WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Gorąca 20 Premiera: Sandu Ciorba - Dalibomba [VIDEO, TEKST] - Gorąca 20 Premiera: Sandu Ciorba - Dalibomba [VIDEO, TEKST]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Gorąca 20 Premiera: Sandu Ciorba - Dalibomba [VIDEO, TEKST]: lista przebojów 2013, Sandu Ciorba - Dalibomba, Sandu Ciorba - Dalibomba video, Sandu Ciorba - Dalibomba VIDEO, Hity 2013

Gorąca 20 Premiera: Sandu Ciorba - Dalibomba [VIDEO, TEKST]

RSS 08/04/2013 17:37 Komentarze 0
Sandu Ciorba - Dalibomba to dzisiejsza premiera w Gorącej 20. Puoteck zaprasza do Radia ESKA od godz. 18.00, a już teraz na Eska.pl teledysk i słowa piosenki Dzika Bomba.
/ fragment klipu/youtube
Ilustracja do artykułu: Gorąca 20 Premiera: Sandu Ciorba - Dalibomba [VIDEO, TEKST]
>>> Lista przebojów Gorąca 20

Dalibomba - kawałek znany także jako Dzika Bomba - to disco na cygańską nutę z kontrowersyjnym estetycznie teledyskiem stało się nowym przebojem internetu! Dalibombę stworzył Sandu Ciorba - muzyk z Rumunii, wykonujący zazwyczaj tradycyjną romską muzykę folkową z rejonu Transylwanii. W Polsce hitem jest także inna piosenka Sandu Ciorba - Pe Cimpoi.

Sandu Ciorba - Dalibomba to poniedziałkowa premiera w Gorącej 20 Radia ESKA. Słuchaj od poniedziałku do soboty od godz. 18.00!

Sandu Ciorba - Dalibomba VIDEO:




Sandu Ciorba - Dalibomba TEKST:

ai lei lei lei lei la
dibi dali domba ce gagica bomba
ai lei lei lei lei la
ce gagica bomba dibi dali domba

a ia ia ia asta seara te combin
e gagica bomba dibi dali domba
sa vezi ca sunt baiat fin
x2

ai lei lei lei lei la
dibi dali domba ce gagica bomba
ai lei lei lei lei la
ce gagica bomba dibi dali domba
x2

a ia ia ia ce frumoasa e viata
e gagica bomba dibi dali domba
ce bine ma simt cu ea
x2

ai lei lei lei lei la
dibi dali domba ce gagica bomba
ai lei lei lei lei la
ce gagica bomba dibi dali domba
x2

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Matura 2015: matura próbna Operon z matematyki. Arkusze i odpowiedzi - oficjalny komunikat. Complicated? [VIDEO]
0

Matura 2015: matura próbna Operon z matematyki. Arkusze i odpowiedzi - oficjalny komunikat. Complicated? [VIDEO]

Matura próbna 2015 Operon: 26.11.2014 uczniowie będą musieli zmierzyć się z arkuszami matury próbnej wydawnictwa Operon. W maturze próbnej Operona biorą udział jedynie wybrane szkoły. W jakich godzinach odbywa się matura próbna Operona? Gdzie znaleźć arkusze i odpowiedzi z matury próbnej z matematyki? 
26/11/2014 10:14
Radzimir Dębski: piosenki, muzyka i produckje Radzimira na ESKA.pl. Gotowi na płytę The Best Of? [VIDEO]
0

Radzimir Dębski: piosenki, muzyka i produckje Radzimira na ESKA.pl. Gotowi na płytę The Best Of? [VIDEO]

Piosenki Radzimira Dębskiego - a raczej te jego produkcji - mamy dla Was na ESKA.pl. Muzyka Radzimira Dębskiego staje się coraz popularniejsza a to wszystko za sprawą debiutanckiej płyty kompozytora zatytułowanej The Best Of. Czy nowe kawałki Jimeka są lepsze niż remix piosenki Beyonce, którym Radzimir Dębski zachwycił świat w 2012 roku? Sprawdźcie!
25/11/2014 17:19
5 Seconds of Summer: LiveSOS czyli koncertowa płyta chłopaków z 5SOS - kiedy premiera? [VIDEO]
1

5 Seconds of Summer: LiveSOS czyli koncertowa płyta chłopaków z 5SOS - kiedy premiera? [VIDEO]

5 Seconds Of Summer właśnie zapowiedzieli wydanie koncertowej płyty. Wydawnictwo nosi tytuł LIVESOS i jego premiera będzie miała miejsce już w grudniu 2014 roku. Co znajdzie się na koncertowej płycie 5 Seconds of Summer? Sprawdź na ESKA.pl 
25/11/2014 16:46
Matura 2015 - matura próbna OPERON: arkusze z języka polskiego - oficjalny komunikat. Już za rok matura [VIDEO]
0

Matura 2015 - matura próbna OPERON: arkusze z języka polskiego - oficjalny komunikat. Już za rok matura [VIDEO]

Matura 2015: zanim uczniowie podejdą do egzaminu dojrzałości, niektóre ze szkół organizują matury próbne. Wiele placówek decyduje się na zorganizowanie matur próbnych z wydawnictwem Operon. Matura próbna Operona rusza 25 listopada 2014. Tego dnia uczniowie sprawdzą swoje umiejętności podczas matury próbnej z języka polskiego. Arkusze matury próbnej z Operona z języka polskiego znajdziesz na ESKA.pl.   
25/11/2014 16:46
Kim jest Radzimir Dębski, gość Kuby Wojewódzkiego z 25.11.2014? Zobacz, kto to Radzimir Dębski [VIDEO]
0

Kim jest Radzimir Dębski, gość Kuby Wojewódzkiego z 25.11.2014? Zobacz, kto to Radzimir Dębski [VIDEO]

Kim jest Radzimir Dębski, gość Kuby Wojewódzkiego z 25.11.2014r.? Odpowiedź na pytania, kto to jest Radzimir Dębski i ile ma lat czekają na ESKA.pl. Wśród informacji o Radzimirze Dębski także te muzyczne. A Radzimra Dębskiego i Beyonce łączy pewna kwestia. Klikajcie po więcej już teraz!
25/11/2014 15:59
Wypadek Sarsy Markiewicz, uczestniczki The Voice Of Poland. Czy Sarsa wystąpi w kolejnych odcinkach The Voice? [VIDEO]
0

Wypadek Sarsy Markiewicz, uczestniczki The Voice Of Poland. Czy Sarsa wystąpi w kolejnych odcinkach The Voice? [VIDEO]

Sarsa Markiewicz z The Voice Of Poland miała wypadek samochodowy w nocy z 24 na 25 listopada. Czy wystąpi w kolejnych odcinkach The Voice? Czekamy na kolejne informacje o stanie zdrowia wokalistki.
25/11/2014 15:29
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]