WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Gorąca 20 Premiera: Niech Się Ludzie Śmieją - Mateusz Mijal [AUDIO] - Mateusz Mijal - Niech Się Ludzie Śmieją
REKLAMA
REKLAMA

Gorąca 20 Premiera: Niech Się Ludzie Śmieją - Mateusz Mijal [AUDIO]

RSS 23/05/2013 10:36 Komentarze 0
Już dziś w Gorącej 20 Radia ESKA premiera nowej piosenki Mateusza Mijala - Niech Się Ludzie Śmieją! Kawałek możecie odsłuchać już na ESKA.pl i po godz. 18.00 w notowaniu G20!
>>> Gorąca 20 Radia ESKA

Mateusz Mijal - Niech Się Ludzie Śmieją to czwartkowa premiera w Gorącej 20. Jak Wam się podoba nowa piosenka Mateusza Mijala? Komentujcie na ESKA.pl!

Puoteck zaprasza na notowanie G20 i premierę kawałka Niech Się Ludzie Śmieja od godz. 18.00!

Mateusz Mijal jest wokalistą, muzykiem oraz kompozytorem młodego pokolenia. Jego rodzinne miasto to Jasło, urodził się tam 18.03.1986 roku. Mateusz mieszka dziś w Krakowie. Śpiewał między innymi z zespołami: Skangur i Dukat. Na początku 2008 roku założył zespół Chłopacy. W 2009 roku Mateusz wraz z zespołem Chłopacy wydał pierwszy singiel pt. "Wiara", następnie "No powiedz jak", "Góraleczka" oraz "To jest tylko sen".

Mateusz Mijal nagrał z Liberem piosenkę Winny, która trafiła na najnowszy album Libera - Duety.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Olivia Wieczorek i Wiktoria Gąbka - co zaśpiewają w półfinale? Zobacz zapowiedź występu z Małych Gigantów 25.04.2015 [VIDEO]
0

Olivia Wieczorek i Wiktoria Gąbka - co zaśpiewają w półfinale? Zobacz zapowiedź występu z Małych Gigantów 25.04.2015 [VIDEO]

Mali Giganci odc. 8 to dzięki Olivii Wieczorek i jej występowi z przebojem Tiny Turner oraz Wiktorii Gąbce we wzruszającej piosence Nie Ma Jak U Mamy, okazja na przeżycie niezwykłych muzycznych wrażeń. Zobacz zapowiedź Małych Gigantów z soboty 25.04.2015 i posłuchaj oryginalnych wykonań już teraz - na ESKA.pl
24/04/2015 22:19
Władysław Bartoszewski nie żyje. Zmarł w wieku 93 lat
0

Władysław Bartoszewski nie żyje. Zmarł w wieku 93 lat

Władysław Bartoszewski zmarł 24 kwietnia 2015 roku w szpitalu MSWiA w Warszawie. Kim był jeden z najwybitniejszych Polaków XX wieku? Sylwetkę Władysława Bartoszewskiego przypominamy na ESKA.pl 
24/04/2015 21:21
Taniec z Gwiazdami: 24.04.2015. W 7. odcinku odpadną dwie pary. Które? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]
0

Taniec z Gwiazdami: 24.04.2015. W 7. odcinku odpadną dwie pary. Które? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

Kto odpadnie w Tańcu z Gwiazdami 2015 w 7 odcinku? O tym przekonamy się już dzisiaj 24 kwietnia 2015 roku. To już półmetek show. W 7. odcinku z 24 kwietnia 2015 roku odpadną aż dwie pary! Czy pozycja Tatiany Okupnik jest zagrożona? Sprawdź, kto odpadnie z siódmego odcinka Tańca z Gwiazdami 2015 w Polsacie
24/04/2015 17:11
Facebook nie działa - co robić w razie awarii na Facebooku? Przede wszystkim - Don't Panic! [VIDEO]
3

Facebook nie działa - co robić w razie awarii na Facebooku? Przede wszystkim - Don't Panic! [VIDEO]

Facebook nie działa - awarie, przez które nie można się zalogować na swoje konto na Facebooku zdarzają się znacznie częściej, niż chcieliby użytkownicy. Co robić, gdy nie da się wejść na Facebooka? Przede wszystkim - Don't Panic!
24/04/2015 17:02
Finały talent-show 2015 - kiedy kończą się wiosenne programy rozrywkowe? Dawid Podsiadło już wie [VIDEO]
0

Finały talent-show 2015 - kiedy kończą się wiosenne programy rozrywkowe? Dawid Podsiadło już wie [VIDEO]

Kiedy są finały talent-show 2015? Pomału zbliżamy się do finiszu wszystkich rozrywkowych show tej wiosny. Co uważa o talent-show Dawid Podsiadło? 
24/04/2015 16:21
Majówka 2015: koncerty i imprezy 1,2 i 3 maja 2015. Co robić w majówkę 2015? Do You Know? [VIDEO]
0

Majówka 2015: koncerty i imprezy 1,2 i 3 maja 2015. Co robić w majówkę 2015? Do You Know? [VIDEO]

Co robić w majówkę 2015? Mamy dla Was listę najważniejszych wydarzeń, imprez i koncertów na majówkowy weekend. Gdzie udać się 1, 2 i 3 maja 2015 roku? Majowy weekend warto zaplanować już teraz! 
24/04/2015 15:43
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

20/04/2015 17:26

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.

Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.


Akcja partnerska