WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Hardwell w Polsce 2017 - data, miejsce, bilety - Koncerty 2017: Hardwell w Polsce

Tagi związane z Hardwell w Polsce 2017 - data, miejsce, bilety: msz, koncerty 2017

Hardwell w Polsce 2017 - data, miejsce, bilety

RSS 12/01/2017 10:48 Komentarze

Hardwell w Polsce 2017! Na ESKA.pl znajdziecie szczegółowe informacje o koncercie artysty.

Hardwell w Polsce 2017 - data, miejsce, bilety Hardwell wystąpi w Krakowie / Fot. Instagram/hardwell
Ilustracja do artykułu: Hardwell w Polsce 2017 - data, miejsce, bilety

Hardwell w Polsce 2017. Koncerty 2017 - lista muzycznych wydarzeń coraz dłuższa. Po wielkim sukcesie ubiegłorocznych występów Avicii'ego oraz Martina Garrixa zapowiada się kolejny wspaniały koncert muzyki klubowej i elektronicznej. Tym razem do artystów występujących w Polsce dołącza holenderski DJ, który wystąpi w Krakowie. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.

Hardwell w Polsce - bilety

Koncert holenderskiego DJ to niespodzianka dla fanów muzyki elektronicznej. Wielokrotnie nagradzany twórca, producent, muzyk oraz właściciel wytwórni fonograficznej 6 maja 2017 roku zaprezentuje się w hali TAURON Arena Kraków. Koncert bijącego rekordy popularności DJ-a poprzedzi występ Kill the Buzz. Wejściówki na to wydarzenie będzie można nabywać poprzez stronę prestigemjm.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. Sprzedaż biletów ruszyła w czwartek, 12 stycznia, o godzinie 10:00.

 

Thanks for all the birthday wishes! 😁

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Hardwell (@hardwell)

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Nowa płyta Nelly Furtado 2017: data premiery, tracklista, tytuł
0

Nowa płyta Nelly Furtado 2017: data premiery, tracklista, tytuł

Nelly Furtado powraca z nową płytą po 5 latach przerwy. Co wiemy o albumie The Ride? Sprawdź tracklistę, datę premiery już teraz - na ESKA.pl
17/01/2017 17:41
Kim jest siostra Ewy Farnej?
0

Kim jest siostra Ewy Farnej?

Kim jest siostra Ewy Farnej? Dziewczynka coraz częściej pojawia u boku swojej sławnej siostry na jej profilach w mediach społecznościowych. Jak ma na imię? Ile ma lat? Sprawdź, co wiemy o siostrze Ewy Farnej.
17/01/2017 17:23
Dyrektor tańczy w szkole zamkniętej z powody śnieżycy VIDEO
0

Dyrektor tańczy w szkole zamkniętej z powody śnieżycy VIDEO

Co robi się w szkole zamkniętej z powodu burzy śnieżnej? Dyrektor tej szkoły zdecydował się nagrać filmik, który stał się hitem internetu! Obejrzyj go już teraz - na ESKA.pl!
17/01/2017 16:54
Pierwszy raz Krzysztofa Iwaneczko! O co chodzi? [VIDEO]
0

Pierwszy raz Krzysztofa Iwaneczko! O co chodzi? [VIDEO]

Krzysztof Iwaneczko pracuje nad swoją pierwszą płytą! Poinformował o tym za pośrednictwem transmisji na żywo. Więcej szczegółów znajdziecie na ESKA.pl
17/01/2017 16:50
Donatan zrobi drugą część hitu Brać za 50 baniek!
0

Donatan zrobi drugą część hitu Brać za 50 baniek!

Donatan zrobi drugą część hitu Brać za 50 milionów! Uda się osiągnąć cel?
17/01/2017 16:25
Spring Break 2017: znamy datę imprezy!
0

Spring Break 2017: znamy datę imprezy!

Kiedy odbędzie się Spring Break 2017? Sprawdź datę kolejnej edycji festiwalu!
17/01/2017 16:23
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

16/01/2017 12:53

0
Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

16/01/2017 09:38

0
Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

15/01/2017 19:00

0
Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

14/01/2017 19:24

0
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

12/01/2017 13:06

0
Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

12/01/2017 11:47

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - Krajowe Eliminacje
Która polska gwiazda zgłosiła się do polskich preselekcji, ale udaje, że Eurowizja jej nie obchodzi?
  • Sylwia Grzeszczak
  • Ewa Farna
  • Doda
  • Dawid Kwiatkowski
  • Justyna Steczkowska
  • Rafał Brzozowski
  • Ewelina Lisowska
  • Marina
  • ktoś inny
polub
ESKA