WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Gorąca 20 Premiera: Sandu Ciorba - Dalibomba [VIDEO, TEKST] - Gorąca 20 Premiera: Sandu Ciorba - Dalibomba [VIDEO, TEKST]

Tagi związane z Gorąca 20 Premiera: Sandu Ciorba - Dalibomba [VIDEO, TEKST]: lista przebojów 2013, Sandu Ciorba - Dalibomba, Sandu Ciorba - Dalibomba video, Sandu Ciorba - Dalibomba VIDEO, Hity 2013

Gorąca 20 Premiera: Sandu Ciorba - Dalibomba [VIDEO, TEKST]

RSS 08/04/2013 17:37 Komentarze
Sandu Ciorba - Dalibomba to dzisiejsza premiera w Gorącej 20. Puoteck zaprasza do Radia ESKA od godz. 18.00, a już teraz na Eska.pl teledysk i słowa piosenki Dzika Bomba.
/ fragment klipu/youtube
Ilustracja do artykułu: Gorąca 20 Premiera: Sandu Ciorba - Dalibomba [VIDEO, TEKST]
>>> Lista przebojów Gorąca 20

Dalibomba - kawałek znany także jako Dzika Bomba - to disco na cygańską nutę z kontrowersyjnym estetycznie teledyskiem stało się nowym przebojem internetu! Dalibombę stworzył Sandu Ciorba - muzyk z Rumunii, wykonujący zazwyczaj tradycyjną romską muzykę folkową z rejonu Transylwanii. W Polsce hitem jest także inna piosenka Sandu Ciorba - Pe Cimpoi.

Sandu Ciorba - Dalibomba to poniedziałkowa premiera w Gorącej 20 Radia ESKA. Słuchaj od poniedziałku do soboty od godz. 18.00!

Sandu Ciorba - Dalibomba VIDEO:




Sandu Ciorba - Dalibomba TEKST:

ai lei lei lei lei la
dibi dali domba ce gagica bomba
ai lei lei lei lei la
ce gagica bomba dibi dali domba

a ia ia ia asta seara te combin
e gagica bomba dibi dali domba
sa vezi ca sunt baiat fin
x2

ai lei lei lei lei la
dibi dali domba ce gagica bomba
ai lei lei lei lei la
ce gagica bomba dibi dali domba
x2

a ia ia ia ce frumoasa e viata
e gagica bomba dibi dali domba
ce bine ma simt cu ea
x2

ai lei lei lei lei la
dibi dali domba ce gagica bomba
ai lei lei lei lei la
ce gagica bomba dibi dali domba
x2

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Dentysta śpiewa nowa wersję Shape Of You Eda Sheerana [VIDEO]
0

Dentysta śpiewa nowa wersję Shape Of You Eda Sheerana [VIDEO]

Takiego wersji Shape Of You jeszcze nie słyszeliście! Zabawny dentysta postanowił przerobić przebój Eda Sheerana i zaśpiewać go swoim pacjentom!
21/02/2017 17:05
Film o Britney Spears - data polskiej premiery
0

Film o Britney Spears - data polskiej premiery

Film o Britney Spears już wkrótce w Polsce. Zobacz sceny z filmu i sprawdź, kiedy oglądać go w polskiej TV.
21/02/2017 17:02
Mecz 21.02.17. Manchester City - Monaco: ONLINE i w TV
0

Mecz 21.02.17. Manchester City - Monaco: ONLINE i w TV

Manchester City - Monaco już 21 lutego 2017! Gdzie i o której oglądać mecz na żywo w internecie i telewizji? Czy transmisja będzie za darmo? Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl
21/02/2017 17:01
Agent Gwiazdy 2: kto jest agentem? GŁOSOWANIE
0

Agent Gwiazdy 2: kto jest agentem? GŁOSOWANIE

Rusza Agent Gwiazdy 2 a wraz z tym pojawia się podstawowe pytanie: kto jest agentem? Macie już jakieś typy? Oddaj głos w naszej sondzie, która będzie otwarta do samego finału show!
21/02/2017 17:01
Mecz 21.02 Bayer - Atletico. ONLINE i w TV. Gdzie i o której oglądać?
0

Mecz 21.02 Bayer - Atletico. ONLINE i w TV. Gdzie i o której oglądać?

Bayer - Atletico już 21 lutego 2017. Gdzie oglądać mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów? Dostępna będzie transmisja online na żywo w internecie i w TV. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.
21/02/2017 17:01
Wojtek Mazolewski - kim jest gość Kuby Wojewódzkiego 21.02.2017?
0

Wojtek Mazolewski - kim jest gość Kuby Wojewódzkiego 21.02.2017?

Wojtek Mazolewski u Kuby Wojewódzkiego na kanapie usiądzie w odcinku 21 lutego 2017 roku! Kim jest Wojtek Mazolewski? Z czego zasłynął? Poznajcie go już teraz - na ESKA.pl
21/02/2017 17:00
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tłusty czwartek - przepisy na pączki i faworki!

Tłusty czwartek - przepisy na pączki i faworki!

21/02/2017 15:17

0
Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

21/02/2017 14:30

0
Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

21/02/2017 12:54

0
Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

21/02/2017 12:30

0
Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

20/02/2017 09:46

0
Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

16/02/2017 15:28

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Tłusty czwartek 2017
Ile pączków zjesz?
  • Więcej niż 15
  • 11-15
  • 7-11
  • 3-7
  • 0-3
  • Żadnego
polub
ESKA