WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » James Arthur - koncert w Polsce 2014. Kiedy i gdzie występ Jamesa Arthura w Warszawie? [VIDEO] - James Arthur koncert w Polsce

James Arthur - koncert w Polsce 2014. Kiedy i gdzie występ Jamesa Arthura w Warszawie? [VIDEO]

RSS 12/11/2013 17:28 Komentarze
James Arthur zagra koncert w Polsce! Arthur znany z hitu Impossible da koncert w Warszawie. Sprawdź gdzie, kiedy zagra James Arthur. Dowiedz się kiedy można kupić bilety!
James Arthur James Arthur / Bulls
Ilustracja do artykułu: James Arthur - koncert w Polsce 2014. Kiedy i gdzie występ Jamesa Arthura w Warszawie? [VIDEO]
James Arthur wystąpi w Polsce. Kiedy i gdzie wystąpi James Arthur? Kiedy można kupić bilety na koncert? Odpowiedzi na te pytania już są na ESKA.pl.

James Arthur, zwycięzca X Factora w UK, na swoim Facebooku zapowiedział koncert. Artysta zagra w Polsce w ramach trasy promującej jego debiutancki krążek pt. James Arthur. Wokalista wystąpi w Klubie Palladium 4 marca 2014 roku.

>>> Koncerty 2014 w Polsce - sprawdź koncertowy rozkład jazdy

Bilety na koncert Jamesa Arthura pojawią się w sprzedaży 14 listopada. Dostępne będą na stronach www.go-ahead.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

A my już teraz przypominamy, że James Arthur będzie w Polsce już w 2013 roku. James Arthur przyjeżdża 17 listopada. Wystąpi na żywo podczas Must Be The Music.  Na tym nie koniec, bo przed występem James Arthur spotka się z fanami w warszawski Empiku.

James Arthur - Facebook



James Arthur - You're Nobody 'Til Somebody Loves You




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Kim jest Marina Joyce i jaka jest prawda na jej temat?
0

Kim jest Marina Joyce i jaka jest prawda na jej temat?

Marina Joyce to bohaterka jednej z najbardziej niewiarygodnych teorii spiskowych ostatnich lat. Kim jest dziewczyna, o którą martwią się internauci na całym świecie? Sprawdź już teraz - na ESKA.pl.
28/07/2016 16:21
Taco Hemingway: dlaczego urodził się w Egipcie i mieszkał w Chinach? Ciekawostki z życia rapera
0

Taco Hemingway: dlaczego urodził się w Egipcie i mieszkał w Chinach? Ciekawostki z życia rapera

Taco Hemingway niespodziewanie wydał nową EP-kę i ponownie zatrząsł polskim internetem. To dobry moment, by poznać kilka interesujących faktów z życia rapera. Jak brzmi jego prawdziwe nazwisko? Czemu urodził się w Egipcie? Sprawdź ciekawostki na temat Taco już teraz!
28/07/2016 16:15
RIO 2016 - kiedy, terminarz, transmisje
0

RIO 2016 - kiedy, terminarz, transmisje

RIO 2016 to najważniejsza sportowa impreza tego roku. Na ESKA.pl wszystkie informacje dotyczące Igrzysk Olimpijskich 2016 znajdziecie w jednym miejscu!
28/07/2016 15:55
Zagłębie Lubin - SonderjyskE: online i TV. Transmisja meczu NA ŻYWO 28.07.16
0

Zagłębie Lubin - SonderjyskE: online i TV. Transmisja meczu NA ŻYWO 28.07.16

Zagłębie - Sonderjyske: online za darmo? Stream z meczu 28.07.2016 podrzucamy Wam na ESKA.pl! Tu także informacje o tym, czy transmisja w telewizji odbędzie się na ogólnopolskim kanale! Klikajcie i sprawdzajcie >>
28/07/2016 15:29
Sylwia Przybysz & Verba: płyta Związane oczy mam. Gdzie kupić i posłuchać online?
0

Sylwia Przybysz & Verba: płyta Związane oczy mam. Gdzie kupić i posłuchać online?

Sylwia Przybysz & Verba - Związane oczy mam: album już gotowy! O czym opowiada? Skąd można pobrać piosenki z płyty? Gorącej premierze lipca przyglądamy się bliżej na ESKA.pl!
28/07/2016 15:22
Dawid Podsiadło - trasa koncertowa. Zapowiedź Andante Cantabile Tour
0

Dawid Podsiadło - trasa koncertowa. Zapowiedź Andante Cantabile Tour

Dawid Podsiadło - trasa koncertowa wokalisty to kilkanaście znakomitych koncertów z gościnnymi występami innych artystów. Już teraz sprawdźcie zapowiedź Andante Cantabile Tour.
28/07/2016 15:07
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...