WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » GORĄCA 100. Przeboje na Sylwestra 2012. Zobacz największe hity 2012 roku na Eska.pl! CZ.1 [VIDEO] - GORĄCA 100. Przeboje na Sylwestra 2012. Zobacz największe hity 2012 roku na Eska.pl! CZ.1
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z GORĄCA 100. Przeboje na Sylwestra 2012. Zobacz największe hity 2012 roku na Eska.pl! CZ.1 [VIDEO]: gorąca 100, gorąca 100 radia eska, gorąca 100 głosowanie, gorąca 100 jankes, gorąca 100 puoteck, gorąca 100 psy gangnam style, gorąca 100 gangnam style

GORĄCA 100. Przeboje na Sylwestra 2012. Zobacz największe hity 2012 roku na Eska.pl! CZ.1 [VIDEO]

RSS 27/12/2012 09:39 Komentarze 0
GORĄCA 100 Radia Eska ruszyła! Na Eska.pl możecie głosować na przeboje 2012 roku. Zobacz na Eska.pl propozycje przebojów na Sylwestra 2012. Wśród nich są hity PSY, Justina Biebera i One Direction.
/ Shaggy ft. Eve - You Tube
Ilustracja do artykułu: GORĄCA 100. Przeboje na Sylwestra 2012. Zobacz największe hity 2012 roku na Eska.pl! CZ.1 [VIDEO]
Gorąca 100. Na Eska.pl trwa głosowanie na największy przebój roku 2012. Specjalnie dla was wybraliśmy najlepsze taneczne hity roku 2012. doskonałe na Sylwestrową imprezę. Na Gorącą 100 możecie głosować codziennie, maksymalnie raz dziennie na każdy przebój. To wasze głosy zadecydują o tym, kto znajdzie się na podium listy!

>>> Gorąca 100 radia Eska! Głosuj na przeboje 2012!
>>> Myślisz, że znasz hity 2012 roku? Sprawdź się!


Wśród naszych propozycji na Sylwestra 2012 znalazła się najpopularniejsza piosenka roku, czyli Gangnam Style, koreańskiego rapera PSY. Kolejną piosenką doskonałą na imprezę jest Beauty And A Beat Justina Biebera i Nicki Minaj. Die Young to nowość od Ke$hy. Don't Stop The Party to nowość z albumu Global Warming Pitbulla. Ten przebój rozrusza każdą imprezę w tym Sylwestra 2012! Wśród imprezowych propozycji znalazł się także wakacyjny hit Girls Just Wanna Have Fun w wykonaniu Shaggy'ego i Eve. Na wszystkie te piosenki można oddać swój głos w Gorącej 100 Radia Eska.

Zobacz Gangnam Style - PSY



Zobacz Beauty And A Beat - Justin Bieber ft. Nicki Minaj



Zobacz Die Young - Ke$ha




Zobacz Don't Stop The Party - Pitbull




Zobacz Girls Just Wanna Have Fun - Shaggy ft. Eve



Nie czytałeś jeszcze?


Jingle Bells - Cody Simpson. Posłuchaj na Eska.pl nowej wersji świątecznego klasyku!

EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Prima Aprilis 2015 na Google Maps - jak 1.04.2015 zagrać w PacMana na mapach swojego miasta
0

Prima Aprilis 2015 na Google Maps - jak 1.04.2015 zagrać w PacMana na mapach swojego miasta

Zagraj w kultowego PacMana na mapach Google. To dowcip jaki przygotowało Google na Prima Aprilis 2015. Informacje, instrukcje i podpowiedzi znajdziesz na ESKA.pl
01/04/2015 12:29
David Duchowny nagrywa folkową płytę - Hell of Highwater - tracklista i data premiery na ESKA.pl [VIDEO]
0

David Duchowny nagrywa folkową płytę - Hell of Highwater - tracklista i data premiery na ESKA.pl [VIDEO]

David Duchowny nagrał folkową płytę! Tak to prawda - aktor znany z roli agenta Muldera już niedługo sprawdzi się w roli piosenkarza. Nadchodząca płyta Davida Duchownego nosi tytuł Hell of Highwater. Tracklista i data premiery krążka do sprawdzenia na ESKA.pl
01/04/2015 11:48
Sprawdzian szóstoklasisty 2015 cz. 2: j. angielski - ARKUSZ i ODPOWIEDZI na ESKA.pl. I Want You To Know wszystkie rozwiązania [VIDEO]
0

Sprawdzian szóstoklasisty 2015 cz. 2: j. angielski - ARKUSZ i ODPOWIEDZI na ESKA.pl. I Want You To Know wszystkie rozwiązania [VIDEO]

Sprawdzian szóstoklasisty 2015 cz. 2 w postaci arkusza i odpowiedzi z angielskiego czekają na stronie. Zobaczcie cały arkusz i odpowiedzi ze sprawdzianu szóstoklasisty 2015 tuż po egzaminie 1 kwietnia. W arkuszu ze sprawdzianu szóstoklasisty 2015 z j. angielskiego m.in. zadania na słuchanie. ESKA.pl trzyma kciuki za uczniów... I Want You To Know wszystkie rozwiązania!
01/04/2015 11:39
Gorąca 20 Premiera: Nickelback - She Keeps Me Up [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: Nickelback - She Keeps Me Up [VIDEO]

Gorąca 20 Premiera: Nickelback - She Keeps Me Up to rockowa propozycja w sam raz na środę!
01/04/2015 11:37
Sprawdzian szóstoklasisty 2015 cz. 1: ARKUSZ i ODPOWIEDZI z polskiego i matematyki. Pytania, zadania i rozwiązania na ESKA.pl. This Is It! [VIDEO]
0

Sprawdzian szóstoklasisty 2015 cz. 1: ARKUSZ i ODPOWIEDZI z polskiego i matematyki. Pytania, zadania i rozwiązania na ESKA.pl. This Is It! [VIDEO]

Sprawdzian szóstoklasisty 2015 z polskiego i matematyki - ARKUSZ i ODPOWIEDZI na ESKA.pl. Mamy dla Was cały arkusz z części 1 sprawdzianu szóstoklasisty 2015. Zobaczcie pytania, zadania i rozwiązania z języka polskiego i matematyki. Gotowi na konfrontacje ze sprawdzianem szóstoklasisty 2015 cz. 1 na spokojnie w domu? This Is It!
01/04/2015 10:43
Sprawdzian szóstoklasisty 2015 - zmiany w sprawdzianie 1.04.2015 na koniec podstawówki. Everything Has Changed? [VIDEO]
1

Sprawdzian szóstoklasisty 2015 - zmiany w sprawdzianie 1.04.2015 na koniec podstawówki. Everything Has Changed? [VIDEO]

Sprawdzian szóstoklasisty 2015: zmiany w sprawdzianie na koniec podstawówki wejdą w życie z dniem 1 kwietnia 2015 roku. To właśnie tego dnia uczniowie szóstych klas podstawówki zasiądą do pierwszego poważnego egzaminu. Jak wygląda nowy sprawdzian szóstoklasisty? Jakich zaskakujących zmian mogą spodziewać się szóstoklasiści na sprawdzianie? Czy będzie tak jak w piosence Everything Has Changed? 
01/04/2015 10:16
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

1
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

3
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska