WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » HITY 2013: YouTube podsumowuje 12 miesięcy - koza, Harlem Shake, Miley Cyrus... - działo się! [VIDEO] - What Does 2013 Say?, czyli podsumowanie YouTube na 2013 rok już jest! Zobacz największe hity [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z HITY 2013: YouTube podsumowuje 12 miesięcy - koza, Harlem Shake, Miley Cyrus... - działo się! [VIDEO]: hity 2013, hity youtube 2013, podsumowanie 2013, youtube podsumowanie 2013, youtube 2013, what does 2013 say, what does 2013 say youtube, najczęściej oglądane filmiki na youtube 2013

HITY 2013: YouTube podsumowuje 12 miesięcy - koza, Harlem Shake, Miley Cyrus... - działo się! [VIDEO]

RSS 22/12/2013 10:47 Komentarze 0
What Does 2013 Say?- tak swoje podsumowanie 2013 roku zatytułował YouTube w jednym filmiku zamieszczając mix największych hitów ostatnich 12 miesięcy. Wśród nich królowały zaś przeboje śpiewających gwiazd i muzyczne virale. Pamiętacie kozę od Taylor Swift czy też Harlem Shake? Zobacz What Does 2013 Say? na ESKA.pl!
/ fot. Facebook YouTube
Ilustracja do artykułu: HITY 2013: YouTube podsumowuje 12 miesięcy - koza, Harlem Shake, Miley Cyrus... - działo się! [VIDEO]
YouTube na koniec 2013 roku przygotował dla internautów podsumowanie ostatnich 12 miesięcy. Największe hity 2013 z sieci możemy przypomnieć sobie oglądając jeden, prawie 6-minutowy filmik. W sprytnie połączoną całość zmontowano m.in. muzyczne przeboje takie jak Blurred Lines od Robina Thicke i virale typu Harlem Shake.

>>> Hity Radia ESKA bez przerwy i bez reklam na eskaGO! Odpal player i sprawdź

Nie zabrakło też miejsca dla liżącej młotek Miley Cyrus a nawet wiernych kopii Lady Gagi i Katy Perry z ich wydanych jesienią 2013 roku teledysków.


Wszystkie hity 2013 spiął The Fox od Ylvis - stąd właśnie tytuł podsumowania What Does 2013 Say?. To z kolei jest dziełem nie tylko samego serwisu, ale również zaproszonych na plan zdjęciowy znanych w Stanach vlogerów. To właśnie oni wcieli się w poszczególne role naśladując chociażby topowych w 2013 roku artystów.

Cała zabawa polega na wyłapaniu jak największej ilości YouTube'owych momentów ostatnich 12 miesięcy. Ile z nich jesteście w stanie wyhaczyć? Dajcie znać w Eskowym czacie i komentarzach. Zapraszamy do oglądania!


Zobacz What Does 2013 Say?!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Super Bowl 2015: gdzie oglądać, czy jest transmisja w internecie? Show Katy Perry kusi! [VIDEO]
1

Super Bowl 2015: gdzie oglądać, czy jest transmisja w internecie? Show Katy Perry kusi! [VIDEO]

Gdzie oglądać Super Bowl 2015 - najważniejszy mecz futbolu amerykańskiego? Finał Super Bowl XLIX już w najbliższą niedzielę 1 lutego 2015 roku. W przerwie między rozgrywkami zaśpiewa Katy Perry i Lenny Kravitz. Z tego też względu warto już teraz sprawdzić, czy istnieje możliwość obejrzenia transmisji online Super Bowl 2015 na żywo w internecie.
01/02/2015 10:57
Córka Whitney Houston w szpitalu! Bobbi Kristinę Brown znaleziono nieprzytomną w wannie
0

Córka Whitney Houston w szpitalu! Bobbi Kristinę Brown znaleziono nieprzytomną w wannie

Córka Whitney Houston w szpitalu. Bobbi Kristina Brown została znaleziona nieprzytomna w wannie. Co stało się córce Whitney Houston? 
01/02/2015 10:48
Kto gra w finale MŚ w Piłce Ręcznej? O której i gdzie oglądać finał MŚ w Katarze 2015? Check It Out [VIDEO]
0

Kto gra w finale MŚ w Piłce Ręcznej? O której i gdzie oglądać finał MŚ w Katarze 2015? Check It Out [VIDEO]

Kiedy i kto gra w finale Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej Katar 2015? Finał MŚ Piłki Ręcznej odbędzie się 1 lutego 2015 roku. Tego dnia zobaczymy dwa mecze: mecz o 3. miejsce oraz mecz finałowy. Gdzie oglądać transmisję na żywo finałowych meczów MŚ w Piłce Ręcznej. Finał ręcznej w Katarze 2015 obejrzymy w TV i internecie. Gdzie szukać live streamów finałowych meczów? Check It Out na ESKA.pl 
01/02/2015 10:43
Mecz Polska - Hiszpania: gdzie i o której oglądać w TV i online mecz o 3. miejsce w MŚ w Katare 2015. Check It Out! [VIDEO]
0

Mecz Polska - Hiszpania: gdzie i o której oglądać w TV i online mecz o 3. miejsce w MŚ w Katare 2015. Check It Out! [VIDEO]

Katar 2015: gdzie oglądać mecz Polska - Hiszpania w TV i online? Mecz o 3. miejsce w MŚ w Piłce Ręcznej odbędzie się 01.02.2015 - będzie to ostatni mecz Polaków podczas mistrzostw w Katarze. Kiedy transmisja i gdzie znaleźć internetowe live streamy do meczu Polska - Hiszpania na Mistrzostwach Świata w Piłce Ręcznej 2015? Check It Out na ESKA.pl 
01/02/2015 09:50
CÓRKA WHITNEY HOUSTON - Bobbi Kristina Brown, kim jest? Kim była jej matka?
0

CÓRKA WHITNEY HOUSTON - Bobbi Kristina Brown, kim jest? Kim była jej matka?

Kim jest córka Whitey Houston, kim była Whitney Houston? Rodzina Houston - mąż Bobby Brown, rodzice John i Cissy Houston 
31/01/2015 21:09
Mali Giganci 2015: Oliwka vs Cleo. Wokalistce My Słowianie rośnie konkurencja? [VIDEO]
0

Mali Giganci 2015: Oliwka vs Cleo. Wokalistce My Słowianie rośnie konkurencja? [VIDEO]

Ośmioletnia Oliwka i jej taniec do megahitu Donatana i Cleo - My Słowianie robią furorę w sieci. Młoda tancerka w ten sposób zaprezentowała się w zgłoszeniu do nowego programu Mali Giganci. Myślicie, że dzięki parodii Cleo Oliwka ma finał w kieszeni? Zobacz jej filmik już teraz
31/01/2015 18:45
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska