WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Iron Maiden w Polsce w 2014 - BILETY. Kiedy i gdzie można kupić bilety na koncert? [VIDEO] - Iron Maiden w Polsce w 2014
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Iron Maiden w Polsce w 2014 - BILETY. Kiedy i gdzie można kupić bilety na koncert? [VIDEO]: Iron Maiden w Polsce w 2014, iron maiden bilety, iron maiden po ile bilety, iron maiden kiedy bilety w sprzedaży, iron maiden 2014

Iron Maiden w Polsce w 2014 - BILETY. Kiedy i gdzie można kupić bilety na koncert? [VIDEO]

RSS 19/02/2014 09:47 Komentarze 0
Iron Maiden w Polsce. Kiedy i gdzie można kupić bilety? Bilety w sprzedaży już od godziny 17 lutego dla członków Fan Clubu Iron Maiden, zaś dla pozostałych osób od 19 lutego.
Iron Maiden Iron Maiden / Oficjalny plakat
Ilustracja do artykułu: Iron Maiden w Polsce w 2014 - BILETY. Kiedy i gdzie można kupić bilety na koncert? [VIDEO]
Iron Maiden w Polsce w 2014 roku! Koncert odbędzie się 24 czerwca w Poznaniu na Inea Stadionie. To będzie trzecia wizyta zespołu w Poznaniu. 

Dokładnie trzydzieści lat temu, kiedy zespół grał w poznańskiej Hali Arena w ramach World Slavery Tour, muzycy zdecydowali się także na spontaniczny występ na weselu w klubie Adria! Goście weselni mogli usłyszeć Smoke On The Water Deep Purple i Tush ZZ Top.  - Będzie to najbardziej spektakularne rockowe show w historii tego obiektu! - zapewniają organizatorzy (Nova Music, Dolphin Touring oraz Agencja Go Ahead).

>>> Iron Maiden w Polsce 2014 r.! Gdzie i kiedy zagra Iron Maiden?


Bilety trafią do sprzedaży 19 lutego o godzinie 11.00. Przedsprzedaż wejściówek dla członków Fan Clubu Iron Maiden rozpocznie się 17 lutego o godzinie 11.00. - Członkowie Fan Clubu będą mieli również prawo wzięcia udziału w losowaniu prawa pierwszeństwa przy wejściu na stadion - informują organizatorzy.

Ceny biletów już są znane. Ich ceny prezentują się następująco: VIP - 699 zł, trybuna A - 249 zł, trybuna B -159 zł, golden circle - 299 zł i płyta -169 zł.

Bilety są dostępne na stronie www.eventim.pl oraz w sklepach stacjonarnych takich jak EMPiK, Saturn i Media Markt.

>>> eskaGO - słuchaj muzyki wszędzie!


Iron Maiden - Fear of the Dark




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Saszan - RSP Tour: kiedy pierwszy koncert wokalistki? Zobacz, kiedy Saszan jedzie w trasę [VIDEO]
0

Saszan - RSP Tour: kiedy pierwszy koncert wokalistki? Zobacz, kiedy Saszan jedzie w trasę [VIDEO]

Coraz więcej wiemy o koncertach Saszan na 2015 rok w ramach RSP Tour. Daty i miasta RSP Tour to najbardziej pożądane przez fanów wokalistki informacje, dlatego też wszystkich Saszanators zainteresuje wiadomość o starcie RSP Tour. Kiedy dokładnie Saszan wyrusza w trasę koncertową? Zobaczcie już teraz na ESKA.pl!
26/11/2014 16:49
Nowa płyta Rihanny 2014: R8 premierowo już 28 listopada? Gotowi na nowy album Rihanny? [VIDEO]
0

Nowa płyta Rihanny 2014: R8 premierowo już 28 listopada? Gotowi na nowy album Rihanny? [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2014 to gorący temat na koniec listopada. Wszystko to ze względu na informacje o premierze R8 Rihanny, jak nazywany jest jej nowy album. Płyta Rihanny bez zapowiedzi premierowo może pojawić się 28 listopada 2014 roku. Skąd takie wiadomości? Zobacz, co mówi się o nowej płycie Rihanny 2014 już teraz na ESKA.pl!
26/11/2014 16:14
Teledysk do Haunted - Beyonce. Piosenka z soundracku 50 Twarzy Greya już w sieci. Pasuje do filmu? [VIDEO]
0

Teledysk do Haunted - Beyonce. Piosenka z soundracku 50 Twarzy Greya już w sieci. Pasuje do filmu? [VIDEO]

Teledysk do utworu Haunted trafił do sieci. Przypomnijmy, że klip został nagrany już rok temu i znalazł się na płycie Beyonce z 2013 roku. Queen Bee zdecydowała się na jego publikację w internecie dopiero teraz. Czyżby był to celowy zabieg marketingowy? Przypomnijmy, że utwór Haunted można usłyszeć w trailerze do filmu 50 Twarzy Greya. Czy mroczny i wyuzdany zarazem teledysk do Haunted pasuje klimatem do 50 Twarzy Greya? Oceńcie sami! 
26/11/2014 16:04
Nastoletnia Doda śpiewa W Moim Magicznym Domu. Zobacz, jak bardzo zmieniła się Doda [VIDEO]
0

Nastoletnia Doda śpiewa W Moim Magicznym Domu. Zobacz, jak bardzo zmieniła się Doda [VIDEO]

Nagranie video, na którym Doda śpiewa piosenkę z repertuaru Hanny Banaszak robi furorę w internecie. Zobacz, jak bardzo zmieniła się Doda od początku swojej kariery wokalnej! 
26/11/2014 15:58
TOP Music Wembley 2015 w Londynie - zaśpiewają polskie gwiazdy [VIDEO]
0

TOP Music Wembley 2015 w Londynie - zaśpiewają polskie gwiazdy [VIDEO]

TOP Music Wembley w Londynie, czyli impreza, na której wystąpią m.in. polskie gwiazdy. Na legendarnej Wembley Arenie wystąpią takie gwiazdy jak: Edyta Górniak, Sylwia Grzeszczak, Patrycja Markowska, Andrzej Piaseczny czy Zakopower. Kiedy odbędzie się TOP Music Wembley? Szczegóły dotyczące imprezy znajdziecie na ESKA.pl 
26/11/2014 15:28
Mecz Arsenal Londyn - Borussia Dortmund 26.11: gdzie oglądać w tv i online, o której godzinie? Będzie gra w stylu Like A Champion? [AUDIO]
0

Mecz Arsenal Londyn - Borussia Dortmund 26.11: gdzie oglądać w tv i online, o której godzinie? Będzie gra w stylu Like A Champion? [AUDIO]

Mecz Arsenal Londyn - Borussia Dortmund 26.11 online to wcale nie gorsza opcja od transmisji w tv. To także jedna z odpowiedzi na pytanie, gdzie oglądać mecz Arsenal Londyn - Borussia Dortmund na żywo, bo internetowy live stream jest dostępny. Wszystko o transmisji meczu Arsenal Londyn - Borussia Dortmund w telewizji i internecie na ESKA.pl. Gotowi na grę w stylu Like A Champion?
26/11/2014 15:24
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]