WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Happy - Pharrell Williams. Jest już nowa piosenka Pharella z Minionki rozrabiają! Zobacz lyric video [VIDEO] - Jest już nowa piosenka Pharrella Williamsa zatytułowana Happy! Kawałek promuje Minionki rozrabiają [VIDEO]

Tagi związane z Happy - Pharrell Williams. Jest już nowa piosenka Pharella z Minionki rozrabiają! Zobacz lyric video [VIDEO]: pharrell williams, pharrell williams 2013, nowa piosenka pharrella williamsa 2013, happy pharrell williams, happy lyric video, happy minionki atakują, minionki atakują soundtrack, minionki atakują piosenki

Happy - Pharrell Williams. Jest już nowa piosenka Pharella z Minionki rozrabiają! Zobacz lyric video [VIDEO]

RSS 20/06/2013 19:06 Komentarze
W sieci pojawiła się nowa piosenka Pharrella Williamsa zatytułowana Happy. Na YouTube fani rapera mogą nacieszyć oczy lyric video do piosenki. W nagraniu wystąpili animowani bohaterowie Minionki rozrabiają. Happy to jeden z kawałków promujących film. Będzie hitem? Sprawdź już teraz na Eska.pl!
Pharrell Williams / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Happy - Pharrell Williams. Jest już nowa piosenka Pharella z Minionki rozrabiają! Zobacz lyric video [VIDEO]
Pharrell Williams poczęstował swoich fanów lyric video do nowej piosenki zatytułowanej Happy, którą znajdziemy na soundtracku do Minionki rozrabiają. W wideo ze słowami zamieszczonym na YouTube wystąpili animowani bohaterowie filmu. Fani amerykańskiej gwiazdy są przekonani, że Happy to kolejny hit ich idola w 2013 roku. Skąd ta pewność?

Pharrell Williams odpowiada po części za dwa wakacyjne mega hity 2013: Blurred Lines i Get Lucky. Jeśli Happy także przypadnie do gustu słuchaczom, to jest duża szansa, że raper będzie mógł pochwalić się kolejnym przebojem na lato 2013.

Pharrell Williams to kolejna gwiazda, która w 2013 roku poczęstowała nas numerem nagranym na potrzeby filmu. Wcześniej swoje utwory zaprezentowały Britney Spears z Oh La La do Smerfów 2 i Beyonce śpiewająca na soundtracku do Tajemnice Zielonego Królestwa.



Zobacz lyric video do Happy - Pharrell Williams!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Tom Swoon: 'nie robię muzyki dla hajsu'. Wywiad o DJ Mag, koncertach i planach [VIDEO]
0

Tom Swoon: 'nie robię muzyki dla hajsu'. Wywiad o DJ Mag, koncertach i planach [VIDEO]

Tom Swoon - wywiad dla ESKA.pl! Najwyżej notowany w historii polski didżej i producent gościł w naszym studio! Opowiedział m.in. o koncertach w Polsce, popularności, planach na przyszłość i zestawieniu DJ Magazine Top 100! Jakie zyski przynosi mu pobyt w prestiżowym rankingu?? Wideo zobaczycie na ESKA.pl!
29/07/2016 18:10
Ewelina Lisowska: teledysk do Prosta sprawa. Jak dobrze go znasz? Obejrzyj i rozwiąż QUIZ!
0

Ewelina Lisowska: teledysk do Prosta sprawa. Jak dobrze go znasz? Obejrzyj i rozwiąż QUIZ!

Piosenka Eweliny Lisowskiej - Prosta sprawa to najgorętszy hit lata 2016! Dowodem tego jest również przepełniony optymizmem teledysk. Gdzie został on nakręcony? O czym jest? W jakim klimacie został nagrany kawałek? Sprawdźcie się i odpowiedzcie na pytania w naszym QUIZie!
29/07/2016 17:29
Światowe Dni Młodzieży 2016: gdzie transmisja? Program i plan 29.07.16
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: gdzie transmisja? Program i plan 29.07.16

Światowe Dni Młodzieży 2016: program, plan, transmisja - gdzie oglądać trzeci dzień imprezy katolików? Jakie miejsca odwiedzi papież Franciszek w Polsce? Szczegóły, czyli rozpiskę sprawdzicie na ESKA.pl!
29/07/2016 17:00
Marsz Powstania Warszawskiego 2016: trasa i program na 1 sierpnia
0

Marsz Powstania Warszawskiego 2016: trasa i program na 1 sierpnia

Marsz Powstania Warszawskiego 2016 przejdzie ulicami Warszawy. Oznacza to duże utrudnienia i zmiany w komunikacji. W których miejscach? Trasa marszu 1 sierpnia do sprawdzenia na ESKA.pl
29/07/2016 16:50
Pogoda na wakacje 2016 - Polska w słońcu? Prognozy na lipiec i sierpień
0

Pogoda na wakacje 2016 - Polska w słońcu? Prognozy na lipiec i sierpień

Prognoza pogody na wakacje 2016 jest optymistyczna? A może lato 2016 będzie bardzo deszczowe? Ważne informacje dla wszystkich urlopowiczów, czyli najświeższa długoterminowa pogoda na wakacje 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl!
29/07/2016 16:00
Gorąca 20 Premiery: Martin Garrix & Bebe Rexha - In the Name of Love || Rameez - Hello Summer
0

Gorąca 20 Premiery: Martin Garrix & Bebe Rexha - In the Name of Love || Rameez - Hello Summer

Martin Garrix & Bebe Rexha - In the Name of Love oraz Rameez - Hello Summer: premiery w G20 na dobre zakończenie tygodnia! Nowe piosenki na antenie Radia ESKA usłyszycie zaraz po godzinie 18:00! Zanim zagłosujecie, sprawdźcie więcej na temat tych kawałków - oczywiście na ESKA.pl
29/07/2016 15:58
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...