WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Jest! Teledysk do Wrecking Ball z nagą Miley Cyrus! [VIDEO YOUTUBE] - Nowy teledysk Miley Cyrus do Wrecking Ball: czy i tym razem padnie rekord VEVO? Zobacz [VIDEO YOUTUBE]
REKLAMA
REKLAMA

Jest! Teledysk do Wrecking Ball z nagą Miley Cyrus! [VIDEO YOUTUBE]

RSS 10/09/2013 12:25 Komentarze 0
Teledysk do Wrecking Ball z nagą Miley Cyrus to premiera na YouTube na 9 wrzesień 2013 roku - do obejrzenia także na ESKA.pl. Wokalistka zachęca fanów do pobicia kolejnego rekordu na VEVO. Jaką niespodziankę ma dla nich za kliki zebrane dla wideo do Wrecking Ball? Zobacz!
Miley Cyrus nago w klipie do Wrecking Ball Miley Cyrus nago w klipie do Wrecking Ball / fragment video / youtube
Ilustracja do artykułu: Jest! Teledysk do Wrecking Ball z nagą Miley Cyrus! [VIDEO YOUTUBE]
Nowy teledysk Miley Cyrus do Wrecking Ball - już na ESKA.pl. Czy z 9 na 10 września 2013 roku wideo do Wrecking Ball pobije rekord VEVO na najwięcej klików po 24h po dodaniu? Taki jest plan wokalistki, która tytuł ten chce odebrać Best Song Ever One Direction. Piosenkarka wie też, jak zachęcić fanów do intensywnego oglądania.

Za ponad 12 mln odsłon przy teledysku do Wrecking Ball, w którym Miley Cyrus możemy podziwiać nago, pop gwiazda obiecała podzielić się ze światem pełną tracklistą swojej nowej płyty Bangerz.

>>> Miley Cyrus - Wrecking Ball - rekord w kilkanaście godzin! Miley zdradziła tracklistę i duety na Bangerz! Sprawdź to!

Wrecking Ball to drugi po We Can't Stop singiel Miley Cyrus z jej czwartego, studyjnego krążka. Premiera Bangerz 8 października 2013 roku.


Zobacz teledysk do Wrecking Ball - Miley Cyrus!



Posłuchaj Wrecking Ball - Miley Cyrus!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Zmiana czasu 2014 z letniego na zimowy: jak przesuwamy zegarki na zimę? Zobacz i odpal hit Time After Time [VIDEO]
1

Zmiana czasu 2014 z letniego na zimowy: jak przesuwamy zegarki na zimę? Zobacz i odpal hit Time After Time [VIDEO]

Kiedy zmieniamy czas z letniego na zimowy 2014? O październikowej zmianie czasu ESKA.pl przypomina wszystkim, którzy zapomnieli się i non-stop słuchają naszych gorących hitów ;). Zobaczcie już teraz, kiedy przestawić zegarki i w jaki sposób to zrobić!
24/10/2014 14:35
EMA 2014: Nicki Minaj przejmuje świat w nowym spocie Europe Music Awards [VIDEO]
0

EMA 2014: Nicki Minaj przejmuje świat w nowym spocie Europe Music Awards [VIDEO]

Nicki Minaj promuje galę Europe Music Awards 2014 w nowym spocie. Zobacz, jak będzie wyglądał świat pod panowaniem Nicki. Najnowszy filmik promujący EMA 2014 w Glasgow na ESKA.pl
24/10/2014 14:22
One Direction z On The Road Again Tour 2015 w Polsce? Kiedy nowe daty i miasta? [VIDEO]
0

One Direction z On The Road Again Tour 2015 w Polsce? Kiedy nowe daty i miasta? [VIDEO]

Koncertu One Direction w Polsce w ramach On The Road Again Tour 2015 zabrakło w pierwszej liście dat i miast opublikowanej pod koniec października 2014 roku przez 1D. Kiedy możemy spodziewać się ogłoszenia nowych dat On The Road Again Tour 2015, wśród których może pojawić się ta wyczekiwana przez polskich fanów?
24/10/2014 14:04
Gorąca 20 Premiera: Wilkinson - Dirty Love ft. Talay Riley. Posłuchaj hitu z UK [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: Wilkinson - Dirty Love ft. Talay Riley. Posłuchaj hitu z UK [VIDEO]

Wilkinson - Dirty Love ft. Talay Riley to piątkowa premiera w Gorącej 20. Posłuchaj tanecznego kawałka londyńskiego didżeja na antenie Radia ESKA i zobacz teledysk na ESKA.pl
24/10/2014 13:41
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction z rekordem YouTube i VEVO? Taki jest plan fanów 1D, którzy liczbą wyświetleń wideo do Steal My Girl w 24h od premiery klipu chcą pokonać wynik Nicki Minaj z Anacondą. Jakie są szanse i co muszą zrobić Directioners? Sprawdzamy!
24/10/2014 13:18
Polska w rankingu FIFA: które miejsce? Awans Polaków! This Is The Place... [VIDEO]
0

Polska w rankingu FIFA: które miejsce? Awans Polaków! This Is The Place... [VIDEO]

Ranking FIFA i awans Polski to z pewnością jedna z lepszych wiadomości ostatnich tygodni. Sprawdź o ile oczek awansowała reprezentacja Polski w rankingu Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej. Kto znajduje się na pierwszym miejscu w rangingu FIFA? Sprawdź, kto dostał się do pierwszej dziesiątki rankingu FIFA. Odpalamy This Is The Place i sprawdzamy rankingi FIFA.
24/10/2014 13:13
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto: