WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » I Will Always Love You coverują polskie gwiazdy - która najlepiej? Sylwia Grzeszczak, Edyta Górniak czy Ewa Farna? [VIDEO] - I Will Always Love You śpiewają Sywia Grzeszczak, Edyta Górniak, Ewa Farna...
REKLAMA
REKLAMA

I Will Always Love You coverują polskie gwiazdy - która najlepiej? Sylwia Grzeszczak, Edyta Górniak czy Ewa Farna? [VIDEO]

RSS 15/11/2013 13:05 Komentarze 0
Polskie gwiazdy wykonują przebój Whitney Houston I Will Always Love You. Z legendarnym wykonem zmierzyły się Edyta Górniak, Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak. Która najlepiej sobie poradziła?
Edyta Górniak i Sylwia Grzeszczak Edyta Górniak i Sylwia Grzeszczak / WBF
Ilustracja do artykułu: I Will Always Love You coverują polskie gwiazdy - która najlepiej? Sylwia Grzeszczak, Edyta Górniak czy Ewa Farna? [VIDEO]
I Will Always Love You coverują polskie gwiazdy - która najlepiej?
I Will Always Love You coverują polskie gwiazdy - która najlepiej?
  • Edyta Górniak 0%
  • Sylwia Grzeszczak 100%
  • Ewa Farna 0%
I Will Always Love You Whitney Houston - jak sobie radzą z tym kawałkiem polskie gwiazdy? Sprawdźcie na ESKA.pl!

Z legendarnym numerem I Will Always Love You stał się sławny dzięki Houston, choć piosenkę po raz pierwszy zaśpiewała Dolly Parton, która jest też autorką tekstu. Z tym utworem zmierzyły się też rodzime gwiazdy.

>>> eskaGO - zabierz muzę ze sobą!

Wśród nich jest między innymi Sylwia Grzeszczak, która ten numer zaśpiewała w programie Kuby Wojewódzkiego. Kilkukrotnie kawałek I Will Always Love You wykonał polska diva, jurorka w The Voice Of Poland Edyta Górniak.

Z piosenką okrzykniętą przebojem zmierzyła się też młoda Ewa Farna, która została jurorką X Factor, a także niedawno wydała płytę (W)INNA?

Już teraz posłuchajcie tych wykonów i piszcie na naszym Eskowym czacie, kto najlepiej wykonuje kawałek, który za sprawą Houston pojawił się na 68. miejscu w zestawieniu największych piosenek wszech czasów opublikowanych przez magazyn Billboard.

Whitney Houston - I Will Always Love You (cover Sylwia Grzeszczak)




Whitney Houston - I Will Always Love You (cover Edyta Górniak)



Whitney Houston - I Will Always Love You (cover Ewa Farna)




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Madagaskar 3: I'm Sexy And I Know It w wykonaniu Króla Juliana! Zobacz na Eska.pl  [VIDEO]
0

Madagaskar 3: I'm Sexy And I Know It w wykonaniu Króla Juliana! Zobacz na Eska.pl [VIDEO]

Madagaskar 3 to hit filmowy. TVNprzypomina go 6 marca 2015. Bohaterowie filmu rozśmieszają widzów do łez a tymczasem Król Julian śpiewa znany przebój! Zobacz na Eska.pl I'm Sexy And I Know It w wykonaniu Króla Juliana z Madagaskaru.
06/03/2015 20:00
Taniec z Gwiazdami 2015: uczestnicy. Kim są gwiazdy Tańca z Gwiazdami 2015 na ESKA.pl [VIDEO]
0

Taniec z Gwiazdami 2015: uczestnicy. Kim są gwiazdy Tańca z Gwiazdami 2015 na ESKA.pl [VIDEO]

Lista uczestników Tańca z Gwiazdami 3 krąży już po sieci. Zobaczcie na ESKA.pl, jakie gwiazdy zatańczą w Tańcu z Gwiazdami 2015 na Polsacie. Wśród uczestników nowej edycji Dancing With The Stars nie zabrakło oczywiście artystów muzycznych!
06/03/2015 19:52
Gwiazdy muzyczne w filmach i serialach: Chappie, American Horror Story, 50 Twarzy Greya - w których filmach wystąpiły gwiazdy muzyczne [VDIEO]
0

Gwiazdy muzyczne w filmach i serialach: Chappie, American Horror Story, 50 Twarzy Greya - w których filmach wystąpiły gwiazdy muzyczne [VDIEO]

Gwiazdy muzyczne w filmach? Które piosenkarki i piosenkarze dali się namówić na udział w filmie? W ostatnim czasie coraz więcej muzyków decyduje się na grę aktorską. Gwiazdy muzyczne zobaczymy m.in. w filmach tj. Chappie, 50 Twarzy Greya czy w serialu American Horror Story. O kim mowa? Sprawdź, które gwiazdy muzyczne postanowiły sprawdzić się na planie filmowym
06/03/2015 17:19
Madagaskar: Król Julian z Madagaskaru tańczy do Gangnam Style PSY! Gangnam jest wszędzie! Zobacz jego taniec na Eska.pl! [VIDEO]
0

Madagaskar: Król Julian z Madagaskaru tańczy do Gangnam Style PSY! Gangnam jest wszędzie! Zobacz jego taniec na Eska.pl! [VIDEO]

PSY nagrał megahit Gangnam Style. To nie tylko piosenka, która podbija listy przebojów na całym świecie. To także styl tańca, który opanował cały świat. Nie uciekł od niego nawet Król Julian z Madagaskaru. Zobacz jego taniec na Eska.pl!
06/03/2015 16:57
Disco Polo - piosenki z filmu. Poznaj soundtrack z filmu Disco Polo - co jeszcze oprócz Czekoladki? [VIDEO]
0

Disco Polo - piosenki z filmu. Poznaj soundtrack z filmu Disco Polo - co jeszcze oprócz Czekoladki? [VIDEO]

Piosenki z filmu Disco Polo bawią widzów, nawet jeżeli nie są oni fanami tego gatunku muzycznego. Aktorzy grający w filmie odtworzyli najpopularniejsze hity disco polo na potrzeby akcji filmu. Te wersje piosenek znajdą się na soundtracku z filmu. Kiedy premiera płyty z piosenkami z Disco Polo? Dowiedz się na ESKA.pl
06/03/2015 16:29
100 zł na ESKA TV odc. 1: lista teledysków i komentujące gwiazdy na ESKA.pl. Zobaczcie przed premierą [VIDEO]
0

100 zł na ESKA TV odc. 1: lista teledysków i komentujące gwiazdy na ESKA.pl. Zobaczcie przed premierą [VIDEO]

100 zł na ESKA odc. 1 to m.in. Saszan i Honey komentujące teledyski do muzycznych hitów, które zapisały się już historii muzycznego show-biznesu. Kto jeszcze wystąpi w pierwszym odcinku 100 zł, czyli klipy, które opłaca się znać i jakie nagrania zostaną obgadane? ESKA.pl zdradza kilka gorących informacji!
06/03/2015 16:16
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]

Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]

24/02/2015 15:51

0
Druga część Krainy Lodu - sprawdzamy, co nowego wiadomo o Frozen 2 [VIDEO]

Druga część Krainy Lodu - sprawdzamy, co nowego wiadomo o Frozen 2 [VIDEO]

22/02/2015 09:37

1
Kids Choice Awards 2015: znamy datę i prowadzącego KCA 2015. To Nick Jonas! [VIDEO]

Kids Choice Awards 2015: znamy datę i prowadzącego KCA 2015. To Nick Jonas! [VIDEO]

12/02/2015 15:12

0
PREMIERA! Played - Wydział Operacji Specjalnych - cały sezon za darmo online. WŁĄCZ! >>

PREMIERA! Played - Wydział Operacji Specjalnych - cały sezon za darmo online. WŁĄCZ! >>


Akcja partnerska