WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » GORĄCA 20: Dzisiaj w notowaniu nowość - Mike Candyes - 2012 [VIDEO]

Tagi związane z GORĄCA 20: Dzisiaj w notowaniu nowość - Mike Candyes - 2012 [VIDEO]: hit, eska, nowość, MIKE CANDIES, GORACA 20, 2012'mike candies 2012

GORĄCA 20: Dzisiaj w notowaniu nowość - Mike Candyes - 2012 [VIDEO]

RSS 06/04/2012 17:18 Komentarze
Co dzisiaj w Gorącej 20 zaserwuje Wam Puotek? W wielki pi atek kolejne notowanie zestawu gorących hitów. Bedzie też nowość - Mike Candies - 2012. Zobacz video!
Na szczęście w Wielki Piątek Puotek nie świętuje tylko serwuje Wam Gorącą 20. Ufff...

Wczoraj numerem 1 był Michael Mind - Rio De Janeiro. Jak sobie poradzi dzisiaj? Przekonamy się już o 20!

Tymczasem już teraz zdradzamy Wam, jaką nowość zaproponuje Wam Puotek - to Mike Candyes feat. Evelyn & Patrick Miller - 2012 (If The World Would End)!
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Kamil Bijoś jako Justin Bieber w TTBZ. Metamorfozy Twoja Twarz Brzmi Znajomo - odcinek 4
0

Kamil Bijoś jako Justin Bieber w TTBZ. Metamorfozy Twoja Twarz Brzmi Znajomo - odcinek 4

Kamil Bijoś jako Justin Bieber w TTBZ. Tą niezwykłą metamorfozę zobaczymy już w czwartym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Zastanawiacie się za kogo przebiorą się pozostali uczestnicy? Odpowiedź już teraz na ESKA.pl
24/09/2016 23:30
Kamil Bijoś - kim jest uczestnik Twoja Twarz Brzmi Znajomo 6?
0

Kamil Bijoś - kim jest uczestnik Twoja Twarz Brzmi Znajomo 6?

Kamil Bijoś - kim jest uczestnik Twoja Twarz Brzmi Znajomo 6? Na ESKA.pl przedstawiamy najważniejsze fakty o wokaliście zespołu Sound’n’Grace.
24/09/2016 23:30
Maria Tyszkiewicz jako Edyta Górniak w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
0

Maria Tyszkiewicz jako Edyta Górniak w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Maria Tyszkiewicz jako Edyta Górniak w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Zapowiada się na jeden z najbardziej spektakularnych występów w szóstym sezonie show. Aktorka zaśpiewa hit z filmu Pocahontas. Będą łzy!
24/09/2016 23:01
Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?
0

Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

Maria Tyszkiewicz to jedna z uczestniczek TTBZ 6. Po premierze show widzowie zaczęli zastanawiać się czy Maria Tyszkiewicz i Beata Tyszkiewicz to rodzina. Na ESKA.pl znajdziecie odpowiedź na te pytanie!
24/09/2016 22:48
Beata Spychalska jak Adele! Kim jest uczestniczka Voice of Poland?
0

Beata Spychalska jak Adele! Kim jest uczestniczka Voice of Poland?

Beata Spychalska zachwyci jury w Voice of Poland. Sprawdź, kim jest uczestniczka VoP 7, która w brawurowy sposób wykonała jeden z hitów Adele.
24/09/2016 22:43
Zuzanna Kotecka - kim jest uczestniczka Voice of Poland?
0

Zuzanna Kotecka - kim jest uczestniczka Voice of Poland?

Zuzanna Kotecka w Voice of Poland zaprezentowała przebój Powerful od Major Lazer i zdecydowanie pokazała się z jak najlepszej strony. Czy ma szansę na zwycięstwo w 7. edycji muzycznego talent show?
24/09/2016 22:32
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

24/09/2016 22:48

0
Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

22/09/2016 22:17

0
Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

19/09/2016 23:42

0
Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

16/09/2016 13:56

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

10/09/2016 12:55

0
Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

08/09/2016 13:16

0
informacje
Polecamy
Wokaliści Polska
Najpopularniejszy polski wokalista to:
  • Antek Smykiewicz
  • Dawid Podsiadło
  • Grzegorz Hyży
  • Kamil Bednarek
  • Michał Szpak
polub
ESKA