WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » HOT NEWS Nowa płyta One Direction jeszcze w tym roku! Zobacz na Eska.pl teledysk do One Thing One Direction [VIDEO] - Drugi album One Direction już pod koniec 2012 roku! Na Eska.pl klip do One Thnig One Direction [VIDEO]

Tagi związane z HOT NEWS Nowa płyta One Direction jeszcze w tym roku! Zobacz na Eska.pl teledysk do One Thing One Direction [VIDEO]: one direction, one direction what makes you beautiful, one direction up all night, niall horan, one direction nowa płyta, one direction 2012, one direction one thing, one thing teledysk, blog one direction

HOT NEWS Nowa płyta One Direction jeszcze w tym roku! Zobacz na Eska.pl teledysk do One Thing One Direction [VIDEO]

RSS 11/08/2012 14:53 Komentarze
Premiera nowego albumu One Direction już pod koniec 2012 roku. Zespół nagrywa właśnie piosenki na drugi studyjny album. Niall Horan potwierdza wszystko na oficjalnym blogu boysbandu. Zobacz, co napisał i obejrzyj klip do One Thing One Direction tylko na Eska.pl!

/
Ilustracja do artykułu: HOT NEWS Nowa płyta One Direction jeszcze w tym roku! Zobacz na Eska.pl teledysk do One Thing One Direction [VIDEO]
One Direction nagrywają nowy krążek. Płyta ukaże się pod koniec 2012 roku. Będzie to drugi po Up All Night album chłopaków z One Direction.

Zespół ponownie współpracuje z producentami odpowiedzialnymi za ich największy hit What Makes You Beautiful.
 
>>>Zobacz na Eska.pl What Makes You Beautiful w hip - hopowej wersji

Wszystkie informacje na oficjalnym blogu One Direction potwierdził Niall Horan. W tym momencie jesteśmy w studiu i nagrywamy drugą płytę, która ukaże się pod koniec tego roku – napisał.

Zobacz One Thing - One Direction



Nie czytałeś jeszcze?


Coke Live Music Festival 2012 w Krakowie - ciekawostki


JB EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Tini - piosenka Got Me Started rozgrzewa przed koncertem w Polsce! [VIDEO]
0

Tini - piosenka Got Me Started rozgrzewa przed koncertem w Polsce! [VIDEO]

Tini pokazała teledysk Got Me Started. Światła, szalony taniec i oczywiście piękna Martina Stoessel, to wszystko jest w nowym klipie. Co jeszcze? Przekonajcie się oglądając go już teraz na ESKA.pl
08/12/2016 16:42
Facebook: przegląd roku - jak zrobić #yearinreview2016?
0

Facebook: przegląd roku - jak zrobić #yearinreview2016?

Facebook: przegląd roku wyświetla się na tablicach Twoich znajomych, a ty nie wiesz jak zrobić #yearinreview2016? Nie martw się - na ESKA.pl tłumaczymy wszystko krok po kroku!
08/12/2016 16:13
Vixen - piosenka Romantyczna miłość. Kim jest autor premiery w Muzyką Się Żyje?
0

Vixen - piosenka Romantyczna miłość. Kim jest autor premiery w Muzyką Się Żyje?

Vixen - Romantyczna miłość 8.12.2016 to premiera w Muzyką Się Żyje! Kim jest raper, który wniósł na polski rynek muzyczny powiew świeżości? Vixena poznacie na ESKA.pl!
08/12/2016 16:06
Legia Warszawa w Lidze Europy! Z kim i kiedy zagra?
0

Legia Warszawa w Lidze Europy! Z kim i kiedy zagra?

Z kim zagra Legia Warszawa w Lidze Europy? Kto będzie rywalem Legii? Data meczu i następny przeciwnik do sprawdzenia na ESKA.pl
08/12/2016 15:54
LP - piosenki. Co zaśpiewa w Polsce?
0

LP - piosenki. Co zaśpiewa w Polsce?

LP w Polsce 2016 pojawi się 12 i 13 grudnia. Bilety na dwa koncerty gwiazdy ESKA Music Awards rozchodzą się w szybkim tempie. Jakie piosenki zaśpiewa LP w Warszawie i Poznaniu? Przekonajcie się na ESKA.pl
08/12/2016 15:53
Sylwia Przybysz i Artur Sikorski razem. Teledysk Nie poddam się
0

Sylwia Przybysz i Artur Sikorski razem. Teledysk Nie poddam się

Sylwia Przybysz i Artur Sikorski razem w teledysku. Nie poddam się to już trzeci klip promujący najnowsze wydawnictwo wokalistki.
08/12/2016 15:46
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Legia Warszawa w Lidze Europy! Z kim i kiedy zagra?

Legia Warszawa w Lidze Europy! Z kim i kiedy zagra?

08/12/2016 15:54

0
Ciemniejsza strona Greya - przecieki. Najlepsze sceny [TOP 5]

Ciemniejsza strona Greya - przecieki. Najlepsze sceny [TOP 5]

08/12/2016 12:04

0
YouTube Rewind 2016: najpopularniejsze teledyski i filmy na YouTube

YouTube Rewind 2016: najpopularniejsze teledyski i filmy na YouTube

07/12/2016 17:51

0
Sylwester 2016 w TV - kto gdzie wystąpi? [PROGRAM TV 31.12.2016]

Sylwester 2016 w TV - kto gdzie wystąpi? [PROGRAM TV 31.12.2016]

07/12/2016 17:06

0
Skoki narciarskie 2017 - Zakopane. Bilety, gdzie i za ile je kupić?

Skoki narciarskie 2017 - Zakopane. Bilety, gdzie i za ile je kupić?

07/12/2016 15:24

0
Wokalista Sumptuastic stracił 3 palce w wybuchu bomby. Pójdzie do więzienia?

Wokalista Sumptuastic stracił 3 palce w wybuchu bomby. Pójdzie do więzienia?

07/12/2016 11:36

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Która premiera jest lepsza?
  • Alan Walker - Alone 58,88%
  • Alvaro Soler & Monika Lewczuk - Libre 41,12%
polub
ESKA