WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » I Will Always Love You coverują polskie gwiazdy - która najlepiej? Sylwia Grzeszczak, Edyta Górniak czy Ewa Farna? [VIDEO] - I Will Always Love You śpiewają Sywia Grzeszczak, Edyta Górniak, Ewa Farna...
REKLAMA
REKLAMA

I Will Always Love You coverują polskie gwiazdy - która najlepiej? Sylwia Grzeszczak, Edyta Górniak czy Ewa Farna? [VIDEO]

RSS 15/11/2013 13:05 Komentarze 0
Polskie gwiazdy wykonują przebój Whitney Houston I Will Always Love You. Z legendarnym wykonem zmierzyły się Edyta Górniak, Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak. Która najlepiej sobie poradziła?
Edyta Górniak i Sylwia Grzeszczak Edyta Górniak i Sylwia Grzeszczak / WBF
Ilustracja do artykułu: I Will Always Love You coverują polskie gwiazdy - która najlepiej? Sylwia Grzeszczak, Edyta Górniak czy Ewa Farna? [VIDEO]
I Will Always Love You coverują polskie gwiazdy - która najlepiej?
I Will Always Love You coverują polskie gwiazdy - która najlepiej?
  • Edyta Górniak 0%
  • Sylwia Grzeszczak 100%
  • Ewa Farna 0%
I Will Always Love You Whitney Houston - jak sobie radzą z tym kawałkiem polskie gwiazdy? Sprawdźcie na ESKA.pl!

Z legendarnym numerem I Will Always Love You stał się sławny dzięki Houston, choć piosenkę po raz pierwszy zaśpiewała Dolly Parton, która jest też autorką tekstu. Z tym utworem zmierzyły się też rodzime gwiazdy.

>>> eskaGO - zabierz muzę ze sobą!

Wśród nich jest między innymi Sylwia Grzeszczak, która ten numer zaśpiewała w programie Kuby Wojewódzkiego. Kilkukrotnie kawałek I Will Always Love You wykonał polska diva, jurorka w The Voice Of Poland Edyta Górniak.

Z piosenką okrzykniętą przebojem zmierzyła się też młoda Ewa Farna, która została jurorką X Factor, a także niedawno wydała płytę (W)INNA?

Już teraz posłuchajcie tych wykonów i piszcie na naszym Eskowym czacie, kto najlepiej wykonuje kawałek, który za sprawą Houston pojawił się na 68. miejscu w zestawieniu największych piosenek wszech czasów opublikowanych przez magazyn Billboard.

Whitney Houston - I Will Always Love You (cover Sylwia Grzeszczak)




Whitney Houston - I Will Always Love You (cover Edyta Górniak)



Whitney Houston - I Will Always Love You (cover Ewa Farna)




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Film o Destiny's Child: sprawdź, co wiemy na temat produkcji [VIDEO]
0

Film o Destiny's Child: sprawdź, co wiemy na temat produkcji [VIDEO]

Powstanie film o Destiny's Child? Biografia niestniejącego już girlsbandu z Beyonce, Kelly Rowland i Michelle Williams jest w planach Sony. Sprawdź, co wiemy dzięki wyciekowi tajnych informacji wytwórni
17/12/2014 20:33
Najbardziej dochodowe trasy koncertowe 2014: ranking Billboard [VIDEO]
0

Najbardziej dochodowe trasy koncertowe 2014: ranking Billboard [VIDEO]

Najbardziej dochodowe trasy koncertowe 2014 roku - kto znalazł się na liśćie? Gwiazdy zarobiły setki milionów dolarów na swoich koncertach. Wiemy już kto zgarnął najwięcej. Sprawdź ranking prestiżowego magazynu Billboard  - na ESKA.pl
17/12/2014 19:02
Płyty 2014: zagraniczne nowości muzyczne ostatnich 12 miesięcy. Która najlepsza? [PODSUMOWANIE 2014]
0

Płyty 2014: zagraniczne nowości muzyczne ostatnich 12 miesięcy. Która najlepsza? [PODSUMOWANIE 2014]

Zagraniczne płyty 2014 - to właśnie z nich pochodzą największe, globalne przeboje ostatnich 12 miesięcy. Zestawienie najlepszych naszym zdaniem premier płytowych 2014 roku od zagranicznych artystów mamy dla Was na ESKA.pl wraz ze specjalnym głosowaniem w ramach podsumowania roku. Zobaczcie kolejną listę [PODSUMOWANIE 2014] i wybierzcie swój ulubiony krążek ostatnich 12 miesięcy razem z nami!
17/12/2014 16:37
Sklepy otwarte 24, 25 i 26 grudnia. Gdzie zrobić zakupy w Boże Narodzenie?
0

Sklepy otwarte 24, 25 i 26 grudnia. Gdzie zrobić zakupy w Boże Narodzenie?

Sklepy otwarte 24, 25 i 26 grudnia. Gdzie zrobić zakupy w Boże Narodzenie? Wszystkie supermarkety oraz większość mniejszych sklepików będzie w Święta zamknięte. Co zrobić, gdy jednak jesteśmy zmuszeni poszukać czynnego sklepu? Sprawdź, gdzie można zrobić zakupy na ostatnią chwilę!
17/12/2014 15:50
Soundtrack do Annie - piosenki z filmu na ESKA.pl. Na trackliście Sia, Cameron Diaz i inni [VIDEO]
0

Soundtrack do Annie - piosenki z filmu na ESKA.pl. Na trackliście Sia, Cameron Diaz i inni [VIDEO]

O piosenkach z filmu Annnie jest głośno za sprawą Sii czy też Cameron Diaz. Soundtrack do Annie to 15 kompozycji śpiewanych nie tylko przez muzycznych wykonawców, ale także całą obsadę produkcji. Zobaczcie tracklistę ścieżki dźwiękowej do Annie i sprawdźcie, o czym jest komedia z najmłodszą w historii Oscarów aktorką nominowaną za rolę pierwszoplanową.
17/12/2014 15:23
Matura próbna 2015 CKE: J. ANGIELSKI. Arkusz na poziomie podstawowym z 17.12.2014 już jest! Wyprawa na London Bridge za nami [VIDEO]
0

Matura próbna 2015 CKE: J. ANGIELSKI. Arkusz na poziomie podstawowym z 17.12.2014 już jest! Wyprawa na London Bridge za nami [VIDEO]

Arkusz z matury próbnej 2015 CKE z języka angielskiego czeka na ESKA.pl. W arkuszu z angielskiego na maturze próbnej z 17.12.2014r. m.in. zadania ze słuchaniem, formy pisemne i temat wypracowania. Zobaczcie cały arkusz z matury próbnej 2015 CKE z angielskiego już teraz. Próbna wyprawa na London Bridge za nami!
17/12/2014 15:06
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

2
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska