WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Gorąca 20 Premiera: Niech Się Ludzie Śmieją - Mateusz Mijal [AUDIO] - Mateusz Mijal - Niech Się Ludzie Śmieją
REKLAMA
REKLAMA

Gorąca 20 Premiera: Niech Się Ludzie Śmieją - Mateusz Mijal [AUDIO]

RSS 23/05/2013 10:36 Komentarze 0
Już dziś w Gorącej 20 Radia ESKA premiera nowej piosenki Mateusza Mijala - Niech Się Ludzie Śmieją! Kawałek możecie odsłuchać już na ESKA.pl i po godz. 18.00 w notowaniu G20!
>>> Gorąca 20 Radia ESKA

Mateusz Mijal - Niech Się Ludzie Śmieją to czwartkowa premiera w Gorącej 20. Jak Wam się podoba nowa piosenka Mateusza Mijala? Komentujcie na ESKA.pl!

Puoteck zaprasza na notowanie G20 i premierę kawałka Niech Się Ludzie Śmieja od godz. 18.00!

Mateusz Mijal jest wokalistą, muzykiem oraz kompozytorem młodego pokolenia. Jego rodzinne miasto to Jasło, urodził się tam 18.03.1986 roku. Mateusz mieszka dziś w Krakowie. Śpiewał między innymi z zespołami: Skangur i Dukat. Na początku 2008 roku założył zespół Chłopacy. W 2009 roku Mateusz wraz z zespołem Chłopacy wydał pierwszy singiel pt. "Wiara", następnie "No powiedz jak", "Góraleczka" oraz "To jest tylko sen".

Mateusz Mijal nagrał z Liberem piosenkę Winny, która trafiła na najnowszy album Libera - Duety.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie są imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]
2

HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie są imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]

Halloween 2014: kiedy jest, jak się przebrać i umalować, gdzie się bawić na imprezie, jakie piosenki najlepiej pasują do playlisty utrzymanych w mrocznych klimatach i jak się bawią gwiazdy? Sprawdź wszystko, co musisz wiedzieć o Halloween - na ESKA.pl!
31/10/2014 09:21
Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!
0

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zrób sobie odjechane przebranie lub makijaż na Halloween, uwiecznij je na fotce i zgarnij gadżety z logo ESKI!
28/10/2014 15:01
EMA 2014 ­ Beyonce wśród gwiazd EMA 2014? Co zaśpiewa? [VIDEO]
0

EMA 2014 ­ Beyonce wśród gwiazd EMA 2014? Co zaśpiewa? [VIDEO]

Beyonce wystąpi na gali MTV EMA 2014? Czyżby organizatorzy przez pomyłkę zapowiedzieli występ Beyonce na gali MTV EMA 2014? Przypomnijmy, że Beyonce nominowana jest do statuetki MTV EMA 2014. Jeżeli ta informacja okaże się prawdą - co powinna zaśpiewać Beyonce na gali MTV EMA 2014? Sprawdź na ESKA.pl
31/10/2014 16:21
Wyloguj się do życia - nowa kampania społeczna. Sprawdź, jakie gwiazdy ją wspierają! [VIDEO]
0

Wyloguj się do życia - nowa kampania społeczna. Sprawdź, jakie gwiazdy ją wspierają! [VIDEO]

Wyloguj Się Do Życia - to nowa akcja społeczna, która ma zwrócić uwagę na problem uzależnienia od internetu. W akcji Wyloguj Się Do Życia udział wzięli sportowcy m.in. Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny. To właśnie oni wystąpili w spocie reklamującym rozsądne korzystanie z internetu. Spot Wyloguj Się Do Życia do zobaczenia na ESKA.pl 
31/10/2014 16:18
Kiedy śnieg w listopadzie 2014? Klimat jak z Last Christmas za 3, 2, 1... [VIDEO]
0

Kiedy śnieg w listopadzie 2014? Klimat jak z Last Christmas za 3, 2, 1... [VIDEO]

Śniegu w listopadzie 2014 roku wypatrują powoli wszyscy. Niekoniecznie każdy z nas chce zobaczyć śnieg w listopadzie, ale na jego opady - często przedwczesne - chce być przygotowany już każdy. Zobaczcie, kiedy spadnie śnieg w listopadzie 2014 roku i poczujemy klimat Last Christmas!
31/10/2014 16:09
Dziady - kiedy są? Jak obchodzono to święto? Sprawdź i posłuchaj Lao Che! [AUDIO]
0

Dziady - kiedy są? Jak obchodzono to święto? Sprawdź i posłuchaj Lao Che! [AUDIO]

Dziady - kiedy są? W jaki sposób obchodzono kiedyś to tradycyjne słowiańskie święto? Sprawdź i posłuchaj Lao Che!
31/10/2014 15:52
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]

Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]