WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Honey - Lalalove! Premiera nowego teledysku Honey na Eska.pl! [VIDEO] - Honey - Lalalove. Nowa piosenka Honoraty Skarbek
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Honey - Lalalove! Premiera nowego teledysku Honey na Eska.pl! [VIDEO]: Honorata Skarbek, Honey - Lalalove, Honey Skarbek - Lalalove youtube, nowa piosenka Honey

Honey - Lalalove! Premiera nowego teledysku Honey na Eska.pl! [VIDEO]

RSS 14/12/2012 12:56 Komentarze 0
"Lalalove" Honey Skarbek właśnie wszedł do sieci! Teledysk do singla zapowiada drugą płytę artystki, której spodziewamy sie na początku 2013 roku. Zobacz premierowo najnowszą piosenkę Honoraty "Honey" Skarbek na Eska.pl!
/ fragment klipu/youtube
Ilustracja do artykułu: Honey - Lalalove! Premiera nowego teledysku Honey na Eska.pl! [VIDEO]
Nowa piosenka Honey miała swoją premierę w południe 14 grudnia. Na Eska.pl już możesz oglądać teledysk do utworu "Lalalove" Honey Skarbek.

Za scenariusz do klipu odpowiada sama Honorata wraz z Magdą Lewicką,  za kamerą stanęła natomiast Agata Grymuza. Obraz nakręcono miesiąc temu w specjalnie zaaranżowanym pokoju oraz w industrialnych loftach na obrzeżach Wrocławia. Teledysk przedstawia dwa oblicza Artystki - dziewczęcą i delikatną - oraz drapieżną i kobiecą - których stylizacje są autorstwa samej Honoraty.

- W czasach, gdy scenariusze teledysków i ich fabuły są tak pogmatwane, że odbiorca tak naprawdę nie jest w stanie zorientować się, co ich autor miał na myśli, zdecydowałam się na prosty, czysty wizerunkowo przekaz, do którego każdy może dopisać sobie swoją indywidualną historię, wsłuchując się w słowa piosenki LALALOVE - tak mówi Honorata o swoim nowym teledysku.

>>> Honey zdradziła szczegóły dotyczące nowej płyty Million specjalnie dla Eska.pl! [VIDEO]




Pamiętacie "Sabotage" Honey, w który wystąpił światowej sławy model Zombie Boy? Który klip podoba Wam sie bardziej? Piszcie w komentarzach!


Nie czytałeś jeszcze?

>>> Lalalove - Honey. Zobacz tekst piosenki Honey na Eska.pl! [VIDEO, TEKST]


KE
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Tokio Hotel w Polsce 27.03.2015 - filmy i zdjęcia z koncertu Tokio Hotel w Stodole [VIDEO]
0

Tokio Hotel w Polsce 27.03.2015 - filmy i zdjęcia z koncertu Tokio Hotel w Stodole [VIDEO]

Za nami koncert Tokio Hotel w Polsce! 27.03.2015 Tokio Hotel zagrali na scenie warszawskiego klubu Stodoła. Pierwsze filmy i zdjęcia z występu niemieckiego zespołu trafiły już do sieci. Jak było na koncercie Tokio Hotel w Polsce? Przekonajcie się sami na ESKA.pl 
28/03/2015 12:45
Violetta w Polsce 2015 - informacje praktyczne przed koncertem Violetty w Polsce 29.03.2015 [VIDEO]
0

Violetta w Polsce 2015 - informacje praktyczne przed koncertem Violetty w Polsce 29.03.2015 [VIDEO]

Violetta Live w Polsce 2015: tuż przed koncertem zbieramy praktyczne informacje. O której otwarcie bramek? Jak dojechać do Atlas Areny? Te i inne informacje do sprawdzenia już dzisiaj przed koncertem Violetta Live w Łodzi 29.03.2015
28/03/2015 10:39
Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni 2015 - kiedy i w którą stronę przestawiamy zegarki. Czy czeka nas Time Warp? [VIDEO]
0

Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni 2015 - kiedy i w którą stronę przestawiamy zegarki. Czy czeka nas Time Warp? [VIDEO]

Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni czeka nas już w najbliższy weekend. Jaka jest dokładna data przestawiania zegarków z czasu zimowego na letni? W którą stronę przestawiamy zegarki podczas zmiany czasu z zimowego na letni? Na ESKA.pl podpowiadamy jak przestawić zegarki, aby nie doszło do zapętlenia czasu, tak jak w utworze Time Warp
28/03/2015 10:36
Polska - Irlandia: o której i gdzie transmisja meczu na żywo w TV i online? Kocham Cię Jak Irlandię, czy nasi górą? [VIDEO]
1

Polska - Irlandia: o której i gdzie transmisja meczu na żywo w TV i online? Kocham Cię Jak Irlandię, czy nasi górą? [VIDEO]

Polska - Irlandia czyli mecz eliminacji do Euro 2016 odbędzie się już w najbliższą niedzielę 29.03.2015. Gdzie i o której rozpocznie się transmisja meczu Polska - Irlandia na żywo? Czy możemy spodziewać się transmisji meczu Polska - Irlandia w telewizji na ogólnodostępnym kanale? Gdzie szukać darmowych streamów do spotkania Polska - Irlandia w internecie? Kocham Cię Jak Irlandię czy nasi górą?    
28/03/2015 10:34
Kasia Popowska - Lecę Tam: teledysk już jest! Wokalistka i trzech przystojniaków czekają. Zobaczcie sami [VIDEO]
0

Kasia Popowska - Lecę Tam: teledysk już jest! Wokalistka i trzech przystojniaków czekają. Zobaczcie sami [VIDEO]

Teledysk Kasi Popowskiej do Lecę tam zaliczył premierę pod koniec marca 2015 roku i mamy go dla Was do zobaczenia oczywiście na ESKA.pl. Nowy teledysk Kasi Popowskiej to wokalistka w trzech odsłonach u boku trzech przystojniaków. Zapraszamy do oglądania teledysku do Lecę tam Kasi Popowskiej już teraz!
28/03/2015 10:26
Pogoda na Święta Wielkanocne 2015: sprawdź prognozę na Wielkanoc 2015! Rozpędzimy się W Stronę Słońca?
0

Pogoda na Święta Wielkanocne 2015: sprawdź prognozę na Wielkanoc 2015! Rozpędzimy się W Stronę Słońca?

Prognoza pogody na Wielkanoc 2015, czyli odpowiedź na pytanie 'jaka będzie pogoda w święta Wielkanocne 2015?' czeka na Was na ESKA.pl. Wiemy już, czy w Wielkanoc 2015 będzie ciepło i ile stopni pojawi się na termometrach w Wielką Niedzielę 5 kwietnia 2015 roku. Sprawdzajcie pogodę na Wielkanoc 2015 razem z nami! Rozpędzimy się W Stronę Słońca?
28/03/2015 08:38
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

0
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

2
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska