Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Hity na czasie - Wiosna 2014. Nowości muzyczne 2014 na nowej składance ESKI! [VIDEO] - Składanka Eski - hity na czasie wiosna 2014
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Hity na czasie - Wiosna 2014. Nowości muzyczne 2014 na nowej składance ESKI! [VIDEO]: hity na czasie, nowości muzyczne 2014, hity 2014, lista przebojów 2014, nowe piosenki 2014, składanka eski, wiosna 2014

Hity na czasie - Wiosna 2014. Nowości muzyczne 2014 na nowej składance ESKI! [VIDEO]

RSS 26/03/2014 15:54 Komentarze 0
Hity na czasie - Wiosna 2014. Nowości muzyczne 2014 - ze szczytów list przebojów prosto na na nową składankę ESKI! Co znajdzie się na krążku? Sprawdź tracklistę i dowiedz się kiedy premiera - na ESKA.pl!
Hity Na Czasie - wiosna 2014 / fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Hity na czasie - Wiosna 2014. Nowości muzyczne 2014 na nowej składance ESKI! [VIDEO]
Hity Na Czasie - Wiosna 2014. Nowości muzyczne 2014 - ze szczytów list przebojów prosto na na nową składankę ESKI & Magic Records! Znalazło się na niej aż 40 najgorętszych hitów na nadchodzącą wiosnę!

Hity Na Czasie - Wiosna 2014 - tracklista

1. FLY PROJECT – TOCA TOCA
 2. MARTIN GARRIX & JAY HARDWAY – WIZARD
3. MARGARET – WASTED
4. AVICII – ADDICTED TO YOU
5. KLINGANDE – JUBEL
6. CRIS CAB – LIAR LIAR
7. AFROJACK – THE SPARK
8. BASTILLE – OF THE NIGHT
9. ELLIE GOULDING – GOODNESS GRACIOUS
10. ATB – FACE TO FACE
11. TIESTO – RED LIGHTS
12. DJ ANTOINE VS MAD MARK – HOUSE PARTY
13. INNA FEAT. YANDEL – IN YOUR EYES
14. R3HAB & NERO – REVOLUTION
15. GLOBAL DEEJAYS – KIDS
16. HARDWELL & DYRO – NEVER SAY GOODBYE
17. IMAGINE DRAGONS – ON TOP OF THE WORLD
18. ONEREPUBLIC – SOMETHING I NEED
19. ISABELA – ISABELA
20. SHOWTEK FEAT. WE ARE LOUD AND ANDY WILSON – BOOHAY

>>> Same hity, bez gadania. Włącz eskaGO!

CD2
1. KATY PERRY – UNCONDITIONALLY
2. PINK – ARE WE ALL WE ARE
3. THE VAMPS – CAN WE DANCE
4. LAWSON – JULIET
5. AVICII – HEY BROTHER
6. DADA LIFE – BORN TO RAGE
7. DVBBS – TSUNAMI (JUMP)
8. SUSHY – JUMPIN' UP (JUMP)
9. DJ ANTOINE – CRAZY WORLD
10. ADI KOWALSKI – DO DIABŁA Z MIŁOŚCIĄ
11. HARDWELL – DARE YOU
12. MIRAMI FEAT. DANZEL – UPSIDE DOWN
13. CLAYDEE – MAMACITA BUENA
14. BASS FUN - TOCCATA!
15. CAROLINA MARQUEZ FEAT. PITBULL & DALE SAUNDERS – GET ON THE FLOOR (Vamos Dancar)
16. ANNA F. – DNA
17. FAR EAST MOVEMENT FEAT. SIDNEY SAMSON – BANG IT TO THE CURB
18. MIKE CANDYS VS SHAUN BAKER FEAT. EVELYN – HEAVEN & HELL
19. ARASH feat. HELENA – ONE DAY
20. YELLOW CLAW feat. ROCHELLE – SHOTGUN

Claydee - Mamacita Buena



The Vamps - Can We Dance



Lawson - Juliet



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Perseidy 2015: kiedy i o której oglądać spadające gwiazdy w sierpniu?
0

Perseidy 2015: kiedy i o której oglądać spadające gwiazdy w sierpniu?

Perseidy 2015: kiedy i o której oglądać rój 'spadających gwiazd'. Jeżeli chcecie zaimponować swojej dziewczynie / chłopakowi, to wiedza na temat nocy perseidów przyda się Wam z pewnością! 
01/08/2015 21:28
Britney Spears uratowała życie małej dziewczynki! Poznaj wzruszającą historię!
0

Britney Spears uratowała życie małej dziewczynki! Poznaj wzruszającą historię!

Britney Spears uratowała życie i zdrowie pewnej małej dziewczynki. Cierpiąca z powodu poważnego uszkodzenia mózgu Maegan dzięki jednej z piosenek Britney była w stanie zacząć wracać do sił! Poznaj wzruszającą historię o tym, jakim lekarstwem może okazać się muzyka!    
01/08/2015 19:38
Godzina W: o której zawyją syreny w 71. rocznicę Powstania Warszawskiego? Odpowiedź z pewnością zna Lao Che
0

Godzina W: o której zawyją syreny w 71. rocznicę Powstania Warszawskiego? Odpowiedź z pewnością zna Lao Che

Powstanie Warszawskie: o której godzinie wybuchło oraz o której zawyją syreny w stolicy? Godzina W - znają ją muzycy zespołu Lao Che
01/08/2015 16:19
Powstanie Warszawskie - 71. rocznica wybuchu: program, godzina W, piosenki - wszystko u nas
0

Powstanie Warszawskie - 71. rocznica wybuchu: program, godzina W, piosenki - wszystko u nas

71. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego obchodzimy 1 sierpnia 2015 roku. Na rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego 2015 na ESKA.pl zbiór informacji o jej obchodach i nie tylko. Mamy dla Was program 71. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Przypominamy, o której godzina W 1 sierpnia. Do tego także filmy i oczywiście piosenki w powstańczym klimacie.
01/08/2015 16:18
Tour de Pologne 2015 - trasa. Zobaczcie mapkę 72. Tour de Pologne i odpal The Bike Song! [VIDEO]
0

Tour de Pologne 2015 - trasa. Zobaczcie mapkę 72. Tour de Pologne i odpal The Bike Song! [VIDEO]

Tour de Pologne 2015: trasa wyścigu została ujawniona! Jak wygląda mapa przejazdu 72. edycji Tour de Pologne? W których miastach szykują się utrudnienia w ruchu? No i najważniejsze - jaka jest dokładna data Tour de Pologne 2015? Odpowiedzi na ESKA.pl
01/08/2015 16:18
Wolfsburg - Bayern: mecz na żywo. O której i gdzie Superpuchar Niemiec w TV i online?
0

Wolfsburg - Bayern: mecz na żywo. O której i gdzie Superpuchar Niemiec w TV i online?

Wolfsburg - Bayern: o której i gdzie transmisja meczu na żywo w telewizji lub online - to pytanie, które zadaje sobie wielu kibiców ligi niemieckiej oraz wielbicieli talentu grającego po stronie Bayernu Polaka, Roberta Lewandowskiego. Odpowiadamy na ESKA.pl!    
01/08/2015 11:00
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

31/07/2015 21:18

0
Niebieski Księżyc - trzynasta pełnia już 31 lipca 2015. Jak oglądać niezwykłe zjawisko Blue Moon?

Niebieski Księżyc - trzynasta pełnia już 31 lipca 2015. Jak oglądać niezwykłe zjawisko Blue Moon?

31/07/2015 13:49

0
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

31/07/2015 12:01

0
#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

30/07/2015 15:46

0
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska