Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » HOBBIT: Piosenka tytułowa Song of the Lonely Mountain z filmu The Hobbit: Niezwykła podróż. Posłuchaj na Eska.pl. [AUDIO] - Song of the Lonely Mountain - Neil Finn. Ta piosenka zapowiada Hobbita.

Tagi związane z HOBBIT: Piosenka tytułowa Song of the Lonely Mountain z filmu The Hobbit: Niezwykła podróż. Posłuchaj na Eska.pl. [AUDIO]: MP3, hobbit, hobbit soundtrack, hobbit niezwykła podróż, Song of the Lonely Mountain Neil Finn

HOBBIT: Piosenka tytułowa Song of the Lonely Mountain z filmu The Hobbit: Niezwykła podróż. Posłuchaj na Eska.pl. [AUDIO]

RSS 05/12/2012 16:56 Komentarze
Song of the Lonely Mountain zaśpiewana przez Neila Finna z Crowded House zapowiada sountrack Hobbita. Album będzie można kupić 11 grudnia 2012 r. Polska premiera filmu Hobbit: Niezwykład podróż: 28 grudnia 2012 roku. Posłuchaj na Eska.pl.
Crowded House HOBBIT: Piosenka tytułowa Song of the Lonely Mountain z filmu The Hobbit: Niezwykła podróż. Posłuchaj na Eska.pl. [AUDIO] / Crowded House, fot. oficjalna strona zespołu
Ilustracja do artykułu: HOBBIT: Piosenka tytułowa Song of the Lonely Mountain z filmu The Hobbit: Niezwykła podróż. Posłuchaj na Eska.pl. [AUDIO]
Pierwszy odcinek nowej trylogii osadzonej w świecie Władcy pierścieni, czyli Hobbit: Niezwykła podróż na ekrany polskich kin wejdzie przed Nowym Rokiem. Premiera została zaplanowana na 28 grudnia 2012 roku. Od 11 grudnia będzie dostępna w sklepach ścieżka dźwiękowa z muzyką z filmu. Zadanie stworzenia muzyki zostało powierzone Howardowi Shore. Piosenkę tytułową wykonuje Neil Finn z zespołu Crowded House.

Neil Finn urodził się 27 maja w 1958 roku w Te Awamutu. To nowozelandzki muzyki i frontman zespołu Crowded House. Oprócz kariery w zespole nagrywa również solo. Finn dostąpił zaszczytu napisania piosenki Song of the Lonely Journey, która jest oficjalnym utworem przewodnim soundtracku do Hobbita. Utwór pojawi się w filmie na napisach końcowych. Piosenkę wykonał razem ze swoimi synami: Elroyem i Liamem.

[AUDIO] "Song of the Lonely Mountain" wykonana przez Neila Finna z zespołu Crowded House ze ścieżki dźwiękowej do filmu "The Hobbit: An Unexpected Journey"




Polecamy:

Hobbit: Niezwykład podróż (2012) - ścieżka dźwiękowa do filmu za darmo. Posłuchaj on-line: soundtrack z Hobbita.


Eska.pl
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Wojtek Łozo Łozowski - Byle gest: piosenka z filmu Planeta Singli
0

Wojtek Łozo Łozowski - Byle gest: piosenka z filmu Planeta Singli

Byle gest to piosenka z filmu Planeta Singli i z pewnością może stać się wielkim hitem. Łozo i jego pozytywnie nastrajający utwór do posłuchania już teraz - na ESKA.pl!
07/02/2016 00:08
Beyonce - Formation: premiera teledysku przed Super Bowl 2016!
0

Beyonce - Formation: premiera teledysku przed Super Bowl 2016!

Beyonce - Formation: teledysk niespodziewanie pojawił się w internecie, 6 lutego, czyli dzień przed Super Bowl 2016. Zobaczcie najnowsze wideo Beyo z Blue Ivy - oczywiście na ESKA.pl! 
06/02/2016 23:59
Sarsa - Zapomnij mi (Tom Swoon Remix). Szybka wersja hitu Sarsy już jest!
0

Sarsa - Zapomnij mi (Tom Swoon Remix). Szybka wersja hitu Sarsy już jest!

Sarsa vs. Tom Swoon - Zapomnij mi (Remix): Inna wersja hitu, który podbija polskie listy przebojów już jest! Od teraz na ESKA.pl! posłuchacie imprezowego remiksu kawałka z tytułowej płyty!
06/02/2016 23:53
Lotto 6.02.2016 WYNIKI: losowanie Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto i Multimulti. Wygraj tyle, ile kosztują trasy koncertowe
0

Lotto 6.02.2016 WYNIKI: losowanie Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto i Multimulti. Wygraj tyle, ile kosztują trasy koncertowe

Lotto - wyniki 6.02.2016 budzą emocje! Sprawdźcie wylosowane liczby. Co zrobicie z pieniędzmi, które wygracie w kumulacji Lotto? Być może rozpoczniecie działalność muzyczną? Znani artyści na sprzedaży singli, płyt, ale także na koncertowaniu zarobili grube miliony. Jednak być może dzięki wygranej w jakiejś loterii postanowili wydać pieniądze na swoją trasę koncertową?! Tego nie wiemy, ale sprawdziliśmy listę najdroższych tras koncertowych!
06/02/2016 22:25
ACB 29 w Warszawie - transmisja online gali ACB 6.02.2016 tylko na eskaGO. Oglądaj za darmo!
0

ACB 29 w Warszawie - transmisja online gali ACB 6.02.2016 tylko na eskaGO. Oglądaj za darmo!

Gala MMA - ACB29 pod patronatem Radia ESKA już 6 lutego na Torwarze. Serwis VOD eskaGO ma dla Was legalny i świetnej jakości stream online z warszawskiej gali, na którą wybiera się także Mamed Khalidov!
06/02/2016 20:48
Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV! Show z Beyonce i Coldplay zachętą!
0

Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV! Show z Beyonce i Coldplay zachętą!

Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV - gdzie oglądać najważniejszy mecz futbolu amerykańskiego? Finał Super Bowl 50 już w niedzielę, 7 lutego 2016 roku. W przerwie między meczem NFL zaśpiewa Beyonce, Coldplay i Bruno Mars. Z tego też względu warto już teraz sprawdzić, czy są streamy w internecie Super Bowl 2016 i transmisja na żywo w telewizji.
06/02/2016 20:03
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Facebook FRIENDSDAY: jak zrobić filmik na Dzień Przyjaciela na Facebooku?

Facebook FRIENDSDAY: jak zrobić filmik na Dzień Przyjaciela na Facebooku?

05/02/2016 16:35

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Justin Bieber, Avicii, Rihanna, Ellie Goulding!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Justin Bieber, Avicii, Rihanna, Ellie Goulding!

04/02/2016 11:30

0
Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

27/01/2016 13:10

0
Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

27/01/2016 08:47

0
Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

26/01/2016 14:08

0
informacje
Sprawdź jak długo musisz się całować, żeby spalić jednego pączka

Sprawdź jak długo musisz się całować, żeby spalić jednego pączka


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA