WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » HOT NEWS Nowa płyta One Direction jeszcze w tym roku! Zobacz na Eska.pl teledysk do One Thing One Direction [VIDEO] - Drugi album One Direction już pod koniec 2012 roku! Na Eska.pl klip do One Thnig One Direction [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z HOT NEWS Nowa płyta One Direction jeszcze w tym roku! Zobacz na Eska.pl teledysk do One Thing One Direction [VIDEO]: one direction, one direction what makes you beautiful, one direction up all night, niall horan, one direction nowa płyta, one direction 2012, one direction one thing, one thing teledysk, blog one direction

HOT NEWS Nowa płyta One Direction jeszcze w tym roku! Zobacz na Eska.pl teledysk do One Thing One Direction [VIDEO]

RSS 11/08/2012 14:53 Komentarze 0
Premiera nowego albumu One Direction już pod koniec 2012 roku. Zespół nagrywa właśnie piosenki na drugi studyjny album. Niall Horan potwierdza wszystko na oficjalnym blogu boysbandu. Zobacz, co napisał i obejrzyj klip do One Thing One Direction tylko na Eska.pl!

/
Ilustracja do artykułu: HOT NEWS Nowa płyta One Direction jeszcze w tym roku! Zobacz na Eska.pl teledysk do One Thing One Direction [VIDEO]
One Direction nagrywają nowy krążek. Płyta ukaże się pod koniec 2012 roku. Będzie to drugi po Up All Night album chłopaków z One Direction.

Zespół ponownie współpracuje z producentami odpowiedzialnymi za ich największy hit What Makes You Beautiful.
 
>>>Zobacz na Eska.pl What Makes You Beautiful w hip - hopowej wersji

Wszystkie informacje na oficjalnym blogu One Direction potwierdził Niall Horan. W tym momencie jesteśmy w studiu i nagrywamy drugą płytę, która ukaże się pod koniec tego roku – napisał.

Zobacz One Thing - One Direction



Nie czytałeś jeszcze?


Coke Live Music Festival 2012 w Krakowie - ciekawostki


JB EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
21. urodziny Justina Biebera - jaki będzie za kolejne 21 lat? ESKA.pl zaprasza na wycieczkę do 2036 roku! [VIDEO]
0

21. urodziny Justina Biebera - jaki będzie za kolejne 21 lat? ESKA.pl zaprasza na wycieczkę do 2036 roku! [VIDEO]

21. urodziny Justina Biebera to dobry moment, aby zastanowić się nad przyszłością artysty. Co czeka idola nastolatków w dorosłym życiu? Razem z ESKA.pl przenieś się do przyszłości o kolejne 21 lat i sprawdź, kim będzie Justin w 2036 roku!
01/03/2015 10:55
Najlepsza Gwiazda Warsaw Shore w kategorii muzycznej to...? Wyniki głosowania na ESKA.pl [VIDEO]
0

Najlepsza Gwiazda Warsaw Shore w kategorii muzycznej to...? Wyniki głosowania na ESKA.pl [VIDEO]

Uczestnicy Warsaw Shore podbijają internety swoimi teledyskami. Która gwiazda Ekipy z Warszawy spodobała się słuchaczom najbardziej? Najlepsza Gwiazda Warsaw Shore w kategorii muzycznej to...? Wynik głosowania na najlepszy teledysk publikujemy na ESKA.pl
01/03/2015 10:50
Nowy dowód osobisty 2015 - czym różni się od starego? Everything Has Changed? [VIDEO]
0

Nowy dowód osobisty 2015 - czym różni się od starego? Everything Has Changed? [VIDEO]

Nowy dowód osobisty 2015 - czym różni się od starego? Nowy dokument tożsamości będzie obowiązywać do 1 marca 2015 roku. Czy to oznacza, że stare dowody stracą swoją ważność? Sprawdź jakie zmiany pojawią się na nowym dowodzie osobistym w 2015 roku. Everything Has Changed?
01/03/2015 09:59
Pogoda na wiosnę 2015 - długoterminowa prognoza pogody na marzec, kwiecień, maj. Wiosna, ach to ty [AUDIO]
0

Pogoda na wiosnę 2015 - długoterminowa prognoza pogody na marzec, kwiecień, maj. Wiosna, ach to ty [AUDIO]

Pogoda na wiosnę 2015 już na ESKA.pl. Na dworze coraz cieplej, sprawdzamy więc dla Was długoterminową pogodę na wiosnę 2015. Zobaczcie już teraz, jaka będzie wiosna 2015 w Polsce w poszczególnych miesiącach: mamy pogodę na marzec 2015, prognozę na kwiecień 2015 i pierwsze wzmianki o pogodzie w maju 2015. Gotowi zaśpiewać Wiosna, ah to ty?
01/03/2015 09:35
Nowy dowód osobisty 2015: od kiedy obowiązuje nowy wzór dowodu osobistego? Sprawdź i posłuchaj Young And Beautiful [VIDEO]
0

Nowy dowód osobisty 2015: od kiedy obowiązuje nowy wzór dowodu osobistego? Sprawdź i posłuchaj Young And Beautiful [VIDEO]

Nowy dowód osobisty 2015: data wejście w życie nowego wzoru dowodu osobistego to bardzo ważna informacja dla wszystkich, którzy planują zmienić lub wyrobić sobie po raz pierwszy dokument tożsamości. Jakie zmiany szykują się w nowym dowodzie osobistym? I czy to prawda, że po otrzymaniu dowodu nie czujemy się już Young and Beautiful? Wszystkie praktyczne informacje na temat dowodu osobistego znajdziecie na ESKA.pl 
01/03/2015 03:58
MŚ w Falun 2015: Brązowy medal dla polskich skoczków. Skoki narciarskie 2015 z medalem możemy zaśpiewać We Are The Champions! [VIDEO]
0

MŚ w Falun 2015: Brązowy medal dla polskich skoczków. Skoki narciarskie 2015 z medalem możemy zaśpiewać We Are The Champions! [VIDEO]

MŚ w Falun 2015: skoki narciarskie w konkursie drużynowym zakończone sukcesem Polaków. Mamy brązowy medal w skokach narciarskich! Na podium stanęli polscy skoczkowie: Kamil Stoch, Jan Ziobro, Piotr Żyła i Klemens Murańka! 
28/02/2015 19:35
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]

Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]