WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Honey - Lalalove! Premiera nowego teledysku Honey na Eska.pl! [VIDEO] - Honey - Lalalove. Nowa piosenka Honoraty Skarbek
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Honey - Lalalove! Premiera nowego teledysku Honey na Eska.pl! [VIDEO]: Honorata Skarbek, Honey - Lalalove, Honey Skarbek - Lalalove youtube, nowa piosenka Honey

Honey - Lalalove! Premiera nowego teledysku Honey na Eska.pl! [VIDEO]

RSS 14/12/2012 12:56 Komentarze 0
"Lalalove" Honey Skarbek właśnie wszedł do sieci! Teledysk do singla zapowiada drugą płytę artystki, której spodziewamy sie na początku 2013 roku. Zobacz premierowo najnowszą piosenkę Honoraty "Honey" Skarbek na Eska.pl!
/ fragment klipu/youtube
Ilustracja do artykułu: Honey - Lalalove! Premiera nowego teledysku Honey na Eska.pl! [VIDEO]
Nowa piosenka Honey miała swoją premierę w południe 14 grudnia. Na Eska.pl już możesz oglądać teledysk do utworu "Lalalove" Honey Skarbek.

Za scenariusz do klipu odpowiada sama Honorata wraz z Magdą Lewicką,  za kamerą stanęła natomiast Agata Grymuza. Obraz nakręcono miesiąc temu w specjalnie zaaranżowanym pokoju oraz w industrialnych loftach na obrzeżach Wrocławia. Teledysk przedstawia dwa oblicza Artystki - dziewczęcą i delikatną - oraz drapieżną i kobiecą - których stylizacje są autorstwa samej Honoraty.

- W czasach, gdy scenariusze teledysków i ich fabuły są tak pogmatwane, że odbiorca tak naprawdę nie jest w stanie zorientować się, co ich autor miał na myśli, zdecydowałam się na prosty, czysty wizerunkowo przekaz, do którego każdy może dopisać sobie swoją indywidualną historię, wsłuchując się w słowa piosenki LALALOVE - tak mówi Honorata o swoim nowym teledysku.

>>> Honey zdradziła szczegóły dotyczące nowej płyty Million specjalnie dla Eska.pl! [VIDEO]




Pamiętacie "Sabotage" Honey, w który wystąpił światowej sławy model Zombie Boy? Który klip podoba Wam sie bardziej? Piszcie w komentarzach!


Nie czytałeś jeszcze?

>>> Lalalove - Honey. Zobacz tekst piosenki Honey na Eska.pl! [VIDEO, TEKST]


KE
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Film o Destiny's Child: sprawdź, co wiemy na temat produkcji [VIDEO]
0

Film o Destiny's Child: sprawdź, co wiemy na temat produkcji [VIDEO]

Powstanie film o Destiny's Child? Biografia niestniejącego już girlsbandu z Beyonce, Kelly Rowland i Michelle Williams jest w planach Sony. Sprawdź, co wiemy dzięki wyciekowi tajnych informacji wytwórni
17/12/2014 20:33
Najbardziej dochodowe trasy koncertowe 2014: ranking Billboard [VIDEO]
0

Najbardziej dochodowe trasy koncertowe 2014: ranking Billboard [VIDEO]

Najbardziej dochodowe trasy koncertowe 2014 roku - kto znalazł się na liśćie? Gwiazdy zarobiły setki milionów dolarów na swoich koncertach. Wiemy już kto zgarnął najwięcej. Sprawdź ranking prestiżowego magazynu Billboard  - na ESKA.pl
17/12/2014 19:02
Płyty 2014: zagraniczne nowości muzyczne ostatnich 12 miesięcy. Która najlepsza? [PODSUMOWANIE 2014]
1

Płyty 2014: zagraniczne nowości muzyczne ostatnich 12 miesięcy. Która najlepsza? [PODSUMOWANIE 2014]

Zagraniczne płyty 2014 - to właśnie z nich pochodzą największe, globalne przeboje ostatnich 12 miesięcy. Zestawienie najlepszych naszym zdaniem premier płytowych 2014 roku od zagranicznych artystów mamy dla Was na ESKA.pl wraz ze specjalnym głosowaniem w ramach podsumowania roku. Zobaczcie kolejną listę [PODSUMOWANIE 2014] i wybierzcie swój ulubiony krążek ostatnich 12 miesięcy razem z nami!
17/12/2014 16:37
Sklepy otwarte 24, 25 i 26 grudnia. Gdzie zrobić zakupy w Boże Narodzenie?
0

Sklepy otwarte 24, 25 i 26 grudnia. Gdzie zrobić zakupy w Boże Narodzenie?

Sklepy otwarte 24, 25 i 26 grudnia. Gdzie zrobić zakupy w Boże Narodzenie? Wszystkie supermarkety oraz większość mniejszych sklepików będzie w Święta zamknięte. Co zrobić, gdy jednak jesteśmy zmuszeni poszukać czynnego sklepu? Sprawdź, gdzie można zrobić zakupy na ostatnią chwilę!
17/12/2014 15:50
Soundtrack do Annie - piosenki z filmu na ESKA.pl. Na trackliście Sia, Cameron Diaz i inni [VIDEO]
0

Soundtrack do Annie - piosenki z filmu na ESKA.pl. Na trackliście Sia, Cameron Diaz i inni [VIDEO]

O piosenkach z filmu Annnie jest głośno za sprawą Sii czy też Cameron Diaz. Soundtrack do Annie to 15 kompozycji śpiewanych nie tylko przez muzycznych wykonawców, ale także całą obsadę produkcji. Zobaczcie tracklistę ścieżki dźwiękowej do Annie i sprawdźcie, o czym jest komedia z najmłodszą w historii Oscarów aktorką nominowaną za rolę pierwszoplanową.
17/12/2014 15:23
Matura próbna 2015 CKE: J. ANGIELSKI. Arkusz na poziomie podstawowym z 17.12.2014 już jest! Wyprawa na London Bridge za nami [VIDEO]
0

Matura próbna 2015 CKE: J. ANGIELSKI. Arkusz na poziomie podstawowym z 17.12.2014 już jest! Wyprawa na London Bridge za nami [VIDEO]

Arkusz z matury próbnej 2015 CKE z języka angielskiego czeka na ESKA.pl. W arkuszu z angielskiego na maturze próbnej z 17.12.2014r. m.in. zadania ze słuchaniem, formy pisemne i temat wypracowania. Zobaczcie cały arkusz z matury próbnej 2015 CKE z angielskiego już teraz. Próbna wyprawa na London Bridge za nami!
17/12/2014 15:06
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

2
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska