WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Isabell Otrebus - kim jest uczestniczka polskich preselekcji do Eurowizji 2017? - Polskie preselekcje do Eurowizji 2017 - Isabell Otrebus

Tagi związane z Isabell Otrebus - kim jest uczestniczka polskich preselekcji do Eurowizji 2017?: eurowizja 2017, polskie preselekcje, Isabell Otrebus

Isabell Otrebus - kim jest uczestniczka polskich preselekcji do Eurowizji 2017?

RSS 17/02/2017 11:18 Komentarze

Śpiewała dla króla i w Mam talent!, teraz powalczy o Eurowizję. Poznajcie Isabell Otrebus, wybitnie uzdolnioną wokalistkę polskiego pochodzenia!

Isabell Otrebus - kim jest uczestniczka polskich preselekcji do Eurowizji 2017? Isabell Otrebus wystąpi podczas krajowych eliminacji do Eurowizji 2017 / Fot. Mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Isabell Otrebus - kim jest uczestniczka polskich preselekcji do Eurowizji 2017?

Isabell Otrebus to zaledwie 19-letnia szwedzka wokalistka polskiego pochodzenia. Młoda artystka 18 lutego 2017 roku weźmie udział w polskich preselekcjach do konkursu Eurowizja 2017. Naprawdę nazywa się Isabell Otrębus-Larsson, urodziła się w Sztokholmie, do którego wyemigrowali z Polski jej rodzice. Biegle porozumiewa się po polsku i szwedzku.

Eurowizja 2017: kto wystąpi w polskich preselekcjach. Ostateczna lista >>

Kim jest Isabell Otrebus?

Polska publiczność dobrze poznała Isabell w 2014 roku dzięki udziałowi w siódmej edycji talent show "Mam talent!", w którym dotarła do półfinału. Jej występy w show zostały przyjęte przez publiczność i jury owacjami na stojąco. Jurorzy zachwycali się głosem i poziomem wykonawczym Isabell, uznając ją za wyjątkowy talent wokalny i muzyczny. Isabell zagrała już parę koncertów w Szwecji, a najbardziej szczególnym był występ przed królem Karolem XVI Gustawem. Wspierała wtedy wokalnie Sannę Nielsen w jej eurowizyjnym hicie "Undo", który napisali Fredrik Kempe oraz David Kreuger. – To jeden z najlepszych głosów, jakie słyszałam od lat. Sprawdziłem ją w jedynym podejściu do "Titanium" Davida Guetty, a skoro tylko usłyszałem, jak to śpiewa, wiedziałem, że znalazłem nową gwiazdę – mówi Kreuger. David i Fredrik Kempe napisali dla Isabell Otrebus piosenkę "Voiceless", którą młoda szwedzka wokalistka zaprezentuje podczas polskich preselekcji do Eurowizji 18 lutego 2017 roku. Piękny, liryczny i delikatnie bujający tanecznie utwór.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY
0

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz w jednym miejscu. Data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk - wszystko o kolejnej edycji KSW na ESKA.pl
25/07/2017 17:32
Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]
0

Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

More Mess to tytuł nowej piosenki Kungsa! Czy francuski producent swoim hitem porwie do tańca słuchaczy na całym świecie? Sprawdzamy na ESKA.pl!
25/07/2017 17:31
Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty
0

Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Muzeum Powstania Warszawskiego podejmuje temat wydarzeń sierpnia i września 1944 roku. 28 lipca w Parku Wolności odbędzie się koncert Moniki Borzym. Szczegóły na ESKA.pl
25/07/2017 17:15
Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?
0

Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017 to spotkanie 3. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Będzie transmisja ONLINE i TV? Sprawdź, gdzie i o której oglądać mecz. 
25/07/2017 17:01
Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?
0

Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?

Obowiązkowe lektury szkolne w liceum i technikum są znane. Które książki trzeba przeczytać, by nie być zaskoczonym na maturze? Lista do sprawdzenia na ESKA.pl
25/07/2017 16:57
Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]
0

Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]

Mick Jagger 26 lipca 2017 obchodzi swoje 74. urodziny! Z tej okazji na ESKA.pl. znajdziecie najlepsze duety legendarnego wokalisty The Rolling Stones z gwiazdami muzyki pop.
25/07/2017 16:54
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program