WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Jest! Teledysk do Wrecking Ball z nagą Miley Cyrus! [VIDEO YOUTUBE] - Nowy teledysk Miley Cyrus do Wrecking Ball: czy i tym razem padnie rekord VEVO? Zobacz [VIDEO YOUTUBE]
REKLAMA
REKLAMA

Jest! Teledysk do Wrecking Ball z nagą Miley Cyrus! [VIDEO YOUTUBE]

RSS 10/09/2013 12:25 Komentarze 0
Teledysk do Wrecking Ball z nagą Miley Cyrus to premiera na YouTube na 9 wrzesień 2013 roku - do obejrzenia także na ESKA.pl. Wokalistka zachęca fanów do pobicia kolejnego rekordu na VEVO. Jaką niespodziankę ma dla nich za kliki zebrane dla wideo do Wrecking Ball? Zobacz!
Miley Cyrus nago w klipie do Wrecking Ball Miley Cyrus nago w klipie do Wrecking Ball / fragment video / youtube
Ilustracja do artykułu: Jest! Teledysk do Wrecking Ball z nagą Miley Cyrus! [VIDEO YOUTUBE]
Nowy teledysk Miley Cyrus do Wrecking Ball - już na ESKA.pl. Czy z 9 na 10 września 2013 roku wideo do Wrecking Ball pobije rekord VEVO na najwięcej klików po 24h po dodaniu? Taki jest plan wokalistki, która tytuł ten chce odebrać Best Song Ever One Direction. Piosenkarka wie też, jak zachęcić fanów do intensywnego oglądania.

Za ponad 12 mln odsłon przy teledysku do Wrecking Ball, w którym Miley Cyrus możemy podziwiać nago, pop gwiazda obiecała podzielić się ze światem pełną tracklistą swojej nowej płyty Bangerz.

>>> Miley Cyrus - Wrecking Ball - rekord w kilkanaście godzin! Miley zdradziła tracklistę i duety na Bangerz! Sprawdź to!

Wrecking Ball to drugi po We Can't Stop singiel Miley Cyrus z jej czwartego, studyjnego krążka. Premiera Bangerz 8 października 2013 roku.


Zobacz teledysk do Wrecking Ball - Miley Cyrus!



Posłuchaj Wrecking Ball - Miley Cyrus!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Walka Gołota vs Nicholson: o której godzinie? 1 Moment, którego nie można przegapić [VIDEO]
0

Walka Gołota vs Nicholson: o której godzinie? 1 Moment, którego nie można przegapić [VIDEO]

O której zaczyna się walka Gołota vs Nicholson, wie każdy fan polskiego boksera. Dla tych, którzy podobnie jak oni, nie chcą przegapić walki Gołoty z Nicholsonem serwujemy informacje, co go godziny starcia. Zobaczcie już teraz, o której walka Gołoty w TV - 1 Moment warty obejrzenia!
21/10/2014 14:52
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 - Joanna Liszowska i jej występy. Będzie w finale? [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 - Joanna Liszowska i jej występy. Będzie w finale? [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 - Joanna Liszowska i jej występy. Będzie w finale? Zobacz metamorfozy Joanny Liszowskiej i sprawdź, ile ma punktów w ogólnym zestawieniu!
21/10/2014 14:23
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 - występy Magdy Steczkowskiej. Czy ma szansę wygrać? [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 - występy Magdy Steczkowskiej. Czy ma szansę wygrać? [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 - występy Magdy Steczkowskiej. Czy ma szansę wygrać? Zobacz, w kogo wcieliła się do tej pory i sprawdź, które miejsce zajmuje w punktacji ogólnej!
21/10/2014 14:07
Ewelina Lisowska nowa płyta - Nowe Horyzonty - zwiastun na YouTube. Posłuchaj fragmentów nowych piosenek Eweliny Lisowskiej! [VIDEO]
0

Ewelina Lisowska nowa płyta - Nowe Horyzonty - zwiastun na YouTube. Posłuchaj fragmentów nowych piosenek Eweliny Lisowskiej! [VIDEO]

Ewelina Lisowska Nowe Horyzonty - artystka właśnie opublikowała zwiastun nowej płyty. Fragmenty utworów z krążka pt. Nowe Horyzonty dostępne są na kanale YouTube. Co znajdzie się na nowej płycie Eweliny Lisowskiej? Sprawdź tracklistę Nowych Horyzontów i posłuchaj zwiastunów na ESKA.pl  
21/10/2014 13:44
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: Marek Kaliszuk wygra? Zobacz występy w show! [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: Marek Kaliszuk wygra? Zobacz występy w show! [VIDEO]

Kto wygra Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 dowiemy się pod koniec listopada 2014 roku, ale Marek Kaliszuk wydaje się obecnie murowanym kandydatem na zwycięzcę. Zobacz dotychczasowe występy Marka Kaliszuka w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2!
21/10/2014 13:23
Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV i online? Eye Of The Tiger na transmisje [VIDEO]
0

Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV i online? Eye Of The Tiger na transmisje [VIDEO]

Gołota vs Nicholson w TV i online - ESKA.pl na tapetę bierze temat walki Gołoty z Nicholsonem sprawdzając dostępne transmisje. Mamy Eye Of The Tiger na wszystkie sposoby obejrzenia ostatniej walki Gołoty w telewizji i internecie. Zobaczcie, gdzie i jak oglądać walkę Gołota vs Nicholson!
21/10/2014 13:19
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE NEWSY
Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

15/10/2014 09:23

0
Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]

Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]