WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » James Arthur - koncert w Polsce 2014. Kiedy i gdzie występ Jamesa Arthura w Warszawie? [VIDEO] - James Arthur koncert w Polsce
REKLAMA
REKLAMA

James Arthur - koncert w Polsce 2014. Kiedy i gdzie występ Jamesa Arthura w Warszawie? [VIDEO]

RSS 12/11/2013 17:28 Komentarze 0
James Arthur zagra koncert w Polsce! Arthur znany z hitu Impossible da koncert w Warszawie. Sprawdź gdzie, kiedy zagra James Arthur. Dowiedz się kiedy można kupić bilety!
James Arthur James Arthur / Bulls
Ilustracja do artykułu: James Arthur - koncert w Polsce 2014. Kiedy i gdzie występ Jamesa Arthura w Warszawie? [VIDEO]
James Arthur wystąpi w Polsce. Kiedy i gdzie wystąpi James Arthur? Kiedy można kupić bilety na koncert? Odpowiedzi na te pytania już są na ESKA.pl.

James Arthur, zwycięzca X Factora w UK, na swoim Facebooku zapowiedział koncert. Artysta zagra w Polsce w ramach trasy promującej jego debiutancki krążek pt. James Arthur. Wokalista wystąpi w Klubie Palladium 4 marca 2014 roku.

>>> Koncerty 2014 w Polsce - sprawdź koncertowy rozkład jazdy

Bilety na koncert Jamesa Arthura pojawią się w sprzedaży 14 listopada. Dostępne będą na stronach www.go-ahead.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

A my już teraz przypominamy, że James Arthur będzie w Polsce już w 2013 roku. James Arthur przyjeżdża 17 listopada. Wystąpi na żywo podczas Must Be The Music.  Na tym nie koniec, bo przed występem James Arthur spotka się z fanami w warszawski Empiku.

James Arthur - Facebook



James Arthur - You're Nobody 'Til Somebody Loves You




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Ed Sheeran nowy teledysk - premiera podczas YouTube Music Awards 2015 [VIDEO]
0

Ed Sheeran nowy teledysk - premiera podczas YouTube Music Awards 2015 [VIDEO]

Dobra wiadomość dla fanów Eda Sheerana. Nowy teledysk autora hitu I see Fire zobaczymy już w marcu 2015. Ed Sheeran nowy klip zaprezentuje podczas live streamu YouTube Music Awards 2015. Szczegóły na ESKA.pl 
03/03/2015 17:02
Grodzka i Khalidov u Wojewódzkiego 03.03.2015: kim jest Anna Grodzka i kim jest Mamed Khalidov? Połączeni piosenką Rise Like A Phoenix... [VIDEO]
0

Grodzka i Khalidov u Wojewódzkiego 03.03.2015: kim jest Anna Grodzka i kim jest Mamed Khalidov? Połączeni piosenką Rise Like A Phoenix... [VIDEO]

Anna Grodzka i Mamed Khalidov u Kuby Wojewódzkiego 3 marca 2015 roku budzą emocje wszędzie. ESKA.pl serwuje informacje o gościach Kuba Wojewódzki Show z 03.03.2015: kim jest Anna Grodzka, kim jest Mamed Khalidov i dlaczego łączy ich Rise Like A Phoenix Conchity Wurst? Klikajcie przed odcinkiem Kuby Wojewódzkiego z Anną Grodzką i Mamedem Khalidovem i zobaczcie sami!
03/03/2015 16:04
Celebrity Splash - odcinek 1 7.03.2015. Zobacz gwiazdy pluskające się w wodzie - najlepsza 10 teledysków z wodą [VIDEO]
0

Celebrity Splash - odcinek 1 7.03.2015. Zobacz gwiazdy pluskające się w wodzie - najlepsza 10 teledysków z wodą [VIDEO]

Pierwszy odcinek Celebrity Splash już 7.03.2015. Zanim zobaczysz celebrytów skaczących do wody, zobacz gwiazdy, które zrealizowały swoje teledyski w wodzie. 10 najlepszych teledysków w wodzie mamy dla was na ESKA.pl
03/03/2015 15:32
Nowa Wodzianka 2015 u Kuby Wojewódzkiego: kim jest Marta Karpińska? Lepsza niż Emily Ratajkowski z Blurred Lines? [VIDEO]
0

Nowa Wodzianka 2015 u Kuby Wojewódzkiego: kim jest Marta Karpińska? Lepsza niż Emily Ratajkowski z Blurred Lines? [VIDEO]

Marta Karpińska to nowa Wodzianka Kuba Wojewódzkiego na 2015 rok. Zdjęcie Marty Karpińskiej na Facebooku Kuba Wojewódzki zareklamował jak najlepiej potrafił. Kim jest Marta Karpińska i ile ma lat? Czy nowa Wodzianka 2015 jest równie gorąca jak Emily Ratajkowski z teledysku do Blurred Lines Robina Thicke? Zobaczcie już teraz informacje o Marcie Karpińskiej na ESKA.pl!
03/03/2015 15:22
Kacper Kuszewski - Album Rodzinny: płyta Marka z M jak Miłość. Tracklista i data premiery na ESKA.pl [AUDIO]
0

Kacper Kuszewski - Album Rodzinny: płyta Marka z M jak Miłość. Tracklista i data premiery na ESKA.pl [AUDIO]

Płyta Kacpra Kuszewskiego - Album Rodzinny - zbliża się wielkimi krokami. Jaka będzie muzyczna odsłona Marka Mostowiaka z M jak Miłość? ESKA.pl sprawdza piosenki Kacpra Kuszewskiego serwując tracklistę Albumu Rodzinnego. Mamy dla Was także datę premiery krążka aktora. Klikajcie po szczegóły już teraz!
03/03/2015 14:42
Konkurs Charli XCX - wygraj najnowszą płytę autorki hitu Boom Clap!
0

Konkurs Charli XCX - wygraj najnowszą płytę autorki hitu Boom Clap!

Konkurs Charli XCX - wygraj najnowszą płytę autorki hitu Boom Clap! Na ESKA.pl rozdajemy 5 płyt wokalistki, która supportowała Katy Perry podczas jej koncertu w Krakowie! Do płyty dołączona zostanie niespodzianka od ESKI!    
03/03/2015 14:35
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]

Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]