WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Jest! Teledysk do Wrecking Ball z nagą Miley Cyrus! [VIDEO YOUTUBE] - Nowy teledysk Miley Cyrus do Wrecking Ball: czy i tym razem padnie rekord VEVO? Zobacz [VIDEO YOUTUBE]

Jest! Teledysk do Wrecking Ball z nagą Miley Cyrus! [VIDEO YOUTUBE]

RSS 10/09/2013 12:25 Komentarze
Teledysk do Wrecking Ball z nagą Miley Cyrus to premiera na YouTube na 9 wrzesień 2013 roku - do obejrzenia także na ESKA.pl. Wokalistka zachęca fanów do pobicia kolejnego rekordu na VEVO. Jaką niespodziankę ma dla nich za kliki zebrane dla wideo do Wrecking Ball? Zobacz!
Miley Cyrus nago w klipie do Wrecking Ball Miley Cyrus nago w klipie do Wrecking Ball / fragment video / youtube
Ilustracja do artykułu: Jest! Teledysk do Wrecking Ball z nagą Miley Cyrus! [VIDEO YOUTUBE]
Miley Cyrus nago w klipie do Wrecking Ball Miley Cyrus nago w klipie do Wrecking Ball / fragment video / youtube
Ilustracja do artykułu: Jest! Teledysk do Wrecking Ball z nagą Miley Cyrus! [VIDEO YOUTUBE]
Miley Cyrus nago w klipie do Wrecking Ball Miley Cyrus nago w klipie do Wrecking Ball / fragment klipu / youtube
Ilustracja do artykułu: Jest! Teledysk do Wrecking Ball z nagą Miley Cyrus! [VIDEO YOUTUBE]
Miley Cyrus nago w klipie do Wrecking Ball Miley Cyrus nago w klipie do Wrecking Ball / Bulls
Ilustracja do artykułu: Jest! Teledysk do Wrecking Ball z nagą Miley Cyrus! [VIDEO YOUTUBE]
Miley Cyrus nago w klipie do Wrecking Ball Miley Cyrus nago w klipie do Wrecking Ball / Bulls
Ilustracja do artykułu: Jest! Teledysk do Wrecking Ball z nagą Miley Cyrus! [VIDEO YOUTUBE]
Miley Cyrus nago w klipie do Wrecking Ball Miley Cyrus nago w klipie do Wrecking Ball / Bulls
Ilustracja do artykułu: Jest! Teledysk do Wrecking Ball z nagą Miley Cyrus! [VIDEO YOUTUBE]
Miley Cyrus / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Jest! Teledysk do Wrecking Ball z nagą Miley Cyrus! [VIDEO YOUTUBE]
Nowy teledysk Miley Cyrus do Wrecking Ball - już na ESKA.pl. Czy z 9 na 10 września 2013 roku wideo do Wrecking Ball pobije rekord VEVO na najwięcej klików po 24h po dodaniu? Taki jest plan wokalistki, która tytuł ten chce odebrać Best Song Ever One Direction. Piosenkarka wie też, jak zachęcić fanów do intensywnego oglądania.

Za ponad 12 mln odsłon przy teledysku do Wrecking Ball, w którym Miley Cyrus możemy podziwiać nago, pop gwiazda obiecała podzielić się ze światem pełną tracklistą swojej nowej płyty Bangerz.

>>> Miley Cyrus - Wrecking Ball - rekord w kilkanaście godzin! Miley zdradziła tracklistę i duety na Bangerz! Sprawdź to!

Wrecking Ball to drugi po We Can't Stop singiel Miley Cyrus z jej czwartego, studyjnego krążka. Premiera Bangerz 8 października 2013 roku.


Zobacz teledysk do Wrecking Ball - Miley Cyrus!



Posłuchaj Wrecking Ball - Miley Cyrus!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?
0

Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?

Pink powraca z nowym singlem What About Us, do którego nakręciła już teledysk! Kiedy nastąpi premiera nowej piosenki Pink? Znamy dokładną datę premiery!
23/07/2017 14:58
Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]
0

Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]

Do sieci wyciekło nagranie z tanecznymi popisami Blue Ivy. Beyonce i JAY-Z chyba już powoli przygotowują swoją córkę do kariery w show-biznesie!
23/07/2017 14:12
Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?
0

Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?

Justin Bieber otrzymał oficjalny zakaz występów w Chinach. Czym tak podpadł tamtejszym władzom?
23/07/2017 13:25
One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata
0

One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata

23 lipca 2017 roku fani One Direction świętują siódmą rocznicę powstania jednej z najpopularniejszych grup w historii muzyki.
23/07/2017 11:28
Daniel Radcliffe kończy 28 lat. Zobacz jak się zmienił Harry Potter [ZDJĘCIA 40+]
0

Daniel Radcliffe kończy 28 lat. Zobacz jak się zmienił Harry Potter [ZDJĘCIA 40+]

Od pierwszego filmu z Harrym Potterem minęło już 16 lat. 23 lipca Daniel Radcliffe kończy 28 lat - to jak się zmienił od czasu kiedy grał 11-letniego małego czarodzieja jest nie do uwierzenia. Zobacz tę przemianę krok po kroku w wyjątkowym filmiku, zawierającym dziesiątki zdjęć Daniela Radcliffe'a
23/07/2017 11:22
Amy Winehouse - niewyjaśnione kulisy śmierci
0

Amy Winehouse - niewyjaśnione kulisy śmierci

Dlaczego Amy Winehouse zmarła? I nie chodzi o przyczynę śmierci, która jest znana. Od 23 lipca 2011 roku wiele osób nie może pogodzić się ze śmiercią ikony współczesnej muzyki. Co działo się przed śmiercią i zaraz po niej? Co do tej pory nie zostało wyjaśnione? Sprawdzamy na ESKA.pl
23/07/2017 11:18
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program