WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » HITY 2013: YouTube podsumowuje 12 miesięcy - koza, Harlem Shake, Miley Cyrus... - działo się! [VIDEO] - What Does 2013 Say?, czyli podsumowanie YouTube na 2013 rok już jest! Zobacz największe hity [VIDEO]

Tagi związane z HITY 2013: YouTube podsumowuje 12 miesięcy - koza, Harlem Shake, Miley Cyrus... - działo się! [VIDEO]: hity 2013, hity youtube 2013, podsumowanie 2013, youtube podsumowanie 2013, youtube 2013, what does 2013 say, what does 2013 say youtube, najczęściej oglądane filmiki na youtube 2013

HITY 2013: YouTube podsumowuje 12 miesięcy - koza, Harlem Shake, Miley Cyrus... - działo się! [VIDEO]

RSS 22/12/2013 10:47 Komentarze
What Does 2013 Say?- tak swoje podsumowanie 2013 roku zatytułował YouTube w jednym filmiku zamieszczając mix największych hitów ostatnich 12 miesięcy. Wśród nich królowały zaś przeboje śpiewających gwiazd i muzyczne virale. Pamiętacie kozę od Taylor Swift czy też Harlem Shake? Zobacz What Does 2013 Say? na ESKA.pl!
/ fot. Facebook YouTube
Ilustracja do artykułu: HITY 2013: YouTube podsumowuje 12 miesięcy - koza, Harlem Shake, Miley Cyrus... - działo się! [VIDEO]
YouTube na koniec 2013 roku przygotował dla internautów podsumowanie ostatnich 12 miesięcy. Największe hity 2013 z sieci możemy przypomnieć sobie oglądając jeden, prawie 6-minutowy filmik. W sprytnie połączoną całość zmontowano m.in. muzyczne przeboje takie jak Blurred Lines od Robina Thicke i virale typu Harlem Shake.

>>> Hity Radia ESKA bez przerwy i bez reklam na eskaGO! Odpal player i sprawdź

Nie zabrakło też miejsca dla liżącej młotek Miley Cyrus a nawet wiernych kopii Lady Gagi i Katy Perry z ich wydanych jesienią 2013 roku teledysków.


Wszystkie hity 2013 spiął The Fox od Ylvis - stąd właśnie tytuł podsumowania What Does 2013 Say?. To z kolei jest dziełem nie tylko samego serwisu, ale również zaproszonych na plan zdjęciowy znanych w Stanach vlogerów. To właśnie oni wcieli się w poszczególne role naśladując chociażby topowych w 2013 roku artystów.

Cała zabawa polega na wyłapaniu jak największej ilości YouTube'owych momentów ostatnich 12 miesięcy. Ile z nich jesteście w stanie wyhaczyć? Dajcie znać w Eskowym czacie i komentarzach. Zapraszamy do oglądania!


Zobacz What Does 2013 Say?!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Chris Cornell - kim był? Chester Bennington zabił się w jego urodziny...
0

Chris Cornell - kim był? Chester Bennington zabił się w jego urodziny...

Chester Bennington zabił się w dniu urodzin swojego przyjaciela, który popełnił samobójstwo, w taki sam sposób jak on, zaledwie 2 miesiące wcześniej. Czy spekulacje o tym, że śmierć Cornella była jedną z przyczyn śmierci lidera Linkin Park są uzasadnione? Dowiedzcie się o nich więcej i sami oceńcie.
21/07/2017 00:39
Chester Bennington - Instagram: zdjęcia, na których był sobą
0

Chester Bennington - Instagram: zdjęcia, na których był sobą

Instagram Chestera Benningtona pokazuje jak bardzo kochał muzykę. Najlepsze zdjęcia już teraz znajdziecie na ESKA.pl
20/07/2017 23:33
Chester Bennington - rodzina. Dzieci, żona, bliscy wokalisty Linkin Park.
0

Chester Bennington - rodzina. Dzieci, żona, bliscy wokalisty Linkin Park.

Chester Bennington pozostawił liczną rodzinę. Talinda Ann Bentley, żona Chestera Benningtona, jego była żona Samantha Marie Olit i gromadka dzieci będą teraz w świetle reflektorów, których Bennington zwykle unikał w odniesieniu do rodziny. Kim są? Ile dzieci miał Chester Bennington?
20/07/2017 23:31
Kim był Chester Bennington? Najważniejsze informacje o wokaliście Linkin Park
0

Kim był Chester Bennington? Najważniejsze informacje o wokaliście Linkin Park

Kim był Chester Bennington? Przypominamy najważniejsze informacje o zmarłym wokaliście Linkin Park.
20/07/2017 22:34
Chester Bennington z Linkin Park nie żyje
0

Chester Bennington z Linkin Park nie żyje

Chester Bennington nie żyje. Wokalista Linkin Park miał 41 lat.
20/07/2017 20:44
Harry Potter: 2 nowe książki J.K. Rowling jesienią
0

Harry Potter: 2 nowe książki J.K. Rowling jesienią

Już jesienią 2017 w sprzedaży pojawią się dwie nowe książki z magicznego świata Harry'ego Pottera.
20/07/2017 17:06
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Lech - Haugesund 20.07.2017: TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

Lech - Haugesund 20.07.2017: TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

20/07/2017 16:33

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program