WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Gorąca 20 Premiery: Donatan i Cleo - My Słowianie oraz Flo Rida - How I Feel [VIDEO] - Lista przebojów 2013 Radia ESKA!

Tagi związane z Gorąca 20 Premiery: Donatan i Cleo - My Słowianie oraz Flo Rida - How I Feel [VIDEO]: Gorąca 20 ESKA, nowości muzyczne 2013, Lista przebojów 2013 Radia ESKA, Donatan i Cleo - My Słowianie, dziewczyna z klipu My Słowianie, Flo Rida 2013

Gorąca 20 Premiery: Donatan i Cleo - My Słowianie oraz Flo Rida - How I Feel [VIDEO]

RSS 05/11/2013 16:03 Komentarze
My Słowianie Donatana i Cleo oraz How I Feel - Flo Ridy to wtorkowe premiery w Gorącej 20 Radia ESKA! Puoteck zaprasza od godz. 18.00 i czeka na Wasze głosy, jeśli chcecie słyszeć te kawałki częściej!
My Słowianie - Donatan i Cleo My Słowianie - Donatan i Cleo / UrbanRec fragment klipu My Słowianie
Ilustracja do artykułu: Gorąca 20 Premiery: Donatan i Cleo - My Słowianie oraz Flo Rida - How I Feel [VIDEO]
Donatan i Cleo - My Słowianie oraz Flo Rida - How I Feel to dzisiejsze premiery w Gorącej 20 Radia ESKA. Będą hity? To zależy od Was! Głosujcie już teraz na swoich faworytów w notowaniu Puotcka.

My Słowianie to najnowszy kawałek z muzyką Donatana i głosem jego ulubienicy Cleo. Klip do My Słowianie to od 4 listopada hit internetu. Dziewczyna z teledysku to elektryzująca Luxuria, którą poznaliśmy już na video do Nie Lubimy Robić. Sam kawałek miał nie ujrzeć światła dziennego, bo powstał spontanicznie jako rozgrzewka w studio. Sam teledysk z kolei to już parodia Nie Lubimy Robić, co przyznał sam Donatan.


How I Feel to najnowszy singiel Flo Ridy, zwiastujący zapowiedzianą na koniec 2013 roku płytę The Perfect 10. O kolejnym krążku autora hitu Whistle wiadomo na razie tyle, że być może znajdzie się na nim piosenka napisana przez Pharrella Williamsa i duet z 50 Cent. Data premiery The Perfect 10 nie została jeszcze ujawniona.

>>> Gorąca 20 Radia ESKA - głosuj już teraz! <<<

Donatan i Cleo - My Słowianie:



Flo Rida - How I Feel:




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Grammy 2017: Adele wystąpi na gali rozdania nagród
0

Grammy 2017: Adele wystąpi na gali rozdania nagród

Występ Adele na Grammy 2017 - to już pewne! Gwiazda będzie się starała zatrzeć złe wrażenie po wielkiej wpadce z zeszłego roku.
23/01/2017 17:52
Kamil Bednarek o Eurowizji! Weźmie udział? [WYWIAD VIDEO]
0

Kamil Bednarek o Eurowizji! Weźmie udział? [WYWIAD VIDEO]

Kamil Bednarek, czyli jeden z najpopularniejszych wokalistów w Polsce odwiedził studio Radia ESKA. Jednym z tematów rozmowy z redaktorem ESKA.pl była Eurowizja! Co sądzi o konkursie? Czy weźmie w nim udział? Jak podobał mu się występ Michała Szpaka? Dowiedzcie się oglądając wywiad video na ESKA.pl!
23/01/2017 17:39
Krzysztof Rutkowski walczy z rakiem. Będzie specjalny koncert dla Tarzan Boy
0

Krzysztof Rutkowski walczy z rakiem. Będzie specjalny koncert dla Tarzan Boy

Krzysztof Rutkowski walczy z rakiem. Z tego powodu gwiazdy disco polo organizują koncert charytatywny, z którego dochód pójdzie na leczenie lidera grupy Tarzan Boy. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.
23/01/2017 17:18
Popek, Sobota i Matheo - zostań czwartym królem i wystąp w teledysku Dom!
0

Popek, Sobota i Matheo - zostań czwartym królem i wystąp w teledysku Dom!

Popek, Sobota i Matheo dają wam niepowtarzalną możliwość pojawienia się w ich teledysku! Co trzeba zrobić, by wystąpić w klipie do singla pt. Dom? Szczegóły podrzucamy na ESKA.pl!
23/01/2017 16:45
Pamiętasz te teledyski? To znaczy, że naprawdę jesteś stary
0

Pamiętasz te teledyski? To znaczy, że naprawdę jesteś stary

Pamiętasz te teledyski? Zobacz zestawienie klipów, które w 2017 roku będą świętować swoje 20-lecie.
23/01/2017 16:33
Cała Polska Myje Ręce - świetny lipdub od studentów!
0

Cała Polska Myje Ręce - świetny lipdub od studentów!

Studenci nagrali radosny lipdub do piosenki Justina Timberlake'a Can't Stop The Feeling i wspierają akcję Cała Polska Myje Ręce. Sprawdź, jak im to wyszło!
23/01/2017 16:23
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

18/01/2017 10:59

0
Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

16/01/2017 12:53

0
Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

16/01/2017 09:38

0
Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

14/01/2017 19:24

0
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

12/01/2017 13:06

0
Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

12/01/2017 11:47

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - Krajowe Eliminacje
Która polska gwiazda zgłosiła się do polskich preselekcji, ale udaje, że Eurowizja jej nie obchodzi?
  • Sylwia Grzeszczak
  • Ewa Farna
  • Doda
  • Dawid Kwiatkowski
  • Justyna Steczkowska
  • Rafał Brzozowski
  • Ewelina Lisowska
  • Marina
  • ktoś inny
polub
ESKA