Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Gorąca 20 Premiery: Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie oraz R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution [VIDEO] - Lista przebojów 2014 Radia ESKA
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Gorąca 20 Premiery: Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie oraz R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution [VIDEO]: lista przebojów 2014, hity 2014 eska, Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie, Mateusz Mijal nowa piosenka 2014, Mateusz Mijal 2014, R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution

Gorąca 20 Premiery: Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie oraz R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution [VIDEO]

RSS 11/02/2014 14:59 Komentarze 0
Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie oraz R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution to dzisiejsze premiery w Gorącej 20 Radia ESKA. Nowy singiel Mateusza Mijala fani usłyszą po raz pierwszy - już we wtorek 11 lutego po godz. 18.00 w Radiu ESKA i na ESKA.pl!
Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie / mat. promocyjne
Ilustracja do artykułu: Gorąca 20 Premiery: Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie oraz R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution [VIDEO]
Mateusz Mijal - Zabijasz Mnie to najnowszy singiel autora hitu Niech Się Ludzie Śmieją, który zapowiada nową płytę Mateusza Mijala. Kawałek Zabijasz Mnie premierowo pojawi się w Gorącej 20 Radia ESKA i na ESKA.pl 11 lutego po godz. 18.00! Bądźcie z nami!

Drugą premierą w Gorącej 20 Radia ESKA jest dziś utwór Revolution - R3hab & NERVO & Ummet Ozcan, do którego teledysk znajdziecie poniżej.

>> GORĄCA 20 Radia ESKA - głosuj na swoje ulubione hity!

Mateusz Mijal - Zabijasz mnie:



R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution:



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje zostały ujawnione 2 lipca podczas specjalnej ceremonii odbywającej się w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Jakie będą kategorie nagród i kto zawalczy o statuetki już 29 sierpnia w Szczecinie? Sprawdź!    
02/07/2015 21:42
Gra o tron - książka i serial PRZECIEKI z przygotowań do kolejnego sezonu
0

Gra o tron - książka i serial PRZECIEKI z przygotowań do kolejnego sezonu

Gra o tron - sezon 6 i tom 6 są w przygotowaniu. Trwa wyścig z czasem - co będzie szybciej serial czy książka i jak wpłynie to na historię Gry o tron i spoilery. Dowiadujemy się coraz więcej o dalszych losach bohaterów Gry o Tron,
06/07/2015 11:16
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4: uczestnicy. Lista już w sieci
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4: uczestnicy. Lista już w sieci

Kto wystąpi w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4? Uczestników 4. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo na początku lipca 2015 roku przedstawia jeden z polskich tabloidów. Sprawdźcie już teraz, jakie gwiazdy zobaczymy w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4 według najnowszych doniesień!
06/07/2015 10:49
ESKA Summer City 2015 - gdzie i kiedy stworzymy wakacyjną mapę Polski?
0

ESKA Summer City 2015 - gdzie i kiedy stworzymy wakacyjną mapę Polski?

ESKA Summer City to coroczna, wakacyjna akcja podczas której ekipy Radia ESKA i ESKA TV rozglądają się za najlepszymi letnimi miejscówkami i atrakcjami dla imprezowiczów. Gdzie bawić się w wakacje? Gdzie warto pojawić się latem? Na te pytania odpowiedź poznasz sprawdzając nasze relacje z eventów w ramach ESKA Summer City!    
06/07/2015 10:16
Światowy Dzień Pocałunku 2015: Wyślij całuśną piosenkę ukochanej osobie!
0

Światowy Dzień Pocałunku 2015: Wyślij całuśną piosenkę ukochanej osobie!

Światowy Dzień Pocałunku 2015 to okazja żeby wysłać ukochanej osobie piosenkę z całusem. Wybraliśmy dla was piosenki w których gwiazdy śpiewają o całowaniu - a to może być ten najważniejszy całus w waszym życiu!
06/07/2015 10:07
Oglądaj z Trybsonami odcinek 3 online - gdzie i kiedy oglądać? To już nie jest TAJEMNICA! [VIDEO]
0

Oglądaj z Trybsonami odcinek 3 online - gdzie i kiedy oglądać? To już nie jest TAJEMNICA! [VIDEO]

Warsaw Shore 3 Oglądaj z Trybsonami odcinek 3 online - premiera kolejnego odcinka nowego show, które zastąpi na czas wakacji Warsaw Shore 3 już 28 czerwca, jednak niektórzy będą mogli zobaczyć je już wcześniej! Gdzie? To już nie jest Tajemnica... ;)    
06/07/2015 09:20
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!

UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska