WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Gusttavo Lima – Balada. Zobacz instrukcję tańca tego hitu. Pozycja obowiązkowa na gorrrrące dni! [VIDEO] - Jaki taniec i jak zatańczyć do Balada Gusattavo Lima?

Tagi związane z Gusttavo Lima – Balada. Zobacz instrukcję tańca tego hitu. Pozycja obowiązkowa na gorrrrące dni! [VIDEO]: BALADA BOA - GUSTAVO LIMA, Gusttavo Lima Balada, balada jak tanczyć, gusttavo lima instrukcja, Balada (Tche Tcherere Tche Tche) - Gusttavo Lima

Gusttavo Lima – Balada. Zobacz instrukcję tańca tego hitu. Pozycja obowiązkowa na gorrrrące dni! [VIDEO]

RSS 20/06/2012 16:24 Komentarze
Gusttavo Lima i jego Balada powoli zdobywa świat. Wiele osób oszalało na punkcie tego utworu! Jak go zatańczyć? Na Youtube znaleźliśmy naprawdę fajną instrukcję. Po obejrzeniu tego filmu i nauczeniu się kroków rozgrzejecie każdy dyskotekowy parkiet!
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Gwiezdne wojny Łotr 1: widzicie Beyonce w filmie?
0

Gwiezdne wojny Łotr 1: widzicie Beyonce w filmie?

Co Beyonce ma wspólnego z filmem Łotr1. Gwiezdne wojny? Możecie się zdziwić jak dużo! O co chodzi? Sprawdź już teraz - na Eska.pl.
06/12/2016 18:09
Julia Wieniawa szaleje z ministrantami. Zobacz teledysk Na zawsze
0

Julia Wieniawa szaleje z ministrantami. Zobacz teledysk Na zawsze

Julia Wieniawa przedstawia zwariowany teledysk do singla Na zawsze. Co młoda wokalistka robi z ministrantami w kolorowym klipie do nowej piosenki? Sprawdź już teraz - na Eska.pl.
06/12/2016 17:46
Nowości Muzyczne 2016: Matthew Koma zabiera pocałunki! Kisses Back [VIDEO]
0

Nowości Muzyczne 2016: Matthew Koma zabiera pocałunki! Kisses Back [VIDEO]

Matthew Koma powraca z nowym utworem! Piosenka Kisses Back jest jednym z waszych ulubionych hitów w playliście Radia ESKA. Dowiedzcie się więcej o niej już teraz na ESKA.pl!
06/12/2016 17:37
Margaret - piosenki na płycie Add The Blonde. Co nowego? [VIDEO]
0

Margaret - piosenki na płycie Add The Blonde. Co nowego? [VIDEO]

Margaret wydała reedycję platynowego albumu Add The Blonde. Jakie nowe piosenki na niej się pojawiły? Tracklista do sprawdzenia na ESKA.pl/
06/12/2016 17:33
Świąteczne Piosenki 2016: The Lumineers śpiewają Blue Christmas!
0

Świąteczne Piosenki 2016: The Lumineers śpiewają Blue Christmas!

The Lumineers prezentują swoją interpretację świątecznego klasyka Elvisa Presleya! Posłuchajcie go już teraz na ESKA.pl!
06/12/2016 17:19
C-BooL - teledysk Magic Symphony. Co w nim będzie? [FOTO]
0

C-BooL - teledysk Magic Symphony. Co w nim będzie? [FOTO]

C-BooL zdradza kulisy teledysku Magic Symphony! O czym będzie klip? Kiedy się pojawi? Informacje podrzucamy wam na ESKA.pl!
06/12/2016 17:12
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Finał MASTER CHEF - kto wygrał? Już wiemy!

Finał MASTER CHEF - kto wygrał? Już wiemy!

04/12/2016 21:24

0
Nagie selfie w One Finger Challenge

Nagie selfie w One Finger Challenge

04/12/2016 20:09

0
Mister Supranational 2016 - kto wygrał? Kim jest zwycięzca?

Mister Supranational 2016 - kto wygrał? Kim jest zwycięzca?

04/12/2016 18:49

0
Popek vs Pudzian: wyniki walk KSW 37

Popek vs Pudzian: wyniki walk KSW 37

04/12/2016 00:07

0
POPEK - kim jest? Wszystko co chcecie wiedzieć, ale boicie się zapytać... [VIDEO]

POPEK - kim jest? Wszystko co chcecie wiedzieć, ale boicie się zapytać... [VIDEO]

03/12/2016 17:39

0
Ciuchy Justina Biebera - gdzie kupić kolekcję Purpose World Tour?

Ciuchy Justina Biebera - gdzie kupić kolekcję Purpose World Tour?

02/12/2016 14:17

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Która premiera jest lepsza?
  • Alan Walker - Alone 58,88%
  • Alvaro Soler & Monika Lewczuk - Libre 41,12%
polub
ESKA