Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Gorąca 20 Premiery: Donatan i Cleo - My Słowianie oraz Flo Rida - How I Feel [VIDEO] - Lista przebojów 2013 Radia ESKA!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Gorąca 20 Premiery: Donatan i Cleo - My Słowianie oraz Flo Rida - How I Feel [VIDEO]: Gorąca 20 ESKA, nowości muzyczne 2013, Lista przebojów 2013 Radia ESKA, Donatan i Cleo - My Słowianie, dziewczyna z klipu My Słowianie, Flo Rida 2013

Gorąca 20 Premiery: Donatan i Cleo - My Słowianie oraz Flo Rida - How I Feel [VIDEO]

RSS 05/11/2013 16:03 Komentarze 0
My Słowianie Donatana i Cleo oraz How I Feel - Flo Ridy to wtorkowe premiery w Gorącej 20 Radia ESKA! Puoteck zaprasza od godz. 18.00 i czeka na Wasze głosy, jeśli chcecie słyszeć te kawałki częściej!
My Słowianie - Donatan i Cleo My Słowianie - Donatan i Cleo / UrbanRec fragment klipu My Słowianie
Ilustracja do artykułu: Gorąca 20 Premiery: Donatan i Cleo - My Słowianie oraz Flo Rida - How I Feel [VIDEO]
Donatan i Cleo - My Słowianie oraz Flo Rida - How I Feel to dzisiejsze premiery w Gorącej 20 Radia ESKA. Będą hity? To zależy od Was! Głosujcie już teraz na swoich faworytów w notowaniu Puotcka.

My Słowianie to najnowszy kawałek z muzyką Donatana i głosem jego ulubienicy Cleo. Klip do My Słowianie to od 4 listopada hit internetu. Dziewczyna z teledysku to elektryzująca Luxuria, którą poznaliśmy już na video do Nie Lubimy Robić. Sam kawałek miał nie ujrzeć światła dziennego, bo powstał spontanicznie jako rozgrzewka w studio. Sam teledysk z kolei to już parodia Nie Lubimy Robić, co przyznał sam Donatan.


How I Feel to najnowszy singiel Flo Ridy, zwiastujący zapowiedzianą na koniec 2013 roku płytę The Perfect 10. O kolejnym krążku autora hitu Whistle wiadomo na razie tyle, że być może znajdzie się na nim piosenka napisana przez Pharrella Williamsa i duet z 50 Cent. Data premiery The Perfect 10 nie została jeszcze ujawniona.

>>> Gorąca 20 Radia ESKA - głosuj już teraz! <<<

Donatan i Cleo - My Słowianie:



Flo Rida - How I Feel:




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Eurowizja 2015: kto wygrał? Sprawdź, kto został zwycięzcą Eurowizji 2015 w Wiedniu? [VIDEO]
0

Eurowizja 2015: kto wygrał? Sprawdź, kto został zwycięzcą Eurowizji 2015 w Wiedniu? [VIDEO]

Eurowizja 2015: kto wygrał 60. edycję Konkursu Eurowizji w Wiedniu? Finał Eurowizji 2015 rozpoczął się o godz. 21 w sobotę 23 maja 2015 roku. Zwycięzcę Eurowizji 2015 poznaliśmy tuż po północy! Kto nim został? Informację na temat tegorocznego laureata podamy tuż po ogłoszeniu wyników Eurowizji 2015. Przy okazji mocno trzymamy kciuki za Monikę Kuszyńską!
24/05/2015 01:08
Kim jest Polina Gagarina? Rosjanka wygra Eurowizję 2015? [VIDEO]
0

Kim jest Polina Gagarina? Rosjanka wygra Eurowizję 2015? [VIDEO]

Kim jest Polina Gagarina? Reprezentantka Rosji w pierwszym półfinale zachwyciła widzów nie tylko piosenką A Million Voices, ale także wyjątkową urodą, podkreśloną dodatkowo niesamowitą sukienką, inspirowaną jedną z kreacji Jennifer Lopez. Dowiedz się więcej o pięknej Polinie, która ma spore szanse wygrać konkurs Eurowizji 2015!    
24/05/2015 00:27
Eurowizja 2015: Łotwa - Aminata silną konkurencją dla Polski. Kim jest Aminata? [VIDEO]
0

Eurowizja 2015: Łotwa - Aminata silną konkurencją dla Polski. Kim jest Aminata? [VIDEO]

Eurowizja 2015: Łotwa w finale konkursu wystąpiła tuż po Monice Kuszyńskiej. Reprezentantka Łotwy na Eurowizji to naprawdę silna konkurencja dla Polki. Kim jest Aminata?
23/05/2015 23:43
Eurowizja 2015: Szwecja skopiowała utwór Davida Guetty? Posłuchaj utworu Heroes Mansa Zelmerlowa [VIDEO]
0

Eurowizja 2015: Szwecja skopiowała utwór Davida Guetty? Posłuchaj utworu Heroes Mansa Zelmerlowa [VIDEO]

Eurowizja 2015 - czy piosenka reprezentanta Szwecji to plagiat? Internauci zauważyli niezwykłe podobieństwo utworu Heroes w wykonaniu Mansa Zelmerlowa do utworu Lovers On The Sun autorstwa Davida Guetty i Sama Martina. Posłuchajcie obu piosenek i oceńcie sami!
23/05/2015 22:30
Eurowizja 2015 - zwycięzca tylko jeden, oto faworyci! Rosja wygra Eurowizję 2015? [VIDEO]
0

Eurowizja 2015 - zwycięzca tylko jeden, oto faworyci! Rosja wygra Eurowizję 2015? [VIDEO]

Zwycięzca Eurowizji 2015 - to na niego skierowane będą oczy całej Europy po finale konkursu z 23 maja. Zanim jednak odpowiedź na pytanie, kto wygrał Eurowizję 2015, uwagę jej fanów skupiają tegoroczni faworyci. Wśród nich m.in. Polina Gagarina. Czy Rosja wygra Eurowizję 2015?
23/05/2015 17:49
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]
2

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Polska w finale Eurowizji 2015 to występ Moniki Kuszyńskiej, który z pewnością oglądać będzie wielu Polaków trzymających kciuki za wokalistkę. Zobaczcie, kiedy polski występ na Eurowizji 2015 i o której godzinie Monika Kuszyńska pojawi się na scenie podczas finału w Wiedniu. O której włączyć telewizor, by nie przegapić występu Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Sprwdź na Eska.pl 
23/05/2015 17:48
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

23/05/2015 17:48

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

23/04/2015 12:36

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska