WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Julia Pietrucha będzie Cleo w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Czy występ da jej przepustkę do występu w klipie Donatana i Cleo? [VIDEO] - Julia Pietrucha będzie Cleo w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Tagi związane z Julia Pietrucha będzie Cleo w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Czy występ da jej przepustkę do występu w klipie Donatana i Cleo? [VIDEO]: julia pietrucha cleo, julia pietrucha twoja twarz brzmi znajomo, julia pietrucha jako cleo, cleo w twoja twarz brzmi znajomo, twoja twarz brzmi znajomo odcinek 5

Julia Pietrucha będzie Cleo w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Czy występ da jej przepustkę do występu w klipie Donatana i Cleo? [VIDEO]

RSS 05/04/2014 12:36 Komentarze
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Julia zaśpiewa jako Cleo już w najbliższym odcinku muzycznego show - 5 kwietnia. Być może swym wykonem hitu My Słowianie Julia zachęci Donatana i Cleo do zaproszenia jej do ich kolejnego klipu?
Julia Pietrucha i Cleo Julia Pietrucha i Cleo / WBF
Ilustracja do artykułu: Julia Pietrucha będzie Cleo w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Czy występ da jej przepustkę do występu w klipie Donatana i Cleo? [VIDEO]
Już 5 kwietnia Julia Pietrucha w Twoja Twarz Brzmi Znajomo zaśpiewa piosenkę Cleo i Donatana My Słowianie. Przypominamy, że dotychczas Pietrucha wcieliła się w rolę m.in. Britney Spears, Marilyn Monroe i Shakin'a Dudi.

Pdczas ostatniej soboty (29 marca) na zakończenie 4 odcinka TTBZ Julia Pietrucha wylosowała utwór My Słowianie Donatana i Cleo. To właśnie z nim zmierzy się podczas najbliższego odcinka już 5 kwietnia. Czy Julia Pietrucha da radę wcielić się w drugą Cleo? Zobaczymy już wkrótce. A może występ Julii zaowocuje zaproszeniem do wzięcia udziału w castingu, który prowadzi właśnie Donatan? Autorzy hitu My Słowianie poszukują dziewczyn podobnych do Cleo. Jakie mają wymagania? - Szukam do teledysku dwóch dziewczyn z wyglądu podobnych do Cleo. Podobny wzrost (około 170 cm), budowa ciała itd. Zgłoszenia można wysyłać na maila dondemiurg@gmail.com - pisze Donatan na swoim Facebooku.

>>> Twoja Twarz Brzmi Znajomo - kto wystąpi 5 marca?


Niewątpliwie Julia jako wysoka, smukła blondynka, ma predyspozycje fizyczne by wcielić się w rolę Cleo, choć może się jednak okazać zbyt wysoka, by wystąpić w klipie -  ma bowiem aż 180 cm wzrostu. Tymczasem z niecierpliwością czekamy na wykon Julii Pietruchy w roli Cleo, który będzie można zobaczyć w sobotę (5 kwietnia) na antenie Polsatu o godzinie 21.50!

Donatan i Cleo - My Słowianie




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?
0

Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?

Pink powraca z nowym singlem What About Us, do którego nakręciła już teledysk! Kiedy nastąpi premiera nowej piosenki Pink? Znamy dokładną datę premiery!
23/07/2017 14:58
Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]
0

Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]

Do sieci wyciekło nagranie z tanecznymi popisami Blue Ivy. Beyonce i JAY-Z chyba już powoli przygotowują swoją córkę do kariery w show-biznesie!
23/07/2017 14:12
Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?
0

Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?

Justin Bieber otrzymał oficjalny zakaz występów w Chinach. Czym tak podpadł tamtejszym władzom?
23/07/2017 13:25
One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata
0

One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata

23 lipca 2017 roku fani One Direction świętują siódmą rocznicę powstania jednej z najpopularniejszych grup w historii muzyki.
23/07/2017 11:28
Daniel Radcliffe kończy 28 lat. Zobacz jak się zmienił Harry Potter [ZDJĘCIA 40+]
0

Daniel Radcliffe kończy 28 lat. Zobacz jak się zmienił Harry Potter [ZDJĘCIA 40+]

Od pierwszego filmu z Harrym Potterem minęło już 16 lat. 23 lipca Daniel Radcliffe kończy 28 lat - to jak się zmienił od czasu kiedy grał 11-letniego małego czarodzieja jest nie do uwierzenia. Zobacz tę przemianę krok po kroku w wyjątkowym filmiku, zawierającym dziesiątki zdjęć Daniela Radcliffe'a
23/07/2017 11:22
Amy Winehouse - niewyjaśnione kulisy śmierci
0

Amy Winehouse - niewyjaśnione kulisy śmierci

Dlaczego Amy Winehouse zmarła? I nie chodzi o przyczynę śmierci, która jest znana. Od 23 lipca 2011 roku wiele osób nie może pogodzić się ze śmiercią ikony współczesnej muzyki. Co działo się przed śmiercią i zaraz po niej? Co do tej pory nie zostało wyjaśnione? Sprawdzamy na ESKA.pl
23/07/2017 11:18
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program