Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Gorąca 20 Premiery: Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie oraz R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution [VIDEO] - Lista przebojów 2014 Radia ESKA
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Gorąca 20 Premiery: Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie oraz R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution [VIDEO]: lista przebojów 2014, hity 2014 eska, Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie, Mateusz Mijal nowa piosenka 2014, Mateusz Mijal 2014, R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution

Gorąca 20 Premiery: Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie oraz R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution [VIDEO]

RSS 11/02/2014 14:59 Komentarze 0
Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie oraz R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution to dzisiejsze premiery w Gorącej 20 Radia ESKA. Nowy singiel Mateusza Mijala fani usłyszą po raz pierwszy - już we wtorek 11 lutego po godz. 18.00 w Radiu ESKA i na ESKA.pl!
Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie / mat. promocyjne
Ilustracja do artykułu: Gorąca 20 Premiery: Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie oraz R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution [VIDEO]
Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie to najnowszy singiel autora hitu Niech Się Ludzie Śmieją, który zapowiada nową płytę Mateusza Mijala. Kawałek Zabijasz Mnie premierowo pojawi się w Gorącej 20 Radia ESKA i na ESKA.pl 11 lutego po godz. 18.00! Bądźcie z nami!

Drugą premierą w Gorącej 20 Radia ESKA jest dziś utwór Revolution - R3hab & NERVO & Ummet Ozcan, do którego teledysk znajdziecie poniżej.

>> GORĄCA 20 Radia ESKA - głosuj na swoje ulubione hity!

Mateusz Mijal - Zabijasz mnie:



R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution:



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Masa Krytyczna w Warszawie: trasa i utrudnienia w ruchu. 31 lipca 2015 będzie Hard
0

Masa Krytyczna w Warszawie: trasa i utrudnienia w ruchu. 31 lipca 2015 będzie Hard

Masa Krytyczna w Warszawie, czyli przejazd rowerzystów przez najważniejsze ulice w stolicy w godzinach szczytu, czeka nas już w piątek 31 lipca 2015. Którymi ulicami przejadą rowerzyści? Początek weekendu na drogach w Warszawie będzie naprawdę HARD! 
31/07/2015 12:53
Papierowe miasta - wszystko, co powinieneś wiedzieć o filmie. Jesteśmy Search Party
0

Papierowe miasta - wszystko, co powinieneś wiedzieć o filmie. Jesteśmy Search Party

Film Papierowe miasta jeszcze przed premierą w Polsce został okrzyknięty wakacyjnym, kinowym hitem 2015 wśród młodych widzów. Nie wszyscy jednak wiedzą, o czym są Papierowe miasta i dlaczego budzą tyle emocji. Opinie o filmie Papierowe miasta, jego obsada i inne informacje czekają na ESKA.pl. Bawimy się w Search Party!
31/07/2015 12:48
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?
0

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia w ruchu związane z przejazdem kolarzy przez stolicę pierwszego dnia wyścigu? Które ulice będą wyłączone z ruchu podczas startu TdP 2 sierpnia 2015 roku? Czy przejazd przez centrum Warszawy będzie Impossible? 
31/07/2015 12:01
Tour de Pologne 2015: Rafał Majka startuje w wyścigu? Zawodnik zaśpiewa I'm Your Leader?
0

Tour de Pologne 2015: Rafał Majka startuje w wyścigu? Zawodnik zaśpiewa I'm Your Leader?

Tour de Pologne 2015: Rafał Majka startuje w wyścigu? Jak prezentują się składy ekip przed startem największego wyścigu kolarskiego w Polsce? Poznaj polskich uczestników Tour de Pologne 2015 
31/07/2015 11:49
Blue Moon - czy Niebieski Księżyc 31 lipca 2015 widoczny będzie też w Polsce? To o nim śpiewa Sinatra
0

Blue Moon - czy Niebieski Księżyc 31 lipca 2015 widoczny będzie też w Polsce? To o nim śpiewa Sinatra

Blue Moon 31 lipca 2015 roku pod lupą ESKA.pl. Sprawdzamy, czy Niebieski Księżyc w Polsce będzie widoczny dla wszystkich zainteresowanych zjawiskiem i o której godzinie trzynasta pełnia na polskim niebie. Łapcie informacje o Niebieskim Księżycu 31.07.2015 słuchając księżycowego kawałka Franka Sinatry.
31/07/2015 11:02
Tour de Pologne 2015 - trasa. Zobaczcie mapkę 72. Tour de Pologne i odpal The Bike Song! [VIDEO]
0

Tour de Pologne 2015 - trasa. Zobaczcie mapkę 72. Tour de Pologne i odpal The Bike Song! [VIDEO]

Tour de Pologne 2015: trasa wyścigu została ujawniona! Jak wygląda mapa przejazdu 72. edycji Tour de Pologne? W których miastach szykują się utrudnienia w ruchu? No i najważniejsze - jaka jest dokładna data Tour de Pologne 2015? Odpowiedzi na ESKA.pl
31/07/2015 10:53
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska