WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » JÓGA w X Factor. Skandynawskie klimaty zachwyciły jury 4. edycji X Factora - zobacz, kim są! [VIDEO] - JÓGA w X Factor

Tagi związane z JÓGA w X Factor. Skandynawskie klimaty zachwyciły jury 4. edycji X Factora - zobacz, kim są! [VIDEO]: x factor 4 kto wystąpi, jóga w x factor, jóga kim są, jóga duet, x factor 2014 uczestnicy, jóga kto to

JÓGA w X Factor. Skandynawskie klimaty zachwyciły jury 4. edycji X Factora - zobacz, kim są! [VIDEO]

RSS 30/03/2014 10:11 Komentarze
JÓGA w 4. edycji X Factor. Poznaj na ESKA.pl grupę, która inspiruje się skandynawskim folkiem. To oni zachwycili jury X Factor podczas ostatnich castingów.
JÓGA JÓGA / Facebook JÓGA
Ilustracja do artykułu: JÓGA w X Factor. Skandynawskie klimaty zachwyciły jury 4. edycji X Factora - zobacz, kim są! [VIDEO]
Zespół JÓGA w 4. edycji X Factor - skład zaprezentował się w 5 odcinku. Grupę Jóga tworzy Rafał Skowroński (wokalista) i Kamil Łukasiuk (gitarzysta). Duet wspólnie serwuje muzykę inspirowaną skandynawskimi klimatami.  Panowie pochodzą z Katowic a grają razem od stycznia 2013 roku. W swojej muzyce inspirują się takimi wykonawcami jak Björk.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Mimo krótkiej działalności grupa może pochwalić się już pierwszymi sukcesami. Byli jednymi z uczestników tegorocznej edycji TEDxRawaRiver, wygrali ogólnopolski przegląd zespołów Rock'N'Roll Guga Music Parade oraz otrzymali propozycję supportowania Myslovitz (zaproszenie otrzymali bezpośrednio od grupy).

>>> WALENTYNKI 2014: najpiękniejsze zagraniczne rockowe piosenki o miłości w jednym miejscu

JÓGA planuje wydać EP-kę, promować ma ją numer Ocean.

JÓGA - Ocean:



X Factor - zapowiedź IV edycji programu:




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!
0

ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!

ESKA Music Awards 2016 - relacja na żywo minuta po minucie. Specjalnie dla was obserwowaliśmy galę ESKA Music Awards. Przez cały dzień - 26 sierpnia, relacjonowaliśmy najważniejsze fakty, plotki i zakulisowe ciekawostki. W naszej relacji znajdziecie też wywiady z gwiazdami gali ESKA Music Awards 2016! 
28/08/2016 09:13
Alan Walker bez maski. Wiemy, jak wygląda!
0

Alan Walker bez maski. Wiemy, jak wygląda!

Alan Walker bez maski nie wyjdzie na scenę! Co kryje się pod czarną chustą i kapturem? Dlaczego Walker zasłania swoją twarz? My wiemy, jak wygląda twórca hitu Faded i Sing Me To Sleep! Dowiedzcie się i wy - oczywiście na ESKA.pl!
30/08/2016 21:48
Kings of Leon w Polsce 2016 - BILETY. Gdzie wygrać, gdzie kupić?
0

Kings of Leon w Polsce 2016 - BILETY. Gdzie wygrać, gdzie kupić?

Kings Of Leon w Polsce 2016 coraz bliżej! Koncert amerykańskiego zespołu odbędzie się 8.09.2016 w Krakowie w Tauron Arenie. Czy można jeszcze nabyć bilety? Gdzie je kupić? Wejściówki są do wygrania! Gdzie i kiedy? Sprawdźcie na ESKA.pl!
30/08/2016 16:49
Gorąca 20 Premiera: Lil Wayne feat. Wiz Khalifa & Imagine Dragons - Sucker For Pain
0

Gorąca 20 Premiera: Lil Wayne feat. Wiz Khalifa & Imagine Dragons - Sucker For Pain

Lil Wayne feat. Wiz Khalifa & Imagine Dragons, Logic & Ty Dolla $ign feat. X Ambassadors - Sucker for Pain: premiera w Gorącej 20 Radia ESKA! Tylu świetnych artystów pojawiło się w jednym utworze, że on musiał się udać! Czy wkrótce dotrze na szczyt listy hitów Eski? Oceńcie już teraz na ESKA.pl!
30/08/2016 16:49
Littlemooonster96 na ESKA Music Awards 2016! Co napisała w książce o Bieberze? [VIDEO]
0

Littlemooonster96 na ESKA Music Awards 2016! Co napisała w książce o Bieberze? [VIDEO]

Littlemooonster96 na ESKA Music Awards 2016 wręczała statuetkę dla Najlepszego Debiutu Radiowego. YouTuberka napisała książkę o Bieberze! Zdradziła nam, o czym będzie dzieło Powrót na szczyt! Zobaczcie wywiad na ESKA.pl!
30/08/2016 16:24
Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka. Say Yes zapowiedzią płyty!
0

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka. Say Yes zapowiedzią płyty!

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka będzie przebojem nadchodzącej jesieni? Wszystko mówi nam, że tak, a Say Yes podbije wszystkie listy przebojów.
30/08/2016 16:15
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

26/08/2016 15:24

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]