WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Jest parodia My Słowianie Donatana i Cleo [VIDEO] - My Słowianie - Donatan i Cleo. Parodia
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Jest parodia My Słowianie Donatana i Cleo [VIDEO]: hit internetu 2013, my słowianie parodia, my słowanie donatan i cleo, cleo i dontan parodia, my słowianie rekord odsłod

Jest parodia My Słowianie Donatana i Cleo [VIDEO]

RSS 18/11/2013 10:13 Komentarze 0
My Słowianie Donatana i Cleo doczekał się parodii. Hit Internetu mający ponad 15 mln wyświetleń doczekał się układów tanecznych, teraz nadszedł czas na parodię.
My Słowianie My Słowianie / YouTube
Ilustracja do artykułu: Jest parodia My Słowianie Donatana i Cleo [VIDEO]
My Słowianie Donatana i Cleo - jest parodia na ESKA.pl! My Słowianie w zasadzie doczekał się parodii teledysku. Nową wersją klipu chwali się nawet sam Donatan na Facebooku. Jak podkreśla sam tak naprawdę powstała - parodia parodii moje parodii - czytamy u Donatana.

>>> Polacy tańczą do My Słowianie Donatana i Cleo

Co jeszcze myśli o nowej wersji My Słowianie sam Donatan? - Jest przaśnie, jest wieś i są Słowianki. Gratuluję twórcom.Oto tyle wyczekiwany klip ,, MY SŁOWIANIE'' (parodia). Film zrobiony dla beki. Uwaga! Film zawiera duże ilości damskiego, nieletniego biustu przeznaczony dla osób o mocnych nerwach - pisze Donatan na Facbooku.

>>> Dzieci tańczą do My Słowianie


 
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Domowe Melodie w Warszawie 2015: bilety na koncert. Czy można jeszcze kupić? [VIDEO]
0

Domowe Melodie w Warszawie 2015: bilety na koncert. Czy można jeszcze kupić? [VIDEO]

Domowe Melodie koncert w Warszawie 2015 zagrają w Palladium. Sprzedaż biletów na występ Domowych Melodii w Warszawie trwa od 21 stycznia 2015 roku. Czy są jeszcze bilety na koncert? ESKA.pl sprawdza serwując informacje o cenach wejściówek i odpowiedź na pytanie, gdzie je kupić.
27/01/2015 13:04
Domowe Melodie koncerty 2015: daty i miejsca. Zobaczcie, kiedy i gdzie zagrają [VIDEO]
0

Domowe Melodie koncerty 2015: daty i miejsca. Zobaczcie, kiedy i gdzie zagrają [VIDEO]

Koncerty Domowych Melodii 2015 w postaci dat i miejsc na ESKA.pl. Mamy dla Was szczegółową rozpiskę nowej trasy koncertowej Domowych Melodii promującą ich najnowszą płytę. Zobaczcie już teraz, kiedy i gdzie zagrają Domowe Melodie!
27/01/2015 12:45
Rihanna - FourFiveSeconds: reakcja RiRi po premierze piosenki. Zobaczcie na ESKA.pl [VIDEO]
0

Rihanna - FourFiveSeconds: reakcja RiRi po premierze piosenki. Zobaczcie na ESKA.pl [VIDEO]

Nowa piosenka Rihanny FourFiveSeconds została opublikowana w sieci 24 stycznia 2015. Okazuje się, że nowy utwór Rihanny sprawił wiele radości nie tylko fanom barbadoskiej piosenkarki. Zobacz, jak zareagowała Riri na publikację utworu FourFiveSeconds nagranego we współpracy z Kanye Westem i Paulem McCartneyem. 
27/01/2015 12:25
Christina Perri - The Words: teledysk z przystojniakiem z serialu Once Upon A Time [VIDEO]
0

Christina Perri - The Words: teledysk z przystojniakiem z serialu Once Upon A Time [VIDEO]

Teledysk Christiny Perri do The Words to scenariusz jak z bajki. W wideo do The Word nie brakuje zatem przystojnego księcia. Kim jest przystojniak z nowego teledysku Christiny Perri? Zobaczcie klip do The Words i dowiedzcie się więcej o aktorze występujących w nagraniu już teraz na ESKA.pl!
27/01/2015 12:19
Kim jest Katarzyna Ankudowicz z Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3? [VIDEO]
0

Kim jest Katarzyna Ankudowicz z Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3? [VIDEO]

Kim jest Katarzyna Ankudowicz z Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3? Katarzyna znalazła się na liście uczestników trzeciej edycji bijącego rekordy popularności programu rozrywkowego Polsatu. Przybliżamy sylwetkę sympatycznej aktorki - na ESKA.pl!
27/01/2015 12:06
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: uczestnicy. Kto wystąpi? Lista gwiazd ofichalnie potwierdzona!
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: uczestnicy. Kto wystąpi? Lista gwiazd ofichalnie potwierdzona!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: kolejna edycja popularnego show rusza w wiosennej ramówce. Tymczasem właśnie zostały ujawnione nazwiska gwiazd, które wystąpią w kolejnej edycji polsatowskiego show. Kto wystąpi w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3? Sprawdź na ESKA.pl 
27/01/2015 12:02
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska