WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » JÓGA w X Factor. Skandynawskie klimaty zachwyciły jury 4. edycji X Factora - zobacz, kim są! [VIDEO] - JÓGA w X Factor

Tagi związane z JÓGA w X Factor. Skandynawskie klimaty zachwyciły jury 4. edycji X Factora - zobacz, kim są! [VIDEO]: x factor 4 kto wystąpi, jóga w x factor, jóga kim są, jóga duet, x factor 2014 uczestnicy, jóga kto to

JÓGA w X Factor. Skandynawskie klimaty zachwyciły jury 4. edycji X Factora - zobacz, kim są! [VIDEO]

RSS 30/03/2014 10:11 Komentarze
JÓGA w 4. edycji X Factor. Poznaj na ESKA.pl grupę, która inspiruje się skandynawskim folkiem. To oni zachwycili jury X Factor podczas ostatnich castingów.
JÓGA JÓGA / Facebook JÓGA
Ilustracja do artykułu: JÓGA w X Factor. Skandynawskie klimaty zachwyciły jury 4. edycji X Factora - zobacz, kim są! [VIDEO]
Zespół JÓGA w 4. edycji X Factor - skład zaprezentował się w 5 odcinku. Grupę Jóga tworzy Rafał Skowroński (wokalista) i Kamil Łukasiuk (gitarzysta). Duet wspólnie serwuje muzykę inspirowaną skandynawskimi klimatami.  Panowie pochodzą z Katowic a grają razem od stycznia 2013 roku. W swojej muzyce inspirują się takimi wykonawcami jak Björk.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Mimo krótkiej działalności grupa może pochwalić się już pierwszymi sukcesami. Byli jednymi z uczestników tegorocznej edycji TEDxRawaRiver, wygrali ogólnopolski przegląd zespołów Rock'N'Roll Guga Music Parade oraz otrzymali propozycję supportowania Myslovitz (zaproszenie otrzymali bezpośrednio od grupy).

>>> WALENTYNKI 2014: najpiękniejsze zagraniczne rockowe piosenki o miłości w jednym miejscu

JÓGA planuje wydać EP-kę, promować ma ją numer Ocean.

JÓGA - Ocean:



X Factor - zapowiedź IV edycji programu:




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE
0

ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE

2017 ESKA Music Awards to prawdziwe święto fanów najlepszej muzyki! Kto walczy o statuetki Radia ESKA, ESKA TV i eskaGO? Pełna lista na ESKA.pl już teraz >>
20/04/2017 20:20
Męskie Granie 2017: bilety, trasa, daty
0

Męskie Granie 2017: bilety, trasa, daty

Przed nami już ósma ogólnopolska trasa Męskiego Grania. Impreza na stałe wpisała się w kalendarz najważniejszych muzycznych wydarzeń w Polsce. Sprawdź, gdzie w tym roku odbędą się koncerty i jakie są ceny biletów.
30/04/2017 09:19
Koncerty 2017 w Polsce: kto wystąpi? Zagrają u nas największe gwiazdy!
0

Koncerty 2017 w Polsce: kto wystąpi? Zagrają u nas największe gwiazdy!

Koncerty 2017 - pełna lista na ESKA.pl. Kto wystąpi w Polsce w 2017 roku? Już teraz sprawdźcie spis najważniejszych koncertów w 2017 roku. Wszystkie wydarzenia w jednym miejscu! Wśród muzycznych gwiazd, które przyjadą do Polski, znajdują się m.in. Ariana Grande, Coldplay, Alan Walker czy The Weeknd!
29/04/2017 18:55
Kliczko vs Joshua 29.04.2017: transmisja. Gdzie i o której oglądać?
0

Kliczko vs Joshua 29.04.2017: transmisja. Gdzie i o której oglądać?

Walka Władimir Kliczko - Anthony Joshua to niesamowite emocje w wadze ciężkiej. Czy transmisja będzie dostępna? Gdzie obejrzeć walkę?
29/04/2017 18:31
Pogoda długoterminowa - jaki będzie maj 2017?
0

Pogoda długoterminowa - jaki będzie maj 2017?

Prognozy pogody na maj 2017 ciekawią każdego. Ile stopni na termometrach? Gdzie będzie najcieplej? Szczegóły pogodowe przybliżamy Wam na ESKA.pl!
29/04/2017 17:50
Kim jest Mandee? #EMA2017
0

Kim jest Mandee? #EMA2017

Mandee to jeden z nominowanych do prestiżowej nagrody ESKA Music Awards 2017. Kim jest? Sprawdź na ESKA.pl, co wiemy o kandydacie do EMA2017.
29/04/2017 17:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Majówka 2017: otwarte sklepy. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Majówka 2017: otwarte sklepy. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

28/04/2017 16:43

0
MATURA 2017 - INFORMATOR

MATURA 2017 - INFORMATOR

28/04/2017 14:33

0
Twórcy La La Land i Harry Potter i Przeklęte Dziecko robią nowy musical

Twórcy La La Land i Harry Potter i Przeklęte Dziecko robią nowy musical

28/04/2017 12:56

0
Nowości muzyczne 2017: Katy Perry, One Republic, Fall Out Boy

Nowości muzyczne 2017: Katy Perry, One Republic, Fall Out Boy

28/04/2017 11:35

0
3-Majówka 2017 we Wrocławiu: kto i kiedy wystąpi?

3-Majówka 2017 we Wrocławiu: kto i kiedy wystąpi?

26/04/2017 14:26

0
ESKA Music Awards 2017 – głosowanie

ESKA Music Awards 2017 – głosowanie

20/04/2017 14:17

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
Agent Gwiazdy 2
Kto wygra program agent Gwiazdy?
  • Odeta Moro
  • Daria Ładocha
  • Jarosłw Kret
polub
ESKA