Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » HOBBIT Soundtrack do słuchania on line. Hobbit: Niezwykła podróż Petera Jacksona to filmowa trylogia! [VIDEO] - MP3 - posłuchaj ściężki dźwiękowej do filmu Hobbit: Niezwykła podróż!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z HOBBIT Soundtrack do słuchania on line. Hobbit: Niezwykła podróż Petera Jacksona to filmowa trylogia! [VIDEO]: MP3, Hobbit, Hobbit soundtrack, hobbit muzyka z filmu, Hobbit: Niezwykła podróż

HOBBIT Soundtrack do słuchania on line. Hobbit: Niezwykła podróż Petera Jacksona to filmowa trylogia! [VIDEO]

RSS 05/12/2012 14:51 Komentarze 0
Hobbit: Niezwykła podróż to tytuł nowego filmu Petera Jacksona. W sieci, przed polską premierą filmu, którą zapowiedziano na 28 grudnia 2012 roku, producenci udostępnili CAŁĄ ŚCIEŻKĘ DŹWIĘKOWĄ. Posłuchajcie na Eska.pl soundtrack z filmu o przygodach Hobitta. Muzykę do filmu stworzył Howard Shore.
Hobbit HOBBIT Soundtrack do słuchania on line. Hobbit: Niezwykła podróż Petera Jacksona to filmowa trylogia! [VIDEO] / Hobbit, fot. fragment klipu/youtube
Ilustracja do artykułu: HOBBIT Soundtrack do słuchania on line. Hobbit: Niezwykła podróż Petera Jacksona to filmowa trylogia! [VIDEO]
Soundtrack do filmu Hobbit: Niezwykła podróż trafił do sieci. Można usłyszeć w całości i zupełnie za darmo wszystkie kompozycje. Muzykę do filmu napisał Howard Shore, który współpracował z reżyserem Peterem Jacksonem przy trylogii Władca Pierścieni. Muzyka została zarejestrowana w słynnym studiu nagraniowym przy Abbey Road w Londynie.

Soundtrack udostępnił amerykański magazyn The Rolling Stone - znajdziesz go: Hobbit: Niezywkła podróż - posłuchaj ścieżki dźwiękowej do filmu.

Ścieżka dźwiękowa składa się z 26 tracków. Kompozycje utrzymane są w baśniowym klimacie fantasy. Pasują idealnie do pierwszej części trylogii. Jackson i Shore mieli okazję przećwiczyć to brzmienie, gdy pracowali nad Władcą Pierścieni.

Na potrzeby soundtracku została również napisana piosenka zatytułowana Song of the Lonely Mountain. To dzieło Neila Finna, wokalisty zespołu Crowded House.

Premiera płyty z muzyką z filmu Hobbit odbędzie się 11 grudnia. Polska premiera filmu będzie mieć z kolei miejsce 28 grudnia. Część druga i trzecia zostały zapowiedziane odpowiednio na grudzień 2013 i grudzień 2014 roku.


[VIDEO] The Hobbit : An Unexpected Journey - Official Trailer



Polecamy:

Serwis filmowy - ESKACINEMA.PL - tu znajdziecie więcej informacji o premierach filmów oraz serialach telewizyjnych.


Eska.pl
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Taylor Swift: kim jest Scott Eastwood, przystojniak z teledysku Wildest Dreams?
0

Taylor Swift: kim jest Scott Eastwood, przystojniak z teledysku Wildest Dreams?

Kim jest Scott Eastwood, czyli przystojniak z teledysku Taylor Swift - Wildest Dreams? Takie pytanie z pewnością zadają sobie wszyscy zachwyceni urodą mężczyzny z klipu. Sprawdź informacje na temat Scotta Eastwooda już teraz - na ESKA.pl
27/08/2015 17:07
Imprezy 28, 29, 30 sierpnia 2015: jak spędzić koniec wakacji 2015?
0

Imprezy 28, 29, 30 sierpnia 2015: jak spędzić koniec wakacji 2015?

Imprezy na 28-30 sierpnia - świętujcie koniec wakacji 2015 zbliża się wielkimi krokami. Jak spędzić ostatnie dni wolnego przed rozpoczęciem roku szkolnego 2015/2016? Na ESKA.pl stworzyliśmy listę imprez
27/08/2015 17:05
Liroy bierze się za politykę. Poznaj 8 znanych muzyków, o których nie wiesz, że zrobili karierę w polityce
0

Liroy bierze się za politykę. Poznaj 8 znanych muzyków, o których nie wiesz, że zrobili karierę w polityce

Liroy będzie politykiem! Znany raper zdecydował się wystartować w wyborach parlamentarnych. Komu jeszcze udał się taki transfer z muzyki do polityki? Zobaczcie listę 8 muzyków związanych z polityką.
27/08/2015 17:00
Anita Włodarczyk mistrzynią - lista przebojów dla sportowych championów specjalnie od ESKA.pl
0

Anita Włodarczyk mistrzynią - lista przebojów dla sportowych championów specjalnie od ESKA.pl

Złota Anita Włodarczyk na MŚ w Pekinie - rozniosła konkurencję. Nasza młocistka najpierw, 26.08.2015 jednym rzutem awansowała do finału rzutu młotem. Później zdeklasowała wszystkie przeciwniczki swoimi rzutami w finale i zdobyła złoto. We Are the Champions, to nie jedyna piosenka do świętowania takich zwycięstw.
27/08/2015 16:57
ESKA Music Awards 2015: powtórka transmisji z gali - kiedy, gdzie i o której?
0

ESKA Music Awards 2015: powtórka transmisji z gali - kiedy, gdzie i o której?

Powtórki ESKA Music Awards 2015 to szansa dla tych, którzy przegapili transmisję gali EMA 2015 29 sierpnia. Retransmisja ESKA Music Awards 2015 w kilku opcjach a wszystkie z nich czekają opisane na naszej stronie. Zobaczcie już teraz, kiedy, gdzie i o której godzinie powtórki ESKA Music Awards 2015.
27/08/2015 15:52
Rok szkolny 2015/2016: dni wolne od szkoły - Break The Rules
0

Rok szkolny 2015/2016: dni wolne od szkoły - Break The Rules

Dni wolne od szkoły w roku szkolnym 2015/2016? Pierwsze szkolne wakacje szybciej niż Wam się wydaje. Na ESKA.pl przejrzeliśmy kalendarz roku szkolnego 2015/2016, i znamy daty wszystkich dni wolnych. 
27/08/2015 15:31
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

27/08/2015 14:19

0
Zayn Malik po rozstaniu z Perrie Edwards odcina się od Little Mix. Wojna trwa! Po czyjej stronie jesteś?

Zayn Malik po rozstaniu z Perrie Edwards odcina się od Little Mix. Wojna trwa! Po czyjej stronie jesteś?

16/08/2015 09:21

0
Robin Thicke i Nicki Minaj w Back Together - teledysk już jest!

Robin Thicke i Nicki Minaj w Back Together - teledysk już jest!

14/08/2015 16:08

0
Ed Sheeran otrzyma honorowy tytuł naukowy. Teraz zostnie profesorem?

Ed Sheeran otrzyma honorowy tytuł naukowy. Teraz zostnie profesorem?

14/08/2015 14:04

0
Justin Bieber - nowa płyta 2015. Data premiery oficjalnie ujawniona!

Justin Bieber - nowa płyta 2015. Data premiery oficjalnie ujawniona!

12/08/2015 12:48

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska