WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Jest parodia My Słowianie Donatana i Cleo [VIDEO] - My Słowianie - Donatan i Cleo. Parodia
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Jest parodia My Słowianie Donatana i Cleo [VIDEO]: hit internetu 2013, my słowianie parodia, my słowanie donatan i cleo, cleo i dontan parodia, my słowianie rekord odsłod

Jest parodia My Słowianie Donatana i Cleo [VIDEO]

RSS 18/11/2013 10:13 Komentarze 0
My Słowianie Donatana i Cleo doczekał się parodii. Hit Internetu mający ponad 15 mln wyświetleń doczekał się układów tanecznych, teraz nadszedł czas na parodię.
My Słowianie My Słowianie / YouTube
Ilustracja do artykułu: Jest parodia My Słowianie Donatana i Cleo [VIDEO]
My Słowianie Donatana i Cleo - jest parodia na ESKA.pl! My Słowianie w zasadzie doczekał się parodii teledysku. Nową wersją klipu chwali się nawet sam Donatan na Facebooku. Jak podkreśla sam tak naprawdę powstała - parodia parodii moje parodii - czytamy u Donatana.

>>> Polacy tańczą do My Słowianie Donatana i Cleo

Co jeszcze myśli o nowej wersji My Słowianie sam Donatan? - Jest przaśnie, jest wieś i są Słowianki. Gratuluję twórcom.Oto tyle wyczekiwany klip ,, MY SŁOWIANIE'' (parodia). Film zrobiony dla beki. Uwaga! Film zawiera duże ilości damskiego, nieletniego biustu przeznaczony dla osób o mocnych nerwach - pisze Donatan na Facbooku.

>>> Dzieci tańczą do My Słowianie


 
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Dawid Kwiatkowski, Margaret, Jula, Ewa Farna - poznajcie Gwiazdy Od Kuchni! [VIDEO]
0

Dawid Kwiatkowski, Margaret, Jula, Ewa Farna - poznajcie Gwiazdy Od Kuchni! [VIDEO]

Program Gwiazdy Od Kuchni oglądasz za darmo, bez logowania i legalnie na eskaGO. Ekskluzywne wywiady z gwiazdami, jacy są: Dawid Kwiatkowski, Ewa Farna, Jula, czy Margaret? Sprawdź na eskaGO!
21/10/2014 09:38
Zmiana czasu 2014 z letniego na zimowy: po co zmienia się czas? Daylight przyczyną [VIDEO]
0

Zmiana czasu 2014 z letniego na zimowy: po co zmienia się czas? Daylight przyczyną [VIDEO]

Po co zmienia się czas? To pytanie zada sobie wielu przy zmianie czasu 2014 z letniego na zimowy. ESKA.pl wie, po co jest zmiana czasu. Za wszystko odpowiedzialne jest Daylight. Klikajcie i zobaczcie, o co chodzi w zmianie czasu na zimowy razem z nami!
20/10/2014 17:44
Piosenka z filmu Dzień Dobry, Kocham Cię. Kto ją śpiewa? Podpowiadamy na ESKA.pl! [VIDEO]
1

Piosenka z filmu Dzień Dobry, Kocham Cię. Kto ją śpiewa? Podpowiadamy na ESKA.pl! [VIDEO]

Piosenka z filmu Dzień Dobry, Kocham Cię. Kto ją śpiewa? Podpowiadamy na ESKA.pl! Posłuchaj kawałka z teaserów filmu - utworu, który właśnie przeżywa swoją drugą młodość!
20/10/2014 16:38
Film 50 Twarzy Greya: popowa obsada na ESKA.pl, czyli co by było, gdyby... [VIDEO]
0

Film 50 Twarzy Greya: popowa obsada na ESKA.pl, czyli co by było, gdyby... [VIDEO]

Obsada filmu 50 Twarzy Greya jest już znana od jakiegoś czasu, ale w odliczaniu do premiery 50 Shades Of Grey w kinach ESKA.pl przygotowała dla fanów historii popowy skład aktorski produkcji. Zobacz, kto zagrałby w 50 Twarzach Greya, gdyby wszystkie karty postanowiono na muzyczne pop gwiazdy!
20/10/2014 16:00
Jak przestawamy zegarki? Zmiana czasu z letniego na zimowy 2014 z ESKA.pl. Czy będzie Back in Time? [VIDEO]
0

Jak przestawamy zegarki? Zmiana czasu z letniego na zimowy 2014 z ESKA.pl. Czy będzie Back in Time? [VIDEO]

Jak przestawić zegarek podczas zmiany czasu z letniego na zimowy? No i najważniejsze - kiedy jest zmiana czasu na zimowy w 2014 roku? Sprawdź na ESKA.pl, zanim zaśpisz do szkoły lub pracy! Już w ostatnim tygodniu października przeniesiemy się Back In Time!
20/10/2014 15:40
Zmiana czasu z letniego na zimowy 2014: co zrobić w bonusową godzinę? Muzyczne propozycje [VIDEO]
0

Zmiana czasu z letniego na zimowy 2014: co zrobić w bonusową godzinę? Muzyczne propozycje [VIDEO]

Kiedy zmiana czasu z letniego na zimowy 2014 zbliża się wielkimi krokami, perspektywa spędzenia godziny dłużej w łóżku wydaje się naprawdę łakoma. Jak jednak można wykorzystać ten czas nieco inaczej? Przestawiajcie zegarki na zimę 2014 z ESKA.pl i sprawdźcie muzyczne propozycje!
20/10/2014 15:37
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE NEWSY
Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

15/10/2014 09:23

0
Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]

Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]