WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Jamal - Miłość. Premiera płyty już dziś, 8 października! [VIDEO] - Jamal - Miłość. Album już w październiku!

Tagi związane z Jamal - Miłość. Premiera płyty już dziś, 8 października! [VIDEO]: Jamal Miłość, Jamal album 2013, Miłość 2013, Miłośc album 2013, Miłość płyta 2013, jamal 2013, jamal kiedy album

Jamal - Miłość. Premiera płyty już dziś, 8 października! [VIDEO]

RSS 08/10/2013 19:45 Komentarze
Jamal - Miłość. Płytę można znaleźć na sklepowych półkach już od dziś! Miłość to trzeci krążek na koncie radomskiego zespołu. Zobaczcie na Eska.pl, czego można się spodziewać po nowym albumie Jamal!
Jamal - Miłość Jamal - Miłość / Okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Jamal - Miłość. Premiera płyty już dziś, 8 października! [VIDEO]
Jamal wydaje płytę Miłość. To trzeci album na koncie zespołu. A fani musieli na niego czekać aż pięć lat, tyle minęło czasu od nagrania Urban Discotheque. - Jeśli ta płyta wyszłaby wcześniej, byłaby po prostu słaba. Dojrzałem, wszyscy potwornie dojrzeliśmy, a to wymaga czasu. Gojenia ran i marnowania blizn. Oprócz tego całe mnóstwo przyziemnych historii. Ale moja babcia zawsze mówiła, że na dobre się czeka - mówią muzycy na specjalnie założonym wydarzeniu na Facebooku.

>>> eskaGO zabierz muzykę ze sobą!

Na płycie Miłość znajdzie się 13 kawałków, w których usłyszymy m.in. gitarowe brzmienia i rockowe riffy. - Ta płyta to emocjonalność dokładnie na te czasy. To odbicie. Młodzi, 30-letni mieszkańcy wielkich miast, robiący swoje kariery, żyjący w oszałamiającym tempie, wracają do miłości. Dojrzeli. Zrozumieli. Taka jest ta płyta - piszą muzycy.

Premiera płyty Jamal - Miłość odbędzie się 8 października.

Jamal - Peron VIDEO:



Jamal - Defto




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Sunrise Festival 2016: online cała impreza! Gdzie oglądać festiwal w Kołobrzegu?
0

Sunrise Festival 2016: online cała impreza! Gdzie oglądać festiwal w Kołobrzegu?

Gdzie oglądać Sunrise Festival 2016? O której godzinie transmisja w internecie będzie dostępna? Stream z Sunrise Festival 2016 w Kołobrzegu podrzucamy Wam na ESKA.pl!
23/07/2016 23:40
Mans Zelmerlow w Polsce 2016: data, miejsce, bilety. Koncert zwycięzcy Eurowizji!
0

Mans Zelmerlow w Polsce 2016: data, miejsce, bilety. Koncert zwycięzcy Eurowizji!

Mans Zelmerlow da koncert w Polsce! Gdzie i kiedy wystąpi zwycięzca Eurowizji? Po ile są bilety na jego koncert? Wszystkie szczegółowe informacje poznacie już teraz - oczywiście na ESKA.pl!
23/07/2016 19:55
Legia - Śląsk: online i w TV - transmisja na żywo. Gdzie oglądać mecz 23.07?
0

Legia - Śląsk: online i w TV - transmisja na żywo. Gdzie oglądać mecz 23.07?

Legia Warszawa - Śląsk Wrocław: live w internecie i na żywo w telewizji już 23 lipca! Gdzie oglądać mecz drugiej kolejki Lotto Ekstraklasy? Czy streamy będą udostępnione za darmo? Szczegóły podrzucamy Wam na ESKA.pl!
23/07/2016 19:52
Sunrise Festival 2016: live online i lineup - dzień 2
0

Sunrise Festival 2016: live online i lineup - dzień 2

Sunrise Festival 2016 - dzień 2 zapowiada się ciekawie! Dlatego, że jedną z gwiazd będzie R3hab! Gdzie oglądać Sunrise Festival 2016 online? Link do streamu podrzucamy Wam na ESKA.pl!
23/07/2016 19:50
Tomorrowland 2016 - online. Gdzie oglądać w internecie?
0

Tomorrowland 2016 - online. Gdzie oglądać w internecie?

Tomorrowland 2016 online - gdzie oglądać transmisję z największego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Stream będzie udostępniony za darmo? Sprawdźcie na ESKA.pl
23/07/2016 18:12
Światowe Dni Młodzieży 2016 - Warszawa. Koncerty i program ŚDM w stolicy
0

Światowe Dni Młodzieży 2016 - Warszawa. Koncerty i program ŚDM w stolicy

Światowe Dni Młodzieży 2016 w Warszawie: to koncerty, zabawy, emisje filmów i inne atrakcje! Co się będzie działo z okazji wizyty Papieża w Polsce 2016? Dowiedzcie się już teraz na ESKA.pl!
23/07/2016 15:23
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

14/07/2016 11:12

0
Basia Kurdej-Szatan w The Voice of Poland. Nowa prowadząca w muzycznym show

Basia Kurdej-Szatan w The Voice of Poland. Nowa prowadząca w muzycznym show

12/07/2016 10:25

0
Final Six 2016 w Krakowie - kiedy i z kim zagrają Polacy?

Final Six 2016 w Krakowie - kiedy i z kim zagrają Polacy?

12/07/2016 09:04

0
Pokemon Go: Adele, Rihanna, Ariana Grande i inne gwiazdy w roli trenerów

Pokemon Go: Adele, Rihanna, Ariana Grande i inne gwiazdy w roli trenerów