WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » HIT YOUTUBE: jak wykorzystać płyty CD i ich opakowania? Panowie z '5 Sposobów na' wiedzą! [VIDEO] - 5 Sposobów na ... podbijają YouTube: zobacz nowy filmik o płytach CD! Co można z nich zrobić? [VIDEO]

Tagi związane z HIT YOUTUBE: jak wykorzystać płyty CD i ich opakowania? Panowie z '5 Sposobów na' wiedzą! [VIDEO]: hit youtube, 5 sposobów na youtube, 5 sposobów na płytę CD, co zrobić z płytami CD, stare płyty CD, 5 sposobów na nowy filmik, 5 sposobów na opakowania po płytach

HIT YOUTUBE: jak wykorzystać płyty CD i ich opakowania? Panowie z '5 Sposobów na' wiedzą! [VIDEO]

RSS 06/12/2013 16:14 Komentarze
Co zrobić ze starymi płytami CD i jak wykorzystać opakowania po płytach CD? Na te pytania odpowiadają nam panowie z '5 Sposobów na...', którzy swoimi filmikami i poradami podbili polski YouTube. Propozycji wyjątkowo sześć a wśród nich: zegar, wiatraczek a nawet miniszklarnia. Zobaczcie koniecznie!
/ fot. logo 5 Sposobów na ...
Ilustracja do artykułu: HIT YOUTUBE: jak wykorzystać płyty CD i ich opakowania? Panowie z '5 Sposobów na' wiedzą! [VIDEO]
Filmiki od '5 Sposobów na ...' to zdecydowane hity YouTube a najnowszego z nich, czyli 5 sposobów na ... OPAKOWANIA I PŁYTY CD, nie mogło zabraknąć na ESKA.pl.

Na pewno każdy z Was ma na swoich półkach stare płyty, których nie słucha albo takie, które przestały działać. Co można zrobić z płytami CD i ich opakowaniami? Abi, Sztaba, Primosz, Klamer i Arczi mają dla nas tradycyjnie już pięć super propozycji + bonus z radą Roja.

Okazuje się, że niepotrzebne nikomu krążki i ich plastikowe osłonki mogą przerodzić się w niezwykły obraz, praktyczny zegar, niewidzialną półkę, wiatraczek, miniszklarnię czy też stojak na płyty. Chcecie wiedzieć, jak dokonać takich cudów? Nie pozostaje nic innego, jak tylko odpalić filmik.

Zapraszamy Was też do artykułu na ESKA.pl, w którym znajdziecie filmik od '5 Sposobów na ...' z pomysłami na wykorzystanie płyty winylowej - wystarczy kliknąć w propozycje pod spodem.


Zobacz 5 sposobów na... OPAKOWANIA I PŁYTY CD!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Skoki Zakopane 21.01.17 - WYNIKI, SKRÓTY, klasyfikacja PŚ
0

Skoki Zakopane 21.01.17 - WYNIKI, SKRÓTY, klasyfikacja PŚ

Skoki w Zakopanem 21 stycznia 2017 to konkurs drużynowy. Na którym miejscu Polacy? Kto z naszych skoczył najdalej? Skróty oraz wyniki skoków na Wielkiej Krokwi do sprawdzenia na ESKA.pl!
21/01/2017 18:10
Skoki 22.01.17 - ONLINE i w TV
0

Skoki 22.01.17 - ONLINE i w TV

Skoki narciarskie w Zakopanem 22 stycznia 2017! Przed nami konkurs indywidualny, w którym Kamil Stoch będzie bronić pozycji lidera Pucharu Świata. Gdzie oglądać skoki w internecie i w telewizji? Szczegóły i program zawodów do sprawdzenia na ESKA.pl
21/01/2017 18:04
Kiedy jest Dzień Babci i Dzień Dziadka 2017? Sprawdź daty!
0

Kiedy jest Dzień Babci i Dzień Dziadka 2017? Sprawdź daty!

Kiedy jest Dzień Babci i Dzień Dziadka 2017? O tych świętach naprawdę nie wypada zapomnieć! Koniecznie sprawdźcie, w jakie dni wypadają święta wszystkich babć i dziadków w 2017 roku.
21/01/2017 17:57
Dzień Babci i Dziadka 2017 - życzenia i wesołe wierszyki [TOP 6]
0

Dzień Babci i Dziadka 2017 - życzenia i wesołe wierszyki [TOP 6]

Dzień Babci i Dziadka już 21 i 22 stycznia! Z tej okazji mamy dla Was wesołe wierszyki i życzenia gotowe do wykorzystania na Facebooku czy Twiterze. Na pewno przydadzą się również przy wręczaniu prezentów! Zobaczcie na ESKA.pl
21/01/2017 17:56
Harry Potter i Kamień Filozoficzny in Concert - data, miejsce, bilety
0

Harry Potter i Kamień Filozoficzny in Concert - data, miejsce, bilety

Po raz pierwszy w Polsce widzowie będą mieli okazję posłuchać pełnej ścieżki muzycznej w wykonaniu Czeskiej Narodowej Orkiestry Symfonicznej, do jednego z najbardziej lubianych filmów w historii. Gdzie i kiedy? Sprawdźcie na ESKA.pl
21/01/2017 15:11
Skoki Zakopane - piosenki na skocznie. Co wybrał Kamil Stoch?
0

Skoki Zakopane - piosenki na skocznie. Co wybrał Kamil Stoch?

Skoki narciarskie w Zakopanem 21 i 22 stycznia 2017. Wiemy, jakie piosenki usłyszycie na Wielkiej Krokwi! Co wybrał Kamil Stoch? Przekonajcie się i posłuchajcie na ESKA.pl
21/01/2017 14:09
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

18/01/2017 10:59

0
Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

16/01/2017 12:53

0
Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

16/01/2017 09:38

0
Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

14/01/2017 19:24

0
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

12/01/2017 13:06

0
Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

12/01/2017 11:47

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - Krajowe Eliminacje
Która polska gwiazda zgłosiła się do polskich preselekcji, ale udaje, że Eurowizja jej nie obchodzi?
  • Sylwia Grzeszczak
  • Ewa Farna
  • Doda
  • Dawid Kwiatkowski
  • Justyna Steczkowska
  • Rafał Brzozowski
  • Ewelina Lisowska
  • Marina
  • ktoś inny
polub
ESKA