WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Gorąca 20 Premiery: Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie oraz R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution [VIDEO] - Lista przebojów 2014 Radia ESKA
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Gorąca 20 Premiery: Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie oraz R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution [VIDEO]: lista przebojów 2014, hity 2014 eska, Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie, Mateusz Mijal nowa piosenka 2014, Mateusz Mijal 2014, R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution

Gorąca 20 Premiery: Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie oraz R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution [VIDEO]

RSS 11/02/2014 14:59 Komentarze 0
Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie oraz R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution to dzisiejsze premiery w Gorącej 20 Radia ESKA. Nowy singiel Mateusza Mijala fani usłyszą po raz pierwszy - już we wtorek 11 lutego po godz. 18.00 w Radiu ESKA i na ESKA.pl!
Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie / mat. promocyjne
Ilustracja do artykułu: Gorąca 20 Premiery: Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie oraz R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution [VIDEO]
Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie to najnowszy singiel autora hitu Niech Się Ludzie Śmieją, który zapowiada nową płytę Mateusza Mijala. Kawałek Zabijasz Mnie premierowo pojawi się w Gorącej 20 Radia ESKA i na ESKA.pl 11 lutego po godz. 18.00! Bądźcie z nami!

Drugą premierą w Gorącej 20 Radia ESKA jest dziś utwór Revolution - R3hab & NERVO & Ummet Ozcan, do którego teledysk znajdziecie poniżej.

>> GORĄCA 20 Radia ESKA - głosuj na swoje ulubione hity!

Mateusz Mijal - Zabijasz mnie:



R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution:



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Jakiego Koloru jest ta sukienka? Internauci mają już dosyć! Zobacz memy z biało-złotą i niebiesko-czarną sukienką i posłuchaj Everything Has Change
0

Jakiego Koloru jest ta sukienka? Internauci mają już dosyć! Zobacz memy z biało-złotą i niebiesko-czarną sukienką i posłuchaj Everything Has Change

Jakiego koloru jest ta sukienka: biało-złota czy niebiesko-czarna? To pytanie omal nie doprowadziło do globalnego konfliktu i utraty zmysłów kilku z naszych redaktorów ;) Głos w sprawie zabierały nawet gwiazdy tj. Taylor Swift, Ariana Grande, Demi Lovato i Kim Kardashian! Czy macie dosyć niebiesko-czarnej sukienki? No i najważniejsze: jakiego koloru NAPRAWDĘ jest biało-złota sukienka?;) Znamy odpowiedź, mamy memy i nie zawahamy się ich użyć
28/02/2015 16:16
House of Cards 3 - premiera odcinka s03201 w MEMACH. Zobacz jak internauci świętują powrót House of Cards
0

House of Cards 3 - premiera odcinka s03201 w MEMACH. Zobacz jak internauci świętują powrót House of Cards

27.02.2015 premiera House of Cards 3. O tym, że to kultowy serial świadczyć może to, że w internecie pojawiły się memy związane z premierą 3 sezonu. Zobacz memy o House of Cards 3 na ESKA.pl
28/02/2015 12:00
Leonard Nimoy nie żyje. Odtwórca roli Spocka ze Star Trecka zmarł w wieku 83 lat. Reakcje gwiazd po śmierci Leonarda Nimoy'a
0

Leonard Nimoy nie żyje. Odtwórca roli Spocka ze Star Trecka zmarł w wieku 83 lat. Reakcje gwiazd po śmierci Leonarda Nimoy'a

Odtwórca roli Spocka ze Star Trecka nie żyje. Leonard Nimoy zmarł w wieku 83 lat. Informację o śmierci potwierdziła żona aktora - Susan Bay Nimoy. Leonard Nimoy cierpiał na przewlekłą chorobę płuc. Postać Spocka była uwielbiana przez wiele gwiazd muzycznych. Zobacz, które z nich złożyły kondolencje po śmierci Leonarda Nimoya
28/02/2015 11:59
Honorata Skarbek: Damy Radę - nowy teledysk Honey tuż tuż! Teaser Damy Radę na ESKA.pl [VIDEO]
0

Honorata Skarbek: Damy Radę - nowy teledysk Honey tuż tuż! Teaser Damy Radę na ESKA.pl [VIDEO]

Nowy teledysk Honoraty Skarbek już niedługo zaliczy swoją premierę. Nowa piosenka od Honey nosi tytuł Damy Radę. W ostatni weekend lutego 2015 roku do sieci trafił teaser nowego teledysku Honey. Jak zapowiada się nowy klip Honoraty Skarbek? Sprawdźcie na ESKA.PL 
28/02/2015 11:51
Hit Internetu: biało złota sukienka. A może niebiesko czarna? Miley Cyrus, Taylor Swift i Kim Kardashian już powiedziały a jak Wy to widzicie? [SONDA]
1

Hit Internetu: biało złota sukienka. A może niebiesko czarna? Miley Cyrus, Taylor Swift i Kim Kardashian już powiedziały a jak Wy to widzicie? [SONDA]

Sukienka na językach internautów! Dyskusja nad kolorem "biało złotej" sukienki to najnowszy hit sieci. Amerykanie kłócą się o kolor sukienki na zdjęciu wrzuconym do jednego z serwisów społecznościowych. Głos zaczynają zabierać nawet celebryci. Jak to jest możliwe, że zdjęcie czarno niebieskiej sukienki może być biało złote? Zobaczcie sami i zapytajcie znajomych - będziecie zaskoczeni! 
28/02/2015 09:41
Mamy Cię 2015: pierwszy odcinek i transmisje Mamy Cię na TVN pod Eskową lupą. Wkręcą muzyczne gwiazdy? [VIDEO]
0

Mamy Cię 2015: pierwszy odcinek i transmisje Mamy Cię na TVN pod Eskową lupą. Wkręcą muzyczne gwiazdy? [VIDEO]

Pierwszy odcinek Mamy Cię 2015 rozpocznie 4. serię Mamy Cię na TVN. Wiemy, kiedy zaczyna się Mamy Cię 2015 na TVN, w jakie dni oglądać show i o której godzinie zaczynać się będą jego transmisje. Sprawdźcie informacje o premierze Mamy Cię 2015 na TVN i zobaczcie, jaki są szanse na wkręty z udziałem muzycznych gwiazd!
28/02/2015 09:28
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]

Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]