WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » HITY 2013: YouTube podsumowuje 12 miesięcy - koza, Harlem Shake, Miley Cyrus... - działo się! [VIDEO] - What Does 2013 Say?, czyli podsumowanie YouTube na 2013 rok już jest! Zobacz największe hity [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z HITY 2013: YouTube podsumowuje 12 miesięcy - koza, Harlem Shake, Miley Cyrus... - działo się! [VIDEO]: hity 2013, hity youtube 2013, podsumowanie 2013, youtube podsumowanie 2013, youtube 2013, what does 2013 say, what does 2013 say youtube, najczęściej oglądane filmiki na youtube 2013

HITY 2013: YouTube podsumowuje 12 miesięcy - koza, Harlem Shake, Miley Cyrus... - działo się! [VIDEO]

RSS 22/12/2013 10:47 Komentarze 0
What Does 2013 Say?- tak swoje podsumowanie 2013 roku zatytułował YouTube w jednym filmiku zamieszczając mix największych hitów ostatnich 12 miesięcy. Wśród nich królowały zaś przeboje śpiewających gwiazd i muzyczne virale. Pamiętacie kozę od Taylor Swift czy też Harlem Shake? Zobacz What Does 2013 Say? na ESKA.pl!
/ fot. Facebook YouTube
Ilustracja do artykułu: HITY 2013: YouTube podsumowuje 12 miesięcy - koza, Harlem Shake, Miley Cyrus... - działo się! [VIDEO]
YouTube na koniec 2013 roku przygotował dla internautów podsumowanie ostatnich 12 miesięcy. Największe hity 2013 z sieci możemy przypomnieć sobie oglądając jeden, prawie 6-minutowy filmik. W sprytnie połączoną całość zmontowano m.in. muzyczne przeboje takie jak Blurred Lines od Robina Thicke i virale typu Harlem Shake.

>>> Hity Radia ESKA bez przerwy i bez reklam na eskaGO! Odpal player i sprawdź

Nie zabrakło też miejsca dla liżącej młotek Miley Cyrus a nawet wiernych kopii Lady Gagi i Katy Perry z ich wydanych jesienią 2013 roku teledysków.


Wszystkie hity 2013 spiął The Fox od Ylvis - stąd właśnie tytuł podsumowania What Does 2013 Say?. To z kolei jest dziełem nie tylko samego serwisu, ale również zaproszonych na plan zdjęciowy znanych w Stanach vlogerów. To właśnie oni wcieli się w poszczególne role naśladując chociażby topowych w 2013 roku artystów.

Cała zabawa polega na wyłapaniu jak największej ilości YouTube'owych momentów ostatnich 12 miesięcy. Ile z nich jesteście w stanie wyhaczyć? Dajcie znać w Eskowym czacie i komentarzach. Zapraszamy do oglądania!


Zobacz What Does 2013 Say?!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Global Lista Nowość: Madonna - Living For Love. Powrót Królowej Popu [AUDIO]
0

Global Lista Nowość: Madonna - Living For Love. Powrót Królowej Popu [AUDIO]

Madonna - Living For Love to jedna z nowości w 152. notowaniu Global Listy. Królowa Popu powraca z singlem zapowiadającym jej nową płytę. Czy gwieździe uda się znów zdobyć szczyty list przebojów?
28/12/2014 19:00
Sylwester w Warszawie 2014 - co będzie działo się w stolicy? Wiemy, kto wystąpi podczas sylwestra w Warszawie [VIDEO]
1

Sylwester w Warszawie 2014 - co będzie działo się w stolicy? Wiemy, kto wystąpi podczas sylwestra w Warszawie [VIDEO]

Jaki będzie sylwester miejski w Warszawie 2014? Kto wystąpi podczas miejskiej zabawy sylwestrowej w stolicy? Sylwester na świeżym powietrzu to świetna forma na przywitanie nowego roku. Gwiazdami podczas sylwestra w Warszawie będą m.in.: Hey, Artur Rojek, Budka Suflera, Dash Berlin i Jason Derulo. Sprawdźcie, co będzie działo się w sylwestra 2014 w Warszawie na ESKA.pl  
28/12/2014 18:12
Beyonce - 7/11: remix Skrillexa i Diplo. Posłuchaj nowej wersji hitu [AUDIO]
0

Beyonce - 7/11: remix Skrillexa i Diplo. Posłuchaj nowej wersji hitu [AUDIO]

Skrillex i Diplo stworzyli remiks piosenki Beyonce - 7/11 jako duet pod nazwą Jack U. Posłuchaj kawałka Queen B w odmienionej wersji już teraz - na ESKA.pl
28/12/2014 15:45
Nowa piosenka N.E.R.D - Squeeze Me do filmu SpongeBob: na suchym lądzie [AUDIO]
0

Nowa piosenka N.E.R.D - Squeeze Me do filmu SpongeBob: na suchym lądzie [AUDIO]

Nowa piosenka N.E.R.D - Squeeze Me to pierwszy utwór grupy z Pharrrellem Williamsem w składzie od czterech lat. Kawałek powstał jako element ścieżki dźwiękowej do filmu SpongeBob: na suchym lądzie. Posłuchaj kawałka już teraz - na ESKA.pl
28/12/2014 13:50
Teledysk Dody do Riotka: Doda NAGO na koniu, półnadzy tancerze i... - zobaczcie zapowiedź klipu! [VIDEO]
0

Teledysk Dody do Riotka: Doda NAGO na koniu, półnadzy tancerze i... - zobaczcie zapowiedź klipu! [VIDEO]

Nowy teledysk Dody do Riotka zapowiada się kontrowersyjnie. Doda nago na koniu bujanym to jedna ze scen klipu, którą możemy zobaczyć w zapowiedzi wideo do Riotka. Odplacie pierwszy zwiastun teledysku do Riotka z nagą Dodą i sprawdźcie, kiedy premiera całości. Będzie gorąco!
27/12/2014 16:18
Nowy teledysk Pitbulla do Time Of Our Lives z Ne-Yo: sylwestrowa impreza w klipie. Zobaczcie sami [VIDEO]
0

Nowy teledysk Pitbulla do Time Of Our Lives z Ne-Yo: sylwestrowa impreza w klipie. Zobaczcie sami [VIDEO]

Nowy teledysk Pitbulla z Ne-Yo do Time Of Our Lives mamy dla Was na ESKA.pl. Premiera wideo do Time Of Our Lives nie bez przyczyny wypadła przed sylwestrem 2014. W klipie możemy bowiem podziwiać Pitbulla i Ne-Yo na sylwestrowej domówce. Co więcej, panowie udowadniają, że na sylwestrowym party można nieźle zarobić. Zobaczcie sami już teraz!
27/12/2014 16:01
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe ploty na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe ploty na Nowy Rok [VIDEO]

27/12/2014 09:27

4
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska