WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Hit Internetu: Ksiądz śpiewa na ślubie, a para młoda jest w szoku! Sprawdź, dlaczego! - Śpiewający ksiądz
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Hit Internetu: Ksiądz śpiewa na ślubie, a para młoda jest w szoku! Sprawdź, dlaczego!: hit internetu, śpiewający ksiądz, ksiądz śpiewa hallelujah, ksiądz śpiewa leonarda cohena, ksiądz śpiewa na ślubie, leonard cohen hallelujah, piosenka ze shreka

Hit Internetu: Ksiądz śpiewa na ślubie, a para młoda jest w szoku! Sprawdź, dlaczego!

RSS 11/04/2014 12:26 Komentarze 0
Śpiewający ksiądz wywołał wielką sensację wykonując na jednym ze ślubów, których udzielał, utwór na melodię przeboju Leonarda Cohena Hallelujah. Duchowny poradził sobie z kawałkiem niczym profesjonalny wokalista! Jak na jego występ zareagowała para młoda? Zobacz najnowszy hit internetu na ESKA.pl!
/ fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Hit Internetu: Ksiądz śpiewa na ślubie, a para młoda jest w szoku! Sprawdź, dlaczego!
Śpiewający ksiądz wywołał wielką sensację wykonując na ślubie młodej pary pieśń na melodię przeboju Leonarda Cohena  Hallelujah. Filmik ze śpiewającym księdzem ma już prawie 8 milionów wyświetleń. Sprawdź, jak ksiądz poradził sobie z piosenką. Zobacz najnowszy hit internetu na ESKA.pl!

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Pamiętacie zakonnicę śpiewającą w The Voice of Italy przebój No One z repertuaru Alicii Keys? Teraz przyszedł czas na uzdolnionego wokalnie księdza. Duchowny zaskoczył wszystkich zgromadzonych w kościele wykonując utwór Hallelujah niczym profesjonalista!

>>> Zakonnica śpiewa w The Voice of Italy!

Ksiądz zaśpiewał Hallelujah na początku mszy ślubnej. Młoda para nie potrafiła ukryć swojego zdziwienia, gdy usłyszała jak ksiądz fantastycznie radzi sobie z tą piosenką! Co więcej, jej tekst opowiadał o trwającej właśnie uroczystości zaślubin Chrisa i Leah! Na koniec ksiądz zebrał burzę oklasków - niczym gwiazda rocka po swoim występie.

Podoba się Wam występ księdza? A może śpiewający ksiądz i zakonnica z The Voice of Italy powinni stworzyć duet ku chwale Boga?

Śpiewający ksiądz



RC

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Polskie piosenki 2015 - styczeń. Te nowości muzyczne 2015 zelektryzowały polski rynek myzyczny [VIDEO]
0

Polskie piosenki 2015 - styczeń. Te nowości muzyczne 2015 zelektryzowały polski rynek myzyczny [VIDEO]

Najlepsze polskie piosenki 2015 ze stycznia w jednym miejscu na ESKA.pl. Mamy dla Was propozycje na hity po polsku a tych wraz z początkiem roku nie brakuje. Zobaczcie nasze TOP 5 w kategorii nowości muzyczne 2015 po polsku i cieszcie się polskimi piosenkami razem z nami. To co nasze jest, najlepsze jest, bo nasze jest!
25/01/2015 19:06
Hity 2015 w wersjach talentów z YouTube: zobaczcie pierwsze przeboje 2015 w coverowych odsłonach [VIDEO]
0

Hity 2015 w wersjach talentów z YouTube: zobaczcie pierwsze przeboje 2015 w coverowych odsłonach [VIDEO]

Najlepsze hity 2015 Radia ESKA i ESKA.pl mamy dla Was na stronie nie tylko w oryginale, ale i w nowych wersjach. Pierwsze przeboje 2015 prezentujemy w odsłonie talentów z YouTube. Czy covery hitów na czasie mogą z nimi konkurować? Odpalcie piosenki i porównujcie już teraz!
25/01/2015 18:11
Meghan Trainor ft. Harry Styles - London Lights: audio. Pierwszy fragment na ESKA.pl. Zobaczcie [VIDEO]
0

Meghan Trainor ft. Harry Styles - London Lights: audio. Pierwszy fragment na ESKA.pl. Zobaczcie [VIDEO]

Wspólna piosenka Meghan Trainor i Harry'ego Stylesa z One Direction to London Lights. Duet Meghan Trainor & Harry Styles został potwierdzony przez samą wokalistkę. Co więcej, autorka hitu All About That Bass pochwaliła się już pierwszym przedsmakiem numeru. Zobaczcie fragment audio London Lights Meghan Trainor ft. Harry Styles już teraz na ESKA.pl!
25/01/2015 16:55
WRC 2015 Rajd Monte Carlo - finał 25.01: które miejsce dla Roberta Kubicy po wypadku? Zobacz i odpal Rihannę w rajdowym klimacie [VIDEO]
0

WRC 2015 Rajd Monte Carlo - finał 25.01: które miejsce dla Roberta Kubicy po wypadku? Zobacz i odpal Rihannę w rajdowym klimacie [VIDEO]

Za nami pierwszy etap WRC 2015, czyli Rajd Monte Carlo, w którym startował Robert Kubica. Które miejsce zajął Polak? Zobaczcie, z jakim wynikiem Robert Kubica skończył WRC 2015 w pierwszej odsłonie. Wszystko o finale Rajdu Monte Carlo z 25.01.2015 wraz z Rihanną w klimatach szybkich samochodów czeka do sprawdzenia na ESKA.pl!
25/01/2015 12:49
Rihanna FourFiveSeconds: NOWA PIOSENKA już jest - takiej RiRi jeszcze nie było! Posłuchaj Rihanny z Kanye Westem i Paulem McCartney'em [AUDIO]
1

Rihanna FourFiveSeconds: NOWA PIOSENKA już jest - takiej RiRi jeszcze nie było! Posłuchaj Rihanny z Kanye Westem i Paulem McCartney'em [AUDIO]

JEST! Nowa piosenka Rihanny 2015 w końcu oficjalnie ujrzała światło dzienne. Rihanna FourFiveSeconds nagrała z Kanye Westem i Paulem McCartney'em, czym pochwaliła się na swoich społecznościówkach 25 stycznia. Takiej wersji RiRi jeszcze nie słyszeliście... Posłuchajcie audio FourFiveSeconds Rihanna ft. Kanye West & Paul McCartney i sprawdźcie, czy to pierwszy singiel z nowej płyty Barbadoski!
25/01/2015 11:02
Skoki narciarskie 2015 - konkurs w Japonii: Kamil Stoch na podium, jeden z Polaków zdyskwalifikowany... It's Alright, It's OK [VIDEO]
1

Skoki narciarskie 2015 - konkurs w Japonii: Kamil Stoch na podium, jeden z Polaków zdyskwalifikowany... It's Alright, It's OK [VIDEO]

Za nami skoki narciarskie 2015 konkurs w Japonii w Sapporo z 24/25 stycznia. Które miejsce zajął Kamil Stoch skacząc na MŚ w skokach narciarskich 2015 w Japonii? Za co jeden z polskich skoczków został zdyskwalifikowany i o kim mowa? Zobaczcie, co działo podczas skoków narciarskich w Sapporo - my wiemy jedno, It's Alright, It's OK!
25/01/2015 10:52
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska