Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » #HIT INTERNETU: My Słowianie - parodia V-Unit. Odpowiedź mężczyzn na słowiańskie biusty z klipu Donatana! [VIDEO 18+] - My Słowianie - parodie i covery
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z #HIT INTERNETU: My Słowianie - parodia V-Unit. Odpowiedź mężczyzn na słowiańskie biusty z klipu Donatana! [VIDEO 18+]: v-unit, my słowianie youtube, my słowianie teledysk, my słowianie parodia, donatan i cleo my słowianie, my słowianie cover, hit internetu grudzień 2013

#HIT INTERNETU: My Słowianie - parodia V-Unit. Odpowiedź mężczyzn na słowiańskie biusty z klipu Donatana! [VIDEO 18+]

RSS 01/12/2013 12:21 Komentarze 0
My Słowianie - parodia V-Unit. Odpowiedź mężczyzn na słowiańskie biusty z klipu Donatana. Zobacz, co mama dała w genach słowiańskim chłopakom w kolejnej szalonej parodii klipu i przeboju Donatana & Cleo!
My Słowianie - odpowiedź mężczyzn / fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: #HIT INTERNETU: My Słowianie - parodia V-Unit. Odpowiedź mężczyzn na słowiańskie biusty z klipu Donatana! [VIDEO 18+]
My Słowianie - odpowiedź mężczyzn. Chłopaki z poznańskiego V-Unit stworzyli własną wersję hitu i klipu Donatana & Cleo! Parodia V-Unit ma zupełnie nowy, własny tekst inspirowany słowami piosenki Donatana. A w teledysku tytułowi Słowianie prężą na siłowni swe wspaniałe mięśnie oraz chwalą się tatuażami i gustownym ubraniem w stylu dres + czapeczka z daszkiem.

>>> Prawdopodobnie najlepsze radio online. Słuchaj głosu serca i eskiGO! <<<


W ciągu niecałej doby od publikacji, parodia V-Unit doczekała się już prawie 400 000 odsłon na YouTube. "Tyle wyświetleń bo mięśnie :D" czy "przeuroczo :))) Gratuluje poczucia humoru! :) przystojni ci "nasi" chłopcy ;)" - takie komentarze pojawiają się pod filmem na YouTube, choć nie brakuje też głosów tych, którzy nie zrozumieli założeń tej parodii lub po prostu nie podzielają poczucia humoru chłopaków z V-Unit.

My Słowianie - Odpowiedź Mężczyzn, parodia V-Unit. Zobacz na ESKA.pl!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Hit Internetu: dziewczyna rapuje Lose Yourself Eminema w języku migowym. Zobacz genialny występ! [VIDEO]
0

Hit Internetu: dziewczyna rapuje Lose Yourself Eminema w języku migowym. Zobacz genialny występ! [VIDEO]

Dziewczyna "rapująca" Lose Yorself Eminema w języku migowym to jeden z najnowszych hitów sieci. Ten występ zachwycił już ponad półtora miliona internautów. Zobacz go już teraz - na ESKA.pl
30/05/2015 12:58
Young Stars Festival 2015: informacje praktyczne przed imprezą z 30.05.2015 [VIDEO]
0

Young Stars Festival 2015: informacje praktyczne przed imprezą z 30.05.2015 [VIDEO]

Young Stars Festival 2015 rusza już 30.05.2015. Impreza odbędzie się na Poznań Arenie. Jak dojechać na Young Stars Festival 2015? O której nastąpi otwarcie bramek? Informacje praktyczne na temat Young Stars Festival 2015 na Eska.pl 
30/05/2015 11:51
Hit lata 2015 czytelników ESKA.pl. Wybieramy przebój wakacji 2015 - pierwsze głosowanie [PLEBISCYT]
42

Hit lata 2015 czytelników ESKA.pl. Wybieramy przebój wakacji 2015 - pierwsze głosowanie [PLEBISCYT]

Hit lata 2015 czytelników ESKA.pl to plebiscyt, który startuje w połowie maja na 3 tygodnie przed wakacjami. W pierwszym głosowaniu na hit wakacji 2015 mamy dla Was nowości muzyczne na lato 2015 zarówno od polskich artystów jak i zagranicznych wykonawców. Gotowi wybrać piosenki na lato 2015, które przejdą dalej do ostatecznego głosowania w plebiscycie hit lata 2015 czytelników ESKA.pl? Zapraszamy!
30/05/2015 01:31
Polsat SuperHit Festiwal 2015 - dzień 1: kto wystąpi? Koncert Platynowy i Hity sieci bez tajemnic [VIDEO]
0

Polsat SuperHit Festiwal 2015 - dzień 1: kto wystąpi? Koncert Platynowy i Hity sieci bez tajemnic [VIDEO]

Polsat SuperHit Festiwal 2015 -  dzień 1: sprawdzamy kto, wystąpi 29.05.2015 w Sopocie. Kwiat polskiej popowej sceny muzycznej uświetni Koncert Platynowy i zagra Hity Sieci. Lista muzycznych gwiazd podczas pierwszego dnia imprezy do sprawdzenia na ESKA.pl
29/05/2015 20:40
Kozula spryciula w akcji specjalnie na Dzień Dziecka! Film za darmo na eskaGO! [VIDEO]
0

Kozula spryciula w akcji specjalnie na Dzień Dziecka! Film za darmo na eskaGO! [VIDEO]

  Kozula Spryciula to najpopularniejsza czeska animacja, zwariowana komedia łącząca stylistykę Tima Burtona z humorem jak ze Shreka. Z okazji Dnia Dziecka na eskaGO film można oglądać online za darmo i bez logowania. Do średniowiecznej Pragi przybywa Kuba ze swoją podejrzanie świadomą kozą. Już wkrótce chłopak poznaje uroczą dziewczynę, która pracuje u zegarmistrza. Gdy Hanus wplątuje się w kłopoty, a kara grozi tylko Kasi, Kuba z kozą ruszają na ratunek. Tyle tylko, że zwierzę jest zazdrosne o przyjaciela... Czy Kozula Spryciula stanie się bohaterem? A może Kuba będzie musiał poradzić sobie sam? Sprawdź już teraz! Klikaj w poniższe video i odpalaj film online za darmo i bez logowania. A po więcej wypasionych komedii wchodź na eskaGO – w serwisie udostępniono darmowe filmy z największymi gwiazdami!
29/05/2015 17:01
Polsat SuperHit 2015 w liczbach. Festiwal w Sopocie rusza już 29.05.2015! Na scenie Mrozu, Margaret, Kwiatkowski i wiele innych [VIDEO]
0

Polsat SuperHit 2015 w liczbach. Festiwal w Sopocie rusza już 29.05.2015! Na scenie Mrozu, Margaret, Kwiatkowski i wiele innych [VIDEO]

Polsat SuperHit Festiwal 2015: festiwal muzyczny w Sopocie rusza już 29.05.2015. Na scenie wystąpi cała plejada największych polskich artystów muzycznych. Przygotowania do pierwszego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2015 zostały zakończone. Jak wygląda przygotowanie festiwalu w Sopocie w liczbach? Sprawdź na ESKA.pl 
29/05/2015 17:01
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska