WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Julia Jaroszewska z Projekt Lady nagrała piosenkę i teledysk. Co na to mentorki? - Julia Jaroszewska - nowa piosenka

Tagi związane z Julia Jaroszewska z Projekt Lady nagrała piosenkę i teledysk. Co na to mentorki?: Projekt Lady, Julia Jaroszewska

Julia Jaroszewska z Projekt Lady nagrała piosenkę i teledysk. Co na to mentorki?

RSS 17/07/2017 13:07 Komentarze

Julia Jaroszewska wzięła udział w programie Projekt Lady. Teraz dziewczyna stawia na muzykę. Czy uda się jej zrobić karierę? Posłuchajcie jej nowej piosenki Dylemat.

Julia Jaroszewska z Projekt Lady nagrała piosenkę i teledysk. Co na to mentorki? Screen z wideo YouTube / Fot. YouTube/JuliaJaroszewska
Ilustracja do artykułu: Julia Jaroszewska z Projekt Lady nagrała piosenkę i teledysk. Co na to mentorki?

Julia Jaroszewska to jedna z uczestniczek drugiej edycji Projektu Lady. 23-latka pochodząca z Konina postanowiła wykorzystać swoje pięć minut i wypuściła do sieci swoją nową piosenkę i teledysk, który o niej powstał. Utwór Julii zatytułowany jest Dylemat. Słowa do piosenki dziewczyna napisała sama. Czy piosenka ta pozwoli 23-letniej dziewczynie zaistnieć na polskiej scenie muzycznej? 

Julia Jaroszewska - nowa piosenka

Zdaniem jednej z mentorek najwyraźniej tak. - A tę śliczną Panią poznajecie? Uśmiech specjalnie dla Nas. Ale mam dzisiaj dzień. Miałam już nie płakać Julia Jaroszewska (Projekt Lady TVN) właśnie nagrała teledysk, jej własny, od serca... Spontaniczna, kochana, utalentowana, kobieca. Dajmy jej mnóstwo energii, niech to, co tak pięknie zaśpiewała idzie w świat - napisała Tatiana Mindewicz-Puacz.

Julia Jaroszewska jeszcze przed wzięciem udziału w Projekt Lady utrzymywała się ze śpiewania i tańczenia w klubach. Czy teraz wypłynie na szerokie wody?

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?
0

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.
22/07/2017 15:51
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?
0

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 
22/07/2017 15:19
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?
0

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!
22/07/2017 15:18
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO
0

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.
22/07/2017 10:26
Chester Bennington: oficjalna przyczyna śmierci
0

Chester Bennington: oficjalna przyczyna śmierci

Znana jest oficjalna przyczyna śmierci wokalisty Chestera Benningtona z Linkin Park.
22/07/2017 09:10
Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?
0

Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 w internecie będzie dostępne? Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!
22/07/2017 09:08
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program