WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Gorąca 20 Premiera: Martin Garrix - Animals. Klubowy hit 17-letniego DJ'a debiutuje w G20! [VIDEO] - Lista przebojów 2013 Radia ESKA!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Gorąca 20 Premiera: Martin Garrix - Animals. Klubowy hit 17-letniego DJ'a debiutuje w G20! [VIDEO]: Gorąca 20, lista przebojów 2013, Martin Garrix kim jest, Martin Garrix- Animals, Martin Garrix ile ma lat

Gorąca 20 Premiera: Martin Garrix - Animals. Klubowy hit 17-letniego DJ'a debiutuje w G20! [VIDEO]

RSS 05/09/2013 09:51 Komentarze 0
Animals - klubowy singiel młodego Holendra to dzisiejsze premiera w Gorącej 20 Radia ESKA! Z Puotckiem słyszycie się tradycyjnie od godz. 18.00, a na ESKA.pl już teraz video do dzisiejszej premiery.
Martin Garrix - Animals Martin Garrix - Animals / fragment klipu / youtube
Ilustracja do artykułu: Gorąca 20 Premiera: Martin Garrix - Animals. Klubowy hit 17-letniego DJ'a debiutuje w G20! [VIDEO]
>>> Gorąca 20 Radia ESKA

Martin Garrix - Animals to klubowy, wakacyjny hit 17-letniego DJ'a z Holandii. Martin Garrix urodził się 14 maja 1996 roku w Amsterdamie. Jest DJ'em od 2011 roku. W tym czasie wydał 9 singli.

Kawałek Animals trafił już do pierwszej 10 list przebojów w Belgii, Francji, Szwajcarii i oczywiście Holandii. W miniona niedzielę był zadebiutował w Global Liście Radia ESKA, 5 września w Gorącej 20. Puoteck zaprasza od godz. 18.00.

Martin Garrix - Animals (Official Video):



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Mecz Polska - Hiszpania: wynik meczu o 3. miejsce w MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015. You Are Looking At a Winner? [VIDEO]
0

Mecz Polska - Hiszpania: wynik meczu o 3. miejsce w MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015. You Are Looking At a Winner? [VIDEO]

Polska - Hiszpania wynik po pierwszej połowie to 13:13. Czy Polska wygra mecz o 3. miejsce w MŚ w Piłce Ręcznej? Sprawdź wynik meczu Polska - Hiszpania z 01.02.2015 w piłce ręcznej podczas mistrzostw w Katarze 2015.
01/02/2015 15:24
Super Bowl 2015: Lenny Kravitz wystąpi razem z Katy Perry [VIDEO]
1

Super Bowl 2015: Lenny Kravitz wystąpi razem z Katy Perry [VIDEO]

Super Bowl 2015: Lenny Kravitz wystąpi u boku Katy Perry podczas najważniejszej imprezy sportowej w Stanach Zjednoczonych. Piosenkarz potwierdził informacje dot. swego udziału na imprezie Super Bowl na Twitterze
01/02/2015 14:35
Super Bowl: 10 najlepszych występów muzycznych w historii imprezy [VIDEO]
0

Super Bowl: 10 najlepszych występów muzycznych w historii imprezy [VIDEO]

Występy muzyczne na Super Bowl zawsze przechodzą do historii. Podczas najważniejszej imprezy sportowej w Stanach Zjednoczonych występują największe gwiazdy muzyczne. Które z nich zrobił naprawdę niezapomniany show? Na ESKA.pl znajdziecie wybór najciekawszych występów muzycznych podczas Super Bowl. Sprawdź zanim na scenie Super Bowl 2015 pojawi się Katy Perry
01/02/2015 14:11
Super Bowl 2015: gdzie oglądać, czy jest transmisja w internecie? Show Katy Perry kusi! [VIDEO]
1

Super Bowl 2015: gdzie oglądać, czy jest transmisja w internecie? Show Katy Perry kusi! [VIDEO]

Gdzie oglądać Super Bowl 2015 - najważniejszy mecz futbolu amerykańskiego? Finał Super Bowl XLIX już w najbliższą niedzielę 1 lutego 2015 roku. W przerwie między rozgrywkami zaśpiewa Katy Perry i Lenny Kravitz. Z tego też względu warto już teraz sprawdzić, czy istnieje możliwość obejrzenia transmisji online Super Bowl 2015 na żywo w internecie.
01/02/2015 10:57
Córka Whitney Houston w szpitalu! Bobbi Kristinę Brown znaleziono nieprzytomną w wannie
0

Córka Whitney Houston w szpitalu! Bobbi Kristinę Brown znaleziono nieprzytomną w wannie

Córka Whitney Houston w szpitalu. Bobbi Kristina Brown została znaleziona nieprzytomna w wannie. Co stało się córce Whitney Houston? 
01/02/2015 10:48
Kto gra w finale MŚ w Piłce Ręcznej? O której i gdzie oglądać finał MŚ w Katarze 2015? Check It Out [VIDEO]
0

Kto gra w finale MŚ w Piłce Ręcznej? O której i gdzie oglądać finał MŚ w Katarze 2015? Check It Out [VIDEO]

Kiedy i kto gra w finale Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej Katar 2015? Finał MŚ Piłki Ręcznej odbędzie się 1 lutego 2015 roku. Tego dnia zobaczymy dwa mecze: mecz o 3. miejsce oraz mecz finałowy. Gdzie oglądać transmisję na żywo finałowych meczów MŚ w Piłce Ręcznej. Finał ręcznej w Katarze 2015 obejrzymy w TV i internecie. Gdzie szukać live streamów finałowych meczów? Check It Out na ESKA.pl 
01/02/2015 10:43
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska