WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » HOT NEWS Nowa płyta One Direction jeszcze w tym roku! Zobacz na Eska.pl teledysk do One Thing One Direction [VIDEO] - Drugi album One Direction już pod koniec 2012 roku! Na Eska.pl klip do One Thnig One Direction [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z HOT NEWS Nowa płyta One Direction jeszcze w tym roku! Zobacz na Eska.pl teledysk do One Thing One Direction [VIDEO]: one direction, one direction what makes you beautiful, one direction up all night, niall horan, one direction nowa płyta, one direction 2012, one direction one thing, one thing teledysk, blog one direction

HOT NEWS Nowa płyta One Direction jeszcze w tym roku! Zobacz na Eska.pl teledysk do One Thing One Direction [VIDEO]

RSS 11/08/2012 14:53 Komentarze 0
Premiera nowego albumu One Direction już pod koniec 2012 roku. Zespół nagrywa właśnie piosenki na drugi studyjny album. Niall Horan potwierdza wszystko na oficjalnym blogu boysbandu. Zobacz, co napisał i obejrzyj klip do One Thing One Direction tylko na Eska.pl!

One Direction nagrywają nowy krążek. Płyta ukaże się pod koniec 2012 roku. Będzie to drugi po Up All Night album chłopaków z One Direction.

Zespół ponownie współpracuje z producentami odpowiedzialnymi za ich największy hit What Makes You Beautiful.
 
>>>Zobacz na Eska.pl What Makes You Beautiful w hip - hopowej wersji

Wszystkie informacje na oficjalnym blogu One Direction potwierdził Niall Horan. W tym momencie jesteśmy w studiu i nagrywamy drugą płytę, która ukaże się pod koniec tego roku – napisał.

Zobacz One Thing - One Direction



Nie czytałeś jeszcze?


Coke Live Music Festival 2012 w Krakowie - ciekawostki


JB EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Zmiana czasu 2014 z letniego na zimowy: po co zmienia się czas? Daylight przyczyną [VIDEO]
0

Zmiana czasu 2014 z letniego na zimowy: po co zmienia się czas? Daylight przyczyną [VIDEO]

Po co zmienia się czas? To pytanie zada sobie wielu przy zmianie czasu 2014 z letniego na zimowy. ESKA.pl wie, po co jest zmiana czasu. Za wszystko odpowiedzialne jest Daylight. Klikajcie i zobaczcie, o co chodzi w zmianie czasu na zimowy razem z nami!
20/10/2014 17:44
Piosenka z filmu Dzień Dobry, Kocham Cię. Kto ją śpiewa? Podpowiadamy na ESKA.pl! [VIDEO]
1

Piosenka z filmu Dzień Dobry, Kocham Cię. Kto ją śpiewa? Podpowiadamy na ESKA.pl! [VIDEO]

Piosenka z filmu Dzień Dobry, Kocham Cię. Kto ją śpiewa? Podpowiadamy na ESKA.pl! Posłuchaj kawałka z teaserów filmu - utworu, który właśnie przeżywa swoją drugą młodość!
20/10/2014 16:38
Film 50 Twarzy Greya: popowa obsada na ESKA.pl, czyli co by było, gdyby... [VIDEO]
0

Film 50 Twarzy Greya: popowa obsada na ESKA.pl, czyli co by było, gdyby... [VIDEO]

Obsada filmu 50 Twarzy Greya jest już znana od jakiegoś czasu, ale w odliczaniu do premiery 50 Shades Of Grey w kinach ESKA.pl przygotowała dla fanów historii popowy skład aktorski produkcji. Zobacz, kto zagrałby w 50 Twarzach Greya, gdyby wszystkie karty postanowiono na muzyczne pop gwiazdy!
20/10/2014 16:00
Jak przestawamy zegarki? Zmiana czasu z letniego na zimowy 2014 z ESKA.pl. Czy będzie Back in Time? [VIDEO]
0

Jak przestawamy zegarki? Zmiana czasu z letniego na zimowy 2014 z ESKA.pl. Czy będzie Back in Time? [VIDEO]

Jak przestawić zegarek podczas zmiany czasu z letniego na zimowy? No i najważniejsze - kiedy jest zmiana czasu na zimowy w 2014 roku? Sprawdź na ESKA.pl, zanim zaśpisz do szkoły lub pracy! Już w ostatnim tygodniu października przeniesiemy się Back In Time!
20/10/2014 15:40
Zmiana czasu z letniego na zimowy 2014: co zrobić w bonusową godzinę? Muzyczne propozycje [VIDEO]
0

Zmiana czasu z letniego na zimowy 2014: co zrobić w bonusową godzinę? Muzyczne propozycje [VIDEO]

Kiedy zmiana czasu z letniego na zimowy 2014 zbliża się wielkimi krokami, perspektywa spędzenia godziny dłużej w łóżku wydaje się naprawdę łakoma. Jak jednak można wykorzystać ten czas nieco inaczej? Przestawiajcie zegarki na zimę 2014 z ESKA.pl i sprawdźcie muzyczne propozycje!
20/10/2014 15:37
Ostatnia walka Gołoty: z kim walczy polski pięściarz? Kim jest Danell Nicholson? [VIDEO]
0

Ostatnia walka Gołoty: z kim walczy polski pięściarz? Kim jest Danell Nicholson? [VIDEO]

Ostatnia walka Andrzeja Gołoty już 25 października 2014 roku: z kim będzie walczyć polski pięściarz? Kim jest Danell Nicholson, ostatni rywal legendy polskiego boksu? Sprawdź i posłuchaj piosenki Kultu o Andrzeju Gołocie!
20/10/2014 15:37
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE NEWSY
Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

15/10/2014 09:23

0
Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]

Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]