WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Hit Internetu: Ksiądz śpiewa na ślubie, a para młoda jest w szoku! Sprawdź, dlaczego! - Śpiewający ksiądz

Tagi związane z Hit Internetu: Ksiądz śpiewa na ślubie, a para młoda jest w szoku! Sprawdź, dlaczego!: hit internetu, śpiewający ksiądz, ksiądz śpiewa hallelujah, ksiądz śpiewa leonarda cohena, ksiądz śpiewa na ślubie, leonard cohen hallelujah, piosenka ze shreka

Hit Internetu: Ksiądz śpiewa na ślubie, a para młoda jest w szoku! Sprawdź, dlaczego!

RSS 11/04/2014 12:26 Komentarze
Śpiewający ksiądz wywołał wielką sensację wykonując na jednym ze ślubów, których udzielał, utwór na melodię przeboju Leonarda Cohena Hallelujah. Duchowny poradził sobie z kawałkiem niczym profesjonalny wokalista! Jak na jego występ zareagowała para młoda? Zobacz najnowszy hit internetu na ESKA.pl!
/ fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Hit Internetu: Ksiądz śpiewa na ślubie, a para młoda jest w szoku! Sprawdź, dlaczego!
Śpiewający ksiądz wywołał wielką sensację wykonując na ślubie młodej pary pieśń na melodię przeboju Leonarda Cohena  Hallelujah. Filmik ze śpiewającym księdzem ma już prawie 8 milionów wyświetleń. Sprawdź, jak ksiądz poradził sobie z piosenką. Zobacz najnowszy hit internetu na ESKA.pl!

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Pamiętacie zakonnicę śpiewającą w The Voice of Italy przebój No One z repertuaru Alicii Keys? Teraz przyszedł czas na uzdolnionego wokalnie księdza. Duchowny zaskoczył wszystkich zgromadzonych w kościele wykonując utwór Hallelujah niczym profesjonalista!

>>> Zakonnica śpiewa w The Voice of Italy!

Ksiądz zaśpiewał Hallelujah na początku mszy ślubnej. Młoda para nie potrafiła ukryć swojego zdziwienia, gdy usłyszała jak ksiądz fantastycznie radzi sobie z tą piosenką! Co więcej, jej tekst opowiadał o trwającej właśnie uroczystości zaślubin Chrisa i Leah! Na koniec ksiądz zebrał burzę oklasków - niczym gwiazda rocka po swoim występie.

Podoba się Wam występ księdza? A może śpiewający ksiądz i zakonnica z The Voice of Italy powinni stworzyć duet ku chwale Boga?

Śpiewający ksiądz



RC

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

Matura to najważniejszy moment w edukacji. Egzamin maturalny często decyduje o przyszłości - dlatego termin matury, a później arkusze maturalne to pożądane informacje wiosną. Wszystkie informacje o maturze znajdziecie poniżej.
30/04/2016 13:57
MAJÓWKA
0

MAJÓWKA

MAJÓWKA 2016 - wszystko w jednym miejscu! Wydarzenia w miastach, gdzie się bawić na darmowych koncertach, pogoda na majówkę 30.04.-3.05.2016, czy 2 maja jest wolne i gdzie zrobić zakupy w majowe dni wolne - sprawdź na ESKA.pl!
30/04/2016 12:55
JAK IMPREZOWAĆ? Wasze sposoby na idealne spędzenie weekendu!
0

JAK IMPREZOWAĆ? Wasze sposoby na idealne spędzenie weekendu!

Idealny weekend? Koncert, które nie można pominąć, impreza z przyjaciółmi czy grill z mega rodzinką? Sprawdźcie super sposoby na weekend na ESKA.pl
18/04/2016 12:17
Wyniki Lotto: 30 kwietnia 2016 LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO
0

Wyniki Lotto: 30 kwietnia 2016 LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO

LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO wyniki z 30.04.2016. Jakie są wyniki losowania 30 kwietnia? - jako pierwszy sprawdź czy to ty wygrałeś 25 milionów!  
01/05/2016 12:59
Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]
0

Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

Adam Lambert w Warszawie zagrał ekscytujący koncert w ramach trasy promującej platynowy album "The Original High". Nie obyło się bez zabawnego akcentu. Reakcja Adama? Oceńcie sami.
01/05/2016 12:05
Majówka 2016 w Warszawie: Piknik Europejski w Łazienkach, czyli impreza dla całej rodziny!
0

Majówka 2016 w Warszawie: Piknik Europejski w Łazienkach, czyli impreza dla całej rodziny!

Majówka 2016 w Warszawie jest pełna atrakcji. Jedną z ciekawszych opcji wydaje się być darmowy Piknik Europejski w Łazienkach! Program imprezy dla całej rodziny do sprawdzenia na ESKA.pl!
01/05/2016 10:44
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAJÓWKA

MAJÓWKA

30/04/2016 12:55

0
Gra o Tron s06e01 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: The Red Woman już w sieci

Gra o Tron s06e01 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: The Red Woman już w sieci

26/04/2016 10:37

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Prince - ostatnie dni przed śmiercią. 'Wyglądał naprawdę dobrze' [VIDEO]

Prince - ostatnie dni przed śmiercią. 'Wyglądał naprawdę dobrze' [VIDEO]

25/04/2016 16:47

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
Popek: piosenka dla córki. Zobacz najbardziej wzruszające momenty z wideo + TEKST

Popek: piosenka dla córki. Zobacz najbardziej wzruszające momenty z wideo + TEKST

06/04/2016 15:03

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Polecamy
Popek aktorem
Do jakiego filmu najlepiej pasowałby Popek
  • Titanic
  • Wejście smoka
  • Psy
  • Władca pierścieni
  • Musical
  • Król Lew
nagrody

polub
ESKA