WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » HITY NA CZASIE Wiosna 2013. Składanka przebojów Radia Eska w sklepach już 7 maja! [VIDEO] - HITY NA CZASIE wiosna 2013. Składanka przebojów radia Eska w sklepach już 7 maja! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z HITY NA CZASIE Wiosna 2013. Składanka przebojów Radia Eska w sklepach już 7 maja! [VIDEO] : hity na czasie, przeboje radia eska, hity na czasie 2013, składanka radia eska, składanka radia eska 2013

HITY NA CZASIE Wiosna 2013. Składanka przebojów Radia Eska w sklepach już 7 maja! [VIDEO]

RSS 06/05/2013 20:52 Komentarze 0
Hity Na Czasie - Wiosna 2013. Składanka hitów znanych z anteny radia Eska w sprzedaży już od 7 maja! Co się na niej znajdzie? Sprawdź na Eska.pl!
Hity Na Czasie wiosna 2013 / fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: HITY NA CZASIE Wiosna 2013. Składanka przebojów Radia Eska w sklepach już 7 maja! [VIDEO]
Składanka znanych z anteny Radia Eska największych hitów na wiosnę 2013 w sprzedazy już od 7 maja! Na dwóch płytach znajdzie się 30 piosenek, które można było usłyszeć w Radiu Eska. Czyje nagrania trafiły do Hitów Na Czasie Wiosna 2013? Sprawdź na Eska.pl!

Hity Na Czasie - Wiosna 2013 tracklista:

CD1
1. PSY- GENTLEMAN
2. IMANY- YOU WILL NEVER KNOW
3. LANA DEL REY- DARK PARADISE
4. MARGARET- THANK YOU VERY MUCH
5. ARASH FEAT. SEAN PAUL- SHE MAKES ME GO
6. HONORATA SKARBEK HONEY- NIE POWIEM JAK (AEROPLANE)
7. AVICII VS. NICKY ROMERO- I COULD BE THE ONE
8. PIOTR KUPICHA- POCZUJ TO
9. DJ ANTOINE- BELLA VITA
10. CARLY RAE JEPSEN- TONIGHT I'M GETTING OVER YOU
11. EWELINA LISOWSKA- W STRONĘ SŁOŃCA
12. JUTTY RANX- I SEE YOU
13. INNA FEAT. DADDY YANKEE- MORE THAN FRIENDS
14. THE LUMINEERS- HO HEY
15. ONEREPUBLIC- IF I LOSE MYSELF

CD2
1. RIHANNA- DIAMONDS
2. BINGO PLAYERS FEAT. FAR EAST MOVEMENT- GET UP (RATTLE)
3. IMAGINE_DRAGONS- IT'S TIME
4. TAYLOR SWIFT- I KNEW YOU WERE TROUBLE
5. DJ ANTOINE VS. MAD MARK- BROADWAY
6. REMADY & MANU-L- HIGHER GROUND
7. MICHAEL MIND PROJECT FEAT. DANTE THOMAS- NOTHING LASTS FOREVER
8. ELLIE GOULDING- ANYTHING COULD HAPPEN
9. ROBERT M- FOR LOVE
10. EXAMPLE- PERFECT REPLACEMENT
11. ALEX GAUDINO FEAT. JRDN- PLAYING WITH MY HEART
12. MAROON 5- DAYLIGHT
13. GIRLS ALOUD- SOMETHING NEW
14. WANKELMUT- MY HEAD
15. INFERNAL- CAN'T GO BACK

Posłuchaj Gentleman, jednego z przebojów wiosny 2013 - na Eska.pl!



al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Film o Destiny's Child: sprawdź, co wiemy na temat produkcji [VIDEO]
0

Film o Destiny's Child: sprawdź, co wiemy na temat produkcji [VIDEO]

Powstanie film o Destiny's Child? Biografia niestniejącego już girlsbandu z Beyonce, Kelly Rowland i Michelle Williams jest w planach Sony. Sprawdź, co wiemy dzięki wyciekowi tajnych informacji wytwórni
17/12/2014 20:33
Najbardziej dochodowe trasy koncertowe 2014: ranking Billboard [VIDEO]
0

Najbardziej dochodowe trasy koncertowe 2014: ranking Billboard [VIDEO]

Najbardziej dochodowe trasy koncertowe 2014 roku - kto znalazł się na liśćie? Gwiazdy zarobiły setki milionów dolarów na swoich koncertach. Wiemy już kto zgarnął najwięcej. Sprawdź ranking prestiżowego magazynu Billboard  - na ESKA.pl
17/12/2014 19:02
Płyty 2014: zagraniczne nowości muzyczne ostatnich 12 miesięcy. Która najlepsza? [PODSUMOWANIE 2014]
1

Płyty 2014: zagraniczne nowości muzyczne ostatnich 12 miesięcy. Która najlepsza? [PODSUMOWANIE 2014]

Zagraniczne płyty 2014 - to właśnie z nich pochodzą największe, globalne przeboje ostatnich 12 miesięcy. Zestawienie najlepszych naszym zdaniem premier płytowych 2014 roku od zagranicznych artystów mamy dla Was na ESKA.pl wraz ze specjalnym głosowaniem w ramach podsumowania roku. Zobaczcie kolejną listę [PODSUMOWANIE 2014] i wybierzcie swój ulubiony krążek ostatnich 12 miesięcy razem z nami!
17/12/2014 16:37
Sklepy otwarte 24, 25 i 26 grudnia. Gdzie zrobić zakupy w Boże Narodzenie?
0

Sklepy otwarte 24, 25 i 26 grudnia. Gdzie zrobić zakupy w Boże Narodzenie?

Sklepy otwarte 24, 25 i 26 grudnia. Gdzie zrobić zakupy w Boże Narodzenie? Wszystkie supermarkety oraz większość mniejszych sklepików będzie w Święta zamknięte. Co zrobić, gdy jednak jesteśmy zmuszeni poszukać czynnego sklepu? Sprawdź, gdzie można zrobić zakupy na ostatnią chwilę!
17/12/2014 15:50
Soundtrack do Annie - piosenki z filmu na ESKA.pl. Na trackliście Sia, Cameron Diaz i inni [VIDEO]
0

Soundtrack do Annie - piosenki z filmu na ESKA.pl. Na trackliście Sia, Cameron Diaz i inni [VIDEO]

O piosenkach z filmu Annnie jest głośno za sprawą Sii czy też Cameron Diaz. Soundtrack do Annie to 15 kompozycji śpiewanych nie tylko przez muzycznych wykonawców, ale także całą obsadę produkcji. Zobaczcie tracklistę ścieżki dźwiękowej do Annie i sprawdźcie, o czym jest komedia z najmłodszą w historii Oscarów aktorką nominowaną za rolę pierwszoplanową.
17/12/2014 15:23
Matura próbna 2015 CKE: J. ANGIELSKI. Arkusz na poziomie podstawowym z 17.12.2014 już jest! Wyprawa na London Bridge za nami [VIDEO]
0

Matura próbna 2015 CKE: J. ANGIELSKI. Arkusz na poziomie podstawowym z 17.12.2014 już jest! Wyprawa na London Bridge za nami [VIDEO]

Arkusz z matury próbnej 2015 CKE z języka angielskiego czeka na ESKA.pl. W arkuszu z angielskiego na maturze próbnej z 17.12.2014r. m.in. zadania ze słuchaniem, formy pisemne i temat wypracowania. Zobaczcie cały arkusz z matury próbnej 2015 CKE z angielskiego już teraz. Próbna wyprawa na London Bridge za nami!
17/12/2014 15:06
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

2
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska