WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Jamal - Miłość. Premiera płyty już dziś, 8 października! [VIDEO] - Jamal - Miłość. Album już w październiku!

Tagi związane z Jamal - Miłość. Premiera płyty już dziś, 8 października! [VIDEO]: Jamal Miłość, Jamal album 2013, Miłość 2013, Miłośc album 2013, Miłość płyta 2013, jamal 2013, jamal kiedy album

Jamal - Miłość. Premiera płyty już dziś, 8 października! [VIDEO]

RSS 08/10/2013 19:45 Komentarze
Jamal - Miłość. Płytę można znaleźć na sklepowych półkach już od dziś! Miłość to trzeci krążek na koncie radomskiego zespołu. Zobaczcie na Eska.pl, czego można się spodziewać po nowym albumie Jamal!
Jamal - Miłość Jamal - Miłość / Okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Jamal - Miłość. Premiera płyty już dziś, 8 października! [VIDEO]
Jamal wydaje płytę Miłość. To trzeci album na koncie zespołu. A fani musieli na niego czekać aż pięć lat, tyle minęło czasu od nagrania Urban Discotheque. - Jeśli ta płyta wyszłaby wcześniej, byłaby po prostu słaba. Dojrzałem, wszyscy potwornie dojrzeliśmy, a to wymaga czasu. Gojenia ran i marnowania blizn. Oprócz tego całe mnóstwo przyziemnych historii. Ale moja babcia zawsze mówiła, że na dobre się czeka - mówią muzycy na specjalnie założonym wydarzeniu na Facebooku.

>>> eskaGO zabierz muzykę ze sobą!

Na płycie Miłość znajdzie się 13 kawałków, w których usłyszymy m.in. gitarowe brzmienia i rockowe riffy. - Ta płyta to emocjonalność dokładnie na te czasy. To odbicie. Młodzi, 30-letni mieszkańcy wielkich miast, robiący swoje kariery, żyjący w oszałamiającym tempie, wracają do miłości. Dojrzeli. Zrozumieli. Taka jest ta płyta - piszą muzycy.

Premiera płyty Jamal - Miłość odbędzie się 8 października.

Jamal - Peron VIDEO:



Jamal - Defto




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MAJÓWKA
0

MAJÓWKA

MAJÓWKA 2016 - wszystko w jednym miejscu! Wydarzenia w miastach, gdzie się bawić na darmowych koncertach, pogoda na majówkę 30.04.-3.05.2016, czy 2 maja jest wolne i gdzie zrobić zakupy w majowe dni wolne - sprawdź na ESKA.pl!
01/05/2016 15:33
MATURA
0

MATURA

Matura to najważniejszy moment w edukacji. Egzamin maturalny często decyduje o przyszłości - dlatego termin matury, a później arkusze maturalne to pożądane informacje wiosną. Wszystkie informacje o maturze znajdziecie poniżej.
30/04/2016 13:57
Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]
0

Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

Adam Lambert w Warszawie zagrał ekscytujący koncert w ramach trasy promującej platynowy album "The Original High". Nie obyło się bez zabawnego akcentu. Reakcja Adama? Oceńcie sami.
01/05/2016 23:24
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie
0

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online po polsku będzie dostępna wkrótce po światowej premierze. ESKA.pl pokazuje jak legalnie obejrzeć nowy sezon Gry o Tron 2016. 
01/05/2016 20:46
Bars and Melody w Stressed Out Twenty One Pilots. Nowy cover BAM
0

Bars and Melody w Stressed Out Twenty One Pilots. Nowy cover BAM

Bars and Melody w hicie twenty one pilots - Stressed Out. Zobacz teledysk!
01/05/2016 17:42
OPOLE 2016: pełna lista hitów, które walczą o Grand Prix Publiczności Złote Opole
0

OPOLE 2016: pełna lista hitów, które walczą o Grand Prix Publiczności Złote Opole

OPOLE 2016: Michał Szpak, Doda, Wilki czy Natalia Szroeder? Czyj hit zasługuje na Grand Prix Publiczności Złote Opole 2016? Pełna lista nazwisk i piosenek na ESKA.pl.
01/05/2016 17:14
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

01/05/2016 23:24

0
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

01/05/2016 20:46

0
MAJÓWKA

MAJÓWKA

01/05/2016 15:33

0
Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

30/04/2016 16:47

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Polecamy
Bars and Melody - Stressed Out
Czy Bars and Melody poradzili sobie ze Stressed Out twenty one pilots
  • TAK, zrobili to świetnie!
  • NIE, twenty one pilots są nie do podrobienia
  • NIE MAM ZDANIA
nagrody

polub
ESKA