WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Gorąca 20 Premiery: Donatan i Cleo - My Słowianie oraz Flo Rida - How I Feel [VIDEO] - Lista przebojów 2013 Radia ESKA!

Tagi związane z Gorąca 20 Premiery: Donatan i Cleo - My Słowianie oraz Flo Rida - How I Feel [VIDEO]: Gorąca 20 ESKA, nowości muzyczne 2013, Lista przebojów 2013 Radia ESKA, Donatan i Cleo - My Słowianie, dziewczyna z klipu My Słowianie, Flo Rida 2013

Gorąca 20 Premiery: Donatan i Cleo - My Słowianie oraz Flo Rida - How I Feel [VIDEO]

RSS 05/11/2013 16:03 Komentarze
My Słowianie Donatana i Cleo oraz How I Feel - Flo Ridy to wtorkowe premiery w Gorącej 20 Radia ESKA! Puoteck zaprasza od godz. 18.00 i czeka na Wasze głosy, jeśli chcecie słyszeć te kawałki częściej!
My Słowianie - Donatan i Cleo My Słowianie - Donatan i Cleo / UrbanRec fragment klipu My Słowianie
Ilustracja do artykułu: Gorąca 20 Premiery: Donatan i Cleo - My Słowianie oraz Flo Rida - How I Feel [VIDEO]
Donatan i Cleo - My Słowianie oraz Flo Rida - How I Feel to dzisiejsze premiery w Gorącej 20 Radia ESKA. Będą hity? To zależy od Was! Głosujcie już teraz na swoich faworytów w notowaniu Puotcka.

My Słowianie to najnowszy kawałek z muzyką Donatana i głosem jego ulubienicy Cleo. Klip do My Słowianie to od 4 listopada hit internetu. Dziewczyna z teledysku to elektryzująca Luxuria, którą poznaliśmy już na video do Nie Lubimy Robić. Sam kawałek miał nie ujrzeć światła dziennego, bo powstał spontanicznie jako rozgrzewka w studio. Sam teledysk z kolei to już parodia Nie Lubimy Robić, co przyznał sam Donatan.


How I Feel to najnowszy singiel Flo Ridy, zwiastujący zapowiedzianą na koniec 2013 roku płytę The Perfect 10. O kolejnym krążku autora hitu Whistle wiadomo na razie tyle, że być może znajdzie się na nim piosenka napisana przez Pharrella Williamsa i duet z 50 Cent. Data premiery The Perfect 10 nie została jeszcze ujawniona.

>>> Gorąca 20 Radia ESKA - głosuj już teraz! <<<

Donatan i Cleo - My Słowianie:



Flo Rida - How I Feel:




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Amelia Chodoła w Hit, Hit, Hurra. Edyta Górniak zachwycona 10-latką
0

Amelia Chodoła w Hit, Hit, Hurra. Edyta Górniak zachwycona 10-latką

Amelia Chodoła w Hit, Hit, Hurra zachwyciła jury i widzów. Już teraz sprawdźcie, gdzie 10-latka nauczyła się tak śpiewać i jakie są jej największe pasje oprócz muzyki!
26/09/2016 14:12
Franko - Rozbójnik Alibaba publikuje nowe piosenki! [AUDIO]
0

Franko - Rozbójnik Alibaba publikuje nowe piosenki! [AUDIO]

Franko - Rozbójnik Alibaba wydaje album Smutne dzieci! Piosenki na płycie będą bardzo depresyjne, o czym przekonacie się przedpremierowo - na ESKA.pl! 
26/09/2016 14:11
Gorąca 20 Premiery: Natalia Szroeder - Powietrze || Rag'n'Bone Man - Human
0

Gorąca 20 Premiery: Natalia Szroeder - Powietrze || Rag'n'Bone Man - Human

Natalia Szroeder - Powietrze oraz Rag'n'Bone Man - Human: 26 września to premiery w Gorącej 20 Radia ESKA! Która z nich szybciej trafi do ścisłego zestawienia? Oceńcie i sprawdźcie szczegóły już teraz na ESKA.pl!
26/09/2016 14:09
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 6: kto wygra? Kamil Bijoś faworytem!
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 6: kto wygra? Kamil Bijoś faworytem!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 6: kto wygra szóstą edycję muzycznego show? Faworyci zmieniają się z odcinka na odcinek. Kto aktualnie wysunął się na prowadzenie? Już teraz na ESKA.pl sprawdź, jak rozkładają się punkty i kto ma największe szanse na wygraną!
26/09/2016 13:28
Sylwia Grzeszczak: koncerty - jesienna trasa. Data, miejsce, bilety
0

Sylwia Grzeszczak: koncerty - jesienna trasa. Data, miejsce, bilety

Sylwia Grzeszczak rusza w jesienną trasę koncertową w celu promocji najnowszego albumu! Gdzie i kiedy wystąpi autorka hitu Tamta dziewczyna? Jakie są ceny biletów na jej koncerty? Rozpiska i szczegóły do sprawdzenia już teraz na ESKA.pl!
26/09/2016 13:21
Popek na KSW 37 - z kim walczy 3.12.2016?
0

Popek na KSW 37 - z kim walczy 3.12.2016?

Popek na gali KSW 37! Rywal, czyli z kim walczy 3 grudnia 2016? Gdzie odbędzie się pojedynek rapera w starciach MMA? Najlepsze i najnowsze szczegóły poznacie na ESKA.pl!
26/09/2016 13:01
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

24/09/2016 22:48

0
Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

22/09/2016 22:17

0
Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

19/09/2016 23:42

0
Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

16/09/2016 13:56

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

10/09/2016 12:55

0
Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

08/09/2016 13:16

0
informacje
Polecamy
Wokaliści Polska
Najpopularniejszy polski wokalista to:
  • Antek Smykiewicz
  • Dawid Podsiadło
  • Grzegorz Hyży
  • Kamil Bednarek
  • Michał Szpak
polub
ESKA