WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Gorąca 20 Premiery: Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie oraz R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution [VIDEO] - Lista przebojów 2014 Radia ESKA
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Gorąca 20 Premiery: Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie oraz R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution [VIDEO]: lista przebojów 2014, hity 2014 eska, Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie, Mateusz Mijal nowa piosenka 2014, Mateusz Mijal 2014, R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution

Gorąca 20 Premiery: Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie oraz R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution [VIDEO]

RSS 11/02/2014 14:59 Komentarze 0
Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie oraz R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution to dzisiejsze premiery w Gorącej 20 Radia ESKA. Nowy singiel Mateusza Mijala fani usłyszą po raz pierwszy - już we wtorek 11 lutego po godz. 18.00 w Radiu ESKA i na ESKA.pl!
Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie / mat. promocyjne
Ilustracja do artykułu: Gorąca 20 Premiery: Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie oraz R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution [VIDEO]
Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie to najnowszy singiel autora hitu Niech Się Ludzie Śmieją, który zapowiada nową płytę Mateusza Mijala. Kawałek Zabijasz Mnie premierowo pojawi się w Gorącej 20 Radia ESKA i na ESKA.pl 11 lutego po godz. 18.00! Bądźcie z nami!

Drugą premierą w Gorącej 20 Radia ESKA jest dziś utwór Revolution - R3hab & NERVO & Ummet Ozcan, do którego teledysk znajdziecie poniżej.

>> GORĄCA 20 Radia ESKA - głosuj na swoje ulubione hity!

Mateusz Mijal - Zabijasz mnie:



R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution:



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Gorąca 20 Premiera: DVBBS & Dropgun - Pyramids (ft. Sanjin) [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: DVBBS & Dropgun - Pyramids (ft. Sanjin) [VIDEO]

Gorąca 20 Premiera: DVBBS & Dropgun - Pyramids (ft. Sanjin) to wtorkowa propozycja do Listy Przebojów Radia ESKA. Czy słuchaczom spodoba się nowy, taneczny numer?
27/01/2015 14:58
Selena Gomez i Zedd: I Want You To Know. Wspólna piosenka i... miłość? ESKA.pl sprawdza [VIDEO]
0

Selena Gomez i Zedd: I Want You To Know. Wspólna piosenka i... miłość? ESKA.pl sprawdza [VIDEO]

Selena Gomez i Zedd razem - muzycznie i nie tylko - to tematy numer jeden w Stanach w kategorii show-biznes. W sieci roi się od informacji o nowej piosence Seleny Gomez 2015 zatytułowanej najprawdopodobniej I Want You To Know, którą wyprodukować miał właśnie Zedd. Co wiemy o duecie Selena Gomez i Zedd zawodowo i prywatnie? Zobaczcie na ESKA.pl!
27/01/2015 14:57
Live Earth 2015: kiedy, gdzie, kto wystąpi? Największy koncert świata wraca! [VIDEO]
0

Live Earth 2015: kiedy, gdzie, kto wystąpi? Największy koncert świata wraca! [VIDEO]

Druga edycja Live Earth potwierdzona! Live Earth 2015 będzie najprawdopodobniej największym muzycznym wydarzeniem na świecie. Co to jest Live Earth, kiedy i gdzie się odbędzie oraz kto wystąpi w ramach eventu? Zobaczcie zapowiedź Live Earth 2015 i sprawdźcie wszystkie informacje!
27/01/2015 14:31
Eurowizja 2015: kiedy wystąpi Polska? Znamy datę. Zobaczcie, kiedy występ polskiego reprezentanta [VIDEO]
0

Eurowizja 2015: kiedy wystąpi Polska? Znamy datę. Zobaczcie, kiedy występ polskiego reprezentanta [VIDEO]

Eurowizja 2015: Polska wystąpi w drugiej połowie drugiego półfinału. O dacie występu polskiego reprezentanta na Eurowizji 2015 zdecydowało losowanie. Szczegóły dotyczące występu Polski na EUROWIZJI 2015 znajdziecie na ESKA.pl 
27/01/2015 14:18
Chada - Szukajcie aż znajdziecie: nowy teledysk poszukiwanego przez policję rapera Tomasza Chady [VIDEO]
0

Chada - Szukajcie aż znajdziecie: nowy teledysk poszukiwanego przez policję rapera Tomasza Chady [VIDEO]

Tomasz Chada powraca! Tym razem nie w komunikatach policyjnych a w przemyśle muzycznym. Poszukiwany przez policję raper Tomasz Chada opublikował teledysk do najnowszego singla pt. Szukajcie Aż Znajdziecie. Tekst utworu nawiązuje do sytuacji w jakiej znajduje się raper 
27/01/2015 14:06
Kim jest Anna Czartoryska z Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3? [VIDEO]
0

Kim jest Anna Czartoryska z Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3? [VIDEO]

Kim jest Anna Czartoryska z Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3? Jedna z najpiękniejszych Polek znalazła się na oficjalnej liście uczestników trzeciej edycji bijącego rekordy oglądalności show Polsatu!
27/01/2015 14:05
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska