WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » #HIT YOUTUBE: Polak w brytyjskim Mam Talent śpiewa po polsku. Publiczność szaleje, jurorzy płaczą! Kim jest Józef Kania? [VIDEO] - Polak w brytyjskim Mam Talent Śpiewa po polsku i wzrusza jurorów do łez

Tagi związane z #HIT YOUTUBE: Polak w brytyjskim Mam Talent śpiewa po polsku. Publiczność szaleje, jurorzy płaczą! Kim jest Józef Kania? [VIDEO]: hit youtube 2013, hit internetu 2013, cezik klejnuty, polak w mam talent, polacy w talent show za granicą, polak w brytyjskim mam talent, Jordan O'Keefe

#HIT YOUTUBE: Polak w brytyjskim Mam Talent śpiewa po polsku. Publiczność szaleje, jurorzy płaczą! Kim jest Józef Kania? [VIDEO]

RSS 19/11/2013 18:30 Komentarze
Polak w brytyjskim Mam Talent śpiewa po polsku własną piosenkę w tak wzruszający sposób, że publiczność szaleje i oklaskuje go na stojąco, a jurorzy płaczą! Kim jest Józef Kania? Sprawdź na ESKA.pl!
Kim jest Józef Kania? / Fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: #HIT YOUTUBE: Polak w brytyjskim Mam Talent śpiewa po polsku. Publiczność szaleje, jurorzy płaczą! Kim jest Józef Kania? [VIDEO]
Hit YouTube: Polak w brytyjskim Mam Talent! Józef Kania z Nowego Grodziska Mazowieckiego w brytyjskim wydaniu muzycznego talent show Mam Talent zaśpiewał swoją własną piosenkę - i to w języku polskim.

>>> Słuchaj głosu serca i radia eskaGO! <<<


Jurorzy zupełnie nie zrozumieli tekstu kawałka, jednak niepozorny student wykonał swój numer z takim uczuciem, że wszyscy mieli łzy w oczach. Nawet Simon Cowell, znany z ostrych ocen, był wyraźnie poruszony i nie mógł się Józka nachwalić - a publiczność zaserwowała chłopakowi owację na stojąco! Zobacz niezapomniany wykon Polaka w Mam Talent. Czy ma szansę na wygraną?



Daliście się wkręcić? No prawie... Powyższy klip to dzieło niezawodnego Cezika - kolejna produkcja z cyklu KlejNuty. Poprzednie dzieło Cezika, zatytułowana jako Zaklęta Antylopa parodia występu Patty z półnagą gitarzystką w DD TVN zdobyła juz prawie 3 miliony wyświetleń na YouTube!

A jak wyglądał w wersji oryginalnej przerobiony przez Cezika wykon z brytyjskiego Mam Talent? Był to występ Jordana O'Keefe z piosenką One Direction - Little Things. Zobacz na ESKA.pl!

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

Matura to najważniejszy moment w edukacji. Egzamin maturalny często decyduje o przyszłości - dlatego termin matury, a później arkusze maturalne to pożądane informacje wiosną. Wszystkie informacje o maturze znajdziecie poniżej.
02/05/2016 17:17
MAJÓWKA
0

MAJÓWKA

MAJÓWKA 2016 - wszystko w jednym miejscu! Wydarzenia w miastach, gdzie się bawić na darmowych koncertach, pogoda na majówkę 30.04.-3.05.2016, czy 2 maja jest wolne i gdzie zrobić zakupy w majowe dni wolne - sprawdź na ESKA.pl!
01/05/2016 15:33
Matura 2016: harmonogram egzaminów maturalnych. CKE ogłosiła nowe terminy. Data matury 2016 - No Surprises? [VIDEO]
0

Matura 2016: harmonogram egzaminów maturalnych. CKE ogłosiła nowe terminy. Data matury 2016 - No Surprises? [VIDEO]

Matura 2016: harmonogram egzaminów maturalnych jest już znany! Kiedy odbędą się egzaminy maturalne 2016 z poszczególnych przedmiotów? Data matury 2016 do sprawdzenia na ESKA.PL
02/05/2016 22:12
Matura 2016: lektury. Co będzie na maturze z języka polskiego? Przewidywania
0

Matura 2016: lektury. Co będzie na maturze z języka polskiego? Przewidywania

Matura 2016: jakie lektury obstawiacie na egzaminie z polskiego? My na ESKA.pl sprawdziliśmy przewidywania internautów, co do lektury na maturze 2016 z języka polskiego. Nie brakuje takich tytułów, jak: Przedwiośnie, Wesele czy Lalka!
02/05/2016 22:12
3 maja obchody: Warszawa 2016. Program z udziałem prezydenta
0

3 maja obchody: Warszawa 2016. Program z udziałem prezydenta

Obchody 3 maja 2016 w Warszawie to sprawa ważna, nie tylko dla mieszkańców stolicy. Specjalnie dla Was, w jedno miejsce zebraliśmy program uroczystości na Święto Konstytucji 3 maja na 2016 rok z udziałem prezydenta. Sprawdźcie na ESKA.pl, co i o której godzinie 03.05.2015 w stolicy
02/05/2016 21:39
Mario Miranda: mistrz rysunku bohaterem Doodle 2.05.16? CIEKAWOSTKI [TOP 5]
0

Mario Miranda: mistrz rysunku bohaterem Doodle 2.05.16? CIEKAWOSTKI [TOP 5]

Mario Miranda - to autor wielu ilustracji przedstawiających znane miasta. Popularny podróżnik i rysownik jest bohaterem Google Doodle 2.05.2016. Sprawdź 5 najlepszych ciekawostek o tym niezwykłym artyście!
02/05/2016 20:39
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

02/05/2016 18:53

0
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

02/05/2016 15:19

0
Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

02/05/2016 15:01

0
MAJÓWKA

MAJÓWKA

01/05/2016 15:33

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Polecamy
Bars and Melody - Stressed Out
Czy Bars and Melody poradzili sobie ze Stressed Out twenty one pilots
  • TAK, zrobili to świetnie!
  • NIE, twenty one pilots są nie do podrobienia
  • NIE MAM ZDANIA
nagrody

polub
ESKA