WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Gra o Tron 7 - kiedy nowe odcinki? Data premiery GoT VII - Kiedy Gra o Tron 7? Data premiery GoT VII

Tagi związane z Gra o Tron 7 - kiedy nowe odcinki? Data premiery GoT VII: gra o tron 7, gra o tron 7 kiedy

Gra o Tron 7 - kiedy nowe odcinki? Data premiery GoT VII

RSS 15/07/2017 10:19 Komentarze

Gra o Tron 7 zbliża się wielkimi krokami! Kiedy nowe odcinki? Wejdź na ESKA.pl i sprawdź datę premiery GoT VII, aby nie przegapić przedostatniego sezonu popularnego serialu.

Gra o Tron 7 - kiedy nowe odcinki? Data premiery GoT VII Gra o Tron 7 - kiedy nowe odcinki? Data premiery GoT VII / screen YouTube/HBOPOLSKA
Ilustracja do artykułu: Gra o Tron 7 - kiedy nowe odcinki? Data premiery GoT VII

Gra o Tron 7 to zdecydowanie najbardziej wyczekiwana kontynuacja serialowa 2017 roku. Adaptacja sagi Pieśń lodu i ognia autorstwa amerykańskiego pisarza George’a R.R. Martina wkracza w decydującą fazę. Zbliża się siódmy sezon Gry o Tron, w którym rozpocznie się wielka bitwa Siedmiu Królestw, na którą czekają wszyscy fani serialu. Kiedy nowe odcinki Gry o Tron?

Gra o Tron 7 - kiedy

Pierwszy odcinek siódmego sezonu serialu Gra o Tron trafi na ekrany w poniedziałek 16 lipca w HBO. Dobrą wiadomością jest to, że polska premiera GoT VII pokrywa się ze światową. Grę o Tron 7 obejrzymy w nocy z 16 na 17 lipca o godz. 3:00 w HBO. Dla wszystkich, którzy nie dadzą rady obejrzeć odcinka w nocy stacja wyemituje powtórki 17 lipca o 20:10 w HBO i o 21:00 w HBO 3. Gra o Tron 7 będzie także dostępna ONLINE za pośrednictwem platformy HBO GO. Warto przypomnieć, że po siódmym sezonie GoT zaplanowany jest ostatni sezon, który najprawdopodobniej będzie miał swoją premierę dopiero w 2019 roku. Prawdziwych miłośników Gry o Tron powinna ucieszyć wiadomość o planowanych  pięciu spin-offach serialu. 

Gra o Tron 7 odcinki

Poniżej znajdziecie listę z datami emisji wszystkich odcinków Gry o Tron 7 łącznie z informacją ile każdy będzie trwać. 

  • 16.07 odcinek 1: 59 minut    
  • 23.07 odcinek 2: 59 minut    
  • 30.06 odcinek 3: 63 minuty    
  • 06.08 odcinek 4: 50 minut    
  • 13.08 odcinek 5: 59 minut    
  • 20.08 odcinek 6: 71 minut    
  • 27.08 odcinek 7: 81 minut

Gra o Tron 7 - zwiastun

Poniżej prezentujemy dwa pierwsze zwiastuny Gry o Tron 7:

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO
0

Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO

Anna Matysiak gwiazdą nowego serialu internetowego LIFTING. Aktorka znana głównie z trzech części Listów do M. oraz serialu Klan opowiada m.in. o pracy na planie produkcji oraz swoim stosunku do operacji plastycznych i poprawiania urody w wywiadzie video dla ESKA.pl.
26/07/2017 19:24
Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego
0

Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Co znaczy ama, tfwngf, pasta, heheszki? Jeśli jesteś początkującym wykopowiczem, to sprawdź koniecznie znaczenie tych pojęć w naszym słowniczku.  
26/07/2017 17:21
Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?
0

Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?

Robert Kubica gotowy na testy bolidem z 2017 roku! Polaka za kierownicą F1 będzie można zobaczyć na Węgrzech już 2 sierpnia. Gdzie i po ile kupić bilety na Hungaroring? Przekonajcie się na ESKA.pl
26/07/2017 16:53
Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]
0

Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

Ich Troje wracają z nową, dość zaskakującą piosenką. Najdziwniejsze teksty z  utworu Michała Wiśniewskiego i jego zespołu - wyciągnęliśmy na ESKA.pl!
26/07/2017 16:49
Queen i Adam Lambert w Polsce 2017: jak przygotowują się do koncertu?
0

Queen i Adam Lambert w Polsce 2017: jak przygotowują się do koncertu?

Co zespół Queen z Adamem Lambertem robi na chwilę przed wejściem na scenę? Sprawdzamy, jakie rytuały przed koncertem wykonują gwiazdy, które wkrótce ponownie odwiedzą Polskę.
26/07/2017 16:43
Powstanie Warszawskie: koncert 31.07.2017 Chłopcy z tamtych lat
0

Powstanie Warszawskie: koncert 31.07.2017 Chłopcy z tamtych lat

Chłopcy z tamtych lat to zaplanowany na 31 sierpnia 2017 koncert z okazji 73. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Gdzie się odbędzie? Kto wystąpi?
26/07/2017 16:30
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KSW 40 - BILETY. Gdzie i po ile kupić?

KSW 40 - BILETY. Gdzie i po ile kupić?

26/07/2017 11:59

0
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program