WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » GUSTTAVO LIMA - 60 segundos. Następca Michela Telo gromadzi całe stadiony fanów. Nowe objawienie muzyczne? [VIDEO] - gusttavo Lima - nowa piosenka - 60 segundos!

Tagi związane z GUSTTAVO LIMA - 60 segundos. Następca Michela Telo gromadzi całe stadiony fanów. Nowe objawienie muzyczne? [VIDEO]: gusttavo lima, nowa piosenka gusttavo, 60 segundos

GUSTTAVO LIMA - 60 segundos. Następca Michela Telo gromadzi całe stadiony fanów. Nowe objawienie muzyczne? [VIDEO]

RSS 30/05/2012 16:48 Komentarze
Gusttavo Lima gromadzi miliony fanów. A raczej fanek. Zasłynął hitem Balada, teraz posłuchajcie 60 Segundos w wykonaniu nowej gwiazdy z Brazylii!
Doczekaliśmy się następcy Michela Telo!

Nowa gwiazda z Brazylii, Gusttavo Lima szturmem podbija serca kobiet na całym świecie.

Zobacz nową gwiazdę z Brazylii

Gusttavo zasłynął hitem Balada, który znacie z Radia Eska:




Zobacz instrukcję tańca do hitu Balada


Teraz posłuchajcie nowej piosenki - 60 Segundos:




Jak Wam się podoba? Lepszy jest od Michela Telo?

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne
0

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 już 24 czerwca! Czego nie można przegapić podczas tegorocznej, największej miejskiej imprezy plenerowej? Dokładna mapa atrakcji do sprawdzenia na ESKA.pl!
24/06/2017 19:00
Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06
0

Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 to wydarzenie, które fani boksu śledzą z wypiekami na twarzy. Na ESKA.pl znajdziecie wyniki walk, które zobaczymy 24 czerwca podczas gali.
24/06/2017 18:59
Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA
0

Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Najpierw rockowy pazur i chwytliwe, gitarowe melodie. Później jamajskie rytmy i słoneczna aura na długo po zmroku. Shaggy, Mesajah, Maleo Reggae Rockers, Lao Che i inni zadbali o to, by Oświęcim rozpalił się do czerwoności w tym muzycznym pojedynku o festiwalową publiczność. Wygrali wszyscy, z fanami TLFO na czele!
24/06/2017 15:53
Życzenia na imieniny Jana!
0

Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana już teraz na ESKA.pl 
24/06/2017 15:53
Cudawianki 2017 - kto wystąpi na wiankach w Gdyni?
0

Cudawianki 2017 - kto wystąpi na wiankach w Gdyni?

Cudawianki w Gdyni już 24 czerwca. Znamy program wydarzenia! 
24/06/2017 15:52
Polsat Boxing Night 2017 online. Gdzie i kiedy oglądać?
0

Polsat Boxing Night 2017 online. Gdzie i kiedy oglądać?

Polsat Boxing Night 2017 nadchodzi! Nie wiesz gdzie i jak oglądać galę na żywo? Szczegóły już teraz na ESKA.pl
24/06/2017 15:52
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

24/06/2017 14:10

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
Gru, Dru i Minionki - pokazy przedpremierowe

Gru, Dru i Minionki - pokazy przedpremierowe

21/06/2017 16:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
Jak być ojcem supermanem? Im się udało! Zobacz najlepsze gify

Jak być ojcem supermanem? Im się udało! Zobacz najlepsze gify

12/06/2017 08:27

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA