WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Gorąca 20 Premiera: Martin Garrix - Animals. Klubowy hit 17-letniego DJ'a debiutuje w G20! [VIDEO] - Lista przebojów 2013 Radia ESKA!

Tagi związane z Gorąca 20 Premiera: Martin Garrix - Animals. Klubowy hit 17-letniego DJ'a debiutuje w G20! [VIDEO]: Gorąca 20, lista przebojów 2013, Martin Garrix kim jest, Martin Garrix- Animals, Martin Garrix ile ma lat

Gorąca 20 Premiera: Martin Garrix - Animals. Klubowy hit 17-letniego DJ'a debiutuje w G20! [VIDEO]

RSS 05/09/2013 09:51 Komentarze
Animals - klubowy singiel młodego Holendra to dzisiejsze premiera w Gorącej 20 Radia ESKA! Z Puotckiem słyszycie się tradycyjnie od godz. 18.00, a na ESKA.pl już teraz video do dzisiejszej premiery.
Martin Garrix - Animals Martin Garrix - Animals / fragment klipu / youtube
Ilustracja do artykułu: Gorąca 20 Premiera: Martin Garrix - Animals. Klubowy hit 17-letniego DJ'a debiutuje w G20! [VIDEO]
>>> Gorąca 20 Radia ESKA

Martin Garrix - Animals to klubowy, wakacyjny hit 17-letniego DJ'a z Holandii. Martin Garrix urodził się 14 maja 1996 roku w Amsterdamie. Jest DJ'em od 2011 roku. W tym czasie wydał 9 singli.

Kawałek Animals trafił już do pierwszej 10 list przebojów w Belgii, Francji, Szwajcarii i oczywiście Holandii. W miniona niedzielę był zadebiutował w Global Liście Radia ESKA, 5 września w Gorącej 20. Puoteck zaprasza od godz. 18.00.

Martin Garrix - Animals (Official Video):



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY
0

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz w jednym miejscu. Data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk - wszystko o kolejnej edycji KSW na ESKA.pl
25/07/2017 17:32
Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]
0

Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

More Mess to tytuł nowej piosenki Kungsa! Czy francuski producent swoim hitem porwie do tańca słuchaczy na całym świecie? Sprawdzamy na ESKA.pl!
25/07/2017 17:31
Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty
0

Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Muzeum Powstania Warszawskiego podejmuje temat wydarzeń sierpnia i września 1944 roku. 28 lipca w Parku Wolności odbędzie się koncert Moniki Borzym. Szczegóły na ESKA.pl
25/07/2017 17:15
Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?
0

Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017 to spotkanie 3. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Będzie transmisja ONLINE i TV? Sprawdź, gdzie i o której oglądać mecz. 
25/07/2017 17:01
Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?
0

Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?

Obowiązkowe lektury szkolne w liceum i technikum są znane. Które książki trzeba przeczytać, by nie być zaskoczonym na maturze? Lista do sprawdzenia na ESKA.pl
25/07/2017 16:57
Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]
0

Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]

Mick Jagger 26 lipca 2017 obchodzi swoje 74. urodziny! Z tej okazji na ESKA.pl. znajdziecie najlepsze duety legendarnego wokalisty The Rolling Stones z gwiazdami muzyki pop.
25/07/2017 16:54
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program