WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » HOBBIT: Piosenka tytułowa Song of the Lonely Mountain z filmu The Hobbit: Niezwykła podróż. Posłuchaj na Eska.pl. [AUDIO] - Song of the Lonely Mountain - Neil Finn. Ta piosenka zapowiada Hobbita.

Tagi związane z HOBBIT: Piosenka tytułowa Song of the Lonely Mountain z filmu The Hobbit: Niezwykła podróż. Posłuchaj na Eska.pl. [AUDIO]: MP3, hobbit, hobbit soundtrack, hobbit niezwykła podróż, Song of the Lonely Mountain Neil Finn

HOBBIT: Piosenka tytułowa Song of the Lonely Mountain z filmu The Hobbit: Niezwykła podróż. Posłuchaj na Eska.pl. [AUDIO]

RSS 05/12/2012 16:56 Komentarze
Song of the Lonely Mountain zaśpiewana przez Neila Finna z Crowded House zapowiada sountrack Hobbita. Album będzie można kupić 11 grudnia 2012 r. Polska premiera filmu Hobbit: Niezwykład podróż: 28 grudnia 2012 roku. Posłuchaj na Eska.pl.
Crowded House HOBBIT: Piosenka tytułowa Song of the Lonely Mountain z filmu The Hobbit: Niezwykła podróż. Posłuchaj na Eska.pl. [AUDIO] / Crowded House, fot. oficjalna strona zespołu
Ilustracja do artykułu: HOBBIT: Piosenka tytułowa Song of the Lonely Mountain z filmu The Hobbit: Niezwykła podróż. Posłuchaj na Eska.pl. [AUDIO]
Pierwszy odcinek nowej trylogii osadzonej w świecie Władcy pierścieni, czyli Hobbit: Niezwykła podróż na ekrany polskich kin wejdzie przed Nowym Rokiem. Premiera została zaplanowana na 28 grudnia 2012 roku. Od 11 grudnia będzie dostępna w sklepach ścieżka dźwiękowa z muzyką z filmu. Zadanie stworzenia muzyki zostało powierzone Howardowi Shore. Piosenkę tytułową wykonuje Neil Finn z zespołu Crowded House.

Neil Finn urodził się 27 maja w 1958 roku w Te Awamutu. To nowozelandzki muzyki i frontman zespołu Crowded House. Oprócz kariery w zespole nagrywa również solo. Finn dostąpił zaszczytu napisania piosenki Song of the Lonely Journey, która jest oficjalnym utworem przewodnim soundtracku do Hobbita. Utwór pojawi się w filmie na napisach końcowych. Piosenkę wykonał razem ze swoimi synami: Elroyem i Liamem.

[AUDIO] "Song of the Lonely Mountain" wykonana przez Neila Finna z zespołu Crowded House ze ścieżki dźwiękowej do filmu "The Hobbit: An Unexpected Journey"




Polecamy:

Hobbit: Niezwykład podróż (2012) - ścieżka dźwiękowa do filmu za darmo. Posłuchaj on-line: soundtrack z Hobbita.


Eska.pl
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2016 - BILETY. Gdzie kupić i wygrać?
0

ESKA Music Awards 2016 - BILETY. Gdzie kupić i wygrać?

ESKA Music Awards 2016 coraz bliżej. Bądź z nami na gali rozdania najważniejszych nagród muzycznych w Polsce. Jak zdobyć bilety? Możesz je mieć nawet za darmo! Sprawdź jak!
24/07/2016 19:55
Pogoda na wakacje 2016 - Polska w słońcu? Prognozy na lipiec i sierpień
0

Pogoda na wakacje 2016 - Polska w słońcu? Prognozy na lipiec i sierpień

Prognoza pogody na wakacje 2016 jest optymistyczna? A może lato 2016 będzie bardzo deszczowe? Ważne informacje dla wszystkich urlopowiczów, czyli najświeższa długoterminowa pogoda na wakacje 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl!
24/07/2016 19:55
Sunrise Festival 2016: online cała impreza! Gdzie oglądać festiwal w Kołobrzegu?
0

Sunrise Festival 2016: online cała impreza! Gdzie oglądać festiwal w Kołobrzegu?

Gdzie oglądać Sunrise Festival 2016? O której godzinie transmisja w internecie będzie dostępna? Stream z Sunrise Festival 2016 w Kołobrzegu podrzucamy Wam na ESKA.pl!
24/07/2016 19:51
Maffashion w teledysku do piosenki disco-polo?! Co na to fani?
0

Maffashion w teledysku do piosenki disco-polo?! Co na to fani?

Maffashion pojawiła się w teledysku do piosenki Przez ciebie. Internauci zareagowali i stwierdzili, że to... disco-polo! Dostało się autorowi utworu, ale czy również popularnej szafiarce? Szczegóły na ESKA.pl
24/07/2016 18:50
Ślub od pierwszego wejrzenia: Pary będą brać ślub... w ciemno! To już przesada?!
0

Ślub od pierwszego wejrzenia: Pary będą brać ślub... w ciemno! To już przesada?!

Ślub od pierwszego wejrzenia - to nowość w jesiennej ramówce TVN-u. Na czym polega program? Państwo młodzi po raz pierwszy spotkają się ze sobą przed kościelnym ołtarzem! Szczegóły o kontrowersyjnym show stacji - oczywiście na ESKA.pl
24/07/2016 16:43
Tomorrowland 2016: data, bilety. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl
0

Tomorrowland 2016: data, bilety. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl

Kiedy odbędzie się Tomorrowland 2016? Takie pytanie z pewnością już teraz zadaje sobie wielu fanów fantastycznej zabawy przy muzyce elektronicznej. Sprawdź szczegóły dotyczące nadchodzącej edycji festiwalu Tomorrowland - na ESKA.pl
24/07/2016 16:27
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

14/07/2016 11:12

0
Basia Kurdej-Szatan w The Voice of Poland. Nowa prowadząca w muzycznym show

Basia Kurdej-Szatan w The Voice of Poland. Nowa prowadząca w muzycznym show

12/07/2016 10:25

0
Final Six 2016 w Krakowie - kiedy i z kim zagrają Polacy?

Final Six 2016 w Krakowie - kiedy i z kim zagrają Polacy?

12/07/2016 09:04

0
Pokemon Go: Adele, Rihanna, Ariana Grande i inne gwiazdy w roli trenerów

Pokemon Go: Adele, Rihanna, Ariana Grande i inne gwiazdy w roli trenerów