WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Happy - Pharrell Williams. Jest już nowa piosenka Pharella z Minionki rozrabiają! Zobacz lyric video [VIDEO] - Jest już nowa piosenka Pharrella Williamsa zatytułowana Happy! Kawałek promuje Minionki rozrabiają [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Happy - Pharrell Williams. Jest już nowa piosenka Pharella z Minionki rozrabiają! Zobacz lyric video [VIDEO]: pharrell williams, pharrell williams 2013, nowa piosenka pharrella williamsa 2013, happy pharrell williams, happy lyric video, happy minionki atakują, minionki atakują soundtrack, minionki atakują piosenki

Happy - Pharrell Williams. Jest już nowa piosenka Pharella z Minionki rozrabiają! Zobacz lyric video [VIDEO]

RSS 20/06/2013 19:06 Komentarze 0
W sieci pojawiła się nowa piosenka Pharrella Williamsa zatytułowana Happy. Na YouTube fani rapera mogą nacieszyć oczy lyric video do piosenki. W nagraniu wystąpili animowani bohaterowie Minionki rozrabiają. Happy to jeden z kawałków promujących film. Będzie hitem? Sprawdź już teraz na Eska.pl!
Pharrell Williams / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Happy - Pharrell Williams. Jest już nowa piosenka Pharella z Minionki rozrabiają! Zobacz lyric video [VIDEO]
Pharrell Williams poczęstował swoich fanów lyric video do nowej piosenki zatytułowanej Happy, którą znajdziemy na soundtracku do Minionki rozrabiają. W wideo ze słowami zamieszczonym na YouTube wystąpili animowani bohaterowie filmu. Fani amerykańskiej gwiazdy są przekonani, że Happy to kolejny hit ich idola w 2013 roku. Skąd ta pewność?

Pharrell Williams odpowiada po części za dwa wakacyjne mega hity 2013: Blurred Lines i Get Lucky. Jeśli Happy także przypadnie do gustu słuchaczom, to jest duża szansa, że raper będzie mógł pochwalić się kolejnym przebojem na lato 2013.

Pharrell Williams to kolejna gwiazda, która w 2013 roku poczęstowała nas numerem nagranym na potrzeby filmu. Wcześniej swoje utwory zaprezentowały Britney Spears z Oh La La do Smerfów 2 i Beyonce śpiewająca na soundtracku do Tajemnice Zielonego Królestwa.



Zobacz lyric video do Happy - Pharrell Williams!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Fifth Harmony ft. Kid Ink - Worth It: teledysk. Wokalistki seksowne nawet w biurze! Zobaczcie [VIDEO]
0

Fifth Harmony ft. Kid Ink - Worth It: teledysk. Wokalistki seksowne nawet w biurze! Zobaczcie [VIDEO]

Teledysk Fifth Harmony do Worth It z Kidem Inkiem do zobaczenia na ESKA.pl. W nowym teledysku Fifth Harmony dziewczyny w biurowych stylizacjach udowadniają swoją wyższość nad facetami. Seksowne i dominujące... Czy właśnie takie 5H kochacie najbardziej? Odpalcie teledysk do Worth It Fifth Harmony i sprawdźcie sami!
30/03/2015 12:33
One Direction bez Zayna Malika: wokalista wycięty z filmiku otwierającego trasę! Z czego jeszcze usuną Zayna Malika? [VIDEO]
0

One Direction bez Zayna Malika: wokalista wycięty z filmiku otwierającego trasę! Z czego jeszcze usuną Zayna Malika? [VIDEO]

Zayn Malik odszedł z One Direction, co widać już powoli na koncertach 1D z trasy On The Road Again Tour. Zayn Malik został bowiem usunięty m.in. z filmiku otwierającego tournee. Zayn Malik wycięty z nagrania promującego show to kolejny cios dla jego fanów po podjęciu decyzji o odejściu. Czy Zayn Malik będzie stopniowo wymazywany z życia i kariery One Direction? Więcej na ESKA.pl!
30/03/2015 12:03
Pogoda na Święta Wielkanocne 2015: sprawdź prognozę na Wielkanoc 2015! Rozpędzimy się W Stronę Słońca?
0

Pogoda na Święta Wielkanocne 2015: sprawdź prognozę na Wielkanoc 2015! Rozpędzimy się W Stronę Słońca?

Prognoza pogody na Wielkanoc 2015, czyli odpowiedź na pytanie 'jaka będzie pogoda w święta Wielkanocne 2015?' czeka na Was na ESKA.pl. Wiemy już, czy w Wielkanoc 2015 będzie ciepło i ile stopni pojawi się na termometrach w Wielką Niedzielę 5 kwietnia 2015 roku. Sprawdzajcie pogodę na Wielkanoc 2015 razem z nami! Rozpędzimy się W Stronę Słońca?
30/03/2015 11:38
Wielkanoc 2015: PRZEPISY na udaną Wielkanoc! Sprawdź nasz świąteczny poradnik [VIDEO]
0

Wielkanoc 2015: PRZEPISY na udaną Wielkanoc! Sprawdź nasz świąteczny poradnik [VIDEO]

Szukacie łatwych przepisów wielkanocnych? PRZEPISY na święta Wielkanocne 2015 - te wyjątkowo udane - do sprawdzenia tylko u nas. Jaką Wielkanoc zaserwować w 2015 roku? Zobacz podpowiedzi ESKA.pl. Świąteczny poradnik na Wielkanoc 2015 czeka na Was na stronie i obiecujemy - udane święta to nic trudnego!
30/03/2015 11:38
Rihanna - Bitch Better Have My Money: występ na iHeart Radio Music Awards 2015. Jak wypadła w BBHMM pierwszy raz na żywo? [VIDEO]
0

Rihanna - Bitch Better Have My Money: występ na iHeart Radio Music Awards 2015. Jak wypadła w BBHMM pierwszy raz na żywo? [VIDEO]

Rihanna Bitch Better Have My Money zaśpiewała pierwszy raz na żywo na iHeart Radio Music Awards 2015. Show Rihanny z Bitch Better Have My Money live to m.in. wielki helikopter na scenie czy też tłum tancerzy. Do tego sama Rihanna w zielonym futrze. Bardziej gangstersko się nie dało! Zobaczcie filmik z wykonania Rihanny na iHeart Radio Music Awards 2015 już teraz na ESKA.pl!
30/03/2015 11:18
Gorąca 20 Premiery: Kasia Popowska - Lecę Tam || Alchemist Project ft. Anna Turska - Nina [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiery: Kasia Popowska - Lecę Tam || Alchemist Project ft. Anna Turska - Nina [VIDEO]

W ostatni poniedziałek marca mamy dla Was aż 2 propozycje do Listy Przebojów Radia ESKA - i to obydwie pochodzące od polskich wykonawców: Kasia Popowska - Lecę Tam oraz Alchemist Project ft. Anna Turska - Nina
30/03/2015 11:15
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

0
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

2
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska