WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » #HIT INTERNETU: My Słowianie - parodia V-Unit. Odpowiedź mężczyzn na słowiańskie biusty z klipu Donatana! [VIDEO 18+] - My Słowianie - parodie i covery

Tagi związane z #HIT INTERNETU: My Słowianie - parodia V-Unit. Odpowiedź mężczyzn na słowiańskie biusty z klipu Donatana! [VIDEO 18+]: v-unit, my słowianie youtube, my słowianie teledysk, my słowianie parodia, donatan i cleo my słowianie, my słowianie cover, hit internetu grudzień 2013

#HIT INTERNETU: My Słowianie - parodia V-Unit. Odpowiedź mężczyzn na słowiańskie biusty z klipu Donatana! [VIDEO 18+]

RSS 01/12/2013 12:21 Komentarze
My Słowianie - parodia V-Unit. Odpowiedź mężczyzn na słowiańskie biusty z klipu Donatana. Zobacz, co mama dała w genach słowiańskim chłopakom w kolejnej szalonej parodii klipu i przeboju Donatana & Cleo!
My Słowianie - odpowiedź mężczyzn / fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: #HIT INTERNETU: My Słowianie - parodia V-Unit. Odpowiedź mężczyzn na słowiańskie biusty z klipu Donatana! [VIDEO 18+]
My Słowianie - odpowiedź mężczyzn. Chłopaki z poznańskiego V-Unit stworzyli własną wersję hitu i klipu Donatana & Cleo! Parodia V-Unit ma zupełnie nowy, własny tekst inspirowany słowami piosenki Donatana. A w teledysku tytułowi Słowianie prężą na siłowni swe wspaniałe mięśnie oraz chwalą się tatuażami i gustownym ubraniem w stylu dres + czapeczka z daszkiem.

>>> Prawdopodobnie najlepsze radio online. Słuchaj głosu serca i eskiGO! <<<


W ciągu niecałej doby od publikacji, parodia V-Unit doczekała się już prawie 400 000 odsłon na YouTube. "Tyle wyświetleń bo mięśnie :D" czy "przeuroczo :))) Gratuluje poczucia humoru! :) przystojni ci "nasi" chłopcy ;)" - takie komentarze pojawiają się pod filmem na YouTube, choć nie brakuje też głosów tych, którzy nie zrozumieli założeń tej parodii lub po prostu nie podzielają poczucia humoru chłopaków z V-Unit.

My Słowianie - Odpowiedź Mężczyzn, parodia V-Unit. Zobacz na ESKA.pl!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
New Music Friday w Radiu ESKA - najgorętsze nowości 21 lipca 2017! [PREMIERY]
0

New Music Friday w Radiu ESKA - najgorętsze nowości 21 lipca 2017! [PREMIERY]

New Music Friday, czyli dzień pod znakiem nowej muzy - świętujemy w RADIU ESKA! Od samego rana do późnych godzin wieczornych na naszej antenie usłyszycie najnowsze i najgorętsze single! Jakie premiery w ESCE 21 lipca? Sprawdźcie już teraz!
21/07/2017 16:51
Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?
0

Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 w internecie będzie dostępne? Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!
21/07/2017 16:49
Ostatni występ Chestera Benningtona przed śmiercią
0

Ostatni występ Chestera Benningtona przed śmiercią

Niespodziewana śmierć Chestera Benningtona wywołała żal i smutek. Na ESKA.pl przypominamy ostatni koncert przed śmiercią artysty.
21/07/2017 16:40
Hardkorowy Koksu szuka dziewczyny! Co trzeba zrobić?
0

Hardkorowy Koksu szuka dziewczyny! Co trzeba zrobić?

Hardkorowy Koksu poszukuje kobiety życia! Co trzeba zrobić, by zostać narzeczoną Roberta Burneiki? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!
21/07/2017 16:17
Chester Bennington 2017 - emocjonalne zdjęcia. Czy coś zwiastowało tragedię?
0

Chester Bennington 2017 - emocjonalne zdjęcia. Czy coś zwiastowało tragedię?

Chester Bennington z Linkin Park popełnił samobójstwo. Czy artysta w jakiś sposób dawał znaki, że planuje zrobić ten dramatyczny krok? Sprawdzamy na ESKA.pl
21/07/2017 15:12
Atomic Blonde wzbudza zachwyt. Kiedy premiera filmu z Charlize Theron?
0

Atomic Blonde wzbudza zachwyt. Kiedy premiera filmu z Charlize Theron?

Atomic Blonde - premiera filmu  w Berlinie zakończyła się długimi owacjami. Film spodobał się krytykom i widzom.
21/07/2017 14:49
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program