WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Jest parodia My Słowianie Donatana i Cleo [VIDEO] - My Słowianie - Donatan i Cleo. Parodia

Tagi związane z Jest parodia My Słowianie Donatana i Cleo [VIDEO]: hit internetu 2013, my słowianie parodia, my słowanie donatan i cleo, cleo i dontan parodia, my słowianie rekord odsłod

Jest parodia My Słowianie Donatana i Cleo [VIDEO]

RSS 18/11/2013 10:13 Komentarze
My Słowianie Donatana i Cleo doczekał się parodii. Hit Internetu mający ponad 15 mln wyświetleń doczekał się układów tanecznych, teraz nadszedł czas na parodię.
My Słowianie My Słowianie / YouTube
Ilustracja do artykułu: Jest parodia My Słowianie Donatana i Cleo [VIDEO]
My Słowianie Donatana i Cleo - jest parodia na ESKA.pl! My Słowianie w zasadzie doczekał się parodii teledysku. Nową wersją klipu chwali się nawet sam Donatan na Facebooku. Jak podkreśla sam tak naprawdę powstała - parodia parodii moje parodii - czytamy u Donatana.

>>> Polacy tańczą do My Słowianie Donatana i Cleo

Co jeszcze myśli o nowej wersji My Słowianie sam Donatan? - Jest przaśnie, jest wieś i są Słowianki. Gratuluję twórcom.Oto tyle wyczekiwany klip ,, MY SŁOWIANIE'' (parodia). Film zrobiony dla beki. Uwaga! Film zawiera duże ilości damskiego, nieletniego biustu przeznaczony dla osób o mocnych nerwach - pisze Donatan na Facbooku.

>>> Dzieci tańczą do My Słowianie


 
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Real - Barcelona 16.08.2017 - TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?
0

Real - Barcelona 16.08.2017 - TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

Real Madryt - FC Barcelona 16.08 to drugi mecz o Superpuchar Hiszpanii. Pierwsze starcie wygrali Królewscy. Kto okaże się lepszy tym razem? Odpowiedź poznamy w trakcie transmisji na żywo. Gdzie oglądać mecz ONLINE i w TV?
16/08/2017 23:36
Dirty Dancing - soundtrack w liczbach na 30-lecie
0

Dirty Dancing - soundtrack w liczbach na 30-lecie

Dirty Dancing ma już 30 lat. Już teraz na ESKA.pl znajdziecie najważniejsze ciekawostki dotyczące muzyki z filmu! 
16/08/2017 15:43
Lana Del Rey w Polsce - akcje fanowskie na koncert w Krakowie
0

Lana Del Rey w Polsce - akcje fanowskie na koncert w Krakowie

Lana Del Rey w Polsce może liczyć na swoich fanów. Sprawdź, co szykują oni na koncert swojej idolki w Krakowie.
16/08/2017 15:43
Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?
0

Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

Azja Express 2: uczestnicy nowej edycji rozpoczęli promocję India Express i zaprezentowali się w tradycyjnych indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?
16/08/2017 15:26
Wyspa Przetrwania zastąpi program Agent Gwiazdy?
0

Wyspa Przetrwania zastąpi program Agent Gwiazdy?

Wyspa przetrwania już od września na Polsacie. Czy nowe show zastąpi w jesiennej ramówce Agenta, którego widzowie mogli oglądać na antenie TVN?
16/08/2017 14:31
Sopot Festival 2017: kabarety online. Gdzie oglądać?
0

Sopot Festival 2017: kabarety online. Gdzie oglądać?

Sopot Festival 2017 - kabarety trzeciego, ostatniego dnia imprezy nie będą pokazywane przez TVN. Gdzie więc oglądać kabarety Top of the top 20.08 online i w TV?
16/08/2017 14:14
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Sklepy 15.08.2017: godziny otwarcia. Gdzie zrobić zakupy 15 sierpnia?

Sklepy 15.08.2017: godziny otwarcia. Gdzie zrobić zakupy 15 sierpnia?

15/08/2017 17:42

0
Święto Wojska Polskiego 2017: PROGRAM OBCHODÓW

Święto Wojska Polskiego 2017: PROGRAM OBCHODÓW

15/08/2017 07:18

0
Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

14/08/2017 17:33

0
Voice of Poland 8 - co się zmieniło?

Voice of Poland 8 - co się zmieniło?

14/08/2017 11:07

0
Seksowna Izabella Krzan - to ona prowadzi nowe Koło Fortuny [FOTO]

Seksowna Izabella Krzan - to ona prowadzi nowe Koło Fortuny [FOTO]

14/08/2017 10:53

0
Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

01/08/2017 12:50

0
informacje
Polecamy
GŁOSOWANIE
Który singiel Shawna Mendesa jest najlepszy?
  • Life of the Party
  • Something Big
  • Stitches
  • I Know What You Did Last Summer
  • Mercy
  • Treat You Better
  • There's Nothing Holdin' Me Back
polub
ESKA