WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Gorąca 20 Premiera: Daft Punk - Get Lucky [VIDEO] - Gorąca 20 Premiera: Daft Punk - Get Lucky [VIDEO]

Tagi związane z Gorąca 20 Premiera: Daft Punk - Get Lucky [VIDEO]: lista przebojów 2013, najnowsze hity 2013, Daft Punk - Get Lucky, Daft Punk - Get Lucky videoklip

Gorąca 20 Premiera: Daft Punk - Get Lucky [VIDEO]

RSS 03/05/2013 12:12 Komentarze
Daft Punk - Get Lucky to dzisiejsza premiera w Gorącej 20 u Puotcka. Początek notowania przebojów Radia ESKA o godz. 18.00.
Daft Punk - Get Lucky Daft Punk - Get Lucky / mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Gorąca 20 Premiera: Daft Punk - Get Lucky [VIDEO]
>>> Gorąca 20 Radia ESKA

Get Lucky to najnowszy singiel grupy Daft Punk i Pharella Williamsa. Piosenka znajdzie się na nadchodzącej płycie Daft Punk Random Access Memories.

Premiera Random Access Memories odbędzie się na pikniku rolniczego w Wee Waa, Australijskiej stolicy wełny! Fani są bardzo zaskoczeni, ponieważ miejscowość ta ma niewiele wspólnego z muzyką elektroniczną. Krążek ukaże się 21.05.2013.

 Daft Punk - Get Lucky to piątkowa premiera w Gorącej 20. Puoteck zaprasza do Radia ESKA o godz. 18.00.

Daft Punk - Get Lucky ft. Pharrell Williams:


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Zbigniew Wodecki opowiada dowcip o sobie, jak idzie do nieba
0

Zbigniew Wodecki opowiada dowcip o sobie, jak idzie do nieba

Zbigniew Wodecki słynął z dużego dystansu do siebie, co potwierdzał w każdym publicznym wystąpieniu. Sprawdźcie, jak muzyk opowiada dowcip o sobie, jak idzie do nieba.
22/05/2017 17:09
Zbigniew Wodecki - rodzina zmarłego artysty
0

Zbigniew Wodecki - rodzina zmarłego artysty

Rodzina Zbigniewa Wodeckiego czuwała przy nim do ostatnich chwil jego życia. Kim jest żona Zbigniewa Wodeckiego? Co wiemy o dzieciach zmarłego artysty?
22/05/2017 17:03
Opole 2017 ODWOŁANE! To już pewne!
0

Opole 2017 ODWOŁANE! To już pewne!

Opole 2017 - festiwal jest odwołany! Oficjalne oświadczenie wydał prezydent miasta, Arkadiusz Wiśniewski. Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl!
22/05/2017 16:54
Zbigniew Wodecki w młodości. Tak zaczynał karierę
0

Zbigniew Wodecki w młodości. Tak zaczynał karierę

Zbigniew Wodecki zmarł mając zaledwie 67 lat. Świat muzyki pogrążony jest w żałobie. Artysta był obecny na scenie blisko 50 lat. Na ESKA.pl przypominamy początki jego kariery.
22/05/2017 16:46
Zbigniew Wodecki. Tych rzeczy nie wiedziałeś o wybitnym muzyku
0

Zbigniew Wodecki. Tych rzeczy nie wiedziałeś o wybitnym muzyku

Zbigniew Wodecki nie żyje. Muzyk zmarł w wieku 67 lat. To olbrzymia strata dla polskiej sceny muzycznej. Na ESKA.pl prezentujemy listę rzeczy, których mogliście nie wiedzieć o wybitnym muzyku.
22/05/2017 16:39
Pogrzeb Zbigniewa Wodeckiego - kiedy i gdzie się odbędzie?
0

Pogrzeb Zbigniewa Wodeckiego - kiedy i gdzie się odbędzie?

Zbigniew Wodecki zmarł 22 maja 2017 roku. Pogrążona w żałobie rodzina poinformowała o szczegółach ostatniego pożegnania wielkiego polskiego muzyka.
22/05/2017 16:35
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Opole 2017 - PROGRAM po zmianach

Opole 2017 - PROGRAM po zmianach

22/05/2017 15:38

0
OPOLE 2017 - kto nie wystąpi, kto zrezygnował? Michał Szpak, Grzegorz Hyży i inni

OPOLE 2017 - kto nie wystąpi, kto zrezygnował? Michał Szpak, Grzegorz Hyży i inni

22/05/2017 13:07

0
Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

22/05/2017 13:03

0
Detektyw Rutkowski oświadczył się w telewizji! Przesada? VIDEO

Detektyw Rutkowski oświadczył się w telewizji! Przesada? VIDEO

22/05/2017 11:49

0
Matthew Koma na ESKA Music Awards 2017! To kolejna zagraniczna gwiazda #EMA2017

Matthew Koma na ESKA Music Awards 2017! To kolejna zagraniczna gwiazda #EMA2017

22/05/2017 11:24

0
Kto wystąpi u Kuby Wojewódzkiego 23.05.2017? Goście odcinka

Kto wystąpi u Kuby Wojewódzkiego 23.05.2017? Goście odcinka

20/05/2017 13:39

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Kto z One Direction zaliczył najlepszy debiut?
  • Harry Styles - Sign Of The Times
  • Niall Horan - This Town
  • Liam Payne - Strip That Down
  • Louis Tomlinson - Just Hold On
  • Zayn Malik - Pillowtalk
polub
ESKA