Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » HITY NA CZASIE Wiosna 2013. Składanka przebojów Radia Eska w sklepach już 7 maja! [VIDEO] - HITY NA CZASIE wiosna 2013. Składanka przebojów radia Eska w sklepach już 7 maja! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z HITY NA CZASIE Wiosna 2013. Składanka przebojów Radia Eska w sklepach już 7 maja! [VIDEO] : hity na czasie, przeboje radia eska, hity na czasie 2013, składanka radia eska, składanka radia eska 2013

HITY NA CZASIE Wiosna 2013. Składanka przebojów Radia Eska w sklepach już 7 maja! [VIDEO]

RSS 06/05/2013 20:52 Komentarze 0
Hity Na Czasie - Wiosna 2013. Składanka hitów znanych z anteny radia Eska w sprzedaży już od 7 maja! Co się na niej znajdzie? Sprawdź na Eska.pl!
Hity Na Czasie wiosna 2013 / fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: HITY NA CZASIE Wiosna 2013. Składanka przebojów Radia Eska w sklepach już 7 maja! [VIDEO]
Składanka znanych z anteny Radia Eska największych hitów na wiosnę 2013 w sprzedazy już od 7 maja! Na dwóch płytach znajdzie się 30 piosenek, które można było usłyszeć w Radiu Eska. Czyje nagrania trafiły do Hitów Na Czasie Wiosna 2013? Sprawdź na Eska.pl!

Hity Na Czasie - Wiosna 2013 tracklista:

CD1
1. PSY- GENTLEMAN
2. IMANY- YOU WILL NEVER KNOW
3. LANA DEL REY- DARK PARADISE
4. MARGARET- THANK YOU VERY MUCH
5. ARASH FEAT. SEAN PAUL- SHE MAKES ME GO
6. HONORATA SKARBEK HONEY- NIE POWIEM JAK (AEROPLANE)
7. AVICII VS. NICKY ROMERO- I COULD BE THE ONE
8. PIOTR KUPICHA- POCZUJ TO
9. DJ ANTOINE- BELLA VITA
10. CARLY RAE JEPSEN- TONIGHT I'M GETTING OVER YOU
11. EWELINA LISOWSKA- W STRONĘ SŁOŃCA
12. JUTTY RANX- I SEE YOU
13. INNA FEAT. DADDY YANKEE- MORE THAN FRIENDS
14. THE LUMINEERS- HO HEY
15. ONEREPUBLIC- IF I LOSE MYSELF

CD2
1. RIHANNA- DIAMONDS
2. BINGO PLAYERS FEAT. FAR EAST MOVEMENT- GET UP (RATTLE)
3. IMAGINE_DRAGONS- IT'S TIME
4. TAYLOR SWIFT- I KNEW YOU WERE TROUBLE
5. DJ ANTOINE VS. MAD MARK- BROADWAY
6. REMADY & MANU-L- HIGHER GROUND
7. MICHAEL MIND PROJECT FEAT. DANTE THOMAS- NOTHING LASTS FOREVER
8. ELLIE GOULDING- ANYTHING COULD HAPPEN
9. ROBERT M- FOR LOVE
10. EXAMPLE- PERFECT REPLACEMENT
11. ALEX GAUDINO FEAT. JRDN- PLAYING WITH MY HEART
12. MAROON 5- DAYLIGHT
13. GIRLS ALOUD- SOMETHING NEW
14. WANKELMUT- MY HEAD
15. INFERNAL- CAN'T GO BACK

Posłuchaj Gentleman, jednego z przebojów wiosny 2013 - na Eska.pl!



al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Wakacyjne hity 2015: Silento - Watch Me - filmiki z teledysku to hity internetu [VIDEO]
0

Wakacyjne hity 2015: Silento - Watch Me - filmiki z teledysku to hity internetu [VIDEO]

Wakacyjne hity 2015: Silento - Watch Me to jeden z gorących muzycznych hitów, który rozgrzeje wakacyjne imprezy. Teledysk do Watch Me powstał z filmów nadsyłanych przez internautów. Nie brakuje w nim hitów sieci
30/06/2015 15:48
Liga Światowa Polska - USA - gdzie oglądać online i w TV mecz z 4 i 5 lipca 2015. Czy Polacy Taking Chances na wygraną? [VIDEO]
0

Liga Światowa Polska - USA - gdzie oglądać online i w TV mecz z 4 i 5 lipca 2015. Czy Polacy Taking Chances na wygraną? [VIDEO]

Liga Światowa 2015: gdzie oglądać mecz Polska - USA online i w TV? Kolejny mecz polskich siatkarzy odbędzie się 4 i 5 lipca 2015. Polska - USA: o której godzinie włączyć telewizor, by nie przegapić starcia polskich siatkarzy? Sprawdź na ESKA.pl 
30/06/2015 14:55
HIT INTERNETU: 18 milionów wyświetleń, 500 000 udostępnień filmu z dziewczynką tańczącą NaeNae razem z ciężarną mamą! [VIDEO]
0

HIT INTERNETU: 18 milionów wyświetleń, 500 000 udostępnień filmu z dziewczynką tańczącą NaeNae razem z ciężarną mamą! [VIDEO]

Mała dziewczynka i jej ciężarna mama tańczą do bardzo chwytliwej piosenki. Widzieliśmy to tysiąc razy? Pewnie tak, jednak coś chyba jest w tym akurat filmie, że użytkownicy Facebooka zdecydowali się podać go dalej już ponad pół miliona razy!    
30/06/2015 14:09
Iggy Azalea oskarża Britney Spears o niepowodzenie Pretty Girls? Ostre słowa raperki [VIDEO]
0

Iggy Azalea oskarża Britney Spears o niepowodzenie Pretty Girls? Ostre słowa raperki [VIDEO]

Iggy Azalea jest wściekła na Britney Spears? Tak można wnioskować z jej ostatnich wpisów na Twitterze. Okazuje się, że Iggy niepowodzenie utworu Pretty Girls zrzuca na barki Britney Spears.. Dlaczego? Sprawdźcie sami! 
30/06/2015 14:08
Open'er 2015 online na YouTube - gdzie oglądać? Koncerty Open'era 2015, czy live stream będzie dostępny w sieci? [VIDEO]
0

Open'er 2015 online na YouTube - gdzie oglądać? Koncerty Open'era 2015, czy live stream będzie dostępny w sieci? [VIDEO]

Open'er 2015 online na YouTube? Czy na popularnym kanale pojawią się live streamy wybranych koncertów Open'era 2015? Gdzie oglądać na żywo występy artystów na Open'er 2015? Sprawdzamy informacje dotyczące jednego z największych festiwali muzycznych tego lata w Polsce. 
30/06/2015 14:05
Sziget Festival 2015: BILETY, line-up i data. Sprawdź informacje na temat festiwalu na Węgrzech [VIDEO]
0

Sziget Festival 2015: BILETY, line-up i data. Sprawdź informacje na temat festiwalu na Węgrzech [VIDEO]

Sziget 2015: bilety i line-up jest już dostępny. Kto wystąpi na największym węgierskim festiwalu muzycznym? W line-upie Sziget Festival 2015 znaleźli się m.in. Florence and The Machine, Ellie Goulding, Martin Garrix i Avicii. Dokładna data Sziget Festival oraz informacje na temat biletów znajdziecie na ESKA.pl 
30/06/2015 13:28
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

16/06/2015 14:27

53
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
Nieśmiały chłopak podrywa śliczną dziewczynę. Czy zaliczy... swój PIERWSZY RAZ?

Nieśmiały chłopak podrywa śliczną dziewczynę. Czy zaliczy... swój PIERWSZY RAZ?


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska