WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Jest! Teledysk do Wrecking Ball z nagą Miley Cyrus! [VIDEO YOUTUBE] - Nowy teledysk Miley Cyrus do Wrecking Ball: czy i tym razem padnie rekord VEVO? Zobacz [VIDEO YOUTUBE]
REKLAMA
REKLAMA

Jest! Teledysk do Wrecking Ball z nagą Miley Cyrus! [VIDEO YOUTUBE]

RSS 10/09/2013 12:25 Komentarze 0
Teledysk do Wrecking Ball z nagą Miley Cyrus to premiera na YouTube na 9 wrzesień 2013 roku - do obejrzenia także na ESKA.pl. Wokalistka zachęca fanów do pobicia kolejnego rekordu na VEVO. Jaką niespodziankę ma dla nich za kliki zebrane dla wideo do Wrecking Ball? Zobacz!
Miley Cyrus nago w klipie do Wrecking Ball Miley Cyrus nago w klipie do Wrecking Ball / fragment video / youtube
Ilustracja do artykułu: Jest! Teledysk do Wrecking Ball z nagą Miley Cyrus! [VIDEO YOUTUBE]
Nowy teledysk Miley Cyrus do Wrecking Ball - już na ESKA.pl. Czy z 9 na 10 września 2013 roku wideo do Wrecking Ball pobije rekord VEVO na najwięcej klików po 24h po dodaniu? Taki jest plan wokalistki, która tytuł ten chce odebrać Best Song Ever One Direction. Piosenkarka wie też, jak zachęcić fanów do intensywnego oglądania.

Za ponad 12 mln odsłon przy teledysku do Wrecking Ball, w którym Miley Cyrus możemy podziwiać nago, pop gwiazda obiecała podzielić się ze światem pełną tracklistą swojej nowej płyty Bangerz.

>>> Miley Cyrus - Wrecking Ball - rekord w kilkanaście godzin! Miley zdradziła tracklistę i duety na Bangerz! Sprawdź to!

Wrecking Ball to drugi po We Can't Stop singiel Miley Cyrus z jej czwartego, studyjnego krążka. Premiera Bangerz 8 października 2013 roku.


Zobacz teledysk do Wrecking Ball - Miley Cyrus!



Posłuchaj Wrecking Ball - Miley Cyrus!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Finał Must Be The Music 8: kim jest zespół Besides - finaliści show? [VIDEO]
0

Finał Must Be The Music 8: kim jest zespół Besides - finaliści show? [VIDEO]

Zespół Besides wystąpi w finale Must Be The Music 8. Czy wygrają program i odniosą sukces jak zwycięzcy poprzednich edycji - LemON i Enej. Sprawdź, kim jest zespół Besides i zobacz, jak wyglądały ich występy na scenie programu. Skład i historię zespołu Besides poznacie na ESKA.pl 
21/11/2014 17:09
Patsin M ski Blue w finale Must Be The Music 8. Kim jest młody raper? Zobacz na ESKA.pl [VIDEO]
0

Patsin M ski Blue w finale Must Be The Music 8. Kim jest młody raper? Zobacz na ESKA.pl [VIDEO]

Patsin M ski Blue wystąpi w finale Must Be The Music. Tylko muzyka 8. Wyjaśniamy, kim jest finalista muzycznego talent show - na ESKA.pl
21/11/2014 16:50
Kim jest Maria Markiewicz z finału Must Be The Music 8. Lepsza niż Edyta Górniak? [VIDEO]
0

Kim jest Maria Markiewicz z finału Must Be The Music 8. Lepsza niż Edyta Górniak? [VIDEO]

Kim jest Maria Markiewicz z finału Must Be The Music 8. Ta dziewczynka ma zaledwie 13 lat, a już dysponuje wyjątkowo silnym głosem i imponującymi możliwościami wokalnymi!
21/11/2014 16:34
Skoki narciarskie 21-23.11.2014: gdzie i o której oglądać konkurs w Klingenthal? Wzbijamy się na wysokość Satellite! [VIDEO]
0

Skoki narciarskie 21-23.11.2014: gdzie i o której oglądać konkurs w Klingenthal? Wzbijamy się na wysokość Satellite! [VIDEO]

Skoki narciarskie 21-23.11.2014 w tv, czyli transmisja Pucharu Świata w skokach narciarskich 2014/2015 - konkurs Klingenthal, w rozpisce na ESKA.pl. Zobaczcie, o której godzinie zaczynają się kwalifikacje i konkursy w Klingenthal i gdzie oglądąć je w telewizji. Razem ze skoczkami wbijamy się na wysokość Satellite!
21/11/2014 16:17
Dawid Kwiatkowski - Afraid: jedyna piosenka po angielsku z Pop&Roll na ESKA.pl. Posłuchajcie [AUDIO]
0

Dawid Kwiatkowski - Afraid: jedyna piosenka po angielsku z Pop&Roll na ESKA.pl. Posłuchajcie [AUDIO]

Afraid Dawida Kwiatkowskiego to jedyna piosenka w języku angielskim na płycie Pop&Roll, która zamyka tracklistę wydawnictwa. Audio Afraid Dawida Kwiatkowskiego znajdziecie do posłuchania na ESKA.pl. Jak Dawid Kwiatkowski śpiewa po angielsku i czy jego Afraid ma szansę podbić zagraniczne listy przebojów? Przekonajcie się sami już teraz!
21/11/2014 16:11
Conchita Wurst - Heroes. Zobacz nowy teledysk zwyciężczyni Eurowizji 2014 [VIDEO]
0

Conchita Wurst - Heroes. Zobacz nowy teledysk zwyciężczyni Eurowizji 2014 [VIDEO]

Nowy singiel Conchity Wurst doczekał się teledysku. Maski, płomienie, naboje... Zobacz najnowszy teledysk kontrowersyjnej drag queen już teraz -  na ESKA.pl