Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » James Arthur koncert w Polsce: BILETY - sprawdź kiedy, gdzie kupić i po ile! [VIDEO] - James Arthur w Polsce: BILETY
REKLAMA
REKLAMA

James Arthur koncert w Polsce: BILETY - sprawdź kiedy, gdzie kupić i po ile! [VIDEO]

RSS 14/11/2013 13:55 Komentarze 0
James Arthur koncert w Polsce 2014. Bilety - gdzie i kiedy kupić? Po ile bilety na Jamesa Arthura? Sprawdź na ESKA.pl!
James Arthur James Arthur / Oficjalny plakat
Ilustracja do artykułu: James Arthur koncert w Polsce: BILETY - sprawdź kiedy, gdzie kupić i po ile! [VIDEO]
Koncert Jamesa Arthura w Polsce - bilety! Gdzie i kiedy można kupić bilety na Jamesa Arthura? To wszystko jest już na ESKA.pl.

Zwycięzca brytyjskiego X Factora wystąpi w Warszawie. Wokalista wystąpi w Klubie Palladium już 4 marca 2014 roku. Koncert organizuje Agencja Go Ahead.

Bilety na koncert można kupić od czwartku (14 listopada). Trzeba za niego zapłacić 89/99 złotych! Bilety są dostępne na stronach www.go-ahead.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

>>> James Arthur - koncert w Polsce 2014. Klub Palladium!

Przypominamy, że James Arthur w Polsce pojawi się także 17 listopada 2013 roku. Artysta wystąpi podczas MBTM na antenie Polsatu, o godzinie 20.00.

>>> James Arthur 17 listopada spotka się ze swoimi fanami w warszawskim Empiku!


James Arthur - You're Nobody 'Til Somebody Loves You

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Tour de Pologne 2015: trasa 3. etapu. Katowice i Zawiercie - utrudnienia w ruchu. Czeka nas Highway To Hell
0

Tour de Pologne 2015: trasa 3. etapu. Katowice i Zawiercie - utrudnienia w ruchu. Czeka nas Highway To Hell

Tour de Pologne 2015 trasa - Katowice to kolejne miasto, przez które przejedzie peleton. Niestety emocje sportowe wiążą się w tym przypadku  z utrudnieniami w ruchu, które potrwają od 2 sierpnia do 4 sierpnia. 3. etap Tour de Pologne od Zawiercia do Katowic może spowodować korki na Śląsku. Jak wygląda trasa TdP podczas 3 etapu? Sprawdź na mapie na ESKA.pl 
03/08/2015 14:29
Doda - nowa płyta 2015. Pop vs rock? Wokalistka wyjaśnia swój wybór
0

Doda - nowa płyta 2015. Pop vs rock? Wokalistka wyjaśnia swój wybór

Nowa płyta Dody 2015 z hitami Nie pytaj mnie i Riotka budzi sporo emocji wśród fanów artystki, którą pokochali jako rock'n'rollową królową sceny. Co rockowa Doda o muzyce pop sądzi tak naprawdę? 'Moje serce krwawi' - powiedziała artystka w jednym z ostatnich wywiadów. Szczegóły czekają na stronie.
03/08/2015 14:07
Kasia Cerekwicka i Grzegorz Hyży - Puls: nowa piosenka zapowiedzią dłuższej współpracy?
0

Kasia Cerekwicka i Grzegorz Hyży - Puls: nowa piosenka zapowiedzią dłuższej współpracy?

Kasia Cerekwicka i Grzegorz Hyży we wspólnym utworze pod tytułem Puls. Czy ten zaskakujący duet zapowiada współpracę na dłużej? Informacje na temat nowej piosenki Kasi Cerekwickiej i Grzegorza Hyżego znajdziecie na ESKA.pl 
03/08/2015 13:00
Selena Gomez w The Voice USA 2015: będzie jurorką? My już wiemy!
0

Selena Gomez w The Voice USA 2015: będzie jurorką? My już wiemy!

Selena Gomez jurorką w The Voice USA 2015? Udział Seleny Gomez w amerykańskim The Voice 2015 komentują tamtejsze media. ESKA.pl postanowiła sprawdzić, jaką rolę Selena Gomez będzie miała w nowej edycji programu i czy wokalistka na planie show to już pewnik. Więcej o Selenie Gomez i jej związkach z The Voice USA 2015 już teraz!
03/08/2015 12:45
One Direction - Drag Me Down LIVE: pierwsze koncertowe wykonanie nowej piosenki 1D
0

One Direction - Drag Me Down LIVE: pierwsze koncertowe wykonanie nowej piosenki 1D

One Direction - Drag Me Down w wersji LIVE. Mamy nagranie video z pierwszego wykonania na żywo nowej piosenki od chłopaków z 1D. Jak wygląda Drag Me Down w wersji koncertowej? Jak na nowy kawałek zareagowali fani boysbandu? Odopowiedzi na ESKA.pl 
03/08/2015 12:23
Gorąca 20 Premiera: Twenty One Pilots – Stressed Out.
0

Gorąca 20 Premiera: Twenty One Pilots – Stressed Out.

Twenty One Pilots – Stressed Out to piosenka, którą usłyszycie w ramach propozycji do listy przebojów Radia ESKA w upalny poniedziałek 3 sierpnia! Posłuchaj na ESKA.pl jeszcze przed premierą na antenie radiowej!    
03/08/2015 12:10
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

02/08/2015 09:19

0
#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

30/07/2015 15:46

0
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska