WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Hera, Koka, Hasz, LSD - Karolina Czarnecka. Posłuchaj w oryginale i sprawdź tekst nowego hitu internetu! [VIDEO] - The Tiger Lillies - Heroin And Cocaine

Tagi związane z Hera, Koka, Hasz, LSD - Karolina Czarnecka. Posłuchaj w oryginale i sprawdź tekst nowego hitu internetu! [VIDEO]: hera koka hasz lsd piosenka, hera koka hasz lsd tekst, hera koka hasz lsd słowa, karolina czarnecka, the tiger lillies heroin and cocaine

Hera, Koka, Hasz, LSD - Karolina Czarnecka. Posłuchaj w oryginale i sprawdź tekst nowego hitu internetu! [VIDEO]

RSS 12/04/2014 10:24 Komentarze
Karolina Czarnecka utworem Hera, Koka, Hasz, LSD wykonanym na 35. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej, podbija YouTube! Sprawdź tekst nowego hitu internetu i posłuchaj, jak brzmiała ta piosenka w oryginale - na ESKA.pl!
The Tiger Lillies - Heroin And Cocain / fot.mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Hera, Koka, Hasz, LSD - Karolina Czarnecka. Posłuchaj w oryginale i sprawdź tekst nowego hitu internetu! [VIDEO]
Karolina Czarnecka utworem Hera, Koka, Hasz, LSD wykonanym na 35. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej, w ciągu 5 dni podbiła polski YouTube! Nie wszyscy wiedzą, że ten kabaretowy kawałek opowiadający w prześmiewczy sposób o śmiertelnym niebezpieczeństwie związanym z zażywaniem substancji odurzających, jest coverem piosenki Heroin And Cocaine, znanej z wykonania The Tiger Lillies. 

Sprawdź tekst nowego hitu internetu i posłuchaj, jak brzmiała ta piosenka w oryginale - na ESKA.pl!

>>> Kim jest Karolina Czarnecka?

Hera, Koka, Hasz, LSD - słowa piosenki


Jimmy bardzo nieśmiałym chłopaczkiem był
który grzecznie do szkoły iść chciał
Diler sprzedał za rogiem mu działki trzy
jedną gratis uczciwie mu dał

ref: Hera ,koka,hasz, LSD
ta zabawa po nocach się śni
LSD, hera, koka i hasz
podziel się z kolegami czym masz

W szkole mądry dyrektor wpadł w słuszny gniew..
Czemu chcesz samolubnie sam ćpać?!
Cały towar niesprawiedliwości wbrew,
wszystkim uczniom po równo masz dać!

ref: Hera, koka, hasz, LSD
ta zabawa po nocach się śni
LSD, hera,koka i hasz
podziel się z kolegami czym masz

To wspaniały był i orginalny gest
opór złu szkoła powinna dać
Jimmy wraz z kolegami już w raaaaaju!
JEEEEEST !!!

Wszyscy święci... zaczęli z nim ćpaaaaać

Hera, koka, Hera, koka,
Hera, koka, hasz

Ref. Hera, koka, hasz, LSD... x2

Też bym chciał złoty strzał!
Ałł

>>> Kim są The Tiger Lillies, autorzy Heroin And Cocain?

Hera, Koka, Hasz, LSD - Karolina Czarnecka na 35. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej



The Tiger Lillies - Heroin And Cocain


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...
0

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

Lato 2016 będzie gorące! Wakacyjne hity wydali m.in. Enej, Red Lips, Feel, Margaret, Michał Szpak, Popek, Mesajah czy Saszan. Wakacyjna polska playlista już teraz na ESKA.pl - której piosenki słuchasz najczęściej?
29/05/2016 11:06
Rod Stewart w Łodzi zaśpiewał Sailing. Zdjęcia i filmy z koncertu Roda Stewarta w Atlas Arenie
0

Rod Stewart w Łodzi zaśpiewał Sailing. Zdjęcia i filmy z koncertu Roda Stewarta w Atlas Arenie

Rod Stewart dał koncert w Łodzi. Kilkanaście tysięcy osób w Atlas Arenie śpiewało kultowy Sailing i inne przeboje Roda Stewarta.
29/05/2016 12:23
Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 3 - kabarety. Neo-Nówka, Ani Mru Mru - kto jeszcze wystąpi?
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 3 - kabarety. Neo-Nówka, Ani Mru Mru - kto jeszcze wystąpi?

Jakie kabarety na Polsat SuperHit Festiwal 2016 w Sopocie? W czasie kabaretonu wystąpi Neo-Nówka, Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów i wiele innych! Pełna lista i szczegóły transmisji sprawdzicie na ESKA.pl!
29/05/2016 11:44
Polska - Holandia: bilety na mecz 1.06.16. Gdzie i po ile kupić?
0

Polska - Holandia: bilety na mecz 1.06.16. Gdzie i po ile kupić?

Bilety na mecz Polska - Holandia: to gorący towar wśród wszystkich zagorzałych kibiców! Warto już teraz sprawdzić, gdzie kupić i jakie są ceny biletów na mecz towarzyski, który odbędzie się kilka dni przed Euro 2016. Tego dowiecie się na ESKA.pl!
29/05/2016 11:12
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!
0

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

Ten odcinek programu śniadaniowego należał zdecydowanie do wnuczki Hołowczyca. Mała Alabama skradła show dziadkowi i skupiła na sobie całą uwagę. Co takiego zrobiła, że prowadzący dali się porwać w wir zabawy?
29/05/2016 10:53
Polsat SuperHit Festiwal 2016: Ola Szwed prowadzi koncert Radiowy Przebój Roku!
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016: Ola Szwed prowadzi koncert Radiowy Przebój Roku!

Aleksandra Szwed na Polsat SuperHit Festiwal 2016! Aktorka, zwyciężczyni Twoja Twarz Brzmi Znajomo 28 maja 2016 roku poprowadzi koncert Radiowy Przebój Roku! Szczegóły poznacie, jak zwykle na ESKA.pl!
28/05/2016 22:20
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

29/05/2016 10:53

0
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

28/05/2016 11:34

0
Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

27/05/2016 13:14

0
Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

27/05/2016 13:13

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
HIT LATA 2016