WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Iron Maiden w Polsce w 2014 - BILETY. Kiedy i gdzie można kupić bilety na koncert? [VIDEO] - Iron Maiden w Polsce w 2014

Tagi związane z Iron Maiden w Polsce w 2014 - BILETY. Kiedy i gdzie można kupić bilety na koncert? [VIDEO]: Iron Maiden w Polsce w 2014, iron maiden bilety, iron maiden po ile bilety, iron maiden kiedy bilety w sprzedaży, iron maiden 2014

Iron Maiden w Polsce w 2014 - BILETY. Kiedy i gdzie można kupić bilety na koncert? [VIDEO]

RSS 19/02/2014 09:47 Komentarze
Iron Maiden w Polsce. Kiedy i gdzie można kupić bilety? Bilety w sprzedaży już od godziny 17 lutego dla członków Fan Clubu Iron Maiden, zaś dla pozostałych osób od 19 lutego.
Iron Maiden Iron Maiden / Oficjalny plakat
Ilustracja do artykułu: Iron Maiden w Polsce w 2014 - BILETY. Kiedy i gdzie można kupić bilety na koncert? [VIDEO]
Iron Maiden w Polsce w 2014 roku! Koncert odbędzie się 24 czerwca w Poznaniu na Inea Stadionie. To będzie trzecia wizyta zespołu w Poznaniu. 

Dokładnie trzydzieści lat temu, kiedy zespół grał w poznańskiej Hali Arena w ramach World Slavery Tour, muzycy zdecydowali się także na spontaniczny występ na weselu w klubie Adria! Goście weselni mogli usłyszeć Smoke On The Water Deep Purple i Tush ZZ Top.  - Będzie to najbardziej spektakularne rockowe show w historii tego obiektu! - zapewniają organizatorzy (Nova Music, Dolphin Touring oraz Agencja Go Ahead).

>>> Iron Maiden w Polsce 2014 r.! Gdzie i kiedy zagra Iron Maiden?


Bilety trafią do sprzedaży 19 lutego o godzinie 11.00. Przedsprzedaż wejściówek dla członków Fan Clubu Iron Maiden rozpocznie się 17 lutego o godzinie 11.00. - Członkowie Fan Clubu będą mieli również prawo wzięcia udziału w losowaniu prawa pierwszeństwa przy wejściu na stadion - informują organizatorzy.

Ceny biletów już są znane. Ich ceny prezentują się następująco: VIP - 699 zł, trybuna A - 249 zł, trybuna B -159 zł, golden circle - 299 zł i płyta -169 zł.

Bilety są dostępne na stronie www.eventim.pl oraz w sklepach stacjonarnych takich jak EMPiK, Saturn i Media Markt.

>>> eskaGO - słuchaj muzyki wszędzie!


Iron Maiden - Fear of the Dark




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Opole 2016 - Piotr Kupicha jako Eugeniusz Bodo!
0

Opole 2016 - Piotr Kupicha jako Eugeniusz Bodo!

Piotr Kupicha na festiwalu w Opolu 2016 zaśpiewa Eugeniusza Bodo! Lider zespołu Feel stanie na scenie podczas koncertu piosenek filmowych! Jaki hit wykona? Sprawdźcie szczegóły na ESKA.pl!
24/05/2016 13:07
The Nice Guys - soundtrack. Piosenki z filmu Równi Goście
0

The Nice Guys - soundtrack. Piosenki z filmu Równi Goście

The Nice Guys - soundtrack już teraz na ESKA.pl. Piosenki z filmu Równi Goście budzą coraz większe zainteresowanie wśród widzów, dlatego zebraliśmy dla Was wszystkie tytuły w jednym miejscu.
24/05/2016 12:54
Wyniki sprawdzianu szóstoklasisty 2016 - Kiedy? Gdzie i jak sprawdzić?
0

Wyniki sprawdzianu szóstoklasisty 2016 - Kiedy? Gdzie i jak sprawdzić?

Sprawdzian szóstoklasisty 2016 - gdzie i kiedy wyniki? Jak sprawdzić, ile procentów i punktów otrzymaliście? Wszystkie informacje w pigułce poznacie w jednym miejscu - na ESKA.pl!
24/05/2016 12:12
BET Awards 2016 - nominacje. Beyonce i Rihanna na czele!
0

BET Awards 2016 - nominacje. Beyonce i Rihanna na czele!

BET Awards 2016 - nominacje do tej prestiżowej statuetki zostały ogłoszone. Największe szanse na nagrody mają Drake, Rihanna i Beyonce. Już teraz na ESKA.pl sprawdźcie pełną listę artystów, którzy powalczą o nagrody.
24/05/2016 11:56
Sprawdzian szóstoklasisty 2016 - WYNIKI. Gdzie i kiedy je sprawdzić?
0

Sprawdzian szóstoklasisty 2016 - WYNIKI. Gdzie i kiedy je sprawdzić?

Gdzie i kiedy wyniki sprawdzianu szóstoklasisty 2016? Uczniowie ostatnich klas szkół podstawowych i ich rodzice jak co roku przejmują się ilością zdobytych punktów. Specjalnie dla nich podajemy termin ogłaszania wyników oraz przekazania szkołom zaświadczeń. Sprawdź szczegóły, nie stresuj się i oglądaj teledysk do hitu Waiting na ESKA.pl
24/05/2016 11:34
Ariana Grande - teledysk do Into You. Wybraliśmy najseksowniejsze momenty w wideo!
0

Ariana Grande - teledysk do Into You. Wybraliśmy najseksowniejsze momenty w wideo!

Teledysk do Into You pojawił się 24.05.2016! Ariana Grande w nowym wideo wygląda bardzo kusząco, co zauważyli fani, a także redakcja ESKA.pl! Już teraz zobaczcie najlepsze, najseksowniejsze momenty! TOP 5 >>
24/05/2016 11:23
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

24/05/2016 09:04

0
Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data święta już teraz na ESKA.pl

Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data święta już teraz na ESKA.pl

23/05/2016 16:20

0
KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

23/05/2016 15:24

0
Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

23/05/2016 15:13

0
Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

22/05/2016 11:28

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
Jury The Voice of Poland
Która wokalistka powinna zastąpić Edytę Górniak w roli jurora The Voice of Poland?
  • Monika Brodka
  • Ania Dąbrowska
  • Ewa Farna
  • Sylwia Grzeszczak
  • Marika
polub
ESKA