WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Hity na czasie - Wiosna 2014. Nowości muzyczne 2014 na nowej składance ESKI! [VIDEO] - Składanka Eski - hity na czasie wiosna 2014

Tagi związane z Hity na czasie - Wiosna 2014. Nowości muzyczne 2014 na nowej składance ESKI! [VIDEO]: hity na czasie, nowości muzyczne 2014, hity 2014, lista przebojów 2014, nowe piosenki 2014, składanka eski, wiosna 2014

Hity na czasie - Wiosna 2014. Nowości muzyczne 2014 na nowej składance ESKI! [VIDEO]

RSS 26/03/2014 15:54 Komentarze
Hity na czasie - Wiosna 2014. Nowości muzyczne 2014 - ze szczytów list przebojów prosto na na nową składankę ESKI! Co znajdzie się na krążku? Sprawdź tracklistę i dowiedz się kiedy premiera - na ESKA.pl!
Hity Na Czasie - wiosna 2014 / fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Hity na czasie - Wiosna 2014. Nowości muzyczne 2014 na nowej składance ESKI! [VIDEO]
Hity Na Czasie - Wiosna 2014. Nowości muzyczne 2014 - ze szczytów list przebojów prosto na na nową składankę ESKI & Magic Records! Znalazło się na niej aż 40 najgorętszych hitów na nadchodzącą wiosnę!

Hity Na Czasie - Wiosna 2014 - tracklista

1. FLY PROJECT – TOCA TOCA
 2. MARTIN GARRIX & JAY HARDWAY – WIZARD
3. MARGARET – WASTED
4. AVICII – ADDICTED TO YOU
5. KLINGANDE – JUBEL
6. CRIS CAB – LIAR LIAR
7. AFROJACK – THE SPARK
8. BASTILLE – OF THE NIGHT
9. ELLIE GOULDING – GOODNESS GRACIOUS
10. ATB – FACE TO FACE
11. TIESTO – RED LIGHTS
12. DJ ANTOINE VS MAD MARK – HOUSE PARTY
13. INNA FEAT. YANDEL – IN YOUR EYES
14. R3HAB & NERO – REVOLUTION
15. GLOBAL DEEJAYS – KIDS
16. HARDWELL & DYRO – NEVER SAY GOODBYE
17. IMAGINE DRAGONS – ON TOP OF THE WORLD
18. ONEREPUBLIC – SOMETHING I NEED
19. ISABELA – ISABELA
20. SHOWTEK FEAT. WE ARE LOUD AND ANDY WILSON – BOOHAY

>>> Same hity, bez gadania. Włącz eskaGO!

CD2
1. KATY PERRY – UNCONDITIONALLY
2. PINK – ARE WE ALL WE ARE
3. THE VAMPS – CAN WE DANCE
4. LAWSON – JULIET
5. AVICII – HEY BROTHER
6. DADA LIFE – BORN TO RAGE
7. DVBBS – TSUNAMI (JUMP)
8. SUSHY – JUMPIN' UP (JUMP)
9. DJ ANTOINE – CRAZY WORLD
10. ADI KOWALSKI – DO DIABŁA Z MIŁOŚCIĄ
11. HARDWELL – DARE YOU
12. MIRAMI FEAT. DANZEL – UPSIDE DOWN
13. CLAYDEE – MAMACITA BUENA
14. BASS FUN - TOCCATA!
15. CAROLINA MARQUEZ FEAT. PITBULL & DALE SAUNDERS – GET ON THE FLOOR (Vamos Dancar)
16. ANNA F. – DNA
17. FAR EAST MOVEMENT FEAT. SIDNEY SAMSON – BANG IT TO THE CURB
18. MIKE CANDYS VS SHAUN BAKER FEAT. EVELYN – HEAVEN & HELL
19. ARASH feat. HELENA – ONE DAY
20. YELLOW CLAW feat. ROCHELLE – SHOTGUN

Claydee - Mamacita Buena



The Vamps - Can We Dance



Lawson - Juliet



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Harry Potter: 2 nowe książki J.K. Rowling jesienią
0

Harry Potter: 2 nowe książki J.K. Rowling jesienią

Już jesienią 2017 w sprzedaży pojawią się dwie nowe książki z magicznego świata Harry'ego Pottera.
20/07/2017 17:06
OPUS: 19-latek z Polski zebrał pół miliona na konkurencję dla Spotify
0

OPUS: 19-latek z Polski zebrał pół miliona na konkurencję dla Spotify

Nastolatek z Polski zebrał pół miliona złotych w dwa dni na rozwój swojej platformy muzycznej OPUS. Mateusz Mach chce przeprowadzić rewolucję streamingową, która wyprze Spotify!
20/07/2017 16:48
Lech - Haugesund 20.07.2017: TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?
0

Lech - Haugesund 20.07.2017: TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

Lech Poznań - Haugesund w drugiej rundzie eliminacji do Ligi Europy! Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl
20/07/2017 16:33
Pogoda na sierpień 2017 - długoterminowa prognoza. Ciepło czy zimno?
0

Pogoda na sierpień 2017 - długoterminowa prognoza. Ciepło czy zimno?

Jaka będzie pogoda w sierpniu 2017? Po deszczowym lipcu wiele osób zastanawia się, jak będzie w ostatni miesiąc wakacji. Czy sierpień upłynie pod znakiem wysokich temperatur? Dowiecie się - na ESKA.pl
20/07/2017 16:33
Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?
0

Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 w internecie będzie dostępne? Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!
20/07/2017 16:32
Ed Sheeran w Polsce - bilety znów w sprzedaży! To ostatnia szansa?
0

Ed Sheeran w Polsce - bilety znów w sprzedaży! To ostatnia szansa?

Ed Sheeran w Polsce zagra aż dwa koncerty. Bilety na oba wydarzenia wyprzedały się jak świeże bułeczki, ale jest jeszcze szansa na zdobycie wejściówek!
20/07/2017 16:12
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Lech - Haugesund 20.07.2017: TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

Lech - Haugesund 20.07.2017: TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

20/07/2017 16:33

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program