WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Janusz Gajos nie żyje - fake news krąży po mediach - Janusz Gajos nie żyje - nieprawdziwa informacja na temat śmierci aktorka

Tagi związane z Janusz Gajos nie żyje - fake news krąży po mediach: janusz gajos, fake news

Janusz Gajos nie żyje - fake news krąży po mediach

RSS 19/06/2017 13:39 Komentarze

Janusz Gajos nie żyje - taka szokująca wiadomość obiegła internet a wkrótce także media w całej Polsce. News na temat śmierci wybitnego aktora to nieprawdziwa informacja. Kto ją podał?

Janusz Gajos nie żyje - fake news krąży po mediach Janusz Gajos nie żyje - fake news krąży po mediach / fot. East News
Ilustracja do artykułu: Janusz Gajos nie żyje - fake news krąży po mediach

Janusz Gajos nie żyje -  taka fałszywa informacja od 17 czerwca krąży po najpopularniejszych serwisach społecznościowych. Tzw. fake newsa zaczęły także podawać media w całej Polsce wprowadzające w błąd tysiące osób. Doniesienia o śmierci wybitnego polskiego aktora to oczywiście nieprawda, za którą odpowiedzialny jest serwis, który już po raz kolejny uśmierca powszechnie znaną osobę.

Janusz Gajos nie żyje - nieprawdziwa informacja o śmierci aktora

- Dziś przed południem w Szpitalu Wojskowym w Warszawie zmarł znany i ceniony aktor Janusz Gajos - autorzy tej notki powołali się na Polską Agencję Prasową i Związek Artystów Scen Polskich. Na stronie PAP brakuje jakiejkolwiek wzmianki na ten temat. Fałszywa informacja na temat śmierci Janusza Gajosa pojawiła się w serwisie Warszawa-net, który w przeszłości publikował już nieprawdziwe doniesienia o zgonie m.in. Tiny Turner. Jest to kolejna skandaliczna próba zarobienia na fake newsie. Po kliknięciu w link użytkownik momentalnie przekierowany jest na zewnętrzne, podejrzane strony informujące o zainfekowaniu komputera przez złośliwe oprogramowanie.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Ed Sheeran przedłuża trasę Divide. Kiedy koncert w Polsce?
0

Ed Sheeran przedłuża trasę Divide. Kiedy koncert w Polsce?

Ed Sheeran w Polsce? Artysta przedłuża trasę promująca album Divide. Co z długo wyczekiwanym koncertem w Polsce?
27/06/2017 17:05
Tour de France 2017: Polacy, którzy wezmą udział w wyścigu
0

Tour de France 2017: Polacy, którzy wezmą udział w wyścigu

Tour de France 2017 wystartuje już 1 lipca. Ilu Polaków pojedzie w wyścigu? Sprawdzajcie na ESKA.pl
27/06/2017 16:12
Belfer 2: obsada. Kiedy nowe odcinki serialu?
0

Belfer 2: obsada. Kiedy nowe odcinki serialu?

Belfer 2 - znamy coraz więcej szczegółów drugiego sezonu serialu. Sprawdź, kto się znalazł w obsadzie i kiedy będą nowe odcinki najpopularniejszego polskiego serialu ostatnich lat. 
27/06/2017 16:06
Ewa Farna: koncert 10 lat na scenie: bilety, data, goście
0

Ewa Farna: koncert 10 lat na scenie: bilety, data, goście

Ewa Farna w tym roku obchodzi 10-lecie muzycznej działalności. Z tej okazji organizuje koncert '10 lat na scenie' z udziałem gości. Sprawdź, po ile są bilety i gdzie je kupić oraz kiedy odbędzie się jubileuszowa impreza.
27/06/2017 15:24
Solange w Polsce - akcje koncertowe na Open'er 2017
0

Solange w Polsce - akcje koncertowe na Open'er 2017

Solange w Polsce wystąpi na Open'er 2017. Jakie niespodzianki przygotowali dla niej fani?
27/06/2017 15:22
ESKA Summer City 2017 - kiedy i w których miastach spotkacie naszą ekipę?
0

ESKA Summer City 2017 - kiedy i w których miastach spotkacie naszą ekipę?

ESKA Summer City 2017 w największych miastach Polski. Ekipy Radia ESKA oraz ESKA TV przez całe lato będą sprawdzać, w jaki sposób młodzi Polacy spędzają wakacje. Szczegóły na ESKA.pl
27/06/2017 15:16
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

25/06/2017 17:09

0
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

25/06/2017 15:40

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

24/06/2017 14:10

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA