WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » HIT YOUTUBE: jak wykorzystać płyty CD i ich opakowania? Panowie z '5 Sposobów na' wiedzą! [VIDEO] - 5 Sposobów na ... podbijają YouTube: zobacz nowy filmik o płytach CD! Co można z nich zrobić? [VIDEO]

Tagi związane z HIT YOUTUBE: jak wykorzystać płyty CD i ich opakowania? Panowie z '5 Sposobów na' wiedzą! [VIDEO]: hit youtube, 5 sposobów na youtube, 5 sposobów na płytę CD, co zrobić z płytami CD, stare płyty CD, 5 sposobów na nowy filmik, 5 sposobów na opakowania po płytach

HIT YOUTUBE: jak wykorzystać płyty CD i ich opakowania? Panowie z '5 Sposobów na' wiedzą! [VIDEO]

RSS 06/12/2013 16:14 Komentarze
Co zrobić ze starymi płytami CD i jak wykorzystać opakowania po płytach CD? Na te pytania odpowiadają nam panowie z '5 Sposobów na...', którzy swoimi filmikami i poradami podbili polski YouTube. Propozycji wyjątkowo sześć a wśród nich: zegar, wiatraczek a nawet miniszklarnia. Zobaczcie koniecznie!
/ fot. logo 5 Sposobów na ...
Ilustracja do artykułu: HIT YOUTUBE: jak wykorzystać płyty CD i ich opakowania? Panowie z '5 Sposobów na' wiedzą! [VIDEO]
Filmiki od '5 Sposobów na ...' to zdecydowane hity YouTube a najnowszego z nich, czyli 5 sposobów na ... OPAKOWANIA I PŁYTY CD, nie mogło zabraknąć na ESKA.pl.

Na pewno każdy z Was ma na swoich półkach stare płyty, których nie słucha albo takie, które przestały działać. Co można zrobić z płytami CD i ich opakowaniami? Abi, Sztaba, Primosz, Klamer i Arczi mają dla nas tradycyjnie już pięć super propozycji + bonus z radą Roja.

Okazuje się, że niepotrzebne nikomu krążki i ich plastikowe osłonki mogą przerodzić się w niezwykły obraz, praktyczny zegar, niewidzialną półkę, wiatraczek, miniszklarnię czy też stojak na płyty. Chcecie wiedzieć, jak dokonać takich cudów? Nie pozostaje nic innego, jak tylko odpalić filmik.

Zapraszamy Was też do artykułu na ESKA.pl, w którym znajdziecie filmik od '5 Sposobów na ...' z pomysłami na wykorzystanie płyty winylowej - wystarczy kliknąć w propozycje pod spodem.


Zobacz 5 sposobów na... OPAKOWANIA I PŁYTY CD!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Mans Zelmerlow w Polsce 2016: data, miejsce, bilety. Koncert zwycięzcy Eurowizji!
0

Mans Zelmerlow w Polsce 2016: data, miejsce, bilety. Koncert zwycięzcy Eurowizji!

Mans Zelmerlow da koncert w Polsce! Gdzie i kiedy wystąpi zwycięzca Eurowizji? Po ile są bilety na jego koncert? Wszystkie szczegółowe informacje poznacie już teraz - oczywiście na ESKA.pl!
23/07/2016 19:55
Sunrise Festival 2016: online cała impreza! Gdzie oglądać festiwal w Kołobrzegu?
0

Sunrise Festival 2016: online cała impreza! Gdzie oglądać festiwal w Kołobrzegu?

Gdzie oglądać Sunrise Festival 2016? O której godzinie transmisja w internecie będzie dostępna? Stream z Sunrise Festival 2016 w Kołobrzegu podrzucamy Wam na ESKA.pl!
23/07/2016 19:52
Legia - Śląsk: online i w TV - transmisja na żywo. Gdzie oglądać mecz 23.07?
0

Legia - Śląsk: online i w TV - transmisja na żywo. Gdzie oglądać mecz 23.07?

Legia Warszawa - Śląsk Wrocław: live w internecie i na żywo w telewizji już 23 lipca! Gdzie oglądać mecz drugiej kolejki Lotto Ekstraklasy? Czy streamy będą udostępnione za darmo? Szczegóły podrzucamy Wam na ESKA.pl!
23/07/2016 19:52
Sunrise Festival 2016: live online i lineup - dzień 2
0

Sunrise Festival 2016: live online i lineup - dzień 2

Sunrise Festival 2016 - dzień 2 zapowiada się ciekawie! Dlatego, że jedną z gwiazd będzie R3hab! Gdzie oglądać Sunrise Festival 2016 online? Link do streamu podrzucamy Wam na ESKA.pl!
23/07/2016 19:50
Tomorrowland 2016 - online. Gdzie oglądać w internecie?
0

Tomorrowland 2016 - online. Gdzie oglądać w internecie?

Tomorrowland 2016 online - gdzie oglądać transmisję z największego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Stream będzie udostępniony za darmo? Sprawdźcie na ESKA.pl
23/07/2016 18:12
Światowe Dni Młodzieży 2016 - Warszawa. Koncerty i program ŚDM w stolicy
0

Światowe Dni Młodzieży 2016 - Warszawa. Koncerty i program ŚDM w stolicy

Światowe Dni Młodzieży 2016 w Warszawie: to koncerty, zabawy, emisje filmów i inne atrakcje! Co się będzie działo z okazji wizyty Papieża w Polsce 2016? Dowiedzcie się już teraz na ESKA.pl!
23/07/2016 15:23
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

14/07/2016 11:12

0
Basia Kurdej-Szatan w The Voice of Poland. Nowa prowadząca w muzycznym show

Basia Kurdej-Szatan w The Voice of Poland. Nowa prowadząca w muzycznym show

12/07/2016 10:25

0
Final Six 2016 w Krakowie - kiedy i z kim zagrają Polacy?

Final Six 2016 w Krakowie - kiedy i z kim zagrają Polacy?

12/07/2016 09:04

0
Pokemon Go: Adele, Rihanna, Ariana Grande i inne gwiazdy w roli trenerów

Pokemon Go: Adele, Rihanna, Ariana Grande i inne gwiazdy w roli trenerów