WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » HOBBIT: Piosenka tytułowa Song of the Lonely Mountain z filmu The Hobbit: Niezwykła podróż. Posłuchaj na Eska.pl. [AUDIO] - Song of the Lonely Mountain - Neil Finn. Ta piosenka zapowiada Hobbita.
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z HOBBIT: Piosenka tytułowa Song of the Lonely Mountain z filmu The Hobbit: Niezwykła podróż. Posłuchaj na Eska.pl. [AUDIO]: MP3, hobbit, hobbit soundtrack, hobbit niezwykła podróż, Song of the Lonely Mountain Neil Finn

HOBBIT: Piosenka tytułowa Song of the Lonely Mountain z filmu The Hobbit: Niezwykła podróż. Posłuchaj na Eska.pl. [AUDIO]

RSS 05/12/2012 16:56 Komentarze 0
Song of the Lonely Mountain zaśpiewana przez Neila Finna z Crowded House zapowiada sountrack Hobbita. Album będzie można kupić 11 grudnia 2012 r. Polska premiera filmu Hobbit: Niezwykład podróż: 28 grudnia 2012 roku. Posłuchaj na Eska.pl.
Crowded House HOBBIT: Piosenka tytułowa Song of the Lonely Mountain z filmu The Hobbit: Niezwykła podróż. Posłuchaj na Eska.pl. [AUDIO] / Crowded House, fot. oficjalna strona zespołu
Ilustracja do artykułu: HOBBIT: Piosenka tytułowa Song of the Lonely Mountain z filmu The Hobbit: Niezwykła podróż. Posłuchaj na Eska.pl. [AUDIO]
Pierwszy odcinek nowej trylogii osadzonej w świecie Władcy pierścieni, czyli Hobbit: Niezwykła podróż na ekrany polskich kin wejdzie przed Nowym Rokiem. Premiera została zaplanowana na 28 grudnia 2012 roku. Od 11 grudnia będzie dostępna w sklepach ścieżka dźwiękowa z muzyką z filmu. Zadanie stworzenia muzyki zostało powierzone Howardowi Shore. Piosenkę tytułową wykonuje Neil Finn z zespołu Crowded House.

Neil Finn urodził się 27 maja w 1958 roku w Te Awamutu. To nowozelandzki muzyki i frontman zespołu Crowded House. Oprócz kariery w zespole nagrywa również solo. Finn dostąpił zaszczytu napisania piosenki Song of the Lonely Journey, która jest oficjalnym utworem przewodnim soundtracku do Hobbita. Utwór pojawi się w filmie na napisach końcowych. Piosenkę wykonał razem ze swoimi synami: Elroyem i Liamem.

[AUDIO] "Song of the Lonely Mountain" wykonana przez Neila Finna z zespołu Crowded House ze ścieżki dźwiękowej do filmu "The Hobbit: An Unexpected Journey"




Polecamy:

Hobbit: Niezwykład podróż (2012) - ścieżka dźwiękowa do filmu za darmo. Posłuchaj on-line: soundtrack z Hobbita.


Eska.pl
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Demis Roussos nie żyje. Kim był i jakie przeboje nagrał? Przypominamy najpiękniejsze piosenki Demisa. [VIDEO]
0

Demis Roussos nie żyje. Kim był i jakie przeboje nagrał? Przypominamy najpiękniejsze piosenki Demisa. [VIDEO]

Demis Roussos nie żyje. Kim był i jakie przeboje nagrał? Przypominamy sylwetkę oraz najpiękniejsze piosenki pochodzącego z Grecji artysty.
26/01/2015 14:33
Koniec świata 2015: playlista na koniec świata. Tych utworów musisz posłuchać przed zagładą! [GALERIA]
0

Koniec świata 2015: playlista na koniec świata. Tych utworów musisz posłuchać przed zagładą! [GALERIA]

Koniec świata 2015: 26 lutego do Ziemi zbliży się 'na odległość krytyczną' asteroida 2004 BL86. Media przypominają przepowiednie Nostradamusa, w których czytamy o końcu świata w listopadzie 2015 roku. Trochę nas to wszystko niepokoi... Co zrobić, gdy faktycznie dojdzie do apokalipsy? Hm... Na kilka godzin przed zagładą proponujemy odpalić playlistę na koniec świata ;))) 
26/01/2015 18:39
Katar 2015: wynik meczu Polska - Szwecja. Polscy szczypiorniści pokonali Szwedów! Jesteśmy w ćwierćfinale! Can You Belive?! [VIDEO]
0

Katar 2015: wynik meczu Polska - Szwecja. Polscy szczypiorniści pokonali Szwedów! Jesteśmy w ćwierćfinale! Can You Belive?! [VIDEO]

Wynik meczu Polska - Szwecja dzisiejszego (26.01.2015) spotkania podczas MŚ w Piłce Ręcznej zdecydował o tym, która z drużyn przeszła do ćwierćfinałów rozgrywek. Przypomnijmy, że polscy szczypiorniści podczas meczu ze Szwecją zagrali bez Krzysztofa Lijewskiego. Mimo zmienionego składu Polacy wygrali mecz ze Szwecją! Dokładny wynik meczu Polska - Szwecja na ESKA.pl 
26/01/2015 18:36
Katar 2015: program meczów MŚ w Piłce Ręcznej w Katarze 2015 - tym żyje cała Polska. Sprawdź i posłuchaj Live It [VIDEO]
0

Katar 2015: program meczów MŚ w Piłce Ręcznej w Katarze 2015 - tym żyje cała Polska. Sprawdź i posłuchaj Live It [VIDEO]

Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Katar 2015: jak wygląda program meczów po pierwszej fazie mistrzostw? Kiedy grają Polacy? Kiedy włączyć telewizor, by nie przegapić finału MŚ w Piłce Ręcznej? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w terminarzu meczów podczas MŚ w Katarze 2015. Kolejne zwycięstwa polskich szczypiornistów to coś, czym żyją Polacy. Sprawdź program meczów i posłuchaj hymnu tych mistrzostw - Live It
26/01/2015 15:36
Sukienki Miss Universe 2015 vs kreacje Lady Gagi. Czyje stroje są bardziej pomysłowe? [GALERIA]
0

Sukienki Miss Universe 2015 vs kreacje Lady Gagi. Czyje stroje są bardziej pomysłowe? [GALERIA]

Konkurs Miss Universe 2015 wygrała Miss Kolumbii - Paulina Vega. Tymczasem stroje wszystkich uczestniczek tegorocznej edycji Miss Universe 2015 wygrały internety ;) Pomysłowość projektantów, tworzących kreacje na finał Miss Universe 2015, przebiła w swej oryginalności najdziwniejsze kreacje Lady Gagi! Czy uczestniczki Miss Universe odebrały Lady Gadze tytuł najdziwniej ubranej kobiety roku? Przekonajcie się sami w naszej galerii na ESKA.pl 
26/01/2015 15:11
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: uczestnicy. Kto wystąpi? Pierwsze nazwiska już w sieci!
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: uczestnicy. Kto wystąpi? Pierwsze nazwiska już w sieci!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: kolejna edycja popularnego show rusza w wiosennej ramówce. Tymczasem już teraz pojawiają się nazwiska pierwszych gwiazd, które wystąpią w kolejnej edycji polsatowskiego show. Kto wystąpi w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3? Sprawdź na ESKA.pl 
26/01/2015 15:02
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska