WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Hera, Koka, Hasz, LSD - Karolina Czarnecka. Posłuchaj w oryginale i sprawdź tekst nowego hitu internetu! [VIDEO] - The Tiger Lillies - Heroin And Cocaine

Tagi związane z Hera, Koka, Hasz, LSD - Karolina Czarnecka. Posłuchaj w oryginale i sprawdź tekst nowego hitu internetu! [VIDEO]: hera koka hasz lsd piosenka, hera koka hasz lsd tekst, hera koka hasz lsd słowa, karolina czarnecka, the tiger lillies heroin and cocaine

Hera, Koka, Hasz, LSD - Karolina Czarnecka. Posłuchaj w oryginale i sprawdź tekst nowego hitu internetu! [VIDEO]

RSS 12/04/2014 10:24 Komentarze
Karolina Czarnecka utworem Hera, Koka, Hasz, LSD wykonanym na 35. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej, podbija YouTube! Sprawdź tekst nowego hitu internetu i posłuchaj, jak brzmiała ta piosenka w oryginale - na ESKA.pl!
The Tiger Lillies - Heroin And Cocain / fot.mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Hera, Koka, Hasz, LSD - Karolina Czarnecka. Posłuchaj w oryginale i sprawdź tekst nowego hitu internetu! [VIDEO]
Karolina Czarnecka utworem Hera, Koka, Hasz, LSD wykonanym na 35. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej, w ciągu 5 dni podbiła polski YouTube! Nie wszyscy wiedzą, że ten kabaretowy kawałek opowiadający w prześmiewczy sposób o śmiertelnym niebezpieczeństwie związanym z zażywaniem substancji odurzających, jest coverem piosenki Heroin And Cocaine, znanej z wykonania The Tiger Lillies. 

Sprawdź tekst nowego hitu internetu i posłuchaj, jak brzmiała ta piosenka w oryginale - na ESKA.pl!

>>> Kim jest Karolina Czarnecka?

Hera, Koka, Hasz, LSD - słowa piosenki


Jimmy bardzo nieśmiałym chłopaczkiem był
który grzecznie do szkoły iść chciał
Diler sprzedał za rogiem mu działki trzy
jedną gratis uczciwie mu dał

ref: Hera ,koka,hasz, LSD
ta zabawa po nocach się śni
LSD, hera, koka i hasz
podziel się z kolegami czym masz

W szkole mądry dyrektor wpadł w słuszny gniew..
Czemu chcesz samolubnie sam ćpać?!
Cały towar niesprawiedliwości wbrew,
wszystkim uczniom po równo masz dać!

ref: Hera, koka, hasz, LSD
ta zabawa po nocach się śni
LSD, hera,koka i hasz
podziel się z kolegami czym masz

To wspaniały był i orginalny gest
opór złu szkoła powinna dać
Jimmy wraz z kolegami już w raaaaaju!
JEEEEEST !!!

Wszyscy święci... zaczęli z nim ćpaaaaać

Hera, koka, Hera, koka,
Hera, koka, hasz

Ref. Hera, koka, hasz, LSD... x2

Też bym chciał złoty strzał!
Ałł

>>> Kim są The Tiger Lillies, autorzy Heroin And Cocain?

Hera, Koka, Hasz, LSD - Karolina Czarnecka na 35. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej



The Tiger Lillies - Heroin And Cocain


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY
0

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz w jednym miejscu. Data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk - wszystko o kolejnej edycji KSW na ESKA.pl
25/07/2017 17:32
Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]
0

Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

More Mess to tytuł nowej piosenki Kungsa! Czy francuski producent swoim hitem porwie do tańca słuchaczy na całym świecie? Sprawdzamy na ESKA.pl!
25/07/2017 17:31
Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty
0

Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Muzeum Powstania Warszawskiego podejmuje temat wydarzeń sierpnia i września 1944 roku. 28 lipca w Parku Wolności odbędzie się koncert Moniki Borzym. Szczegóły na ESKA.pl
25/07/2017 17:15
Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?
0

Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017 to spotkanie 3. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Będzie transmisja ONLINE i TV? Sprawdź, gdzie i o której oglądać mecz. 
25/07/2017 17:01
Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?
0

Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?

Obowiązkowe lektury szkolne w liceum i technikum są znane. Które książki trzeba przeczytać, by nie być zaskoczonym na maturze? Lista do sprawdzenia na ESKA.pl
25/07/2017 16:57
Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]
0

Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]

Mick Jagger 26 lipca 2017 obchodzi swoje 74. urodziny! Z tej okazji na ESKA.pl. znajdziecie najlepsze duety legendarnego wokalisty The Rolling Stones z gwiazdami muzyki pop.
25/07/2017 16:54
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program