WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » GORĄCA 100. Przeboje na Sylwestra 2012. Zobacz największe hity 2012 roku na Eska.pl! CZ.1 [VIDEO] - GORĄCA 100. Przeboje na Sylwestra 2012. Zobacz największe hity 2012 roku na Eska.pl! CZ.1
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z GORĄCA 100. Przeboje na Sylwestra 2012. Zobacz największe hity 2012 roku na Eska.pl! CZ.1 [VIDEO]: gorąca 100, gorąca 100 radia eska, gorąca 100 głosowanie, gorąca 100 jankes, gorąca 100 puoteck, gorąca 100 psy gangnam style, gorąca 100 gangnam style

GORĄCA 100. Przeboje na Sylwestra 2012. Zobacz największe hity 2012 roku na Eska.pl! CZ.1 [VIDEO]

RSS 27/12/2012 09:39 Komentarze 0
GORĄCA 100 Radia Eska ruszyła! Na Eska.pl możecie głosować na przeboje 2012 roku. Zobacz na Eska.pl propozycje przebojów na Sylwestra 2012. Wśród nich są hity PSY, Justina Biebera i One Direction.
/ Shaggy ft. Eve - You Tube
Ilustracja do artykułu: GORĄCA 100. Przeboje na Sylwestra 2012. Zobacz największe hity 2012 roku na Eska.pl! CZ.1 [VIDEO]
Gorąca 100. Na Eska.pl trwa głosowanie na największy przebój roku 2012. Specjalnie dla was wybraliśmy najlepsze taneczne hity roku 2012. doskonałe na Sylwestrową imprezę. Na Gorącą 100 możecie głosować codziennie, maksymalnie raz dziennie na każdy przebój. To wasze głosy zadecydują o tym, kto znajdzie się na podium listy!

>>> Gorąca 100 radia Eska! Głosuj na przeboje 2012!
>>> Myślisz, że znasz hity 2012 roku? Sprawdź się!


Wśród naszych propozycji na Sylwestra 2012 znalazła się najpopularniejsza piosenka roku, czyli Gangnam Style, koreańskiego rapera PSY. Kolejną piosenką doskonałą na imprezę jest Beauty And A Beat Justina Biebera i Nicki Minaj. Die Young to nowość od Ke$hy. Don't Stop The Party to nowość z albumu Global Warming Pitbulla. Ten przebój rozrusza każdą imprezę w tym Sylwestra 2012! Wśród imprezowych propozycji znalazł się także wakacyjny hit Girls Just Wanna Have Fun w wykonaniu Shaggy'ego i Eve. Na wszystkie te piosenki można oddać swój głos w Gorącej 100 Radia Eska.

Zobacz Gangnam Style - PSY



Zobacz Beauty And A Beat - Justin Bieber ft. Nicki Minaj



Zobacz Die Young - Ke$ha




Zobacz Don't Stop The Party - Pitbull




Zobacz Girls Just Wanna Have Fun - Shaggy ft. Eve



Nie czytałeś jeszcze?


Jingle Bells - Cody Simpson. Posłuchaj na Eska.pl nowej wersji świątecznego klasyku!

EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Rafał Brzozowski - Kto. Nowy teledysk autora hitu Tak Blisko. Przebój na Walentynki? [VIDEO]
0

Rafał Brzozowski - Kto. Nowy teledysk autora hitu Tak Blisko. Przebój na Walentynki? [VIDEO]

Rafał Brzozowski opublikował w sieci nowy teledysk do piosenki Kto. Czy romantyczny klip to będzie przebój na Walentynki? Zobacz nowy teledysk Rafała Brzozowskiego na eska.pl
29/01/2015 22:40
Akcja #SmearForSmear - o co chodzi i jakie muzyczne gwiazdy wzięły w niej udział? [VIDEO]
0

Akcja #SmearForSmear - o co chodzi i jakie muzyczne gwiazdy wzięły w niej udział? [VIDEO]

O co chodzi w akcji #SmearForSmear? Takie pytanie z pewnością zadają sobie niektórzy fani muzycznych gwiazd, które wstawiają swoje zdjęcia oznaczone tym hashtagiem. Sprawdź, co znaczy #SmearForSmear i kto sławny wziął udział w akcji już teraz - na ESKA.pl
29/01/2015 17:19
Piosenka z SpongeBob: Na Suchym Lądzie: N.E.R.D. - Squeeze Me - posłuchaj na ESKA.pl [VIDEO]
0

Piosenka z SpongeBob: Na Suchym Lądzie: N.E.R.D. - Squeeze Me - posłuchaj na ESKA.pl [VIDEO]

Już jest! Piosenka do filmu SpongeBoba trafiła do sieci. Autorem utworu do filmu animowanego o przygodach Pana Gąbki jest zespół N.E.R.D. Posłuchaj kawałka Squeeze Me na ESKA.pl 
29/01/2015 16:50
Mecz Polska - Katar: wynik meczu w ręczną 2015 na ESKA.pl chwilę po spotkaniu z 30.01.2015. You Are Looking At The Winner? [VIDEO]
0

Mecz Polska - Katar: wynik meczu w ręczną 2015 na ESKA.pl chwilę po spotkaniu z 30.01.2015. You Are Looking At The Winner? [VIDEO]

Wynik meczu Polska - Katar zdecyduje o tym, czy polscy szczypiorniści dostaną się do finału MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015. Czy w półfinale mistrzostw pokonamy zawodników z Kataru? Wynik meczu Polska - Katar podamy tuż po piątkowym spotkaniu z 30.01.2015. 
29/01/2015 16:44
Gorąca 20 Premiera: Nicki Minaj - The Night is Still Young (Edited). Będzie kolejny hit od Nicki? [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: Nicki Minaj - The Night is Still Young (Edited). Będzie kolejny hit od Nicki? [VIDEO]

Radiowa wersja piosenki Nicki Minaj - The Night Is Still Young to nowość w Gorącej 20 w czwartek 29 stycznia 2015 roku. Nowy singiel promocyjny z płyty The Pinkprint prezentuje bardziej popową stronę twórczości raperki. Posłuchaj kawałka na antenie Radia ESKA i na ESKA.pl
29/01/2015 16:22
Festiwal Kolorów 2015: gdzie, kiedy, jakie akcje? Wszysto o imprezie na ESKA.pl, bo nie jesteśmy Colourblind [VIDEO]
0

Festiwal Kolorów 2015: gdzie, kiedy, jakie akcje? Wszysto o imprezie na ESKA.pl, bo nie jesteśmy Colourblind [VIDEO]

Festiwal Kolorów 2015 zbliża się wielkimi krokami. Z tygodnia na tydzień poznajemy coraz więcej szczegółów kolejnej edycji kolorowej imprezy. Gdzie i kiedy odbędzie się Festiwal Kolorów 2015? Jakie atrakcje szykują organizatorzy? Zobaczcie, co wiemy o Festiwalu Kolorów 2015 już teraz na ESKA.pl i dołączcie do tych, którzy nie są Colourblind!
29/01/2015 16:04
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska