WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Hit Internetu: Ksiądz śpiewa na ślubie, a para młoda jest w szoku! Sprawdź, dlaczego! - Śpiewający ksiądz

Tagi związane z Hit Internetu: Ksiądz śpiewa na ślubie, a para młoda jest w szoku! Sprawdź, dlaczego!: hit internetu, śpiewający ksiądz, ksiądz śpiewa hallelujah, ksiądz śpiewa leonarda cohena, ksiądz śpiewa na ślubie, leonard cohen hallelujah, piosenka ze shreka

Hit Internetu: Ksiądz śpiewa na ślubie, a para młoda jest w szoku! Sprawdź, dlaczego!

RSS 11/04/2014 12:26 Komentarze
Śpiewający ksiądz wywołał wielką sensację wykonując na jednym ze ślubów, których udzielał, utwór na melodię przeboju Leonarda Cohena Hallelujah. Duchowny poradził sobie z kawałkiem niczym profesjonalny wokalista! Jak na jego występ zareagowała para młoda? Zobacz najnowszy hit internetu na ESKA.pl!
/ fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Hit Internetu: Ksiądz śpiewa na ślubie, a para młoda jest w szoku! Sprawdź, dlaczego!
Śpiewający ksiądz wywołał wielką sensację wykonując na ślubie młodej pary pieśń na melodię przeboju Leonarda Cohena  Hallelujah. Filmik ze śpiewającym księdzem ma już prawie 8 milionów wyświetleń. Sprawdź, jak ksiądz poradził sobie z piosenką. Zobacz najnowszy hit internetu na ESKA.pl!

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Pamiętacie zakonnicę śpiewającą w The Voice of Italy przebój No One z repertuaru Alicii Keys? Teraz przyszedł czas na uzdolnionego wokalnie księdza. Duchowny zaskoczył wszystkich zgromadzonych w kościele wykonując utwór Hallelujah niczym profesjonalista!

>>> Zakonnica śpiewa w The Voice of Italy!

Ksiądz zaśpiewał Hallelujah na początku mszy ślubnej. Młoda para nie potrafiła ukryć swojego zdziwienia, gdy usłyszała jak ksiądz fantastycznie radzi sobie z tą piosenką! Co więcej, jej tekst opowiadał o trwającej właśnie uroczystości zaślubin Chrisa i Leah! Na koniec ksiądz zebrał burzę oklasków - niczym gwiazda rocka po swoim występie.

Podoba się Wam występ księdza? A może śpiewający ksiądz i zakonnica z The Voice of Italy powinni stworzyć duet ku chwale Boga?

Śpiewający ksiądz



RC

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
LOTTO 26.05.2016: wyniki losowania
0

LOTTO 26.05.2016: wyniki losowania

Lotto - wyniki z 26 maja 2016 to szansa na wygranie kumulacji. Do wygrania aż 20 milionów złotych. Jak obstawiać Lotto? Jakie szczęśliwe numery? Jakie są wyniki losowania 26.05.2016​ - wszystko to znajdziecie poniżej!
26/05/2016 21:56
Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night - transmisja 28.05.2016
0

Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night - transmisja 28.05.2016

Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night powalczy już w sobotę 28.05.2016. Gdzie oglądać walki Diablo, Zimocha i innych? Niezbędne informacje o transmisji ze Szczecin Boxing Night znajdziecie na ESKA.pl!
26/05/2016 18:14
KSW 35: karta walk. Pudzianowski i Khalidov w walce wieczoru! Kto jeszcze na KSW 35?
0

KSW 35: karta walk. Pudzianowski i Khalidov w walce wieczoru! Kto jeszcze na KSW 35?

KSW 35 w Gdańsku: kolejna Konfrontacja Sztuk Walki odbędzie się 27 maja 2016 roku w Ergo Arena. Walkę wieczoru stoczą między sobą Mariusz Pudzianowski i Marcin Różalski! Jak wygląda karta walk KSW 35? Sprawdźcie na ESKA.pl
26/05/2016 17:41
Boże Ciało 2016 - co robić w długi weekend w Warszawie?
0

Boże Ciało 2016 - co robić w długi weekend w Warszawie?

Boże Ciało 2016 - co robić w długi weekend w Warszawie? Między 26 a 29 maja będziecie w Warszawie, a nie macie pomysłu na fajne spędzanie czasu? Nie martwcie się na ESKA.pl mamy dla Was kilka ciekawych pomysłów!
26/05/2016 16:59
Dzień Matki - życzenia, które wzruszą mamę i prezent od Google na 26 maja!
0

Dzień Matki - życzenia, które wzruszą mamę i prezent od Google na 26 maja!

Dzień Matki świętują nawet Google Doodle. A my na ESKA.pl mamy dla Was wszystko, co powinniście wiedzieć o tym święcie. Prezenty, piosenki i życzenia z okazji święta wszystkich mam już teraz w jednym miejscu!
26/05/2016 16:58
SuperHit Festiwal 2016: dzień 1 PROGRAM. Kto wystąpi 27.05. w Sopocie?
0

SuperHit Festiwal 2016: dzień 1 PROGRAM. Kto wystąpi 27.05. w Sopocie?

Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 1.: Jak zwykle gwiazdy staną na scenie w ramach Koncertu Platynowego. Kto wystąpi 27.05.2016 na w Sopocie? Jaki jest program festiwalu? Wszystkie informacje o pierwszym dniu imprezy sprawdzicie na ESKA.pl
26/05/2016 16:54
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

26/05/2016 13:25

0
Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data dnia mamy już teraz na ESKA.pl

Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data dnia mamy już teraz na ESKA.pl

26/05/2016 00:01

0
HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

24/05/2016 09:04

0
Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

23/05/2016 15:13

0
Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

22/05/2016 11:28

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
Jury The Voice of Poland
Która wokalistka powinna zastąpić Edytę Górniak w roli jurora The Voice of Poland?
  • Monika Brodka
  • Ania Dąbrowska
  • Ewa Farna
  • Sylwia Grzeszczak
  • Marika
polub
ESKA