Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » I Will Always Love You coverują polskie gwiazdy - która najlepiej? Sylwia Grzeszczak, Edyta Górniak czy Ewa Farna? [VIDEO] - I Will Always Love You śpiewają Sywia Grzeszczak, Edyta Górniak, Ewa Farna...
REKLAMA
REKLAMA

I Will Always Love You coverują polskie gwiazdy - która najlepiej? Sylwia Grzeszczak, Edyta Górniak czy Ewa Farna? [VIDEO]

RSS 15/11/2013 13:05 Komentarze 0
Polskie gwiazdy wykonują przebój Whitney Houston I Will Always Love You. Z legendarnym wykonem zmierzyły się Edyta Górniak, Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak. Która najlepiej sobie poradziła?
Edyta Górniak i Sylwia Grzeszczak Edyta Górniak i Sylwia Grzeszczak / WBF
Ilustracja do artykułu: I Will Always Love You coverują polskie gwiazdy - która najlepiej? Sylwia Grzeszczak, Edyta Górniak czy Ewa Farna? [VIDEO]
I Will Always Love You coverują polskie gwiazdy - która najlepiej?
I Will Always Love You coverują polskie gwiazdy - która najlepiej?
  • Edyta Górniak 0%
  • Sylwia Grzeszczak 100%
  • Ewa Farna 0%
I Will Always Love You Whitney Houston - jak sobie radzą z tym kawałkiem polskie gwiazdy? Sprawdźcie na ESKA.pl!

Z legendarnym numerem I Will Always Love You stał się sławny dzięki Houston, choć piosenkę po raz pierwszy zaśpiewała Dolly Parton, która jest też autorką tekstu. Z tym utworem zmierzyły się też rodzime gwiazdy.

>>> eskaGO - zabierz muzę ze sobą!

Wśród nich jest między innymi Sylwia Grzeszczak, która ten numer zaśpiewała w programie Kuby Wojewódzkiego. Kilkukrotnie kawałek I Will Always Love You wykonał polska diva, jurorka w The Voice Of Poland Edyta Górniak.

Z piosenką okrzykniętą przebojem zmierzyła się też młoda Ewa Farna, która została jurorką X Factor, a także niedawno wydała płytę (W)INNA?

Już teraz posłuchajcie tych wykonów i piszcie na naszym Eskowym czacie, kto najlepiej wykonuje kawałek, który za sprawą Houston pojawił się na 68. miejscu w zestawieniu największych piosenek wszech czasów opublikowanych przez magazyn Billboard.

Whitney Houston - I Will Always Love You (cover Sylwia Grzeszczak)




Whitney Houston - I Will Always Love You (cover Edyta Górniak)



Whitney Houston - I Will Always Love You (cover Ewa Farna)




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Wyniki matury 2015 - jak je sprawdzić w internecie? Informacje na temat wyników maturalnych 2015. Kto Can't Wait? [VIDEO]
0

Wyniki matury 2015 - jak je sprawdzić w internecie? Informacje na temat wyników maturalnych 2015. Kto Can't Wait? [VIDEO]

Matura 2015: wyniki będzie można sprawdzić w internecie? Gdzie i kiedy zostaną podane wyniki matury 2015? Informacje na temat wyników maturalnych znajdziecie na ESKA.pl
27/05/2015 17:17
Dnipro Dniepropietrowsk - Sevilla FC: wynik budzi emocje! Kto wygra finał LE 2015 i zaśpiewa We Are The Champions? [VIDEO]
0

Dnipro Dniepropietrowsk - Sevilla FC: wynik budzi emocje! Kto wygra finał LE 2015 i zaśpiewa We Are The Champions? [VIDEO]

Wynik meczu Dnipro Dniepropietrowsk - Sevilla FC, czyli odpowiedź na pytanie, kto wygrał w finale Ligi Europy 2015 27 maja, jeszcze przed spotkaniem zdają się znać bukmacherzy. Czy ich typy, co do wyniku meczu Dnipro - Sevilla 27.05.2015, sprawdzą się i ich faworyt zaśpiewa We Are The Champions?
27/05/2015 17:17
Lotto wyniki 28.05.2015. Po trafieniu 12 milionów możesz żyć, jak gwiazdy muzyczne. Które? Sprawdźcie na ESKA.pl [VIDEO]
0

Lotto wyniki 28.05.2015. Po trafieniu 12 milionów możesz żyć, jak gwiazdy muzyczne. Które? Sprawdźcie na ESKA.pl [VIDEO]

Wynikli najbliższej kumulacji Lotto poznamy już w czwartek 28.05.2015. Do zgarnięcia jest pula 12 milionów złotych. Jeśli wygracie taką kasę, zamożnością dorównacie niektórym gwiazdom muzycznym - którym? Sprawdź na ESKA.pl 
27/05/2015 17:01
Finał Ligi Europy na Narodowym: bilety na mecz Sevilla - Dnipro. Gdzie i za ile kupić? Impossible? [VIDEO]
0

Finał Ligi Europy na Narodowym: bilety na mecz Sevilla - Dnipro. Gdzie i za ile kupić? Impossible? [VIDEO]

Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk - bilety na finał Ligi Europy na Narodowym są nadal w sprzedaży? Gdzie i za ile kupić bilety na finał Ligi Europy na Narodowym. Przypomnijmy, że mecz odbędzie się w środę 27.05.2015. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie na ESKA.pl 
27/05/2015 15:48
Finał Ligi Europy na Narodowym: gdzie oglądać mecz Sevilla Dnipro na żywo w TV i online. Live Streamy są Impossible? [VIDEO]
0

Finał Ligi Europy na Narodowym: gdzie oglądać mecz Sevilla Dnipro na żywo w TV i online. Live Streamy są Impossible? [VIDEO]

Gdzie oglądać finał Ligi Europy 2015? Mecz finałowy Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk odbędzie się już w najbliższą środę 27.05.2015 na Stadionie Narodowym w Warszawie. O której rozpocznie się finał Ligi Europy? Czy istnieje możliwość obejrzenia meczu Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk w TV lub online? Gdzie szukać darmowych i legalnych live streamów do transmisji finału Ligi Europy?
27/05/2015 15:46
Wianki w Warszawie 2015: kto wystąpi? Mamy program imprezy! [VIDEO]
0

Wianki w Warszawie 2015: kto wystąpi? Mamy program imprezy! [VIDEO]

Wianki w Warszawie - kto wystąpi podczas Wianków Nad Wisłą w Warszawie? Kiedy i gdzie w tym roku odbędzie się impreza? Jaki jest program Wianków nad Wisłą 2015? Szczegóły na temat nadchodzącego przywitania lata w Warszawie znajdziecie na ESKA.pl 
27/05/2015 15:43
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

23/05/2015 17:48

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska