WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » HITY NA CZASIE Wiosna 2013. Składanka przebojów Radia Eska w sklepach już 7 maja! [VIDEO] - HITY NA CZASIE wiosna 2013. Składanka przebojów radia Eska w sklepach już 7 maja! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z HITY NA CZASIE Wiosna 2013. Składanka przebojów Radia Eska w sklepach już 7 maja! [VIDEO] : hity na czasie, przeboje radia eska, hity na czasie 2013, składanka radia eska, składanka radia eska 2013

HITY NA CZASIE Wiosna 2013. Składanka przebojów Radia Eska w sklepach już 7 maja! [VIDEO]

RSS 06/05/2013 20:52 Komentarze 0
Hity Na Czasie - Wiosna 2013. Składanka hitów znanych z anteny radia Eska w sprzedaży już od 7 maja! Co się na niej znajdzie? Sprawdź na Eska.pl!
Hity Na Czasie wiosna 2013 / fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: HITY NA CZASIE Wiosna 2013. Składanka przebojów Radia Eska w sklepach już 7 maja! [VIDEO]
Składanka znanych z anteny Radia Eska największych hitów na wiosnę 2013 w sprzedazy już od 7 maja! Na dwóch płytach znajdzie się 30 piosenek, które można było usłyszeć w Radiu Eska. Czyje nagrania trafiły do Hitów Na Czasie Wiosna 2013? Sprawdź na Eska.pl!

Hity Na Czasie - Wiosna 2013 tracklista:

CD1
1. PSY- GENTLEMAN
2. IMANY- YOU WILL NEVER KNOW
3. LANA DEL REY- DARK PARADISE
4. MARGARET- THANK YOU VERY MUCH
5. ARASH FEAT. SEAN PAUL- SHE MAKES ME GO
6. HONORATA SKARBEK HONEY- NIE POWIEM JAK (AEROPLANE)
7. AVICII VS. NICKY ROMERO- I COULD BE THE ONE
8. PIOTR KUPICHA- POCZUJ TO
9. DJ ANTOINE- BELLA VITA
10. CARLY RAE JEPSEN- TONIGHT I'M GETTING OVER YOU
11. EWELINA LISOWSKA- W STRONĘ SŁOŃCA
12. JUTTY RANX- I SEE YOU
13. INNA FEAT. DADDY YANKEE- MORE THAN FRIENDS
14. THE LUMINEERS- HO HEY
15. ONEREPUBLIC- IF I LOSE MYSELF

CD2
1. RIHANNA- DIAMONDS
2. BINGO PLAYERS FEAT. FAR EAST MOVEMENT- GET UP (RATTLE)
3. IMAGINE_DRAGONS- IT'S TIME
4. TAYLOR SWIFT- I KNEW YOU WERE TROUBLE
5. DJ ANTOINE VS. MAD MARK- BROADWAY
6. REMADY & MANU-L- HIGHER GROUND
7. MICHAEL MIND PROJECT FEAT. DANTE THOMAS- NOTHING LASTS FOREVER
8. ELLIE GOULDING- ANYTHING COULD HAPPEN
9. ROBERT M- FOR LOVE
10. EXAMPLE- PERFECT REPLACEMENT
11. ALEX GAUDINO FEAT. JRDN- PLAYING WITH MY HEART
12. MAROON 5- DAYLIGHT
13. GIRLS ALOUD- SOMETHING NEW
14. WANKELMUT- MY HEAD
15. INFERNAL- CAN'T GO BACK

Posłuchaj Gentleman, jednego z przebojów wiosny 2013 - na Eska.pl!



al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Gorąca 20 Premiera: TABB & Sound'N'Grace - Możesz Wszystko. [AUDIO]
0

Gorąca 20 Premiera: TABB & Sound'N'Grace - Możesz Wszystko. [AUDIO]

TABB & Sound'N'Grace - Możesz Wszystko to kolejna, po megaprzeboju Dach, piosenka promująca zapowiedzianą na 2 czerwca płytę TABBA i Sound'n'Grace - Atom. Co tym razem przygotował dla nas współtwórca sukcesu debiutanckiej płyty Grzegorza Hyżego? Cały nowy kawałek TABB & Sound'n'Grace usłyszycie po raz pierwszy już w poniedziałek po 18:00 w Gorącej 20 Radia ESKA - jako najnowszą propozycję do naszej listy przebojów!    
27/04/2015 18:17
Szybcy i wściekli 8: data premiery już znana! Zobaczcie, kiedy Furious 8 - See You Again w kinach [VIDEO]
0

Szybcy i wściekli 8: data premiery już znana! Zobaczcie, kiedy Furious 8 - See You Again w kinach [VIDEO]

Szybcy i wściekli 8 zostali zapowiedziani już przez samego Vina Diesela na MTV Movie Awards 2015 a informacje te ostatecznie potwierdziła oficjalna data premiery filmu. Kiedy Szybcy i wściekli 8 trafią na duży ekran i co wiemy o Furious 8? Zobaczcie już teraz i See You Again w kinach!
27/04/2015 16:44
Długi weekend majowy 2015 - prognoza pogody. Będzie Stormy Weather? [AUDIO]
0

Długi weekend majowy 2015 - prognoza pogody. Będzie Stormy Weather? [AUDIO]

Prognoza pogody na długi weekend majowy 2015 interesuje wszystkich, którzy chcą spędzić majówkę na świeżym powietrzu. Czy 1 dniach 1-maja czeka nas wysoka temperatura i bezschmurne niebo, czy raczej Stormy Weather tak jak w piosence Tokio Hotel? Sprawdź już teraz - na ESKA.pl
27/04/2015 16:20
Koncert 30 Seconds To Mars w Polsce: akcja fanów. Co szykują wybierający się na występ zespołu w Gdańsku? [VIDEO]
0

Koncert 30 Seconds To Mars w Polsce: akcja fanów. Co szykują wybierający się na występ zespołu w Gdańsku? [VIDEO]

Wybieracie się na koncert 30 Seconds to Mars w Polsce 2015? Obowiązkowo sprawdźcie informacje o akcji na 30 Seconds to Mars w Gdańsku. Niespodzianka polskich to biało-czerwona kartoniada. Klikajcie po więcej szczegółów już teraz na ESKA.pl!
27/04/2015 15:58
Bruce Jenner jako kobieta wspierany przez gwiazdy muzyki. Zobaczcie, co o jego przemianie napisali m.in. Lady Gaga, Miley Cyrus i Macklemore [VIDEO]
0

Bruce Jenner jako kobieta wspierany przez gwiazdy muzyki. Zobaczcie, co o jego przemianie napisali m.in. Lady Gaga, Miley Cyrus i Macklemore [VIDEO]

Bruce Jenner jako kobieta to temat numer jeden w amerykańskich mediach, po tym jak głowa rodziny Kardashianów udzieliła szczerego wywiadu dla stacji ABC. Bruce Jenner opowiadający o swojej przemianie w kobietę poruszył serca gwiazd, w tym tych śpiewających. Kto wspiera Bruce'a Jennera w procesie korekcji płci? Na liście m.in. Lady Gaga, Miley Cyrus czy też Macklemore!
27/04/2015 15:36
Eurowizja 2015: akcja promująca Monikę Kuszyńską. O co chodzi w #vote4monika i kto podjął już wyzwanie? [VIDEO]
0

Eurowizja 2015: akcja promująca Monikę Kuszyńską. O co chodzi w #vote4monika i kto podjął już wyzwanie? [VIDEO]

Eurowizja 2015 z Moniką Kuszyńską coraz bliżej a to oznacza intensywny okres promocji polskiej kandydatki do konkursu i jej piosenki. W tym postanowiła pomóc Telewizja Polska organizując wyzwanie #vote4monika. O co chodzi w akcji #vote4monika i kto już wziął w niej udział? O głosowaniu na Polskę w Eurowizji 2015 przeczytacie na ESKA.pl!
27/04/2015 14:23
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

20/04/2015 17:26

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.

Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.


Akcja partnerska