WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » HOT NEWS Nowa płyta One Direction jeszcze w tym roku! Zobacz na Eska.pl teledysk do One Thing One Direction [VIDEO] - Drugi album One Direction już pod koniec 2012 roku! Na Eska.pl klip do One Thnig One Direction [VIDEO]

Tagi związane z HOT NEWS Nowa płyta One Direction jeszcze w tym roku! Zobacz na Eska.pl teledysk do One Thing One Direction [VIDEO]: one direction, one direction what makes you beautiful, one direction up all night, niall horan, one direction nowa płyta, one direction 2012, one direction one thing, one thing teledysk, blog one direction

HOT NEWS Nowa płyta One Direction jeszcze w tym roku! Zobacz na Eska.pl teledysk do One Thing One Direction [VIDEO]

RSS 11/08/2012 14:53 Komentarze
Premiera nowego albumu One Direction już pod koniec 2012 roku. Zespół nagrywa właśnie piosenki na drugi studyjny album. Niall Horan potwierdza wszystko na oficjalnym blogu boysbandu. Zobacz, co napisał i obejrzyj klip do One Thing One Direction tylko na Eska.pl!

/
Ilustracja do artykułu: HOT NEWS Nowa płyta One Direction jeszcze w tym roku! Zobacz na Eska.pl teledysk do One Thing One Direction [VIDEO]
One Direction nagrywają nowy krążek. Płyta ukaże się pod koniec 2012 roku. Będzie to drugi po Up All Night album chłopaków z One Direction.

Zespół ponownie współpracuje z producentami odpowiedzialnymi za ich największy hit What Makes You Beautiful.
 
>>>Zobacz na Eska.pl What Makes You Beautiful w hip - hopowej wersji

Wszystkie informacje na oficjalnym blogu One Direction potwierdził Niall Horan. W tym momencie jesteśmy w studiu i nagrywamy drugą płytę, która ukaże się pod koniec tego roku – napisał.

Zobacz One Thing - One Direction



Nie czytałeś jeszcze?


Coke Live Music Festival 2012 w Krakowie - ciekawostki


JB EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...
0

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

Lato 2016 będzie gorące! Wakacyjne hity wydali m.in. Enej, Red Lips, Feel, Margaret, Michał Szpak, Popek, Mesajah czy Saszan. Wakacyjna polska playlista już teraz na ESKA.pl - której piosenki słuchasz najczęściej?
29/05/2016 02:29
Polsat SuperHit Festiwal 2016: Ola Szwed prowadzi koncert Radiowy Przebój Roku!
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016: Ola Szwed prowadzi koncert Radiowy Przebój Roku!

Aleksandra Szwed na Polsat SuperHit Festiwal 2016! Aktorka, zwyciężczyni Twoja Twarz Brzmi Znajomo 28 maja 2016 roku poprowadzi koncert Radiowy Przebój Roku! Szczegóły poznacie, jak zwykle na ESKA.pl!
28/05/2016 22:20
Polsat SuperHit Festiwal 2016: Zbigniew Wodecki - koncert jubileuszowy
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016: Zbigniew Wodecki - koncert jubileuszowy

Polsat SuperHit Festiwal 2016: Zbigniew Wodecki - koncert jubileuszowy odbędzie się drugiego dnia festiwalu. Zbigniew Wodecki świętował będzie 40-lecie wydania albumu 1976: A Space Odyssey.
28/05/2016 22:18
Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night - transmisja 28.05.2016
0

Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night - transmisja 28.05.2016

Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night powalczy już w sobotę 28.05.2016. Gdzie oglądać walki Diablo, Zimocha i innych? Niezbędne informacje o transmisji ze Szczecin Boxing Night znajdziecie na ESKA.pl!
28/05/2016 21:18
Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 2: kto wystąpi? Koncert Radiowy przebój roku
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 2: kto wystąpi? Koncert Radiowy przebój roku

Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 2: kto wystąpi 28.05.2015 w Sopocie? Wieczór uświetni koncert Radiowy przebój roku. Wybrany zostanie najlepszy hit, który święcił tryumfy w polskich radiostacjach. Lista muzycznych gwiazd podczas drugiego dnia imprezy do sprawdzenia na ESKA.pl
28/05/2016 20:20
Dizzy - Saszan po rocznej przerwie wraca do szkoły. I to zmieniona
0

Dizzy - Saszan po rocznej przerwie wraca do szkoły. I to zmieniona

W Dizzy Saszan śpiewa po angielsku, ma nową fryzurę, a teledysk w amerykańskim stylu zapowiada nową płytę 2016. Jak fani oceniają zmianę Saszan?
28/05/2016 13:57
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night - transmisja 28.05.2016

Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night - transmisja 28.05.2016

28/05/2016 21:18

0
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

28/05/2016 11:34

0
Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

27/05/2016 13:14

0
Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

27/05/2016 13:13

0
Kamil Bednarek - nowy teledysk 2016. List - premiera klipu na Dzień Matki!

Kamil Bednarek - nowy teledysk 2016. List - premiera klipu na Dzień Matki!

26/05/2016 16:35

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
HIT LATA 2016