WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Gorąca 20 Premiera: Niech Się Ludzie Śmieją - Mateusz Mijal [AUDIO] - Mateusz Mijal - Niech Się Ludzie Śmieją
REKLAMA
REKLAMA

Gorąca 20 Premiera: Niech Się Ludzie Śmieją - Mateusz Mijal [AUDIO]

RSS 23/05/2013 10:36 Komentarze 0
Już dziś w Gorącej 20 Radia ESKA premiera nowej piosenki Mateusza Mijala - Niech Się Ludzie Śmieją! Kawałek możecie odsłuchać już na ESKA.pl i po godz. 18.00 w notowaniu G20!
>>> Gorąca 20 Radia ESKA

Mateusz Mijal - Niech Się Ludzie Śmieją to czwartkowa premiera w Gorącej 20. Jak Wam się podoba nowa piosenka Mateusza Mijala? Komentujcie na ESKA.pl!

Puoteck zaprasza na notowanie G20 i premierę kawałka Niech Się Ludzie Śmieja od godz. 18.00!

Mateusz Mijal jest wokalistą, muzykiem oraz kompozytorem młodego pokolenia. Jego rodzinne miasto to Jasło, urodził się tam 18.03.1986 roku. Mateusz mieszka dziś w Krakowie. Śpiewał między innymi z zespołami: Skangur i Dukat. Na początku 2008 roku założył zespół Chłopacy. W 2009 roku Mateusz wraz z zespołem Chłopacy wydał pierwszy singiel pt. "Wiara", następnie "No powiedz jak", "Góraleczka" oraz "To jest tylko sen".

Mateusz Mijal nagrał z Liberem piosenkę Winny, która trafiła na najnowszy album Libera - Duety.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni - kiedy i w którą stronę przestawiamy zegarki. Czy czeka nas Time Warp? [VIDEO]
0

Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni - kiedy i w którą stronę przestawiamy zegarki. Czy czeka nas Time Warp? [VIDEO]

Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni czeka nas już w najbliższy weekend. Jaka jest dokładna data przestawiania zegarków z czasu zimowego na letni? W którą stronę przestawiamy zegarki podczas zmiany czasu z zimowego na letni? Na ESKA.pl podpowiadamy jak przestawić zegarki, aby nie doszło do zapętlenia czasu, tak jak w utworze Time Warp
28/03/2015 19:43
Celebrity Splash odc. 4: kto wystąpi w kolejnym odcinku z 28.03.2015? Nie wszystkie skoki w Celebrity Splash były udane  [VIDEO]
0

Celebrity Splash odc. 4: kto wystąpi w kolejnym odcinku z 28.03.2015? Nie wszystkie skoki w Celebrity Splash były udane [VIDEO]

Przed nami kolejna grupa śmiałków w Celebrity Splash. Kto wystąpi w 4. odc. Celebrity Splash? Czyje skoki będziemy podziwiać 28.03.2015? Lista uczestników, którzy skoczą do wody w Celebrity Splash odc. 4 do sprawdzenia na ESKA.pl. Zanim jednak zasiądziemy przed telewizorami mamy dla Was film z najgorszymi skokami do wody w Celebrity Splash 
28/03/2015 18:59
Zayn Malik po odejściu z One Direction przerywa milczenie. Pierwszy wywiad Zayna po odejściu z One D [VIDEO]
0

Zayn Malik po odejściu z One Direction przerywa milczenie. Pierwszy wywiad Zayna po odejściu z One D [VIDEO]

Pierwszy wywiad Zayna Malika po odejściu z One Direction. Muzyk przerywa milczenie i opowiada o tym, jak się czuje w dziennik The Sun. Zayn Malik przyznał, że czuje się, że zawiódł swoich fanów. 
28/03/2015 17:33
Lady Gaga urodziny: Gaga kończy 29 lat! Zobacz jak zmieniała się wokalistka! [VIDEO]
0

Lady Gaga urodziny: Gaga kończy 29 lat! Zobacz jak zmieniała się wokalistka! [VIDEO]

Lady Gaga urodziny świętuje 28 marca. W 2015 roku wokalistka kończy 29 lat. Jak przez ostatnich kilkanaście lat zmieniła się Lady Gaga? Lady Gaga, a właściwie, Stefani Joanne Angelina Germanotta, z grzecznej uczennicy katolickiego liceum wyrosła na skandalizującą gwiazdę! 
28/03/2015 17:12
Kaja Paschalska jako Beyonce - zdjęcia z metamorfozy aktorki Klanu w 4. odc. Twoja Twarz Brzmi Znajomo [VIDEO]
0

Kaja Paschalska jako Beyonce - zdjęcia z metamorfozy aktorki Klanu w 4. odc. Twoja Twarz Brzmi Znajomo [VIDEO]

Kaja Paschalska w skórze Beyonce - to będzie najlepsza metamorfoza 3 edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Tuż przed 4. odcinkiem show do sieci trafiły zdjęcia Kai Paschalskiej jako Beyonce! Zapowiedź kolejnego odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo na ESKA.pl 
28/03/2015 15:44
Godzina dla Ziemi - o której gasimy światło? Godzina dla Ziemi już 28.03.2015 więc Turn Off The Light [VIDEO]
0

Godzina dla Ziemi - o której gasimy światło? Godzina dla Ziemi już 28.03.2015 więc Turn Off The Light [VIDEO]

Godzina dla Ziemi - o której gasimy światła? W sobotę 28 marca 2015 obchodzimy międzynarodową akcję, która polega na gaszeniu światła i odłączaniu się od energii elektrycznej na całą godzinę. Skąd taki pomysł? O której mamy odłączyć się od energii elektrycznej? Sprawdź, o której zgasić światło, aby przyłączyć się do międzynarodowej akcji. 
28/03/2015 14:45
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

0
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

2
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska