WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Honey - Lalalove! Premiera nowego teledysku Honey na Eska.pl! [VIDEO] - Honey - Lalalove. Nowa piosenka Honoraty Skarbek
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Honey - Lalalove! Premiera nowego teledysku Honey na Eska.pl! [VIDEO]: Honorata Skarbek, Honey - Lalalove, Honey Skarbek - Lalalove youtube, nowa piosenka Honey

Honey - Lalalove! Premiera nowego teledysku Honey na Eska.pl! [VIDEO]

RSS 14/12/2012 12:56 Komentarze 0
"Lalalove" Honey Skarbek właśnie wszedł do sieci! Teledysk do singla zapowiada drugą płytę artystki, której spodziewamy sie na początku 2013 roku. Zobacz premierowo najnowszą piosenkę Honoraty "Honey" Skarbek na Eska.pl!
/ fragment klipu/youtube
Ilustracja do artykułu: Honey - Lalalove! Premiera nowego teledysku Honey na Eska.pl! [VIDEO]
Nowa piosenka Honey miała swoją premierę w południe 14 grudnia. Na Eska.pl już możesz oglądać teledysk do utworu "Lalalove" Honey Skarbek.

Za scenariusz do klipu odpowiada sama Honorata wraz z Magdą Lewicką,  za kamerą stanęła natomiast Agata Grymuza. Obraz nakręcono miesiąc temu w specjalnie zaaranżowanym pokoju oraz w industrialnych loftach na obrzeżach Wrocławia. Teledysk przedstawia dwa oblicza Artystki - dziewczęcą i delikatną - oraz drapieżną i kobiecą - których stylizacje są autorstwa samej Honoraty.

- W czasach, gdy scenariusze teledysków i ich fabuły są tak pogmatwane, że odbiorca tak naprawdę nie jest w stanie zorientować się, co ich autor miał na myśli, zdecydowałam się na prosty, czysty wizerunkowo przekaz, do którego każdy może dopisać sobie swoją indywidualną historię, wsłuchując się w słowa piosenki LALALOVE - tak mówi Honorata o swoim nowym teledysku.

>>> Honey zdradziła szczegóły dotyczące nowej płyty Million specjalnie dla Eska.pl! [VIDEO]




Pamiętacie "Sabotage" Honey, w który wystąpił światowej sławy model Zombie Boy? Który klip podoba Wam sie bardziej? Piszcie w komentarzach!


Nie czytałeś jeszcze?

>>> Lalalove - Honey. Zobacz tekst piosenki Honey na Eska.pl! [VIDEO, TEKST]


KE
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Finaliści Celebrity Splash o Saszan - jak wypadła wokalistka w oczach uczestników show? [VIDEO]
0

Finaliści Celebrity Splash o Saszan - jak wypadła wokalistka w oczach uczestników show? [VIDEO]

Finał Celebrity Splash już w sobotę 25.04.2015. Wśród finalistów show znalazła się Saszan. Wokalistka ma ogromne grono fanów. Jak wypadła Saszan w oczach finalistów Celebrity Splash? Czy wokalistka jest pozytywnie odbierana przez uczestników show? Przekonajcie się na ESKA.pl
25/04/2015 15:00
Celebrity Splash finał 25.04.2015 - na co przeznaczą wygraną finaliści show? Oto ich plany! [VIDEO]
0

Celebrity Splash finał 25.04.2015 - na co przeznaczą wygraną finaliści show? Oto ich plany! [VIDEO]

Finał Celebrity Splash odbędzie się już w sobotę 25.04.2015 roku. Zwycięzca programu otrzyma 100 tys. zł nagrody, z czego połowę przeznaczy na dowolny cel charytatywny. Na co pójdzie pozostała części wygranej? Poznaj plany finalistów. Na co 50 tys. zł przeznaczy Saszan, Misheel, Julka oraz Andrzej? Dowiecie się na ESKA.pl 
25/04/2015 14:59
TABB & Sound'N'Grace - Możesz Wszystko. Posłuchaj fragmentów przed premierą! [AUDIO]
0

TABB & Sound'N'Grace - Możesz Wszystko. Posłuchaj fragmentów przed premierą! [AUDIO]

TABB & Sound'N'Grace - Możesz Wszystko to kolejna, po megaprzeboju Dach, piosenka promująca zapowiedzianą na 2 czerwca płytę TABBA - Atom. Co tym razem przygotował dla nas współtwórca sukcesu debiutanckiej płyty Grzegorza Hyżego? Ujawniamy pierwszy fragment jeszcze przed oficjalną premierą! Cały nowy kawałek TABB & Sound'n'Grace usłyszycie już wkrótce jako pierwsi - wyłącznie w Radio ESKA!    
25/04/2015 10:39
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Matti Jakubiec jako  Ewa Farna - występ promuje zapowiedź kolejnego odcinka [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Matti Jakubiec jako Ewa Farna - występ promuje zapowiedź kolejnego odcinka [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015 odc. 8 to m.in. Matti Jakubiec jako Ewa Farna. Jak wokalista grupy NEO poradzi sobie z hitem Cicho? Zobacz zapowiedź występu z odcinka emitowanego 25.04.2015 już teraz - na ESKA.pl
25/04/2015 10:35
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 odc. 8: za kogo przebiorą się uczestnicy 25.04.2015? Lista metamorfoz u nas [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 odc. 8: za kogo przebiorą się uczestnicy 25.04.2015? Lista metamorfoz u nas [VIDEO]

Za kogo przebiorą się uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015 w odc.  8? Odpowiedź na to pytanie oczywiście na ESKA.pl jeszcze przed Twoja Twarz Brzmi Znajomo 25.04.2015. Zobaczcie już teraz, kim będą uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 w 8. odcinku show. W Twoja Twarz Brzmi Znajomo 25 kwietnia 2015 roku m.in. Lana Del Rey!
25/04/2015 10:34
50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]
0

50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]

To pierwszy przeciek z drugiej części 50 Twarzy Greya. Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia z planu filmowego Ciemniejsza Strona Greya, czyli w angielskiej wersji Fifty Shades Darker. Jak wygląda pan Grey w drugiej części 50 Twarzy Greya? Klimat drugiej części sagi jest jest jeszcze bardziej Haunted?
25/04/2015 10:32
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

20/04/2015 17:26

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.

Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.


Akcja partnerska