WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » HIT YOUTUBE: jak wykorzystać płyty CD i ich opakowania? Panowie z '5 Sposobów na' wiedzą! [VIDEO] - 5 Sposobów na ... podbijają YouTube: zobacz nowy filmik o płytach CD! Co można z nich zrobić? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z HIT YOUTUBE: jak wykorzystać płyty CD i ich opakowania? Panowie z '5 Sposobów na' wiedzą! [VIDEO]: hit youtube, 5 sposobów na youtube, 5 sposobów na płytę CD, co zrobić z płytami CD, stare płyty CD, 5 sposobów na nowy filmik, 5 sposobów na opakowania po płytach

HIT YOUTUBE: jak wykorzystać płyty CD i ich opakowania? Panowie z '5 Sposobów na' wiedzą! [VIDEO]

RSS 06/12/2013 16:14 Komentarze 0
Co zrobić ze starymi płytami CD i jak wykorzystać opakowania po płytach CD? Na te pytania odpowiadają nam panowie z '5 Sposobów na...', którzy swoimi filmikami i poradami podbili polski YouTube. Propozycji wyjątkowo sześć a wśród nich: zegar, wiatraczek a nawet miniszklarnia. Zobaczcie koniecznie!
/ fot. logo 5 Sposobów na ...
Ilustracja do artykułu: HIT YOUTUBE: jak wykorzystać płyty CD i ich opakowania? Panowie z '5 Sposobów na' wiedzą! [VIDEO]
Filmiki od '5 Sposobów na ...' to zdecydowane hity YouTube a najnowszego z nich, czyli 5 sposobów na ... OPAKOWANIA I PŁYTY CD, nie mogło zabraknąć na ESKA.pl.

Na pewno każdy z Was ma na swoich półkach stare płyty, których nie słucha albo takie, które przestały działać. Co można zrobić z płytami CD i ich opakowaniami? Abi, Sztaba, Primosz, Klamer i Arczi mają dla nas tradycyjnie już pięć super propozycji + bonus z radą Roja.

Okazuje się, że niepotrzebne nikomu krążki i ich plastikowe osłonki mogą przerodzić się w niezwykły obraz, praktyczny zegar, niewidzialną półkę, wiatraczek, miniszklarnię czy też stojak na płyty. Chcecie wiedzieć, jak dokonać takich cudów? Nie pozostaje nic innego, jak tylko odpalić filmik.

Zapraszamy Was też do artykułu na ESKA.pl, w którym znajdziecie filmik od '5 Sposobów na ...' z pomysłami na wykorzystanie płyty winylowej - wystarczy kliknąć w propozycje pod spodem.


Zobacz 5 sposobów na... OPAKOWANIA I PŁYTY CD!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Gorąca 20 Premiera: Djane Housekat ft. Rameez - Girls In Luv. Imprezowe bity z Niemiec [AUDIO]
0

Gorąca 20 Premiera: Djane Housekat ft. Rameez - Girls In Luv. Imprezowe bity z Niemiec [AUDIO]

Nowości muzyczne 2014 - to na nie możecie liczyć podczas premier w Gorącej 20 Radia ESKA. Nie inaczej jest tym razem, bo na naszej liście przebojów mamy dla Was po raz pierwszy Girls In Luv - Djane Housekat ft. Rameez. Te bity przywędrowały do nas prosto z Niemiec!
23/10/2014 17:30
Pogoda na koniec października 2014: czy na Halloween spadnie śnieg? Czy spodziewać się, że Cold Wind Blows? [VIDEO]
0

Pogoda na koniec października 2014: czy na Halloween spadnie śnieg? Czy spodziewać się, że Cold Wind Blows? [VIDEO]

Prognoza pogody na październki 2014 nie jest zachwycająca? Przypomnijmy, że temperatura spadła już poniżej zera. Gdzie i kiedy możemy spodziewać się ujemnych temepratur. I najważniejsze - czy w Halloween spadnie śnieg? Przeanalizowaliśmy prognozy pogody na koniec października 2014. Sprawdź, co nas czeka!
23/10/2014 17:21
Akcja fanów na koncert Kylie Minogue w Polsce 2014 - jak się przygotować? [VIDEO]
0

Akcja fanów na koncert Kylie Minogue w Polsce 2014 - jak się przygotować? [VIDEO]

Polscy fani Kylie Minogue przygotowują specjalną akcję na koncert artystki w Łodzi. Jak się do niej przygotować? Sprawdź, co wydarzy się 30 października w Atlas Arenie na ESKA.pl
23/10/2014 16:46
Teledysk One Direction do Steal My Girl: wszystkie zapowiedzi z YouTube na ESKA.pl [VIDEO]
0

Teledysk One Direction do Steal My Girl: wszystkie zapowiedzi z YouTube na ESKA.pl [VIDEO]

Teledysk One Direction do Steal My Girl przed premierą na YouTube promują teasery nagrania. Wideo do Steal My Girl zapowiada się na kolejną dużą i szczególnie zabawną produkcję od 1D. Zobaczcie zwiastuny nowego teledysku One Direction do Steal My Girl na ESKA.pl!
23/10/2014 16:44
Gołota vs Nicholson: Gołota wygra? Głosuj w Eskowej sondzie - The Winner Takes It All [VIDEO]
0

Gołota vs Nicholson: Gołota wygra? Głosuj w Eskowej sondzie - The Winner Takes It All [VIDEO]

Kto wygra walkę Gołota vs Nicholson 25 października 2014 roku? Przewidywania, co do walki Gołoty z Nicholsonem, mamy dla Was na ESKA.pl wraz z sondą, w której możecie wskazać swojego faworyta tego starcia. To, co pewne, to że The Winner Takes It All.
23/10/2014 15:54
Lubię na stole, podłodze - o co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]
0

Lubię na stole, podłodze - o co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

Lubię na stole, lubię na podłodze... O co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Czy kobiety zacząły otwarcie pisać o swoich seksualnych upodobaniach? Tłumaczymy sens wpisów o erotycznych skojarzeniach - na ESKA.pl