WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » HIT YOUTUBE: jak wykorzystać płyty CD i ich opakowania? Panowie z '5 Sposobów na' wiedzą! [VIDEO] - 5 Sposobów na ... podbijają YouTube: zobacz nowy filmik o płytach CD! Co można z nich zrobić? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z HIT YOUTUBE: jak wykorzystać płyty CD i ich opakowania? Panowie z '5 Sposobów na' wiedzą! [VIDEO]: hit youtube, 5 sposobów na youtube, 5 sposobów na płytę CD, co zrobić z płytami CD, stare płyty CD, 5 sposobów na nowy filmik, 5 sposobów na opakowania po płytach

HIT YOUTUBE: jak wykorzystać płyty CD i ich opakowania? Panowie z '5 Sposobów na' wiedzą! [VIDEO]

RSS 06/12/2013 16:14 Komentarze 0
Co zrobić ze starymi płytami CD i jak wykorzystać opakowania po płytach CD? Na te pytania odpowiadają nam panowie z '5 Sposobów na...', którzy swoimi filmikami i poradami podbili polski YouTube. Propozycji wyjątkowo sześć a wśród nich: zegar, wiatraczek a nawet miniszklarnia. Zobaczcie koniecznie!
/ fot. logo 5 Sposobów na ...
Ilustracja do artykułu: HIT YOUTUBE: jak wykorzystać płyty CD i ich opakowania? Panowie z '5 Sposobów na' wiedzą! [VIDEO]
Filmiki od '5 Sposobów na ...' to zdecydowane hity YouTube a najnowszego z nich, czyli 5 sposobów na ... OPAKOWANIA I PŁYTY CD, nie mogło zabraknąć na ESKA.pl.

Na pewno każdy z Was ma na swoich półkach stare płyty, których nie słucha albo takie, które przestały działać. Co można zrobić z płytami CD i ich opakowaniami? Abi, Sztaba, Primosz, Klamer i Arczi mają dla nas tradycyjnie już pięć super propozycji + bonus z radą Roja.

Okazuje się, że niepotrzebne nikomu krążki i ich plastikowe osłonki mogą przerodzić się w niezwykły obraz, praktyczny zegar, niewidzialną półkę, wiatraczek, miniszklarnię czy też stojak na płyty. Chcecie wiedzieć, jak dokonać takich cudów? Nie pozostaje nic innego, jak tylko odpalić filmik.

Zapraszamy Was też do artykułu na ESKA.pl, w którym znajdziecie filmik od '5 Sposobów na ...' z pomysłami na wykorzystanie płyty winylowej - wystarczy kliknąć w propozycje pod spodem.


Zobacz 5 sposobów na... OPAKOWANIA I PŁYTY CD!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
WYNIKI konkursu LemON - kto wygrał bilety na koncert LemON i Besides w Stodole? [VIDEO]
0

WYNIKI konkursu LemON - kto wygrał bilety na koncert LemON i Besides w Stodole? [VIDEO]

Wyniki konkursu LemON & Besides - kto wygrał podwójne wejściówki na na koncert LemON i Besides w Stodole? LemON - zwycięzcy 3 edycji i Besides - laureaci edycji 8 Must Be The Music wystąpią w Warszawie już 2 grudnia 2014.
28/11/2014 12:22
Skoki narciarskie 28-29.11.2014: gdzie i o której oglądać konkurs w Kuusamo? Zalicz Jump razem z nami [AUDIO]
0

Skoki narciarskie 28-29.11.2014: gdzie i o której oglądać konkurs w Kuusamo? Zalicz Jump razem z nami [AUDIO]

Gdzie oglądać skoki narciarskie 2014 28 listopada + skoki narciarskie 29 listopada i o której godzinie? Odpowiedzi na pytania o transmisję skoków narciarskich z 28.11.2014r. i skoków narciarskich 29.11.2014r. czekają na ESKA.pl. Sprawdźcie kanały, które pokażą na żywo konkurs w Kuusamo i godziny skoków narciarskich w weekend 28-29.11.2014r. razem z nami. Pierwszy Jump w ramach drugiego konkursu w Pucharze Świata w skokach narciarskich za 3, 2, 1...
28/11/2014 11:59
Matura próbna z historii Operon 2015: arkusze i odpowiedzi znajdziesz w sieci. Matura? It Should Be Easy [VIDEO]
0

Matura próbna z historii Operon 2015: arkusze i odpowiedzi znajdziesz w sieci. Matura? It Should Be Easy [VIDEO]

Matura próbna z historii 2015 Operona: 28 listopada w wybranych szkołach uczniowie podchodzą do egzaminu maturalnego z przedmiotu dodatkowego. Jaka w tym roku będzie matura próbna z historii? Z jakimi zadaniami będą musieli zmierzyć się uczniowie? Tego dowiemy się z arkuszy i odpowiedzi matury próbnej z historii Operona. Według zapewnień wydawnictwa rozwiązania matury próbnej mają pojawić się w sieci już 29 listopada 2014 roku. 
28/11/2014 11:29
Kontuzja Kamila Stocha. Co z Kamilem Stochem w Pucharze Świata w skokach narciarskich 2014/2015? Polak to Fighter! [VIDEO]
0

Kontuzja Kamila Stocha. Co z Kamilem Stochem w Pucharze Świata w skokach narciarskich 2014/2015? Polak to Fighter! [VIDEO]

Kontuzja Kamila Stocha na otwarciu Pucharu Świata w skokach narciarskich 2014/2015 to temat numer jeden wśród  fanów skoków. Ci zastanawiają się, co dalej z Kamilem Stochem w PŚ w skokach narciarskich 2014/2015. Sprawę kontuzji kostki Kamila Stocha bada ESKA.pl. Zobaczcie, co się stało Kamilowi Stochowi i dlaczego nie skakał podczas konkursu w niemieckim Klingenthal. Fighter dla kontuzjowanego!
28/11/2014 11:11
Piosenka z Igrzysk Śmierci: Kosogłos. Cześć 1 - Jennifer Lawrence w The Hanging Tree (Drzewo Wisielca) jako Katniss [AUDIO]
8

Piosenka z Igrzysk Śmierci: Kosogłos. Cześć 1 - Jennifer Lawrence w The Hanging Tree (Drzewo Wisielca) jako Katniss [AUDIO]

Piosenka Jennifer Lawrence z Igrzysk Śmierci: Kosogłos. Część 1, którą w filmie śpiewa oczywiście jako Katniss, zadebiutowała na YouTube. Audio The Hanging Tree z soundtracku do Igrzysk Śmierci: Kosogłos. Część 1 prezentujemy Wam na ESKA.pl - polski tytuł kawałka to Drzewo Wisielca. Czy piosenka Katniss z Igrzysk Śmierci to dowód na to, że Jennifer Lawrence ma także talent wokalny? Posłuchajcie i oceńcie sami!
28/11/2014 11:11
Matura próbna 2015: matura Operon z języka angielskiego - arkusze i odpowiedzi już są. Próbna matura? Why Don't You Try? [VIDEO]
0

Matura próbna 2015: matura Operon z języka angielskiego - arkusze i odpowiedzi już są. Próbna matura? Why Don't You Try? [VIDEO]

Matura próbna Operon 2015 - arkusze i odpowiedzi z matury próbnej z języka obcego w tym z języka angielskiego udostępnione zostaną 28 listopada 2014. Przypomnijmy, że w czwartek (27 listopada 2014) uczniowie wybranych szkół podeszli do matury próbnej Operona z języka nowożytnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Rozwiązania matury próbnej Operon 2015 z języka obcego znajdziecie na ESKA.pl