WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Hity na czasie - Wiosna 2014. Nowości muzyczne 2014 na nowej składance ESKI! [VIDEO] - Składanka Eski - hity na czasie wiosna 2014
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Hity na czasie - Wiosna 2014. Nowości muzyczne 2014 na nowej składance ESKI! [VIDEO]: hity na czasie, nowości muzyczne 2014, hity 2014, lista przebojów 2014, nowe piosenki 2014, składanka eski, wiosna 2014

Hity na czasie - Wiosna 2014. Nowości muzyczne 2014 na nowej składance ESKI! [VIDEO]

RSS 26/03/2014 15:54 Komentarze 0
Hity na czasie - Wiosna 2014. Nowości muzyczne 2014 - ze szczytów list przebojów prosto na na nową składankę ESKI! Co znajdzie się na krążku? Sprawdź tracklistę i dowiedz się kiedy premiera - na ESKA.pl!
Hity Na Czasie - wiosna 2014 / fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Hity na czasie - Wiosna 2014. Nowości muzyczne 2014 na nowej składance ESKI! [VIDEO]
Hity Na Czasie - Wiosna 2014. Nowości muzyczne 2014 - ze szczytów list przebojów prosto na na nową składankę ESKI & Magic Records! Znalazło się na niej aż 40 najgorętszych hitów na nadchodzącą wiosnę!

Hity Na Czasie - Wiosna 2014 - tracklista

1. FLY PROJECT – TOCA TOCA
 2. MARTIN GARRIX & JAY HARDWAY – WIZARD
3. MARGARET – WASTED
4. AVICII – ADDICTED TO YOU
5. KLINGANDE – JUBEL
6. CRIS CAB – LIAR LIAR
7. AFROJACK – THE SPARK
8. BASTILLE – OF THE NIGHT
9. ELLIE GOULDING – GOODNESS GRACIOUS
10. ATB – FACE TO FACE
11. TIESTO – RED LIGHTS
12. DJ ANTOINE VS MAD MARK – HOUSE PARTY
13. INNA FEAT. YANDEL – IN YOUR EYES
14. R3HAB & NERO – REVOLUTION
15. GLOBAL DEEJAYS – KIDS
16. HARDWELL & DYRO – NEVER SAY GOODBYE
17. IMAGINE DRAGONS – ON TOP OF THE WORLD
18. ONEREPUBLIC – SOMETHING I NEED
19. ISABELA – ISABELA
20. SHOWTEK FEAT. WE ARE LOUD AND ANDY WILSON – BOOHAY

>>> Same hity, bez gadania. Włącz eskaGO!

CD2
1. KATY PERRY – UNCONDITIONALLY
2. PINK – ARE WE ALL WE ARE
3. THE VAMPS – CAN WE DANCE
4. LAWSON – JULIET
5. AVICII – HEY BROTHER
6. DADA LIFE – BORN TO RAGE
7. DVBBS – TSUNAMI (JUMP)
8. SUSHY – JUMPIN' UP (JUMP)
9. DJ ANTOINE – CRAZY WORLD
10. ADI KOWALSKI – DO DIABŁA Z MIŁOŚCIĄ
11. HARDWELL – DARE YOU
12. MIRAMI FEAT. DANZEL – UPSIDE DOWN
13. CLAYDEE – MAMACITA BUENA
14. BASS FUN - TOCCATA!
15. CAROLINA MARQUEZ FEAT. PITBULL & DALE SAUNDERS – GET ON THE FLOOR (Vamos Dancar)
16. ANNA F. – DNA
17. FAR EAST MOVEMENT FEAT. SIDNEY SAMSON – BANG IT TO THE CURB
18. MIKE CANDYS VS SHAUN BAKER FEAT. EVELYN – HEAVEN & HELL
19. ARASH feat. HELENA – ONE DAY
20. YELLOW CLAW feat. ROCHELLE – SHOTGUN

Claydee - Mamacita Buena



The Vamps - Can We Dance



Lawson - Juliet



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Matura 2015: terminarz - kiedy jest matura 2015. Sprawdź daty egzaminów już teraz, aby potem nie mieć Surprise Surprise [VIDEO]
1

Matura 2015: terminarz - kiedy jest matura 2015. Sprawdź daty egzaminów już teraz, aby potem nie mieć Surprise Surprise [VIDEO]

Kiedy startuje matura 2015? Warto zajrzeć w terminarz matury 2015 już teraz, by potem nie mieć niespodzianki. Wystraszonych uspakajamy - macie jeszcze dużo czasu na przygotowanie się do egzaminów. Dokładne daty egzaminów maturalnych 2015 na ESKA.pl
04/05/2015 08:01
Matura 2015: o której, przecieki, arkusze, zadania, odpowiedzi, ściągi, zmiany, wyniki. Wszystko o Maturze 2015!
0

Matura 2015: o której, przecieki, arkusze, zadania, odpowiedzi, ściągi, zmiany, wyniki. Wszystko o Maturze 2015!

Matura 2015: o której będzie? Jakie lektury powtórzyć na maturę z polskiego? Czy są dostępne przecieki? Jak ściągać na maturze? Arkusze, zadania, odpowiedzi. Jakie zmiany na maturze 2015? Kiedy będą wyniki Matury 2015 i co zrobić, gdy nie zdałeś? Kto i kiedy może zdawać poprawkową maturę? Wszystko o Maturze 2015!    
04/05/2015 07:43
Matura 2015: jaka lektura na maturze z polskiego? Typy internautów: Ferdydurke, Przedwiośnie... a może to czas poloneza? [VIDEO]
0

Matura 2015: jaka lektura na maturze z polskiego? Typy internautów: Ferdydurke, Przedwiośnie... a może to czas poloneza? [VIDEO]

Jaka lektura na maturze 2015 z polskiego? Odpowiedzi na to pytanie pojawiające się w sieci przed egzaminem maturalnym 2015 z j. polskiego serwujemy na ESKA.pl. Zobaczcie typy internautów, co do lektury na maturze 2015 z j. polskiego, na podstawie której pisze się wypracowanie. Wśród nich Ferdydurke, Przedwiośnie i Pan Tadeusz brzmiący muzyką z poloneza...
04/05/2015 07:03
Matura 2015: KIEDY, o której godzinie poszczególne egzaminy? Harmonogram maturalny, czyli Time After Time na ESKA.pl [VIDEO]
0

Matura 2015: KIEDY, o której godzinie poszczególne egzaminy? Harmonogram maturalny, czyli Time After Time na ESKA.pl [VIDEO]

Matura 2015 zbliża się wielkimi krokami. O której godzinie tegoroczni maturzyście będą pisać poszczególne egzaminy? Harmonogram maturalny podzielony na czas rozpoczęcia egzaminów oraz teledysk do piosenki Time Sfter Time znajdziecie już teraz - na ESKA.pl
04/05/2015 07:02
Polsat SuperHit Festiwal 2015: kiedy i gdzie się odbędzie? Sprawdź, kto wystąpi na nowym festiwalu [VIDEO]
0

Polsat SuperHit Festiwal 2015: kiedy i gdzie się odbędzie? Sprawdź, kto wystąpi na nowym festiwalu [VIDEO]

SuperHit Festiwal 2015 zastąpi tym roku Sopot TOPtrendy Festiwal. Kto wystąpi podczas pierwszej edycji nowej imprezy Polsatu? Sprawdź wszystkie szczegóły już teraz - na ESKA.pl
03/05/2015 21:38
Must Be The Music 9 odc. 7: kto przeszedł dalej w odcinku z 03.05.2015? [VIDEO]
0

Must Be The Music 9 odc. 7: kto przeszedł dalej w odcinku z 03.05.2015? [VIDEO]

Must Be The Music 9 odc. 7: kto odpadł, a kto przeszedł dalej w ostatnim castingowym odcinku muzycznego show? Lista uczestników, którzy wystąpili w odcinku Must Be The Music z 03.05.2015 i przeszli dalej do sprawdzenia na ESKA.pl 
03/05/2015 21:37
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Matura 2015: o której, przecieki, arkusze, zadania, odpowiedzi, ściągi, zmiany, wyniki. Wszystko o Maturze 2015!

Matura 2015: o której, przecieki, arkusze, zadania, odpowiedzi, ściągi, zmiany, wyniki. Wszystko o Maturze 2015!

04/05/2015 07:43

0
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015: finał - kiedy jest, kto wygra i czego się spodziewać? [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015: finał - kiedy jest, kto wygra i czego się spodziewać? [VIDEO]

01/05/2015 16:52

0
Imagine Dragons w Polsce 2016: koncert w Łodzi. Kiedy, po ile bilety i od kiedy w sprzedaży? [VIDEO]

Imagine Dragons w Polsce 2016: koncert w Łodzi. Kiedy, po ile bilety i od kiedy w sprzedaży? [VIDEO]

29/04/2015 10:46

0
50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]

50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]

25/04/2015 10:32

0
HIT! Daft Punk, Eminem i Beatlesi w jednej piosence Linkin Park - In the End ZOBACZ!

HIT! Daft Punk, Eminem i Beatlesi w jednej piosence Linkin Park - In the End ZOBACZ!

20/04/2015 12:42

0
Szybcy i wściekli 7: Paul Walker - jak zagrał w filmie i teledysku do See You Again? [VIDEO]

Szybcy i wściekli 7: Paul Walker - jak zagrał w filmie i teledysku do See You Again? [VIDEO]

11/04/2015 10:04

6
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Ktoś wyjątkowy zawrócił Ci w głowie na wiosnę? Dowiedz się jak kochać z głową!

Ktoś wyjątkowy zawrócił Ci w głowie na wiosnę? Dowiedz się jak kochać z głową!


Akcja partnerska