia Pietrucha będzie Cleo w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Czy występ da jej przepustkę do występu w klipie Donatana i Cleo? [VIDEO]
Już 5 kwietnia Julia Pietrucha w Twoja Twarz Brzmi Znajomo zaśpiewa piosenkę Cleo i Donatana My Słowianie. Przypominamy, że dotychczas Pietrucha wcieliła się w rolę m.in. Britney Spears, Marilyn Monroe i Shakin'a Dudi.

Pdczas ostatniej soboty (29 marca) na zakończenie 4 odcinka TTBZ Julia Pietrucha wylosowała utwór My Słowianie Donatana i Cleo. To właśnie z nim zmierzy się podczas najbliższego odcinka już 5 kwietnia. Czy Julia Pietrucha da radę wcielić się w drugą Cleo? Zobaczymy już wkrótce. A może występ Julii zaowocuje zaproszeniem do wzięcia udziału w castingu, który prowadzi właśnie Donatan? Autorzy hitu My Słowianie poszukują dziewczyn podobnych do Cleo. Jakie mają wymagania? - Szukam do teledysku dwóch dziewczyn z wyglądu podobnych do Cleo. Podobny wzrost (około 170 cm), budowa ciała itd. Zgłoszenia można wysyłać na maila dondemiurg@gmail.com - pisze Donatan na swoim Facebooku.

>>> Twoja Twarz Brzmi Znajomo - kto wystąpi 5 marca?


Niewątpliwie Julia jako wysoka, smukła blondynka, ma predyspozycje fizyczne by wcielić się w rolę Cleo, choć może się jednak okazać zbyt wysoka, by wystąpić w klipie -  ma bowiem aż 180 cm wzrostu. Tymczasem z niecierpliwością czekamy na wykon Julii Pietruchy w roli Cleo, który będzie można zobaczyć w sobotę (5 kwietnia) na antenie Polsatu o godzinie 21.50!

Donatan i Cleo - My Słowianie




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Demis Roussos nie żyje. Kim był i jakie przeboje nagrał? Przypominamy najpiękniejsze piosenki Demisa. [VIDEO]
0

Demis Roussos nie żyje. Kim był i jakie przeboje nagrał? Przypominamy najpiękniejsze piosenki Demisa. [VIDEO]

Demis Roussos nie żyje. Kim był i jakie przeboje nagrał? Przypominamy sylwetkę oraz najpiękniejsze piosenki pochodzącego z Grecji artysty.
26/01/2015 14:33
Koniec świata 2015: playlista na koniec świata. Tych utworów musisz posłuchać przed zagładą! [GALERIA]
0

Koniec świata 2015: playlista na koniec świata. Tych utworów musisz posłuchać przed zagładą! [GALERIA]

Koniec świata 2015: 26 lutego do Ziemi zbliży się 'na odległość krytyczną' asteroida 2004 BL86. Media przypominają przepowiednie Nostradamusa, w których czytamy o końcu świata w listopadzie 2015 roku. Trochę nas to wszystko niepokoi... Co zrobić, gdy faktycznie dojdzie do apokalipsy? Hm... Na kilka godzin przed zagładą proponujemy odpalić playlistę na koniec świata ;))) 
26/01/2015 18:39
Katar 2015: wynik meczu Polska - Szwecja. Polscy szczypiorniści pokonali Szwedów! Jesteśmy w ćwierćfinale! Can You Belive?! [VIDEO]
0

Katar 2015: wynik meczu Polska - Szwecja. Polscy szczypiorniści pokonali Szwedów! Jesteśmy w ćwierćfinale! Can You Belive?! [VIDEO]

Wynik meczu Polska - Szwecja dzisiejszego (26.01.2015) spotkania podczas MŚ w Piłce Ręcznej zdecydował o tym, która z drużyn przeszła do ćwierćfinałów rozgrywek. Przypomnijmy, że polscy szczypiorniści podczas meczu ze Szwecją zagrali bez Krzysztofa Lijewskiego. Mimo zmienionego składu Polacy wygrali mecz ze Szwecją! Dokładny wynik meczu Polska - Szwecja na ESKA.pl 
26/01/2015 18:36
Katar 2015: program meczów MŚ w Piłce Ręcznej w Katarze 2015 - tym żyje cała Polska. Sprawdź i posłuchaj Live It [VIDEO]
0

Katar 2015: program meczów MŚ w Piłce Ręcznej w Katarze 2015 - tym żyje cała Polska. Sprawdź i posłuchaj Live It [VIDEO]

Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Katar 2015: jak wygląda program meczów po pierwszej fazie mistrzostw? Kiedy grają Polacy? Kiedy włączyć telewizor, by nie przegapić finału MŚ w Piłce Ręcznej? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w terminarzu meczów podczas MŚ w Katarze 2015. Kolejne zwycięstwa polskich szczypiornistów to coś, czym żyją Polacy. Sprawdź program meczów i posłuchaj hymnu tych mistrzostw - Live It
26/01/2015 15:36
Sukienki Miss Universe 2015 vs kreacje Lady Gagi. Czyje stroje są bardziej pomysłowe? [GALERIA]
0

Sukienki Miss Universe 2015 vs kreacje Lady Gagi. Czyje stroje są bardziej pomysłowe? [GALERIA]

Konkurs Miss Universe 2015 wygrała Miss Kolumbii - Paulina Vega. Tymczasem stroje wszystkich uczestniczek tegorocznej edycji Miss Universe 2015 wygrały internety ;) Pomysłowość projektantów, tworzących kreacje na finał Miss Universe 2015, przebiła w swej oryginalności najdziwniejsze kreacje Lady Gagi! Czy uczestniczki Miss Universe odebrały Lady Gadze tytuł najdziwniej ubranej kobiety roku? Przekonajcie się sami w naszej galerii na ESKA.pl 
26/01/2015 15:11
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: uczestnicy. Kto wystąpi? Pierwsze nazwiska już w sieci!
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: uczestnicy. Kto wystąpi? Pierwsze nazwiska już w sieci!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: kolejna edycja popularnego show rusza w wiosennej ramówce. Tymczasem już teraz pojawiają się nazwiska pierwszych gwiazd, które wystąpią w kolejnej edycji polsatowskiego show. Kto wystąpi w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3? Sprawdź na ESKA.pl 
26/01/2015 15:02
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska