WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Hity 2013 na Sylwestra 2013/2014. Najlepsza playlista szampańskich hitów z 2013 roku na sylwestrową imprezę! [VIDEO] - Muzyka na Sylwestra 2013/2014. Do czego bawić się w sylwestra?
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Hity 2013 na Sylwestra 2013/2014. Najlepsza playlista szampańskich hitów z 2013 roku na sylwestrową imprezę! [VIDEO]: sylwester 2013, hity 2013, najlepsze piosenki 2013, piosenki na imprezę 2013, sylwester 2013/2014, playlista na sylwester 2013, najnowsze hity disco, muzyka na sylwestra 2013, piosenki na sylwestra 2013

Hity 2013 na Sylwestra 2013/2014. Najlepsza playlista szampańskich hitów z 2013 roku na sylwestrową imprezę! [VIDEO]

RSS 31/12/2013 09:34 Komentarze 0
Piosenki na sylwestra 2013/2014, które muszą pojawić się na imprezie sylwestrowej już na naszej playliście! Które hity 2013 będą królować podczas sylwestra 2013/2014? Poznaj je na ESKA.pl!
Fajerwerki Sylwestrowe Fajerwerki już 31 grudnia 2013/1 stycznia 2014 / Bulls
Ilustracja do artykułu: Hity 2013 na Sylwestra 2013/2014. Najlepsza playlista szampańskich hitów z 2013 roku na sylwestrową imprezę! [VIDEO]
Muzyka na imprezie, szczególnie takiej jak sylwester 2013/2014, jest ważnym, jeśli nie najważniejszym elementem. Rok 2013 obfituje w świeżynki wręcz stworzone do tańca, o których nie możecie o nich zapomnieć, dobierając playlistę na sylwestrową noc. Dlatego ESKA.pl pomaga Wam przypomnieć sobie największe hity 2013.

>>> Gorąca 100 Radia ESKA pomoże Wam w doborze najlepszych hitów na imprezę roku!


Sylwester skłania nie tylko do przemyśleń podsumowujących działania z całego roku, ale jest też najlepszym zestawieniem hitów z roku dobiegającego końca. Oto propozycja hitów 2013, których nie może zabraknąć na playliście imprezy sylwestrowej 2013/2014.

>>> Sylwestrową muzykę znajdziesz na eskaGO!


Piersi - Bałkanica:



Enej - Symetryczno-Liryczna:



Donatan i Cleo - My Słowianie:



Macklemore & Ryan Lewis - Can't Hold Us:



One Direction - One Way Or Another (Teenage Kicks):



Naughty Boy & Sam Smith - La La La:



Papaoutai - Stromae:



Capital Cities - Safe And Sound:



Fergie - A Little Party Never Killed Nobody (All We Got):



Katy Perry - Roar:



Daft Punk - Get Lucky:



A.Kar
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Global Lista: Ariana Grande i jej Love Me Harder z The Weeknd nowością z potencjałem na hit. Tym razem balladowo [VIDEO]
0

Global Lista: Ariana Grande i jej Love Me Harder z The Weeknd nowością z potencjałem na hit. Tym razem balladowo [VIDEO]

Nowości muzyczne 2014 w Global Liście 23 listopada 2014 roku reprezentuje Ariana Grande i jej Love Me Harder z The Weeknd. Teledysk do Love Me Harder Ariany Grande ft. The Weeknd z okazji debiutu kawałka na liście przebojów Radia ESKA prezentujemy na stronie. Wokalistka z Love Me Harder wchodzi do zestawienia z przytupem. Które miejsce? Sprawdźcie i oceńcie, czy seksowna ballada Grande może jeszcze namieszać!
23/11/2014 19:30
American Music Awards 2014: występy gwiazd. Kto zaśpiewa na gali? Mamy pełną listę na ESKA.pl [VIDEO]
0

American Music Awards 2014: występy gwiazd. Kto zaśpiewa na gali? Mamy pełną listę na ESKA.pl [VIDEO]

Kto wystąpi na American Music Awards 2014? Lista występujących na gali AMA 2014 na ESKA.pl. Mamy dla Was rozpiskę gwiazd AMA 2014 i piosenek, które zaśpiewają podczas ceremonii. Szykuje się ponad 20 występów gwiazd na American Music Awards 2014 a line-up to najgorętsze nazwiska branży muzycznej nie tylko ze Stanów. Klikajcie po więcej szczegółów!
23/11/2014 17:10
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: kto wystąpi w trzeciej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Typujemy uczestników [SONDA]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: kto wystąpi w trzeciej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Typujemy uczestników [SONDA]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 została potwierdzona po finale drugiej edycji show. Kto wystąpi w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3? Uczestników trzeciej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo typujemy razem z Wami na ESKA.pl. Zobaczcie, jakie gwiazdy mają szanse wystąpić w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 i kiedy program wraca do ramówki Polsatu!
23/11/2014 14:55
Kamil Stoch - kontuzja. Co z Kamilem Stochem w Pucharze Świata w skokach narciarskich 2014/2015? Polak to Fighter! [VIDEO]
0

Kamil Stoch - kontuzja. Co z Kamilem Stochem w Pucharze Świata w skokach narciarskich 2014/2015? Polak to Fighter! [VIDEO]

Kontuzja Kamila Stocha na otwarciu Pucharu Świata w skokach narciarskich 2014/2015 to temat numer jeden wśród  fanów skoków. Ci zastanawiają się, co dalej z Kamilem Stochem w PŚ w skokach narciarskich 2014/2015. Sprawę kontuzji kostki Kamila Stocha bada ESKA.pl. Zobaczcie, co się stało Kamilowi Stochowi i dlaczego nie skakał podczas konkursu w niemieckim Klingenthal. Fighter dla kontuzjowanego!
23/11/2014 14:11
Piosenka z Igrzysk Śmierci: Kosogłos. Cześć 1 - Jennifer Lawrence śpiewa The Hanging Tree (Drzewo Wisielca) jako Katniss [AUDIO]
0

Piosenka z Igrzysk Śmierci: Kosogłos. Cześć 1 - Jennifer Lawrence śpiewa The Hanging Tree (Drzewo Wisielca) jako Katniss [AUDIO]

Piosenka Jennifer Lawrence z Igrzysk Śmierci: Kosogłos. Część 1, którą w filmie śpiewa oczywiście jako Katniss, zadebiutowała na YouTube. Audio The Hanging Tree z soundtracku do Igrzysk Śmierci: Kosogłos. Część 1 prezentujemy Wam na ESKA.pl - polski tytuł kawałka to Drzewo Wisielca. Czy piosenka Katniss z Igrzysk Śmierci to dowód na to, że Jennifer Lawrence ma także talent wokalny? Posłuchajcie i oceńcie sami!
23/11/2014 12:15
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: kto wygrał w finale? Marek Kaliszuk to zwycięzca Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2! [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: kto wygrał w finale? Marek Kaliszuk to zwycięzca Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2! [VIDEO]

Wiemy, kto wygrał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2. Za nami finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2, w którym poznaliśmy zwycięzcę a jest nim Marek Kaliszuk! To właśnie Marek Kaliszuk wygrał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 22 listopada 2014 roku wcielając się w... Finałową metamorfozę Marka Kaliszuka sprawdzicie już teraz na ESKA.pl. Klikajcie po więcej!
23/11/2014 12:12
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump?

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump?

22/11/2014 11:31

0
Facebook Thanks, czyli filmik dla przyjaciela z podziękowaniem. Jak zrobić i wysłać Thank You Very Much? [VIDEO]

Facebook Thanks, czyli filmik dla przyjaciela z podziękowaniem. Jak zrobić i wysłać Thank You Very Much? [VIDEO]