WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » #HIT YOUTUBE: Polak w brytyjskim Mam Talent śpiewa po polsku. Publiczność szaleje, jurorzy płaczą! Kim jest Józef Kania? [VIDEO] - Polak w brytyjskim Mam Talent Śpiewa po polsku i wzrusza jurorów do łez

Tagi związane z #HIT YOUTUBE: Polak w brytyjskim Mam Talent śpiewa po polsku. Publiczność szaleje, jurorzy płaczą! Kim jest Józef Kania? [VIDEO]: hit youtube 2013, hit internetu 2013, cezik klejnuty, polak w mam talent, polacy w talent show za granicą, polak w brytyjskim mam talent, Jordan O'Keefe

#HIT YOUTUBE: Polak w brytyjskim Mam Talent śpiewa po polsku. Publiczność szaleje, jurorzy płaczą! Kim jest Józef Kania? [VIDEO]

RSS 19/11/2013 18:30 Komentarze
Polak w brytyjskim Mam Talent śpiewa po polsku własną piosenkę w tak wzruszający sposób, że publiczność szaleje i oklaskuje go na stojąco, a jurorzy płaczą! Kim jest Józef Kania? Sprawdź na ESKA.pl!
Kim jest Józef Kania? / Fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: #HIT YOUTUBE: Polak w brytyjskim Mam Talent śpiewa po polsku. Publiczność szaleje, jurorzy płaczą! Kim jest Józef Kania? [VIDEO]
Hit YouTube: Polak w brytyjskim Mam Talent! Józef Kania z Nowego Grodziska Mazowieckiego w brytyjskim wydaniu muzycznego talent show Mam Talent zaśpiewał swoją własną piosenkę - i to w języku polskim.

>>> Słuchaj głosu serca i radia eskaGO! <<<


Jurorzy zupełnie nie zrozumieli tekstu kawałka, jednak niepozorny student wykonał swój numer z takim uczuciem, że wszyscy mieli łzy w oczach. Nawet Simon Cowell, znany z ostrych ocen, był wyraźnie poruszony i nie mógł się Józka nachwalić - a publiczność zaserwowała chłopakowi owację na stojąco! Zobacz niezapomniany wykon Polaka w Mam Talent. Czy ma szansę na wygraną?



Daliście się wkręcić? No prawie... Powyższy klip to dzieło niezawodnego Cezika - kolejna produkcja z cyklu KlejNuty. Poprzednie dzieło Cezika, zatytułowana jako Zaklęta Antylopa parodia występu Patty z półnagą gitarzystką w DD TVN zdobyła juz prawie 3 miliony wyświetleń na YouTube!

A jak wyglądał w wersji oryginalnej przerobiony przez Cezika wykon z brytyjskiego Mam Talent? Był to występ Jordana O'Keefe z piosenką One Direction - Little Things. Zobacz na ESKA.pl!

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Polsat SuperHit Festiwal 2016: dzień 1. relacja na żywo na ESKA.pl
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016: dzień 1. relacja na żywo na ESKA.pl

Polsat SuperHit Festiwal 2016: dzień 1. już w sobotę 27 maja. Czekają nas niezwykłe emocje i piękne występy, a to wszystko w TV i relacja na żywo na ESKA.pl
27/05/2016 23:49
Polska - Kanada siatkówka 28.05.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online
0

Polska - Kanada siatkówka 28.05.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online

Polska - Kanada: gdzie oglądać transmisję z pierwszego meczu naszych siatkarzy na Turnieju Interkontynentalnym w Tokio? Spotkanie, które odbędzie się 28 maja zobaczymy zarówno w TV i online? Szczegóły na ESKA.pl
27/05/2016 21:46
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?
0

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn For The Weekend - mamy dla Was genialną wersję wielkiego hitu Coldplay i Beyonce. Posłuchajcie koniecznie i oceńcie, czy wokalistka jest lepsza od Beyonce?
27/05/2016 21:31
KSW 35: karta walk. Pudzianowski i Khalidov w walce wieczoru! Kto jeszcze na KSW 35?
0

KSW 35: karta walk. Pudzianowski i Khalidov w walce wieczoru! Kto jeszcze na KSW 35?

KSW 35 w Gdańsku: kolejna Konfrontacja Sztuk Walki odbędzie się 27 maja 2016 roku w Ergo Arena. Walkę wieczoru stoczą między sobą Mariusz Pudzianowski i Marcin Różalski! Jak wygląda karta walk KSW 35? Sprawdźcie na ESKA.pl
27/05/2016 20:30
Polsat SuperHit Festiwal 2016: Kto i kiedy wystąpi? Szczegóły transmisji w TV
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016: Kto i kiedy wystąpi? Szczegóły transmisji w TV

Polsat SuperHit Festiwal 2016 to muzyczna atrakcja ostatniego weekendu maja. Kto i kiedy wystąpi podczas trzydniowego festiwalu w Sopocie? Wszystkie szczegóły transmisji i program Polsat SuperHit Festiwal 2016 do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl!
27/05/2016 19:18
KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?
0

KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

KSW 35 za darmo online i w telewizji 27.05.2016? Gdzie oglądać walkę Pudzianowskiego, Khalidova i Różalskiego? My już to wiemy i podpowiadamy Wam na ESKA.pl! 
27/05/2016 19:17
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

27/05/2016 19:17

0
Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data dnia mamy już teraz na ESKA.pl

Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data dnia mamy już teraz na ESKA.pl

26/05/2016 00:01

0
HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

24/05/2016 09:04

0
Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

23/05/2016 15:13

0
Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

22/05/2016 11:28

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
Jury The Voice of Poland
Która wokalistka powinna zastąpić Edytę Górniak w roli jurora The Voice of Poland?
  • Monika Brodka
  • Ania Dąbrowska
  • Ewa Farna
  • Sylwia Grzeszczak
  • Marika
polub
ESKA