WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » I Will Always Love You coverują polskie gwiazdy - która najlepiej? Sylwia Grzeszczak, Edyta Górniak czy Ewa Farna? [VIDEO] - I Will Always Love You śpiewają Sywia Grzeszczak, Edyta Górniak, Ewa Farna...

I Will Always Love You coverują polskie gwiazdy - która najlepiej? Sylwia Grzeszczak, Edyta Górniak czy Ewa Farna? [VIDEO]

RSS 15/11/2013 13:05 Komentarze
Polskie gwiazdy wykonują przebój Whitney Houston I Will Always Love You. Z legendarnym wykonem zmierzyły się Edyta Górniak, Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak. Która najlepiej sobie poradziła?
Edyta Górniak i Sylwia Grzeszczak Edyta Górniak i Sylwia Grzeszczak / WBF
Ilustracja do artykułu: I Will Always Love You coverują polskie gwiazdy - która najlepiej? Sylwia Grzeszczak, Edyta Górniak czy Ewa Farna? [VIDEO]
I Will Always Love You coverują polskie gwiazdy - która najlepiej?
I Will Always Love You coverują polskie gwiazdy - która najlepiej?
  • Edyta Górniak 0%
  • Sylwia Grzeszczak 100%
  • Ewa Farna 0%
I Will Always Love You Whitney Houston - jak sobie radzą z tym kawałkiem polskie gwiazdy? Sprawdźcie na ESKA.pl!

Z legendarnym numerem I Will Always Love You stał się sławny dzięki Houston, choć piosenkę po raz pierwszy zaśpiewała Dolly Parton, która jest też autorką tekstu. Z tym utworem zmierzyły się też rodzime gwiazdy.

>>> eskaGO - zabierz muzę ze sobą!

Wśród nich jest między innymi Sylwia Grzeszczak, która ten numer zaśpiewała w programie Kuby Wojewódzkiego. Kilkukrotnie kawałek I Will Always Love You wykonał polska diva, jurorka w The Voice Of Poland Edyta Górniak.

Z piosenką okrzykniętą przebojem zmierzyła się też młoda Ewa Farna, która została jurorką X Factor, a także niedawno wydała płytę (W)INNA?

Już teraz posłuchajcie tych wykonów i piszcie na naszym Eskowym czacie, kto najlepiej wykonuje kawałek, który za sprawą Houston pojawił się na 68. miejscu w zestawieniu największych piosenek wszech czasów opublikowanych przez magazyn Billboard.

Whitney Houston - I Will Always Love You (cover Sylwia Grzeszczak)




Whitney Houston - I Will Always Love You (cover Edyta Górniak)



Whitney Houston - I Will Always Love You (cover Ewa Farna)




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Światowe Dni Młodzieży 2016: online i w TV. Rozpiska transmisji
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: online i w TV. Rozpiska transmisji

Światowe Dni Młodzieży 2016 - gdzie oglądać online i w TV? Transmisja prosto z Krakowa odbędzie się na antenach Telewizji Polskiej! Dokładna rozpiska, czyli daty i godziny emisji ŚDM 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl! 
27/07/2016 21:30
Koncerty 2016 - sierpień. Występy, które wstyd przegapić!
0

Koncerty 2016 - sierpień. Występy, które wstyd przegapić!

Koncerty 2016 - sierpień. Festiwale, imprezy i występy największych gwiazd, których nie możecie przegapić znajdziecie w jednym miejscu! Lista do wglądu czeka - oczywiście na ESKA.pl!
27/07/2016 18:29
The Vamps w Polsce 2016: koncert przeniesiony! Bilety, data, nowa lokalizacja
0

The Vamps w Polsce 2016: koncert przeniesiony! Bilety, data, nowa lokalizacja

The Vamps wystąpią w Polsce! Kiedy i gdzie odbędzie się pierwszy koncert brytyjskiego zespołu w naszym kraju? Gdzie i za ile można kupić bilety? Sprawdź szczegóły już teraz - na ESKA.pl!
27/07/2016 17:42
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest trzecia pula!
0

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest trzecia pula!

Koncert The Vamps w Polsce 2016 cieszy się dużą popularnością! Bilety rozeszły się w szybkim tempie, co zmartwiło wielu polskich fanów. Mamy jednak dobrą informację - jest trzecia pula! Gdzie i kiedy będą dostępne? Szczegóły sprawdzicie już teraz - na ESKA.pl!
27/07/2016 17:38
Światowe Dni Młodzieży 2016: program w TV i online. Gdzie oglądać ŚDM 2016?
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: program w TV i online. Gdzie oglądać ŚDM 2016?

Światowe Dni Młodzieży 2016: transmisja w telewizji i w internecie będzie dostępna. Godzinową rozpiskę z wizyty papieża w Polsce prezentujemy Wam na ESKA.pl!
27/07/2016 17:29
RIO 2016: medale. Polacy z dużymi szansami na olimpijskie krążki
0

RIO 2016: medale. Polacy z dużymi szansami na olimpijskie krążki

RIO 2016: medale olimpijskie dla sportowców są niezwykle ważne. To najlepsza nagroda za wysiłek i trud włożony w rozwijanie swoich umiejętności. Na ESKA.pl sprawdzamy, którzy sportowcy mają szanse na medale w RIO 2016.
27/07/2016 16:57
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...