WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » James Arthur koncert w Polsce: BILETY - sprawdź kiedy, gdzie kupić i po ile! [VIDEO] - James Arthur w Polsce: BILETY
REKLAMA
REKLAMA

James Arthur koncert w Polsce: BILETY - sprawdź kiedy, gdzie kupić i po ile! [VIDEO]

RSS 14/11/2013 13:55 Komentarze 0
James Arthur koncert w Polsce 2014. Bilety - gdzie i kiedy kupić? Po ile bilety na Jamesa Arthura? Sprawdź na ESKA.pl!
James Arthur James Arthur / Oficjalny plakat
Ilustracja do artykułu: James Arthur koncert w Polsce: BILETY - sprawdź kiedy, gdzie kupić i po ile! [VIDEO]
Koncert Jamesa Arthura w Polsce - bilety! Gdzie i kiedy można kupić bilety na Jamesa Arthura? To wszystko jest już na ESKA.pl.

Zwycięzca brytyjskiego X Factora wystąpi w Warszawie. Wokalista wystąpi w Klubie Palladium już 4 marca 2014 roku. Koncert organizuje Agencja Go Ahead.

Bilety na koncert można kupić od czwartku (14 listopada). Trzeba za niego zapłacić 89/99 złotych! Bilety są dostępne na stronach www.go-ahead.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

>>> James Arthur - koncert w Polsce 2014. Klub Palladium!

Przypominamy, że James Arthur w Polsce pojawi się także 17 listopada 2013 roku. Artysta wystąpi podczas MBTM na antenie Polsatu, o godzinie 20.00.

>>> James Arthur 17 listopada spotka się ze swoimi fanami w warszawskim Empiku!


James Arthur - You're Nobody 'Til Somebody Loves You

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Kamil Stoch - kontuzja. Co z Kamilem Stochem w Pucharze Świata w skokach narciarskich 2014/2015? Polak to Fighter! [VIDEO]
0

Kamil Stoch - kontuzja. Co z Kamilem Stochem w Pucharze Świata w skokach narciarskich 2014/2015? Polak to Fighter! [VIDEO]

Kontuzja Kamila Stocha na otwarciu Pucharu Świata w skokach narciarskich 2014/2015 to temat numer jeden wśród  fanów skoków. Ci zastanawiają się, co dalej z Kamilem Stochem w PŚ w skokach narciarskich 2014/2015. Sprawę kontuzji kostki Kamila Stocha bada ESKA.pl. Zobaczcie, co się stało Kamilowi Stochowi i dlaczego nie skakał podczas konkursu w niemieckim Klingenthal. Fighter dla kontuzjowanego!
23/11/2014 14:11
Piosenka z Igrzysk Śmierci: Kosogłos. Cześć 1 - Jennifer Lawrence śpiewa The Hanging Tree (Drzewo Wisielca) jako Katniss [AUDIO]
0

Piosenka z Igrzysk Śmierci: Kosogłos. Cześć 1 - Jennifer Lawrence śpiewa The Hanging Tree (Drzewo Wisielca) jako Katniss [AUDIO]

Piosenka Jennifer Lawrence z Igrzysk Śmierci: Kosogłos. Część 1, którą w filmie śpiewa oczywiście jako Katniss, zadebiutowała na YouTube. Audio The Hanging Tree z soundtracku do Igrzysk Śmierci: Kosogłos. Część 1 prezentujemy Wam na ESKA.pl - polski tytuł kawałka to Drzewo Wisielca. Czy piosenka Katniss z Igrzysk Śmierci to dowód na to, że Jennifer Lawrence ma także talent wokalny? Posłuchajcie i oceńcie sami!
23/11/2014 12:15
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: kto wygrał w finale? Marek Kaliszuk to zwycięzca Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2! [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: kto wygrał w finale? Marek Kaliszuk to zwycięzca Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2! [VIDEO]

Wiemy, kto wygrał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2. Za nami finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2, w którym poznaliśmy zwycięzcę a jest nim Marek Kaliszuk! To właśnie Marek Kaliszuk wygrał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 22 listopada 2014 roku wcielając się w... Finałową metamorfozę Marka Kaliszuka sprawdzicie już teraz na ESKA.pl. Klikajcie po więcej!
23/11/2014 12:12
The Voice Of Poland 5, odc. 11: relacja z drugiego odcinka na żywo z 22.11.2014r. - sprawdź, kto odpadł! [VIDEO]
0

The Voice Of Poland 5, odc. 11: relacja z drugiego odcinka na żywo z 22.11.2014r. - sprawdź, kto odpadł! [VIDEO]

The Voice Of Poland 5 odc. 11 to drugi odcinek na żywo, którego relację mamy dla Was na ESKA.pl. Występy uczestników i oceny jury w The Voice Of Poland 22 listopada 2014 roku minuta po minucie czekają na stronie. Zobaczcie jako jedni z pierwszych w sieci, kto odpadł z The Voice Of Poland 22.11.2014r. a kto przeszedł dalej. Zapraszamy!
23/11/2014 10:59
Przebrał się za kobietę i wygrał! Marek Kaliszuk po finale Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: 'nie było planu B' [VIDEO]
0

Przebrał się za kobietę i wygrał! Marek Kaliszuk po finale Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: 'nie było planu B' [VIDEO]

Marek Kaliszuk wygrał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 wcielając się w kobietę i to nie byle jaką... Zwycięzca drugiej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo jako operowa diva Maria Callas zaczarował nas w finale show. To właśnie ESKA.pl jako pierwsza porozmawiała z Markiem Kaliszukiem po finałowym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo. 'Myślałem, że nie podołam... nie było planu B' - klikajcie po więcej już teraz!
23/11/2014 10:29
Skoki narciarskie 21-23.11.2014: gdzie i o której oglądać konkurs w Klingenthal? Skoczkowie tak wysoko jak Satellite! [VIDEO]
0

Skoki narciarskie 21-23.11.2014: gdzie i o której oglądać konkurs w Klingenthal? Skoczkowie tak wysoko jak Satellite! [VIDEO]

Skoki narciarskie 21-23.11.2014 w tv, czyli transmisja Pucharu Świata w skokach narciarskich 2014/2015 - konkurs Klingenthal, w rozpisce na ESKA.pl. Zobaczcie, o której godzinie zaczynają się kwalifikacje i konkursy w Klingenthal i gdzie oglądąć je w telewizji. Razem ze skoczkami wbijamy się na wysokość Satellite!
23/11/2014 09:01
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump?

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump?

22/11/2014 11:31

0
Facebook Thanks, czyli filmik dla przyjaciela z podziękowaniem. Jak zrobić i wysłać Thank You Very Much? [VIDEO]

Facebook Thanks, czyli filmik dla przyjaciela z podziękowaniem. Jak zrobić i wysłać Thank You Very Much? [VIDEO]