WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » #HIT YOUTUBE: Polak w brytyjskim Mam Talent śpiewa po polsku. Publiczność szaleje, jurorzy płaczą! Kim jest Józef Kania? [VIDEO] - Polak w brytyjskim Mam Talent Śpiewa po polsku i wzrusza jurorów do łez
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z #HIT YOUTUBE: Polak w brytyjskim Mam Talent śpiewa po polsku. Publiczność szaleje, jurorzy płaczą! Kim jest Józef Kania? [VIDEO]: hit youtube 2013, hit internetu 2013, cezik klejnuty, polak w mam talent, polacy w talent show za granicą, polak w brytyjskim mam talent, Jordan O'Keefe

#HIT YOUTUBE: Polak w brytyjskim Mam Talent śpiewa po polsku. Publiczność szaleje, jurorzy płaczą! Kim jest Józef Kania? [VIDEO]

RSS 19/11/2013 18:30 Komentarze 0
Polak w brytyjskim Mam Talent śpiewa po polsku własną piosenkę w tak wzruszający sposób, że publiczność szaleje i oklaskuje go na stojąco, a jurorzy płaczą! Kim jest Józef Kania? Sprawdź na ESKA.pl!
Kim jest Józef Kania? / Fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: #HIT YOUTUBE: Polak w brytyjskim Mam Talent śpiewa po polsku. Publiczność szaleje, jurorzy płaczą! Kim jest Józef Kania? [VIDEO]
Hit YouTube: Polak w brytyjskim Mam Talent! Józef Kania z Nowego Grodziska Mazowieckiego w brytyjskim wydaniu muzycznego talent show Mam Talent zaśpiewał swoją własną piosenkę - i to w języku polskim.

>>> Słuchaj głosu serca i radia eskaGO! <<<


Jurorzy zupełnie nie zrozumieli tekstu kawałka, jednak niepozorny student wykonał swój numer z takim uczuciem, że wszyscy mieli łzy w oczach. Nawet Simon Cowell, znany z ostrych ocen, był wyraźnie poruszony i nie mógł się Józka nachwalić - a publiczność zaserwowała chłopakowi owację na stojąco! Zobacz niezapomniany wykon Polaka w Mam Talent. Czy ma szansę na wygraną?



Daliście się wkręcić? No prawie... Powyższy klip to dzieło niezawodnego Cezika - kolejna produkcja z cyklu KlejNuty. Poprzednie dzieło Cezika, zatytułowana jako Zaklęta Antylopa parodia występu Patty z półnagą gitarzystką w DD TVN zdobyła juz prawie 3 miliony wyświetleń na YouTube!

A jak wyglądał w wersji oryginalnej przerobiony przez Cezika wykon z brytyjskiego Mam Talent? Był to występ Jordana O'Keefe z piosenką One Direction - Little Things. Zobacz na ESKA.pl!

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Madagaskar 3: I'm Sexy And I Know It w wykonaniu Króla Juliana! Zobacz na Eska.pl  [VIDEO]
0

Madagaskar 3: I'm Sexy And I Know It w wykonaniu Króla Juliana! Zobacz na Eska.pl [VIDEO]

Madagaskar 3 to hit filmowy. TVNprzypomina go 6 marca 2015. Bohaterowie filmu rozśmieszają widzów do łez a tymczasem Król Julian śpiewa znany przebój! Zobacz na Eska.pl I'm Sexy And I Know It w wykonaniu Króla Juliana z Madagaskaru.
06/03/2015 20:00
Taniec z Gwiazdami 2015: uczestnicy. Kim są gwiazdy Tańca z Gwiazdami 2015 na ESKA.pl [VIDEO]
0

Taniec z Gwiazdami 2015: uczestnicy. Kim są gwiazdy Tańca z Gwiazdami 2015 na ESKA.pl [VIDEO]

Lista uczestników Tańca z Gwiazdami 3 krąży już po sieci. Zobaczcie na ESKA.pl, jakie gwiazdy zatańczą w Tańcu z Gwiazdami 2015 na Polsacie. Wśród uczestników nowej edycji Dancing With The Stars nie zabrakło oczywiście artystów muzycznych!
06/03/2015 19:52
Gwiazdy muzyczne w filmach i serialach: Chappie, American Horror Story, 50 Twarzy Greya - w których filmach wystąpiły gwiazdy muzyczne [VDIEO]
0

Gwiazdy muzyczne w filmach i serialach: Chappie, American Horror Story, 50 Twarzy Greya - w których filmach wystąpiły gwiazdy muzyczne [VDIEO]

Gwiazdy muzyczne w filmach? Które piosenkarki i piosenkarze dali się namówić na udział w filmie? W ostatnim czasie coraz więcej muzyków decyduje się na grę aktorską. Gwiazdy muzyczne zobaczymy m.in. w filmach tj. Chappie, 50 Twarzy Greya czy w serialu American Horror Story. O kim mowa? Sprawdź, które gwiazdy muzyczne postanowiły sprawdzić się na planie filmowym
06/03/2015 17:19
Madagaskar: Król Julian z Madagaskaru tańczy do Gangnam Style PSY! Gangnam jest wszędzie! Zobacz jego taniec na Eska.pl! [VIDEO]
0

Madagaskar: Król Julian z Madagaskaru tańczy do Gangnam Style PSY! Gangnam jest wszędzie! Zobacz jego taniec na Eska.pl! [VIDEO]

PSY nagrał megahit Gangnam Style. To nie tylko piosenka, która podbija listy przebojów na całym świecie. To także styl tańca, który opanował cały świat. Nie uciekł od niego nawet Król Julian z Madagaskaru. Zobacz jego taniec na Eska.pl!
06/03/2015 16:57
Disco Polo - piosenki z filmu. Poznaj soundtrack z filmu Disco Polo - co jeszcze oprócz Czekoladki? [VIDEO]
0

Disco Polo - piosenki z filmu. Poznaj soundtrack z filmu Disco Polo - co jeszcze oprócz Czekoladki? [VIDEO]

Piosenki z filmu Disco Polo bawią widzów, nawet jeżeli nie są oni fanami tego gatunku muzycznego. Aktorzy grający w filmie odtworzyli najpopularniejsze hity disco polo na potrzeby akcji filmu. Te wersje piosenek znajdą się na soundtracku z filmu. Kiedy premiera płyty z piosenkami z Disco Polo? Dowiedz się na ESKA.pl
06/03/2015 16:29
100 zł na ESKA TV odc. 1: lista teledysków i komentujące gwiazdy na ESKA.pl. Zobaczcie przed premierą [VIDEO]
0

100 zł na ESKA TV odc. 1: lista teledysków i komentujące gwiazdy na ESKA.pl. Zobaczcie przed premierą [VIDEO]

100 zł na ESKA odc. 1 to m.in. Saszan i Honey komentujące teledyski do muzycznych hitów, które zapisały się już historii muzycznego show-biznesu. Kto jeszcze wystąpi w pierwszym odcinku 100 zł, czyli klipy, które opłaca się znać i jakie nagrania zostaną obgadane? ESKA.pl zdradza kilka gorących informacji!
06/03/2015 16:16
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]

Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]

24/02/2015 15:51

0
Druga część Krainy Lodu - sprawdzamy, co nowego wiadomo o Frozen 2 [VIDEO]

Druga część Krainy Lodu - sprawdzamy, co nowego wiadomo o Frozen 2 [VIDEO]

22/02/2015 09:37

1
Kids Choice Awards 2015: znamy datę i prowadzącego KCA 2015. To Nick Jonas! [VIDEO]

Kids Choice Awards 2015: znamy datę i prowadzącego KCA 2015. To Nick Jonas! [VIDEO]

12/02/2015 15:12

0
PREMIERA! Played - Wydział Operacji Specjalnych - cały sezon za darmo online. WŁĄCZ! >>

PREMIERA! Played - Wydział Operacji Specjalnych - cały sezon za darmo online. WŁĄCZ! >>


Akcja partnerska