WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » James Arthur koncert w Polsce: BILETY - sprawdź kiedy, gdzie kupić i po ile! [VIDEO] - James Arthur w Polsce: BILETY
REKLAMA
REKLAMA

James Arthur koncert w Polsce: BILETY - sprawdź kiedy, gdzie kupić i po ile! [VIDEO]

RSS 14/11/2013 13:55 Komentarze 0
James Arthur koncert w Polsce 2014. Bilety - gdzie i kiedy kupić? Po ile bilety na Jamesa Arthura? Sprawdź na ESKA.pl!
James Arthur James Arthur / Oficjalny plakat
Ilustracja do artykułu: James Arthur koncert w Polsce: BILETY - sprawdź kiedy, gdzie kupić i po ile! [VIDEO]
Koncert Jamesa Arthura w Polsce - bilety! Gdzie i kiedy można kupić bilety na Jamesa Arthura? To wszystko jest już na ESKA.pl.

Zwycięzca brytyjskiego X Factora wystąpi w Warszawie. Wokalista wystąpi w Klubie Palladium już 4 marca 2014 roku. Koncert organizuje Agencja Go Ahead.

Bilety na koncert można kupić od czwartku (14 listopada). Trzeba za niego zapłacić 89/99 złotych! Bilety są dostępne na stronach www.go-ahead.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

>>> James Arthur - koncert w Polsce 2014. Klub Palladium!

Przypominamy, że James Arthur w Polsce pojawi się także 17 listopada 2013 roku. Artysta wystąpi podczas MBTM na antenie Polsatu, o godzinie 20.00.

>>> James Arthur 17 listopada spotka się ze swoimi fanami w warszawskim Empiku!


James Arthur - You're Nobody 'Til Somebody Loves You

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Gorąca 20 premiera: Mesajah - Swoją Drogą. Reggae podbije listę przebojów? [VIDEO]
0

Gorąca 20 premiera: Mesajah - Swoją Drogą. Reggae podbije listę przebojów? [VIDEO]

Mesajah - Swoją Drogą to premiera w Gorącej 20 w środę 22 października. Utwór pochodzi z poprzedniej płyty artysty. Czemu dopiero teraz doczekał się teledysku? Sprawdź na ESKA.pl i słuchaj utworu na antenie Radia ESKA tradycyjnie tuż po godz. 18.00
22/10/2014 13:43
Koniec X Factora: Rising Star może zastąpić show. Zobacz, dlaczego [VIDEO]
0

Koniec X Factora: Rising Star może zastąpić show. Zobacz, dlaczego [VIDEO]

Koniec X Factora - tym tematem żyją wszyscy, po tym jak Kuba Wojewódzki ogłosił, że show przechodzi do historii. My postanowiliśmy sprawdzić, co zastąpi X Factor na TVN. Największe szanse ma program Rising Star. Zobaczcie, dlaczego!
22/10/2014 13:29
Jak zmieniamy czas i kiedy przestawiamy zegarki? Sprawdź utrudnienia i posłuchaj Time After Time! [VIDEO]
0

Jak zmieniamy czas i kiedy przestawiamy zegarki? Sprawdź utrudnienia i posłuchaj Time After Time! [VIDEO]

Jak zmieniamy czas i kiedy przestawiamy zegarki z czasu letniego na zimowy? Czy z powodu zmiany czasu zmienią się rozkłady pociągów i autobusów? Jakie utrudnienia wiążą się z przestawianiem zegarków? Sprawdź na ESKA.pl i posłuchaj Time After Time!
22/10/2014 13:08
Nowa piosenka Taylor Swift: Welcome To New York - będzie kolejny hit? [AUDIO]
0

Nowa piosenka Taylor Swift: Welcome To New York - będzie kolejny hit? [AUDIO]

Welcome To New York to kolejny utwór z płyty 1989. Taylor Swift zaprezentowała nową piosenkę na kilka dni przed premiera nowej płyty. Posłuchaj Welcome To New York na ESKA.pl
22/10/2014 12:52
Koniec X Factora: co zamiast X Factor na TVN? ESKA.pl sprawdza muzyczne propozycje [VIDEO]
0

Koniec X Factora: co zamiast X Factor na TVN? ESKA.pl sprawdza muzyczne propozycje [VIDEO]

Koniec X Factora - informacje te potwierdził w drugiej połowie października 2014 roku sam Kuba Wojewódzki. Co zamiast X Factora pojawi się na na TVN wiosną 2015 roku? ESKA.pl sprawdza, jakie nowe programy muzyczne mogą pojawić się na antenie!
22/10/2014 12:40
Nowa piosenka Pitbulla - Celebrate - do filmu Pingwiny z Madagaskaru. Zobacz teledysk na ESKA.pl [VIDEO]
0

Nowa piosenka Pitbulla - Celebrate - do filmu Pingwiny z Madagaskaru. Zobacz teledysk na ESKA.pl [VIDEO]

Pitbull w teledysku, promującym film Pingwiny z Madagaskaru? Tak to możliwe. Nowa piosenka Pitbulla - Celebrate - promuje film dla dzieci, który swoją premierę będzie miał premierę 30 stycznia 2015 roku. W sieci pojawił się już teledysk do utworu Celebrate Pitbulla. Sprawdź na ESKA.pl
22/10/2014 12:35
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE NEWSY
Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

15/10/2014 09:23

0
Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]

Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]