WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » James Arthur - koncert w Polsce 2014. Kiedy i gdzie występ Jamesa Arthura w Warszawie? [VIDEO] - James Arthur koncert w Polsce
REKLAMA
REKLAMA

James Arthur - koncert w Polsce 2014. Kiedy i gdzie występ Jamesa Arthura w Warszawie? [VIDEO]

RSS 12/11/2013 17:28 Komentarze 0
James Arthur zagra koncert w Polsce! Arthur znany z hitu Impossible da koncert w Warszawie. Sprawdź gdzie, kiedy zagra James Arthur. Dowiedz się kiedy można kupić bilety!
James Arthur James Arthur / Bulls
Ilustracja do artykułu: James Arthur - koncert w Polsce 2014. Kiedy i gdzie występ Jamesa Arthura w Warszawie? [VIDEO]
James Arthur wystąpi w Polsce. Kiedy i gdzie wystąpi James Arthur? Kiedy można kupić bilety na koncert? Odpowiedzi na te pytania już są na ESKA.pl.

James Arthur, zwycięzca X Factora w UK, na swoim Facebooku zapowiedział koncert. Artysta zagra w Polsce w ramach trasy promującej jego debiutancki krążek pt. James Arthur. Wokalista wystąpi w Klubie Palladium 4 marca 2014 roku.

>>> Koncerty 2014 w Polsce - sprawdź koncertowy rozkład jazdy

Bilety na koncert Jamesa Arthura pojawią się w sprzedaży 14 listopada. Dostępne będą na stronach www.go-ahead.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

A my już teraz przypominamy, że James Arthur będzie w Polsce już w 2013 roku. James Arthur przyjeżdża 17 listopada. Wystąpi na żywo podczas Must Be The Music.  Na tym nie koniec, bo przed występem James Arthur spotka się z fanami w warszawski Empiku.

James Arthur - Facebook



James Arthur - You're Nobody 'Til Somebody Loves You




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Fifth Harmony ft. Kid Ink - Worth It: teledysk. Wokalistki seksowne nawet w biurze! Zobaczcie [VIDEO]
0

Fifth Harmony ft. Kid Ink - Worth It: teledysk. Wokalistki seksowne nawet w biurze! Zobaczcie [VIDEO]

Teledysk Fifth Harmony do Worth It z Kidem Inkiem do zobaczenia na ESKA.pl. W nowym teledysku Fifth Harmony dziewczyny w biurowych stylizacjach udowadniają swoją wyższość nad facetami. Seksowne i dominujące... Czy właśnie takie 5H kochacie najbardziej? Odpalcie teledysk do Worth It Fifth Harmony i sprawdźcie sami!
30/03/2015 12:33
One Direction bez Zayna Malika: wokalista wycięty z filmiku otwierającego trasę! Z czego jeszcze usuną Zayna Malika? [VIDEO]
0

One Direction bez Zayna Malika: wokalista wycięty z filmiku otwierającego trasę! Z czego jeszcze usuną Zayna Malika? [VIDEO]

Zayn Malik odszedł z One Direction, co widać już powoli na koncertach 1D z trasy On The Road Again Tour. Zayn Malik został bowiem usunięty m.in. z filmiku otwierającego tournee. Zayn Malik wycięty z nagrania promującego show to kolejny cios dla jego fanów po podjęciu decyzji o odejściu. Czy Zayn Malik będzie stopniowo wymazywany z życia i kariery One Direction? Więcej na ESKA.pl!
30/03/2015 12:03
Pogoda na Święta Wielkanocne 2015: sprawdź prognozę na Wielkanoc 2015! Rozpędzimy się W Stronę Słońca?
0

Pogoda na Święta Wielkanocne 2015: sprawdź prognozę na Wielkanoc 2015! Rozpędzimy się W Stronę Słońca?

Prognoza pogody na Wielkanoc 2015, czyli odpowiedź na pytanie 'jaka będzie pogoda w święta Wielkanocne 2015?' czeka na Was na ESKA.pl. Wiemy już, czy w Wielkanoc 2015 będzie ciepło i ile stopni pojawi się na termometrach w Wielką Niedzielę 5 kwietnia 2015 roku. Sprawdzajcie pogodę na Wielkanoc 2015 razem z nami! Rozpędzimy się W Stronę Słońca?
30/03/2015 11:38
Wielkanoc 2015: PRZEPISY na udaną Wielkanoc! Sprawdź nasz świąteczny poradnik [VIDEO]
0

Wielkanoc 2015: PRZEPISY na udaną Wielkanoc! Sprawdź nasz świąteczny poradnik [VIDEO]

Szukacie łatwych przepisów wielkanocnych? PRZEPISY na święta Wielkanocne 2015 - te wyjątkowo udane - do sprawdzenia tylko u nas. Jaką Wielkanoc zaserwować w 2015 roku? Zobacz podpowiedzi ESKA.pl. Świąteczny poradnik na Wielkanoc 2015 czeka na Was na stronie i obiecujemy - udane święta to nic trudnego!
30/03/2015 11:38
Rihanna - Bitch Better Have My Money: występ na iHeart Radio Music Awards 2015. Jak wypadła w BBHMM pierwszy raz na żywo? [VIDEO]
0

Rihanna - Bitch Better Have My Money: występ na iHeart Radio Music Awards 2015. Jak wypadła w BBHMM pierwszy raz na żywo? [VIDEO]

Rihanna Bitch Better Have My Money zaśpiewała pierwszy raz na żywo na iHeart Radio Music Awards 2015. Show Rihanny z Bitch Better Have My Money live to m.in. wielki helikopter na scenie czy też tłum tancerzy. Do tego sama Rihanna w zielonym futrze. Bardziej gangstersko się nie dało! Zobaczcie filmik z wykonania Rihanny na iHeart Radio Music Awards 2015 już teraz na ESKA.pl!
30/03/2015 11:18
Gorąca 20 Premiery: Kasia Popowska - Lecę Tam || Alchemist Project ft. Anna Turska - Nina [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiery: Kasia Popowska - Lecę Tam || Alchemist Project ft. Anna Turska - Nina [VIDEO]

W ostatni poniedziałek marca mamy dla Was aż 2 propozycje do Listy Przebojów Radia ESKA - i to obydwie pochodzące od polskich wykonawców: Kasia Popowska - Lecę Tam oraz Alchemist Project ft. Anna Turska - Nina
30/03/2015 11:15
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

0
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

2
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska