Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Hera, Koka, Hasz, LSD - Karolina Czarnecka. Posłuchaj w oryginale i sprawdź tekst nowego hitu internetu! [VIDEO] - The Tiger Lillies - Heroin And Cocaine
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Hera, Koka, Hasz, LSD - Karolina Czarnecka. Posłuchaj w oryginale i sprawdź tekst nowego hitu internetu! [VIDEO]: hera koka hasz lsd piosenka, hera koka hasz lsd tekst, hera koka hasz lsd słowa, karolina czarnecka, the tiger lillies heroin and cocaine

Hera, Koka, Hasz, LSD - Karolina Czarnecka. Posłuchaj w oryginale i sprawdź tekst nowego hitu internetu! [VIDEO]

RSS 12/04/2014 10:24 Komentarze 0
Karolina Czarnecka utworem Hera, Koka, Hasz, LSD wykonanym na 35. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej, podbija YouTube! Sprawdź tekst nowego hitu internetu i posłuchaj, jak brzmiała ta piosenka w oryginale - na ESKA.pl!
The Tiger Lillies - Heroin And Cocain / fot.mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Hera, Koka, Hasz, LSD - Karolina Czarnecka. Posłuchaj w oryginale i sprawdź tekst nowego hitu internetu! [VIDEO]
Karolina Czarnecka utworem Hera, Koka, Hasz, LSD wykonanym na 35. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej, w ciągu 5 dni podbiła polski YouTube! Nie wszyscy wiedzą, że ten kabaretowy kawałek opowiadający w prześmiewczy sposób o śmiertelnym niebezpieczeństwie związanym z zażywaniem substancji odurzających, jest coverem piosenki Heroin And Cocaine, znanej z wykonania The Tiger Lillies. 

Sprawdź tekst nowego hitu internetu i posłuchaj, jak brzmiała ta piosenka w oryginale - na ESKA.pl!

>>> Kim jest Karolina Czarnecka?

Hera, Koka, Hasz, LSD - słowa piosenki


Jimmy bardzo nieśmiałym chłopaczkiem był
który grzecznie do szkoły iść chciał
Diler sprzedał za rogiem mu działki trzy
jedną gratis uczciwie mu dał

ref: Hera ,koka,hasz, LSD
ta zabawa po nocach się śni
LSD, hera, koka i hasz
podziel się z kolegami czym masz

W szkole mądry dyrektor wpadł w słuszny gniew..
Czemu chcesz samolubnie sam ćpać?!
Cały towar niesprawiedliwości wbrew,
wszystkim uczniom po równo masz dać!

ref: Hera, koka, hasz, LSD
ta zabawa po nocach się śni
LSD, hera,koka i hasz
podziel się z kolegami czym masz

To wspaniały był i orginalny gest
opór złu szkoła powinna dać
Jimmy wraz z kolegami już w raaaaaju!
JEEEEEST !!!

Wszyscy święci... zaczęli z nim ćpaaaaać

Hera, koka, Hera, koka,
Hera, koka, hasz

Ref. Hera, koka, hasz, LSD... x2

Też bym chciał złoty strzał!
Ałł

>>> Kim są The Tiger Lillies, autorzy Heroin And Cocain?

Hera, Koka, Hasz, LSD - Karolina Czarnecka na 35. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej



The Tiger Lillies - Heroin And Cocain


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Perseidy 2015: kiedy i o której oglądać spadające gwiazdy w sierpniu?
0

Perseidy 2015: kiedy i o której oglądać spadające gwiazdy w sierpniu?

Perseidy 2015: kiedy i o której oglądać rój 'spadających gwiazd'. Jeżeli chcecie zaimponować swojej dziewczynie / chłopakowi, to wiedza na temat nocy perseidów przyda się Wam z pewnością! 
01/08/2015 21:28
Britney Spears uratowała życie małej dziewczynki! Poznaj wzruszającą historię!
0

Britney Spears uratowała życie małej dziewczynki! Poznaj wzruszającą historię!

Britney Spears uratowała życie i zdrowie pewnej małej dziewczynki. Cierpiąca z powodu poważnego uszkodzenia mózgu Maegan dzięki jednej z piosenek Britney była w stanie zacząć wracać do sił! Poznaj wzruszającą historię o tym, jakim lekarstwem może okazać się muzyka!    
01/08/2015 19:38
Godzina W: o której zawyją syreny w 71. rocznicę Powstania Warszawskiego? Odpowiedź z pewnością zna Lao Che
0

Godzina W: o której zawyją syreny w 71. rocznicę Powstania Warszawskiego? Odpowiedź z pewnością zna Lao Che

Powstanie Warszawskie: o której godzinie wybuchło oraz o której zawyją syreny w stolicy? Godzina W - znają ją muzycy zespołu Lao Che
01/08/2015 16:19
Powstanie Warszawskie - 71. rocznica wybuchu: program, godzina W, piosenki - wszystko u nas
0

Powstanie Warszawskie - 71. rocznica wybuchu: program, godzina W, piosenki - wszystko u nas

71. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego obchodzimy 1 sierpnia 2015 roku. Na rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego 2015 na ESKA.pl zbiór informacji o jej obchodach i nie tylko. Mamy dla Was program 71. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Przypominamy, o której godzina W 1 sierpnia. Do tego także filmy i oczywiście piosenki w powstańczym klimacie.
01/08/2015 16:18
Tour de Pologne 2015 - trasa. Zobaczcie mapkę 72. Tour de Pologne i odpal The Bike Song! [VIDEO]
0

Tour de Pologne 2015 - trasa. Zobaczcie mapkę 72. Tour de Pologne i odpal The Bike Song! [VIDEO]

Tour de Pologne 2015: trasa wyścigu została ujawniona! Jak wygląda mapa przejazdu 72. edycji Tour de Pologne? W których miastach szykują się utrudnienia w ruchu? No i najważniejsze - jaka jest dokładna data Tour de Pologne 2015? Odpowiedzi na ESKA.pl
01/08/2015 16:18
Wolfsburg - Bayern: mecz na żywo. O której i gdzie Superpuchar Niemiec w TV i online?
0

Wolfsburg - Bayern: mecz na żywo. O której i gdzie Superpuchar Niemiec w TV i online?

Wolfsburg - Bayern: o której i gdzie transmisja meczu na żywo w telewizji lub online - to pytanie, które zadaje sobie wielu kibiców ligi niemieckiej oraz wielbicieli talentu grającego po stronie Bayernu Polaka, Roberta Lewandowskiego. Odpowiadamy na ESKA.pl!    
01/08/2015 11:00
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

31/07/2015 21:18

0
Niebieski Księżyc - trzynasta pełnia już 31 lipca 2015. Jak oglądać niezwykłe zjawisko Blue Moon?

Niebieski Księżyc - trzynasta pełnia już 31 lipca 2015. Jak oglądać niezwykłe zjawisko Blue Moon?

31/07/2015 13:49

0
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

31/07/2015 12:01

0
#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

30/07/2015 15:46

0
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska