Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » #HIT YOUTUBE: Polak w brytyjskim Mam Talent śpiewa po polsku. Publiczność szaleje, jurorzy płaczą! Kim jest Józef Kania? [VIDEO] - Polak w brytyjskim Mam Talent Śpiewa po polsku i wzrusza jurorów do łez
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z #HIT YOUTUBE: Polak w brytyjskim Mam Talent śpiewa po polsku. Publiczność szaleje, jurorzy płaczą! Kim jest Józef Kania? [VIDEO]: hit youtube 2013, hit internetu 2013, cezik klejnuty, polak w mam talent, polacy w talent show za granicą, polak w brytyjskim mam talent, Jordan O'Keefe

#HIT YOUTUBE: Polak w brytyjskim Mam Talent śpiewa po polsku. Publiczność szaleje, jurorzy płaczą! Kim jest Józef Kania? [VIDEO]

RSS 19/11/2013 18:30 Komentarze 0
Polak w brytyjskim Mam Talent śpiewa po polsku własną piosenkę w tak wzruszający sposób, że publiczność szaleje i oklaskuje go na stojąco, a jurorzy płaczą! Kim jest Józef Kania? Sprawdź na ESKA.pl!
Kim jest Józef Kania? / Fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: #HIT YOUTUBE: Polak w brytyjskim Mam Talent śpiewa po polsku. Publiczność szaleje, jurorzy płaczą! Kim jest Józef Kania? [VIDEO]
Hit YouTube: Polak w brytyjskim Mam Talent! Józef Kania z Nowego Grodziska Mazowieckiego w brytyjskim wydaniu muzycznego talent show Mam Talent zaśpiewał swoją własną piosenkę - i to w języku polskim.

>>> Słuchaj głosu serca i radia eskaGO! <<<


Jurorzy zupełnie nie zrozumieli tekstu kawałka, jednak niepozorny student wykonał swój numer z takim uczuciem, że wszyscy mieli łzy w oczach. Nawet Simon Cowell, znany z ostrych ocen, był wyraźnie poruszony i nie mógł się Józka nachwalić - a publiczność zaserwowała chłopakowi owację na stojąco! Zobacz niezapomniany wykon Polaka w Mam Talent. Czy ma szansę na wygraną?



Daliście się wkręcić? No prawie... Powyższy klip to dzieło niezawodnego Cezika - kolejna produkcja z cyklu KlejNuty. Poprzednie dzieło Cezika, zatytułowana jako Zaklęta Antylopa parodia występu Patty z półnagą gitarzystką w DD TVN zdobyła juz prawie 3 miliony wyświetleń na YouTube!

A jak wyglądał w wersji oryginalnej przerobiony przez Cezika wykon z brytyjskiego Mam Talent? Był to występ Jordana O'Keefe z piosenką One Direction - Little Things. Zobacz na ESKA.pl!

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Powstanie Warszawskie - 71. rocznica wybuchu: program, godzina W, piosenki - wszystko u nas
0

Powstanie Warszawskie - 71. rocznica wybuchu: program, godzina W, piosenki - wszystko u nas

71. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego obchodzimy 1 sierpnia 2015 roku. Na rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego 2015 na ESKA.pl zbiór informacji o jej obchodach i nie tylko. Mamy dla Was program 71. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Przypominamy, o której godzina W 1 sierpnia. Do tego także filmy i oczywiście piosenki w powstańczym klimacie.
01/08/2015 12:16
Wolfsburg - Bayern: mecz na żywo. O której i gdzie Superpuchar Niemiec w TV i online?
0

Wolfsburg - Bayern: mecz na żywo. O której i gdzie Superpuchar Niemiec w TV i online?

Wolfsburg - Bayern: o której i gdzie transmisja meczu na żywo w telewizji lub online - to pytanie, które zadaje sobie wielu kibiców ligi niemieckiej oraz wielbicieli talentu grającego po stronie Bayernu Polaka, Roberta Lewandowskiego. Odpowiadamy na ESKA.pl!    
01/08/2015 11:00
1 i 2 sierpnia 2015 - jaka pogoda na pierwszy weekend sierpnia? Sun Is Up?
0

1 i 2 sierpnia 2015 - jaka pogoda na pierwszy weekend sierpnia? Sun Is Up?

Pogoda na 1 i 2 sierpnia 2015 weekend otwierający miesiąc potraktuje dużą dawką Słońca. Pogoda w pierwszy weekend sierpnia 2015 rozpocznie oficjalnie powrót upalnego lata. Zobaczcie już teraz szczegóły prognozy pogody na początek sierpnia 2015. Sun Is Up i będzie przypiekać!
01/08/2015 10:22
Nowości Muzyczne 2015: sierpień - ostatni miesiąc wakacji to wiele premier muzycznych!
0

Nowości Muzyczne 2015: sierpień - ostatni miesiąc wakacji to wiele premier muzycznych!

Wakacje trwają, a wraz z nimi trwa walka o status Hitu Lata 2015. Może to właśnie w ostatnim miesiącu wakacji poznamy przebojowy kawałek, który już zawsze będzie nam się kojarzył z tegorocznym latem? Prezentujemy Wam zapowiedź sierpnia. Które piosenki mogą podbić rynek muzyczny właśnie w tym miesiącu? Co ciekawego czeka nas w muzyce? Sprawdzajcie!  
01/08/2015 09:43
Metro zamknięte 1 sierpnia 2015? Utrudnienia w kursowaniu metra w Warszawie - Check It Out!
0

Metro zamknięte 1 sierpnia 2015? Utrudnienia w kursowaniu metra w Warszawie - Check It Out!

Metro zamknięte w sierpniu 2015? ZTM Warszawa ostrzega przed utrudnieniami w kursowaniu metra podczas weekendów sierpnia 2015. Które stacje będą zamknięte podczas wakacyjnych remontów metra? Check It Out na ESKA.pl
01/08/2015 09:28
Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu
0

Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu powstania w Warszawie. Jak wygląda program obchodów? Gdzie możemy spodziewać się utrudnień w ruchu 1 sierpnia 2015 roku w stolicy? Sprawdź i zobacz teledysk do kawałka Tyle Nadziei, Tyle Młodości z udziałem powstańców 
31/07/2015 21:18
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

31/07/2015 21:18

0
Niebieski Księżyc - trzynasta pełnia już 31 lipca 2015. Jak oglądać niezwykłe zjawisko Blue Moon?

Niebieski Księżyc - trzynasta pełnia już 31 lipca 2015. Jak oglądać niezwykłe zjawisko Blue Moon?

31/07/2015 13:49

0
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

31/07/2015 12:01

0
#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

30/07/2015 15:46

0
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska