WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Julia Pietrucha będzie Cleo w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Czy występ da jej przepustkę do występu w klipie Donatana i Cleo? [VIDEO] - Julia Pietrucha będzie Cleo w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Julia Pietrucha będzie Cleo w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Czy występ da jej przepustkę do występu w klipie Donatana i Cleo? [VIDEO]: julia pietrucha cleo, julia pietrucha twoja twarz brzmi znajomo, julia pietrucha jako cleo, cleo w twoja twarz brzmi znajomo, twoja twarz brzmi znajomo odcinek 5

Julia Pietrucha będzie Cleo w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Czy występ da jej przepustkę do występu w klipie Donatana i Cleo? [VIDEO]

RSS 05/04/2014 12:36 Komentarze 0
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Julia zaśpiewa jako Cleo już w najbliższym odcinku muzycznego show - 5 kwietnia. Być może swym wykonem hitu My Słowianie Julia zachęci Donatana i Cleo do zaproszenia jej do ich kolejnego klipu?
Julia Pietrucha i Cleo Julia Pietrucha i Cleo / WBF
Ilustracja do artykułu: Julia Pietrucha będzie Cleo w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Czy występ da jej przepustkę do występu w klipie Donatana i Cleo? [VIDEO]
Już 5 kwietnia Julia Pietrucha w Twoja Twarz Brzmi Znajomo zaśpiewa piosenkę Cleo i Donatana My Słowianie. Przypominamy, że dotychczas Pietrucha wcieliła się w rolę m.in. Britney Spears, Marilyn Monroe i Shakin'a Dudi.

Pdczas ostatniej soboty (29 marca) na zakończenie 4 odcinka TTBZ Julia Pietrucha wylosowała utwór My Słowianie Donatana i Cleo. To właśnie z nim zmierzy się podczas najbliższego odcinka już 5 kwietnia. Czy Julia Pietrucha da radę wcielić się w drugą Cleo? Zobaczymy już wkrótce. A może występ Julii zaowocuje zaproszeniem do wzięcia udziału w castingu, który prowadzi właśnie Donatan? Autorzy hitu My Słowianie poszukują dziewczyn podobnych do Cleo. Jakie mają wymagania? - Szukam do teledysku dwóch dziewczyn z wyglądu podobnych do Cleo. Podobny wzrost (około 170 cm), budowa ciała itd. Zgłoszenia można wysyłać na maila dondemiurg@gmail.com - pisze Donatan na swoim Facebooku.

>>> Twoja Twarz Brzmi Znajomo - kto wystąpi 5 marca?


Niewątpliwie Julia jako wysoka, smukła blondynka, ma predyspozycje fizyczne by wcielić się w rolę Cleo, choć może się jednak okazać zbyt wysoka, by wystąpić w klipie -  ma bowiem aż 180 cm wzrostu. Tymczasem z niecierpliwością czekamy na wykon Julii Pietruchy w roli Cleo, który będzie można zobaczyć w sobotę (5 kwietnia) na antenie Polsatu o godzinie 21.50!

Donatan i Cleo - My Słowianie




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Hymn Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej 2015 śpiewają Oceana, Ewa Farna i Rafał Brzozowski. Posłuchaj Live It [VIDEO]
1

Hymn Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej 2015 śpiewają Oceana, Ewa Farna i Rafał Brzozowski. Posłuchaj Live It [VIDEO]

Ewa Farna i Rafał Brzozowski śpiewają Live It, czyli hymn Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn Katar 2015. Teledysk do piosenki z udziałem gwiazd z wielu krajów trafił już do sieci. Posłuchaj Live It na ESKA.pl
01/02/2015 19:46
Katy Perry na Super Bowl 2015: video z występu oraz zdjęcia zza kulis Super Bowl 2015 na ESKA.pl [VIDEO]
0

Katy Perry na Super Bowl 2015: video z występu oraz zdjęcia zza kulis Super Bowl 2015 na ESKA.pl [VIDEO]

Występ Katy Perry na Super Bowl 2015 przebije dotychczasowe występy muzyczne? Piosenkarka zapowiedziała, że na scenie pojawią się lwy i rekiny. Które piosenki zaśpiewa Katy Perry podczas Super Bowl 2015? Video z występu Katy Perry na Super Bowl oraz zdjęcia zza kulis show znajdziecie na ESKA.pl. 
01/02/2015 19:28
Global Lista Nowość: Galantis Runaway (U & I). Kocie mordki debiutują w Radiu ESKA [VIDEO]
0

Global Lista Nowość: Galantis Runaway (U & I). Kocie mordki debiutują w Radiu ESKA [VIDEO]

Global Lista Nowość: tym razem w globalnym notowaniu listy przebojów Radia ESKA usłyszeliśmy debiut skandynawskiej grupy Galantis. Piosenka Runaway (U & I) zadebiutowała w 157 notowaniu Global Listy z 1 lutego 2015 roku. Już teraz możecie zobaczyć teledysk do utworu Runaway (U & I) na ESKA.pl. Ostrzegamy przed kocimi mordkami ;) 
01/02/2015 18:10
Super Bowl 2015: reklamy, które kibice zobaczą w przerwie meczu, przed występem Katy Perry [VIDEO]
0

Super Bowl 2015: reklamy, które kibice zobaczą w przerwie meczu, przed występem Katy Perry [VIDEO]

Dlaczego reklamy na Super Bowl 2015 są tematem numer 1 we wszystkich serwisach informacyjnych? Bo to nie są zwyczajne reklamy. Jakie spoty reklamowe podczas Super Bowl zobaczą widzowie zgromadzeni 1 lutego 2015 roku na stadionie Phoenix? Mecz o mistrzostwo ligi NFL to najważniejsze wydarzenie sportowe, którego oprawa zorganizowana jest z dbałością o najmniejsze szczegóły. Z tego też względu po reklamach na Super Bowl zobaczymy występ Katy Perry!
01/02/2015 17:45
Polska - Hiszpania: wynik meczu o 3. miejsce w MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015. You Are Looking At a Winner? [VIDEO]
0

Polska - Hiszpania: wynik meczu o 3. miejsce w MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015. You Are Looking At a Winner? [VIDEO]

Polska - Hiszpania wynik po drugiej połowie to 24:24. Ostatni punk dla Polaków zdobył Michał Szyba. Czy Polska wygra mecz o 3. miejsce w MŚ w Piłce Ręcznej? Mecz Polska - Hiszpania zakończony remisem. Czy Polacy pokonają Hiszpanów w dogrywce meczu o brązowy medal Mistrzostw Świat w Piłce Ręcznej.  Sprawdź wynik meczu Polska - Hiszpania z 01.02.2015 w piłce ręcznej podczas mistrzostw w Katarze 2015.
01/02/2015 16:28
Kim jest Michał Szyba? To prawdziwy Hero meczu Polska - Hiszpania o brązowy medal w MŚ w Piłce Ręcznej [VIDEO]
0

Kim jest Michał Szyba? To prawdziwy Hero meczu Polska - Hiszpania o brązowy medal w MŚ w Piłce Ręcznej [VIDEO]

Michał Szyba został bohaterem meczu Polska - Hiszpania o brązowy medal w Mistrzostwach Świata w Piłce Ręcznej. Kim jest Michał Szyba? Dlaczego warto zadedykować mu utwór Hero? Sprawdź, czym Michał Szyba zasłużył sobie na tytuł bohatera meczu Polska - Hiszpania 
01/02/2015 16:15
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska