WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » HITY NA CZASIE Wiosna 2013. Składanka przebojów Radia Eska w sklepach już 7 maja! [VIDEO] - HITY NA CZASIE wiosna 2013. Składanka przebojów radia Eska w sklepach już 7 maja! [VIDEO]

Tagi związane z HITY NA CZASIE Wiosna 2013. Składanka przebojów Radia Eska w sklepach już 7 maja! [VIDEO] : hity na czasie, przeboje radia eska, hity na czasie 2013, składanka radia eska, składanka radia eska 2013

HITY NA CZASIE Wiosna 2013. Składanka przebojów Radia Eska w sklepach już 7 maja! [VIDEO]

RSS 06/05/2013 20:52 Komentarze
Hity Na Czasie - Wiosna 2013. Składanka hitów znanych z anteny radia Eska w sprzedaży już od 7 maja! Co się na niej znajdzie? Sprawdź na Eska.pl!
Hity Na Czasie wiosna 2013 / fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: HITY NA CZASIE Wiosna 2013. Składanka przebojów Radia Eska w sklepach już 7 maja! [VIDEO]
Składanka znanych z anteny Radia Eska największych hitów na wiosnę 2013 w sprzedazy już od 7 maja! Na dwóch płytach znajdzie się 30 piosenek, które można było usłyszeć w Radiu Eska. Czyje nagrania trafiły do Hitów Na Czasie Wiosna 2013? Sprawdź na Eska.pl!

Hity Na Czasie - Wiosna 2013 tracklista:

CD1
1. PSY- GENTLEMAN
2. IMANY- YOU WILL NEVER KNOW
3. LANA DEL REY- DARK PARADISE
4. MARGARET- THANK YOU VERY MUCH
5. ARASH FEAT. SEAN PAUL- SHE MAKES ME GO
6. HONORATA SKARBEK HONEY- NIE POWIEM JAK (AEROPLANE)
7. AVICII VS. NICKY ROMERO- I COULD BE THE ONE
8. PIOTR KUPICHA- POCZUJ TO
9. DJ ANTOINE- BELLA VITA
10. CARLY RAE JEPSEN- TONIGHT I'M GETTING OVER YOU
11. EWELINA LISOWSKA- W STRONĘ SŁOŃCA
12. JUTTY RANX- I SEE YOU
13. INNA FEAT. DADDY YANKEE- MORE THAN FRIENDS
14. THE LUMINEERS- HO HEY
15. ONEREPUBLIC- IF I LOSE MYSELF

CD2
1. RIHANNA- DIAMONDS
2. BINGO PLAYERS FEAT. FAR EAST MOVEMENT- GET UP (RATTLE)
3. IMAGINE_DRAGONS- IT'S TIME
4. TAYLOR SWIFT- I KNEW YOU WERE TROUBLE
5. DJ ANTOINE VS. MAD MARK- BROADWAY
6. REMADY & MANU-L- HIGHER GROUND
7. MICHAEL MIND PROJECT FEAT. DANTE THOMAS- NOTHING LASTS FOREVER
8. ELLIE GOULDING- ANYTHING COULD HAPPEN
9. ROBERT M- FOR LOVE
10. EXAMPLE- PERFECT REPLACEMENT
11. ALEX GAUDINO FEAT. JRDN- PLAYING WITH MY HEART
12. MAROON 5- DAYLIGHT
13. GIRLS ALOUD- SOMETHING NEW
14. WANKELMUT- MY HEAD
15. INFERNAL- CAN'T GO BACK

Posłuchaj Gentleman, jednego z przebojów wiosny 2013 - na Eska.pl!



al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Chris Cornell - kim był? Chester Bennington zabił się w jego urodziny...
0

Chris Cornell - kim był? Chester Bennington zabił się w jego urodziny...

Chester Bennington zabił się w dniu urodzin swojego przyjaciela, który popełnił samobójstwo, w taki sam sposób jak on, zaledwie 2 miesiące wcześniej. Czy spekulacje o tym, że śmierć Cornella była jedną z przyczyn śmierci lidera Linkin Park są uzasadnione? Dowiedzcie się o nich więcej i sami oceńcie.
21/07/2017 00:39
Chester Bennington - Instagram: zdjęcia, na których był sobą
0

Chester Bennington - Instagram: zdjęcia, na których był sobą

Instagram Chestera Benningtona pokazuje jak bardzo kochał muzykę. Najlepsze zdjęcia już teraz znajdziecie na ESKA.pl
20/07/2017 23:33
Chester Bennington - rodzina. Dzieci, żona, bliscy wokalisty Linkin Park.
0

Chester Bennington - rodzina. Dzieci, żona, bliscy wokalisty Linkin Park.

Chester Bennington pozostawił liczną rodzinę. Talinda Ann Bentley, żona Chestera Benningtona, jego była żona Samantha Marie Olit i gromadka dzieci będą teraz w świetle reflektorów, których Bennington zwykle unikał w odniesieniu do rodziny. Kim są? Ile dzieci miał Chester Bennington?
20/07/2017 23:31
Kim był Chester Bennington? Najważniejsze informacje o wokaliście Linkin Park
0

Kim był Chester Bennington? Najważniejsze informacje o wokaliście Linkin Park

Kim był Chester Bennington? Przypominamy najważniejsze informacje o zmarłym wokaliście Linkin Park.
20/07/2017 22:34
Chester Bennington z Linkin Park nie żyje
0

Chester Bennington z Linkin Park nie żyje

Chester Bennington nie żyje. Wokalista Linkin Park miał 41 lat.
20/07/2017 20:44
Harry Potter: 2 nowe książki J.K. Rowling jesienią
0

Harry Potter: 2 nowe książki J.K. Rowling jesienią

Już jesienią 2017 w sprzedaży pojawią się dwie nowe książki z magicznego świata Harry'ego Pottera.
20/07/2017 17:06
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Lech - Haugesund 20.07.2017: TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

Lech - Haugesund 20.07.2017: TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

20/07/2017 16:33

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program