Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Julia Pietrucha będzie Cleo w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Czy występ da jej przepustkę do występu w klipie Donatana i Cleo? [VIDEO] - Julia Pietrucha będzie Cleo w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Tagi związane z Julia Pietrucha będzie Cleo w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Czy występ da jej przepustkę do występu w klipie Donatana i Cleo? [VIDEO]: julia pietrucha cleo, julia pietrucha twoja twarz brzmi znajomo, julia pietrucha jako cleo, cleo w twoja twarz brzmi znajomo, twoja twarz brzmi znajomo odcinek 5

Julia Pietrucha będzie Cleo w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Czy występ da jej przepustkę do występu w klipie Donatana i Cleo? [VIDEO]

RSS 05/04/2014 12:36 Komentarze
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Julia zaśpiewa jako Cleo już w najbliższym odcinku muzycznego show - 5 kwietnia. Być może swym wykonem hitu My Słowianie Julia zachęci Donatana i Cleo do zaproszenia jej do ich kolejnego klipu?
Julia Pietrucha i Cleo Julia Pietrucha i Cleo / WBF
Ilustracja do artykułu: Julia Pietrucha będzie Cleo w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Czy występ da jej przepustkę do występu w klipie Donatana i Cleo? [VIDEO]
Już 5 kwietnia Julia Pietrucha w Twoja Twarz Brzmi Znajomo zaśpiewa piosenkę Cleo i Donatana My Słowianie. Przypominamy, że dotychczas Pietrucha wcieliła się w rolę m.in. Britney Spears, Marilyn Monroe i Shakin'a Dudi.

Pdczas ostatniej soboty (29 marca) na zakończenie 4 odcinka TTBZ Julia Pietrucha wylosowała utwór My Słowianie Donatana i Cleo. To właśnie z nim zmierzy się podczas najbliższego odcinka już 5 kwietnia. Czy Julia Pietrucha da radę wcielić się w drugą Cleo? Zobaczymy już wkrótce. A może występ Julii zaowocuje zaproszeniem do wzięcia udziału w castingu, który prowadzi właśnie Donatan? Autorzy hitu My Słowianie poszukują dziewczyn podobnych do Cleo. Jakie mają wymagania? - Szukam do teledysku dwóch dziewczyn z wyglądu podobnych do Cleo. Podobny wzrost (około 170 cm), budowa ciała itd. Zgłoszenia można wysyłać na maila dondemiurg@gmail.com - pisze Donatan na swoim Facebooku.

>>> Twoja Twarz Brzmi Znajomo - kto wystąpi 5 marca?


Niewątpliwie Julia jako wysoka, smukła blondynka, ma predyspozycje fizyczne by wcielić się w rolę Cleo, choć może się jednak okazać zbyt wysoka, by wystąpić w klipie -  ma bowiem aż 180 cm wzrostu. Tymczasem z niecierpliwością czekamy na wykon Julii Pietruchy w roli Cleo, który będzie można zobaczyć w sobotę (5 kwietnia) na antenie Polsatu o godzinie 21.50!

Donatan i Cleo - My Słowianie




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Bars and Melody w przeboju Adele. Sprawdź, jak poradzili sobie z piosenką Hello
0

Bars and Melody w przeboju Adele. Sprawdź, jak poradzili sobie z piosenką Hello

Bars and Melody w przeboju Adele. Już teraz na ESKA.pl sprawdź, jak Leondre Devries i Charlie Lenehan z BAM poradzili sobie z wykonaniem piosenki Hello.
12/02/2016 14:57
Pitbull. Nowe porządki - najlepsze sceny, kanapka z ogórkiem i inne hity z nowego Pitbulla!
0

Pitbull. Nowe porządki - najlepsze sceny, kanapka z ogórkiem i inne hity z nowego Pitbulla!

Pitbull. Nowe porządki: najlepsze sceny, kanapka z ogórkiem i inne hity z nowego Pitbulla - to wszystko już teraz na ESKA.pl. Pitbull. Nowe porządki to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier 2016 roku. Sprawdź, dlaczego film Patryka Vegi cieszy się w Polsce tak dużą popularnością.
12/02/2016 14:30
Walentynki 2016 na eskaGO. Chłopak zapasowy odkrywa zdradę ukochanej. Lovin' So Hard źle się kończy?!
0

Walentynki 2016 na eskaGO. Chłopak zapasowy odkrywa zdradę ukochanej. Lovin' So Hard źle się kończy?!

Walentynki 2016 nie muszą być nudne! Na eskaGO specjalnie z tej okazji obejrzysz film Chłopak zapasowy. Rozrywkowa komedia o miłości, zdradzie i zemście to świetna opcja dla fanów najlepszego humoru i zwariowanych romansów. Oglądaj online już teraz!
12/02/2016 14:25
Życzenia walentynkowe: gify, memy i obrazki na Facebooka. TOP10!
0

Życzenia walentynkowe: gify, memy i obrazki na Facebooka. TOP10!

Życzenia walentynkowe, gify i animacje do wykorzystania na Facebooku i Twitterze już teraz na ESKA.pl! 14 lutego to wyjątkowy dzień dla wszystkich zakochanych. Jeżeli chcesz w ciekawy i oryginalny sposób powiedzieć swojej drugiej połówce Kocham Cię to sprawdź nasze propozycje. Na ESKA.pl zebraliśmy najlepsze obrazki, grafiki i animacje, które będą idealną formą życzeń na walentynki 2016!
12/02/2016 13:37
Antywalentynki 2016 - najlepsze memy, gify i obrazki dla przeciwników walentynek! TOP10
0

Antywalentynki 2016 - najlepsze memy, gify i obrazki dla przeciwników walentynek! TOP10

Antywalentynki - najlepsze memy, animacje i obrazki dla przeciwników walentynek już teraz na ESKA.pl! 14 lutego to wyjątkowo piękny dzień dla wszystkich zakochanych i najgorszy dla ludzi, którzy są singlami, lub po prostu nie obchodzą walentynek. Jeżeli należysz do tej drugiej grupy to trafiłeś idealnie! Sprawdź, co przygotowaliśmy na antywalentynki.
12/02/2016 13:26
Kinga Duda tańczy i śpiewa! Prezydencka córka pokazuje swoje talenty na YouTube
0

Kinga Duda tańczy i śpiewa! Prezydencka córka pokazuje swoje talenty na YouTube

Kinga Duda, córka prezydenta, nie tylko dobrze się prezentuje, ale też świetnie się rusza, ładnie śpiewa i ma dystans do siebie. Zobaczcie hitowy filmik z YouTube! Czy Kinga Duda nadaje się do kabaretu?
12/02/2016 13:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

12/02/2016 12:59

0
Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

09/02/2016 14:56

0
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

09/02/2016 10:34

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA