WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » HITY NA CZASIE Wiosna 2013. Składanka przebojów Radia Eska w sklepach już 7 maja! [VIDEO] - HITY NA CZASIE wiosna 2013. Składanka przebojów radia Eska w sklepach już 7 maja! [VIDEO]

Tagi związane z HITY NA CZASIE Wiosna 2013. Składanka przebojów Radia Eska w sklepach już 7 maja! [VIDEO] : hity na czasie, przeboje radia eska, hity na czasie 2013, składanka radia eska, składanka radia eska 2013

HITY NA CZASIE Wiosna 2013. Składanka przebojów Radia Eska w sklepach już 7 maja! [VIDEO]

RSS 06/05/2013 20:52 Komentarze
Hity Na Czasie - Wiosna 2013. Składanka hitów znanych z anteny radia Eska w sprzedaży już od 7 maja! Co się na niej znajdzie? Sprawdź na Eska.pl!
Hity Na Czasie wiosna 2013 / fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: HITY NA CZASIE Wiosna 2013. Składanka przebojów Radia Eska w sklepach już 7 maja! [VIDEO]
Składanka znanych z anteny Radia Eska największych hitów na wiosnę 2013 w sprzedazy już od 7 maja! Na dwóch płytach znajdzie się 30 piosenek, które można było usłyszeć w Radiu Eska. Czyje nagrania trafiły do Hitów Na Czasie Wiosna 2013? Sprawdź na Eska.pl!

Hity Na Czasie - Wiosna 2013 tracklista:

CD1
1. PSY- GENTLEMAN
2. IMANY- YOU WILL NEVER KNOW
3. LANA DEL REY- DARK PARADISE
4. MARGARET- THANK YOU VERY MUCH
5. ARASH FEAT. SEAN PAUL- SHE MAKES ME GO
6. HONORATA SKARBEK HONEY- NIE POWIEM JAK (AEROPLANE)
7. AVICII VS. NICKY ROMERO- I COULD BE THE ONE
8. PIOTR KUPICHA- POCZUJ TO
9. DJ ANTOINE- BELLA VITA
10. CARLY RAE JEPSEN- TONIGHT I'M GETTING OVER YOU
11. EWELINA LISOWSKA- W STRONĘ SŁOŃCA
12. JUTTY RANX- I SEE YOU
13. INNA FEAT. DADDY YANKEE- MORE THAN FRIENDS
14. THE LUMINEERS- HO HEY
15. ONEREPUBLIC- IF I LOSE MYSELF

CD2
1. RIHANNA- DIAMONDS
2. BINGO PLAYERS FEAT. FAR EAST MOVEMENT- GET UP (RATTLE)
3. IMAGINE_DRAGONS- IT'S TIME
4. TAYLOR SWIFT- I KNEW YOU WERE TROUBLE
5. DJ ANTOINE VS. MAD MARK- BROADWAY
6. REMADY & MANU-L- HIGHER GROUND
7. MICHAEL MIND PROJECT FEAT. DANTE THOMAS- NOTHING LASTS FOREVER
8. ELLIE GOULDING- ANYTHING COULD HAPPEN
9. ROBERT M- FOR LOVE
10. EXAMPLE- PERFECT REPLACEMENT
11. ALEX GAUDINO FEAT. JRDN- PLAYING WITH MY HEART
12. MAROON 5- DAYLIGHT
13. GIRLS ALOUD- SOMETHING NEW
14. WANKELMUT- MY HEAD
15. INFERNAL- CAN'T GO BACK

Posłuchaj Gentleman, jednego z przebojów wiosny 2013 - na Eska.pl!



al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

MATURA 2016 - terminy, o której zaczynają się egzaminy maturalne, kiedy ogłoszenie wyników i alternatywne sposoby na pomoce naukowe ;) - wszystko o maturze 2016 w jednym miejscu na ESKA.pl.
05/05/2016 10:20
Matura 2016: matematyka - ARKUSZE, ZADANIA i ODPOWIEDZI do egzaminu 5.05.2016
0

Matura 2016: matematyka - ARKUSZE, ZADANIA i ODPOWIEDZI do egzaminu 5.05.2016

Matura 2016: Jakie zadania pojawiły się na egzaminie 5.05.2016? Arkusze i odpowiedzi z matematyki na poziomie podstawowym podrzucamy Wam na ESKA.pl!
05/05/2016 10:19
You Can Dance 2016 - uczestnicy. Poznaj finałową czternastkę YCD!
0

You Can Dance 2016 - uczestnicy. Poznaj finałową czternastkę YCD!

You Can Dance 2016 - uczestnicy tanecznego show zostali wybrani podczas warsztatów na Malcie! Już teraz na ESKA.pl poznaj finałową czternastkę YCD, czyli tancerzy, których podziwiać możemy w odcinkach na żywo!
05/05/2016 10:03
Real Madryt - Manchester City: online i w TV za darmo? Transmisja półfinału Ligi Mistrzów 4.05.16
0

Real Madryt - Manchester City: online i w TV za darmo? Transmisja półfinału Ligi Mistrzów 4.05.16

Real Madryt vs Manchester City: gdzie i o której oglądać transmisję z meczu półfinałowego Ligi Mistrzów? Oczywiście mecz 4.05.2016 zobaczyć można online i w telewizji! Wszystkim kibicom szczegóły podrzucamy na ESKA.pl!
04/05/2016 20:38
Piróg, Nowakowska i Gleba śpiewają największe taneczne hity. Oceń ich występ!
0

Piróg, Nowakowska i Gleba śpiewają największe taneczne hity. Oceń ich występ!

Michał Piróg, Ida Nowakowska i Gleba śpiewają największe taneczne hity. Pewnie nie wierzycie, a jednak. Jury You Can Dance dało się przekonać na krótki występ wokalny dedykowany czytelnikom ESKA.pl. Już teraz oceńcie ich muzyczne show.
04/05/2016 17:16
Matura 2016 język polski - arkusze, zadania, odpowiedzi i reakcje maturzystów!
0

Matura 2016 język polski - arkusze, zadania, odpowiedzi i reakcje maturzystów!

Matura 2016 język polski - arkusze, zadania, odpowiedzi i reakcje maturzystów już teraz na ESKA.pl! 4 maja rozpoczęły się matury, a około 280 tys. uczniów przystąpiło do egzaminu z języka polskiego. Czy maturzyści są zadowoleni ze swoich prac i jakie zadanie zaskoczyły ich na egzaminie dojrzałości? Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie poniżej.
04/05/2016 17:16
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

03/05/2016 22:22

0
MAJÓWKA

MAJÓWKA

03/05/2016 12:54

0
Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

02/05/2016 18:53

0
Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

02/05/2016 15:01

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Polecamy
Bars and Melody - Stressed Out
Czy Bars and Melody poradzili sobie ze Stressed Out twenty one pilots
  • TAK, zrobili to świetnie!
  • NIE, twenty one pilots są nie do podrobienia
  • NIE MAM ZDANIA
nagrody

polub
ESKA