WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Gorąca 20 Premiery: Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie oraz R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution [VIDEO] - Lista przebojów 2014 Radia ESKA

Tagi związane z Gorąca 20 Premiery: Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie oraz R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution [VIDEO]: lista przebojów 2014, hity 2014 eska, Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie, Mateusz Mijal nowa piosenka 2014, Mateusz Mijal 2014, R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution

Gorąca 20 Premiery: Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie oraz R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution [VIDEO]

RSS 11/02/2014 14:59 Komentarze
Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie oraz R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution to dzisiejsze premiery w Gorącej 20 Radia ESKA. Nowy singiel Mateusza Mijala fani usłyszą po raz pierwszy - już we wtorek 11 lutego po godz. 18.00 w Radiu ESKA i na ESKA.pl!
Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie / mat. promocyjne
Ilustracja do artykułu: Gorąca 20 Premiery: Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie oraz R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution [VIDEO]
Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie to najnowszy singiel autora hitu Niech Się Ludzie Śmieją, który zapowiada nową płytę Mateusza Mijala. Kawałek Zabijasz Mnie premierowo pojawi się w Gorącej 20 Radia ESKA i na ESKA.pl 11 lutego po godz. 18.00! Bądźcie z nami!

Drugą premierą w Gorącej 20 Radia ESKA jest dziś utwór Revolution - R3hab & NERVO & Ummet Ozcan, do którego teledysk znajdziecie poniżej.

>> GORĄCA 20 Radia ESKA - głosuj na swoje ulubione hity!

Mateusz Mijal - Zabijasz mnie:



R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution:



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Idol wraca do TV! Kiedy premiera nowego sezonu muzycznego show?
0

Idol wraca do TV! Kiedy premiera nowego sezonu muzycznego show?

Idol wraca do TV! Muzyczne show po latach nieobecności powróci na ekrany telewizorów. Kiedy premiera nowego sezonu talent-show? Sprawdzamy to na ESKA.pl
30/07/2016 10:43
Światowe Dni Młodzieży 2016: gdzie transmisja? Program i plan wizyty papieża 30.07.16
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: gdzie transmisja? Program i plan wizyty papieża 30.07.16

Światowe Dni Młodzieży 2016: program, plan, transmisja - gdzie oglądać czwarty dzień obchodów? Jakie miejsca odwiedzi papież Franciszek w Polsce? Szczegóły, czyli rozpiskę na 30 lipca sprawdzicie na ESKA.pl!
30/07/2016 10:07
Koncerty 2016 - sierpień. Występy, które wstyd przegapić!
0

Koncerty 2016 - sierpień. Występy, które wstyd przegapić!

Koncerty 2016 - sierpień. Festiwale, imprezy i występy największych gwiazd, których nie możecie przegapić znajdziecie w jednym miejscu! Lista do wglądu czeka - oczywiście na ESKA.pl!
30/07/2016 10:06
Światowe Dni Młodzieży 2016 - hymn, transmisje, program, czyli wszystko o ŚDM w Krakowie
0

Światowe Dni Młodzieży 2016 - hymn, transmisje, program, czyli wszystko o ŚDM w Krakowie

Światowe Dni Młodzieży 2016 to jedno z najważniejszych wydarzeń tego roku! Na ESKA.pl znajdziecie wszystkie informacje dotyczące ŚDM w jednym miejscu.
30/07/2016 09:41
Tom Swoon: 'nie robię muzyki dla hajsu'. Wywiad o DJ Mag, koncertach i planach [VIDEO]
0

Tom Swoon: 'nie robię muzyki dla hajsu'. Wywiad o DJ Mag, koncertach i planach [VIDEO]

Tom Swoon - wywiad dla ESKA.pl! Najwyżej notowany w historii polski didżej i producent gościł w naszym studio! Opowiedział m.in. o koncertach w Polsce, popularności, planach na przyszłość i zestawieniu DJ Magazine Top 100! Jakie zyski przynosi mu pobyt w prestiżowym rankingu?? Wideo zobaczycie na ESKA.pl!
29/07/2016 18:10
Ewelina Lisowska: teledysk do Prosta sprawa. Jak dobrze go znasz? Obejrzyj i rozwiąż QUIZ!
0

Ewelina Lisowska: teledysk do Prosta sprawa. Jak dobrze go znasz? Obejrzyj i rozwiąż QUIZ!

Piosenka Eweliny Lisowskiej - Prosta sprawa to najgorętszy hit lata 2016! Dowodem tego jest również przepełniony optymizmem teledysk. Gdzie został on nakręcony? O czym jest? W jakim klimacie został nagrany kawałek? Sprawdźcie się i odpowiedzcie na pytania w naszym QUIZie!
29/07/2016 17:29
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...