WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Isabell Otrebus - kim jest uczestniczka polskich preselekcji do Eurowizji 2017? - Polskie preselekcje do Eurowizji 2017 - Isabell Otrebus

Tagi związane z Isabell Otrebus - kim jest uczestniczka polskich preselekcji do Eurowizji 2017?: eurowizja 2017, polskie preselekcje, Isabell Otrebus

Isabell Otrebus - kim jest uczestniczka polskich preselekcji do Eurowizji 2017?

RSS 17/02/2017 11:18 Komentarze

Śpiewała dla króla i w Mam talent!, teraz powalczy o Eurowizję. Poznajcie Isabell Otrebus, wybitnie uzdolnioną wokalistkę polskiego pochodzenia!

Isabell Otrebus - kim jest uczestniczka polskich preselekcji do Eurowizji 2017? Isabell Otrebus wystąpi podczas krajowych eliminacji do Eurowizji 2017 / Fot. Mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Isabell Otrebus - kim jest uczestniczka polskich preselekcji do Eurowizji 2017?

Isabell Otrebus to zaledwie 19-letnia szwedzka wokalistka polskiego pochodzenia. Młoda artystka 18 lutego 2017 roku weźmie udział w polskich preselekcjach do konkursu Eurowizja 2017. Naprawdę nazywa się Isabell Otrębus-Larsson, urodziła się w Sztokholmie, do którego wyemigrowali z Polski jej rodzice. Biegle porozumiewa się po polsku i szwedzku.

Eurowizja 2017: kto wystąpi w polskich preselekcjach. Ostateczna lista >>

Kim jest Isabell Otrebus?

Polska publiczność dobrze poznała Isabell w 2014 roku dzięki udziałowi w siódmej edycji talent show "Mam talent!", w którym dotarła do półfinału. Jej występy w show zostały przyjęte przez publiczność i jury owacjami na stojąco. Jurorzy zachwycali się głosem i poziomem wykonawczym Isabell, uznając ją za wyjątkowy talent wokalny i muzyczny. Isabell zagrała już parę koncertów w Szwecji, a najbardziej szczególnym był występ przed królem Karolem XVI Gustawem. Wspierała wtedy wokalnie Sannę Nielsen w jej eurowizyjnym hicie "Undo", który napisali Fredrik Kempe oraz David Kreuger. – To jeden z najlepszych głosów, jakie słyszałam od lat. Sprawdziłem ją w jedynym podejściu do "Titanium" Davida Guetty, a skoro tylko usłyszałem, jak to śpiewa, wiedziałem, że znalazłem nową gwiazdę – mówi Kreuger. David i Fredrik Kempe napisali dla Isabell Otrebus piosenkę "Voiceless", którą młoda szwedzka wokalistka zaprezentuje podczas polskich preselekcji do Eurowizji 18 lutego 2017 roku. Piękny, liryczny i delikatnie bujający tanecznie utwór.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Facebook na Dzień Ojca - animacje, gify i memy, którymi złożysz życzenia tacie
0

Facebook na Dzień Ojca - animacje, gify i memy, którymi złożysz życzenia tacie

Dzień Ojca 2017 - animacje, gify i memy idealne na Facebooka znajdziecie już teraz na ESKA.pl. Zaskoczcie swoich ojców i złóżcie im najbardziej oryginalne życzenia w sieci.
23/06/2017 00:30
Życzenia dla taty - pozytywne wierszyki na Dzień Ojca
0

Życzenia dla taty - pozytywne wierszyki na Dzień Ojca

Życzenia na Dzień Ojca już teraz na ESKA.pl Sprawdźcie najlepsze wierszyki dla każdego taty!
23/06/2017 00:24
Jak EPICKO świętować zakończenie roku szkolnego 2017?
0

Jak EPICKO świętować zakończenie roku szkolnego 2017?

Zakończenie roku szkolnego 2017 już 23 czerwca. Nie wiesz jak świętować? Sprawdź nasze pomysły na ESKA.pl
23/06/2017 00:03
Electrocity 2017 - kto wystąpi w Lubiążu? Znamy PEŁNY LINE-UP
0

Electrocity 2017 - kto wystąpi w Lubiążu? Znamy PEŁNY LINE-UP

Kto wystąpi na Electrocity 2017 w Lubiążu? Poznajcie wszystkie gwiazdy festiwalu już teraz na ESKA.pl i przekonajcie się, że warto tam być! 
22/06/2017 19:00
C-BooL na Tomorrowland?! Dlaczego powinien tam zagrać?
0

C-BooL na Tomorrowland?! Dlaczego powinien tam zagrać?

C-BooL odnosi ogromne sukcesy nie tylko w Polsce, ale także coraz lepiej radzi sobie na światowym rynku muzycznym. Dlatego właśnie powinien zagrać na największej imprezie muzyki elektronicznej! Dlaczego jeszcze? Przekonajcie się na ESKA.pl!
22/06/2017 18:40
Niesamowity wyczyn słoni - uratowały tonące młode [VIDEO]
0

Niesamowity wyczyn słoni - uratowały tonące młode [VIDEO]

Słonice ratujące topiące się w wodzie młode to nagranie, który robi furorę w sieci. Akcja niczym ze Słonecznego Patrolu do obejrzenia już teraz - na ESKA.pl.
22/06/2017 17:05
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Polska - Anglia 22.06.2017 ONLINE i w TV. TRANSMISJA na żywo Euro U-21

Mecz Polska - Anglia 22.06.2017 ONLINE i w TV. TRANSMISJA na żywo Euro U-21

22/06/2017 14:40

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

21/06/2017 16:20

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
Jak być ojcem supermanem? Im się udało! Zobacz najlepsze gify

Jak być ojcem supermanem? Im się udało! Zobacz najlepsze gify

12/06/2017 08:27

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Polski Hit Lata 2017, to...
  • C-BooL feat. Giang Pham - DJ Is Your Second Name
  • Gromee feat. Mahan Moin - Runaway
  • Monika Lewczuk feat. Antek Smykiewicz - Biegnę
  • Margaret - What You Do
  • Ewa Farna - Bumerang
  • Sound'n'Grace & Filip Lato - 100
  • Sarsa - Volta
  • Mrozu - Szerokie wody
  • Michał Szpak - Tic Tac Clock
  • Ewelina Lisowska - W sercu miasta
  • Komodo - Blue Suede Shoes
  • Dawid Kwiatkowski feat. Taelor Yung - I'm With The Girl
  • Kayah feat. Idan Raichel - Po co
  • Grzegorz Hyzy - O Pani!
  • Natalia Szroeder - Zamienię Cię
  • Karolina Artymowicz - Dalej
  • Patryk Kumór - Ogień i lód
  • Lanberry - Zagadka
  • Red Lips - Bez Reguł
  • Kamil Bednarek - Poczuj luz
  • Natalia Nykiel - Spokój
  • Mateusz Ziółko - Planety
polub
ESKA