WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Hity 2013 na Sylwestra 2013/2014. Najlepsza playlista szampańskich hitów z 2013 roku na sylwestrową imprezę! [VIDEO] - Muzyka na Sylwestra 2013/2014. Do czego bawić się w sylwestra?
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Hity 2013 na Sylwestra 2013/2014. Najlepsza playlista szampańskich hitów z 2013 roku na sylwestrową imprezę! [VIDEO]: sylwester 2013, hity 2013, najlepsze piosenki 2013, piosenki na imprezę 2013, sylwester 2013/2014, playlista na sylwester 2013, najnowsze hity disco, muzyka na sylwestra 2013, piosenki na sylwestra 2013

Hity 2013 na Sylwestra 2013/2014. Najlepsza playlista szampańskich hitów z 2013 roku na sylwestrową imprezę! [VIDEO]

RSS 31/12/2013 09:34 Komentarze 0
Piosenki na sylwestra 2013/2014, które muszą pojawić się na imprezie sylwestrowej już na naszej playliście! Które hity 2013 będą królować podczas sylwestra 2013/2014? Poznaj je na ESKA.pl!
Fajerwerki Sylwestrowe Fajerwerki już 31 grudnia 2013/1 stycznia 2014 / Bulls
Ilustracja do artykułu: Hity 2013 na Sylwestra 2013/2014. Najlepsza playlista szampańskich hitów z 2013 roku na sylwestrową imprezę! [VIDEO]
Muzyka na imprezie, szczególnie takiej jak sylwester 2013/2014, jest ważnym, jeśli nie najważniejszym elementem. Rok 2013 obfituje w świeżynki wręcz stworzone do tańca, o których nie możecie o nich zapomnieć, dobierając playlistę na sylwestrową noc. Dlatego ESKA.pl pomaga Wam przypomnieć sobie największe hity 2013.

>>> Gorąca 100 Radia ESKA pomoże Wam w doborze najlepszych hitów na imprezę roku!


Sylwester skłania nie tylko do przemyśleń podsumowujących działania z całego roku, ale jest też najlepszym zestawieniem hitów z roku dobiegającego końca. Oto propozycja hitów 2013, których nie może zabraknąć na playliście imprezy sylwestrowej 2013/2014.

>>> Sylwestrową muzykę znajdziesz na eskaGO!


Piersi - Bałkanica:



Enej - Symetryczno-Liryczna:



Donatan i Cleo - My Słowianie:



Macklemore & Ryan Lewis - Can't Hold Us:



One Direction - One Way Or Another (Teenage Kicks):



Naughty Boy & Sam Smith - La La La:



Papaoutai - Stromae:



Capital Cities - Safe And Sound:



Fergie - A Little Party Never Killed Nobody (All We Got):



Katy Perry - Roar:



Daft Punk - Get Lucky:



A.Kar
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Dźwięki z kosmosu od NASA. Słychać UFO? Sprawdźcie i zobaczcie muzyczne klipy z Marsa [VIDEO]
0

Dźwięki z kosmosu od NASA. Słychać UFO? Sprawdźcie i zobaczcie muzyczne klipy z Marsa [VIDEO]

Dźwięki z kosmosu od NASA to nowy hit sieci pod koniec października 2014 roku. Jak brzmi kosmos prezentujemy na ESKA.pl. Czy wśród dźwięków kosmosu są te pochodzące od UFO? Klikajcie i przekonajcie się sami ciesząc dodatkowo oczy teledyskami prosto z Marsa!
24/10/2014 17:34
EMA 2014: Dawid Kwiatkowskim dziękuje za tytuł Najlepszego Polskiego Artystę [VIDEO]
0

EMA 2014: Dawid Kwiatkowskim dziękuje za tytuł Najlepszego Polskiego Artystę [VIDEO]

Najlepszym Polskim Artystą MTV EMA 2014 został Dawid Kwiatkowski. Młody wokalista wygrał w głosowaniu, pokonując tym samym konkurencję w postaci: Grzegorza Hyżego, Artura Rojka, Mroza i Jamala. Tuż po ogłoszeniu wyniku głosowania Dawid Kwiatkowski nagrał filmik, w którym podziękował fanom za nominacje do zaszczytnego tytułu Najlepszego Polskiego Artysty MTV EMA 2014. Podziękowania od Kwiatkowskiego obejrzysz na ESKA.pl
24/10/2014 17:18
Iggy Azalea - Beg For It feat. MØ: nowy singiel już w sieci. Będzie hit? [AUDIO]
0

Iggy Azalea - Beg For It feat. MØ: nowy singiel już w sieci. Będzie hit? [AUDIO]

Nowy singiel Iggy Azalei pt. Beg For It już w sieci. W tym kawałku wspiera ją duńska piosenkarka MØ. Posłuchaj piosenki promującej płytę Reclassified na ESKA.pl
24/10/2014 17:10
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction z rekordem YouTube i VEVO? Taki jest plan fanów 1D, którzy liczbą wyświetleń wideo do Steal My Girl w 24h od premiery klipu chcą pokonać wynik Nicki Minaj z Anacondą. Jakie są szanse i co muszą zrobić Directioners? Sprawdzamy!
24/10/2014 17:03
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D i ich tajemnicze atrybuty [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D i ich tajemnicze atrybuty [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction premierowo do zobaczenia na ESKA.pl chwilę po pojawieniu się na YouTube. Wideo do Steal My Girl to produkcja na poziomie Best Song Ever tym razem z członkami 1D wyróżnionymi specjalnymi mocami! Czy dzięki nim wokalistom uda się zachowąć tę jedyną przy sobie?
24/10/2014 17:00
One Direction w Polsce 2015: koncert jest możliwy? Sprawdzamy szanse [VIDEO]
0

One Direction w Polsce 2015: koncert jest możliwy? Sprawdzamy szanse [VIDEO]

One Direction w Polsce 2015? Chłopaki z 1D pod koniec października 2014 roku ogłosili trasę koncertową On The Road Again Tour 2015 a ESKA.pl sprawdza szanse na występ 1D w Polsce. Zobaczcie, czy możemy liczyć na koncert One Direction w naszym kraju!
24/10/2014 15:41
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto: