Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » GORĄCA 100. Przeboje na Sylwestra 2012. Zobacz największe hity 2012 roku na Eska.pl! CZ.1 [VIDEO] - GORĄCA 100. Przeboje na Sylwestra 2012. Zobacz największe hity 2012 roku na Eska.pl! CZ.1
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z GORĄCA 100. Przeboje na Sylwestra 2012. Zobacz największe hity 2012 roku na Eska.pl! CZ.1 [VIDEO]: gorąca 100, gorąca 100 radia eska, gorąca 100 głosowanie, gorąca 100 jankes, gorąca 100 puoteck, gorąca 100 psy gangnam style, gorąca 100 gangnam style

GORĄCA 100. Przeboje na Sylwestra 2012. Zobacz największe hity 2012 roku na Eska.pl! CZ.1 [VIDEO]

RSS 27/12/2012 09:39 Komentarze 0
GORĄCA 100 Radia Eska ruszyła! Na Eska.pl możecie głosować na przeboje 2012 roku. Zobacz na Eska.pl propozycje przebojów na Sylwestra 2012. Wśród nich są hity PSY, Justina Biebera i One Direction.
/ Shaggy ft. Eve - You Tube
Ilustracja do artykułu: GORĄCA 100. Przeboje na Sylwestra 2012. Zobacz największe hity 2012 roku na Eska.pl! CZ.1 [VIDEO]
Gorąca 100. Na Eska.pl trwa głosowanie na największy przebój roku 2012. Specjalnie dla was wybraliśmy najlepsze taneczne hity roku 2012. doskonałe na Sylwestrową imprezę. Na Gorącą 100 możecie głosować codziennie, maksymalnie raz dziennie na każdy przebój. To wasze głosy zadecydują o tym, kto znajdzie się na podium listy!

>>> Gorąca 100 radia Eska! Głosuj na przeboje 2012!
>>> Myślisz, że znasz hity 2012 roku? Sprawdź się!


Wśród naszych propozycji na Sylwestra 2012 znalazła się najpopularniejsza piosenka roku, czyli Gangnam Style, koreańskiego rapera PSY. Kolejną piosenką doskonałą na imprezę jest Beauty And A Beat Justina Biebera i Nicki Minaj. Die Young to nowość od Ke$hy. Don't Stop The Party to nowość z albumu Global Warming Pitbulla. Ten przebój rozrusza każdą imprezę w tym Sylwestra 2012! Wśród imprezowych propozycji znalazł się także wakacyjny hit Girls Just Wanna Have Fun w wykonaniu Shaggy'ego i Eve. Na wszystkie te piosenki można oddać swój głos w Gorącej 100 Radia Eska.

Zobacz Gangnam Style - PSY



Zobacz Beauty And A Beat - Justin Bieber ft. Nicki Minaj



Zobacz Die Young - Ke$ha




Zobacz Don't Stop The Party - Pitbull




Zobacz Girls Just Wanna Have Fun - Shaggy ft. Eve



Nie czytałeś jeszcze?


Jingle Bells - Cody Simpson. Posłuchaj na Eska.pl nowej wersji świątecznego klasyku!

EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Imprezy 28, 29, 30 sierpnia 2015: jak spędzić koniec wakacji 2015?
0

Imprezy 28, 29, 30 sierpnia 2015: jak spędzić koniec wakacji 2015?

Imprezy na 28-30 sierpnia - świętujcie koniec wakacji 2015 zbliża się wielkimi krokami. Jak spędzić ostatnie dni wolnego przed rozpoczęciem roku szkolnego 2015/2016? Na ESKA.pl stworzyliśmy listę imprez
28/08/2015 16:16
Mecz Polska Niency - online, gdzie oglądać transmisję w internecie? Watch Me online
0

Mecz Polska Niency - online, gdzie oglądać transmisję w internecie? Watch Me online

Mecz Polska - Niemcy w internecie? Gdzie obejrzeć transmisję spotkania eliminacji do EURO 2016? Polskiej drużynie warto kibicować na żywo - w końcu mecz z 4.09.2015 zdecyduje o przyszłości biało-czerwonych w meczach EURO 2016. Gdzie znaleźć live-streamy do meczu Polska - Niemcy? 
28/08/2015 16:15
Mecz Polska - Niemcy 2015: bilety. Czy bilety na mecz eliminacji do EURO 2016 są jeszcze dostępne?
0

Mecz Polska - Niemcy 2015: bilety. Czy bilety na mecz eliminacji do EURO 2016 są jeszcze dostępne?

Mecz Polska - Niemcy, czyli mecz eliminacji do EURO 2016, odbędzie się już 4 września 2015 roku. Bilety na decydujące spotkanie w grupie D są jeszcze dostępne? Check It Out na ESKA.pl 
28/08/2015 15:42
Justin Bieber - What Do You Mean - nowa piosenka Biebera wyciekła do sieci przed premierą
0

Justin Bieber - What Do You Mean - nowa piosenka Biebera wyciekła do sieci przed premierą

Justin Bieber - What Do You Mean? Nowa piosenka Biebera wyciekła do sieci kilka godzin przed premierą lyric video. O czym jest nowy kawałek Biebera? Wsłuchajcie się w tekst What Do You Mean na ESKA.pl 
28/08/2015 15:36
Najlepiej zarabiający DJ-e 2015 roku wg Forbesa. Oto TOP 10
0

Najlepiej zarabiający DJ-e 2015 roku wg Forbesa. Oto TOP 10

Ile zarabiają DJ-e? Na pytanie o zarobki najpopularniejszych DJ-ów odpowiada magazyn Forbes serwując ranking Najlepiej opłacanych DJ-ów w 2015 roku. Zobaczcie już teraz TOP 10 DJ-ów, których majątki w ostatnich miesiącach powiększyły się o grube miliony. Najwięcej zarobił uchodzący też za najbardziej przystojnego... wiecie, o kim mowa?
28/08/2015 15:16
Złoty pociąg w Wałbrzychu? O co chodzi - w 4 punktach wyjaśniamy w rytm złotych piosenek
0

Złoty pociąg w Wałbrzychu? O co chodzi - w 4 punktach wyjaśniamy w rytm złotych piosenek

Złoty pociąg w Wałbrzychu to hit internetu i serwisów newsowych. O co chodzi ze złotym pociągiem wyjaśniamy w 4 prostych punktach, żebyście mieli później spokojną głowę do słuchania hitów o złocie!
28/08/2015 15:14
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

28/08/2015 10:51

0
Zayn Malik po rozstaniu z Perrie Edwards odcina się od Little Mix. Wojna trwa! Po czyjej stronie jesteś?

Zayn Malik po rozstaniu z Perrie Edwards odcina się od Little Mix. Wojna trwa! Po czyjej stronie jesteś?

16/08/2015 09:21

0
Robin Thicke i Nicki Minaj w Back Together - teledysk już jest!

Robin Thicke i Nicki Minaj w Back Together - teledysk już jest!

14/08/2015 16:08

0
Ed Sheeran otrzyma honorowy tytuł naukowy. Teraz zostnie profesorem?

Ed Sheeran otrzyma honorowy tytuł naukowy. Teraz zostnie profesorem?

14/08/2015 14:04

0
Justin Bieber - nowa płyta 2015. Data premiery oficjalnie ujawniona!

Justin Bieber - nowa płyta 2015. Data premiery oficjalnie ujawniona!

12/08/2015 12:48

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska