Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » HIT YOUTUBE: jak wykorzystać płyty CD i ich opakowania? Panowie z '5 Sposobów na' wiedzą! [VIDEO] - 5 Sposobów na ... podbijają YouTube: zobacz nowy filmik o płytach CD! Co można z nich zrobić? [VIDEO]

Tagi związane z HIT YOUTUBE: jak wykorzystać płyty CD i ich opakowania? Panowie z '5 Sposobów na' wiedzą! [VIDEO]: hit youtube, 5 sposobów na youtube, 5 sposobów na płytę CD, co zrobić z płytami CD, stare płyty CD, 5 sposobów na nowy filmik, 5 sposobów na opakowania po płytach

HIT YOUTUBE: jak wykorzystać płyty CD i ich opakowania? Panowie z '5 Sposobów na' wiedzą! [VIDEO]

RSS 06/12/2013 16:14 Komentarze
Co zrobić ze starymi płytami CD i jak wykorzystać opakowania po płytach CD? Na te pytania odpowiadają nam panowie z '5 Sposobów na...', którzy swoimi filmikami i poradami podbili polski YouTube. Propozycji wyjątkowo sześć a wśród nich: zegar, wiatraczek a nawet miniszklarnia. Zobaczcie koniecznie!
/ fot. logo 5 Sposobów na ...
Ilustracja do artykułu: HIT YOUTUBE: jak wykorzystać płyty CD i ich opakowania? Panowie z '5 Sposobów na' wiedzą! [VIDEO]
Filmiki od '5 Sposobów na ...' to zdecydowane hity YouTube a najnowszego z nich, czyli 5 sposobów na ... OPAKOWANIA I PŁYTY CD, nie mogło zabraknąć na ESKA.pl.

Na pewno każdy z Was ma na swoich półkach stare płyty, których nie słucha albo takie, które przestały działać. Co można zrobić z płytami CD i ich opakowaniami? Abi, Sztaba, Primosz, Klamer i Arczi mają dla nas tradycyjnie już pięć super propozycji + bonus z radą Roja.

Okazuje się, że niepotrzebne nikomu krążki i ich plastikowe osłonki mogą przerodzić się w niezwykły obraz, praktyczny zegar, niewidzialną półkę, wiatraczek, miniszklarnię czy też stojak na płyty. Chcecie wiedzieć, jak dokonać takich cudów? Nie pozostaje nic innego, jak tylko odpalić filmik.

Zapraszamy Was też do artykułu na ESKA.pl, w którym znajdziecie filmik od '5 Sposobów na ...' z pomysłami na wykorzystanie płyty winylowej - wystarczy kliknąć w propozycje pod spodem.


Zobacz 5 sposobów na... OPAKOWANIA I PŁYTY CD!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Pitbull. Nowe porządki - najlepsze sceny, kanapka z ogórkiem i inne hity z nowego Pitbulla!
0

Pitbull. Nowe porządki - najlepsze sceny, kanapka z ogórkiem i inne hity z nowego Pitbulla!

Pitbull. Nowe porządki: najlepsze sceny, kanapka z ogórkiem i inne hity z nowego Pitbulla - to wszystko już teraz na ESKA.pl. Pitbull. Nowe porządki to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier 2016 roku. Sprawdź, dlaczego film Patryka Vegi cieszy się w Polsce tak dużą popularnością.
12/02/2016 22:19
Jason Derulo nago - Naked ma dosłowny teledysk! Zobacz Jasona Derulo na golasa!
0

Jason Derulo nago - Naked ma dosłowny teledysk! Zobacz Jasona Derulo na golasa!

Jason Derulo na golasa w teledysku - aż tak dosłownie potraktował tytuł piosenki Naked. Zobaczcie najnowszy teledysk Jasona Derulo
12/02/2016 22:17
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!
0

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Wszyscy na jednego, czyli Roast Kuby Wojewódzkiego: odcinek zostanie wyemitowany 16 lutego na antenie TVN. Gościem specjalnym programu będzie: Dawid Podsiadło, Abelard Giza oraz Cezary Jurkiewicz. Więcej szczegółów już teraz - na ESKA.pl!
12/02/2016 22:16
Bars and Melody - Hello Adele! Zaśpiewają to na żywo w Polsce?
0

Bars and Melody - Hello Adele! Zaśpiewają to na żywo w Polsce?

Bars and Melody w przeboju Adele. Już teraz na ESKA.pl sprawdź, jak Leondre Devries i Charlie Lenehan z BAM poradzili sobie z wykonaniem piosenki Hello.
12/02/2016 22:13
Lotto 13.02.2016 WYNIKI: losowanie Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto i Multimulti. Wygraj tyle, ile kosztują trasy koncertowe
0

Lotto 13.02.2016 WYNIKI: losowanie Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto i Multimulti. Wygraj tyle, ile kosztują trasy koncertowe

Lotto - wyniki 13.02.2016 budzą emocje! Sprawdźcie wylosowane liczby. Co zrobicie z pieniędzmi, które wygracie w kumulacji Lotto? Być może rozpoczniecie działalność muzyczną? Znani artyści na sprzedaży singli, płyt, ale także na koncertowaniu zarobili grube miliony. Jednak być może dzięki wygranej w jakiejś loterii postanowili wydać pieniądze na swoją trasę koncertową?! Tego nie wiemy, ale sprawdziliśmy listę najdroższych tras koncertowych!
12/02/2016 16:56
Zatańczyła na rolkach do hitu Michaela Jacksona. Zobacz występ niezwykle zdolnej 12-latki!
0

Zatańczyła na rolkach do hitu Michaela Jacksona. Zobacz występ niezwykle zdolnej 12-latki!

Pochodząca z Chin dziewczynka zatańczyła na rolkach do hitu Michaela Jacksona. Występ niezwykłej 12-latki zrobił ogromne wrażenie nie tylko na jury konkursu, w którym brała udział, ale także na internautach z całego świata.
12/02/2016 15:56
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

12/02/2016 22:16

0
Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

09/02/2016 14:56

0
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

09/02/2016 10:34

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA