WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » HITY 2013: YouTube podsumowuje 12 miesięcy - koza, Harlem Shake, Miley Cyrus... - działo się! [VIDEO] - What Does 2013 Say?, czyli podsumowanie YouTube na 2013 rok już jest! Zobacz największe hity [VIDEO]

Tagi związane z HITY 2013: YouTube podsumowuje 12 miesięcy - koza, Harlem Shake, Miley Cyrus... - działo się! [VIDEO]: hity 2013, hity youtube 2013, podsumowanie 2013, youtube podsumowanie 2013, youtube 2013, what does 2013 say, what does 2013 say youtube, najczęściej oglądane filmiki na youtube 2013

HITY 2013: YouTube podsumowuje 12 miesięcy - koza, Harlem Shake, Miley Cyrus... - działo się! [VIDEO]

RSS 22/12/2013 10:47 Komentarze
What Does 2013 Say?- tak swoje podsumowanie 2013 roku zatytułował YouTube w jednym filmiku zamieszczając mix największych hitów ostatnich 12 miesięcy. Wśród nich królowały zaś przeboje śpiewających gwiazd i muzyczne virale. Pamiętacie kozę od Taylor Swift czy też Harlem Shake? Zobacz What Does 2013 Say? na ESKA.pl!
/ fot. Facebook YouTube
Ilustracja do artykułu: HITY 2013: YouTube podsumowuje 12 miesięcy - koza, Harlem Shake, Miley Cyrus... - działo się! [VIDEO]
YouTube na koniec 2013 roku przygotował dla internautów podsumowanie ostatnich 12 miesięcy. Największe hity 2013 z sieci możemy przypomnieć sobie oglądając jeden, prawie 6-minutowy filmik. W sprytnie połączoną całość zmontowano m.in. muzyczne przeboje takie jak Blurred Lines od Robina Thicke i virale typu Harlem Shake.

>>> Hity Radia ESKA bez przerwy i bez reklam na eskaGO! Odpal player i sprawdź

Nie zabrakło też miejsca dla liżącej młotek Miley Cyrus a nawet wiernych kopii Lady Gagi i Katy Perry z ich wydanych jesienią 2013 roku teledysków.


Wszystkie hity 2013 spiął The Fox od Ylvis - stąd właśnie tytuł podsumowania What Does 2013 Say?. To z kolei jest dziełem nie tylko samego serwisu, ale również zaproszonych na plan zdjęciowy znanych w Stanach vlogerów. To właśnie oni wcieli się w poszczególne role naśladując chociażby topowych w 2013 roku artystów.

Cała zabawa polega na wyłapaniu jak największej ilości YouTube'owych momentów ostatnich 12 miesięcy. Ile z nich jesteście w stanie wyhaczyć? Dajcie znać w Eskowym czacie i komentarzach. Zapraszamy do oglądania!


Zobacz What Does 2013 Say?!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Rozbójnik Alibaba nowa płyta 2016 - Grand Hotel. Fani mają życzenia! [TOP 5]
0

Rozbójnik Alibaba nowa płyta 2016 - Grand Hotel. Fani mają życzenia! [TOP 5]

Nowa płyta 2016 Rozbójnika Alibaby - Grand Hotel coraz bliżej! Fani mają swoje oczekiwania względem tego albumu. Co chcieliby na nim usłyszeć? Poznajcie na ESKA.pl., 5 największych życzeń!
24/05/2016 15:22
Kuba Wojewódzki - gdzie oglądać program w wakacje?
0

Kuba Wojewódzki - gdzie oglądać program w wakacje?

Kuba Wojewódzki - gdzie oglądać jego show w wakacje? Mimo, że program znika z anteny TVN to będziemy mogli zobaczyć go online. Gdzie? Sprawdźcie to już teraz na ESKA.pl
24/05/2016 15:07
SuperHit Festiwal 2016: dzień 1 PROGRAM. Kto wystąpi 27.05. w Sopocie?
0

SuperHit Festiwal 2016: dzień 1 PROGRAM. Kto wystąpi 27.05. w Sopocie?

Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 1.: Jak zwykle gwiazdy staną na scenie w ramach Koncertu Platynowego. Kto wystąpi 27.05.2016 na w Sopocie? Jaki jest program festiwalu? Wszystkie informacje o pierwszym dniu imprezy sprawdzicie na ESKA.pl
24/05/2016 15:00
Piotr Skowyrski: komentator meczu Polska - Holandia, to popularny YouTuber!
0

Piotr Skowyrski: komentator meczu Polska - Holandia, to popularny YouTuber!

Kto komentuje mecz Polska - Holandia? 1.06.2016 pytanie będą zadawać wszyscy oglądający spotkanie! To Izak - popularny YouTuber! Kim jest Piotr Skowyrski? Poznajcie go na ESKA.pl!
24/05/2016 14:19
Ślub Szczęsnego i Mariny: brytyjska gwiazda zaśpiewała na ich weselu!
0

Ślub Szczęsnego i Mariny: brytyjska gwiazda zaśpiewała na ich weselu!

Ślub Wojciecha Szczęsnego i Mariny odbył się w Grecji. Z każdym dniem o tym wydarzeniu dowiadujemy się coraz to nowych szczegółów. Dodatkowo okazało się, że podczas ślubu wokalistki i bramkarza wystąpił niezwykle popularny brytyjski wokalista. Zgadniecie kto?
24/05/2016 14:02
Opole 2016 - Piotr Kupicha jako Eugeniusz Bodo!
0

Opole 2016 - Piotr Kupicha jako Eugeniusz Bodo!

Piotr Kupicha na festiwalu w Opolu 2016 zaśpiewa Eugeniusza Bodo! Lider zespołu Feel stanie na scenie podczas koncertu piosenek filmowych! Jaki hit wykona? Sprawdźcie szczegóły na ESKA.pl!
24/05/2016 13:07
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

24/05/2016 09:04

0
Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data święta już teraz na ESKA.pl

Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data święta już teraz na ESKA.pl

23/05/2016 16:20

0
KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

23/05/2016 15:24

0
Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

23/05/2016 15:13

0
Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

22/05/2016 11:28

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
Jury The Voice of Poland
Która wokalistka powinna zastąpić Edytę Górniak w roli jurora The Voice of Poland?
  • Monika Brodka
  • Ania Dąbrowska
  • Ewa Farna
  • Sylwia Grzeszczak
  • Marika
polub
ESKA