WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Jay Z - 4:44. Kiedy premiera nowego albumu rapera? - Jay Z - 4:44. Nowy album

Tagi związane z Jay Z - 4:44. Kiedy premiera nowego albumu rapera?: jay z, 4:44

Jay Z - 4:44. Kiedy premiera nowego albumu rapera?

RSS 19/06/2017 15:44 Komentarze

Jay Z potwierdził datę swojego nowego albumu! Kiedy premiera płyty 4:44? Sprawdź szczegóły i posłuchaj zapowiedzi na ESKA.pl.

Jay Z - 4:44. Kiedy premiera nowego albumu rapera? Jay Z - 4:44. Kiedy premiera nowego albumu rapera? / SPLASH NEWS
Ilustracja do artykułu: Jay Z - 4:44. Kiedy premiera nowego albumu rapera?

Jay Z - 4:44. Na początku czerwca każdy zakątek Nowego Jorku obrendowany był plakatami i billboardami z tajemniczą liczbą 4:44 na złotym tle. Cały świat zastanawiał się, kto mógł rozpocząć kampanię reklamową z takim rozmachem. Część osób od początku podejrzewała, że może chodzić o nowy album Jaya Z i te przypuszczenia się sprawdziły. 4:44 to tytuł trzynastego krążka najbogatszego rapera na świecie. Jay Z powraca z premierowym materiałem po czterech latach przerwy. Ostatni album artysty to Magna Carta... Holy Grail z 2013 roku.

Ojciec Beyonce potwierdza narodziny bliźniąt >>

Jay Z - 4:44 kiedy premiera

Premiera albumu Jay Z - 4:44 zapowiedziana jest na 30 czerwca i odbędzie się za pośrednictwem serwisu streamingowej Tidal, którego właścicielem jest raper. Krążek w wersji fizycznej ukażę się najprawdopodobniej na początku lipca. Jay Z jest laureatem 21 nagród Grammy, a każda kolejna płyta rapera jest wielkim muzycznym wydarzeniem. Warto przypomnieć, że niedawno żona artysty Beyonce urodziła bliźniaki. 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram
0

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Alicja Ruchała wystąpiła niedawno na festiwalu w Sopocie. O piosenkarce, która wcześniej rzadko pojawiała się w mediach wciąż jeszcze niewiele wiadomo. Informacji o niej postanowiliśmy szukać na Instagramie.
23/08/2017 17:10
Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?
0

Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski to jeden z uczestników Azja Express 2, który wspólnie z Michałem Pirógiem będzie walczył o zwycięstwo w programie. Kim jest i czym się zajmuje przystojniak?
23/08/2017 16:59
Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]
0

Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron - tego nie pokazano w ostatnim odcinku! Sceny, których nie zobaczyliśmy w serialu znalazły się w filmiku zamieszczonym przez stację HBO na kanale serialu na YouTube.
23/08/2017 16:47
Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie
0

Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry wystąpili w Gwiezdnych Wojnach? Taką informację zdradził aktor wcielający się w jedną z głównych ról w filmie. Kogo zagrali królewscy potomkowie?
23/08/2017 16:21
Air Show Radom 2017: PROGRAM, PLAN
0

Air Show Radom 2017: PROGRAM, PLAN

Air Show Radom 2017 odbędzie się 26-27 sierpnia 2017 roku na lotnisku 42 Bazy Lotnictwa Szkolnego. Sprawdź program i plan wydarzenia na ESKA.pl.
23/08/2017 15:51
Mayweather vs McGregor. Wiemy kto śpiewa hymn
0

Mayweather vs McGregor. Wiemy kto śpiewa hymn

Demi Lovato zaśpiewa hymn Stanów Zjednoczonych przed wielką walką Mayweather z McGregorem! Sama Lovato nie może się tego doczekać. Będzie to bowiem dla niej nie tylko wielki zaszczyt.
23/08/2017 15:36
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

17/08/2017 15:12

0
Co na  świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

Co na świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

17/08/2017 14:53

0
Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

17/08/2017 10:52

0
Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

16/08/2017 15:26

0
Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

14/08/2017 17:33

0
Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

01/08/2017 12:50

0
informacje
Polecamy
GŁOSOWANIE
Który singiel Shawna Mendesa jest najlepszy?
  • Life of the Party
  • Something Big
  • Stitches
  • I Know What You Did Last Summer
  • Mercy
  • Treat You Better
  • There's Nothing Holdin' Me Back
polub
ESKA