WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Iron Maiden w Polsce w 2014 - BILETY. Kiedy i gdzie można kupić bilety na koncert? [VIDEO] - Iron Maiden w Polsce w 2014

Tagi związane z Iron Maiden w Polsce w 2014 - BILETY. Kiedy i gdzie można kupić bilety na koncert? [VIDEO]: Iron Maiden w Polsce w 2014, iron maiden bilety, iron maiden po ile bilety, iron maiden kiedy bilety w sprzedaży, iron maiden 2014

Iron Maiden w Polsce w 2014 - BILETY. Kiedy i gdzie można kupić bilety na koncert? [VIDEO]

RSS 19/02/2014 09:47 Komentarze
Iron Maiden w Polsce. Kiedy i gdzie można kupić bilety? Bilety w sprzedaży już od godziny 17 lutego dla członków Fan Clubu Iron Maiden, zaś dla pozostałych osób od 19 lutego.
Iron Maiden Iron Maiden / Oficjalny plakat
Ilustracja do artykułu: Iron Maiden w Polsce w 2014 - BILETY. Kiedy i gdzie można kupić bilety na koncert? [VIDEO]
Iron Maiden w Polsce w 2014 roku! Koncert odbędzie się 24 czerwca w Poznaniu na Inea Stadionie. To będzie trzecia wizyta zespołu w Poznaniu. 

Dokładnie trzydzieści lat temu, kiedy zespół grał w poznańskiej Hali Arena w ramach World Slavery Tour, muzycy zdecydowali się także na spontaniczny występ na weselu w klubie Adria! Goście weselni mogli usłyszeć Smoke On The Water Deep Purple i Tush ZZ Top.  - Będzie to najbardziej spektakularne rockowe show w historii tego obiektu! - zapewniają organizatorzy (Nova Music, Dolphin Touring oraz Agencja Go Ahead).

>>> Iron Maiden w Polsce 2014 r.! Gdzie i kiedy zagra Iron Maiden?


Bilety trafią do sprzedaży 19 lutego o godzinie 11.00. Przedsprzedaż wejściówek dla członków Fan Clubu Iron Maiden rozpocznie się 17 lutego o godzinie 11.00. - Członkowie Fan Clubu będą mieli również prawo wzięcia udziału w losowaniu prawa pierwszeństwa przy wejściu na stadion - informują organizatorzy.

Ceny biletów już są znane. Ich ceny prezentują się następująco: VIP - 699 zł, trybuna A - 249 zł, trybuna B -159 zł, golden circle - 299 zł i płyta -169 zł.

Bilety są dostępne na stronie www.eventim.pl oraz w sklepach stacjonarnych takich jak EMPiK, Saturn i Media Markt.

>>> eskaGO - słuchaj muzyki wszędzie!


Iron Maiden - Fear of the Dark




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Skoki Zakopane 21.01.17 - WYNIKI, SKRÓTY, klasyfikacja PŚ
0

Skoki Zakopane 21.01.17 - WYNIKI, SKRÓTY, klasyfikacja PŚ

Skoki w Zakopanem 21 stycznia 2017 to konkurs drużynowy. Na którym miejscu Polacy? Kto z naszych skoczył najdalej? Skróty oraz wyniki skoków na Wielkiej Krokwi do sprawdzenia na ESKA.pl!
21/01/2017 18:10
Skoki 22.01.17 - ONLINE i w TV
0

Skoki 22.01.17 - ONLINE i w TV

Skoki narciarskie w Zakopanem 22 stycznia 2017! Przed nami konkurs indywidualny, w którym Kamil Stoch będzie bronić pozycji lidera Pucharu Świata. Gdzie oglądać skoki w internecie i w telewizji? Szczegóły i program zawodów do sprawdzenia na ESKA.pl
21/01/2017 18:04
Kiedy jest Dzień Babci i Dzień Dziadka 2017? Sprawdź daty!
0

Kiedy jest Dzień Babci i Dzień Dziadka 2017? Sprawdź daty!

Kiedy jest Dzień Babci i Dzień Dziadka 2017? O tych świętach naprawdę nie wypada zapomnieć! Koniecznie sprawdźcie, w jakie dni wypadają święta wszystkich babć i dziadków w 2017 roku.
21/01/2017 17:57
Dzień Babci i Dziadka 2017 - życzenia i wesołe wierszyki [TOP 6]
0

Dzień Babci i Dziadka 2017 - życzenia i wesołe wierszyki [TOP 6]

Dzień Babci i Dziadka już 21 i 22 stycznia! Z tej okazji mamy dla Was wesołe wierszyki i życzenia gotowe do wykorzystania na Facebooku czy Twiterze. Na pewno przydadzą się również przy wręczaniu prezentów! Zobaczcie na ESKA.pl
21/01/2017 17:56
Harry Potter i Kamień Filozoficzny in Concert - data, miejsce, bilety
0

Harry Potter i Kamień Filozoficzny in Concert - data, miejsce, bilety

Po raz pierwszy w Polsce widzowie będą mieli okazję posłuchać pełnej ścieżki muzycznej w wykonaniu Czeskiej Narodowej Orkiestry Symfonicznej, do jednego z najbardziej lubianych filmów w historii. Gdzie i kiedy? Sprawdźcie na ESKA.pl
21/01/2017 15:11
Skoki Zakopane - piosenki na skocznie. Co wybrał Kamil Stoch?
0

Skoki Zakopane - piosenki na skocznie. Co wybrał Kamil Stoch?

Skoki narciarskie w Zakopanem 21 i 22 stycznia 2017. Wiemy, jakie piosenki usłyszycie na Wielkiej Krokwi! Co wybrał Kamil Stoch? Przekonajcie się i posłuchajcie na ESKA.pl
21/01/2017 14:09
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

18/01/2017 10:59

0
Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

16/01/2017 12:53

0
Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

16/01/2017 09:38

0
Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

14/01/2017 19:24

0
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

12/01/2017 13:06

0
Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

12/01/2017 11:47

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - Krajowe Eliminacje
Która polska gwiazda zgłosiła się do polskich preselekcji, ale udaje, że Eurowizja jej nie obchodzi?
  • Sylwia Grzeszczak
  • Ewa Farna
  • Doda
  • Dawid Kwiatkowski
  • Justyna Steczkowska
  • Rafał Brzozowski
  • Ewelina Lisowska
  • Marina
  • ktoś inny
polub
ESKA