WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » GORĄCA 20: Dzisiaj w notowaniu nowość - Mike Candyes - 2012 [VIDEO]

Tagi związane z GORĄCA 20: Dzisiaj w notowaniu nowość - Mike Candyes - 2012 [VIDEO]: hit, eska, nowość, MIKE CANDIES, GORACA 20, 2012'mike candies 2012

GORĄCA 20: Dzisiaj w notowaniu nowość - Mike Candyes - 2012 [VIDEO]

RSS 06/04/2012 17:18 Komentarze
Co dzisiaj w Gorącej 20 zaserwuje Wam Puotek? W wielki pi atek kolejne notowanie zestawu gorących hitów. Bedzie też nowość - Mike Candies - 2012. Zobacz video!
Na szczęście w Wielki Piątek Puotek nie świętuje tylko serwuje Wam Gorącą 20. Ufff...

Wczoraj numerem 1 był Michael Mind - Rio De Janeiro. Jak sobie poradzi dzisiaj? Przekonamy się już o 20!

Tymczasem już teraz zdradzamy Wam, jaką nowość zaproponuje Wam Puotek - to Mike Candyes feat. Evelyn & Patrick Miller - 2012 (If The World Would End)!
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
New Music Friday w Radiu ESKA - najgorętsze nowości 21 lipca 2017! [PREMIERY]
0

New Music Friday w Radiu ESKA - najgorętsze nowości 21 lipca 2017! [PREMIERY]

New Music Friday, czyli dzień pod znakiem nowej muzy - świętujemy w RADIU ESKA! Od samego rana do późnych godzin wieczornych na naszej antenie usłyszycie najnowsze i najgorętsze single! Jakie premiery w ESCE 21 lipca? Sprawdźcie już teraz!
21/07/2017 16:51
Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?
0

Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 w internecie będzie dostępne? Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!
21/07/2017 16:49
Ostatni występ Chestera Benningtona przed śmiercią
0

Ostatni występ Chestera Benningtona przed śmiercią

Niespodziewana śmierć Chestera Benningtona wywołała żal i smutek. Na ESKA.pl przypominamy ostatni koncert przed śmiercią artysty.
21/07/2017 16:40
Hardkorowy Koksu szuka dziewczyny! Co trzeba zrobić?
0

Hardkorowy Koksu szuka dziewczyny! Co trzeba zrobić?

Hardkorowy Koksu poszukuje kobiety życia! Co trzeba zrobić, by zostać narzeczoną Roberta Burneiki? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!
21/07/2017 16:17
Chester Bennington 2017 - emocjonalne zdjęcia. Czy coś zwiastowało tragedię?
0

Chester Bennington 2017 - emocjonalne zdjęcia. Czy coś zwiastowało tragedię?

Chester Bennington z Linkin Park popełnił samobójstwo. Czy artysta w jakiś sposób dawał znaki, że planuje zrobić ten dramatyczny krok? Sprawdzamy na ESKA.pl
21/07/2017 15:12
Atomic Blonde wzbudza zachwyt. Kiedy premiera filmu z Charlize Theron?
0

Atomic Blonde wzbudza zachwyt. Kiedy premiera filmu z Charlize Theron?

Atomic Blonde - premiera filmu  w Berlinie zakończyła się długimi owacjami. Film spodobał się krytykom i widzom.
21/07/2017 14:49
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program