WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Gorąca 20 Premiery: Donatan i Cleo - My Słowianie oraz Flo Rida - How I Feel [VIDEO] - Lista przebojów 2013 Radia ESKA!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Gorąca 20 Premiery: Donatan i Cleo - My Słowianie oraz Flo Rida - How I Feel [VIDEO]: Gorąca 20 ESKA, nowości muzyczne 2013, Lista przebojów 2013 Radia ESKA, Donatan i Cleo - My Słowianie, dziewczyna z klipu My Słowianie, Flo Rida 2013

Gorąca 20 Premiery: Donatan i Cleo - My Słowianie oraz Flo Rida - How I Feel [VIDEO]

RSS 05/11/2013 16:03 Komentarze 0
My Słowianie Donatana i Cleo oraz How I Feel - Flo Ridy to wtorkowe premiery w Gorącej 20 Radia ESKA! Puoteck zaprasza od godz. 18.00 i czeka na Wasze głosy, jeśli chcecie słyszeć te kawałki częściej!
My Słowianie - Donatan i Cleo My Słowianie - Donatan i Cleo / UrbanRec fragment klipu My Słowianie
Ilustracja do artykułu: Gorąca 20 Premiery: Donatan i Cleo - My Słowianie oraz Flo Rida - How I Feel [VIDEO]
Donatan i Cleo - My Słowianie oraz Flo Rida - How I Feel to dzisiejsze premiery w Gorącej 20 Radia ESKA. Będą hity? To zależy od Was! Głosujcie już teraz na swoich faworytów w notowaniu Puotcka.

My Słowianie to najnowszy kawałek z muzyką Donatana i głosem jego ulubienicy Cleo. Klip do My Słowianie to od 4 listopada hit internetu. Dziewczyna z teledysku to elektryzująca Luxuria, którą poznaliśmy już na video do Nie Lubimy Robić. Sam kawałek miał nie ujrzeć światła dziennego, bo powstał spontanicznie jako rozgrzewka w studio. Sam teledysk z kolei to już parodia Nie Lubimy Robić, co przyznał sam Donatan.


How I Feel to najnowszy singiel Flo Ridy, zwiastujący zapowiedzianą na koniec 2013 roku płytę The Perfect 10. O kolejnym krążku autora hitu Whistle wiadomo na razie tyle, że być może znajdzie się na nim piosenka napisana przez Pharrella Williamsa i duet z 50 Cent. Data premiery The Perfect 10 nie została jeszcze ujawniona.

>>> Gorąca 20 Radia ESKA - głosuj już teraz! <<<

Donatan i Cleo - My Słowianie:



Flo Rida - How I Feel:




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Violetta - akcje fanów na koncert w Łodzi! Co przygotowali? Jak się przyłączyć? [VIDEO]
0

Violetta - akcje fanów na koncert w Łodzi! Co przygotowali? Jak się przyłączyć? [VIDEO]

Violetta - akcje fanów na koncert w Łodzi zostały ujawnione! Co przygotowali wielbiciele serialu emitowanego na Disney Channel Polska na pierwszą wizytę swych ukochanych gwiazd w naszym kraju? Jak się przyłączyć do fanowskich akcji na koncercie Violetty? Podpowiadamy na ESKA.pl!    
29/03/2015 10:50
Polska - Irlandia 2015: kiedy i kto zagra, skład drużyn przed meczem eliminacji Euro 2016. Polska bez Błaszczykowskiego. Mamy Problem? [VIDEO]
0

Polska - Irlandia 2015: kiedy i kto zagra, skład drużyn przed meczem eliminacji Euro 2016. Polska bez Błaszczykowskiego. Mamy Problem? [VIDEO]

Mecz Polska - Irlandia 2015: składy drużyn zaskoczą każdego fana piłki nożnej? Kto zagra w meczu Polska - Irlandia z 29.03.2015? Wiadomo już, że w polskiej drużynie zabraknie Kuby Błaszczykowskiego. Zobacz, jak wygląda skład drużyny polskiej i drużyny Irlandii przed meczem eliminacji do EURO 2016!
29/03/2015 10:50
Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odcinek 4. Wygrał Grzegorz Wilk. Wzruszające przemówienie wokalisty na koniec programu [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odcinek 4. Wygrał Grzegorz Wilk. Wzruszające przemówienie wokalisty na koniec programu [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015 odc. 4 wygrał Grzegorz Wilk. Wokalistka w odcinku z 28.03.2015 wcielił się w lidera zespołu U2 - Bono. Podczas odbierania czeku, Grzegorz Wilk wyznał, że jest w połowie głuchy. Wzruszające nagranie na ESKA.pl 
29/03/2015 09:39
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: kim jest Grzegorz Wilk? Największy przystojniak nowej edycji show?
1

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: kim jest Grzegorz Wilk? Największy przystojniak nowej edycji show?

Kim jest Grzegorz Wilk z 3. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Prześwietlamy kolejnego uczestnika muzycznego show. Czy Grzegorz Wilk zostanie faworytem 3. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Odpowiedź na pytanie, kim jest Grzegorz Wilk znajdziecie na ESKA.pl 
29/03/2015 09:37
Celebrity Splash odc. 4: kto odpadł, a kto skoczył najlepiej? Wyniki na ESKA.pl [VIDEO]
0

Celebrity Splash odc. 4: kto odpadł, a kto skoczył najlepiej? Wyniki na ESKA.pl [VIDEO]

Za nami 4. odcinek Celebrity Splash w Polsacie. Kto odpadł? Kto przeszedł dalej i znajdzie się w kolejnym etapie Celebrity Splash? Kto był zwycięzcą 4 odc. Celebrity Splash z 28.03.2015? Sprawdź na ESKA.pl 
29/03/2015 09:10
Kids Choice Awards 2015: gdzie oglądać w TV i internecie, o której godzinie? Sprawdzamy transmisję gali KCA 2015 [VIDEO]
0

Kids Choice Awards 2015: gdzie oglądać w TV i internecie, o której godzinie? Sprawdzamy transmisję gali KCA 2015 [VIDEO]

Kids Choice Awards 2015 na żywo w TV lub online zobaczyć chcą na pewno fani nominowanych do nagród gwiazd. ESKA.pl sprawdza, gdzie oglądać Kids Choice Awards 2015 w telewizji i internecie w wersji live. Mamy również dla Was informacje, o której godzinie zaczyna się KCA 2015. Gotowi na transmisję gali Kids Choice Awards 2015 pełną m.in. muzycznych emocji?
29/03/2015 08:45
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

0
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

2
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska