WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Honey - Lalalove! Premiera nowego teledysku Honey na Eska.pl! [VIDEO] - Honey - Lalalove. Nowa piosenka Honoraty Skarbek
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Honey - Lalalove! Premiera nowego teledysku Honey na Eska.pl! [VIDEO]: Honorata Skarbek, Honey - Lalalove, Honey Skarbek - Lalalove youtube, nowa piosenka Honey

Honey - Lalalove! Premiera nowego teledysku Honey na Eska.pl! [VIDEO]

RSS 14/12/2012 12:56 Komentarze 0
"Lalalove" Honey Skarbek właśnie wszedł do sieci! Teledysk do singla zapowiada drugą płytę artystki, której spodziewamy sie na początku 2013 roku. Zobacz premierowo najnowszą piosenkę Honoraty "Honey" Skarbek na Eska.pl!
/ fragment klipu/youtube
Ilustracja do artykułu: Honey - Lalalove! Premiera nowego teledysku Honey na Eska.pl! [VIDEO]
Nowa piosenka Honey miała swoją premierę w południe 14 grudnia. Na Eska.pl już możesz oglądać teledysk do utworu "Lalalove" Honey Skarbek.

Za scenariusz do klipu odpowiada sama Honorata wraz z Magdą Lewicką,  za kamerą stanęła natomiast Agata Grymuza. Obraz nakręcono miesiąc temu w specjalnie zaaranżowanym pokoju oraz w industrialnych loftach na obrzeżach Wrocławia. Teledysk przedstawia dwa oblicza Artystki - dziewczęcą i delikatną - oraz drapieżną i kobiecą - których stylizacje są autorstwa samej Honoraty.

- W czasach, gdy scenariusze teledysków i ich fabuły są tak pogmatwane, że odbiorca tak naprawdę nie jest w stanie zorientować się, co ich autor miał na myśli, zdecydowałam się na prosty, czysty wizerunkowo przekaz, do którego każdy może dopisać sobie swoją indywidualną historię, wsłuchując się w słowa piosenki LALALOVE - tak mówi Honorata o swoim nowym teledysku.

>>> Honey zdradziła szczegóły dotyczące nowej płyty Million specjalnie dla Eska.pl! [VIDEO]




Pamiętacie "Sabotage" Honey, w który wystąpił światowej sławy model Zombie Boy? Który klip podoba Wam sie bardziej? Piszcie w komentarzach!


Nie czytałeś jeszcze?

>>> Lalalove - Honey. Zobacz tekst piosenki Honey na Eska.pl! [VIDEO, TEKST]


KE
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Hymn Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej 2015 śpiewają Oceana, Ewa Farna i Rafał Brzozowski. Posłuchaj Live It [VIDEO]
1

Hymn Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej 2015 śpiewają Oceana, Ewa Farna i Rafał Brzozowski. Posłuchaj Live It [VIDEO]

Ewa Farna i Rafał Brzozowski śpiewają Live It, czyli hymn Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn Katar 2015. Teledysk do piosenki z udziałem gwiazd z wielu krajów trafił już do sieci. Posłuchaj Live It na ESKA.pl
01/02/2015 19:46
Katy Perry na Super Bowl: video z występu oraz zdjęcia zza kulis Super Bowl 2015 na ESKA.pl [VIDEO]
0

Katy Perry na Super Bowl: video z występu oraz zdjęcia zza kulis Super Bowl 2015 na ESKA.pl [VIDEO]

Występ Katy Perry na Super Bowl 2015 przebije dotychczasowe występy muzyczne? Piosenkarka zapowiedziała, że na scenie pojawią się lwy i rekiny. Które piosenki zaśpiewa Katy Perry podczas Super Bowl 2015? Video z występu Katy Perry na Super Bowl oraz zdjęcia zza kulis show znajdziecie na ESKA.pl. 
01/02/2015 19:28
Global Lista Nowość: Galantis Runaway (U & I). Kocie mordki debiutują w Radiu ESKA [VIDEO]
0

Global Lista Nowość: Galantis Runaway (U & I). Kocie mordki debiutują w Radiu ESKA [VIDEO]

Global Lista Nowość: tym razem w globalnym notowaniu listy przebojów Radia ESKA usłyszeliśmy debiut skandynawskiej grupy Galantis. Piosenka Runaway (U & I) zadebiutowała w 157 notowaniu Global Listy z 1 lutego 2015 roku. Już teraz możecie zobaczyć teledysk do utworu Runaway (U & I) na ESKA.pl. Ostrzegamy przed kocimi mordkami ;) 
01/02/2015 18:10
Super Bowl 2015: reklamy, które kibice zobaczą w przerwie meczu, przed występem Katy Perry [VIDEO]
0

Super Bowl 2015: reklamy, które kibice zobaczą w przerwie meczu, przed występem Katy Perry [VIDEO]

Dlaczego reklamy na Super Bowl 2015 są tematem numer 1 we wszystkich serwisach informacyjnych? Bo to nie są zwyczajne reklamy. Jakie spoty reklamowe podczas Super Bowl zobaczą widzowie zgromadzeni 1 lutego 2015 roku na stadionie Phoenix? Mecz o mistrzostwo ligi NFL to najważniejsze wydarzenie sportowe, którego oprawa zorganizowana jest z dbałością o najmniejsze szczegóły. Z tego też względu po reklamach na Super Bowl zobaczymy występ Katy Perry!
01/02/2015 17:45
Polska - Hiszpania: wynik meczu o 3. miejsce w MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015. You Are Looking At a Winner? [VIDEO]
0

Polska - Hiszpania: wynik meczu o 3. miejsce w MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015. You Are Looking At a Winner? [VIDEO]

Polska - Hiszpania wynik po drugiej połowie to 24:24. Ostatni punk dla Polaków zdobył Michał Szyba. Czy Polska wygra mecz o 3. miejsce w MŚ w Piłce Ręcznej? Mecz Polska - Hiszpania zakończony remisem. Czy Polacy pokonają Hiszpanów w dogrywce meczu o brązowy medal Mistrzostw Świat w Piłce Ręcznej.  Sprawdź wynik meczu Polska - Hiszpania z 01.02.2015 w piłce ręcznej podczas mistrzostw w Katarze 2015.
01/02/2015 16:28
Kim jest Michał Szyba? To prawdziwy Hero meczu Polska - Hiszpania o brązowy medal w MŚ w Piłce Ręcznej [VIDEO]
0

Kim jest Michał Szyba? To prawdziwy Hero meczu Polska - Hiszpania o brązowy medal w MŚ w Piłce Ręcznej [VIDEO]

Michał Szyba został bohaterem meczu Polska - Hiszpania o brązowy medal w Mistrzostwach Świata w Piłce Ręcznej. Kim jest Michał Szyba? Dlaczego warto zadedykować mu utwór Hero? Sprawdź, czym Michał Szyba zasłużył sobie na tytuł bohatera meczu Polska - Hiszpania 
01/02/2015 16:15
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska