WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » HITY 2013: YouTube podsumowuje 12 miesięcy - koza, Harlem Shake, Miley Cyrus... - działo się! [VIDEO] - What Does 2013 Say?, czyli podsumowanie YouTube na 2013 rok już jest! Zobacz największe hity [VIDEO]

Tagi związane z HITY 2013: YouTube podsumowuje 12 miesięcy - koza, Harlem Shake, Miley Cyrus... - działo się! [VIDEO]: hity 2013, hity youtube 2013, podsumowanie 2013, youtube podsumowanie 2013, youtube 2013, what does 2013 say, what does 2013 say youtube, najczęściej oglądane filmiki na youtube 2013

HITY 2013: YouTube podsumowuje 12 miesięcy - koza, Harlem Shake, Miley Cyrus... - działo się! [VIDEO]

RSS 22/12/2013 10:47 Komentarze
What Does 2013 Say?- tak swoje podsumowanie 2013 roku zatytułował YouTube w jednym filmiku zamieszczając mix największych hitów ostatnich 12 miesięcy. Wśród nich królowały zaś przeboje śpiewających gwiazd i muzyczne virale. Pamiętacie kozę od Taylor Swift czy też Harlem Shake? Zobacz What Does 2013 Say? na ESKA.pl!
/ fot. Facebook YouTube
Ilustracja do artykułu: HITY 2013: YouTube podsumowuje 12 miesięcy - koza, Harlem Shake, Miley Cyrus... - działo się! [VIDEO]
YouTube na koniec 2013 roku przygotował dla internautów podsumowanie ostatnich 12 miesięcy. Największe hity 2013 z sieci możemy przypomnieć sobie oglądając jeden, prawie 6-minutowy filmik. W sprytnie połączoną całość zmontowano m.in. muzyczne przeboje takie jak Blurred Lines od Robina Thicke i virale typu Harlem Shake.

>>> Hity Radia ESKA bez przerwy i bez reklam na eskaGO! Odpal player i sprawdź

Nie zabrakło też miejsca dla liżącej młotek Miley Cyrus a nawet wiernych kopii Lady Gagi i Katy Perry z ich wydanych jesienią 2013 roku teledysków.


Wszystkie hity 2013 spiął The Fox od Ylvis - stąd właśnie tytuł podsumowania What Does 2013 Say?. To z kolei jest dziełem nie tylko samego serwisu, ale również zaproszonych na plan zdjęciowy znanych w Stanach vlogerów. To właśnie oni wcieli się w poszczególne role naśladując chociażby topowych w 2013 roku artystów.

Cała zabawa polega na wyłapaniu jak największej ilości YouTube'owych momentów ostatnich 12 miesięcy. Ile z nich jesteście w stanie wyhaczyć? Dajcie znać w Eskowym czacie i komentarzach. Zapraszamy do oglądania!


Zobacz What Does 2013 Say?!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
40. urodziny Tede - kto wystąpi w Koszalinie?
0

40. urodziny Tede - kto wystąpi w Koszalinie?

40. urodziny Tede coraz bliżej. Po raz kolejny wydarzenie te wzbudza ogromne zainteresowanie wśród fanów rapera. Na ESKA.pl dowiecie się, kto wystąpi w Koszalinie podczas urodzinowej imprezy Tede.
25/07/2016 09:58
ESKA Music Awards 2016 - BILETY. Gdzie kupić i wygrać?
0

ESKA Music Awards 2016 - BILETY. Gdzie kupić i wygrać?

ESKA Music Awards 2016 coraz bliżej. Bądź z nami na gali rozdania najważniejszych nagród muzycznych w Polsce. Jak zdobyć bilety? Możesz je mieć nawet za darmo! Sprawdź jak!
24/07/2016 19:55
Pogoda na wakacje 2016 - Polska w słońcu? Prognozy na lipiec i sierpień
0

Pogoda na wakacje 2016 - Polska w słońcu? Prognozy na lipiec i sierpień

Prognoza pogody na wakacje 2016 jest optymistyczna? A może lato 2016 będzie bardzo deszczowe? Ważne informacje dla wszystkich urlopowiczów, czyli najświeższa długoterminowa pogoda na wakacje 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl!
24/07/2016 19:55
Sunrise Festival 2016: online cała impreza! Gdzie oglądać festiwal w Kołobrzegu?
0

Sunrise Festival 2016: online cała impreza! Gdzie oglądać festiwal w Kołobrzegu?

Gdzie oglądać Sunrise Festival 2016? O której godzinie transmisja w internecie będzie dostępna? Stream z Sunrise Festival 2016 w Kołobrzegu podrzucamy Wam na ESKA.pl!
24/07/2016 19:51
Maffashion w teledysku do piosenki disco-polo?! Co na to fani?
0

Maffashion w teledysku do piosenki disco-polo?! Co na to fani?

Maffashion pojawiła się w teledysku do piosenki Przez ciebie. Internauci zareagowali i stwierdzili, że to... disco-polo! Dostało się autorowi utworu, ale czy również popularnej szafiarce? Szczegóły na ESKA.pl
24/07/2016 18:50
Ślub od pierwszego wejrzenia: Pary będą brać ślub... w ciemno! To już przesada?!
0

Ślub od pierwszego wejrzenia: Pary będą brać ślub... w ciemno! To już przesada?!

Ślub od pierwszego wejrzenia - to nowość w jesiennej ramówce TVN-u. Na czym polega program? Państwo młodzi po raz pierwszy spotkają się ze sobą przed kościelnym ołtarzem! Szczegóły o kontrowersyjnym show stacji - oczywiście na ESKA.pl
24/07/2016 16:43
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

14/07/2016 11:12

0
Basia Kurdej-Szatan w The Voice of Poland. Nowa prowadząca w muzycznym show

Basia Kurdej-Szatan w The Voice of Poland. Nowa prowadząca w muzycznym show

12/07/2016 10:25

0
Final Six 2016 w Krakowie - kiedy i z kim zagrają Polacy?

Final Six 2016 w Krakowie - kiedy i z kim zagrają Polacy?

12/07/2016 09:04

0
Pokemon Go: Adele, Rihanna, Ariana Grande i inne gwiazdy w roli trenerów

Pokemon Go: Adele, Rihanna, Ariana Grande i inne gwiazdy w roli trenerów