WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Idol: Wojtek Łuszczykiewicz ma zaskakującą propozycję dla uczestników - Idol - odcinek 22.03

Tagi związane z Idol: Wojtek Łuszczykiewicz ma zaskakującą propozycję dla uczestników: Wojtek Łuszczykiewicz, Idol, Polsat, jury Idola

Idol: Wojtek Łuszczykiewicz ma zaskakującą propozycję dla uczestników

RSS 20/03/2017 13:38 Komentarze

Znany z inteligentnych ripost i ciętego języka Wojciech Łuszczykiewicz  wystosował zaskakującą i odważną propozycję do uczestników programu. Czy skorzystają z niej? 

Idol: Wojtek Łuszczykiewicz ma zaskakującą propozycję dla uczestników Jury Idola / Fot. Polsat/Idol
Ilustracja do artykułu: Idol: Wojtek Łuszczykiewicz ma zaskakującą propozycję dla uczestników

Kiedy wokalista formacji Video dostał ofertę udziału w Idolu, ucieszył się, bo „kontakt z żywym człowiekiem zawsze jest na plus”, ale też i zmartwił się, bo zdał sobie sprawę, że „nieodpowiedzialna decyzja - jakakolwiek – może mieć daleko idące konsekwencje  i kogoś skrzywdzić”. - Mam nadzieję, że tak się nie stało – stwierdził juror. - ale jeżeli jednak tak się stało chociaż raz, to..."

Idol 22.03

Zobaczcie jaką zaskakującą propozycję ma Wojtek Łuszczykiewicz dla wszystkich pokrzywdzonych jego decyzjami uczestników!  Pamiętajcie też, że przed nami nowe, ekscytujące wyzwania czekające uczestników. Żarty zdecydowanie się skończyły, bo już w najbliższą środę pierwsze starcie w etapie teatralnym!Jakie zadania dostaną od jurorów kandydaci na Idola? Przekonacie się już 22 marca o godzinie 20:00 w Polsacie!

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Sunrise Festival 2017 - momenty, które wstyd przegapić!
0

Sunrise Festival 2017 - momenty, które wstyd przegapić!

Sunrise Festival 2017 miał miejsce od 21-23 lipca! Co działo się wyjątkowej imprezie z muzyką elektroniczną? Mamy dla was momenty z festiwalu, które wstyd było przegapić! Sprawdźcie już teraz!
24/07/2017 12:28
Voice of Poland Pod Żaglami - kto wystąpi podczas finału The Tall Ships Races 2017?
0

Voice of Poland Pod Żaglami - kto wystąpi podczas finału The Tall Ships Races 2017?

Voice of Poland Pod Żaglami to koncert, który odbędzie się w ramach finału The Tall Ships Races 2017. Szczegóły wydarzenia znajdziecie na ESKA.pl
24/07/2017 12:17
Magda Gessler gotuje 21 lat temu. Nie poznasz gwiazdy Kuchennych rewolucji! VIDEO
0

Magda Gessler gotuje 21 lat temu. Nie poznasz gwiazdy Kuchennych rewolucji! VIDEO

Magda Gessler gotuje w telewizji... 21 lat temu! Jak wtedy wyglądała i jak się zachowywała? Nie poznasz gwiazdy Kuchenny rewolucji!
24/07/2017 11:53
Despacito zakazane w radiu. Kto zablokował hit lata?
0

Despacito zakazane w radiu. Kto zablokował hit lata?

Despacito zablokowane. Chociaż hit lata podbija listy przebojów na całym świecie, są miejsca, gdzie już go nie posłuchasz.
24/07/2017 11:25
Tadeusz Sznuk nie żyje. Tysiące osób reaguje na wirus
0

Tadeusz Sznuk nie żyje. Tysiące osób reaguje na wirus

Tadeusz Sznuk nie żyje? Taka szokująca informacja krąży po Facebooku. Sprawdźcie, na co trzeba uważać!
24/07/2017 11:09
Andrzej Piaseczny teledysk z udziałem fanów do piosenki My [VIDEO]
0

Andrzej Piaseczny teledysk z udziałem fanów do piosenki My [VIDEO]

Andrzej Piaseczny - My: wokalista i juror w The Voice of Poland z pomocą swoich fanów stworzył wyjątkowe video do najnowszego singla. Zobacz teledysk na ESKA.pl!
24/07/2017 11:04
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program