WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Gusttavo Lima – Balada. Zobacz instrukcję tańca tego hitu. Pozycja obowiązkowa na gorrrrące dni! [VIDEO] - Jaki taniec i jak zatańczyć do Balada Gusattavo Lima?

Tagi związane z Gusttavo Lima – Balada. Zobacz instrukcję tańca tego hitu. Pozycja obowiązkowa na gorrrrące dni! [VIDEO]: BALADA BOA - GUSTAVO LIMA, Gusttavo Lima Balada, balada jak tanczyć, gusttavo lima instrukcja, Balada (Tche Tcherere Tche Tche) - Gusttavo Lima

Gusttavo Lima – Balada. Zobacz instrukcję tańca tego hitu. Pozycja obowiązkowa na gorrrrące dni! [VIDEO]

RSS 20/06/2012 16:24 Komentarze
Gusttavo Lima i jego Balada powoli zdobywa świat. Wiele osób oszalało na punkcie tego utworu! Jak go zatańczyć? Na Youtube znaleźliśmy naprawdę fajną instrukcję. Po obejrzeniu tego filmu i nauczeniu się kroków rozgrzejecie każdy dyskotekowy parkiet!
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!
0

ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!

ESKA Music Awards 2016 - relacja na żywo minuta po minucie. Specjalnie dla was obserwowaliśmy galę ESKA Music Awards. Przez cały dzień - 26 sierpnia, relacjonowaliśmy najważniejsze fakty, plotki i zakulisowe ciekawostki. W naszej relacji znajdziecie też wywiady z gwiazdami gali ESKA Music Awards 2016! 
28/08/2016 09:13
MTV Video Music Awards 2016: transmisja, występy, prowadzący
0

MTV Video Music Awards 2016: transmisja, występy, prowadzący

Rozdanie nagród MTV Video Music Awards 2016 coraz bliżej. Sprawdzamy, gdzie i kiedy oglądać transmisję z gali w TV i internecie, kto wystąpi w roli prowadzących show oraz kto zaśpiewa na scenie. Wszystkie szczegóły tegorocznych VMAs już teraz - na Eska.pl!
28/08/2016 18:24
Powtórka ESKA Music Awards 2016 - gdzie oglądać online i w TV?
0

Powtórka ESKA Music Awards 2016 - gdzie oglądać online i w TV?

ESKA Music Awards 2016 26 sierpnia zawitała do Szczecina. Zastanawiacie się gdzie oglądać powtórkę gali online i w TV? Na ESKA.pl znajdziecie odpowiedzi na te pytania!
28/08/2016 17:47
Dropbox nie działa. Konieczna zmiana hasła?
0

Dropbox nie działa. Konieczna zmiana hasła?

Dropbox nie działa - z takim problelm mogą spotkać się użytkownicy korzystający z programu. Czy jedynym rozwiązaniem problemu jest zmiana hasła? Wyjaśniamy to na ESKA.pl
28/08/2016 16:33
Mecze Polski 2016/2017 w piłce nożnej. Z kim zagra Polska?
0

Mecze Polski 2016/2017 w piłce nożnej. Z kim zagra Polska?

Mecze Polski 2016/2017, to kolejne emocje na najwyższym poziomie! Po sukcesie na Euro 2016 przyszedł czas na świetny występ w eliminacjach do Mistrzostw Świata 2018. Z kim i kiedy zagra Polska? Terminarz dostępny jest na ESKA.pl!
28/08/2016 16:17
MTV VMA 2016: nominacje - kto je otrzymał? Pełna lista nominowanych!
0

MTV VMA 2016: nominacje - kto je otrzymał? Pełna lista nominowanych!

MTV VMA 2016 - nominacje do nagród zostały przyznane. Jak wygląda pełna lista nominowanych? Kto ma szansę zgarnąć statuetkę MTV Video Music Awards 2016? Dowiedzcie się na ESKA.pl!
28/08/2016 14:01
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

26/08/2016 15:24

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]