WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » HOT NEWS Nowa płyta One Direction jeszcze w tym roku! Zobacz na Eska.pl teledysk do One Thing One Direction [VIDEO] - Drugi album One Direction już pod koniec 2012 roku! Na Eska.pl klip do One Thnig One Direction [VIDEO]

Tagi związane z HOT NEWS Nowa płyta One Direction jeszcze w tym roku! Zobacz na Eska.pl teledysk do One Thing One Direction [VIDEO]: one direction, one direction what makes you beautiful, one direction up all night, niall horan, one direction nowa płyta, one direction 2012, one direction one thing, one thing teledysk, blog one direction

HOT NEWS Nowa płyta One Direction jeszcze w tym roku! Zobacz na Eska.pl teledysk do One Thing One Direction [VIDEO]

RSS 11/08/2012 14:53 Komentarze
Premiera nowego albumu One Direction już pod koniec 2012 roku. Zespół nagrywa właśnie piosenki na drugi studyjny album. Niall Horan potwierdza wszystko na oficjalnym blogu boysbandu. Zobacz, co napisał i obejrzyj klip do One Thing One Direction tylko na Eska.pl!

/
Ilustracja do artykułu: HOT NEWS Nowa płyta One Direction jeszcze w tym roku! Zobacz na Eska.pl teledysk do One Thing One Direction [VIDEO]
One Direction nagrywają nowy krążek. Płyta ukaże się pod koniec 2012 roku. Będzie to drugi po Up All Night album chłopaków z One Direction.

Zespół ponownie współpracuje z producentami odpowiedzialnymi za ich największy hit What Makes You Beautiful.
 
>>>Zobacz na Eska.pl What Makes You Beautiful w hip - hopowej wersji

Wszystkie informacje na oficjalnym blogu One Direction potwierdził Niall Horan. W tym momencie jesteśmy w studiu i nagrywamy drugą płytę, która ukaże się pod koniec tego roku – napisał.

Zobacz One Thing - One Direction



Nie czytałeś jeszcze?


Coke Live Music Festival 2012 w Krakowie - ciekawostki


JB EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

Matura to najważniejszy moment w edukacji. Egzamin maturalny często decyduje o przyszłości - dlatego termin matury, a później arkusze maturalne to pożądane informacje wiosną. Wszystkie informacje o maturze znajdziecie poniżej.
30/04/2016 13:57
MAJÓWKA
0

MAJÓWKA

MAJÓWKA 2016 - wszystko w jednym miejscu! Wydarzenia w miastach, gdzie się bawić na darmowych koncertach, pogoda na majówkę 30.04.-3.05.2016, czy 2 maja jest wolne i gdzie zrobić zakupy w majowe dni wolne - sprawdź na ESKA.pl!
30/04/2016 12:55
JAK IMPREZOWAĆ? Wasze sposoby na idealne spędzenie weekendu!
0

JAK IMPREZOWAĆ? Wasze sposoby na idealne spędzenie weekendu!

Idealny weekend? Koncert, które nie można pominąć, impreza z przyjaciółmi czy grill z mega rodzinką? Sprawdźcie super sposoby na weekend na ESKA.pl
18/04/2016 12:17
Majówka 2016 w Warszawie: Piknik Europejski w Łazienkach, czyli impreza dla całej rodziny!
0

Majówka 2016 w Warszawie: Piknik Europejski w Łazienkach, czyli impreza dla całej rodziny!

Majówka 2016 w Warszawie jest pełna atrakcji. Jedną z ciekawszych opcji wydaje się być darmowy Piknik Europejski w Łazienkach! Program imprezy dla całej rodziny do sprawdzenia na ESKA.pl!
01/05/2016 10:44
Wyniki Lotto: 30 kwietnia 2016 LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO
0

Wyniki Lotto: 30 kwietnia 2016 LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO

LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO wyniki z 30.04.2016. Jakie są wyniki losowania 30 kwietnia? - jako pierwszy sprawdź czy to ty wygrałeś 25 milionów!  
30/04/2016 23:17
Agnieszka Twardowska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Kim jest Rihanna z TTBZ 2016?
0

Agnieszka Twardowska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Kim jest Rihanna z TTBZ 2016?

Agnieszka Twardowska dołączyła do grona uczestników piątej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Kim jest młoda wokalistka, która występuje w programie? Sprawdź już teraz na ESKA.pl!
30/04/2016 23:16
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAJÓWKA

MAJÓWKA

30/04/2016 12:55

0
Gra o Tron s06e01 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: The Red Woman już w sieci

Gra o Tron s06e01 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: The Red Woman już w sieci

26/04/2016 10:37

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Prince - ostatnie dni przed śmiercią. 'Wyglądał naprawdę dobrze' [VIDEO]

Prince - ostatnie dni przed śmiercią. 'Wyglądał naprawdę dobrze' [VIDEO]

25/04/2016 16:47

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
Popek: piosenka dla córki. Zobacz najbardziej wzruszające momenty z wideo + TEKST

Popek: piosenka dla córki. Zobacz najbardziej wzruszające momenty z wideo + TEKST

06/04/2016 15:03

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Polecamy
Popek aktorem
Do jakiego filmu najlepiej pasowałby Popek
  • Titanic
  • Wejście smoka
  • Psy
  • Władca pierścieni
  • Musical
  • Król Lew
nagrody

polub
ESKA