WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Gorąca 20 Premiera: Sandu Ciorba - Dalibomba [VIDEO, TEKST] - Gorąca 20 Premiera: Sandu Ciorba - Dalibomba [VIDEO, TEKST]

Tagi związane z Gorąca 20 Premiera: Sandu Ciorba - Dalibomba [VIDEO, TEKST]: lista przebojów 2013, Sandu Ciorba - Dalibomba, Sandu Ciorba - Dalibomba video, Sandu Ciorba - Dalibomba VIDEO, Hity 2013

Gorąca 20 Premiera: Sandu Ciorba - Dalibomba [VIDEO, TEKST]

RSS 08/04/2013 17:37 Komentarze
Sandu Ciorba - Dalibomba to dzisiejsza premiera w Gorącej 20. Puoteck zaprasza do Radia ESKA od godz. 18.00, a już teraz na Eska.pl teledysk i słowa piosenki Dzika Bomba.
/ fragment klipu/youtube
Ilustracja do artykułu: Gorąca 20 Premiera: Sandu Ciorba - Dalibomba [VIDEO, TEKST]
>>> Lista przebojów Gorąca 20

Dalibomba - kawałek znany także jako Dzika Bomba - to disco na cygańską nutę z kontrowersyjnym estetycznie teledyskiem stało się nowym przebojem internetu! Dalibombę stworzył Sandu Ciorba - muzyk z Rumunii, wykonujący zazwyczaj tradycyjną romską muzykę folkową z rejonu Transylwanii. W Polsce hitem jest także inna piosenka Sandu Ciorba - Pe Cimpoi.

Sandu Ciorba - Dalibomba to poniedziałkowa premiera w Gorącej 20 Radia ESKA. Słuchaj od poniedziałku do soboty od godz. 18.00!

Sandu Ciorba - Dalibomba VIDEO:




Sandu Ciorba - Dalibomba TEKST:

ai lei lei lei lei la
dibi dali domba ce gagica bomba
ai lei lei lei lei la
ce gagica bomba dibi dali domba

a ia ia ia asta seara te combin
e gagica bomba dibi dali domba
sa vezi ca sunt baiat fin
x2

ai lei lei lei lei la
dibi dali domba ce gagica bomba
ai lei lei lei lei la
ce gagica bomba dibi dali domba
x2

a ia ia ia ce frumoasa e viata
e gagica bomba dibi dali domba
ce bine ma simt cu ea
x2

ai lei lei lei lei la
dibi dali domba ce gagica bomba
ai lei lei lei lei la
ce gagica bomba dibi dali domba
x2

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

MATURA 2016 - terminy, o której zaczynają się egzaminy maturalne, kiedy ogłoszenie wyników i alternatywne sposoby na pomoce naukowe ;) - wszystko o maturze 2016 w jednym miejscu na ESKA.pl.
05/05/2016 10:20
Justin Timberlake: nowa piosenka 2016! Can't Stop The Feeling - to gruba premiera miesiąca!
0

Justin Timberlake: nowa piosenka 2016! Can't Stop The Feeling - to gruba premiera miesiąca!

Justin Timberlake powraca na rynek muzyczny z mocnym uderzeniem! Can't Stop The Feeling to tytuł nowej piosenki JT, która powstała we współpracy z Maxem Martinem. Szczegóły oraz singiel do posłuchania na ESKA.pl!
05/05/2016 12:17
Kortowiada 2016 - program wydarzenia. Kto zagra na juwenaliach w Olsztynie?
0

Kortowiada 2016 - program wydarzenia. Kto zagra na juwenaliach w Olsztynie?

Kortowiada 2016 - program wydarzenia już teraz na ESKA.pl. Wiemy już, kto zagra na juwenaliach w Olsztynie i jakie atrakcje czekają na studentów.
05/05/2016 12:13
Gorąca 20 Premiera: Sachiel - Swoją drogą. Kierunek - ścisłe zestawienie!
0

Gorąca 20 Premiera: Sachiel - Swoją drogą. Kierunek - ścisłe zestawienie!

Sachiel - Swoją drogą: 5 maja 2016 to premiera w Gorącej 20. Nowa propozycja wybrzmi na antenie Radia ESKA zaraz po godzinie 18:00. Zanim jednak tak się stanie sprawdźcie, kim są jej twórcy. Na ESKA.pl dowiecie się również, jak wygrać bilety na polski koncert Armina van Buurena!
05/05/2016 11:30
Janet Jackson - dziecko w drodze i nowy teledysk Dammn Baby
0

Janet Jackson - dziecko w drodze i nowy teledysk Dammn Baby

Janet Jackson prezentuje swoje nowe muzyczne dziecko. Co ciekawe, premiera teledysku do singla Dammn Baby zbiegła się z informacją o ciąży wokalistki. Teraz wiemy dlaczego gwiazda przełożyła swoją światową trasę koncertową. Sprawdź szczegóły już teraz!
05/05/2016 11:23
LOTTO wyniki 5.05.2016: wyniki Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto, Kaskada i Multi Multi mogą zależeć od 11 najszczęśliwszych liczb
0

LOTTO wyniki 5.05.2016: wyniki Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto, Kaskada i Multi Multi mogą zależeć od 11 najszczęśliwszych liczb

Wyniki Lotto 5 maja 2016 to szansa na wygranie megakumulacji. Do wygrania aż 40 milionów złotych. Jak obstawiać Lotto? Jakie szczęśliwe numery? Jakie są wyniki losowania 5.05.2016​ - wszystko to znajdziecie poniżej.
05/05/2016 11:13
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

03/05/2016 22:22

0
MAJÓWKA

MAJÓWKA

03/05/2016 12:54

0
Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

02/05/2016 18:53

0
Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

02/05/2016 15:01

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Polecamy
Bars and Melody - Stressed Out
Czy Bars and Melody poradzili sobie ze Stressed Out twenty one pilots
  • TAK, zrobili to świetnie!
  • NIE, twenty one pilots są nie do podrobienia
  • NIE MAM ZDANIA
nagrody

polub
ESKA