WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » HOBBIT: Piosenka tytułowa Song of the Lonely Mountain z filmu The Hobbit: Niezwykła podróż. Posłuchaj na Eska.pl. [AUDIO] - Song of the Lonely Mountain - Neil Finn. Ta piosenka zapowiada Hobbita.
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z HOBBIT: Piosenka tytułowa Song of the Lonely Mountain z filmu The Hobbit: Niezwykła podróż. Posłuchaj na Eska.pl. [AUDIO]: MP3, hobbit, hobbit soundtrack, hobbit niezwykła podróż, Song of the Lonely Mountain Neil Finn

HOBBIT: Piosenka tytułowa Song of the Lonely Mountain z filmu The Hobbit: Niezwykła podróż. Posłuchaj na Eska.pl. [AUDIO]

RSS 05/12/2012 16:56 Komentarze 0
Song of the Lonely Mountain zaśpiewana przez Neila Finna z Crowded House zapowiada sountrack Hobbita. Album będzie można kupić 11 grudnia 2012 r. Polska premiera filmu Hobbit: Niezwykład podróż: 28 grudnia 2012 roku. Posłuchaj na Eska.pl.
Crowded House HOBBIT: Piosenka tytułowa Song of the Lonely Mountain z filmu The Hobbit: Niezwykła podróż. Posłuchaj na Eska.pl. [AUDIO] / Crowded House, fot. oficjalna strona zespołu
Ilustracja do artykułu: HOBBIT: Piosenka tytułowa Song of the Lonely Mountain z filmu The Hobbit: Niezwykła podróż. Posłuchaj na Eska.pl. [AUDIO]
Pierwszy odcinek nowej trylogii osadzonej w świecie Władcy pierścieni, czyli Hobbit: Niezwykła podróż na ekrany polskich kin wejdzie przed Nowym Rokiem. Premiera została zaplanowana na 28 grudnia 2012 roku. Od 11 grudnia będzie dostępna w sklepach ścieżka dźwiękowa z muzyką z filmu. Zadanie stworzenia muzyki zostało powierzone Howardowi Shore. Piosenkę tytułową wykonuje Neil Finn z zespołu Crowded House.

Neil Finn urodził się 27 maja w 1958 roku w Te Awamutu. To nowozelandzki muzyki i frontman zespołu Crowded House. Oprócz kariery w zespole nagrywa również solo. Finn dostąpił zaszczytu napisania piosenki Song of the Lonely Journey, która jest oficjalnym utworem przewodnim soundtracku do Hobbita. Utwór pojawi się w filmie na napisach końcowych. Piosenkę wykonał razem ze swoimi synami: Elroyem i Liamem.

[AUDIO] "Song of the Lonely Mountain" wykonana przez Neila Finna z zespołu Crowded House ze ścieżki dźwiękowej do filmu "The Hobbit: An Unexpected Journey"




Polecamy:

Hobbit: Niezwykład podróż (2012) - ścieżka dźwiękowa do filmu za darmo. Posłuchaj on-line: soundtrack z Hobbita.


Eska.pl
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Gorąca 20 Premiera: Djane Housekat ft. Rameez - Girls In Luv. Imprezowe bity z Niemiec [AUDIO]
0

Gorąca 20 Premiera: Djane Housekat ft. Rameez - Girls In Luv. Imprezowe bity z Niemiec [AUDIO]

Nowości muzyczne 2014 - to na nie możecie liczyć podczas premier w Gorącej 20 Radia ESKA. Nie inaczej jest tym razem, bo na naszej liście przebojów mamy dla Was po raz pierwszy Girls In Luv - Djane Housekat ft. Rameez. Te bity przywędrowały do nas prosto z Niemiec!
23/10/2014 17:30
Pogoda na koniec października 2014: czy na Halloween spadnie śnieg? Czy spodziewać się, że Cold Wind Blows? [VIDEO]
0

Pogoda na koniec października 2014: czy na Halloween spadnie śnieg? Czy spodziewać się, że Cold Wind Blows? [VIDEO]

Prognoza pogody na październki 2014 nie jest zachwycająca? Przypomnijmy, że temperatura spadła już poniżej zera. Gdzie i kiedy możemy spodziewać się ujemnych temepratur. I najważniejsze - czy w Halloween spadnie śnieg? Przeanalizowaliśmy prognozy pogody na koniec października 2014. Sprawdź, co nas czeka!
23/10/2014 17:21
Akcja fanów na koncert Kylie Minogue w Polsce 2014 - jak się przygotować? [VIDEO]
0

Akcja fanów na koncert Kylie Minogue w Polsce 2014 - jak się przygotować? [VIDEO]

Polscy fani Kylie Minogue przygotowują specjalną akcję na koncert artystki w Łodzi. Jak się do niej przygotować? Sprawdź, co wydarzy się 30 października w Atlas Arenie na ESKA.pl
23/10/2014 16:46
Teledysk One Direction do Steal My Girl: wszystkie zapowiedzi z YouTube na ESKA.pl [VIDEO]
0

Teledysk One Direction do Steal My Girl: wszystkie zapowiedzi z YouTube na ESKA.pl [VIDEO]

Teledysk One Direction do Steal My Girl przed premierą na YouTube promują teasery nagrania. Wideo do Steal My Girl zapowiada się na kolejną dużą i szczególnie zabawną produkcję od 1D. Zobaczcie zwiastuny nowego teledysku One Direction do Steal My Girl na ESKA.pl!
23/10/2014 16:44
Gołota vs Nicholson: Gołota wygra? Głosuj w Eskowej sondzie - The Winner Takes It All [VIDEO]
0

Gołota vs Nicholson: Gołota wygra? Głosuj w Eskowej sondzie - The Winner Takes It All [VIDEO]

Kto wygra walkę Gołota vs Nicholson 25 października 2014 roku? Przewidywania, co do walki Gołoty z Nicholsonem, mamy dla Was na ESKA.pl wraz z sondą, w której możecie wskazać swojego faworyta tego starcia. To, co pewne, to że The Winner Takes It All.
23/10/2014 15:54
Lubię na stole, podłodze - o co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]
0

Lubię na stole, podłodze - o co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

Lubię na stole, lubię na podłodze... O co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Czy kobiety zacząły otwarcie pisać o swoich seksualnych upodobaniach? Tłumaczymy sens wpisów o erotycznych skojarzeniach - na ESKA.pl