Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » HOBBIT Soundtrack do słuchania on line. Hobbit: Niezwykła podróż Petera Jacksona to filmowa trylogia! [VIDEO] - MP3 - posłuchaj ściężki dźwiękowej do filmu Hobbit: Niezwykła podróż!

Tagi związane z HOBBIT Soundtrack do słuchania on line. Hobbit: Niezwykła podróż Petera Jacksona to filmowa trylogia! [VIDEO]: MP3, Hobbit, Hobbit soundtrack, hobbit muzyka z filmu, Hobbit: Niezwykła podróż

HOBBIT Soundtrack do słuchania on line. Hobbit: Niezwykła podróż Petera Jacksona to filmowa trylogia! [VIDEO]

RSS 05/12/2012 14:51 Komentarze
Hobbit: Niezwykła podróż to tytuł nowego filmu Petera Jacksona. W sieci, przed polską premierą filmu, którą zapowiedziano na 28 grudnia 2012 roku, producenci udostępnili CAŁĄ ŚCIEŻKĘ DŹWIĘKOWĄ. Posłuchajcie na Eska.pl soundtrack z filmu o przygodach Hobitta. Muzykę do filmu stworzył Howard Shore.
Hobbit HOBBIT Soundtrack do słuchania on line. Hobbit: Niezwykła podróż Petera Jacksona to filmowa trylogia! [VIDEO] / Hobbit, fot. fragment klipu/youtube
Ilustracja do artykułu: HOBBIT Soundtrack do słuchania on line. Hobbit: Niezwykła podróż Petera Jacksona to filmowa trylogia! [VIDEO]
Soundtrack do filmu Hobbit: Niezwykła podróż trafił do sieci. Można usłyszeć w całości i zupełnie za darmo wszystkie kompozycje. Muzykę do filmu napisał Howard Shore, który współpracował z reżyserem Peterem Jacksonem przy trylogii Władca Pierścieni. Muzyka została zarejestrowana w słynnym studiu nagraniowym przy Abbey Road w Londynie.

Soundtrack udostępnił amerykański magazyn The Rolling Stone - znajdziesz go: Hobbit: Niezywkła podróż - posłuchaj ścieżki dźwiękowej do filmu.

Ścieżka dźwiękowa składa się z 26 tracków. Kompozycje utrzymane są w baśniowym klimacie fantasy. Pasują idealnie do pierwszej części trylogii. Jackson i Shore mieli okazję przećwiczyć to brzmienie, gdy pracowali nad Władcą Pierścieni.

Na potrzeby soundtracku została również napisana piosenka zatytułowana Song of the Lonely Mountain. To dzieło Neila Finna, wokalisty zespołu Crowded House.

Premiera płyty z muzyką z filmu Hobbit odbędzie się 11 grudnia. Polska premiera filmu będzie mieć z kolei miejsce 28 grudnia. Część druga i trzecia zostały zapowiedziane odpowiednio na grudzień 2013 i grudzień 2014 roku.


[VIDEO] The Hobbit : An Unexpected Journey - Official Trailer



Polecamy:

Serwis filmowy - ESKACINEMA.PL - tu znajdziecie więcej informacji o premierach filmów oraz serialach telewizyjnych.


Eska.pl
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Eurowizja 2016: Edyta Górniak - piosenka na Eurowizję 2016! Premiera Grateful
0

Eurowizja 2016: Edyta Górniak - piosenka na Eurowizję 2016! Premiera Grateful

Edyta Górniak - Grateful: piosenka na Eurowizję 2016 już wkrótce pojawi się premierowo i to z nią weźmie udział w polskich preselekcjach. Gwiazda polskiej sceny zaśpiewa Grateful na żywo! Sprawdź, gdzie i kiedy - na ESKA.pl!
11/02/2016 11:02
Matura 2016: harmonogram egzaminów maturalnych. CKE ogłosiła nowe terminy. Data matury 2016 - No Surprises? [VIDEO]
0

Matura 2016: harmonogram egzaminów maturalnych. CKE ogłosiła nowe terminy. Data matury 2016 - No Surprises? [VIDEO]

Matura 2016: harmonogram egzaminów maturalnych jest już znany! Kiedy odbędą się egzaminy maturalne 2016 z poszczególnych przedmiotów? Data matury 2016 do sprawdzenia na ESKA.PL
11/02/2016 10:12
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!
0

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Wszyscy na jednego, czyli Roast Kuby Wojewódzkiego: odcinek zostanie wyemitowany 16 lutego na antenie TVN. Gościem specjalnym programu będzie: Dawid Podsiadło, Abelard Giza oraz Cezary Jurkiewicz. Więcej szczegółów już teraz - na ESKA.pl!
11/02/2016 09:37
Kaliber 44: płyta legend polskiego hip-hopu. Kto zastąpi Magika? Sprawdź!
0

Kaliber 44: płyta legend polskiego hip-hopu. Kto zastąpi Magika? Sprawdź!

Kaliber 44 ogłosił, że już niebawem ukaże się ich nowy album! Niespodziewanie zespół, który wprowadził do Polski muzykę z gatunku hip-hop - po 15. latach ponownie planuje podbić scenę muzyczną. Niestety, już bez Magika. Kto go zastąpi? Kiedy ukaże się nowa płyta K44? Sprawdzamy na ESKA.pl! 
11/02/2016 09:07
Eurowizja 2016: polskie preselekcje. Gdzie i kiedy transmisja na żywo w TV i online?
0

Eurowizja 2016: polskie preselekcje. Gdzie i kiedy transmisja na żywo w TV i online?

Eurowizja 2016: polskie preselekcje. Gdzie i kiedy oglądać w TV i online? Podpowiedź dla wszystkich, którzy chcą zobaczyć występ Margaret, czy Edyty Górniak, mamy na ESKA.pl! Niespodzianką jest, że to telewidzowie zdecydują, kto pojedzie na Eurowizję 2016!
11/02/2016 09:00
Obowiązkowy pobór do wojska 2016: jakie roczniki idą do wojska? Relax, Take It Easy
0

Obowiązkowy pobór do wojska 2016: jakie roczniki idą do wojska? Relax, Take It Easy

Wraca obowiązkowy pobór do wojska 2016, sprawdź jaki rocznik obowiązkowo musi stawić się do wojska. Kwalifikacja wojskowa od zawsze budzi ogromny niepokój wśród młodzieży. Więcej szczegółów do sprawdzenia na ESKA.pl
11/02/2016 09:00
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

11/02/2016 09:37

0
Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

09/02/2016 14:56

0
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

09/02/2016 10:34

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA