WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Happy - Pharrell Williams. Jest już nowa piosenka Pharella z Minionki rozrabiają! Zobacz lyric video [VIDEO] - Jest już nowa piosenka Pharrella Williamsa zatytułowana Happy! Kawałek promuje Minionki rozrabiają [VIDEO]

Tagi związane z Happy - Pharrell Williams. Jest już nowa piosenka Pharella z Minionki rozrabiają! Zobacz lyric video [VIDEO]: pharrell williams, pharrell williams 2013, nowa piosenka pharrella williamsa 2013, happy pharrell williams, happy lyric video, happy minionki atakują, minionki atakują soundtrack, minionki atakują piosenki

Happy - Pharrell Williams. Jest już nowa piosenka Pharella z Minionki rozrabiają! Zobacz lyric video [VIDEO]

RSS 20/06/2013 19:06 Komentarze
W sieci pojawiła się nowa piosenka Pharrella Williamsa zatytułowana Happy. Na YouTube fani rapera mogą nacieszyć oczy lyric video do piosenki. W nagraniu wystąpili animowani bohaterowie Minionki rozrabiają. Happy to jeden z kawałków promujących film. Będzie hitem? Sprawdź już teraz na Eska.pl!
Pharrell Williams / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Happy - Pharrell Williams. Jest już nowa piosenka Pharella z Minionki rozrabiają! Zobacz lyric video [VIDEO]
Pharrell Williams poczęstował swoich fanów lyric video do nowej piosenki zatytułowanej Happy, którą znajdziemy na soundtracku do Minionki rozrabiają. W wideo ze słowami zamieszczonym na YouTube wystąpili animowani bohaterowie filmu. Fani amerykańskiej gwiazdy są przekonani, że Happy to kolejny hit ich idola w 2013 roku. Skąd ta pewność?

Pharrell Williams odpowiada po części za dwa wakacyjne mega hity 2013: Blurred Lines i Get Lucky. Jeśli Happy także przypadnie do gustu słuchaczom, to jest duża szansa, że raper będzie mógł pochwalić się kolejnym przebojem na lato 2013.

Pharrell Williams to kolejna gwiazda, która w 2013 roku poczęstowała nas numerem nagranym na potrzeby filmu. Wcześniej swoje utwory zaprezentowały Britney Spears z Oh La La do Smerfów 2 i Beyonce śpiewająca na soundtracku do Tajemnice Zielonego Królestwa.



Zobacz lyric video do Happy - Pharrell Williams!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

MATURA 2016 - terminy, o której zaczynają się egzaminy maturalne, kiedy ogłoszenie wyników i alternatywne sposoby na pomoce naukowe ;) - wszystko o maturze 2016 w jednym miejscu na ESKA.pl.
05/05/2016 10:20
Matura 2016: język angielski - ARKUSZE, ZADANIA i ODPOWIEDZI online w pdf. Było hard?
0

Matura 2016: język angielski - ARKUSZE, ZADANIA i ODPOWIEDZI online w pdf. Było hard?

Matura 2016: już 6 maja 2016 roku - zdaniem wiekszości uczniów najłatwiejsza część, podczas maturalnego maratonu. Tego dnia matura 2016 z języka angielskiego! Arkusze z zadaniami maturalnymi z angielskiego dostępne będą zaraz po egzaminie na ESKA.pl
06/05/2016 14:15
Gorąca 20 Premiera: Justin Timberlake - Can't Stop The Feeling || Janieck - Feel the Love (Sam Feldt Edit)
0

Gorąca 20 Premiera: Justin Timberlake - Can't Stop The Feeling || Janieck - Feel the Love (Sam Feldt Edit)

Justin Timberlake - Can't Stop The Feeling oraz Janieck - Feel the Love (Sam Feldt Edit): to dwie premiery w G20 w piątek, 6 maja. Nowości muzyczne 2016 szybko dołączą do ścisłego zestawienia listy przebojów Eski? Oceńcie i zdecydujcie na ESKA.pl. Czekają znakomite nagrody!
06/05/2016 13:57
Adam Lambert o duecie z Beyonce
0

Adam Lambert o duecie z Beyonce

Adam Lambert i Beyonce to duet idealny? Wykonawca hitu Another Lonely Night w rozmowie z ESKA.pl zdradza, z kim chciałby nawiązać swoją wymarzoną muzyczną współpracę. Obejrzyj wypowiedź wokalisty już teraz!
06/05/2016 13:52
Juwenalia 2016: AWF i SGSP - kto wystąpi? Szczegółowy program imprezy!
0

Juwenalia 2016: AWF i SGSP - kto wystąpi? Szczegółowy program imprezy!

Juwenalia 2016: AWF i SGSP - kto wystąpi i jakie atrakcje czekają na studentów? Szczegółowy program imprezy znajdziecie już teraz na ESKA.pl!
06/05/2016 13:38
Bonson: płyta Znany i Lubiany. Poznaj 5 tajemnic i niespodzianek na jej temat!
0

Bonson: płyta Znany i Lubiany. Poznaj 5 tajemnic i niespodzianek na jej temat!

Płyta Bonsona - Znany i Lubiany miała swoją premierę 6 maja 2016 roku. Krążek znanego rapera wypełnia 17 różnie brzmiących utworów. Ciekawostki, tajemnice i niespodzianki na temat solowego albumu Bonsona podrzucamy Wam na ESKA.pl!
06/05/2016 13:14
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Sigmund Freud: kim jest bohater Doodle 6.05.16? Mamy 4 seksowne ciekawostki z jego życia!

Sigmund Freud: kim jest bohater Doodle 6.05.16? Mamy 4 seksowne ciekawostki z jego życia!

06/05/2016 10:35

0
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

03/05/2016 22:22

0
Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

02/05/2016 18:53

0
Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

02/05/2016 15:01

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
Bars and Melody - Stressed Out
Czy Bars and Melody poradzili sobie ze Stressed Out twenty one pilots
  • TAK, zrobili to świetnie!
  • NIE, twenty one pilots są nie do podrobienia
  • NIE MAM ZDANIA
nagrody

polub
ESKA