WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » #HIT INTERNETU: My Słowianie - parodia V-Unit. Odpowiedź mężczyzn na słowiańskie biusty z klipu Donatana! [VIDEO 18+] - My Słowianie - parodie i covery
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z #HIT INTERNETU: My Słowianie - parodia V-Unit. Odpowiedź mężczyzn na słowiańskie biusty z klipu Donatana! [VIDEO 18+]: v-unit, my słowianie youtube, my słowianie teledysk, my słowianie parodia, donatan i cleo my słowianie, my słowianie cover, hit internetu grudzień 2013

#HIT INTERNETU: My Słowianie - parodia V-Unit. Odpowiedź mężczyzn na słowiańskie biusty z klipu Donatana! [VIDEO 18+]

RSS 01/12/2013 12:21 Komentarze 0
My Słowianie - parodia V-Unit. Odpowiedź mężczyzn na słowiańskie biusty z klipu Donatana. Zobacz, co mama dała w genach słowiańskim chłopakom w kolejnej szalonej parodii klipu i przeboju Donatana & Cleo!
My Słowianie - odpowiedź mężczyzn / fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: #HIT INTERNETU: My Słowianie - parodia V-Unit. Odpowiedź mężczyzn na słowiańskie biusty z klipu Donatana! [VIDEO 18+]
My Słowianie - odpowiedź mężczyzn. Chłopaki z poznańskiego V-Unit stworzyli własną wersję hitu i klipu Donatana & Cleo! Parodia V-Unit ma zupełnie nowy, własny tekst inspirowany słowami piosenki Donatana. A w teledysku tytułowi Słowianie prężą na siłowni swe wspaniałe mięśnie oraz chwalą się tatuażami i gustownym ubraniem w stylu dres + czapeczka z daszkiem.

>>> Prawdopodobnie najlepsze radio online. Słuchaj głosu serca i eskiGO! <<<


W ciągu niecałej doby od publikacji, parodia V-Unit doczekała się już prawie 400 000 odsłon na YouTube. "Tyle wyświetleń bo mięśnie :D" czy "przeuroczo :))) Gratuluje poczucia humoru! :) przystojni ci "nasi" chłopcy ;)" - takie komentarze pojawiają się pod filmem na YouTube, choć nie brakuje też głosów tych, którzy nie zrozumieli założeń tej parodii lub po prostu nie podzielają poczucia humoru chłopaków z V-Unit.

My Słowianie - Odpowiedź Mężczyzn, parodia V-Unit. Zobacz na ESKA.pl!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Meghan Trainor ft. Harry Styles - London Lights: audio. Pierwszy fragment na ESKA.pl. Zobaczcie [VIDEO]
0

Meghan Trainor ft. Harry Styles - London Lights: audio. Pierwszy fragment na ESKA.pl. Zobaczcie [VIDEO]

Wspólna piosenka Meghan Trainor i Harry'ego Stylesa z One Direction to London Lights. Duet Meghan Trainor & Harry Styles został potwierdzony przez samą wokalistkę. Co więcej, autorka hitu All About That Bass pochwaliła się już pierwszym przedsmakiem numeru. Zobaczcie fragment audio London Lights Meghan Trainor ft. Harry Styles już teraz na ESKA.pl!
25/01/2015 16:55
WRC 2015 Rajd Monte Carlo - finał 25.01: które miejsce dla Roberta Kubicy po wypadku? Zobacz i odpal Rihannę w rajdowym klimacie [VIDEO]
0

WRC 2015 Rajd Monte Carlo - finał 25.01: które miejsce dla Roberta Kubicy po wypadku? Zobacz i odpal Rihannę w rajdowym klimacie [VIDEO]

Za nami pierwszy etap WRC 2015, czyli Rajd Monte Carlo, w którym startował Robert Kubica. Które miejsce zajął Polak? Zobaczcie, z jakim wynikiem Robert Kubica skończył WRC 2015 w pierwszej odsłonie. Wszystko o finale Rajdu Monte Carlo z 25.01.2015 wraz z Rihanną w klimatach szybkich samochodów czeka do sprawdzenia na ESKA.pl!
25/01/2015 12:49
Rihanna FourFiveSeconds: NOWA PIOSENKA już jest - takiej RiRi jeszcze nie było! Posłuchaj Rihanny z Kanye Westem i Paulem McCartney'em [AUDIO]
1

Rihanna FourFiveSeconds: NOWA PIOSENKA już jest - takiej RiRi jeszcze nie było! Posłuchaj Rihanny z Kanye Westem i Paulem McCartney'em [AUDIO]

JEST! Nowa piosenka Rihanny 2015 w końcu oficjalnie ujrzała światło dzienne. Rihanna FourFiveSeconds nagrała z Kanye Westem i Paulem McCartney'em, czym pochwaliła się na swoich społecznościówkach 25 stycznia. Takiej wersji RiRi jeszcze nie słyszeliście... Posłuchajcie audio FourFiveSeconds Rihanna ft. Kanye West & Paul McCartney i sprawdźcie, czy to pierwszy singiel z nowej płyty Barbadoski!
25/01/2015 11:02
Skoki narciarskie 2015 - konkurs w Japonii: Kamil Stoch na podium, jeden z Polaków zdyskwalifikowany... It's Alright, It's OK [VIDEO]
1

Skoki narciarskie 2015 - konkurs w Japonii: Kamil Stoch na podium, jeden z Polaków zdyskwalifikowany... It's Alright, It's OK [VIDEO]

Za nami skoki narciarskie 2015 konkurs w Japonii w Sapporo z 24/25 stycznia. Które miejsce zajął Kamil Stoch skacząc na MŚ w skokach narciarskich 2015 w Japonii? Za co jeden z polskich skoczków został zdyskwalifikowany i o kim mowa? Zobaczcie, co działo podczas skoków narciarskich w Sapporo - my wiemy jedno, It's Alright, It's OK!
25/01/2015 10:52
Na ich kariery wciąż czekamy: gwiazdy talent-shows, które mogą jeszcze namieszać. Marta Bijan, Mateusz Guzowski... [RANKING]
0

Na ich kariery wciąż czekamy: gwiazdy talent-shows, które mogą jeszcze namieszać. Marta Bijan, Mateusz Guzowski... [RANKING]

Pamiętacie Martę Bijan, Mateusza Guzowskiego czy też Maję Hyży? To gwiazdy polskich talent-shows, które mogą jeszcze namieszać! Udowodnili już, że potrafi być o nich głośno - wszystko to w trakcie trwania programów, w których wzięli udział. Pytanie, kto zdoła narobić jeszcze większego hałasu... Na ESKA.pl gwiazdy polskich talent-shows, na kariery których wciąż czekamy!
25/01/2015 09:14
Katar 2015: Polska - Szwecja. Kiedy, gdzie oglądać i o której godzinie? Pound The Alarm przed kibicowaniem [VIDEO]
0

Katar 2015: Polska - Szwecja. Kiedy, gdzie oglądać i o której godzinie? Pound The Alarm przed kibicowaniem [VIDEO]

Katar 2015 dla Polski w fazie pucharowej - 1/8 finału to mecz Polska - Szwecja. Na ESKA.pl sprawdzamy, kiedy mecz Polska - Szwecja w ręczną 2015, o której godzinie się zaczyna i gdzie oglądać spotkanie bijąc na alarm wszystkim kibicom. Tutaj nie ominiecie żadnego szczegółu transmisji meczu Polska - Szwecja Katar 2015 - Pound The Alarm razem z nami!
25/01/2015 09:14
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska