Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Iron Maiden w Polsce w 2014 - BILETY. Kiedy i gdzie można kupić bilety na koncert? [VIDEO] - Iron Maiden w Polsce w 2014

Tagi związane z Iron Maiden w Polsce w 2014 - BILETY. Kiedy i gdzie można kupić bilety na koncert? [VIDEO]: Iron Maiden w Polsce w 2014, iron maiden bilety, iron maiden po ile bilety, iron maiden kiedy bilety w sprzedaży, iron maiden 2014

Iron Maiden w Polsce w 2014 - BILETY. Kiedy i gdzie można kupić bilety na koncert? [VIDEO]

RSS 19/02/2014 09:47 Komentarze
Iron Maiden w Polsce. Kiedy i gdzie można kupić bilety? Bilety w sprzedaży już od godziny 17 lutego dla członków Fan Clubu Iron Maiden, zaś dla pozostałych osób od 19 lutego.
Iron Maiden Iron Maiden / Oficjalny plakat
Ilustracja do artykułu: Iron Maiden w Polsce w 2014 - BILETY. Kiedy i gdzie można kupić bilety na koncert? [VIDEO]
Iron Maiden w Polsce w 2014 roku! Koncert odbędzie się 24 czerwca w Poznaniu na Inea Stadionie. To będzie trzecia wizyta zespołu w Poznaniu. 

Dokładnie trzydzieści lat temu, kiedy zespół grał w poznańskiej Hali Arena w ramach World Slavery Tour, muzycy zdecydowali się także na spontaniczny występ na weselu w klubie Adria! Goście weselni mogli usłyszeć Smoke On The Water Deep Purple i Tush ZZ Top.  - Będzie to najbardziej spektakularne rockowe show w historii tego obiektu! - zapewniają organizatorzy (Nova Music, Dolphin Touring oraz Agencja Go Ahead).

>>> Iron Maiden w Polsce 2014 r.! Gdzie i kiedy zagra Iron Maiden?


Bilety trafią do sprzedaży 19 lutego o godzinie 11.00. Przedsprzedaż wejściówek dla członków Fan Clubu Iron Maiden rozpocznie się 17 lutego o godzinie 11.00. - Członkowie Fan Clubu będą mieli również prawo wzięcia udziału w losowaniu prawa pierwszeństwa przy wejściu na stadion - informują organizatorzy.

Ceny biletów już są znane. Ich ceny prezentują się następująco: VIP - 699 zł, trybuna A - 249 zł, trybuna B -159 zł, golden circle - 299 zł i płyta -169 zł.

Bilety są dostępne na stronie www.eventim.pl oraz w sklepach stacjonarnych takich jak EMPiK, Saturn i Media Markt.

>>> eskaGO - słuchaj muzyki wszędzie!


Iron Maiden - Fear of the Dark




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Polsat Boxing Night 2016: Adamek w ringu. Z kim będzie walczył?
0

Polsat Boxing Night 2016: Adamek w ringu. Z kim będzie walczył?

Tomasz Adamek na Polsat Boxing Night 2016, a w związku z tym czekają nas niezwykłe emocje! Fani zastanawiają się czy to będzie ostatnia walka Górala? Z kim i kiedy Tomek Adamek będzie walczył? Wszystkie szczegóły znajdziecie na ESKA.pl!
08/02/2016 16:47
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]
0

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

Maroon 5 w Krakowie w 2016 roku - to już pewne! Pierwszy koncert Maroon 5 w Polsce odbędzie się 1 czerwca. Ile kosztują bilety i kto będzie supportował zespół Adama Levina w Polsce? Pełne info na ESKA.pl!
08/02/2016 16:45
The Voice of Poland: co dalej z programem. Kiedy zobaczymy kolejną odsłonę muzycznego show?
0

The Voice of Poland: co dalej z programem. Kiedy zobaczymy kolejną odsłonę muzycznego show?

The Voice of Poland to jeden z najbardziej lubianych programów muzycznych w telewizji polskiej. Zapadła już decyzja, że show nie wróci do stacji TVP2 w wiosennej ramówce. Co więc dalej z The Voice of Poland? Czy możemy się jeszcze spodziewać, że show znów zagości na naszych ekranach? Szczegóły na ESKA.pl!
08/02/2016 16:37
Dzieci w teledyskach sławnych rodziców. Oni planują karierę swoich pociech już od najmłodszych lat
0

Dzieci w teledyskach sławnych rodziców. Oni planują karierę swoich pociech już od najmłodszych lat

Dzieci w teledyskach sławnych rodziców pojawiają się nie od dziś. Czy promowanie swoich pociech we własnych klipach to sposób promocji dzieci i planowanie od najmłodszych lat ich kariery? Zobacz, którzy rodzice chętnie występują w teledyskach w towarzystwie swoich dzieci.
08/02/2016 16:16
Gorąca 20 Premiera: Tiesto & Oliver Heldens - The Right Song || Who Is Fancy - Boys Like You
0

Gorąca 20 Premiera: Tiesto & Oliver Heldens - The Right Song || Who Is Fancy - Boys Like You

Tiesto & Oliver Heldens feat. Natalie La Rose - The Right Song oraz Who Is Fancy feat. Ariana Grande & Meghan Trainor - Boys Like You: to dzisiejsze premiery w G20 Radia ESKA. Od Was zależy czy wejdą do notowania, na którym znajdziemy najpopularniejsze hity w Polsce. Teledysk do Right Song i do Boys Like You prezentujemy już teraz - na ESKA.pl
08/02/2016 15:55
Beyonce ogłasza Formation World Tour. Będzie koncert w Polsce?
0

Beyonce ogłasza Formation World Tour. Będzie koncert w Polsce?

Beyonce - Formation World Tour: trasa koncertowa została ogłoszona tuż po występie na Super Bowl 2016. Gwiazda odwiedzi miasta w Ameryce i Europie. Czy będzie koncert w Polsce? Sprawdzamy na ESKA.pl.
08/02/2016 15:44
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

08/02/2016 16:45

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

27/01/2016 13:10

0
Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

27/01/2016 08:47

0
Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

26/01/2016 14:08

0
informacje
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA