WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Gorąca 20 Premiery: Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie oraz R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution [VIDEO] - Lista przebojów 2014 Radia ESKA
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Gorąca 20 Premiery: Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie oraz R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution [VIDEO]: lista przebojów 2014, hity 2014 eska, Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie, Mateusz Mijal nowa piosenka 2014, Mateusz Mijal 2014, R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution

Gorąca 20 Premiery: Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie oraz R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution [VIDEO]

RSS 11/02/2014 14:59 Komentarze 0
Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie oraz R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution to dzisiejsze premiery w Gorącej 20 Radia ESKA. Nowy singiel Mateusza Mijala fani usłyszą po raz pierwszy - już we wtorek 11 lutego po godz. 18.00 w Radiu ESKA i na ESKA.pl!
Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie / mat. promocyjne
Ilustracja do artykułu: Gorąca 20 Premiery: Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie oraz R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution [VIDEO]
Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie to najnowszy singiel autora hitu Niech Się Ludzie Śmieją, który zapowiada nową płytę Mateusza Mijala. Kawałek Zabijasz Mnie premierowo pojawi się w Gorącej 20 Radia ESKA i na ESKA.pl 11 lutego po godz. 18.00! Bądźcie z nami!

Drugą premierą w Gorącej 20 Radia ESKA jest dziś utwór Revolution - R3hab & NERVO & Ummet Ozcan, do którego teledysk znajdziecie poniżej.

>> GORĄCA 20 Radia ESKA - głosuj na swoje ulubione hity!

Mateusz Mijal - Zabijasz mnie:



R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution:



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Donatan i Cleo - Sztorm. Kiedy premiera? Co już ujawnili na temat swej nowej piosenki? [VIDEO]
0

Donatan i Cleo - Sztorm. Kiedy premiera? Co już ujawnili na temat swej nowej piosenki? [VIDEO]

Donatan i Cleo - Sztorm. Kiedy premiera? Co już ujawnili artyści na temat swej nowej piosenki, kolejnego kawałka promującego zapowiedzianą płytę Hiper/Chimera? Zebraliśmy dla Was wszystko, co do tej pory wiadomo o Sztormie - na ESKA.pl!
22/10/2014 15:17
Rising Star: nowy program na TVN? Zasady Rising Star na ESKA.pl [VIDEO]
0

Rising Star: nowy program na TVN? Zasady Rising Star na ESKA.pl [VIDEO]

O co chodzi w Rising Star, który może zastąpić X Factor na TVN? Zasady Rising Star mamy dla Was do sprawdzenia na stronie. Zobaczcie, na czym polega Rising Star i dlaczego mówi się o nim jako następcy X Factora!
22/10/2014 15:16
Karol Dziedzic i Przemek Radziszewski w bitwie w The Voice Of Poland 5 odc. 9. Kto wygrał? [VIDEO]
0

Karol Dziedzic i Przemek Radziszewski w bitwie w The Voice Of Poland 5 odc. 9. Kto wygrał? [VIDEO]

The Voice of Poland 5, odc. 9 - w najbliższy weekend czeka nas kolejna bitwa w muzycznym show TVP 2. Może być ostro, gdyż do walki stanie Karol Dziedzic, który w swoim doświadczeniu ma udział w 11. Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej. Na ringu zmierzy się z nim Przemek Radziszewski - muzykoterapeuta. Co zaśpiewają i który występ jury The Voice of Poland 5 oceni wyżej? Sprawdź na ESKA.pl
22/10/2014 14:41
Gorąca 20 premiera: Mesajah - Swoją Drogą. Reggae podbije listę przebojów? [VIDEO]
0

Gorąca 20 premiera: Mesajah - Swoją Drogą. Reggae podbije listę przebojów? [VIDEO]

Mesajah - Swoją Drogą to premiera w Gorącej 20 w środę 22 października. Utwór pochodzi z poprzedniej płyty artysty. Czemu dopiero teraz doczekał się teledysku? Sprawdź na ESKA.pl i słuchaj utworu na antenie Radia ESKA tradycyjnie tuż po godz. 18.00
22/10/2014 13:43
SuperSTARcie - kiedy finał show? Ostatni odcink SuperSTARcia wskaże wszechstronnie utalentowaną gwiazdę [VIDEO]
0

SuperSTARcie - kiedy finał show? Ostatni odcink SuperSTARcia wskaże wszechstronnie utalentowaną gwiazdę [VIDEO]

Finał SuperSTARcia przewidziany jest na 10 odcinek muzycznego show. Przypomnijmy, że w programie uczestnicy walczą o tytuł wszechstronnie uzdolnionej gwiazdy muzycznej. Kto ma największe szansę na wygraną? Kiedy i o której oglądać ostatni finałowy odcinek SuperSTARcia? Informacje na temat finału show sprawdzamy na ESKA.pl
22/10/2014 13:38
Koniec X Factora: Rising Star może zastąpić show. Zobacz, dlaczego [VIDEO]
0

Koniec X Factora: Rising Star może zastąpić show. Zobacz, dlaczego [VIDEO]

Koniec X Factora - tym tematem żyją wszyscy, po tym jak Kuba Wojewódzki ogłosił, że show przechodzi do historii. My postanowiliśmy sprawdzić, co zastąpi X Factor na TVN. Największe szanse ma program Rising Star. Zobaczcie, dlaczego!
22/10/2014 13:29
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE NEWSY
Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

15/10/2014 09:23

0
Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]

Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]