WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Idol: Wojtek Łuszczykiewicz ma zaskakującą propozycję dla uczestników - Idol - odcinek 22.03

Tagi związane z Idol: Wojtek Łuszczykiewicz ma zaskakującą propozycję dla uczestników: Wojtek Łuszczykiewicz, Idol, Polsat, jury Idola

Idol: Wojtek Łuszczykiewicz ma zaskakującą propozycję dla uczestników

RSS 20/03/2017 13:38 Komentarze

Znany z inteligentnych ripost i ciętego języka Wojciech Łuszczykiewicz  wystosował zaskakującą i odważną propozycję do uczestników programu. Czy skorzystają z niej? 

Idol: Wojtek Łuszczykiewicz ma zaskakującą propozycję dla uczestników Jury Idola / Fot. Polsat/Idol
Ilustracja do artykułu: Idol: Wojtek Łuszczykiewicz ma zaskakującą propozycję dla uczestników

Kiedy wokalista formacji Video dostał ofertę udziału w Idolu, ucieszył się, bo „kontakt z żywym człowiekiem zawsze jest na plus”, ale też i zmartwił się, bo zdał sobie sprawę, że „nieodpowiedzialna decyzja - jakakolwiek – może mieć daleko idące konsekwencje  i kogoś skrzywdzić”. - Mam nadzieję, że tak się nie stało – stwierdził juror. - ale jeżeli jednak tak się stało chociaż raz, to..."

Idol 22.03

Zobaczcie jaką zaskakującą propozycję ma Wojtek Łuszczykiewicz dla wszystkich pokrzywdzonych jego decyzjami uczestników!  Pamiętajcie też, że przed nami nowe, ekscytujące wyzwania czekające uczestników. Żarty zdecydowanie się skończyły, bo już w najbliższą środę pierwsze starcie w etapie teatralnym!Jakie zadania dostaną od jurorów kandydaci na Idola? Przekonacie się już 22 marca o godzinie 20:00 w Polsacie!

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Mariusz Dyba - kim jest uczestnik Idola?
0

Mariusz Dyba - kim jest uczestnik Idola?

Mariusz Dyba z zespołu Chemia to jeden z faworytów do zwycięstwa w nowej edycji Idola. Ile ma lat? Skąd pochodzi? Sprawdź, co wiemy na temat tego wokalisty!
30/03/2017 17:07
The Weeknd znowu w duecie z Laną Del Rey!
0

The Weeknd znowu w duecie z Laną Del Rey!

Lana Del Rey i The Weeknd ponownie razem! Tym razem wspólny utwór artystów trafi na krążek Lany.
30/03/2017 16:51
Beckham ma blizny jak Popek! Co się stało z twarzą piłkarza?
0

Beckham ma blizny jak Popek! Co się stało z twarzą piłkarza?

David Beckham wygląda jak Popek! I to nie jest żart! Jeden z najprzystojniejszych piłkarzy dodał zdjęcie, na którym ma złote zęby i charakterystyczną dla polskiego rapera bliznę na twarzy! Po co to zrobił? Przekonajcie się na ESKA.pl
30/03/2017 16:50
Mecz Wisła - Lech na żywo 31.03.17. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?
0

Mecz Wisła - Lech na żywo 31.03.17. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?

Wisła Kraków - Lech Poznań to hitowe starcie 31 marca 2017. Gdzie i od której oglądać transmisję na żywo? Czy będzie za darmo? Przekonajcie się już teraz na ESKA.pl
30/03/2017 16:27
Co to jest hygge?
0

Co to jest hygge?

Hygge to duńska sztuka szczęścia. Na czym polega? 
30/03/2017 16:00
Angelika Zaworka 'Żelka' - kim jest uczestniczka Idolka?
0

Angelika Zaworka 'Żelka' - kim jest uczestniczka Idolka?

Angelika Zaworka 'Żelka' to jedna z najbarwniejszych uczestniczek nowej edycji Idola. Kim jest, ile ma lat, czym się zajmuje? Sprawdzamy!
30/03/2017 15:45
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Czarnogóra-Polska: memy po meczu i komentarze Tomasza Hajty!

Czarnogóra-Polska: memy po meczu i komentarze Tomasza Hajty!

27/03/2017 11:04

0
Dziewczyna całuje obcych na ulicy. Ich reakcje są bezcenne! [VIDEO]

Dziewczyna całuje obcych na ulicy. Ich reakcje są bezcenne! [VIDEO]

24/03/2017 23:56

0
BURN Residency 2017 - jak się zgłosić? To już ostatnie dni!

BURN Residency 2017 - jak się zgłosić? To już ostatnie dni!

24/03/2017 22:43

0
Healthy Mom by Ann - ćwiczenia dla kobiet w ciąży! Wygraj DVD Anny Lewandowskiej

Healthy Mom by Ann - ćwiczenia dla kobiet w ciąży! Wygraj DVD Anny Lewandowskiej

24/03/2017 13:07

0
Guma z chodnika i torba z powietrzem z koncertu, czyli najdziwniejsze aukcje fanów

Guma z chodnika i torba z powietrzem z koncertu, czyli najdziwniejsze aukcje fanów

23/03/2017 16:43

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Trzech Króli - teledyski
Który teledysk Popka, Soboty i Matheo jest najlepszy?
  • Bajka
  • Dom
  • Czego sercu nie żal
  • Z biegiem czasu
  • Nigdy nie mów nigdy
polub
ESKA