Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » GORĄCA 100. Przeboje na Sylwestra 2012. Zobacz największe hity 2012 roku na Eska.pl! CZ.1 [VIDEO] - GORĄCA 100. Przeboje na Sylwestra 2012. Zobacz największe hity 2012 roku na Eska.pl! CZ.1

Tagi związane z GORĄCA 100. Przeboje na Sylwestra 2012. Zobacz największe hity 2012 roku na Eska.pl! CZ.1 [VIDEO]: gorąca 100, gorąca 100 radia eska, gorąca 100 głosowanie, gorąca 100 jankes, gorąca 100 puoteck, gorąca 100 psy gangnam style, gorąca 100 gangnam style

GORĄCA 100. Przeboje na Sylwestra 2012. Zobacz największe hity 2012 roku na Eska.pl! CZ.1 [VIDEO]

RSS 27/12/2012 09:39 Komentarze
GORĄCA 100 Radia Eska ruszyła! Na Eska.pl możecie głosować na przeboje 2012 roku. Zobacz na Eska.pl propozycje przebojów na Sylwestra 2012. Wśród nich są hity PSY, Justina Biebera i One Direction.
/ Shaggy ft. Eve - You Tube
Ilustracja do artykułu: GORĄCA 100. Przeboje na Sylwestra 2012. Zobacz największe hity 2012 roku na Eska.pl! CZ.1 [VIDEO]
Gorąca 100. Na Eska.pl trwa głosowanie na największy przebój roku 2012. Specjalnie dla was wybraliśmy najlepsze taneczne hity roku 2012. doskonałe na Sylwestrową imprezę. Na Gorącą 100 możecie głosować codziennie, maksymalnie raz dziennie na każdy przebój. To wasze głosy zadecydują o tym, kto znajdzie się na podium listy!

>>> Gorąca 100 radia Eska! Głosuj na przeboje 2012!
>>> Myślisz, że znasz hity 2012 roku? Sprawdź się!


Wśród naszych propozycji na Sylwestra 2012 znalazła się najpopularniejsza piosenka roku, czyli Gangnam Style, koreańskiego rapera PSY. Kolejną piosenką doskonałą na imprezę jest Beauty And A Beat Justina Biebera i Nicki Minaj. Die Young to nowość od Ke$hy. Don't Stop The Party to nowość z albumu Global Warming Pitbulla. Ten przebój rozrusza każdą imprezę w tym Sylwestra 2012! Wśród imprezowych propozycji znalazł się także wakacyjny hit Girls Just Wanna Have Fun w wykonaniu Shaggy'ego i Eve. Na wszystkie te piosenki można oddać swój głos w Gorącej 100 Radia Eska.

Zobacz Gangnam Style - PSY



Zobacz Beauty And A Beat - Justin Bieber ft. Nicki Minaj



Zobacz Die Young - Ke$ha




Zobacz Don't Stop The Party - Pitbull




Zobacz Girls Just Wanna Have Fun - Shaggy ft. Eve



Nie czytałeś jeszcze?


Jingle Bells - Cody Simpson. Posłuchaj na Eska.pl nowej wersji świątecznego klasyku!

EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV! Show z Beyonce i Coldplay zachętą!
0

Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV! Show z Beyonce i Coldplay zachętą!

Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV - gdzie oglądać najważniejszy mecz futbolu amerykańskiego? Finał Super Bowl 50 już w niedzielę, 7 lutego 2016 roku. W przerwie między meczem NFL zaśpiewa Beyonce, Coldplay i Bruno Mars. Z tego też względu warto już teraz sprawdzić, czy są streamy w internecie Super Bowl 2016 i transmisja na żywo w telewizji.
07/02/2016 19:30
Dawid Kwiatkowski & HANA - Yin Yang: PREMIERA nowego teledysku
0

Dawid Kwiatkowski & HANA - Yin Yang: PREMIERA nowego teledysku

Dawid Kwiatkowski prezentuje teledysk do Yin Yang ft. HANA. Zobacz, co tym razem przygotował dla swoich fanów Kwiat i sprawdź, o czym jest klip do jego piosenki z płyty Element Trz3ci.
07/02/2016 15:12
Beyonce - Formation: premiera teledysku przed Super Bowl 2016!
0

Beyonce - Formation: premiera teledysku przed Super Bowl 2016!

Beyonce - Formation: teledysk niespodziewanie pojawił się w internecie, 6 lutego, czyli dzień przed Super Bowl 2016. Zobaczcie najnowsze wideo Beyo z Blue Ivy - oczywiście na ESKA.pl! 
07/02/2016 14:59
Skoki Oslo: Transmisja online i na żywo w TV. Konkurs PŚ, a w nim Polacy! 6-7.02.16
0

Skoki Oslo: Transmisja online i na żywo w TV. Konkurs PŚ, a w nim Polacy! 6-7.02.16

Skoki Narciarskie 2016: Puchar Świata w Oslo z udziałem polskich skoczków dostarczy nam ogromnych emocji! Przeżyjemy je oglądając transmisje online w internecie i na żywo w telewizji. Czy będą darmowe streamy live? Gdzie oglądać skoki w TV? Sprawdzamy na ESKA.pl!
07/02/2016 14:59
Dubsmash: co to jest? Na czym polega? Sprawdźcie i oglądajcie śmieszne filmiki
0

Dubsmash: co to jest? Na czym polega? Sprawdźcie i oglądajcie śmieszne filmiki

Dubsmash: czyli aplikacja, która rozbawiła do łez setki tysięcy ludzi na całym świecie! Program na smartfony robi aktualnie ogromną furorę. Co to jest Dubsmash? Jak wysyłać dubsy? Zagadka jest już rozwiązana - oczywiście na ESKA.pl!
07/02/2016 14:58
Chelsea Londyn - Manchester United: Transmisja online i w TV z meczu 7.02.16
0

Chelsea Londyn - Manchester United: Transmisja online i w TV z meczu 7.02.16

Chelsea - Manchester United 7.02.16: transmisja online i na żywo w telewizji z hitu ligi angielskiej - będzie dostępna! Właśnie dlatego niedziela, 7 lutego 2016, będzie niezwykle emocjonująca. Gdzie w TV mecz Chelsea vs Manchester United? Czy będą darmowe streamy? Sprawdźcie na ESKA.pl!
07/02/2016 13:38
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Facebook FRIENDSDAY: jak zrobić filmik na Dzień Przyjaciela na Facebooku?

Facebook FRIENDSDAY: jak zrobić filmik na Dzień Przyjaciela na Facebooku?

05/02/2016 16:35

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Justin Bieber, Avicii, Rihanna, Ellie Goulding!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Justin Bieber, Avicii, Rihanna, Ellie Goulding!

04/02/2016 11:30

0
Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

27/01/2016 13:10

0
Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

27/01/2016 08:47

0
Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

26/01/2016 14:08

0
informacje
Sprawdź jak długo musisz się całować, żeby spalić jednego pączka

Sprawdź jak długo musisz się całować, żeby spalić jednego pączka


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA