WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Gorąca 20 Premiera: Niech Się Ludzie Śmieją - Mateusz Mijal [AUDIO] - Mateusz Mijal - Niech Się Ludzie Śmieją

Gorąca 20 Premiera: Niech Się Ludzie Śmieją - Mateusz Mijal [AUDIO]

RSS 23/05/2013 10:36 Komentarze
Już dziś w Gorącej 20 Radia ESKA premiera nowej piosenki Mateusza Mijala - Niech Się Ludzie Śmieją! Kawałek możecie odsłuchać już na ESKA.pl i po godz. 18.00 w notowaniu G20!
>>> Gorąca 20 Radia ESKA

Mateusz Mijal - Niech Się Ludzie Śmieją to czwartkowa premiera w Gorącej 20. Jak Wam się podoba nowa piosenka Mateusza Mijala? Komentujcie na ESKA.pl!

Puoteck zaprasza na notowanie G20 i premierę kawałka Niech Się Ludzie Śmieja od godz. 18.00!

Mateusz Mijal jest wokalistą, muzykiem oraz kompozytorem młodego pokolenia. Jego rodzinne miasto to Jasło, urodził się tam 18.03.1986 roku. Mateusz mieszka dziś w Krakowie. Śpiewał między innymi z zespołami: Skangur i Dukat. Na początku 2008 roku założył zespół Chłopacy. W 2009 roku Mateusz wraz z zespołem Chłopacy wydał pierwszy singiel pt. "Wiara", następnie "No powiedz jak", "Góraleczka" oraz "To jest tylko sen".

Mateusz Mijal nagrał z Liberem piosenkę Winny, która trafiła na najnowszy album Libera - Duety.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Kamil Bijoś jako Justin Bieber w TTBZ. Metamorfozy Twoja Twarz Brzmi Znajomo - odcinek 4
0

Kamil Bijoś jako Justin Bieber w TTBZ. Metamorfozy Twoja Twarz Brzmi Znajomo - odcinek 4

Kamil Bijoś jako Justin Bieber w TTBZ. Tą niezwykłą metamorfozę zobaczymy już w czwartym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Zastanawiacie się za kogo przebiorą się pozostali uczestnicy? Odpowiedź już teraz na ESKA.pl
24/09/2016 23:30
Kamil Bijoś - kim jest uczestnik Twoja Twarz Brzmi Znajomo 6?
0

Kamil Bijoś - kim jest uczestnik Twoja Twarz Brzmi Znajomo 6?

Kamil Bijoś - kim jest uczestnik Twoja Twarz Brzmi Znajomo 6? Na ESKA.pl przedstawiamy najważniejsze fakty o wokaliście zespołu Sound’n’Grace.
24/09/2016 23:30
Maria Tyszkiewicz jako Edyta Górniak w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
0

Maria Tyszkiewicz jako Edyta Górniak w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Maria Tyszkiewicz jako Edyta Górniak w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Zapowiada się na jeden z najbardziej spektakularnych występów w szóstym sezonie show. Aktorka zaśpiewa hit z filmu Pocahontas. Będą łzy!
24/09/2016 23:01
Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?
0

Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

Maria Tyszkiewicz to jedna z uczestniczek TTBZ 6. Po premierze show widzowie zaczęli zastanawiać się czy Maria Tyszkiewicz i Beata Tyszkiewicz to rodzina. Na ESKA.pl znajdziecie odpowiedź na te pytanie!
24/09/2016 22:48
Beata Spychalska jak Adele! Kim jest uczestniczka Voice of Poland?
0

Beata Spychalska jak Adele! Kim jest uczestniczka Voice of Poland?

Beata Spychalska zachwyci jury w Voice of Poland. Sprawdź, kim jest uczestniczka VoP 7, która w brawurowy sposób wykonała jeden z hitów Adele.
24/09/2016 22:43
Zuzanna Kotecka - kim jest uczestniczka Voice of Poland?
0

Zuzanna Kotecka - kim jest uczestniczka Voice of Poland?

Zuzanna Kotecka w Voice of Poland zaprezentowała przebój Powerful od Major Lazer i zdecydowanie pokazała się z jak najlepszej strony. Czy ma szansę na zwycięstwo w 7. edycji muzycznego talent show?
24/09/2016 22:32
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

24/09/2016 22:48

0
Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

22/09/2016 22:17

0
Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

19/09/2016 23:42

0
Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

16/09/2016 13:56

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

10/09/2016 12:55

0
Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

08/09/2016 13:16

0
Polecamy
Wokaliści Polska
Najpopularniejszy polski wokalista to:
  • Antek Smykiewicz
  • Dawid Podsiadło
  • Grzegorz Hyży
  • Kamil Bednarek
  • Michał Szpak
polub
ESKA