Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Gorąca 20 Premiery: Donatan i Cleo - My Słowianie oraz Flo Rida - How I Feel [VIDEO] - Lista przebojów 2013 Radia ESKA!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Gorąca 20 Premiery: Donatan i Cleo - My Słowianie oraz Flo Rida - How I Feel [VIDEO]: Gorąca 20 ESKA, nowości muzyczne 2013, Lista przebojów 2013 Radia ESKA, Donatan i Cleo - My Słowianie, dziewczyna z klipu My Słowianie, Flo Rida 2013

Gorąca 20 Premiery: Donatan i Cleo - My Słowianie oraz Flo Rida - How I Feel [VIDEO]

RSS 05/11/2013 16:03 Komentarze 0
My Słowianie Donatana i Cleo oraz How I Feel - Flo Ridy to wtorkowe premiery w Gorącej 20 Radia ESKA! Puoteck zaprasza od godz. 18.00 i czeka na Wasze głosy, jeśli chcecie słyszeć te kawałki częściej!
My Słowianie - Donatan i Cleo My Słowianie - Donatan i Cleo / UrbanRec fragment klipu My Słowianie
Ilustracja do artykułu: Gorąca 20 Premiery: Donatan i Cleo - My Słowianie oraz Flo Rida - How I Feel [VIDEO]
Donatan i Cleo - My Słowianie oraz Flo Rida - How I Feel to dzisiejsze premiery w Gorącej 20 Radia ESKA. Będą hity? To zależy od Was! Głosujcie już teraz na swoich faworytów w notowaniu Puotcka.

My Słowianie to najnowszy kawałek z muzyką Donatana i głosem jego ulubienicy Cleo. Klip do My Słowianie to od 4 listopada hit internetu. Dziewczyna z teledysku to elektryzująca Luxuria, którą poznaliśmy już na video do Nie Lubimy Robić. Sam kawałek miał nie ujrzeć światła dziennego, bo powstał spontanicznie jako rozgrzewka w studio. Sam teledysk z kolei to już parodia Nie Lubimy Robić, co przyznał sam Donatan.


How I Feel to najnowszy singiel Flo Ridy, zwiastujący zapowiedzianą na koniec 2013 roku płytę The Perfect 10. O kolejnym krążku autora hitu Whistle wiadomo na razie tyle, że być może znajdzie się na nim piosenka napisana przez Pharrella Williamsa i duet z 50 Cent. Data premiery The Perfect 10 nie została jeszcze ujawniona.

>>> Gorąca 20 Radia ESKA - głosuj już teraz! <<<

Donatan i Cleo - My Słowianie:



Flo Rida - How I Feel:




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato
0

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje nie muszą kosztować majątku - wystarczy wiedzieć jak je zorganizować, żeby było fajnie i... modnie. Poznaj najnowsze trendy wakacyjne. Turystyka to styl życia!
28/07/2015 17:14
Konkurs na wakacje - wyślij rodzinę na wakacje za jedną fotkę - SPRAWDŹ JAK
0

Konkurs na wakacje - wyślij rodzinę na wakacje za jedną fotkę - SPRAWDŹ JAK

Wakacyjny konkurs! Twoje zdjęcie może być warte 6000 złotych! Wystarczy, że wyślesz zdjęcie rodziny na konkurs na Eska.pl i powiesz nam, dlaczego te osoby powinny wygrać i spędzić najfajniejsze wakacje życia. To proste!
28/07/2015 16:49
Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu
0

Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu powstania w Warszawie. Jak wygląda program obchodów? Gdzie możemy spodziewać się utrudnień w ruchu 1 sierpnia 2015 roku w stolicy? Sprawdź i zobacz teledysk do kawałka Tyle Nadziei, Tyle Młodości z udziałem powstańców 
28/07/2015 16:48
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?
0

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia w ruchu związane z przejazdem kolarzy przez stolicę pierwszego dnia wyścigu? Które ulice będą wyłączone z ruchu podczas startu TdP 2 sierpnia 2015 roku? Czy przejazd przez centrum Warszawy będzie Impossible? 
28/07/2015 16:23
Lechia Gdańsk - Juventus Turyn: gdzie oglądać SuperMecz na żywo? Watch Me - zachęca mecz
0

Lechia Gdańsk - Juventus Turyn: gdzie oglądać SuperMecz na żywo? Watch Me - zachęca mecz

Gdzie oglądać Lechia Gdańsk - Juventus Turyn na żywo? Transmisji SuperMeczu 29 lipca 2015 roku przyglądamy się na ESKA.pl. Zobaczcie już teraz, gdzie obejrzeć Lechię - Juventus na żywo w telewizji, online i o której godzinie rozpoczyna się spotkanie. Watch Me - zachęca mecz i wielu z pewnością skusi się!
28/07/2015 16:00
The Voice of Poland 6: pierwsze przesłuchania na zdjęciach i filmach
0

The Voice of Poland 6: pierwsze przesłuchania na zdjęciach i filmach

The Voice of Poland 6 - pierwsze przesłuchania w ciemno już wystartowały! Na ESKA.pl zbieramy zdjęcia i filmy z 6. edycji Voice of Poland!
28/07/2015 15:40
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

08/07/2015 09:32

0
Ellie Goulding w piosence do nowego Jamesa Bonda? Tak twierdzi Sam Smith

Ellie Goulding w piosence do nowego Jamesa Bonda? Tak twierdzi Sam Smith

06/07/2015 14:03

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska