WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » HOT NEWS Ewa Farna gra na perkusji. Zobacz na Eska.pl jak Ewa Farna poradziła sobie z awarią prądu na jej koncercie. [VIDEO] - Ewa Farna gra na perkusji. Zobacz na Eska.pl jak Ewa Farna poradziła sobie z awarią prądu nan jej koncercie.

Tagi związane z HOT NEWS Ewa Farna gra na perkusji. Zobacz na Eska.pl jak Ewa Farna poradziła sobie z awarią prądu na jej koncercie. [VIDEO]: Ewa Farna, Ewa Farna Cicho, Ewa Farna Nie Przegap Tego, Ewa Farna Nie Zmieniajmy nic, Ewa Farna Kuba Molęda, Ewa Far Ewa Farna Dmuchawce Latawce wiatr

HOT NEWS Ewa Farna gra na perkusji. Zobacz na Eska.pl jak Ewa Farna poradziła sobie z awarią prądu na jej koncercie. [VIDEO]

RSS 10/07/2012 08:37 Komentarze
Ewa Farna jest utalentowaną wokalistką. Podczas awarii prądu na jej koncercie Ewa nie pozwoliła nudzić się swoim fanom i specjalnie dla nich zagrała na perkusji. Zobacz na Eska.pl jak Ewa Farna poradziła sobie z grą na perkusji.
/
Ilustracja do artykułu: HOT NEWS Ewa Farna gra na perkusji. Zobacz na Eska.pl jak Ewa Farna poradziła sobie z awarią prądu na jej koncercie. [VIDEO]
Ewa Farna zagrała na perkusji podczas Carpathia Festival w Rzeszowie. W ten sposób poradziła sobie z awarią prądu, która na kilka minut zakłóciła występ.

Ewa Farna kilkakrotnie na koncertach pokazała swoje umiejętności w grze na perkusji.


Zobacz na Eska.pl Wywiad z Ewą Farną przed Eska Music Awards 2012


Zobacz Ewa Farna gra na perkusji




Nie czytałeś jeszcze?

E Voce - premiera nowej płyty Gusttavo Lima 10 lipca

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Męskie Granie 2017: Nieboskłon - premiera nowej piosenki
0

Męskie Granie 2017: Nieboskłon - premiera nowej piosenki

Męskie Granie 2017 to już ósma ogólnopolska trasa tych wyjątkowych muzycznych wydarzeń. Sprawdź, kiedy będzie miała miejsce premiera nowego singla Męskiego Grania.
23/05/2017 22:40
Kuba Wojewódzki 23.05: goście to...
0

Kuba Wojewódzki 23.05: goście to...

Kuba Wojewódzki 23.05: kto będzie gościem w ostatnim odcinku tego sezonu? Tego dowiemy się dopiero we wtorkowy wieczór.
23/05/2017 22:17
Rodzice nadal szukają dzieci po zamachu w Manchesterze. Najmłodsze ma 8 lat
0

Rodzice nadal szukają dzieci po zamachu w Manchesterze. Najmłodsze ma 8 lat

Rodzice szaleńczo poszukują swoich dzieci, które nadal nie wróciły z koncertu Ariany Grande w Manchesterze, podczas którego doszło do zamachu, w którym zginęły 22 osoby.
23/05/2017 18:14
Piotr Gąsowski o Wodeckim: 'Jestem jedną z sierot po Tobie…'
0

Piotr Gąsowski o Wodeckim: 'Jestem jedną z sierot po Tobie…'

Zbigniew Wodecki nie żyje - ta smutna informacja trafiła do polskich mediów w poniedziałek, 22 maja. Artystę bardzo przejmującym wpisem pożegnał Piotr Gąsowski. Zobaczcie, co napisał...
23/05/2017 16:40
Ariana Grande w Polsce 2017: co zrobić z biletami na koncert?
0

Ariana Grande w Polsce 2017: co zrobić z biletami na koncert?

Co trzeba będzie zrobić, aby otrzymać zwrot pieniędzy za bilet zakupiony na odwołany lub przełożony koncert Ariany Grande? Sprawdzamy już teraz - na ESKA.pl.
23/05/2017 16:39
Mecz Manchester - Ajax 24.05.2017 ONLINE i w TV na żywo. Gdzie i o której oglądać?
0

Mecz Manchester - Ajax 24.05.2017 ONLINE i w TV na żywo. Gdzie i o której oglądać?

Mecz Manchester United - Ajax Amsterdam to finał Ligi Europy i zarazem drugi najważniejszy mecz klubowy w 2017 roku. Sprawdź, gdzie i o której oglądać transmisję na żywo.
23/05/2017 16:33
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koncert Ariany Grande - wybuch i ofiary śmiertelne! VIDEO

Koncert Ariany Grande - wybuch i ofiary śmiertelne! VIDEO

23/05/2017 01:19

0
Opole 2017 - PROGRAM po zmianach

Opole 2017 - PROGRAM po zmianach

22/05/2017 15:38

0
OPOLE 2017 - kto nie wystąpi, kto zrezygnował? Michał Szpak, Grzegorz Hyży i inni

OPOLE 2017 - kto nie wystąpi, kto zrezygnował? Michał Szpak, Grzegorz Hyży i inni

22/05/2017 13:07

0
Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

22/05/2017 13:03

0
Matthew Koma na ESKA Music Awards 2017! To kolejna zagraniczna gwiazda #EMA2017

Matthew Koma na ESKA Music Awards 2017! To kolejna zagraniczna gwiazda #EMA2017

22/05/2017 11:24

0
Kto wystąpi u Kuby Wojewódzkiego 23.05.2017? Goście odcinka

Kto wystąpi u Kuby Wojewódzkiego 23.05.2017? Goście odcinka

20/05/2017 13:39

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Kto z One Direction zaliczył najlepszy debiut?
  • Harry Styles - Sign Of The Times
  • Niall Horan - This Town
  • Liam Payne - Strip That Down
  • Louis Tomlinson - Just Hold On
  • Zayn Malik - Pillowtalk
polub
ESKA