WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Gorąca 20 Premiera: Sandu Ciorba - Dalibomba [VIDEO, TEKST] - Gorąca 20 Premiera: Sandu Ciorba - Dalibomba [VIDEO, TEKST]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Gorąca 20 Premiera: Sandu Ciorba - Dalibomba [VIDEO, TEKST]: lista przebojów 2013, Sandu Ciorba - Dalibomba, Sandu Ciorba - Dalibomba video, Sandu Ciorba - Dalibomba VIDEO, Hity 2013

Gorąca 20 Premiera: Sandu Ciorba - Dalibomba [VIDEO, TEKST]

RSS 08/04/2013 17:37 Komentarze 0
Sandu Ciorba - Dalibomba to dzisiejsza premiera w Gorącej 20. Puoteck zaprasza do Radia ESKA od godz. 18.00, a już teraz na Eska.pl teledysk i słowa piosenki Dzika Bomba.
/ fragment klipu/youtube
Ilustracja do artykułu: Gorąca 20 Premiera: Sandu Ciorba - Dalibomba [VIDEO, TEKST]
>>> Lista przebojów Gorąca 20

Dalibomba - kawałek znany także jako Dzika Bomba - to disco na cygańską nutę z kontrowersyjnym estetycznie teledyskiem stało się nowym przebojem internetu! Dalibombę stworzył Sandu Ciorba - muzyk z Rumunii, wykonujący zazwyczaj tradycyjną romską muzykę folkową z rejonu Transylwanii. W Polsce hitem jest także inna piosenka Sandu Ciorba - Pe Cimpoi.

Sandu Ciorba - Dalibomba to poniedziałkowa premiera w Gorącej 20 Radia ESKA. Słuchaj od poniedziałku do soboty od godz. 18.00!

Sandu Ciorba - Dalibomba VIDEO:




Sandu Ciorba - Dalibomba TEKST:

ai lei lei lei lei la
dibi dali domba ce gagica bomba
ai lei lei lei lei la
ce gagica bomba dibi dali domba

a ia ia ia asta seara te combin
e gagica bomba dibi dali domba
sa vezi ca sunt baiat fin
x2

ai lei lei lei lei la
dibi dali domba ce gagica bomba
ai lei lei lei lei la
ce gagica bomba dibi dali domba
x2

a ia ia ia ce frumoasa e viata
e gagica bomba dibi dali domba
ce bine ma simt cu ea
x2

ai lei lei lei lei la
dibi dali domba ce gagica bomba
ai lei lei lei lei la
ce gagica bomba dibi dali domba
x2

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Nowa piosenka Dody - Riotka: okładka singla, teledysk... - nowe fakty przed premierą już na stronie! [VIDEO]
0

Nowa piosenka Dody - Riotka: okładka singla, teledysk... - nowe fakty przed premierą już na stronie! [VIDEO]

Riotka - Doda - na tę premierę czekamy pod koniec 2014 roku. Nowa piosenka Dody zatytułowana Riotka ma już okładkę na singlowy krążek. Co więcej, znamy też kolejne szczegóły na temat nowego teledysku Dody do Riotka. Zobaczcie, kiedy piosenka Riotka i teledysk promujący nowy singiel Dody ujrzą światło dzienne i sprawdźcie nowe fakty przed premierą!
22/12/2014 14:11
Fandom 2014 roku: którzy fani najaktywniejsi w Polsce? Zobaczcie wyróżnione fandomy i wybierzcie najlepszy [PODSUMOWANIE 2014]
2

Fandom 2014 roku: którzy fani najaktywniejsi w Polsce? Zobaczcie wyróżnione fandomy i wybierzcie najlepszy [PODSUMOWANIE 2014]

Fandom 2014 roku na ESKA.pl postanowiliśmy wybrać w ramach podsumowania 2014 roku. Najlepsi fani w Polsce 2014 zostali wyróżnieni na stronie a teraz pora sprawdzić, którzy z nich są rzeczywiście najaktywniejsi. Zobaczcie, o jakich fandomach w 2014 roku było głośno na ESKA.pl i weźcie w udział w zabawie z okazji naszego rocznego podsumowania!
22/12/2014 13:12
Zagraniczni artyści 2014: zobaczcie, o kim było najgłośniej i wybierzcie swojego faworyta [PODSUMOWANIE 2014]
2

Zagraniczni artyści 2014: zobaczcie, o kim było najgłośniej i wybierzcie swojego faworyta [PODSUMOWANIE 2014]

W ramach podsumowania 2014 roku pod Eskową lupę trafia zagraniczny rynek muzyczny i jego przedstawiciele. Zagraniczni artyści nie zawiedli a na koniec 2014 roku Wy nie możecie zawieść nas. Jesteśmy bardzo ciekawi, którego z wybranych przez nas wykonawców uważacie za najlepszego zagranicznego artystę 2014 roku. Zapraszamy do klikania w specjalnym rankingu już teraz!
22/12/2014 13:11
Polscy artyści 2014: zobaczcie, o kim było najgłośniej i wybierzcie swojego faworyta [PODSUMOWANIE 2014]
72

Polscy artyści 2014: zobaczcie, o kim było najgłośniej i wybierzcie swojego faworyta [PODSUMOWANIE 2014]

Podsumowując 2014 rok na naszym rynku muzycznym możemy powiedzieć jedno - polscy artyści nie próżnowali. Na koniec 2014 roku zbieramy dla Was tych polskich artystów, o których w ostatnich miesiącach było najgłośniej ze względu na ich muzyczne dokonania. To jednak Wy wybierzecie swojego faworyta w specjalnym głosowaniu. Zapraszamy do zabawy już teraz!
22/12/2014 13:10
Polskie płyty 2014: która premiera najgorętsza? Zobaczcie najlepsze polskie płyty i wybierzcie swoją ulubioną [PODSUMOWANIE 2014]
0

Polskie płyty 2014: która premiera najgorętsza? Zobaczcie najlepsze polskie płyty i wybierzcie swoją ulubioną [PODSUMOWANIE 2014]

Najlepsze polskie płyty wydane w 2014 roku zbieramy w jednym miejscu na ESKA.pl w ramach Eskowego podsumowania 2014 roku. Polskie premiery 2014 roku to kilka naprawdę mocnych tytułów na rynku muzycznym. Odpowiadając na pytanie, kto w 2014 roku wydał płytę, zapraszamy Was także do głosowania na swoją ulubioną. Gotowi podsumować 2014 rok razem z nami?
22/12/2014 13:03
Wydarzenie roku 2014: co się działo w Polsce i na świecie? Wybieramy muzyczny numer jeden [PODSUMOWANIE 2014]
0

Wydarzenie roku 2014: co się działo w Polsce i na świecie? Wybieramy muzyczny numer jeden [PODSUMOWANIE 2014]

Wydarzenie roku 2014 to jedna z kategorii Eskowego podsumowania ostatnich 12 miesięcy. W jednym miejscu analizujemy, co działo się w Polsce i na świecie w 2014 roku w przemyśle muzycznym i na około niego. Zobaczcie listę najważniejszych wydarzeń naszym okiem i wybierzcie własny numer jeden w specjalnym głosowaniu. A jest z czego wybierać: Donatan i Cleo na Eurowizji, Britney Spears w Polsce, OWF 2014...
22/12/2014 12:57
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska