WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Gorąca 20 Premiery: Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie oraz R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution [VIDEO] - Lista przebojów 2014 Radia ESKA
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Gorąca 20 Premiery: Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie oraz R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution [VIDEO]: lista przebojów 2014, hity 2014 eska, Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie, Mateusz Mijal nowa piosenka 2014, Mateusz Mijal 2014, R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution

Gorąca 20 Premiery: Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie oraz R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution [VIDEO]

RSS 11/02/2014 14:59 Komentarze 0
Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie oraz R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution to dzisiejsze premiery w Gorącej 20 Radia ESKA. Nowy singiel Mateusza Mijala fani usłyszą po raz pierwszy - już we wtorek 11 lutego po godz. 18.00 w Radiu ESKA i na ESKA.pl!
Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie / mat. promocyjne
Ilustracja do artykułu: Gorąca 20 Premiery: Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie oraz R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution [VIDEO]
Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie to najnowszy singiel autora hitu Niech Się Ludzie Śmieją, który zapowiada nową płytę Mateusza Mijala. Kawałek Zabijasz Mnie premierowo pojawi się w Gorącej 20 Radia ESKA i na ESKA.pl 11 lutego po godz. 18.00! Bądźcie z nami!

Drugą premierą w Gorącej 20 Radia ESKA jest dziś utwór Revolution - R3hab & NERVO & Ummet Ozcan, do którego teledysk znajdziecie poniżej.

>> GORĄCA 20 Radia ESKA - głosuj na swoje ulubione hity!

Mateusz Mijal - Zabijasz mnie:



R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution:



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Gorąca 20 Premiera: TABB & Sound'N'Grace - Możesz Wszystko. [AUDIO]
0

Gorąca 20 Premiera: TABB & Sound'N'Grace - Możesz Wszystko. [AUDIO]

TABB & Sound'N'Grace - Możesz Wszystko to kolejna, po megaprzeboju Dach, piosenka promująca zapowiedzianą na 2 czerwca płytę TABBA i Sound'n'Grace - Atom. Co tym razem przygotował dla nas współtwórca sukcesu debiutanckiej płyty Grzegorza Hyżego? Cały nowy kawałek TABB & Sound'n'Grace usłyszycie po raz pierwszy już w poniedziałek po 18:00 w Gorącej 20 Radia ESKA - jako najnowszą propozycję do naszej listy przebojów!    
27/04/2015 18:17
Szybcy i wściekli 8: data premiery już znana! Zobaczcie, kiedy Furious 8 - See You Again w kinach [VIDEO]
0

Szybcy i wściekli 8: data premiery już znana! Zobaczcie, kiedy Furious 8 - See You Again w kinach [VIDEO]

Szybcy i wściekli 8 zostali zapowiedziani już przez samego Vina Diesela na MTV Movie Awards 2015 a informacje te ostatecznie potwierdziła oficjalna data premiery filmu. Kiedy Szybcy i wściekli 8 trafią na duży ekran i co wiemy o Furious 8? Zobaczcie już teraz i See You Again w kinach!
27/04/2015 16:44
Długi weekend majowy 2015 - prognoza pogody. Będzie Stormy Weather? [AUDIO]
0

Długi weekend majowy 2015 - prognoza pogody. Będzie Stormy Weather? [AUDIO]

Prognoza pogody na długi weekend majowy 2015 interesuje wszystkich, którzy chcą spędzić majówkę na świeżym powietrzu. Czy 1 dniach 1-maja czeka nas wysoka temperatura i bezschmurne niebo, czy raczej Stormy Weather tak jak w piosence Tokio Hotel? Sprawdź już teraz - na ESKA.pl
27/04/2015 16:20
Koncert 30 Seconds To Mars w Polsce: akcja fanów. Co szykują wybierający się na występ zespołu w Gdańsku? [VIDEO]
0

Koncert 30 Seconds To Mars w Polsce: akcja fanów. Co szykują wybierający się na występ zespołu w Gdańsku? [VIDEO]

Wybieracie się na koncert 30 Seconds to Mars w Polsce 2015? Obowiązkowo sprawdźcie informacje o akcji na 30 Seconds to Mars w Gdańsku. Niespodzianka polskich to biało-czerwona kartoniada. Klikajcie po więcej szczegółów już teraz na ESKA.pl!
27/04/2015 15:58
Bruce Jenner jako kobieta wspierany przez gwiazdy muzyki. Zobaczcie, co o jego przemianie napisali m.in. Lady Gaga, Miley Cyrus i Macklemore [VIDEO]
0

Bruce Jenner jako kobieta wspierany przez gwiazdy muzyki. Zobaczcie, co o jego przemianie napisali m.in. Lady Gaga, Miley Cyrus i Macklemore [VIDEO]

Bruce Jenner jako kobieta to temat numer jeden w amerykańskich mediach, po tym jak głowa rodziny Kardashianów udzieliła szczerego wywiadu dla stacji ABC. Bruce Jenner opowiadający o swojej przemianie w kobietę poruszył serca gwiazd, w tym tych śpiewających. Kto wspiera Bruce'a Jennera w procesie korekcji płci? Na liście m.in. Lady Gaga, Miley Cyrus czy też Macklemore!
27/04/2015 15:36
Eurowizja 2015: akcja promująca Monikę Kuszyńską. O co chodzi w #vote4monika i kto podjął już wyzwanie? [VIDEO]
0

Eurowizja 2015: akcja promująca Monikę Kuszyńską. O co chodzi w #vote4monika i kto podjął już wyzwanie? [VIDEO]

Eurowizja 2015 z Moniką Kuszyńską coraz bliżej a to oznacza intensywny okres promocji polskiej kandydatki do konkursu i jej piosenki. W tym postanowiła pomóc Telewizja Polska organizując wyzwanie #vote4monika. O co chodzi w akcji #vote4monika i kto już wziął w niej udział? O głosowaniu na Polskę w Eurowizji 2015 przeczytacie na ESKA.pl!
27/04/2015 14:23
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

20/04/2015 17:26

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.

Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.


Akcja partnerska