WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » JÓGA w X Factor. Skandynawskie klimaty zachwyciły jury 4. edycji X Factora - zobacz, kim są! [VIDEO] - JÓGA w X Factor
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z JÓGA w X Factor. Skandynawskie klimaty zachwyciły jury 4. edycji X Factora - zobacz, kim są! [VIDEO]: x factor 4 kto wystąpi, jóga w x factor, jóga kim są, jóga duet, x factor 2014 uczestnicy, jóga kto to

JÓGA w X Factor. Skandynawskie klimaty zachwyciły jury 4. edycji X Factora - zobacz, kim są! [VIDEO]

RSS 30/03/2014 10:11 Komentarze 0
JÓGA w 4. edycji X Factor. Poznaj na ESKA.pl grupę, która inspiruje się skandynawskim folkiem. To oni zachwycili jury X Factor podczas ostatnich castingów.
JÓGA JÓGA / Facebook JÓGA
Ilustracja do artykułu: JÓGA w X Factor. Skandynawskie klimaty zachwyciły jury 4. edycji X Factora - zobacz, kim są! [VIDEO]
Zespół JÓGA w 4. edycji X Factor - skład zaprezentował się w 5 odcinku. Grupę Jóga tworzy Rafał Skowroński (wokalista) i Kamil Łukasiuk (gitarzysta). Duet wspólnie serwuje muzykę inspirowaną skandynawskimi klimatami.  Panowie pochodzą z Katowic a grają razem od stycznia 2013 roku. W swojej muzyce inspirują się takimi wykonawcami jak Björk.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Mimo krótkiej działalności grupa może pochwalić się już pierwszymi sukcesami. Byli jednymi z uczestników tegorocznej edycji TEDxRawaRiver, wygrali ogólnopolski przegląd zespołów Rock'N'Roll Guga Music Parade oraz otrzymali propozycję supportowania Myslovitz (zaproszenie otrzymali bezpośrednio od grupy).

>>> WALENTYNKI 2014: najpiękniejsze zagraniczne rockowe piosenki o miłości w jednym miejscu

JÓGA planuje wydać EP-kę, promować ma ją numer Ocean.

JÓGA - Ocean:



X Factor - zapowiedź IV edycji programu:




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Nowości muzyczne 2015: styczeń na polskim rynku muzycznym. Nowe, ciekawe, warte uwagi potencjalne hity [VIDEO]
0

Nowości muzyczne 2015: styczeń na polskim rynku muzycznym. Nowe, ciekawe, warte uwagi potencjalne hity [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015: styczeń na polskim rynku muzycznym przyniósł nam wiele premier tj. jak chociażby Riotka Dody, czy Blisko Mnie Agaty Dziarmagowskiej. Na które hity należy zwrócić największą uwagę? Już teraz na ESKA.pl posłuchaj sześciu polskich piosenek ze stycznia 2015 
31/01/2015 13:06
Film 50 Twarzy Greya: nowe video z filmu! Tak wygląda apartament Greya. Beyonce może być zazdrosna ;) [VIDEO]
0

Film 50 Twarzy Greya: nowe video z filmu! Tak wygląda apartament Greya. Beyonce może być zazdrosna ;) [VIDEO]

Film 50 Twarzy Greya: nowe video z planu zdjęciowego dostępne w sieci! Nie jest to nowy zwiastun 50 Twarzy Greya ale nagranie, ukazujące kulisy pracy nad przygotowywaniem najbardziej oczekiwanego filmu 2015 roku. W nowym materiale video ujrzymy apartament Christiana Greya w całej okazałości. Takiego domu nie powstydziłaby się sama Beyonce! 
31/01/2015 11:30
Super Bowl 2015: gdzie oglądać, czy jest transmisja w internecie? Show Katy Perry kusi! [VIDEO]
0

Super Bowl 2015: gdzie oglądać, czy jest transmisja w internecie? Show Katy Perry kusi! [VIDEO]

Gdzie oglądać Super Bowl 2015 - najważniejszy mecz futbolu amerykańskiego? Finał Super Bowl XLIX już w najbliższą niedzielę 1 lutego 2015 roku. W przerwie między rozgrywkami zaśpiewa Katy Perry i Lenny Kravitz. Z tego też względu warto już teraz sprawdzić, czy istnieje możliwość obejrzenia transmisji online Super Bowl 2015 na żywo w internecie.
31/01/2015 11:29
Mecz Polska - Katar na żywo 30.01.2015: link do transmisji na stronie. Live It razem z nami! [VIDEO]
0

Mecz Polska - Katar na żywo 30.01.2015: link do transmisji na stronie. Live It razem z nami! [VIDEO]

Mecz Polska - Katar 30.01.2015 na żywo oglądać będą też kibice-internauci. Na ESKA.pl mamy dla Was link do transmisji meczu Polska - Katar w ręczną 2015 - tej legalnej i oficjalnej. Zobacz, gdzie oglądać mecz Polska - Katar 30 stycznia 2015 roku live i Live It z Eskową ekipą!
30/01/2015 17:33
Film 50 Twarzy Greya: oficjalna playlista przed premierą od Universalu! Posłuchajcie Czekając na 50 Twarzy Greya [AUDIO]
0

Film 50 Twarzy Greya: oficjalna playlista przed premierą od Universalu! Posłuchajcie Czekając na 50 Twarzy Greya [AUDIO]

Premiera filmu 50 Twarzy Greya w polskich kinach to wydarzenie, na które czekają tysiące fanów książki o Christianie Greyu. Przed premierą 50 Twarzy Greya na dużym ekranie i płyty z soundtrackiem do produkcji wytwórnia Universal Music Polska przygotowała specjalną playlistę Czekając na 50 Twarzy Greya. Odpalcie piosenki z 50 Twarzy Greya i nie tylko już teraz na ESKA.pl!
30/01/2015 17:28
Mecz Polska - Katar: wynik meczu w ręczną 2015 na ESKA.pl chwilę po spotkaniu z 30.01.2015. You Are Looking At The Winner? [VIDEO]
0

Mecz Polska - Katar: wynik meczu w ręczną 2015 na ESKA.pl chwilę po spotkaniu z 30.01.2015. You Are Looking At The Winner? [VIDEO]

Wynik meczu Polska - Katar zdecyduje o tym, czy polscy szczypiorniści dostaną się do finału MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015. Czy w półfinale mistrzostw pokonamy zawodników z Kataru? Wynik meczu Polska - Katar podamy tuż po piątkowym spotkaniu z 30.01.2015. 
30/01/2015 17:21
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska