Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Jest parodia My Słowianie Donatana i Cleo [VIDEO] - My Słowianie - Donatan i Cleo. Parodia
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Jest parodia My Słowianie Donatana i Cleo [VIDEO]: hit internetu 2013, my słowianie parodia, my słowanie donatan i cleo, cleo i dontan parodia, my słowianie rekord odsłod

Jest parodia My Słowianie Donatana i Cleo [VIDEO]

RSS 18/11/2013 10:13 Komentarze 0
My Słowianie Donatana i Cleo doczekał się parodii. Hit Internetu mający ponad 15 mln wyświetleń doczekał się układów tanecznych, teraz nadszedł czas na parodię.
My Słowianie My Słowianie / YouTube
Ilustracja do artykułu: Jest parodia My Słowianie Donatana i Cleo [VIDEO]
My Słowianie Donatana i Cleo - jest parodia na ESKA.pl! My Słowianie w zasadzie doczekał się parodii teledysku. Nową wersją klipu chwali się nawet sam Donatan na Facebooku. Jak podkreśla sam tak naprawdę powstała - parodia parodii moje parodii - czytamy u Donatana.

>>> Polacy tańczą do My Słowianie Donatana i Cleo

Co jeszcze myśli o nowej wersji My Słowianie sam Donatan? - Jest przaśnie, jest wieś i są Słowianki. Gratuluję twórcom.Oto tyle wyczekiwany klip ,, MY SŁOWIANIE'' (parodia). Film zrobiony dla beki. Uwaga! Film zawiera duże ilości damskiego, nieletniego biustu przeznaczony dla osób o mocnych nerwach - pisze Donatan na Facbooku.

>>> Dzieci tańczą do My Słowianie


 
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Test na poczucie rytmu - sprawdź, czy je masz i podziel się wynikiem!
0

Test na poczucie rytmu - sprawdź, czy je masz i podziel się wynikiem!

Jak sprawdzić poczucie rytmu? Oczywiście, że razem z nami - na stronie czeka specjalna gra na poczucie rytmu. Wystukuj rytm klawiaturą lub myszką i przekonaj się o swoich predyspozycjach do roli chociażby perkusisty. Gotowy na test na poczucie rytmu i jego niekiedy brutalny wynik?
28/07/2015 15:08
Konkurs na wakacje - wyślij rodzinę na wakacje za jedną fotkę - SPRAWDŹ JAK
0

Konkurs na wakacje - wyślij rodzinę na wakacje za jedną fotkę - SPRAWDŹ JAK

Wakacyjny konkurs! Twoje zdjęcie może być warte 6000 złotych! Wystarczy, że wyślesz zdjęcie rodziny na konkurs na Eska.pl i powiesz nam, dlaczego te osoby powinny wygrać i spędzić najfajniejsze wakacje życia. To proste!
28/07/2015 14:20
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!
0

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku? To już za chwilę! Jankes z tej okazji zaszaleje - warunkiem jest to, że profil Radia ESKA osiągnie okrągłe 2 miliony fanów do gali ESKA Music Awards 2015!
28/07/2015 13:58
Lady Gaga i U2 - występ z Ordinary Love: wokalistka na scenie w samej bieliźnie
0

Lady Gaga i U2 - występ z Ordinary Love: wokalistka na scenie w samej bieliźnie

Lady Gaga i U2 na koncercie w Nowym Jorku z końca lipca 2015 roku połączyli siły. Efekt to wspólny występ Lady Gagi i U2 z Ordinary Love. Wokalistka na scenie skupiła uwagę wszystkich, bo zaprezentowała się na niej... w samej bieliźnie! Zobaczcie filmik z duetem Lady Gagi i U2 na żywo już teraz!
28/07/2015 13:58
Doda zostanie drugą Chodakowską? Wokalistka ma pomysł na nowy biznes
0

Doda zostanie drugą Chodakowską? Wokalistka ma pomysł na nowy biznes

Doda zostanie drugą Chodakowską? Wokalistka potrafi dbać o swoje ciało, czy podzieli się swoją wiedzą z Polkami? Jak donoszą tabloidy Doda planuje otworzyć nowy biznes związany ze zdrowym trybem życia. Mamy foto-dowody na to, że Doda może wygryźć Ewę Chodakowską 
28/07/2015 13:58
Madonna - Rebel Heart Tour: zapowiedź i tańczące na rurze zakonnice
0

Madonna - Rebel Heart Tour: zapowiedź i tańczące na rurze zakonnice

Nową trasę koncertową Madonny 2015 Rebel Heart Tour promują m.in. zakonnice tańczące na rurze. Zobaczcie zapowiedź Rebel Heart Tour na ESKA.pl. Na stronie także garść informacji o koncertach Madonny w 2015 roku. Te zapowiadają się na dość kontrowersyjne...
28/07/2015 13:29
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Super wakacje za jedno zdjęcie - zobacz jak to możliwe!

Super wakacje za jedno zdjęcie - zobacz jak to możliwe!

27/07/2015 13:57

0
Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

08/07/2015 09:32

0
Ellie Goulding w piosence do nowego Jamesa Bonda? Tak twierdzi Sam Smith

Ellie Goulding w piosence do nowego Jamesa Bonda? Tak twierdzi Sam Smith

06/07/2015 14:03

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska