WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » HIT YOUTUBE: jak wykorzystać płyty CD i ich opakowania? Panowie z '5 Sposobów na' wiedzą! [VIDEO] - 5 Sposobów na ... podbijają YouTube: zobacz nowy filmik o płytach CD! Co można z nich zrobić? [VIDEO]

Tagi związane z HIT YOUTUBE: jak wykorzystać płyty CD i ich opakowania? Panowie z '5 Sposobów na' wiedzą! [VIDEO]: hit youtube, 5 sposobów na youtube, 5 sposobów na płytę CD, co zrobić z płytami CD, stare płyty CD, 5 sposobów na nowy filmik, 5 sposobów na opakowania po płytach

HIT YOUTUBE: jak wykorzystać płyty CD i ich opakowania? Panowie z '5 Sposobów na' wiedzą! [VIDEO]

RSS 06/12/2013 16:14 Komentarze
Co zrobić ze starymi płytami CD i jak wykorzystać opakowania po płytach CD? Na te pytania odpowiadają nam panowie z '5 Sposobów na...', którzy swoimi filmikami i poradami podbili polski YouTube. Propozycji wyjątkowo sześć a wśród nich: zegar, wiatraczek a nawet miniszklarnia. Zobaczcie koniecznie!
/ fot. logo 5 Sposobów na ...
Ilustracja do artykułu: HIT YOUTUBE: jak wykorzystać płyty CD i ich opakowania? Panowie z '5 Sposobów na' wiedzą! [VIDEO]
Filmiki od '5 Sposobów na ...' to zdecydowane hity YouTube a najnowszego z nich, czyli 5 sposobów na ... OPAKOWANIA I PŁYTY CD, nie mogło zabraknąć na ESKA.pl.

Na pewno każdy z Was ma na swoich półkach stare płyty, których nie słucha albo takie, które przestały działać. Co można zrobić z płytami CD i ich opakowaniami? Abi, Sztaba, Primosz, Klamer i Arczi mają dla nas tradycyjnie już pięć super propozycji + bonus z radą Roja.

Okazuje się, że niepotrzebne nikomu krążki i ich plastikowe osłonki mogą przerodzić się w niezwykły obraz, praktyczny zegar, niewidzialną półkę, wiatraczek, miniszklarnię czy też stojak na płyty. Chcecie wiedzieć, jak dokonać takich cudów? Nie pozostaje nic innego, jak tylko odpalić filmik.

Zapraszamy Was też do artykułu na ESKA.pl, w którym znajdziecie filmik od '5 Sposobów na ...' z pomysłami na wykorzystanie płyty winylowej - wystarczy kliknąć w propozycje pod spodem.


Zobacz 5 sposobów na... OPAKOWANIA I PŁYTY CD!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Polska - Holandia: bilety na mecz 1.06.16. Gdzie i po ile kupić?
0

Polska - Holandia: bilety na mecz 1.06.16. Gdzie i po ile kupić?

Bilety na mecz Polska - Holandia: to gorący towar wśród wszystkich zagorzałych kibiców! Warto już teraz sprawdzić, gdzie kupić i jakie są ceny biletów na mecz towarzyski, który odbędzie się kilka dni przed Euro 2016. Tego dowiecie się na ESKA.pl!
29/05/2016 11:12
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...
0

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

Lato 2016 będzie gorące! Wakacyjne hity wydali m.in. Enej, Red Lips, Feel, Margaret, Michał Szpak, Popek, Mesajah czy Saszan. Wakacyjna polska playlista już teraz na ESKA.pl - której piosenki słuchasz najczęściej?
29/05/2016 11:06
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!
0

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

Ten odcinek programu śniadaniowego należał zdecydowanie do wnuczki Hołowczyca. Mała Alabama skradła show dziadkowi i skupiła na sobie całą uwagę. Co takiego zrobiła, że prowadzący dali się porwać w wir zabawy?
29/05/2016 10:53
Polsat SuperHit Festiwal 2016: Ola Szwed prowadzi koncert Radiowy Przebój Roku!
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016: Ola Szwed prowadzi koncert Radiowy Przebój Roku!

Aleksandra Szwed na Polsat SuperHit Festiwal 2016! Aktorka, zwyciężczyni Twoja Twarz Brzmi Znajomo 28 maja 2016 roku poprowadzi koncert Radiowy Przebój Roku! Szczegóły poznacie, jak zwykle na ESKA.pl!
28/05/2016 22:20
Polsat SuperHit Festiwal 2016: Zbigniew Wodecki - koncert jubileuszowy
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016: Zbigniew Wodecki - koncert jubileuszowy

Polsat SuperHit Festiwal 2016: Zbigniew Wodecki - koncert jubileuszowy odbędzie się drugiego dnia festiwalu. Zbigniew Wodecki świętował będzie 40-lecie wydania albumu 1976: A Space Odyssey.
28/05/2016 22:18
Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night - transmisja 28.05.2016
0

Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night - transmisja 28.05.2016

Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night powalczy już w sobotę 28.05.2016. Gdzie oglądać walki Diablo, Zimocha i innych? Niezbędne informacje o transmisji ze Szczecin Boxing Night znajdziecie na ESKA.pl!
28/05/2016 21:18
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

29/05/2016 10:53

0
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

28/05/2016 11:34

0
Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

27/05/2016 13:14

0
Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

27/05/2016 13:13

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
HIT LATA 2016