Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » GORĄCA 20: Dzisiaj w notowaniu nowość - Mike Candyes - 2012 [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z GORĄCA 20: Dzisiaj w notowaniu nowość - Mike Candyes - 2012 [VIDEO]: hit, eska, nowość, MIKE CANDIES, GORACA 20, 2012'mike candies 2012

GORĄCA 20: Dzisiaj w notowaniu nowość - Mike Candyes - 2012 [VIDEO]

RSS 06/04/2012 17:18 Komentarze 0
Co dzisiaj w Gorącej 20 zaserwuje Wam Puotek? W wielki pi atek kolejne notowanie zestawu gorących hitów. Bedzie też nowość - Mike Candies - 2012. Zobacz video!
Na szczęście w Wielki Piątek Puotek nie świętuje tylko serwuje Wam Gorącą 20. Ufff...

Wczoraj numerem 1 był Michael Mind - Rio De Janeiro. Jak sobie poradzi dzisiaj? Przekonamy się już o 20!

Tymczasem już teraz zdradzamy Wam, jaką nowość zaproponuje Wam Puotek - to Mike Candyes feat. Evelyn & Patrick Miller - 2012 (If The World Would End)!
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu
0

Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu powstania w Warszawie. Jak wygląda program obchodów? Gdzie możemy spodziewać się utrudnień w ruchu 1 sierpnia 2015 roku w stolicy? Sprawdź i zobacz teledysk do kawałka Tyle Nadziei, Tyle Młodości z udziałem powstańców 
30/07/2015 14:09
NEO biorą się za Justina Biebera: Take You śpiewa Mike. Lepiej niż Kwiatkowski i Sikorski?
0

NEO biorą się za Justina Biebera: Take You śpiewa Mike. Lepiej niż Kwiatkowski i Sikorski?

NEO z Justinem Bieberem połączyła piosenka Take You. To właśnie ten kawałek polski boysband zaprezentował w ramach cyklu NeoCover. Zobaczcie już teraz cover NEO piosenki Take You Justina Biebera. Czy Mike z NEO wypada lepiej niż Dawid Kwiatkowski i Jeremi Sikorski, którzy również zmierzyli się z tym utworem?
30/07/2015 13:41
Doda - ślub z Emilem Haidarem już blisko? Zaręczyny za nami!
0

Doda - ślub z Emilem Haidarem już blisko? Zaręczyny za nami!

Doda - ślub z Emilem Haiderem tuż tuż? Na to wygląda! Pod koniec lipca piosenkarka przyznała, że jest już zaręczona. Jak wygląda pierścionek zaręczynowy Dody? Sprawdź na ESKA.pl 
30/07/2015 12:54
Płyta Zayna Malika: kiedy i jaki będzie pierwszy solowy album byłej gwiazdy One Direction?
0

Płyta Zayna Malika: kiedy i jaki będzie pierwszy solowy album byłej gwiazdy One Direction?

Płyta Zayna Malika - na ten album czeka przemysł muzyczny, po tym jak wokalista potwierdził podpisanie solowego kontraktu z wytwórnią RCA Records. Kiedy premiera płyty Zayna Malika i czym zaskoczy nas artysta na swoim debiutanckim krążku? Solowej karierze Zayna Malika przyglądamy się na ESKA.pl.
30/07/2015 12:24
Niebieski Księżyc - trzynasta pełnia już 31 lipca 2015. Jak oglądać to niezwykłe zjawisko? I'm Blue!
0

Niebieski Księżyc - trzynasta pełnia już 31 lipca 2015. Jak oglądać to niezwykłe zjawisko? I'm Blue!

Niebieski Księżyc, czyli trzynasta pełnia nadejdzie już 31 lipca 2015 roku. Czym jest niebieski Księżyc i jaki ma na nas wpływ? Jak oglądać to niezwykłe zjawisko? Informacje na ten temat do sprawdzenia na ESKA.pl 
30/07/2015 11:49
Honorata Skarbek - Puzzle: 5 powodów, dla których warto posłuchać nowej płyty wokalistki
0

Honorata Skarbek - Puzzle: 5 powodów, dla których warto posłuchać nowej płyty wokalistki

Honorata Skarbek - Puzzle - tej płyty warto posłuchać. Nowa płyta Honoraty Skarbek to zdecydowanie jedna z najgorętszych premier w wakacje 2015 a album Puzzle w internecie jest prawdziwym hitem. Nie wierzycie? Przekonajcie się sami! Na stronie czeka 5 dowodów na to, że obok nowej płyty Honoraty Skarbek nie powinno się przejść obojętnie.
30/07/2015 11:20
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

08/07/2015 09:32

0
Ellie Goulding w piosence do nowego Jamesa Bonda? Tak twierdzi Sam Smith

Ellie Goulding w piosence do nowego Jamesa Bonda? Tak twierdzi Sam Smith

06/07/2015 14:03

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska