WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Gorąca 20 Premiera: Daft Punk - Get Lucky [VIDEO] - Gorąca 20 Premiera: Daft Punk - Get Lucky [VIDEO]

Tagi związane z Gorąca 20 Premiera: Daft Punk - Get Lucky [VIDEO]: lista przebojów 2013, najnowsze hity 2013, Daft Punk - Get Lucky, Daft Punk - Get Lucky videoklip

Gorąca 20 Premiera: Daft Punk - Get Lucky [VIDEO]

RSS 03/05/2013 12:12 Komentarze
Daft Punk - Get Lucky to dzisiejsza premiera w Gorącej 20 u Puotcka. Początek notowania przebojów Radia ESKA o godz. 18.00.
Daft Punk - Get Lucky Daft Punk - Get Lucky / mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Gorąca 20 Premiera: Daft Punk - Get Lucky [VIDEO]
>>> Gorąca 20 Radia ESKA

Get Lucky to najnowszy singiel grupy Daft Punk i Pharella Williamsa. Piosenka znajdzie się na nadchodzącej płycie Daft Punk Random Access Memories.

Premiera Random Access Memories odbędzie się na pikniku rolniczego w Wee Waa, Australijskiej stolicy wełny! Fani są bardzo zaskoczeni, ponieważ miejscowość ta ma niewiele wspólnego z muzyką elektroniczną. Krążek ukaże się 21.05.2013.

 Daft Punk - Get Lucky to piątkowa premiera w Gorącej 20. Puoteck zaprasza do Radia ESKA o godz. 18.00.

Daft Punk - Get Lucky ft. Pharrell Williams:


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MAJÓWKA
0

MAJÓWKA

MAJÓWKA 2016 - wszystko w jednym miejscu! Wydarzenia w miastach, gdzie się bawić na darmowych koncertach, pogoda na majówkę 30.04.-3.05.2016, czy 2 maja jest wolne i gdzie zrobić zakupy w majowe dni wolne - sprawdź na ESKA.pl!
03/05/2016 09:57
MATURA
0

MATURA

Matura to najważniejszy moment w edukacji. Egzamin maturalny często decyduje o przyszłości - dlatego termin matury, a później arkusze maturalne to pożądane informacje wiosną. Wszystkie informacje o maturze znajdziecie poniżej.
02/05/2016 17:17
Gorąca 20 Premiera: Hopkins - Plan. Kim jest młody twórca premiery w G20?
0

Gorąca 20 Premiera: Hopkins - Plan. Kim jest młody twórca premiery w G20?

Hopkins - Plan: 3 maja 2016 premiera w Gorącej 20. Nowa piosenka wybrzmi na antenie Radia ESKA w świąteczny wtorek, zaraz po godzinie 18:00. Kim jest twórca premiery w G20? Dowiedzcie się na ESKA.pl!
03/05/2016 10:21
Sklepy otwarte w majówkę 2016: GDZIE zrobić zakupy 1-3 maja 2016 roku? Sprawdźcie, kiedy będzie otwarty Thrift Shop i inne [VIDEO]
0

Sklepy otwarte w majówkę 2016: GDZIE zrobić zakupy 1-3 maja 2016 roku? Sprawdźcie, kiedy będzie otwarty Thrift Shop i inne [VIDEO]

Znaleźć sklepy otwarte w długi weekend majowy to nie lada wyzwanie dla każdego, kto w majówkę będzie w nagłej potrzebie zrobienia zakupów. Sprawdźcie, gdzie zrobić zakupy w dniach 1-3 maja i kiedy będą otwarte Thrift Shop, Candy Shop i inne już teraz - na ESKA.pl
03/05/2016 09:58
3 maja obchody: Warszawa 2016. Program z udziałem prezydenta
0

3 maja obchody: Warszawa 2016. Program z udziałem prezydenta

Obchody 3 maja 2016 w Warszawie to sprawa ważna, nie tylko dla mieszkańców stolicy. Specjalnie dla Was, w jedno miejsce zebraliśmy program uroczystości na Święto Konstytucji 3 maja na 2016 rok z udziałem prezydenta. Sprawdźcie na ESKA.pl, co i o której godzinie 03.05.2015 w stolicy
03/05/2016 09:56
3 maja w Warszawie, Krakowie i we Wrocławiu. Propozycje na kreatywną majówkę
0

3 maja w Warszawie, Krakowie i we Wrocławiu. Propozycje na kreatywną majówkę

Co można robić 3 maja 2016 roku w Warszawie, Krakowie i we Wrocławiu? Propozycje na ostatni dzień majówki 2016 nie brakuje! Mamy dla Was listę najciekawszych wydarzeń! Przekonajcie się już teraz sprawdzając, ile atrakcji na Was czeka!
03/05/2016 09:55
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAJÓWKA

MAJÓWKA

03/05/2016 09:57

0
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

03/05/2016 09:53

0
Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

02/05/2016 18:53

0
Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

02/05/2016 15:01

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Polecamy
Bars and Melody - Stressed Out
Czy Bars and Melody poradzili sobie ze Stressed Out twenty one pilots
  • TAK, zrobili to świetnie!
  • NIE, twenty one pilots są nie do podrobienia
  • NIE MAM ZDANIA
nagrody

polub
ESKA