WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » #HIT INTERNETU: My Słowianie - parodia V-Unit. Odpowiedź mężczyzn na słowiańskie biusty z klipu Donatana! [VIDEO 18+] - My Słowianie - parodie i covery

Tagi związane z #HIT INTERNETU: My Słowianie - parodia V-Unit. Odpowiedź mężczyzn na słowiańskie biusty z klipu Donatana! [VIDEO 18+]: v-unit, my słowianie youtube, my słowianie teledysk, my słowianie parodia, donatan i cleo my słowianie, my słowianie cover, hit internetu grudzień 2013

#HIT INTERNETU: My Słowianie - parodia V-Unit. Odpowiedź mężczyzn na słowiańskie biusty z klipu Donatana! [VIDEO 18+]

RSS 01/12/2013 12:21 Komentarze
My Słowianie - parodia V-Unit. Odpowiedź mężczyzn na słowiańskie biusty z klipu Donatana. Zobacz, co mama dała w genach słowiańskim chłopakom w kolejnej szalonej parodii klipu i przeboju Donatana & Cleo!
My Słowianie - odpowiedź mężczyzn / fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: #HIT INTERNETU: My Słowianie - parodia V-Unit. Odpowiedź mężczyzn na słowiańskie biusty z klipu Donatana! [VIDEO 18+]
My Słowianie - odpowiedź mężczyzn. Chłopaki z poznańskiego V-Unit stworzyli własną wersję hitu i klipu Donatana & Cleo! Parodia V-Unit ma zupełnie nowy, własny tekst inspirowany słowami piosenki Donatana. A w teledysku tytułowi Słowianie prężą na siłowni swe wspaniałe mięśnie oraz chwalą się tatuażami i gustownym ubraniem w stylu dres + czapeczka z daszkiem.

>>> Prawdopodobnie najlepsze radio online. Słuchaj głosu serca i eskiGO! <<<


W ciągu niecałej doby od publikacji, parodia V-Unit doczekała się już prawie 400 000 odsłon na YouTube. "Tyle wyświetleń bo mięśnie :D" czy "przeuroczo :))) Gratuluje poczucia humoru! :) przystojni ci "nasi" chłopcy ;)" - takie komentarze pojawiają się pod filmem na YouTube, choć nie brakuje też głosów tych, którzy nie zrozumieli założeń tej parodii lub po prostu nie podzielają poczucia humoru chłopaków z V-Unit.

My Słowianie - Odpowiedź Mężczyzn, parodia V-Unit. Zobacz na ESKA.pl!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

MATURA 2016 - terminy, o której zaczynają się egzaminy maturalne, kiedy ogłoszenie wyników i alternatywne sposoby na pomoce naukowe ;) - wszystko o maturze 2016 w jednym miejscu na ESKA.pl.
04/05/2016 11:47
Real Madryt - Manchester City: online i w TV za darmo? Transmisja półfinału Ligi Mistrzów 4.05.16
0

Real Madryt - Manchester City: online i w TV za darmo? Transmisja półfinału Ligi Mistrzów 4.05.16

Real Madryt vs Manchester City: gdzie i o której oglądać transmisję z meczu półfinałowego Ligi Mistrzów? Oczywiście mecz 4.05.2016 zobaczyć można online i w telewizji! Wszystkim kibicom szczegóły podrzucamy na ESKA.pl!
04/05/2016 20:38
Piróg, Nowakowska i Gleba śpiewają największe taneczne hity. Oceń ich występ!
0

Piróg, Nowakowska i Gleba śpiewają największe taneczne hity. Oceń ich występ!

Michał Piróg, Ida Nowakowska i Gleba śpiewają największe taneczne hity. Pewnie nie wierzycie, a jednak. Jury You Can Dance dało się przekonać na krótki występ wokalny dedykowany czytelnikom ESKA.pl. Już teraz oceńcie ich muzyczne show.
04/05/2016 17:16
Matura 2016 język polski - arkusze, zadania, odpowiedzi i reakcje maturzystów!
0

Matura 2016 język polski - arkusze, zadania, odpowiedzi i reakcje maturzystów!

Matura 2016 język polski - arkusze, zadania, odpowiedzi i reakcje maturzystów już teraz na ESKA.pl! 4 maja rozpoczęły się matury, a około 280 tys. uczniów przystąpiło do egzaminu z języka polskiego. Czy maturzyści są zadowoleni ze swoich prac i jakie zadanie zaskoczyły ich na egzaminie dojrzałości? Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie poniżej.
04/05/2016 17:16
Top Chef FINAŁ 4.05.2016: kto wygrał? Michał Seferyński, Dawid Szkudlarek czy Rafał Grzegorzek?
0

Top Chef FINAŁ 4.05.2016: kto wygrał? Michał Seferyński, Dawid Szkudlarek czy Rafał Grzegorzek?

Finał Top Chef już w środę, 4 maja 2016! Kto wygrał i zgarnął tytuł TOP CHEFA oraz 100 tysięcy złotych? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!
04/05/2016 17:15
You Can Dance 2016 - uczestnicy. Poznaj finałową czternastkę YCD!
0

You Can Dance 2016 - uczestnicy. Poznaj finałową czternastkę YCD!

You Can Dance 2016 - uczestnicy tanecznego show zostali wybrani podczas warsztatów na Malcie! Już teraz na ESKA.pl poznaj finałową czternastkę YCD, czyli tancerzy, których podziwiać możemy w odcinkach na żywo!
04/05/2016 17:14
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

03/05/2016 22:22

0
MAJÓWKA

MAJÓWKA

03/05/2016 12:54

0
Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

02/05/2016 18:53

0
Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

02/05/2016 15:01

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Polecamy
Bars and Melody - Stressed Out
Czy Bars and Melody poradzili sobie ze Stressed Out twenty one pilots
  • TAK, zrobili to świetnie!
  • NIE, twenty one pilots są nie do podrobienia
  • NIE MAM ZDANIA
nagrody

polub
ESKA