WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Iron Maiden w Polsce w 2014 - BILETY. Kiedy i gdzie można kupić bilety na koncert? [VIDEO] - Iron Maiden w Polsce w 2014

Tagi związane z Iron Maiden w Polsce w 2014 - BILETY. Kiedy i gdzie można kupić bilety na koncert? [VIDEO]: Iron Maiden w Polsce w 2014, iron maiden bilety, iron maiden po ile bilety, iron maiden kiedy bilety w sprzedaży, iron maiden 2014

Iron Maiden w Polsce w 2014 - BILETY. Kiedy i gdzie można kupić bilety na koncert? [VIDEO]

RSS 19/02/2014 09:47 Komentarze
Iron Maiden w Polsce. Kiedy i gdzie można kupić bilety? Bilety w sprzedaży już od godziny 17 lutego dla członków Fan Clubu Iron Maiden, zaś dla pozostałych osób od 19 lutego.
Iron Maiden Iron Maiden / Oficjalny plakat
Ilustracja do artykułu: Iron Maiden w Polsce w 2014 - BILETY. Kiedy i gdzie można kupić bilety na koncert? [VIDEO]
Iron Maiden w Polsce w 2014 roku! Koncert odbędzie się 24 czerwca w Poznaniu na Inea Stadionie. To będzie trzecia wizyta zespołu w Poznaniu. 

Dokładnie trzydzieści lat temu, kiedy zespół grał w poznańskiej Hali Arena w ramach World Slavery Tour, muzycy zdecydowali się także na spontaniczny występ na weselu w klubie Adria! Goście weselni mogli usłyszeć Smoke On The Water Deep Purple i Tush ZZ Top.  - Będzie to najbardziej spektakularne rockowe show w historii tego obiektu! - zapewniają organizatorzy (Nova Music, Dolphin Touring oraz Agencja Go Ahead).

>>> Iron Maiden w Polsce 2014 r.! Gdzie i kiedy zagra Iron Maiden?


Bilety trafią do sprzedaży 19 lutego o godzinie 11.00. Przedsprzedaż wejściówek dla członków Fan Clubu Iron Maiden rozpocznie się 17 lutego o godzinie 11.00. - Członkowie Fan Clubu będą mieli również prawo wzięcia udziału w losowaniu prawa pierwszeństwa przy wejściu na stadion - informują organizatorzy.

Ceny biletów już są znane. Ich ceny prezentują się następująco: VIP - 699 zł, trybuna A - 249 zł, trybuna B -159 zł, golden circle - 299 zł i płyta -169 zł.

Bilety są dostępne na stronie www.eventim.pl oraz w sklepach stacjonarnych takich jak EMPiK, Saturn i Media Markt.

>>> eskaGO - słuchaj muzyki wszędzie!


Iron Maiden - Fear of the Dark




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?
0

Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?

Początek roku szkolnego 2016/2017 zbliża się wielkimi krokami. Na zakończenie wakacji sprawdzamy kiedy uczniowie rozpoczną lekcje.
26/08/2016 10:47
ESKA Music Awards 2016 - kto wystąpi? Poznaj LINE UP gali w Szczecinie!
0

ESKA Music Awards 2016 - kto wystąpi? Poznaj LINE UP gali w Szczecinie!

ESKA Music Awards 2016, czyli najważniejsze wydarzenie muzyczne w Polsce już 26 sierpnia w Szczecinie! Kto swoim występem uświetni galę? Ujawniamy listę gwiazd, które wystąpią podczas ceremonii rozdania statuetek EMA 2016!
25/08/2016 22:17
Virgin powraca z nowym singlem. Doda i Tomek Lubert znowu razem!
0

Virgin powraca z nowym singlem. Doda i Tomek Lubert znowu razem!

Zespół Virgin powraca! Doda i Tomek Lubert po prawie 10 latach ponownie łączą siły i zapowiadają nowy singiel pt. Hard Heart. Sprawdź szczegóły dotyczące reaktywacji Virgin już teraz!
26/08/2016 16:18
ESKA Music Awards 2016 - relacja na żywo minuta po minucie
0

ESKA Music Awards 2016 - relacja na żywo minuta po minucie

ESKA Music Awards 2016 - relacja na żywo minuta po minucie. Specjalnie dla was obserwujemy przygotowania do gali ESKA Music Awards. To tutaj 26 sierpnia, relacjonujemy najważniejsze fakty, plotki i zakulisowe ciekawostki. W relacji znajdziecie też wywiady z gwiazdami gali ESKA Music Awards 2016! Transmisja gali już o 20:30 na antenie TVP1.
26/08/2016 16:01
ESKA Music Awards 2016 - gdzie oglądać online i w TV?
0

ESKA Music Awards 2016 - gdzie oglądać online i w TV?

ESKA Music Awards 2016 już 26 sierpnia zawita do Szczecina. Zastanawiacie się gdzie oglądać galę online i w TV? Na ESKA.pl znajdziecie odpowiedzi na te pytania!
26/08/2016 15:37
Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'
0

Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

Natasha Bassett wcieli się w postać Britney Spears w filmowej biografii gwiazdy pop. Wybór australijskiej aktorki do głównej roli nie przypadł jednak do gustu fanom piosenkarki, tak samo jak i cała idea tej produkcji. Britney również nie chce mieć nic wspólnego z tym filmem! Czy szykuje się więc spektakularna klapa?
26/08/2016 15:24
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

26/08/2016 15:24

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]