Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Jamal - Miłość. Premiera płyty już dziś, 8 października! [VIDEO] - Jamal - Miłość. Album już w październiku!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Jamal - Miłość. Premiera płyty już dziś, 8 października! [VIDEO]: Jamal Miłość, Jamal album 2013, Miłość 2013, Miłośc album 2013, Miłość płyta 2013, jamal 2013, jamal kiedy album

Jamal - Miłość. Premiera płyty już dziś, 8 października! [VIDEO]

RSS 08/10/2013 19:45 Komentarze 0
Jamal - Miłość. Płytę można znaleźć na sklepowych półkach już od dziś! Miłość to trzeci krążek na koncie radomskiego zespołu. Zobaczcie na Eska.pl, czego można się spodziewać po nowym albumie Jamal!
Jamal - Miłość Jamal - Miłość / Okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Jamal - Miłość. Premiera płyty już dziś, 8 października! [VIDEO]
Jamal wydaje płytę Miłość. To trzeci album na koncie zespołu. A fani musieli na niego czekać aż pięć lat, tyle minęło czasu od nagrania Urban Discotheque. - Jeśli ta płyta wyszłaby wcześniej, byłaby po prostu słaba. Dojrzałem, wszyscy potwornie dojrzeliśmy, a to wymaga czasu. Gojenia ran i marnowania blizn. Oprócz tego całe mnóstwo przyziemnych historii. Ale moja babcia zawsze mówiła, że na dobre się czeka - mówią muzycy na specjalnie założonym wydarzeniu na Facebooku.

>>> eskaGO zabierz muzykę ze sobą!

Na płycie Miłość znajdzie się 13 kawałków, w których usłyszymy m.in. gitarowe brzmienia i rockowe riffy. - Ta płyta to emocjonalność dokładnie na te czasy. To odbicie. Młodzi, 30-letni mieszkańcy wielkich miast, robiący swoje kariery, żyjący w oszałamiającym tempie, wracają do miłości. Dojrzeli. Zrozumieli. Taka jest ta płyta - piszą muzycy.

Premiera płyty Jamal - Miłość odbędzie się 8 października.

Jamal - Peron VIDEO:



Jamal - Defto




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Adam Lambert - piosenki. Zobacz największe hity gwiazdy ESKA Music Awards 2015!
0

Adam Lambert - piosenki. Zobacz największe hity gwiazdy ESKA Music Awards 2015!

Adam Lambert to zagraniczna gwiazda ceremonii rozdania ESKA Music Awards 2015. Jakie są jego najlepsze piosenki i które z nich zaśpiewa podczas EMA 2015? Sprawdź największe przeboje Adama na ESKA.pl!    
27/07/2015 18:05
Ed Sheeran - DVD z x Tour: premiera w amerykańskiej TV. Trafi do sprzedaży?
0

Ed Sheeran - DVD z x Tour: premiera w amerykańskiej TV. Trafi do sprzedaży?

DVD od Eda Sheerana? Trasa x została sfilmowana i materiał zaliczy premierę w amerykańskiej telewizji. Zobaczcie, czy jest to zapowiedź x Tour DVD od Eda Sheeran i kiedy premiera nagrania w TV. Na stronie czeka specjalne zaproszenie od samego wokalisty.
27/07/2015 16:26
Tomorrowland 2015 official aftermovie na YouTube - odliczamy do premiery!
0

Tomorrowland 2015 official aftermovie na YouTube - odliczamy do premiery!

Po Tomorrowland 2015 wszyscy fani festiwalu czekają na official aftermovie na YouTube. Kiedy premiera Tomorrowland 2015 official aftermovie? Zobaczcie, jaka jest odpowiedź na to pytanie i zobaczcie dostępne filmiki z innych edycji Tomorrowland 2015.
27/07/2015 15:21
Disclosure ft. Sam Smith - Omen: teledysk. Wokalista prezentuje szczupłą sylwetkę
0

Disclosure ft. Sam Smith - Omen: teledysk. Wokalista prezentuje szczupłą sylwetkę

Teledysk do Omen z Samem Smithem od Disclosure to chudy wokalista na dosłownie grubej imprezie. Klip do nowego duetu Disclosure z Samem Smithem został nagrany, po tym jak Sam Smith schudł i zaskoczył wszystkich swoim nowym lookiem. Zobaczcie, jak teraz prezentuje się sensacja brytyjskiej sceny muzycznej odpalając teledysk do Omen na ESKA.pl!
27/07/2015 14:36
The Voice of Poland 6 – co dzieje się z uczestnikami poprzednich edycji show?
0

The Voice of Poland 6 – co dzieje się z uczestnikami poprzednich edycji show?

The Voice Of Poland 6 - za nami już 5 edycji popularnego programu muzycznego The Voice of Poland, a kolejna wystartuje już tej jesieni. Do tej pory na scenie pojawiło się wielu utalentowanych artystów. Jak radzą sobie w jakiś czas po zakończeniu uczestnictwa w show? Warto sprawdzić dzięki Eska.pl!    
27/07/2015 14:24
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!
0

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku? To już za chwilę! Jankes z tej okazji zaszaleje - warunkiem jest to, że profil Radia ESKA osiągnie okrągłe 2 miliony fanów do gali ESKA Music Awards 2015!
27/07/2015 14:22
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Super wakacje za jedno zdjęcie - zobacz jak to możliwe!

Super wakacje za jedno zdjęcie - zobacz jak to możliwe!

27/07/2015 13:57

0
Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

08/07/2015 09:32

0
Ellie Goulding w piosence do nowego Jamesa Bonda? Tak twierdzi Sam Smith

Ellie Goulding w piosence do nowego Jamesa Bonda? Tak twierdzi Sam Smith

06/07/2015 14:03

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska