WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Hit Internetu: Ksiądz śpiewa na ślubie, a para młoda jest w szoku! Sprawdź, dlaczego! - Śpiewający ksiądz
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Hit Internetu: Ksiądz śpiewa na ślubie, a para młoda jest w szoku! Sprawdź, dlaczego!: hit internetu, śpiewający ksiądz, ksiądz śpiewa hallelujah, ksiądz śpiewa leonarda cohena, ksiądz śpiewa na ślubie, leonard cohen hallelujah, piosenka ze shreka

Hit Internetu: Ksiądz śpiewa na ślubie, a para młoda jest w szoku! Sprawdź, dlaczego!

RSS 11/04/2014 12:26 Komentarze 0
Śpiewający ksiądz wywołał wielką sensację wykonując na jednym ze ślubów, których udzielał, utwór na melodię przeboju Leonarda Cohena Hallelujah. Duchowny poradził sobie z kawałkiem niczym profesjonalny wokalista! Jak na jego występ zareagowała para młoda? Zobacz najnowszy hit internetu na ESKA.pl!
/ fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Hit Internetu: Ksiądz śpiewa na ślubie, a para młoda jest w szoku! Sprawdź, dlaczego!
Śpiewający ksiądz wywołał wielką sensację wykonując na ślubie młodej pary pieśń na melodię przeboju Leonarda Cohena  Hallelujah. Filmik ze śpiewającym księdzem ma już prawie 8 milionów wyświetleń. Sprawdź, jak ksiądz poradził sobie z piosenką. Zobacz najnowszy hit internetu na ESKA.pl!

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Pamiętacie zakonnicę śpiewającą w The Voice of Italy przebój No One z repertuaru Alicii Keys? Teraz przyszedł czas na uzdolnionego wokalnie księdza. Duchowny zaskoczył wszystkich zgromadzonych w kościele wykonując utwór Hallelujah niczym profesjonalista!

>>> Zakonnica śpiewa w The Voice of Italy!

Ksiądz zaśpiewał Hallelujah na początku mszy ślubnej. Młoda para nie potrafiła ukryć swojego zdziwienia, gdy usłyszała jak ksiądz fantastycznie radzi sobie z tą piosenką! Co więcej, jej tekst opowiadał o trwającej właśnie uroczystości zaślubin Chrisa i Leah! Na koniec ksiądz zebrał burzę oklasków - niczym gwiazda rocka po swoim występie.

Podoba się Wam występ księdza? A może śpiewający ksiądz i zakonnica z The Voice of Italy powinni stworzyć duet ku chwale Boga?

Śpiewający ksiądz



RC

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Jakie części ciała ubezpieczają gwiazdy muzyczne? [VIDEO]
0

Jakie części ciała ubezpieczają gwiazdy muzyczne? [VIDEO]

Pupa Kylie Minogue, nogi Mariah Carey, struny głosowe Bruce'a Springsteena - to chyba najdroższe części ciała na świecie. Jakim cudem? Cudem ubezpieczenia. Sprawdź, w jaki sposób muzyczne gwiazdy zabezpieczają swoje największe atuty! 
27/11/2014 17:17
Skoki narciarskie 2014/2015: gdzie oglądać Puchar Świata w TV? Sprawdźcie, kto transmituje skoki w telewizji i pozwoli być Up In The Air [VIDEO]
0

Skoki narciarskie 2014/2015: gdzie oglądać Puchar Świata w TV? Sprawdźcie, kto transmituje skoki w telewizji i pozwoli być Up In The Air [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 w telewizji bierzemy pod lupę na ESKA.pl. Dla fanów skoków sprawdzamy, gdzie oglądać na żywo Puchar Świata w skokach narciarskich 2014.2015. Transmisje z PŚ w skokach narciarskich 2014/2015 w TV to kilka kanałów, dzięki którym każdy z nas poczuje się przez chwilę jakby był Up In The Air razem ze skoczkami. Klikajcie po więcej już teraz!
27/11/2014 17:03
Świąteczna iluminacja w Warszawie 2014: kiedy i o której zapalenie światełek? Gotowi na świąteczne Lights? [VIDEO]
0

Świąteczna iluminacja w Warszawie 2014: kiedy i o której zapalenie światełek? Gotowi na świąteczne Lights? [VIDEO]

Świąteczna iluminacja w Warszawie 2014 zbliża się wielkimi krokami. Kiedy i o której godzinie Wielkie Iluminacja Świątecznej Warszawy 2014 będzie miała miejsce na ulicach stolicy? Datę i godzinę świątecznej iluminacji w Warszawie 2014 mamy dla Was na ESKA.pl wraz z miejscami, gdzie zobaczymy świąteczne światełka. Lights w christmasowym klimacie za 3, 2, 1...
27/11/2014 16:29
Mali Giganci - nowy talent show w TVN. Kiedy startuje i na czym polega? [VIDEO]
0

Mali Giganci - nowy talent show w TVN. Kiedy startuje i na czym polega? [VIDEO]

Mali Giganci - to nowe talent-show, które zagości na antenie TVN od kwietnia 2014 roku. Na czym polega i jakie są zasady show pt. Mali Giganci? Szczegóły na temat nowego programu sprawdzamy na ESKA.pl 
27/11/2014 16:28
Wypadek Sarsy Markiewicz, uczestniczki The Voice Of Poland. Czy Sarsa wystąpi w półfinale The Voice? Nowe fakty [VIDEO]
1

Wypadek Sarsy Markiewicz, uczestniczki The Voice Of Poland. Czy Sarsa wystąpi w półfinale The Voice? Nowe fakty [VIDEO]

Sarsa Markiewicz z The Voice Of Poland miała wypadek samochodowy w nocy z 24 na 25 listopada. Czy wystąpi w kolejnych odcinkach The Voice? Pojawiły się kolejne informacje o stanie zdrowia Sarsy Markiewicz. 
27/11/2014 16:27
Matura próbna 2015: matura Operon z języka angielskiego - arkusze i odpowiedzi. Próbna matura? Why Don't You Try? [VIDEO]
0

Matura próbna 2015: matura Operon z języka angielskiego - arkusze i odpowiedzi. Próbna matura? Why Don't You Try? [VIDEO]

Matura próbna Operon 2015 - arkusze i odpowiedzi z matury próbnej z języka obcego w tym z języka angielskiego udostępnione zostaną 28 listopada 2014. Przypomnijmy, że w czwartek (27 listopada 2014) uczniowie wybranych szkół podeszli do matury próbnej Operona z języka nowożytnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Rozwiązania matury próbnej Operon 2015 z języka obcego znajdziecie na ESKA.pl