WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » #HIT INTERNETU: My Słowianie - parodia V-Unit. Odpowiedź mężczyzn na słowiańskie biusty z klipu Donatana! [VIDEO 18+] - My Słowianie - parodie i covery
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z #HIT INTERNETU: My Słowianie - parodia V-Unit. Odpowiedź mężczyzn na słowiańskie biusty z klipu Donatana! [VIDEO 18+]: v-unit, my słowianie youtube, my słowianie teledysk, my słowianie parodia, donatan i cleo my słowianie, my słowianie cover, hit internetu grudzień 2013

#HIT INTERNETU: My Słowianie - parodia V-Unit. Odpowiedź mężczyzn na słowiańskie biusty z klipu Donatana! [VIDEO 18+]

RSS 01/12/2013 12:21 Komentarze 0
My Słowianie - parodia V-Unit. Odpowiedź mężczyzn na słowiańskie biusty z klipu Donatana. Zobacz, co mama dała w genach słowiańskim chłopakom w kolejnej szalonej parodii klipu i przeboju Donatana & Cleo!
My Słowianie - odpowiedź mężczyzn / fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: #HIT INTERNETU: My Słowianie - parodia V-Unit. Odpowiedź mężczyzn na słowiańskie biusty z klipu Donatana! [VIDEO 18+]
My Słowianie - odpowiedź mężczyzn. Chłopaki z poznańskiego V-Unit stworzyli własną wersję hitu i klipu Donatana & Cleo! Parodia V-Unit ma zupełnie nowy, własny tekst inspirowany słowami piosenki Donatana. A w teledysku tytułowi Słowianie prężą na siłowni swe wspaniałe mięśnie oraz chwalą się tatuażami i gustownym ubraniem w stylu dres + czapeczka z daszkiem.

>>> Prawdopodobnie najlepsze radio online. Słuchaj głosu serca i eskiGO! <<<


W ciągu niecałej doby od publikacji, parodia V-Unit doczekała się już prawie 400 000 odsłon na YouTube. "Tyle wyświetleń bo mięśnie :D" czy "przeuroczo :))) Gratuluje poczucia humoru! :) przystojni ci "nasi" chłopcy ;)" - takie komentarze pojawiają się pod filmem na YouTube, choć nie brakuje też głosów tych, którzy nie zrozumieli założeń tej parodii lub po prostu nie podzielają poczucia humoru chłopaków z V-Unit.

My Słowianie - Odpowiedź Mężczyzn, parodia V-Unit. Zobacz na ESKA.pl!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Muzyka z Hobbita: Bitwa Pięciu Armii - soundtrack z filmu już w sprzedaży [VIDEO]
0

Muzyka z Hobbita: Bitwa Pięciu Armii - soundtrack z filmu już w sprzedaży [VIDEO]

Muzyka z filmu Hobbit: Bitwa Pięciu Armii jest już w sklepach. Wczuj się w klimat i posłuchaj piosenki z najnowszej części Hobbita jeszcze przed polską premierą filmu
18/12/2014 16:40
Doda na Eurowizji 2015: 5 powodów, dla których powinna nas reprezentować. Zobaczcie [VIDEO]
0

Doda na Eurowizji 2015: 5 powodów, dla których powinna nas reprezentować. Zobaczcie [VIDEO]

Doda wystąpi na Eurowizji 2015?! Nie da się ukryć, że Doda jako polski reprezentant na Eurowizji to pomysł budzący się do życia z każdą kolejną odsłoną konkursu. Tym razem Doda jako polska kandydatka w konkursie może pochwalić się ogromnym wsparciem ze strony fanów Eurowizji. Zobaczcie, ile Polaków wysyła Dodę na Eurowizję i dlaczego gra jest warta świeczki!
18/12/2014 16:16
Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystko u nas [VIDEO]
0

Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystko u nas [VIDEO]

Matura próbna 2015 CKE na poziomie rozszerzonym na ESKA.pl to arkusz i odpowiedzi z WOSu, arkusz i odpowiedzi z geografii, arkusz i rozwiązania z biologii oraz pozostałych przedmiotów. Zobaczcie arkusze i odpowiedzi z matury próbnej z 18.12.2014r. już teraz na ESKA.pl, gdzie nie musicie prosić Gimme More - u nas znajdziecie wszystko!
18/12/2014 15:03
Gorąca 20 Premiera: John Mamann ft. Kika - Love Life. Angielsko-francuski hit podbije listę? [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: John Mamann ft. Kika - Love Life. Angielsko-francuski hit podbije listę? [VIDEO]

John Mamann ft. Kika - Love Life to nowość w Gorącej 20 w czwartek 18 grudnia 2014 roku. Posłuchaj angielsko-francuskiego hitu na antenie Radia ESKA tuż po godz. 18 i już teraz zobacz teledysk na ESKA.pl
18/12/2014 14:39
Nowa płyta Madonny 2015: przeciek = cała tracklista. Zobaczcie tytuły nowych piosenek Madonny! [VIDEO]
0

Nowa płyta Madonny 2015: przeciek = cała tracklista. Zobaczcie tytuły nowych piosenek Madonny! [VIDEO]

Przeciek nowej płyty Madonny na 2015 rok dał odpowiedź na pytanie, jakie tytuły mają nowe piosenki Madonny. Na ESKA.pl znajdziecie więc tracklistę nowej płyty Madonny, na którą składa się 13 numerów. Jak na przeciek swoich nowych piosenek Madonna zareagowała chwilę po ich pojawieniu się w sieci? Zobaczcie listę piosenek z nowej płyty Madonny i jej komentarz w sprawie przecieku!
18/12/2014 14:11
Sheppard i Parkway Drive w Polsce na Orange Warsaw Festival 2015. Sprawdź, kiedy wystąpią  [VIDEO]
0

Sheppard i Parkway Drive w Polsce na Orange Warsaw Festival 2015. Sprawdź, kiedy wystąpią [VIDEO]

Orange Warsaw Festival 2015: Sheppard i Parkway Drive to dwa australijskie zespoły, które dołączyły do line-upu stołecznego festiwalu. Kiedy dokładnie wystąpią? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl
18/12/2014 13:53
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

2
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska