WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Happy - Pharrell Williams. Jest już nowa piosenka Pharella z Minionki rozrabiają! Zobacz lyric video [VIDEO] - Jest już nowa piosenka Pharrella Williamsa zatytułowana Happy! Kawałek promuje Minionki rozrabiają [VIDEO]

Tagi związane z Happy - Pharrell Williams. Jest już nowa piosenka Pharella z Minionki rozrabiają! Zobacz lyric video [VIDEO]: pharrell williams, pharrell williams 2013, nowa piosenka pharrella williamsa 2013, happy pharrell williams, happy lyric video, happy minionki atakują, minionki atakują soundtrack, minionki atakują piosenki

Happy - Pharrell Williams. Jest już nowa piosenka Pharella z Minionki rozrabiają! Zobacz lyric video [VIDEO]

RSS 20/06/2013 19:06 Komentarze
W sieci pojawiła się nowa piosenka Pharrella Williamsa zatytułowana Happy. Na YouTube fani rapera mogą nacieszyć oczy lyric video do piosenki. W nagraniu wystąpili animowani bohaterowie Minionki rozrabiają. Happy to jeden z kawałków promujących film. Będzie hitem? Sprawdź już teraz na Eska.pl!
Pharrell Williams / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Happy - Pharrell Williams. Jest już nowa piosenka Pharella z Minionki rozrabiają! Zobacz lyric video [VIDEO]
Pharrell Williams poczęstował swoich fanów lyric video do nowej piosenki zatytułowanej Happy, którą znajdziemy na soundtracku do Minionki rozrabiają. W wideo ze słowami zamieszczonym na YouTube wystąpili animowani bohaterowie filmu. Fani amerykańskiej gwiazdy są przekonani, że Happy to kolejny hit ich idola w 2013 roku. Skąd ta pewność?

Pharrell Williams odpowiada po części za dwa wakacyjne mega hity 2013: Blurred Lines i Get Lucky. Jeśli Happy także przypadnie do gustu słuchaczom, to jest duża szansa, że raper będzie mógł pochwalić się kolejnym przebojem na lato 2013.

Pharrell Williams to kolejna gwiazda, która w 2013 roku poczęstowała nas numerem nagranym na potrzeby filmu. Wcześniej swoje utwory zaprezentowały Britney Spears z Oh La La do Smerfów 2 i Beyonce śpiewająca na soundtracku do Tajemnice Zielonego Królestwa.



Zobacz lyric video do Happy - Pharrell Williams!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?
0

Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?

Pink powraca z nowym singlem What About Us, do którego nakręciła już teledysk! Kiedy nastąpi premiera nowej piosenki Pink? Znamy dokładną datę premiery!
23/07/2017 14:58
Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]
0

Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]

Do sieci wyciekło nagranie z tanecznymi popisami Blue Ivy. Beyonce i JAY-Z chyba już powoli przygotowują swoją córkę do kariery w show-biznesie!
23/07/2017 14:12
Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?
0

Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?

Justin Bieber otrzymał oficjalny zakaz występów w Chinach. Czym tak podpadł tamtejszym władzom?
23/07/2017 13:25
One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata
0

One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata

23 lipca 2017 roku fani One Direction świętują siódmą rocznicę powstania jednej z najpopularniejszych grup w historii muzyki.
23/07/2017 11:28
Daniel Radcliffe kończy 28 lat. Zobacz jak się zmienił Harry Potter [ZDJĘCIA 40+]
0

Daniel Radcliffe kończy 28 lat. Zobacz jak się zmienił Harry Potter [ZDJĘCIA 40+]

Od pierwszego filmu z Harrym Potterem minęło już 16 lat. 23 lipca Daniel Radcliffe kończy 28 lat - to jak się zmienił od czasu kiedy grał 11-letniego małego czarodzieja jest nie do uwierzenia. Zobacz tę przemianę krok po kroku w wyjątkowym filmiku, zawierającym dziesiątki zdjęć Daniela Radcliffe'a
23/07/2017 11:22
Amy Winehouse - niewyjaśnione kulisy śmierci
0

Amy Winehouse - niewyjaśnione kulisy śmierci

Dlaczego Amy Winehouse zmarła? I nie chodzi o przyczynę śmierci, która jest znana. Od 23 lipca 2011 roku wiele osób nie może pogodzić się ze śmiercią ikony współczesnej muzyki. Co działo się przed śmiercią i zaraz po niej? Co do tej pory nie zostało wyjaśnione? Sprawdzamy na ESKA.pl
23/07/2017 11:18
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program