WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Julia Pietrucha będzie Cleo w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Czy występ da jej przepustkę do występu w klipie Donatana i Cleo? [VIDEO] - Julia Pietrucha będzie Cleo w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Tagi związane z Julia Pietrucha będzie Cleo w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Czy występ da jej przepustkę do występu w klipie Donatana i Cleo? [VIDEO]: julia pietrucha cleo, julia pietrucha twoja twarz brzmi znajomo, julia pietrucha jako cleo, cleo w twoja twarz brzmi znajomo, twoja twarz brzmi znajomo odcinek 5

Julia Pietrucha będzie Cleo w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Czy występ da jej przepustkę do występu w klipie Donatana i Cleo? [VIDEO]

RSS 05/04/2014 12:36 Komentarze
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Julia zaśpiewa jako Cleo już w najbliższym odcinku muzycznego show - 5 kwietnia. Być może swym wykonem hitu My Słowianie Julia zachęci Donatana i Cleo do zaproszenia jej do ich kolejnego klipu?
Julia Pietrucha i Cleo Julia Pietrucha i Cleo / WBF
Ilustracja do artykułu: Julia Pietrucha będzie Cleo w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Czy występ da jej przepustkę do występu w klipie Donatana i Cleo? [VIDEO]
Już 5 kwietnia Julia Pietrucha w Twoja Twarz Brzmi Znajomo zaśpiewa piosenkę Cleo i Donatana My Słowianie. Przypominamy, że dotychczas Pietrucha wcieliła się w rolę m.in. Britney Spears, Marilyn Monroe i Shakin'a Dudi.

Pdczas ostatniej soboty (29 marca) na zakończenie 4 odcinka TTBZ Julia Pietrucha wylosowała utwór My Słowianie Donatana i Cleo. To właśnie z nim zmierzy się podczas najbliższego odcinka już 5 kwietnia. Czy Julia Pietrucha da radę wcielić się w drugą Cleo? Zobaczymy już wkrótce. A może występ Julii zaowocuje zaproszeniem do wzięcia udziału w castingu, który prowadzi właśnie Donatan? Autorzy hitu My Słowianie poszukują dziewczyn podobnych do Cleo. Jakie mają wymagania? - Szukam do teledysku dwóch dziewczyn z wyglądu podobnych do Cleo. Podobny wzrost (około 170 cm), budowa ciała itd. Zgłoszenia można wysyłać na maila dondemiurg@gmail.com - pisze Donatan na swoim Facebooku.

>>> Twoja Twarz Brzmi Znajomo - kto wystąpi 5 marca?


Niewątpliwie Julia jako wysoka, smukła blondynka, ma predyspozycje fizyczne by wcielić się w rolę Cleo, choć może się jednak okazać zbyt wysoka, by wystąpić w klipie -  ma bowiem aż 180 cm wzrostu. Tymczasem z niecierpliwością czekamy na wykon Julii Pietruchy w roli Cleo, który będzie można zobaczyć w sobotę (5 kwietnia) na antenie Polsatu o godzinie 21.50!

Donatan i Cleo - My Słowianie




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
Rihanna: piosenka Sledgehammer do filmu Star Trek Beyond. Posłuchaj!
0

Rihanna: piosenka Sledgehammer do filmu Star Trek Beyond. Posłuchaj!

Nowa piosenka Rihanny 2016 pt. Sledgehammer do filmu Star Trek Beyond zadebiutowała w sieci. Czy to będzie megahit na miarę Diamonds? Sprawdź, jak RiRi wypadła w kolejnej piosence, którą napisała dla niej Sia już teraz - na ESKA.pl
27/06/2016 14:50
Likwidacja gimnazjów już w 2017 roku? Już za rok zaśpiewamy Everything Has Changed?
0

Likwidacja gimnazjów już w 2017 roku? Już za rok zaśpiewamy Everything Has Changed?

Gimnazja zostaną zlikwidowane już w 2017 roku? To oznacza, że nie będzie egzaminu gimnazjalnego? Zmiany w systemie oświaty pojawią się tuż po wyborach parlamentarnych 2015! Czy w przyszłym roku uczniowie zaśpiewają Everything Has Changed? Szczegóły na temat likwidacji gimnazjów znajdziecie na ESKA.pl 
27/06/2016 14:27
Polska - Portugalia: memy! Internauci w bojowych nastrojach przed ćwierćfinałem Euro 2016
0

Polska - Portugalia: memy! Internauci w bojowych nastrojach przed ćwierćfinałem Euro 2016

Polska - Portugalia: memy dotyczące tego pojedynku pojawiły się jeszcze przed ćwierćfinałem Euro 2016. Bojowe nastroje i dobre humory dopisują, a patrząc na memy półfinał Euro 2016 jest nasz!
27/06/2016 13:45
Gorąca 20 Premiera: KaeN feat. Kamil Bijoś - Kim jestem. Raper powraca bez maski
0

Gorąca 20 Premiera: KaeN feat. Kamil Bijoś - Kim jestem. Raper powraca bez maski

KaeN feat. Kamil Bijoś - Kim jestem: hip-hopowa premiera na energetyczne rozpoczęcie tygodnia. Nowy kawałek rapera w propozycjach do list przebojów Radia ESKA usłyszycie 27 czerwca - tradycyjnie po godz. 18. Czy KaeN podbije serca słuchacze a jego nowy utwór zostanie hitem lata 2016? Zobaczcie teledysk do Kim jestem z KaeNem bez maski i oceńcie sami!
27/06/2016 13:41
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - wyniki. Kto wygrał statuetki rok temu?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - wyniki. Kto wygrał statuetki rok temu?

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - wyniki. Zanim poznasz nominowanych do ESKA MUSIC AWARDS 2016 sprawdź kto wygrał prestiżowe statuetki rok temu! Poznaj zwycięzców i gwiazdy gali, która odbyła się w sierpniu 2015 w Szczecinie!     
27/06/2016 13:18
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

26/06/2016 12:01

0
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

26/06/2016 10:45

0
Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

25/06/2016 17:47

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja dla dzieci
Która z młodych wokalistek powinna reprezentować Polskę na Eurowizji dla dzieci?
  • Monika Urbanowicz
  • Dominika Ptak
  • Oliwia Wieczorek
  • Alicja Rega
  • Julia Totoszko
polub
ESKA