WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Hardwell w Polsce 2017 - data, miejsce, bilety - Koncerty 2017: Hardwell w Polsce

Tagi związane z Hardwell w Polsce 2017 - data, miejsce, bilety: msz, koncerty 2017

Hardwell w Polsce 2017 - data, miejsce, bilety

RSS 12/01/2017 10:48 Komentarze

Hardwell w Polsce 2017! Na ESKA.pl znajdziecie szczegółowe informacje o koncercie artysty.

Hardwell w Polsce 2017 - data, miejsce, bilety Hardwell wystąpi w Krakowie / Fot. Instagram/hardwell
Ilustracja do artykułu: Hardwell w Polsce 2017 - data, miejsce, bilety

Hardwell w Polsce 2017. Koncerty 2017 - lista muzycznych wydarzeń coraz dłuższa. Po wielkim sukcesie ubiegłorocznych występów Avicii'ego oraz Martina Garrixa zapowiada się kolejny wspaniały koncert muzyki klubowej i elektronicznej. Tym razem do artystów występujących w Polsce dołącza holenderski DJ, który wystąpi w Krakowie. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.

Hardwell w Polsce - bilety

Koncert holenderskiego DJ to niespodzianka dla fanów muzyki elektronicznej. Wielokrotnie nagradzany twórca, producent, muzyk oraz właściciel wytwórni fonograficznej 6 maja 2017 roku zaprezentuje się w hali TAURON Arena Kraków. Koncert bijącego rekordy popularności DJ-a poprzedzi występ Kill the Buzz. Wejściówki na to wydarzenie będzie można nabywać poprzez stronę prestigemjm.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. Sprzedaż biletów ruszyła w czwartek, 12 stycznia, o godzinie 10:00.

 

Thanks for all the birthday wishes! 😁

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Hardwell (@hardwell)

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Koncerty 2017 w Polsce: kto wystąpi? Zagrają u nas największe gwiazdy!
0

Koncerty 2017 w Polsce: kto wystąpi? Zagrają u nas największe gwiazdy!

Koncerty 2017 - pełna lista na ESKA.pl. Kto wystąpi w Polsce w 2017 roku? Już teraz sprawdźcie spis najważniejszych koncertów w 2017 roku. Wszystkie wydarzenia w jednym miejscu! Wśród muzycznych gwiazd, które przyjadą do Polski, znajdują się m.in. Ariana Grande, Coldplay, Alan Walker czy The Weeknd!
27/02/2017 14:13
Popek - Robert Burneika: walka na KSW 39! Będzie gorąco!
0

Popek - Robert Burneika: walka na KSW 39! Będzie gorąco!

KSW 39: jeden z najbardziej rozpoznawalnych zawodników Federacji - Popek Monster powróci do klatki na podczas KSW 39 Colosseum, 27 maja na PGE Narodowym w Warszawie. Podczas największej gali MMA w Europie naprzeciw ekscentrycznego rapera stanie niepokonany w MMA, niezwykle popularny kulturysta Robert Burneika
27/02/2017 14:10
Nowa piosenka Enrique Iglesiasa - Subeme La Radio. Pierwszy oznak wiosny 2017!
0

Nowa piosenka Enrique Iglesiasa - Subeme La Radio. Pierwszy oznak wiosny 2017!

Enrique Iglesias powraca z nowym - gorącym hitem! Subeme La Radio to nowa piosenka hiszpańskiego piosenkarza, który już w maju 2017 roku odwiedzi nasz kraj. Poznajcie więcej szczegółów już teraz - oczywiście na ESKA.pl
27/02/2017 14:06
Oscary 2017: co oznaczają niebieskie wstążki na strojach gwiazd?
0

Oscary 2017: co oznaczają niebieskie wstążki na strojach gwiazd?

Dlaczego gwiazdy włożyły na siebie niebieskie wstążki na gali Oscarów 2017? Sprawdzamy, co symbolizuje ozdoba, która zdominowała czerwony dywan.
27/02/2017 14:05
KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?
0

KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW na Narodowym to jedno z największych wydarzeń w historii Federacji. Tym bardziej, że bohaterem wieczoru będzie Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Kto jeszcze? Lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl
27/02/2017 13:46
Papierosy dla dzieci - biznes czy prowokacja. Burza w sieci!
0

Papierosy dla dzieci - biznes czy prowokacja. Burza w sieci!

Papierosy dla dzieci wywołały w sieci prawdziwą burzę i lawinę negatywnych komentarzy. Jednak czy oby na pewno jest to biznes? Czy może czysta prowokacja. Przekonaj się już teraz na ESKA.pl
27/02/2017 13:29
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Popek - Robert Burneika: walka na KSW 39! Będzie gorąco!

Popek - Robert Burneika: walka na KSW 39! Będzie gorąco!

27/02/2017 14:10

0
Oscary 2017: najlepszy film. La La Land czy Moonlight - szokująca wpadka na gali!

Oscary 2017: najlepszy film. La La Land czy Moonlight - szokująca wpadka na gali!

27/02/2017 10:26

0
Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

21/02/2017 12:54

0
Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

21/02/2017 12:30

0
Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

20/02/2017 09:46

0
Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

16/02/2017 15:28

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent - Gwiazdy 2
Kto jest agentem w drugim sezonie programu Agent - Gwiazdy?
  • Jarosław Kret
  • Alan Andersz
  • Mateusz Maga
  • Olga Frycz
  • Joanna Jędrzejczyk
  • Piotr Kędzierski
  • Odeta Moro
  • Tomasz Niecik
  • Edyta Zając-Rzeźniczak
  • Daria Ładocha
  • Marek Włodarczyk
  • Julita „Jula” Fabiszewska
polub
ESKA