WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » James Arthur koncert w Polsce: BILETY - sprawdź kiedy, gdzie kupić i po ile! [VIDEO] - James Arthur w Polsce: BILETY

James Arthur koncert w Polsce: BILETY - sprawdź kiedy, gdzie kupić i po ile! [VIDEO]

RSS 14/11/2013 13:55 Komentarze
James Arthur koncert w Polsce 2014. Bilety - gdzie i kiedy kupić? Po ile bilety na Jamesa Arthura? Sprawdź na ESKA.pl!
James Arthur James Arthur / Oficjalny plakat
Ilustracja do artykułu: James Arthur koncert w Polsce: BILETY - sprawdź kiedy, gdzie kupić i po ile! [VIDEO]
Koncert Jamesa Arthura w Polsce - bilety! Gdzie i kiedy można kupić bilety na Jamesa Arthura? To wszystko jest już na ESKA.pl.

Zwycięzca brytyjskiego X Factora wystąpi w Warszawie. Wokalista wystąpi w Klubie Palladium już 4 marca 2014 roku. Koncert organizuje Agencja Go Ahead.

Bilety na koncert można kupić od czwartku (14 listopada). Trzeba za niego zapłacić 89/99 złotych! Bilety są dostępne na stronach www.go-ahead.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

>>> James Arthur - koncert w Polsce 2014. Klub Palladium!

Przypominamy, że James Arthur w Polsce pojawi się także 17 listopada 2013 roku. Artysta wystąpi podczas MBTM na antenie Polsatu, o godzinie 20.00.

>>> James Arthur 17 listopada spotka się ze swoimi fanami w warszawskim Empiku!


James Arthur - You're Nobody 'Til Somebody Loves You

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Lotto WYNIKI losowania 30.07.2016
0

Lotto WYNIKI losowania 30.07.2016

Wyniki LOTTO z 30.07.2016 mogą komuś przynieść życie jak z bajki. Sprawdź jakie liczby padły w losowaniu Lotto, Lotto Plus, Super Szansy, Multi Multi, Kaskady czy Mini Lotto 30 lipca 2016, bo być może czeka cię życie gwiazd!
30/07/2016 21:48
Nowości Muzyczne 2016 - sierpień. Ostatni miesiąc wakacji obfity w same hity!
0

Nowości Muzyczne 2016 - sierpień. Ostatni miesiąc wakacji obfity w same hity!

Nowości Muzyczne 2016 - sierpień w muzyce prezentuje się doskonale! Ostatni miesiąc wakacji 2016 bogaty jest w muzyczne perełki. Które kawałki pojawią się na listach przebojów i powalczą o status hitu lata 2016? Które utwory dopiero zostaną wydane? Playlista czeka do odpalenia na ESKA.pl!
30/07/2016 19:55
Wisła Płock - Legia: ONLINE i w TV. Transmisja na żywo Lotto Ekstraklasy
0

Wisła Płock - Legia: ONLINE i w TV. Transmisja na żywo Lotto Ekstraklasy

Mecz Wisła Płock - Legia: 30.07.2016 mecz online i w TV za darmo? Gdzie oglądać 3. kolejkę Lotto Ekstraklasy? Kibice szukający odpowiedzi na te pytania znajdą je na ESKA.pl!
30/07/2016 19:54
Mistrz Lip Sync i mama twardzielka niewzruszona szalonym występem syna
0

Mistrz Lip Sync i mama twardzielka niewzruszona szalonym występem syna

On jest mistrzem Lip Sync, a jego mama najbardziej cierpliwą osobą na świece. Połączenie samochodowego szaleństwa syna i kamiennej twarzy kobiety doprowadza do płaczu... oczywiście ze śmiechu ;)
30/07/2016 18:38
Światowe Dni Młodzieży 2016: online i w TV. Rozpiska transmisji
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: online i w TV. Rozpiska transmisji

Światowe Dni Młodzieży 2016 - gdzie oglądać online i w TV? Transmisja prosto z Krakowa odbędzie się na antenach Telewizji Polskiej! Dokładna rozpiska, czyli daty i godziny emisji ŚDM 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl! 
30/07/2016 17:53
Audioriver 2016 online - gdzie oglądać transmisję festiwalu w Płocku?
0

Audioriver 2016 online - gdzie oglądać transmisję festiwalu w Płocku?

Audioriver 2016: transmisja online z festiwalu w Płocku będzie udostępniona? Gdzie i o której godzinie oglądać stream w internecie? Na scenie wystąpi Ella Eyre i Sigma! Szczegóły podrzucamy Wam na ESKA.pl
30/07/2016 15:36
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...