WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Jay Z - 4:44. Kiedy premiera nowego albumu rapera? - Jay Z - 4:44. Nowy album

Tagi związane z Jay Z - 4:44. Kiedy premiera nowego albumu rapera?: jay z, 4:44

Jay Z - 4:44. Kiedy premiera nowego albumu rapera?

RSS 19/06/2017 15:44 Komentarze

Jay Z potwierdził datę swojego nowego albumu! Kiedy premiera płyty 4:44? Sprawdź szczegóły i posłuchaj zapowiedzi na ESKA.pl.

Jay Z - 4:44. Kiedy premiera nowego albumu rapera? Jay Z - 4:44. Kiedy premiera nowego albumu rapera? / SPLASH NEWS
Ilustracja do artykułu: Jay Z - 4:44. Kiedy premiera nowego albumu rapera?

Jay Z - 4:44. Na początku czerwca każdy zakątek Nowego Jorku obrendowany był plakatami i billboardami z tajemniczą liczbą 4:44 na złotym tle. Cały świat zastanawiał się, kto mógł rozpocząć kampanię reklamową z takim rozmachem. Część osób od początku podejrzewała, że może chodzić o nowy album Jaya Z i te przypuszczenia się sprawdziły. 4:44 to tytuł trzynastego krążka najbogatszego rapera na świecie. Jay Z powraca z premierowym materiałem po czterech latach przerwy. Ostatni album artysty to Magna Carta... Holy Grail z 2013 roku.

Ojciec Beyonce potwierdza narodziny bliźniąt >>

Jay Z - 4:44 kiedy premiera

Premiera albumu Jay Z - 4:44 zapowiedziana jest na 30 czerwca i odbędzie się za pośrednictwem serwisu streamingowej Tidal, którego właścicielem jest raper. Krążek w wersji fizycznej ukażę się najprawdopodobniej na początku lipca. Jay Z jest laureatem 21 nagród Grammy, a każda kolejna płyta rapera jest wielkim muzycznym wydarzeniem. Warto przypomnieć, że niedawno żona artysty Beyonce urodziła bliźniaki. 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?
0

Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Jaka będzie pogoda w wakacje 2017? Więcej deszczu czy słońca? Najświeższa długoterminowa prognoza pogody do sprawdzenia w jednym miejscu - na ESKA.pl
23/06/2017 10:25
Polsat Boxing Night 24.06.2017 - KARTA WALK. Kto walczy w Ergo Arenie?
0

Polsat Boxing Night 24.06.2017 - KARTA WALK. Kto walczy w Ergo Arenie?

Adamek vs Haumono - walka wieczoru na Polsat Boxing Night 24 czerwca 2017! Kto jeszcze będzie walczyć na gali? Karta Walk PBN 2017 do sprawdzenia na ESKA.pl
23/06/2017 09:24
YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE
0

YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE

Despacito od kilku tygodni nie schodzi ze szczytów list przebojów! Najpopularniejszy hit na świecie doczekał się wielu polskich przeróbek. Która jest najlepsza? Posłuchajcie, oceńcie i zagłosujcie - na ESKA.pl
23/06/2017 09:15
Wianki Kraków 2017 - program. Kto wystąpi?
0

Wianki Kraków 2017 - program. Kto wystąpi?

Wianki nad Wisłą w Krakowie to genialna zabawa, kilka scen w różnych częściach miasta, mnóstwo koncertów i atrakcji, a to wszystko już 24 czerwca.
23/06/2017 09:04
Facebook na Dzień Ojca - animacje, gify i memy, którymi złożysz życzenia tacie
0

Facebook na Dzień Ojca - animacje, gify i memy, którymi złożysz życzenia tacie

Dzień Ojca 2017 - animacje, gify i memy idealne na Facebooka znajdziecie już teraz na ESKA.pl. Zaskoczcie swoich ojców i złóżcie im najbardziej oryginalne życzenia w sieci.
23/06/2017 08:43
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Polska - Anglia 22.06.2017 ONLINE i w TV. TRANSMISJA na żywo Euro U-21

Mecz Polska - Anglia 22.06.2017 ONLINE i w TV. TRANSMISJA na żywo Euro U-21

22/06/2017 14:40

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

21/06/2017 16:20

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
Jak być ojcem supermanem? Im się udało! Zobacz najlepsze gify

Jak być ojcem supermanem? Im się udało! Zobacz najlepsze gify

12/06/2017 08:27

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA