WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Gorąca 20 Premiera: Daft Punk - Get Lucky [VIDEO] - Gorąca 20 Premiera: Daft Punk - Get Lucky [VIDEO]

Tagi związane z Gorąca 20 Premiera: Daft Punk - Get Lucky [VIDEO]: lista przebojów 2013, najnowsze hity 2013, Daft Punk - Get Lucky, Daft Punk - Get Lucky videoklip

Gorąca 20 Premiera: Daft Punk - Get Lucky [VIDEO]

RSS 03/05/2013 12:12 Komentarze
Daft Punk - Get Lucky to dzisiejsza premiera w Gorącej 20 u Puotcka. Początek notowania przebojów Radia ESKA o godz. 18.00.
Daft Punk - Get Lucky Daft Punk - Get Lucky / mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Gorąca 20 Premiera: Daft Punk - Get Lucky [VIDEO]
>>> Gorąca 20 Radia ESKA

Get Lucky to najnowszy singiel grupy Daft Punk i Pharella Williamsa. Piosenka znajdzie się na nadchodzącej płycie Daft Punk Random Access Memories.

Premiera Random Access Memories odbędzie się na pikniku rolniczego w Wee Waa, Australijskiej stolicy wełny! Fani są bardzo zaskoczeni, ponieważ miejscowość ta ma niewiele wspólnego z muzyką elektroniczną. Krążek ukaże się 21.05.2013.

 Daft Punk - Get Lucky to piątkowa premiera w Gorącej 20. Puoteck zaprasza do Radia ESKA o godz. 18.00.

Daft Punk - Get Lucky ft. Pharrell Williams:


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!
0

ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!

ESKA Music Awards 2016 - relacja na żywo minuta po minucie. Specjalnie dla was obserwowaliśmy galę ESKA Music Awards. Przez cały dzień - 26 sierpnia, relacjonowaliśmy najważniejsze fakty, plotki i zakulisowe ciekawostki. W naszej relacji znajdziecie też wywiady z gwiazdami gali ESKA Music Awards 2016! 
28/08/2016 09:13
Alan Walker bez maski. Wiemy, jak wygląda!
0

Alan Walker bez maski. Wiemy, jak wygląda!

Alan Walker bez maski nie wyjdzie na scenę! Co kryje się pod czarną chustą i kapturem? Dlaczego Walker zasłania swoją twarz? My wiemy, jak wygląda twórca hitu Faded i Sing Me To Sleep! Dowiedzcie się i wy - oczywiście na ESKA.pl!
30/08/2016 21:48
Kings of Leon w Polsce 2016 - BILETY. Gdzie wygrać, gdzie kupić?
0

Kings of Leon w Polsce 2016 - BILETY. Gdzie wygrać, gdzie kupić?

Kings Of Leon w Polsce 2016 coraz bliżej! Koncert amerykańskiego zespołu odbędzie się 8.09.2016 w Krakowie w Tauron Arenie. Czy można jeszcze nabyć bilety? Gdzie je kupić? Wejściówki są do wygrania! Gdzie i kiedy? Sprawdźcie na ESKA.pl!
30/08/2016 16:49
Gorąca 20 Premiera: Lil Wayne feat. Wiz Khalifa & Imagine Dragons - Sucker For Pain
0

Gorąca 20 Premiera: Lil Wayne feat. Wiz Khalifa & Imagine Dragons - Sucker For Pain

Lil Wayne feat. Wiz Khalifa & Imagine Dragons, Logic & Ty Dolla $ign feat. X Ambassadors - Sucker for Pain: premiera w Gorącej 20 Radia ESKA! Tylu świetnych artystów pojawiło się w jednym utworze, że on musiał się udać! Czy wkrótce dotrze na szczyt listy hitów Eski? Oceńcie już teraz na ESKA.pl!
30/08/2016 16:49
Littlemooonster96 na ESKA Music Awards 2016! Co napisała w książce o Bieberze? [VIDEO]
0

Littlemooonster96 na ESKA Music Awards 2016! Co napisała w książce o Bieberze? [VIDEO]

Littlemooonster96 na ESKA Music Awards 2016 wręczała statuetkę dla Najlepszego Debiutu Radiowego. YouTuberka napisała książkę o Bieberze! Zdradziła nam, o czym będzie dzieło Powrót na szczyt! Zobaczcie wywiad na ESKA.pl!
30/08/2016 16:24
Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka. Say Yes zapowiedzią płyty!
0

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka. Say Yes zapowiedzią płyty!

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka będzie przebojem nadchodzącej jesieni? Wszystko mówi nam, że tak, a Say Yes podbije wszystkie listy przebojów.
30/08/2016 16:15
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

26/08/2016 15:24

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]