Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » #HIT YOUTUBE: Polak w brytyjskim Mam Talent śpiewa po polsku. Publiczność szaleje, jurorzy płaczą! Kim jest Józef Kania? [VIDEO] - Polak w brytyjskim Mam Talent Śpiewa po polsku i wzrusza jurorów do łez

Tagi związane z #HIT YOUTUBE: Polak w brytyjskim Mam Talent śpiewa po polsku. Publiczność szaleje, jurorzy płaczą! Kim jest Józef Kania? [VIDEO]: hit youtube 2013, hit internetu 2013, cezik klejnuty, polak w mam talent, polacy w talent show za granicą, polak w brytyjskim mam talent, Jordan O'Keefe

#HIT YOUTUBE: Polak w brytyjskim Mam Talent śpiewa po polsku. Publiczność szaleje, jurorzy płaczą! Kim jest Józef Kania? [VIDEO]

RSS 19/11/2013 18:30 Komentarze
Polak w brytyjskim Mam Talent śpiewa po polsku własną piosenkę w tak wzruszający sposób, że publiczność szaleje i oklaskuje go na stojąco, a jurorzy płaczą! Kim jest Józef Kania? Sprawdź na ESKA.pl!
Kim jest Józef Kania? / Fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: #HIT YOUTUBE: Polak w brytyjskim Mam Talent śpiewa po polsku. Publiczność szaleje, jurorzy płaczą! Kim jest Józef Kania? [VIDEO]
Hit YouTube: Polak w brytyjskim Mam Talent! Józef Kania z Nowego Grodziska Mazowieckiego w brytyjskim wydaniu muzycznego talent show Mam Talent zaśpiewał swoją własną piosenkę - i to w języku polskim.

>>> Słuchaj głosu serca i radia eskaGO! <<<


Jurorzy zupełnie nie zrozumieli tekstu kawałka, jednak niepozorny student wykonał swój numer z takim uczuciem, że wszyscy mieli łzy w oczach. Nawet Simon Cowell, znany z ostrych ocen, był wyraźnie poruszony i nie mógł się Józka nachwalić - a publiczność zaserwowała chłopakowi owację na stojąco! Zobacz niezapomniany wykon Polaka w Mam Talent. Czy ma szansę na wygraną?



Daliście się wkręcić? No prawie... Powyższy klip to dzieło niezawodnego Cezika - kolejna produkcja z cyklu KlejNuty. Poprzednie dzieło Cezika, zatytułowana jako Zaklęta Antylopa parodia występu Patty z półnagą gitarzystką w DD TVN zdobyła juz prawie 3 miliony wyświetleń na YouTube!

A jak wyglądał w wersji oryginalnej przerobiony przez Cezika wykon z brytyjskiego Mam Talent? Był to występ Jordana O'Keefe z piosenką One Direction - Little Things. Zobacz na ESKA.pl!

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!
0

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Wszyscy na jednego, czyli Roast Kuby Wojewódzkiego: odcinek zostanie wyemitowany 16 lutego na antenie TVN. Gościem specjalnym programu będzie: Dawid Podsiadło, Abelard Giza oraz Cezary Jurkiewicz. Więcej szczegółów już teraz - na ESKA.pl!
12/02/2016 12:59
Gorąca 20 Premiera: Kate Ryan - Wonderful Life. Cover hitu znanego artysty!
0

Gorąca 20 Premiera: Kate Ryan - Wonderful Life. Cover hitu znanego artysty!

Kate Ryan - Wonderful Life: nowa piosenka w propozycjach do Gorącej 20 Radia ESKA. Odświeżona wersja starego hitu wybrzmi po raz pierwszy w piątek, 12 lutego zaraz po godzinie 18:00. Jaką piosenkę przerobiła Kate Ryan? Sprawdź już teraz na ESKA.pl!
12/02/2016 12:51
Co to jest ROAST? Na czym polega zabawa z udziałem celebrytów? Sprawdzamy! [VIDEO]
0

Co to jest ROAST? Na czym polega zabawa z udziałem celebrytów? Sprawdzamy! [VIDEO]

Co to jest ROAST? Na czym polega zabawa z udziałem celebrytów? Najczęściej biorą w niej udział kabareciarze, ale zdarzają się także roasty z największymi gwiazdami.
12/02/2016 12:51
Bosski Roman prosi o lajka w nowym teledysku! Raper ironicznie o życiu w sieci
0

Bosski Roman prosi o lajka w nowym teledysku! Raper ironicznie o życiu w sieci

Boski Roman prosi o lajka w najnowszym klipie do singla, który promuje jego nadchodzący album. Płyta Bang & Classic swoją premierę będzie miała w marcu 2016 roku. Już teraz posłuchaj utworu Daj Mi Lajka, w którym raper wyśmiewa wirtualne życie w internecie!
12/02/2016 12:17
Kanye West wydał płytę. Krążek z nowym tytułem i zmienioną tracklistą
0

Kanye West wydał płytę. Krążek z nowym tytułem i zmienioną tracklistą

Kanye West wydał płytę. Od dawna zapowiadany krążek trafił na sklepowe półki 11 lutego jednak z zupełnie nowym tytułem i zmienioną tracklistą. Szczegóły najnowszej płyty amerykańskiego rapera już teraz na ESKA.pl!
12/02/2016 11:32
Mali Giganci, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Taniec z Gwiazdami - kiedy emisja najpopularniejszych programów?
0

Mali Giganci, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Taniec z Gwiazdami - kiedy emisja najpopularniejszych programów?

Mali Giganci, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Taniec z Gwiazdami wracają wiosną na ekrany telewizorów. Na chwilę przed startem wiosennej ramówki fani zadają sobie pytanie na kiedy zaplanowano emisję najpopularniejszych programów rozrywkowych w TV? Na ESKA.pl przygotowaliśmy listę show, na które czekają widzowie z dokładną datą i godziną emisji.
12/02/2016 10:58
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

11/02/2016 09:37

0
Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

09/02/2016 14:56

0
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

09/02/2016 10:34

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA