WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » GORĄCA 20: Dzisiaj w notowaniu nowość - Mike Candyes - 2012 [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z GORĄCA 20: Dzisiaj w notowaniu nowość - Mike Candyes - 2012 [VIDEO]: hit, eska, nowość, MIKE CANDIES, GORACA 20, 2012'mike candies 2012

GORĄCA 20: Dzisiaj w notowaniu nowość - Mike Candyes - 2012 [VIDEO]

RSS 06/04/2012 17:18 Komentarze 0
Co dzisiaj w Gorącej 20 zaserwuje Wam Puotek? W wielki pi atek kolejne notowanie zestawu gorących hitów. Bedzie też nowość - Mike Candies - 2012. Zobacz video!
Na szczęście w Wielki Piątek Puotek nie świętuje tylko serwuje Wam Gorącą 20. Ufff...

Wczoraj numerem 1 był Michael Mind - Rio De Janeiro. Jak sobie poradzi dzisiaj? Przekonamy się już o 20!

Tymczasem już teraz zdradzamy Wam, jaką nowość zaproponuje Wam Puotek - to Mike Candyes feat. Evelyn & Patrick Miller - 2012 (If The World Would End)!
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Mecz na żywo Polska - Chorwacja. O której i gdzie oglądać Polaków w ćwierćfinale MŚ w Ręcznej? Sprawdź i Live It! [VIDEO]
0

Mecz na żywo Polska - Chorwacja. O której i gdzie oglądać Polaków w ćwierćfinale MŚ w Ręcznej? Sprawdź i Live It! [VIDEO]

Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Katar 2015: gdzie i o której odbędzie się mecz Polska - Chorwacja? Przypomnijmy, że po wygranej ze Szwedami polscy szczypiorniści dostali się do ćwierćfinałów MŚ w Piłce Ręcznej. Emocje rosną. Stąd też warto już teraz sprawdzić dokładną godzinę transmisji na żywo meczu Polska - Chorwacja. Gdzie oglądać nadchodzący mecz piłki ręcznej w telewizji i internecie? Na ESKA.pl znajdziecie informacje dotyczące meczu z 28 stycznia 2015 Polska - Chorwacja 
28/01/2015 09:38
Katar 2015 MŚ w piłce ręcznej: ćwierćfinały. Terminarz meczów i kiedy Polska -  na ESKA.pl.  Let's Play! [VIDEO]
0

Katar 2015 MŚ w piłce ręcznej: ćwierćfinały. Terminarz meczów i kiedy Polska - na ESKA.pl. Let's Play! [VIDEO]

Katar 2015 już w fazie ćwierćfinałów. Terminarz MŚ w Piłce Ręcznej 2015 czeka na ESKA.pl. Zobaczcie daty meczów w 1/4 finału Katar 2015 i sprawdźcie, kiedy Polska w ćwierćfinale w ramach ręcznej 2015. Gotowi na grę?
28/01/2015 09:37
Katar 2015: terminarz 1/8 finału fazy pucharowej. Kiedy mecze i kiedy gra Polska? Check On It u nas [VIDEO]
0

Katar 2015: terminarz 1/8 finału fazy pucharowej. Kiedy mecze i kiedy gra Polska? Check On It u nas [VIDEO]

Katar 2015 - faza pucharowa pod lupą ESKA.pl. Sprawdzamy dla Was daty meczów 1/8 finału Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej Katar 2015. Zobaczcie już teraz daty meczów w ręczną 2015 rundy pucharowej i sprawdźcie, kiedy i z kim zagra Polska. Check On It jednym kliknięciem!
28/01/2015 09:36
Piosenki, w których Taylor Swift śpiewa o byłych partnerach? Byłe związki Taylor Swift w jej utworach [VIDEO]
0

Piosenki, w których Taylor Swift śpiewa o byłych partnerach? Byłe związki Taylor Swift w jej utworach [VIDEO]

Taylor Swift znana jest z umieszczania aluzji do byłych partnerów w swoich utworach. Na ESKA.pl zebraliśmy do jednego worka wszystkie piosenki Taylor, w których znaleźć można odniesienia do byłych związków. 
28/01/2015 09:35
Wiedźmin 3: Dziki Gon - muzyka w wykonaniu polskiego zespołu Percival Schuttenbach![VIDEO]
0

Wiedźmin 3: Dziki Gon - muzyka w wykonaniu polskiego zespołu Percival Schuttenbach![VIDEO]

Percival Schuttenbach na soundtracku do nowego Wiedźmina zdecydowanie współgra z klimatem gry. Mamy próbkę muzyki do Wiedźmin 3: Dziki Gon. Posłuchaj i poznaj najbliższe plany grupy Percival Schuttenbach!
28/01/2015 06:53
Taylor Swift nago? Hacker włamał się na Twittera i Instagram - czy ma jej nagie zdjęcia? [VIDEO]
0

Taylor Swift nago? Hacker włamał się na Twittera i Instagram - czy ma jej nagie zdjęcia? [VIDEO]

Włamanie na konto Taylor Swift na Twitterze i Instagramie. Ktoś przejął jej konta i publikował posty w jej imieniu. Czy hackerzy zdobyli prywatne nagie zdjęcia Taylor Swift? Co zrobić kiedy ktoś ukradnie ci hasło?
27/01/2015 22:01
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska