Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Gorąca 20 Premiera: Daft Punk - Get Lucky [VIDEO] - Gorąca 20 Premiera: Daft Punk - Get Lucky [VIDEO]

Tagi związane z Gorąca 20 Premiera: Daft Punk - Get Lucky [VIDEO]: lista przebojów 2013, najnowsze hity 2013, Daft Punk - Get Lucky, Daft Punk - Get Lucky videoklip

Gorąca 20 Premiera: Daft Punk - Get Lucky [VIDEO]

RSS 03/05/2013 12:12 Komentarze
Daft Punk - Get Lucky to dzisiejsza premiera w Gorącej 20 u Puotcka. Początek notowania przebojów Radia ESKA o godz. 18.00.
Daft Punk - Get Lucky Daft Punk - Get Lucky / mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Gorąca 20 Premiera: Daft Punk - Get Lucky [VIDEO]
>>> Gorąca 20 Radia ESKA

Get Lucky to najnowszy singiel grupy Daft Punk i Pharella Williamsa. Piosenka znajdzie się na nadchodzącej płycie Daft Punk Random Access Memories.

Premiera Random Access Memories odbędzie się na pikniku rolniczego w Wee Waa, Australijskiej stolicy wełny! Fani są bardzo zaskoczeni, ponieważ miejscowość ta ma niewiele wspólnego z muzyką elektroniczną. Krążek ukaże się 21.05.2013.

 Daft Punk - Get Lucky to piątkowa premiera w Gorącej 20. Puoteck zaprasza do Radia ESKA o godz. 18.00.

Daft Punk - Get Lucky ft. Pharrell Williams:


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV! Show z Beyonce i Coldplay zachętą!
0

Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV! Show z Beyonce i Coldplay zachętą!

Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV - gdzie oglądać najważniejszy mecz futbolu amerykańskiego? Finał Super Bowl 50 już w niedzielę, 7 lutego 2016 roku. W przerwie między meczem NFL zaśpiewa Beyonce, Coldplay i Bruno Mars. Z tego też względu warto już teraz sprawdzić, czy są streamy w internecie Super Bowl 2016 i transmisja na żywo w telewizji.
07/02/2016 19:30
Dawid Kwiatkowski & HANA - Yin Yang: PREMIERA nowego teledysku
0

Dawid Kwiatkowski & HANA - Yin Yang: PREMIERA nowego teledysku

Dawid Kwiatkowski prezentuje teledysk do Yin Yang ft. HANA. Zobacz, co tym razem przygotował dla swoich fanów Kwiat i sprawdź, o czym jest klip do jego piosenki z płyty Element Trz3ci.
07/02/2016 15:12
Beyonce - Formation: premiera teledysku przed Super Bowl 2016!
0

Beyonce - Formation: premiera teledysku przed Super Bowl 2016!

Beyonce - Formation: teledysk niespodziewanie pojawił się w internecie, 6 lutego, czyli dzień przed Super Bowl 2016. Zobaczcie najnowsze wideo Beyo z Blue Ivy - oczywiście na ESKA.pl! 
07/02/2016 14:59
Skoki Oslo: Transmisja online i na żywo w TV. Konkurs PŚ, a w nim Polacy! 6-7.02.16
0

Skoki Oslo: Transmisja online i na żywo w TV. Konkurs PŚ, a w nim Polacy! 6-7.02.16

Skoki Narciarskie 2016: Puchar Świata w Oslo z udziałem polskich skoczków dostarczy nam ogromnych emocji! Przeżyjemy je oglądając transmisje online w internecie i na żywo w telewizji. Czy będą darmowe streamy live? Gdzie oglądać skoki w TV? Sprawdzamy na ESKA.pl!
07/02/2016 14:59
Dubsmash: co to jest? Na czym polega? Sprawdźcie i oglądajcie śmieszne filmiki
0

Dubsmash: co to jest? Na czym polega? Sprawdźcie i oglądajcie śmieszne filmiki

Dubsmash: czyli aplikacja, która rozbawiła do łez setki tysięcy ludzi na całym świecie! Program na smartfony robi aktualnie ogromną furorę. Co to jest Dubsmash? Jak wysyłać dubsy? Zagadka jest już rozwiązana - oczywiście na ESKA.pl!
07/02/2016 14:58
Chelsea Londyn - Manchester United: Transmisja online i w TV z meczu 7.02.16
0

Chelsea Londyn - Manchester United: Transmisja online i w TV z meczu 7.02.16

Chelsea - Manchester United 7.02.16: transmisja online i na żywo w telewizji z hitu ligi angielskiej - będzie dostępna! Właśnie dlatego niedziela, 7 lutego 2016, będzie niezwykle emocjonująca. Gdzie w TV mecz Chelsea vs Manchester United? Czy będą darmowe streamy? Sprawdźcie na ESKA.pl!
07/02/2016 13:38
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Facebook FRIENDSDAY: jak zrobić filmik na Dzień Przyjaciela na Facebooku?

Facebook FRIENDSDAY: jak zrobić filmik na Dzień Przyjaciela na Facebooku?

05/02/2016 16:35

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Justin Bieber, Avicii, Rihanna, Ellie Goulding!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Justin Bieber, Avicii, Rihanna, Ellie Goulding!

04/02/2016 11:30

0
Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

27/01/2016 13:10

0
Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

27/01/2016 08:47

0
Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

26/01/2016 14:08

0
informacje
Sprawdź jak długo musisz się całować, żeby spalić jednego pączka

Sprawdź jak długo musisz się całować, żeby spalić jednego pączka


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA