WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » JÓGA w X Factor. Skandynawskie klimaty zachwyciły jury 4. edycji X Factora - zobacz, kim są! [VIDEO] - JÓGA w X Factor
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z JÓGA w X Factor. Skandynawskie klimaty zachwyciły jury 4. edycji X Factora - zobacz, kim są! [VIDEO]: x factor 4 kto wystąpi, jóga w x factor, jóga kim są, jóga duet, x factor 2014 uczestnicy, jóga kto to

JÓGA w X Factor. Skandynawskie klimaty zachwyciły jury 4. edycji X Factora - zobacz, kim są! [VIDEO]

RSS 30/03/2014 10:11 Komentarze 0
JÓGA w 4. edycji X Factor. Poznaj na ESKA.pl grupę, która inspiruje się skandynawskim folkiem. To oni zachwycili jury X Factor podczas ostatnich castingów.
JÓGA JÓGA / Facebook JÓGA
Ilustracja do artykułu: JÓGA w X Factor. Skandynawskie klimaty zachwyciły jury 4. edycji X Factora - zobacz, kim są! [VIDEO]
Zespół JÓGA w 4. edycji X Factor - skład zaprezentował się w 5 odcinku. Grupę Jóga tworzy Rafał Skowroński (wokalista) i Kamil Łukasiuk (gitarzysta). Duet wspólnie serwuje muzykę inspirowaną skandynawskimi klimatami.  Panowie pochodzą z Katowic a grają razem od stycznia 2013 roku. W swojej muzyce inspirują się takimi wykonawcami jak Björk.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Mimo krótkiej działalności grupa może pochwalić się już pierwszymi sukcesami. Byli jednymi z uczestników tegorocznej edycji TEDxRawaRiver, wygrali ogólnopolski przegląd zespołów Rock'N'Roll Guga Music Parade oraz otrzymali propozycję supportowania Myslovitz (zaproszenie otrzymali bezpośrednio od grupy).

>>> WALENTYNKI 2014: najpiękniejsze zagraniczne rockowe piosenki o miłości w jednym miejscu

JÓGA planuje wydać EP-kę, promować ma ją numer Ocean.

JÓGA - Ocean:



X Factor - zapowiedź IV edycji programu:




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Kim jest Natalia Siwiec, gość Kuby Wojewódzkiego 28.04.2015? Modelka wystąpiła w kilku teledyskach! [VIDEO]
0

Kim jest Natalia Siwiec, gość Kuby Wojewódzkiego 28.04.2015? Modelka wystąpiła w kilku teledyskach! [VIDEO]

Natalia Siwiec u Kuby Wojewódzkiego 28.04.2015 będzie gościem w talk show razem z Pawłem Kukizem. Z tej okazji ESKA.pl odświeża informacje o Natalii Siwiec: kim jest, ile ma lat i co łączy ją z muzyką... Garść wiadomości i teledyski z Natalią Siwiec czekają na stronie!
28/04/2015 16:32
Majówka 2015 w Trójmieście: imprezy, koncerty i inne wydarzenia, czyli co robić nad morzem Do You Know? [VIDEO]
0

Majówka 2015 w Trójmieście: imprezy, koncerty i inne wydarzenia, czyli co robić nad morzem Do You Know? [VIDEO]

Co robić w majówkę 2015 w Trójmieście? Gdańsk, Sopot i Gdynia szykują dla mieszkańców i przyjezdnych wiele atrakcji w czasie długiego majowego weekendu. Jakie wydarzenia i koncerty czekają nas podczas majówki 2015 nad morzem? Przekonajcie się na ESKA.PL 
28/04/2015 16:02
Majówka 2015 w Krakowie: co robić? Lista imprez na ESKA.pl. Między nimi imprezy muzyczne [VIDEO]
0

Majówka 2015 w Krakowie: co robić? Lista imprez na ESKA.pl. Między nimi imprezy muzyczne [VIDEO]

Majówka 2015 w Krakowie, czyli co robić w długi majowy weekend w Krakowie? Koncerty i imprezy podczas majówki 2015 w Krakowie zapowiadają się naprawdę interesująco. Jak ciekawie spędzić wolne dni długiego majowego weekendu, pozostając w Krakowie? Przekonajcie się na ESKA.pl 
28/04/2015 16:02
MATURA 2015: lektury obowiązkowe - co powtórzyć na Maturę 2015 z jęz. polskiego? + muzyka do czytania [AUDIO]
0

MATURA 2015: lektury obowiązkowe - co powtórzyć na Maturę 2015 z jęz. polskiego? + muzyka do czytania [AUDIO]

MATURA 2015 z języka polskiego sprawdzi między innymi wiedzę na temat omawianych w liceum lektur. Lista lektur obowiązkowych na Maturę 2015 z polskiego na poziom podstawowy i poziom rozszerzony czeka na Was na ESKA.pl. Sprawdźcie, co powtórzyć przed Matura 2015 z polskiego i posłuchajcie playlisty z muzyką do czytania, która uprzyjemni Wam naukę!
28/04/2015 15:34
Majówka 2015 w Warszawie: imprezy, koncerty i inne atrakcje. Zobaczcie, co robić w majówkę 2015 jeśli You Don't Know What To Do [VIDEO]
0

Majówka 2015 w Warszawie: imprezy, koncerty i inne atrakcje. Zobaczcie, co robić w majówkę 2015 jeśli You Don't Know What To Do [VIDEO]

Majówka 2015 w Warszawie: koncerty i imprezy. Co robić w majówkę 2015 w Warszawie? Wydarzenia i koncerty, które odbędą się w długi weekend majowy w Warszawie podsumowujemy na ESKA.pl. Sprawdź, jak spędzić majówkę 2015 w Warszawie
28/04/2015 15:32
Święto Pracy 1 maja muzycznie. Hity motywujące do pracy na 1 maja 2015 roku do odpalenia już teraz [VIDEO]
0

Święto Pracy 1 maja muzycznie. Hity motywujące do pracy na 1 maja 2015 roku do odpalenia już teraz [VIDEO]

Święto Pracy 1 maja to jedno z polskich świąt państwowych. Na ESKA.pl odpowiadamy na pytanie, co świętujemy 1 maja. Co więcej, z okazji 01.05.2015 mamy dla Was także specjalną playlistę. Łapcie garść informacji o 1 maja i posłuchajcie hitów motywujących do pracy.
28/04/2015 15:25
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

20/04/2015 17:26

0
Szybcy i wściekli 7: Paul Walker - jak zagrał w filmie i teledysku do See You Again? [VIDEO]

Szybcy i wściekli 7: Paul Walker - jak zagrał w filmie i teledysku do See You Again? [VIDEO]

11/04/2015 10:04

6
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.

Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.


Akcja partnerska