WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » GORĄCA 100. Przeboje na Sylwestra 2012. Zobacz największe hity 2012 roku na Eska.pl! CZ.1 [VIDEO] - GORĄCA 100. Przeboje na Sylwestra 2012. Zobacz największe hity 2012 roku na Eska.pl! CZ.1

Tagi związane z GORĄCA 100. Przeboje na Sylwestra 2012. Zobacz największe hity 2012 roku na Eska.pl! CZ.1 [VIDEO]: gorąca 100, gorąca 100 radia eska, gorąca 100 głosowanie, gorąca 100 jankes, gorąca 100 puoteck, gorąca 100 psy gangnam style, gorąca 100 gangnam style

GORĄCA 100. Przeboje na Sylwestra 2012. Zobacz największe hity 2012 roku na Eska.pl! CZ.1 [VIDEO]

RSS 27/12/2012 09:39 Komentarze
GORĄCA 100 Radia Eska ruszyła! Na Eska.pl możecie głosować na przeboje 2012 roku. Zobacz na Eska.pl propozycje przebojów na Sylwestra 2012. Wśród nich są hity PSY, Justina Biebera i One Direction.
/ Shaggy ft. Eve - You Tube
Ilustracja do artykułu: GORĄCA 100. Przeboje na Sylwestra 2012. Zobacz największe hity 2012 roku na Eska.pl! CZ.1 [VIDEO]
Gorąca 100. Na Eska.pl trwa głosowanie na największy przebój roku 2012. Specjalnie dla was wybraliśmy najlepsze taneczne hity roku 2012. doskonałe na Sylwestrową imprezę. Na Gorącą 100 możecie głosować codziennie, maksymalnie raz dziennie na każdy przebój. To wasze głosy zadecydują o tym, kto znajdzie się na podium listy!

>>> Gorąca 100 radia Eska! Głosuj na przeboje 2012!
>>> Myślisz, że znasz hity 2012 roku? Sprawdź się!


Wśród naszych propozycji na Sylwestra 2012 znalazła się najpopularniejsza piosenka roku, czyli Gangnam Style, koreańskiego rapera PSY. Kolejną piosenką doskonałą na imprezę jest Beauty And A Beat Justina Biebera i Nicki Minaj. Die Young to nowość od Ke$hy. Don't Stop The Party to nowość z albumu Global Warming Pitbulla. Ten przebój rozrusza każdą imprezę w tym Sylwestra 2012! Wśród imprezowych propozycji znalazł się także wakacyjny hit Girls Just Wanna Have Fun w wykonaniu Shaggy'ego i Eve. Na wszystkie te piosenki można oddać swój głos w Gorącej 100 Radia Eska.

Zobacz Gangnam Style - PSY



Zobacz Beauty And A Beat - Justin Bieber ft. Nicki Minaj



Zobacz Die Young - Ke$ha




Zobacz Don't Stop The Party - Pitbull




Zobacz Girls Just Wanna Have Fun - Shaggy ft. Eve



Nie czytałeś jeszcze?


Jingle Bells - Cody Simpson. Posłuchaj na Eska.pl nowej wersji świątecznego klasyku!

EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?
0

Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?

Początek roku szkolnego 2016/2017 zbliża się wielkimi krokami. Na zakończenie wakacji sprawdzamy kiedy uczniowie rozpoczną lekcje.
26/08/2016 10:47
ESKA Music Awards 2016 - kto wystąpi? Poznaj LINE UP gali w Szczecinie!
0

ESKA Music Awards 2016 - kto wystąpi? Poznaj LINE UP gali w Szczecinie!

ESKA Music Awards 2016, czyli najważniejsze wydarzenie muzyczne w Polsce już 26 sierpnia w Szczecinie! Kto swoim występem uświetni galę? Ujawniamy listę gwiazd, które wystąpią podczas ceremonii rozdania statuetek EMA 2016!
25/08/2016 22:17
ESKA Music Awards 2016 - relacja na żywo minuta po minucie
0

ESKA Music Awards 2016 - relacja na żywo minuta po minucie

ESKA Music Awards 2016 - relacja na żywo minuta po minucie. Specjalnie dla was obserwujemy przygotowania do gali ESKA Music Awards. To tutaj 26 sierpnia, relacjonujemy najważniejsze fakty, plotki i zakulisowe ciekawostki. W relacji znajdziecie też wywiady z gwiazdami gali ESKA Music Awards 2016! Transmisja gali już o 20:30 na antenie TVP1.
26/08/2016 12:48
Ellie Goulding - nowy teledysk z Bridget Jones 3! Zobacz klip do Still Falling For You
0

Ellie Goulding - nowy teledysk z Bridget Jones 3! Zobacz klip do Still Falling For You

Ellie Goulding - nowy teledysk już w sieci. Klip powstał do utworu Still Falling For You i promuje film Bridget Jones 3.
26/08/2016 12:16
Gorąca 20 Premiera: Craig David & Sigala - Ain't Giving Up
0

Gorąca 20 Premiera: Craig David & Sigala - Ain't Giving Up

Craig David & Sigala - Ain't Giving Up to piątkowa premiera w propozycjach do Gorącej 20. Nowy singiel brytyjskiego wokalisty to zapowiedź jego długo wyczekiwanej szóstej płyty. Posłuchaj wspólnego kawałka Craiga Davida i autora hitu Easy Love jeszcze przed premierową emisją na antenie Radia ESKA.
26/08/2016 12:12
MTV Video Music Awards 2016: transmisja, występy, prowadzący
0

MTV Video Music Awards 2016: transmisja, występy, prowadzący

Rozdanie nagród MTV Video Music Awards 2016 coraz bliżej. Sprawdzamy, gdzie i kiedy oglądać transmisję z gali w TV i internecie, kto wystąpi w roli prowadzących show oraz kto zaśpiewa na scenie. Wszystkie szczegóły tegorocznych VMAs już teraz - na Eska.pl!
26/08/2016 11:21
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Margaret w Elephant jak Miley Cyrus we Wrecking Ball [VIDEO]

Margaret w Elephant jak Miley Cyrus we Wrecking Ball [VIDEO]

18/08/2016 10:16

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]