WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Jamal - Miłość. Premiera płyty już dziś, 8 października! [VIDEO] - Jamal - Miłość. Album już w październiku!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Jamal - Miłość. Premiera płyty już dziś, 8 października! [VIDEO]: Jamal Miłość, Jamal album 2013, Miłość 2013, Miłośc album 2013, Miłość płyta 2013, jamal 2013, jamal kiedy album

Jamal - Miłość. Premiera płyty już dziś, 8 października! [VIDEO]

RSS 08/10/2013 19:45 Komentarze 0
Jamal - Miłość. Płytę można znaleźć na sklepowych półkach już od dziś! Miłość to trzeci krążek na koncie radomskiego zespołu. Zobaczcie na Eska.pl, czego można się spodziewać po nowym albumie Jamal!
Jamal - Miłość Jamal - Miłość / Okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Jamal - Miłość. Premiera płyty już dziś, 8 października! [VIDEO]
Jamal wydaje płytę Miłość. To trzeci album na koncie zespołu. A fani musieli na niego czekać aż pięć lat, tyle minęło czasu od nagrania Urban Discotheque. - Jeśli ta płyta wyszłaby wcześniej, byłaby po prostu słaba. Dojrzałem, wszyscy potwornie dojrzeliśmy, a to wymaga czasu. Gojenia ran i marnowania blizn. Oprócz tego całe mnóstwo przyziemnych historii. Ale moja babcia zawsze mówiła, że na dobre się czeka - mówią muzycy na specjalnie założonym wydarzeniu na Facebooku.

>>> eskaGO zabierz muzykę ze sobą!

Na płycie Miłość znajdzie się 13 kawałków, w których usłyszymy m.in. gitarowe brzmienia i rockowe riffy. - Ta płyta to emocjonalność dokładnie na te czasy. To odbicie. Młodzi, 30-letni mieszkańcy wielkich miast, robiący swoje kariery, żyjący w oszałamiającym tempie, wracają do miłości. Dojrzeli. Zrozumieli. Taka jest ta płyta - piszą muzycy.

Premiera płyty Jamal - Miłość odbędzie się 8 października.

Jamal - Peron VIDEO:



Jamal - Defto




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
The Voice of Poland 5, odc. 8 - relacja online. Kto odpadł w trzeciej bitwie The Voice of Poland 5? [VIDEO]
1

The Voice of Poland 5, odc. 8 - relacja online. Kto odpadł w trzeciej bitwie The Voice of Poland 5? [VIDEO]

The Voice of Poland 5. odc. 8 - za nami trzecia bitwa muzycznego show TVP2. 25 października 2014 roku na ringu do walki stanęli m.in. Hania Hołek, Natalia Podwin i Karol Dziedzic Kto odpadnie z 8. odc. The Voice of Poland 5? Sprawdź w relacji minuta po minucie z trzeciej bitwy na ESKA.pl
25/10/2014 20:01
Agata Dziarmagowska reprezentantką Polski na Eurodanceweb Awards 2014! Ma szansę wygrać? [VIDEO]
0

Agata Dziarmagowska reprezentantką Polski na Eurodanceweb Awards 2014! Ma szansę wygrać? [VIDEO]

Agata Dziarmagowska będzie reprezentować Polskę na Eurodanceweb Awards 2014 - konkursie na najlepsze taneczne utwory w Europie. Młoda piosenkarka powalczy o zwycięstwo ze swoim utworem Mogę wszystko, nic nie muszę. Czy ma szansę na zdobycie Grand prix międzynarodowego konkursu?
25/10/2014 19:57
Zmiana czasu 2014 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK... [VIDEO]
0

Zmiana czasu 2014 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK... [VIDEO]

Kiedy jest zmiana czasu z zimowego na letni 2014? To już dziś! Zmiana czasu na letni w 2014 roku ma miejsce w nocy z 29 na 30 marca. ESKA.pl podpowiada, jak przestawić zegarki i nie przegapić zmiany czasu. 'Tik tok, on the clock, but the party don't stop...' śpiewa Kesha i ma rację, bo dni będą dłuższe!
25/10/2014 19:08
Kropka nienawiści: nowy hit Facebooka? Tak. Zobaczcie, jak powiedzieć Don't Speak jednym znakiem [VIDEO]
1

Kropka nienawiści: nowy hit Facebooka? Tak. Zobaczcie, jak powiedzieć Don't Speak jednym znakiem [VIDEO]

Kropka nienawiści na Facebooku robi zawrotną karierę pod koniec października 2014 roku. Co to jest kropka nienawiści i dlaczego tysiące osób polubiło fanpage Kropka nienawiści.? Nie wiecie? Ok. Wytłumaczymy.
25/10/2014 18:02
Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Kierujemy Eye Of The Tiger na transmisję [VIDEO]
1

Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Kierujemy Eye Of The Tiger na transmisję [VIDEO]

Gołota vs Nicholson w TV i online - ESKA.pl na tapetę bierze temat walki Gołoty z Nicholsonem sprawdzając dostępne transmisje. Mamy Eye Of The Tiger na wszystkie sposoby obejrzenia ostatniej walki Gołoty w telewizji i internecie. Zobaczcie, gdzie i jak oglądać walkę Gołota vs Nicholson!
25/10/2014 17:55
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto: