WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Gorąca 20 Premiery: Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie oraz R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution [VIDEO] - Lista przebojów 2014 Radia ESKA
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Gorąca 20 Premiery: Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie oraz R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution [VIDEO]: lista przebojów 2014, hity 2014 eska, Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie, Mateusz Mijal nowa piosenka 2014, Mateusz Mijal 2014, R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution

Gorąca 20 Premiery: Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie oraz R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution [VIDEO]

RSS 11/02/2014 14:59 Komentarze 0
Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie oraz R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution to dzisiejsze premiery w Gorącej 20 Radia ESKA. Nowy singiel Mateusza Mijala fani usłyszą po raz pierwszy - już we wtorek 11 lutego po godz. 18.00 w Radiu ESKA i na ESKA.pl!
Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie / mat. promocyjne
Ilustracja do artykułu: Gorąca 20 Premiery: Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie oraz R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution [VIDEO]
Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie to najnowszy singiel autora hitu Niech Się Ludzie Śmieją, który zapowiada nową płytę Mateusza Mijala. Kawałek Zabijasz Mnie premierowo pojawi się w Gorącej 20 Radia ESKA i na ESKA.pl 11 lutego po godz. 18.00! Bądźcie z nami!

Drugą premierą w Gorącej 20 Radia ESKA jest dziś utwór Revolution - R3hab & NERVO & Ummet Ozcan, do którego teledysk znajdziecie poniżej.

>> GORĄCA 20 Radia ESKA - głosuj na swoje ulubione hity!

Mateusz Mijal - Zabijasz mnie:



R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution:



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
"Jak ymienić literz", "Jak odwrócić ekran" i inne komputerowe żarty na Prima Aprilis. Zobacz jak łatwo wkręcić znajomych na Prima Aprilis 2015
0

"Jak ymienić literz", "Jak odwrócić ekran" i inne komputerowe żarty na Prima Aprilis. Zobacz jak łatwo wkręcić znajomych na Prima Aprilis 2015

"Jak ymienić literz" to jedna z najdziwniejszych fraz jakie pojawiają się wśród pytań do Google. To efekt przypadku, lub świetnego prostego żartu, który możecie wykorzystać na Prima Aprilis. Sprawdźcie 5 prostych kawałów primaaprilisowych do szkoły, biura i domu.
01/04/2015 00:03
Google Doodle na 1 kwietnia 2015 - Co pokazuje Google na Prima Aprilis?
0

Google Doodle na 1 kwietnia 2015 - Co pokazuje Google na Prima Aprilis?

Google Doodle na 1 kwietnia to zawsze oczekiwana niespodzianka od Googla. Co przygotowali na Prima Aprilis w 2015 roku? Czy będzie to żart, czy data serio... dowiemy się już wkrótce. Sprawdźcie jakie były wcześniejsze doodle 1.04.
31/03/2015 23:26
Prima Aprilis 2015 na Google Maps - Jak zagrać w Pac-Mana na mapach swojego miasta
0

Prima Aprilis 2015 na Google Maps - Jak zagrać w Pac-Mana na mapach swojego miasta

Zagraj w kultowego Pac-Mana na mapach Google. To dowcip jaki przygotowało Google na Prima Aprilis 2015. Informacje, instrukcje i podpowiedzi znajdziesz na ESKA.pl
31/03/2015 22:33
Lotto 31.03.2015: wyniki losowania, 10 mln zł w puli i szansa na życie jak Royals! Zobaczcie zwycięskie liczby [VIDEO]
0

Lotto 31.03.2015: wyniki losowania, 10 mln zł w puli i szansa na życie jak Royals! Zobaczcie zwycięskie liczby [VIDEO]

Wyniki Lotto 31.03.2015 to szansa na rozbicie kumulacji 10 mln złotych. Jeśli ktoś trafi zwycięskie numerki Lotto 31 marca 2015 to dołączy do grona polskich milionerów. Więcej o losowaniu Lotto 31.03.2015 na ESKA.pl dla wszystkich, którzy grają i marzą o życiu jak Royals!
31/03/2015 21:40
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015 odc. 5: za kogo przebiorą się uczestnicy?
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015 odc. 5: za kogo przebiorą się uczestnicy?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3. odc. 5 rusza już w najbliższą sobotę 4 kwietnia 2015 roku. Za kogo przebiorą się uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 w odcinku 5? Na scenie show zobaczymy m.in. występ Bruno Marsa
31/03/2015 16:34
Kim jest K2? Poznaj polskiego rapera, który podbił internety utworem 1 Moment [VIDEO]
0

Kim jest K2? Poznaj polskiego rapera, który podbił internety utworem 1 Moment [VIDEO]

K2 - kim jest raper, który dogania popularnością hit Donatana i Cleo - My Słowianie? Kto kryje się pod pseudonimem K2? Sprawdź na ESKA.pl krótką biografię K2
31/03/2015 16:32
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

1
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

3
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska