WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » GORĄCA 20: Dzisiaj w notowaniu nowość - Mike Candyes - 2012 [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z GORĄCA 20: Dzisiaj w notowaniu nowość - Mike Candyes - 2012 [VIDEO]: hit, eska, nowość, MIKE CANDIES, GORACA 20, 2012'mike candies 2012

GORĄCA 20: Dzisiaj w notowaniu nowość - Mike Candyes - 2012 [VIDEO]

RSS 06/04/2012 17:18 Komentarze 0
Co dzisiaj w Gorącej 20 zaserwuje Wam Puotek? W wielki pi atek kolejne notowanie zestawu gorących hitów. Bedzie też nowość - Mike Candies - 2012. Zobacz video!
Na szczęście w Wielki Piątek Puotek nie świętuje tylko serwuje Wam Gorącą 20. Ufff...

Wczoraj numerem 1 był Michael Mind - Rio De Janeiro. Jak sobie poradzi dzisiaj? Przekonamy się już o 20!

Tymczasem już teraz zdradzamy Wam, jaką nowość zaproponuje Wam Puotek - to Mike Candyes feat. Evelyn & Patrick Miller - 2012 (If The World Would End)!
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Celebrity Splash - bilety na widownię. Ile kosztują i gdzie kupić? Można zobaczyć Saszan na żywo! [VIDEO]
0

Celebrity Splash - bilety na widownię. Ile kosztują i gdzie kupić? Można zobaczyć Saszan na żywo! [VIDEO]

Bilety na Celebrity Splash na odcinki na żywo dostępne są w sprzedaży dla fanów programu i wielbicieli skaczących do wody gwiazd. Ile kosztują wejściówki na widownię Celebrity Splash i gdzie można je kupić? Zobaczcie ceny biletów, liczbę miejsc na trybunach i inne praktyczne informacje przed wizytą na planie zdjęciowym Celebrity Splash już teraz na ESKA.pl!
04/03/2015 15:48
Orange Warsaw Festival 2015: aktualny line-up. Kto wystąpi na OWF 2015? Mamy aktualną listę wykonawców [VIDEO]
0

Orange Warsaw Festival 2015: aktualny line-up. Kto wystąpi na OWF 2015? Mamy aktualną listę wykonawców [VIDEO]

Orange Warsaw Festival 2015: line-up największego festiwalu muzycznego w Warszawie wypełniony po brzegi. Kto wystąpi na Orange Warsaw Festival 2015. Listę artystów Orange Warsaw Festival 2015 znajdziecie na ESKA.pl 
04/03/2015 15:16
Cody Simpson - New Problems: teledysk. Nową piosenkę Cody'ego usłyszymy na koncercie 2015 w Warszawie? [VIDEO]
0

Cody Simpson - New Problems: teledysk. Nową piosenkę Cody'ego usłyszymy na koncercie 2015 w Warszawie? [VIDEO]

Teledysk Cody'ego Simpsona do New Problems premierowo przed koncertem w Polsce to znak, że wokalista doda kawałek do swojej setlisty? Zobaczcie nowy teledysk Cody'ego Simpsona i sprawdźcie, co zaśpiewa w Warszawie już w maju 2015 roku. Kto wie, może na scenie będą towarzyszyć mu dziewczyny z wideo do New Problems!
04/03/2015 14:54
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015 - 7 powodów, dla których trzeba oglądać ten program! [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015 - 7 powodów, dla których trzeba oglądać ten program! [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015 - 7 powodów, dla których trzeba zobaczyć ten program. Dla wszystkich, którzy zastanawiają się, czy warto poświęcić sobotnie wieczory na oglądanie właśnie tego show!    
04/03/2015 14:39
Łasica na dzięciole - memy też muzyczne! Miley Cyrus, koza z Goat Edition i inni na przeróbkach hitu internetu
0

Łasica na dzięciole - memy też muzyczne! Miley Cyrus, koza z Goat Edition i inni na przeróbkach hitu internetu

Łasica na dzięciole - to zdjęcie stało się kolejnym hitem internetu. Dlaczego łasica siedziała na dzięciole. Kto zrobił im zdjęcie? I jak wyglądają memy z łasicą i dzięciołem? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie na ESKA.pl