WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Jest parodia My Słowianie Donatana i Cleo [VIDEO] - My Słowianie - Donatan i Cleo. Parodia
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Jest parodia My Słowianie Donatana i Cleo [VIDEO]: hit internetu 2013, my słowianie parodia, my słowanie donatan i cleo, cleo i dontan parodia, my słowianie rekord odsłod

Jest parodia My Słowianie Donatana i Cleo [VIDEO]

RSS 18/11/2013 10:13 Komentarze 0
My Słowianie Donatana i Cleo doczekał się parodii. Hit Internetu mający ponad 15 mln wyświetleń doczekał się układów tanecznych, teraz nadszedł czas na parodię.
My Słowianie My Słowianie / YouTube
Ilustracja do artykułu: Jest parodia My Słowianie Donatana i Cleo [VIDEO]
My Słowianie Donatana i Cleo - jest parodia na ESKA.pl! My Słowianie w zasadzie doczekał się parodii teledysku. Nową wersją klipu chwali się nawet sam Donatan na Facebooku. Jak podkreśla sam tak naprawdę powstała - parodia parodii moje parodii - czytamy u Donatana.

>>> Polacy tańczą do My Słowianie Donatana i Cleo

Co jeszcze myśli o nowej wersji My Słowianie sam Donatan? - Jest przaśnie, jest wieś i są Słowianki. Gratuluję twórcom.Oto tyle wyczekiwany klip ,, MY SŁOWIANIE'' (parodia). Film zrobiony dla beki. Uwaga! Film zawiera duże ilości damskiego, nieletniego biustu przeznaczony dla osób o mocnych nerwach - pisze Donatan na Facbooku.

>>> Dzieci tańczą do My Słowianie


 
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Muzyka z serialu Prawo Agaty - płyta w sprzedaży. Sprawdź tracklistę [VIDEO]
0

Muzyka z serialu Prawo Agaty - płyta w sprzedaży. Sprawdź tracklistę [VIDEO]

Do sprzedaży trafiła nowa płyta z muzyką z serialu Prawo Agaty. Sprawdź pełną tracklistę składanki z utworami ze ścieżki dźwiękowej serialu o perypetiach prawniczki Agaty Przybysz - na ESKA.pl
28/11/2014 16:45
Wypadek Sarsy Markiewicz, uczestniczki The Voice Of Poland. Czy Sarsa wystąpi w półfinale The Voice? Nowe fakty [VIDEO]
1

Wypadek Sarsy Markiewicz, uczestniczki The Voice Of Poland. Czy Sarsa wystąpi w półfinale The Voice? Nowe fakty [VIDEO]

Sarsa Markiewicz z The Voice Of Poland miała wypadek samochodowy w nocy z 24 na 25 listopada. Czy wystąpi w kolejnych odcinkach The Voice? Pojawiły się kolejne informacje o stanie zdrowia Sarsy Markiewicz. 
28/11/2014 16:44
Mali Giganci - nowy talent show w TVN. Kiedy startuje i na czym polega? [VIDEO]
0

Mali Giganci - nowy talent show w TVN. Kiedy startuje i na czym polega? [VIDEO]

Mali Giganci - to nowe talent-show, które zagości na antenie TVN od kwietnia 2014 roku. Na czym polega i jakie są zasady show pt. Mali Giganci? Kto poprowadzi nowe show TVN'u? Szczegóły na temat nowego programu sprawdzamy na ESKA.pl 
28/11/2014 16:39
Zwiastun Gwiezdne Wojny VII: Przebudzenie mocy - kiedy premiera Star Wars VII? Zobacz i posłuchaj [VIDEO]
0

Zwiastun Gwiezdne Wojny VII: Przebudzenie mocy - kiedy premiera Star Wars VII? Zobacz i posłuchaj [VIDEO]

Zwiastun Gwiezdnych Wojen VII już w sieci! Pierwszy trailer Gwiezdnych Wojen VII pojawił się 28 października, ponad rok przed zapowiedzianą premierą filmu. Kiedy będą nowe Gwiezdne wojny? Zobacz zapowiedź Star Wars: Episode VII - The Force Awakens na eska.pl
28/11/2014 16:32
Violetta w Polsce 2015 - DRUGI KONCERT potwierdzony! Kiedy, gdzie, co z biletami? Zobacz [VIDEO]
0

Violetta w Polsce 2015 - DRUGI KONCERT potwierdzony! Kiedy, gdzie, co z biletami? Zobacz [VIDEO]

Drugi koncert Violetty w Polsce 2015 w ramach Violetta Live został oficjalnie ptwierdzony przez organizatorów. Violetta w Łodzi 29 marca 2015 zagra dwa razy. O której godzinie drugi koncert Violetty w Łodzi na Atlas Arenie, kiedy rusza sprzedaż biletów i gdzie je kupić? Wszystkie informacje o drugim koncercie Violetty w Polsce 2015 czekają na ESKA.pl!
28/11/2014 16:21
Koncerty 2015 w Polsce: Najbardziej Wyczekiwana Trasa w Polsce 2015 - plebiscyt ESKA.pl [GŁOSOWANIE]
187

Koncerty 2015 w Polsce: Najbardziej Wyczekiwana Trasa w Polsce 2015 - plebiscyt ESKA.pl [GŁOSOWANIE]

Koncerty 2015 w Polsce to coraz gorętszy temat. Polskie agencje koncertowe pod koniec 2014 roku raz po raz ogłaszają, kto zagra w Polsce w 2015 roku. ESKA.pl postanowiła wybrać więc Najbardziej Wyczekiwaną Trasę w Polsce 2015. Zapraszamy do głosowania w naszym plebiscycie!
28/11/2014 15:59
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]