WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » HOBBIT: Piosenka tytułowa Song of the Lonely Mountain z filmu The Hobbit: Niezwykła podróż. Posłuchaj na Eska.pl. [AUDIO] - Song of the Lonely Mountain - Neil Finn. Ta piosenka zapowiada Hobbita.

Tagi związane z HOBBIT: Piosenka tytułowa Song of the Lonely Mountain z filmu The Hobbit: Niezwykła podróż. Posłuchaj na Eska.pl. [AUDIO]: MP3, hobbit, hobbit soundtrack, hobbit niezwykła podróż, Song of the Lonely Mountain Neil Finn

HOBBIT: Piosenka tytułowa Song of the Lonely Mountain z filmu The Hobbit: Niezwykła podróż. Posłuchaj na Eska.pl. [AUDIO]

RSS 05/12/2012 16:56 Komentarze
Song of the Lonely Mountain zaśpiewana przez Neila Finna z Crowded House zapowiada sountrack Hobbita. Album będzie można kupić 11 grudnia 2012 r. Polska premiera filmu Hobbit: Niezwykład podróż: 28 grudnia 2012 roku. Posłuchaj na Eska.pl.
Crowded House HOBBIT: Piosenka tytułowa Song of the Lonely Mountain z filmu The Hobbit: Niezwykła podróż. Posłuchaj na Eska.pl. [AUDIO] / Crowded House, fot. oficjalna strona zespołu
Ilustracja do artykułu: HOBBIT: Piosenka tytułowa Song of the Lonely Mountain z filmu The Hobbit: Niezwykła podróż. Posłuchaj na Eska.pl. [AUDIO]
Pierwszy odcinek nowej trylogii osadzonej w świecie Władcy pierścieni, czyli Hobbit: Niezwykła podróż na ekrany polskich kin wejdzie przed Nowym Rokiem. Premiera została zaplanowana na 28 grudnia 2012 roku. Od 11 grudnia będzie dostępna w sklepach ścieżka dźwiękowa z muzyką z filmu. Zadanie stworzenia muzyki zostało powierzone Howardowi Shore. Piosenkę tytułową wykonuje Neil Finn z zespołu Crowded House.

Neil Finn urodził się 27 maja w 1958 roku w Te Awamutu. To nowozelandzki muzyki i frontman zespołu Crowded House. Oprócz kariery w zespole nagrywa również solo. Finn dostąpił zaszczytu napisania piosenki Song of the Lonely Journey, która jest oficjalnym utworem przewodnim soundtracku do Hobbita. Utwór pojawi się w filmie na napisach końcowych. Piosenkę wykonał razem ze swoimi synami: Elroyem i Liamem.

[AUDIO] "Song of the Lonely Mountain" wykonana przez Neila Finna z zespołu Crowded House ze ścieżki dźwiękowej do filmu "The Hobbit: An Unexpected Journey"




Polecamy:

Hobbit: Niezwykład podróż (2012) - ścieżka dźwiękowa do filmu za darmo. Posłuchaj on-line: soundtrack z Hobbita.


Eska.pl
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Ed Sheeran nie grał na żywo podczas Glastonbury 2017? Wokalista odpowiedział
0

Ed Sheeran nie grał na żywo podczas Glastonbury 2017? Wokalista odpowiedział

Po występie na Glastonbury 2017 na Eda Sheerana spadła fala krytyki. Fani zarzucili muzykowi, że nie grał na żywo. Wokalista zabrał głoś w sprawie swojego występu.
27/06/2017 10:47
Doda traci słuch. Wokalistka komentuje swój stan zdrowia
0

Doda traci słuch. Wokalistka komentuje swój stan zdrowia

Doda ma poważne problemy ze słuchem. Co wyznała artystka? Sprawdź na ESKA.pl
27/06/2017 10:16
Wianki nad Wisłą 2017 - co się działo na rekordowej imprezie? [FOTO VIDEO]
0

Wianki nad Wisłą 2017 - co się działo na rekordowej imprezie? [FOTO VIDEO]

Rekordowa frekwencja i imponujący program wydarzenia przechodzą do historii. Pikniki, zabawy, tańce, pływanie po Wiśle, plecenie i wodowanie Warszawskiego Wianka Świętojańskiego, koncerty gwiazd i najpiękniejszy pokaz sztucznych ogni zwieńczony podniebnym napisem „I <3 Wisła” – tak ponad sto czterdzieści tysięcy warszawiaków powitało lato podczas 22. edycji Wianków nad Wisłą.
27/06/2017 10:12
Katy Perry w oldschoolowym teledysku! Tego jeszcze nie było! [VIDEO]
0

Katy Perry w oldschoolowym teledysku! Tego jeszcze nie było! [VIDEO]

Katy Perry cofnęła się w czasie! Wokalistka pojawiła się gościnnie w najnowszym klipie Calvina Harrisa. Kogo gra? Co przedstawia teledysk? Przekonajcie się i zobaczcie już teraz - oczywiście na ESKA.pl
27/06/2017 10:11
20 ciekawostek na 20 lat Harry'ego Pottera
0

20 ciekawostek na 20 lat Harry'ego Pottera

Trudno w to uwierzyć, ale pierwsza część z serii książek o Harrym Potterze ma już 20 lat! Z okazji okrągłej rocznicy Kamienia Filozoficznego mamy dla was 20 magicznych faktów, o których mogliście nie mieć pojęcia.
26/06/2017 20:25
Familiada: najcieplejsze państwa w Europie. Komiczny finał jednego z odcinków
0

Familiada: najcieplejsze państwa w Europie. Komiczny finał jednego z odcinków

'Najcieplejsze państwa w Europie' i 'Coś miejscowego' - to zadania, z którymi musieli się zmierzyć w finale uczestnicy jednego z odcinków Familiady. 
26/06/2017 16:58
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

25/06/2017 17:09

0
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

25/06/2017 15:40

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

24/06/2017 14:10

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA