WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Honey - Lalalove! Premiera nowego teledysku Honey na Eska.pl! [VIDEO] - Honey - Lalalove. Nowa piosenka Honoraty Skarbek
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Honey - Lalalove! Premiera nowego teledysku Honey na Eska.pl! [VIDEO]: Honorata Skarbek, Honey - Lalalove, Honey Skarbek - Lalalove youtube, nowa piosenka Honey

Honey - Lalalove! Premiera nowego teledysku Honey na Eska.pl! [VIDEO]

RSS 14/12/2012 12:56 Komentarze 0
"Lalalove" Honey Skarbek właśnie wszedł do sieci! Teledysk do singla zapowiada drugą płytę artystki, której spodziewamy sie na początku 2013 roku. Zobacz premierowo najnowszą piosenkę Honoraty "Honey" Skarbek na Eska.pl!
/ fragment klipu/youtube
Ilustracja do artykułu: Honey - Lalalove! Premiera nowego teledysku Honey na Eska.pl! [VIDEO]
Nowa piosenka Honey miała swoją premierę w południe 14 grudnia. Na Eska.pl już możesz oglądać teledysk do utworu "Lalalove" Honey Skarbek.

Za scenariusz do klipu odpowiada sama Honorata wraz z Magdą Lewicką,  za kamerą stanęła natomiast Agata Grymuza. Obraz nakręcono miesiąc temu w specjalnie zaaranżowanym pokoju oraz w industrialnych loftach na obrzeżach Wrocławia. Teledysk przedstawia dwa oblicza Artystki - dziewczęcą i delikatną - oraz drapieżną i kobiecą - których stylizacje są autorstwa samej Honoraty.

- W czasach, gdy scenariusze teledysków i ich fabuły są tak pogmatwane, że odbiorca tak naprawdę nie jest w stanie zorientować się, co ich autor miał na myśli, zdecydowałam się na prosty, czysty wizerunkowo przekaz, do którego każdy może dopisać sobie swoją indywidualną historię, wsłuchując się w słowa piosenki LALALOVE - tak mówi Honorata o swoim nowym teledysku.

>>> Honey zdradziła szczegóły dotyczące nowej płyty Million specjalnie dla Eska.pl! [VIDEO]




Pamiętacie "Sabotage" Honey, w który wystąpił światowej sławy model Zombie Boy? Który klip podoba Wam sie bardziej? Piszcie w komentarzach!


Nie czytałeś jeszcze?

>>> Lalalove - Honey. Zobacz tekst piosenki Honey na Eska.pl! [VIDEO, TEKST]


KE
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]
2

HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]

Halloween 2014: kiedy jest, jak się przebrać i umalować, gdzie się bawić na imprezie, jakie piosenki najlepiej pasują do playlisty utrzymanych w mrocznych klimatach i jak się bawią gwiazdy? Sprawdź wszystko, co musisz wiedzieć o Halloween - na ESKA.pl!
30/10/2014 10:07
Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!
0

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zrób sobie odjechane przebranie lub makijaż na Halloween, uwiecznij je na fotce i zgarnij gadżety z logo ESKI!
28/10/2014 15:01
Teledysk One Direction do Night Changes: kiedy premiera i czym zaskoczy? [VIDEO]
0

Teledysk One Direction do Night Changes: kiedy premiera i czym zaskoczy? [VIDEO]

Nowy teledysk One Direction do Night Changes będzie najprawdopodobniej drugim klipem 1D na 2014 rok. Skąd pewność, że do Night Changes powstaje wideo, kiedy możemy spodziewać się premiery i czym zaskoczy nagranie? Wszystko o teledysku do Night Changes One Direction na ESKA.pl!
30/10/2014 13:48
Holy Wins - co to jest? To odpowiedź na Halloween? Sprawdź, na czym polega bal w stylu Wszyscy Święci Balują W Niebie [VIDEO]
0

Holy Wins - co to jest? To odpowiedź na Halloween? Sprawdź, na czym polega bal w stylu Wszyscy Święci Balują W Niebie [VIDEO]

Holy Wins - czyli odpowiedź na Halloween. Na czym polega Holy Wins? Kto i gdzie organizuje przemarsze Holy Wins? Jeżeli Holy Wins odbędzie się w Waszej szkole, a Wy nadal nie wiecie, co to jest Holy Wins - przeczytajcie artykuł na ESKA.pl. Tutaj znajdziecie garść informacji na temat balów i przemarszów Holy Wins 2014.
30/10/2014 13:45
5 sposobów na Halloween 2014 od chłopaków z 5 sposobów na... This is Halloween! [VIDEO]
0

5 sposobów na Halloween 2014 od chłopaków z 5 sposobów na... This is Halloween! [VIDEO]

Halloween Party 2014 - co robić w Halloween? Jak przygotować się do imprezy halloweenowej? Jak wyciąć najbardziej efektowaną dynię? Oraz jakie przebranie halloweenowe zrobi największe wrażenie na uczestnikach Halloween party? Tuż przed Halloween 2014 podpatrujemy chłopaków z 5 sposobów na, a wszytko przy dźwiękach utworu This is Halloween
30/10/2014 13:45
Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]
1

Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]

This is Halloween 214: pranki, które mrożą krew w żyłach i te... które są całkiem zabawne. Sprawdź nasz subiektywny ranking przerażających pranków, które swego czasu stały się hitami internetu. Co oprócz Mutant Giant Spider Dog i ducha dziewczynki w windzie są w stanie wymyślić ludzie? Tuż przed 31 października wrzucamy ranking halloweenowych pranków. Nie róbcie tego w domu!
30/10/2014 13:45
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]

Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]