WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Idol: Wojtek Łuszczykiewicz ma zaskakującą propozycję dla uczestników - Idol - odcinek 22.03

Tagi związane z Idol: Wojtek Łuszczykiewicz ma zaskakującą propozycję dla uczestników: Wojtek Łuszczykiewicz, Idol, Polsat, jury Idola

Idol: Wojtek Łuszczykiewicz ma zaskakującą propozycję dla uczestników

RSS 20/03/2017 13:38 Komentarze

Znany z inteligentnych ripost i ciętego języka Wojciech Łuszczykiewicz  wystosował zaskakującą i odważną propozycję do uczestników programu. Czy skorzystają z niej? 

Idol: Wojtek Łuszczykiewicz ma zaskakującą propozycję dla uczestników Jury Idola / Fot. Polsat/Idol
Ilustracja do artykułu: Idol: Wojtek Łuszczykiewicz ma zaskakującą propozycję dla uczestników

Kiedy wokalista formacji Video dostał ofertę udziału w Idolu, ucieszył się, bo „kontakt z żywym człowiekiem zawsze jest na plus”, ale też i zmartwił się, bo zdał sobie sprawę, że „nieodpowiedzialna decyzja - jakakolwiek – może mieć daleko idące konsekwencje  i kogoś skrzywdzić”. - Mam nadzieję, że tak się nie stało – stwierdził juror. - ale jeżeli jednak tak się stało chociaż raz, to..."

Idol 22.03

Zobaczcie jaką zaskakującą propozycję ma Wojtek Łuszczykiewicz dla wszystkich pokrzywdzonych jego decyzjami uczestników!  Pamiętajcie też, że przed nami nowe, ekscytujące wyzwania czekające uczestników. Żarty zdecydowanie się skończyły, bo już w najbliższą środę pierwsze starcie w etapie teatralnym!Jakie zadania dostaną od jurorów kandydaci na Idola? Przekonacie się już 22 marca o godzinie 20:00 w Polsacie!

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Czy Ariana Grande wystąpi w Polsce? Jest ostateczna decyzja
0

Czy Ariana Grande wystąpi w Polsce? Jest ostateczna decyzja

Co trzeba zrobić, aby otrzymać zwrot pieniędzy za bilet zakupiony na odwołany koncert Ariany Grande? Sprawdzamy już teraz - na ESKA.pl.
25/05/2017 08:21
Katy Perry w Carpool Karaoke wyjaśnia spór z Taylor Swift: 'To ona zaczęła!'
0

Katy Perry w Carpool Karaoke wyjaśnia spór z Taylor Swift: 'To ona zaczęła!'

Katy Perry wyznała, że chciała zakończyć kłótnię, ale również ostrzegła Taylor Swift, że powinna się spodziewać reakcji.
24/05/2017 20:11
Mecz Manchester - Ajax 24.05.2017 ONLINE i w TV na żywo. Gdzie i o której oglądać?
0

Mecz Manchester - Ajax 24.05.2017 ONLINE i w TV na żywo. Gdzie i o której oglądać?

Mecz Manchester United - Ajax Amsterdam to finał Ligi Europy i zarazem drugi najważniejszy mecz klubowy w 2017 roku. Sprawdź, gdzie i o której oglądać transmisję na żywo.
24/05/2017 19:53
Zamach w Manchesterze - ofiary. Kim były?
0

Zamach w Manchesterze - ofiary. Kim były?

Kim są ofiary ataku terrorystycznego w Manchesterze?
24/05/2017 18:59
Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation
0

Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

Już 31 maja i 1 czerwca w Łodzi miały się odbyć pierwsze koncerty Ariany Grande w Polsce. Atlas Arena oraz Live Nation Polska wydały oficjalne oświadczenia w sprawie tych imprez.
24/05/2017 18:16
24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV
0

24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

Ajax Amsterdam - Manchester United 24 maja 2017 przed nami! Finał Ligi Europy zobaczymy na otwartym kanale telewizyjnym! Gdzie i o której godzinie? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl
24/05/2017 16:48
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

24/05/2017 18:16

0
24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24/05/2017 16:48

0
KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

24/05/2017 11:38

0
Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

24/05/2017 11:20

0
Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

23/05/2017 15:48

0
Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

22/05/2017 13:03

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Kto z One Direction zaliczył najlepszy debiut?
  • Harry Styles - Sign Of The Times
  • Niall Horan - This Town
  • Liam Payne - Strip That Down
  • Louis Tomlinson - Just Hold On
  • Zayn Malik - Pillowtalk
polub
ESKA