Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » GUSTTAVO LIMA - 60 segundos. Następca Michela Telo gromadzi całe stadiony fanów. Nowe objawienie muzyczne? [VIDEO] - gusttavo Lima - nowa piosenka - 60 segundos!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z GUSTTAVO LIMA - 60 segundos. Następca Michela Telo gromadzi całe stadiony fanów. Nowe objawienie muzyczne? [VIDEO]: gusttavo lima, nowa piosenka gusttavo, 60 segundos

GUSTTAVO LIMA - 60 segundos. Następca Michela Telo gromadzi całe stadiony fanów. Nowe objawienie muzyczne? [VIDEO]

RSS 30/05/2012 16:48 Komentarze 0
Gusttavo Lima gromadzi miliony fanów. A raczej fanek. Zasłynął hitem Balada, teraz posłuchajcie 60 Segundos w wykonaniu nowej gwiazdy z Brazylii!
Doczekaliśmy się następcy Michela Telo!

Nowa gwiazda z Brazylii, Gusttavo Lima szturmem podbija serca kobiet na całym świecie.

Zobacz nową gwiazdę z Brazylii

Gusttavo zasłynął hitem Balada, który znacie z Radia Eska:




Zobacz instrukcję tańca do hitu Balada


Teraz posłuchajcie nowej piosenki - 60 Segundos:




Jak Wam się podoba? Lepszy jest od Michela Telo?

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Miley Cyrus - nowa płyta za darmo online! Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?
0

Miley Cyrus - nowa płyta za darmo online! Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?

Miley Cyrus - nowa płyta znalazła się właśnie w sieci! Miley podczas rozdania nagród Video Music Awards, gali, której była prowadzącą, ogłosiła zupełnie niespodziewanie, że właśnie udostępniła nowy krążek. Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?    
31/08/2015 10:13
ESKA Music Awards 2015 - ZDJĘCIA i zapis relacji na żywo minuta po minucie!
0

ESKA Music Awards 2015 - ZDJĘCIA i zapis relacji na żywo minuta po minucie!

Transmisja ESKA Music Awards już 29 sierpnia 2015 w TVP1 i na antenie Radia ESKA. Relacja z czerwonego dywanu na EskaGO. A wszystko razem, najważniejsze momenty, wyjątkowe chwile i występy gwiazd - na ESKA.pl w zapisie specjalnej relacji minuta po minucie. Nic ci nie umknie!
30/08/2015 00:05
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - wyniki. Kto wygrał statuetki? Poznaj tegorocznych zwycięzców!
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - wyniki. Kto wygrał statuetki? Poznaj tegorocznych zwycięzców!

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - wyniki. Kto wygrał prestiżowe statuetki? Poznaj zwycięzców i gwiazdy gali, która odbyła się 29 sierpnia 2015 w Szczecinie!     
29/08/2015 23:25
 Fajerwerki na Narodowym - bilety na Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne 2015
0

Fajerwerki na Narodowym - bilety na Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne 2015

Fajerwerki na Stadionie Narodowym to jedno z największych wydarzeń, które nie pozwoli spać warszawiakom na początku września 2015 roku. Kiedy odbędzie się wystrzałowa impreza? Gdzie i za ile można kupić bilety na Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne 2015 na Narodowym? W programie znalazła się część artystyczna - występ Donatana i Cleo. Informacja o biletach do sprawdzenia na ESKA.pl 
02/09/2015 11:55
GDZIE JEST BURZA? Mapa burz nad Polską, prognoza i relacje. Sprawdź!
0

GDZIE JEST BURZA? Mapa burz nad Polską, prognoza i relacje. Sprawdź!

Mapa burz, które przechodzą nad Polską to ściąga dla tych którzy chcą być na nie gotowi! Obawiasz się że to nawałnice? Po upałach w Polsce na początku lipca 2015 burz nad krajem wypatrują wszyscy. Te w pogodzie na lipiec 2015 są bowiem nieuniknione, bo załamanie pogody przyjdzie prędzej czy później. Informacje o burzach w Polsce na lipiec 2015 już teraz na ESKA.pl! Gotowi usłyszeć Thunder?
02/09/2015 11:53
Mecz Polska - Niemcy 2015: wynik meczu eliminacji do EURO 2016 we wrześniu. Sprawdź, kto jest Winner
0

Mecz Polska - Niemcy 2015: wynik meczu eliminacji do EURO 2016 we wrześniu. Sprawdź, kto jest Winner

Wynik meczu Polska - Niemcy z 4.09.2015 to najważniejsza informacja września 2015 roku. Czy Polacy wygrają w meczu z Niemcami podczas spotkania w ramach eliminacji do EURO 2016? Kto zaśpiewa You Are Looking At The Winner? Wynik meczu Polska - Niemcy podamy tuż po zakończeniu spotkania! 
02/09/2015 11:52
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

27/08/2015 11:35

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska