WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Gorąca 20 Premiera: Martin Garrix - Animals. Klubowy hit 17-letniego DJ'a debiutuje w G20! [VIDEO] - Lista przebojów 2013 Radia ESKA!

Tagi związane z Gorąca 20 Premiera: Martin Garrix - Animals. Klubowy hit 17-letniego DJ'a debiutuje w G20! [VIDEO]: Gorąca 20, lista przebojów 2013, Martin Garrix kim jest, Martin Garrix- Animals, Martin Garrix ile ma lat

Gorąca 20 Premiera: Martin Garrix - Animals. Klubowy hit 17-letniego DJ'a debiutuje w G20! [VIDEO]

RSS 05/09/2013 09:51 Komentarze
Animals - klubowy singiel młodego Holendra to dzisiejsze premiera w Gorącej 20 Radia ESKA! Z Puotckiem słyszycie się tradycyjnie od godz. 18.00, a na ESKA.pl już teraz video do dzisiejszej premiery.
Martin Garrix - Animals Martin Garrix - Animals / fragment klipu / youtube
Ilustracja do artykułu: Gorąca 20 Premiera: Martin Garrix - Animals. Klubowy hit 17-letniego DJ'a debiutuje w G20! [VIDEO]
>>> Gorąca 20 Radia ESKA

Martin Garrix - Animals to klubowy, wakacyjny hit 17-letniego DJ'a z Holandii. Martin Garrix urodził się 14 maja 1996 roku w Amsterdamie. Jest DJ'em od 2011 roku. W tym czasie wydał 9 singli.

Kawałek Animals trafił już do pierwszej 10 list przebojów w Belgii, Francji, Szwajcarii i oczywiście Holandii. W miniona niedzielę był zadebiutował w Global Liście Radia ESKA, 5 września w Gorącej 20. Puoteck zaprasza od godz. 18.00.

Martin Garrix - Animals (Official Video):



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Coldplay w Polsce 2017! Zespół sam się zapowiedział!
0

Coldplay w Polsce 2017! Zespół sam się zapowiedział!

Coldplay nie czeka na oficjalne ogłoszenia - Coldplay ogłasza się sam. Kiedy koncert Coldplay w Polsce w 2017 roku?
01/10/2016 09:37
Zaręczyny w The Voice. To najbardziej zaskakujący moment tej edycji!
0

Zaręczyny w The Voice. To najbardziej zaskakujący moment tej edycji!

Zaręczyny w The Voice zaskoczyły nie tylko samą zainteresowaną, ale też jury i widzów show. Niesamowity moment przesłuchań w ciemno możecie już teraz zobaczyć na ESKA.pl!
01/10/2016 08:41
Agnieszka Chylińska - płyta Forever Child i trasa koncertowa. Gdzie i kiedy?
0

Agnieszka Chylińska - płyta Forever Child i trasa koncertowa. Gdzie i kiedy?

Agnieszka Chylińska powraca z mocnym uderzeniem! W jeden dzień pojawiła się płyta Forever Child, piosenka Królowa łez i zapowiedź trasy koncertowej! O wszystkim więcej dowiecie się - oczywiście na ESKA.pl
01/10/2016 08:25
KSW 36: piosenka Trzy korony. Sobota i Matheo dla zawodników KSW!
0

KSW 36: piosenka Trzy korony. Sobota i Matheo dla zawodników KSW!

KSW 36 - piosenka Trzy korony została stworzona dla zawodników gali! Motywujący utwór pojawił się wraz z teledyskiem, w którym wystąpił m.in. Michał Materla! Zobaczcie już teraz na ESKA.pl!
30/09/2016 22:35
KSW 37 bilety: gdzie kupić i ile kosztują wejściówki?
0

KSW 37 bilety: gdzie kupić i ile kosztują wejściówki?

KSW 37 w Krakowie z walką Pudzianowski vs Popek - gdzie i w jakiej cenie kupić bilety na grudniową galę? Sprawdź, ile kosztują wejściówki na 37. edycję Konfrontacji Sztuk Walki na Eska.pl.
30/09/2016 21:52
ESKA TV, 8TV, Nowa TV, Hip Hop TV - gdzie oglądać? Zmiany od 28.09.2016
0

ESKA TV, 8TV, Nowa TV, Hip Hop TV - gdzie oglądać? Zmiany od 28.09.2016

ESKA TV schodzi z z naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T), ustępując miejsca nowemu kanałowi 8TV z tej samej grupy - ZPR. Na którym kanale znajdziesz ESKA TV, 8TV, Nowa TV i Hip Hop TV?
30/09/2016 21:44
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

24/09/2016 22:48

0
Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

22/09/2016 22:17

0
Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

19/09/2016 23:42

0
Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

16/09/2016 13:56

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

10/09/2016 12:55

0
Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

08/09/2016 13:16

0
informacje
Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem

Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem


Akcja partnerska
Polecamy
Polski Justin Bieber
Kto zasłużył na miano polskiego Justina Biebera?
  • Kamil Bijoś
  • Dawid Kwiatkowski
  • Jeremi Sikorski
  • Artur Sikorski
  • Mike, członek zespołu Neo
  • Michał Stryczniewicz
polub
ESKA